[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Tymex Liga okręgowa 2013/2014, grupa: Radom
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Zwolenianka Zwoleń 30 67 21 4 5 82-27 12 2 1 42-12 9 2 4 40-15
2.  Legion Głowaczów 30 66 21 3 6 84-31 12 2 1 41-11 9 1 5 43-20
3.  KS Warka 30 59 19 2 9 86-44 11 0 4 45-18 8 2 5 41-26
4.  Powiślanka Lipsko 30 58 18 4 8 60-32 12 2 1 37-8 6 2 7 23-24
5.  Polonia Iłża 30 56 18 2 10 71-50 10 1 4 34-24 8 1 6 37-26
6.  Jodła Jedlnia-Letnisko 30 55 18 1 11 78-48 11 1 3 39-11 7 0 8 39-37
7.  Zawisza Sienno 30 47 14 5 11 85-71 7 2 6 42-37 7 3 5 43-34 2 3 1 0 1 5-4
8.  LKS Promna 30 47 13 8 9 63-58 8 5 2 38-23 5 3 7 25-35 2 3 1 0 1 4-5
9.  Proch Pionki 30 45 13 6 11 62-44 9 3 3 38-18 4 3 8 24-26
10.  Pilica Nowe Miasto nad Pilicą 30 41 12 5 13 53-58 7 2 6 35-28 5 3 7 18-30
11.  Wulkan Zakrzew 30 38 11 5 14 45-57 7 2 6 28-31 4 3 8 17-26
12.  Radomiak II Radom 30 36 12 0 18 73-83 9 0 6 49-30 3 0 12 24-53
13.  Iłżanka Kazanów 30 26 8 2 20 30-110 4 0 11 13-62 4 2 9 17-48
14.  Oronka Orońsko 30 22 6 4 20 42-66 3 3 9 23-32 3 1 11 19-34
15.  Plon Garbatka-Letnisko 30 21 6 3 21 31-75 3 2 10 15-30 3 1 11 16-45
16.  Ruszcovia Borkowice 30 8 2 2 26 28-119 1 1 13 18-61 1 1 13 10-58

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Zwolenianka Zwoleń    2-0 3-0 3-0 1-3 3-0 3-3 4-0 2-1 6-0 1-0 7-4 1-0 2-0 4-1 0-0 
 2 Legion Głowaczów0-0     3-2 0-0 3-0 2-1 1-3 5-0 4-1 3-0 4-1 1-0 6-0 4-3 3-0 2-0 
 3 KS Warka3-0 1-3     1-0 2-5 3-2 6-0 3-2 3-1 0-1 0-2 4-1 4-0 3-1 1-0 11-0 
 4 Powiślanka Lipsko1-0 1-2 1-0     2-2 2-1 2-0 3-0 1-0 0-0 3-1 5-1 3-1 3-0* 4-0 6-0 
 5 Polonia Iłża0-2 0-3 2-2 3-1     5-0 1-5 0-3 2-1 1-0 4-2 3-2 5-0 2-1 2-0 4-2 
 6 Jodła Jedlnia-Letnisko1-0 0-3 1-2 3-1 3-1     2-1 2-0 3-0 2-1 0-1 8-0 8-0 1-1 3-0 2-0 
 7 Zawisza Sienno1-3 4-3 3-2 3-4 2-1 3-5     0-3 1-1 2-5 4-2 5-0 1-1 5-0 2-3 6-4 
 8 LKS Promna1-1 2-0 4-3 2-2 0-5 3-0 1-5     1-1 1-1 2-2 5-3 6-0 2-0 4-0 4-0 
 9 Proch Pionki1-4 1-0 0-3 3-1 1-2 2-1 1-1 3-0     3-2 0-0 5-0 2-2 2-0 7-2 7-0 
 10 Pilica Nowe Miasto nad Pilicą2-6 1-5 3-6 2-1 0-1 3-1 1-2 2-2 1-0     1-1 2-0 1-3 1-0 8-0 7-0 
 11 Wulkan Zakrzew2-1 1-1 0-4 0-1 1-5 1-4 3-1 2-2 0-3 2-3     3-1 5-2 5-2 2-1 1-0 
 12 Radomiak II Radom1-2 0-4 2-4 2-0 6-0 2-4 8-7 7-1 3-0 8-1 2-1     3-4 0-1 3-0 2-1 
 13 Iłżanka Kazanów0-8 3-1 0-7 1-5 2-1 0-5 2-7 0-6 0-6 1-3 0-1 1-6     1-0 0-5 2-1 
 14 Oronka Orońsko0-2 2-5 1-1 0-2 3-0 2-5 2-2 2-3 2-3 0-0 3-1 1-2 0-2     1-3 4-1 
 15 Plon Garbatka-Letnisko0-3 0-5 2-3 1-2 0-1 3-6 0-1 1-1 2-2 1-0 1-0 2-1 0-1 2-3     0-1 
 16 Ruszcovia Borkowice2-8 2-8 1-2 0-3 0-10 3-4 1-5 1-2 1-4 0-1 1-2 1-3 3-1 1-7 1-1     

Kolejka 1 - 14-15 sierpnia

Legion Głowaczów 3-0 Polonia Iłża 14 sierpnia, 17:30
Powiślanka Lipsko 1-0 KS Warka 14 sierpnia, 18:00
Oronka Orońsko 2-5 Jodła Jedlnia-Letnisko 14 sierpnia, 17:30
Proch Pionki 3-2 Pilica Nowe Miasto nad Pilicą 14 sierpnia, 17:00
Iłżanka Kazanów 2-1 Ruszcovia Borkowice 14 sierpnia, 17:00
LKS Promna 1-1 Zwolenianka Zwoleń 15 sierpnia, 17:00
w Białobrzegach
Zawisza Sienno 4-2 Wulkan Zakrzew 14 sierpnia, 17:00
Radomiak II Radom 3-0 Plon Garbatka-Letnisko 14 sierpnia, 17:30

Kolejka 2 - 17-18 sierpnia

Polonia Iłża 2-0 Plon Garbatka-Letnisko 17 sierpnia, 17:30
Zwolenianka Zwoleń 3-3 Zawisza Sienno 18 sierpnia, 17:30
Ruszcovia Borkowice 1-2 LKS Promna 18 sierpnia, 17:30
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą 1-3 Iłżanka Kazanów 18 sierpnia, 17:00
Jodła Jedlnia-Letnisko 3-0 Proch Pionki 18 sierpnia, 17:00
KS Warka 3-1 Oronka Orońsko 18 sierpnia, 17:00
Legion Głowaczów 0-0 Powiślanka Lipsko 18 sierpnia, 17:00
Radomiak II Radom 2-1 Wulkan Zakrzew 18 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 24-25 sierpnia

Powiślanka Lipsko 2-2 Polonia Iłża 24 sierpnia, 17:00
Oronka Orońsko 2-5 Legion Głowaczów 25 sierpnia, 17:00
Proch Pionki 0-3 KS Warka 25 sierpnia, 15:00
Iłżanka Kazanów 0-5 Jodła Jedlnia-Letnisko 25 sierpnia, 16:00
LKS Promna 1-1 Pilica Nowe Miasto nad Pilicą 25 sierpnia, 17:00
w Białobrzegach
Zawisza Sienno 6-4 Ruszcovia Borkowice 25 sierpnia, 17:30
Radomiak II Radom 1-2 Zwolenianka Zwoleń 25 sierpnia, 17:00
Plon Garbatka-Letnisko 1-0 Wulkan Zakrzew 24 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 28 sierpnia

Polonia Iłża 4-2 Wulkan Zakrzew 28 sierpnia, 17:30
Zwolenianka Zwoleń 4-1 Plon Garbatka-Letnisko 28 sierpnia, 17:30
Ruszcovia Borkowice 1-3 Radomiak II Radom 28 sierpnia, 17:30
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą 1-2 Zawisza Sienno 28 sierpnia, 17:30
Jodła Jedlnia-Letnisko 2-0 LKS Promna 28 sierpnia, 17:30
KS Warka 4-0 Iłżanka Kazanów 28 sierpnia, 17:30
Legion Głowaczów 4-1 Proch Pionki 28 sierpnia, 17:30
Powiślanka Lipsko 3-0 Oronka Orońsko 28 sierpnia, 17:30
(wo)
goście nie dojechali

Kolejka 5 - 31 sierpnia-1 września

Oronka Orońsko 3-0 Polonia Iłża 1 września, 17:00
Proch Pionki 3-1 Powiślanka Lipsko 1 września, 17:00
Iłżanka Kazanów 3-1 Legion Głowaczów 1 września, 16:00
Zawisza Sienno 3-5 Jodła Jedlnia-Letnisko 1 września, 16:00
Radomiak II Radom 8-1 Pilica Nowe Miasto nad Pilicą 1 września, 17:00
Plon Garbatka-Letnisko 0-1 Ruszcovia Borkowice 31 sierpnia, 17:00
KS Warka 3-2 LKS Promna 31 sierpnia, 11:00
Zwolenianka Zwoleń 1-0 Wulkan Zakrzew 1 września, 17:00

Kolejka 6 - 7-8 września

Polonia Iłża 0-2 Zwolenianka Zwoleń 7 września, 17:30
Ruszcovia Borkowice 1-2 Wulkan Zakrzew 8 września, 16:00
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą 8-0 Plon Garbatka-Letnisko 8 września, 17:00
Jodła Jedlnia-Letnisko 8-0 Radomiak II Radom 8 września, 15:30
KS Warka 6-0 Zawisza Sienno 7 września, 12:00
Legion Głowaczów 5-0 LKS Promna 7 września, 11:00
Powiślanka Lipsko 3-1 Iłżanka Kazanów 8 września, 16:00
Oronka Orońsko 2-3 Proch Pionki 7 września, 16:00

Kolejka 7 - 14-15 września

Proch Pionki 1-2 Polonia Iłża 15 września, 17:00
Iłżanka Kazanów 1-0 Oronka Orońsko 14 września, 16:00
LKS Promna 2-2 Powiślanka Lipsko 15 września, 16:00
w Białobrzegach
Zawisza Sienno 4-3 Legion Głowaczów 15 września, 16:00
Radomiak II Radom 2-4 KS Warka 14 września, 16:00
Plon Garbatka-Letnisko 3-6 Jodła Jedlnia-Letnisko 14 września, 11:00
Zwolenianka Zwoleń 0-0 Ruszcovia Borkowice 15 września, 16:30
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą 1-1 Wulkan Zakrzew 14 września, 12:00

Kolejka 8 - 21-22 września

Polonia Iłża 4-2 Ruszcovia Borkowice 22 września, 16:00
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą 2-6 Zwolenianka Zwoleń 22 września, 16:00
Jodła Jedlnia-Letnisko 0-1 Wulkan Zakrzew 22 września, 16:00
KS Warka 1-0 Plon Garbatka-Letnisko 21 września, 16:00
Legion Głowaczów 1-0 Radomiak II Radom 21 września, 16:00
Powiślanka Lipsko 2-0 Zawisza Sienno 22 września, 14:00
Oronka Orońsko 2-3 LKS Promna 22 września, 16:00
Proch Pionki 2-2 Iłżanka Kazanów 22 września, 14:00

Kolejka 9 - 28-29 września

Iłżanka Kazanów 2-1 Polonia Iłża 29 września, 15:00
Zawisza Sienno 5-0 Oronka Orońsko 29 września, 15:00
Radomiak II Radom 2-0 Powiślanka Lipsko 29 września, 15:00
Plon Garbatka-Letnisko 0-5 Legion Głowaczów 28 września, 16:00
Zwolenianka Zwoleń 3-0 Jodła Jedlnia-Letnisko 29 września, 16:00
Ruszcovia Borkowice 0-1 Pilica Nowe Miasto nad Pilicą 29 września, 15:30
Proch Pionki 3-0 LKS Promna 29 września, 15:00
KS Warka 0-2 Wulkan Zakrzew 28 września, 11:00

Kolejka 10 - 5-6 października

Polonia Iłża 1-0 Pilica Nowe Miasto nad Pilicą 5 października, 15:00
Jodła Jedlnia-Letnisko 2-0 Ruszcovia Borkowice 6 października, 15:00
KS Warka 3-0 Zwolenianka Zwoleń 5 października, 15:00
Legion Głowaczów 4-1 Wulkan Zakrzew 6 października, 15:00
Powiślanka Lipsko 4-0 Plon Garbatka-Letnisko 6 października, 15:00
Oronka Orońsko 1-2 Radomiak II Radom 5 października, 15:30
Proch Pionki 1-1 Zawisza Sienno 6 października, 15:00
Iłżanka Kazanów 0-6 LKS Promna 5 października, 13:30

Kolejka 11 - 12-13 października

LKS Promna 0-5 Polonia Iłża 13 października, 14:00
w Białobrzegach
Zawisza Sienno 1-1 Iłżanka Kazanów 13 października, 14:00
Radomiak II Radom 3-0 Proch Pionki 12 października, 13:00
Plon Garbatka-Letnisko 2-3 Oronka Orońsko 12 października, 15:00
Zwolenianka Zwoleń 2-0 Legion Głowaczów 12 października, 15:00
Ruszcovia Borkowice 1-2 KS Warka 13 października, 15:00
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą 3-1 Jodła Jedlnia-Letnisko 13 października, 15:00
Powiślanka Lipsko 3-1 Wulkan Zakrzew 12 października, 11:00

Kolejka 12 - 19-20 października

Polonia Iłża 5-0 Jodła Jedlnia-Letnisko 19 października, 15:00
KS Warka 0-1 Pilica Nowe Miasto nad Pilicą 19 października, 15:00
Legion Głowaczów 2-0 Ruszcovia Borkowice 20 października, 14:00
Powiślanka Lipsko 1-0 Zwolenianka Zwoleń 20 października, 15:00
Oronka Orońsko 3-1 Wulkan Zakrzew 20 października, 15:00
Proch Pionki 7-2 Plon Garbatka-Letnisko 20 października, 14:00
Iłżanka Kazanów 1-6 Radomiak II Radom 19 października, 15:00
LKS Promna 1-5 Zawisza Sienno 20 października, 14:00

Kolejka 13 - 26-27 października

Zawisza Sienno 2-1 Polonia Iłża 27 października, 13:00
Radomiak II Radom 7-1 LKS Promna 27 października, 12:00
Plon Garbatka-Letnisko 0-1 Iłżanka Kazanów 26 października, 14:00
Zwolenianka Zwoleń 2-0 Oronka Orońsko 27 października, 14:00
Ruszcovia Borkowice 0-3 Powiślanka Lipsko 27 października, 14:00
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą 1-5 Legion Głowaczów 27 października, 14:00
Jodła Jedlnia-Letnisko 1-2 KS Warka 27 października, 14:00
Proch Pionki 0-0 Wulkan Zakrzew 26 października, 14:00

Kolejka 14 - 2-3 listopada

Polonia Iłża 2-2 KS Warka 3 listopada, 14:00
Legion Głowaczów 2-1 Jodła Jedlnia-Letnisko 3 listopada, 12:00
Powiślanka Lipsko 0-0 Pilica Nowe Miasto nad Pilicą 3 listopada, 14:00
Oronka Orońsko 4-1 Ruszcovia Borkowice 3 listopada, 13:00
Proch Pionki 1-4 Zwolenianka Zwoleń 3 listopada, 13:00
Iłżanka Kazanów 0-1 Wulkan Zakrzew 3 listopada, 13:00
Zawisza Sienno 5-0 Radomiak II Radom 2 listopada, 13:00
Plon Garbatka-Letnisko 1-1 LKS Promna 3 listopada, 13:00

Kolejka 15 - 9-10 listopada

Radomiak II Radom 6-0 Polonia Iłża 10 listopada, 13:00
Plon Garbatka-Letnisko 0-1 Zawisza Sienno 10 listopada, 13:00
Wulkan Zakrzew 2-2 LKS Promna 10 listopada, 13:00
w Jedlni Kościelnej
Zwolenianka Zwoleń 1-0 Iłżanka Kazanów 10 listopada, 13:00
Ruszcovia Borkowice 1-4 Proch Pionki 10 listopada, 13:00
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą 1-0 Oronka Orońsko 10 listopada, 13:00
Jodła Jedlnia-Letnisko 3-1 Powiślanka Lipsko 10 listopada, 13:00
KS Warka 1-3 Legion Głowaczów 9 listopada, 13:00

Kolejka 16 - 16-17 listopada

Polonia Iłża 0-3 Legion Głowaczów 16 listopada, 11:00
KS Warka 1-0 Powiślanka Lipsko 17 listopada, 13:00
Jodła Jedlnia-Letnisko 1-1 Oronka Orońsko 17 listopada, 13:00
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą 1-0 Proch Pionki 16 listopada, 13:00
Ruszcovia Borkowice 3-1 Iłżanka Kazanów 17 listopada, 13:00
Zwolenianka Zwoleń 4-0 LKS Promna 16 listopada, 13:00
Wulkan Zakrzew 3-1 Zawisza Sienno 24 listopada, 12:00
w pierwotnym terminie (16 listopada, 12:00) odwołany / w drugim terminie w Jedlni Kościelnej
Plon Garbatka-Letnisko 2-1 Radomiak II Radom 16 listopada, 13:00

Kolejka 17 - 22-23 marca

Wulkan Zakrzew 3-1 Radomiak II Radom 2 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (22 marca, 15:00) odwołany / w drugim terminie w Golędzinie
Plon Garbatka-Letnisko 0-1 Polonia Iłża 23 marca, 15:00
Zawisza Sienno 1-3 Zwolenianka Zwoleń 22 marca, 15:30
LKS Promna 4-0 Ruszcovia Borkowice 23 marca, 14:00
w Falęcicach
Iłżanka Kazanów 1-3 Pilica Nowe Miasto nad Pilicą 23 marca, 14:00
Proch Pionki 2-1 Jodła Jedlnia-Letnisko 23 marca, 15:00
Oronka Orońsko 1-1 KS Warka 23 marca, 15:00
Powiślanka Lipsko 1-2 Legion Głowaczów 23 marca, 15:00

Kolejka 18 - 29-30 marca

Polonia Iłża 3-1 Powiślanka Lipsko 29 marca, 15:00
Legion Głowaczów 4-3 Oronka Orońsko 30 marca, 14:00
KS Warka 3-1 Proch Pionki 29 marca, 14:00
Jodła Jedlnia-Letnisko 8-0 Iłżanka Kazanów 30 marca, 15:00
w Jedlni Kościelnej
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą 2-2 LKS Promna 29 marca, 15:30
Ruszcovia Borkowice 1-5 Zawisza Sienno 30 marca, 15:00
Zwolenianka Zwoleń 7-4 Radomiak II Radom 29 marca, 15:00
Wulkan Zakrzew 2-1 Plon Garbatka-Letnisko 29 marca, 15:00
w Golędzinie

Kolejka 19 - 5-6 kwietnia

Wulkan Zakrzew 1-5 Polonia Iłża 5 kwietnia, 16:00
w Golędzinie
Plon Garbatka-Letnisko 0-3 Zwolenianka Zwoleń 6 kwietnia, 16:00
Radomiak II Radom 2-1 Ruszcovia Borkowice 6 kwietnia, 11:00
Zawisza Sienno 2-5 Pilica Nowe Miasto nad Pilicą 6 kwietnia, 15:00
LKS Promna 3-0 Jodła Jedlnia-Letnisko 6 kwietnia, 15:00
w Falęcicach
Iłżanka Kazanów 0-7 KS Warka 6 kwietnia, 14:00
Proch Pionki 1-0 Legion Głowaczów 6 kwietnia, 16:00
Oronka Orońsko 0-2 Powiślanka Lipsko 6 kwietnia, 16:00

Kolejka 20 - 12-13 kwietnia

LKS Promna 4-3 KS Warka 13 kwietnia, 15:00
w Falęcicach
Wulkan Zakrzew 2-1 Zwolenianka Zwoleń 12 kwietnia, 16:00
w Golędzinie
Polonia Iłża 2-1 Oronka Orońsko 12 kwietnia, 16:00
Powiślanka Lipsko 1-0 Proch Pionki 13 kwietnia, 15:00
Legion Głowaczów 6-0 Iłżanka Kazanów 13 kwietnia, 15:00
Jodła Jedlnia-Letnisko 2-1 Zawisza Sienno 13 kwietnia, 15:00
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą 2-0 Radomiak II Radom 12 kwietnia, 15:00
Ruszcovia Borkowice 1-1 Plon Garbatka-Letnisko 13 kwietnia, 15:00

Kolejka 21 - 19 kwietnia

Zwolenianka Zwoleń 1-3 Polonia Iłża 19 kwietnia, 12:00
Wulkan Zakrzew 1-0 Ruszcovia Borkowice 19 kwietnia, 16:00
w Golędzinie
Plon Garbatka-Letnisko 1-0 Pilica Nowe Miasto nad Pilicą 19 kwietnia, 12:00
Radomiak II Radom 2-4 Jodła Jedlnia-Letnisko 19 kwietnia, 11:00
Zawisza Sienno 3-2 KS Warka 19 kwietnia, 12:00
LKS Promna 2-0 Legion Głowaczów 19 kwietnia, 10:30
w Falęcicach
Iłżanka Kazanów 1-5 Powiślanka Lipsko 19 kwietnia, 11:00
Proch Pionki 2-0 Oronka Orońsko 19 kwietnia, 16:00

Kolejka 22 - 26-27 kwietnia

Wulkan Zakrzew 2-3 Pilica Nowe Miasto nad Pilicą 26 kwietnia, 16:00
w Golędzinie
Polonia Iłża 2-1 Proch Pionki 27 kwietnia, 14:00
Oronka Orońsko 0-2 Iłżanka Kazanów 27 kwietnia, 17:00
Powiślanka Lipsko 3-0 LKS Promna 27 kwietnia, 16:00
Legion Głowaczów 1-3 Zawisza Sienno 27 kwietnia, 16:00
KS Warka 4-1 Radomiak II Radom 26 kwietnia, 16:00
Jodła Jedlnia-Letnisko 3-0 Plon Garbatka-Letnisko 27 kwietnia, 15:00
Ruszcovia Borkowice 2-8 Zwolenianka Zwoleń 27 kwietnia, 16:00

Kolejka 23 - 30 kwietnia

Ruszcovia Borkowice 0-10 Polonia Iłża 30 kwietnia, 17:30
Zwolenianka Zwoleń 6-0 Pilica Nowe Miasto nad Pilicą 30 kwietnia, 17:30
Wulkan Zakrzew 1-4 Jodła Jedlnia-Letnisko 30 kwietnia, 17:30
w Golędzinie
Plon Garbatka-Letnisko 2-3 KS Warka 30 kwietnia, 17:30
Radomiak II Radom 0-4 Legion Głowaczów 30 kwietnia, 17:00
Zawisza Sienno 3-4 Powiślanka Lipsko 30 kwietnia, 17:30
LKS Promna 2-0 Oronka Orońsko 30 kwietnia, 17:30
w Falęcicach
Iłżanka Kazanów 0-6 Proch Pionki 30 kwietnia, 17:30

Kolejka 24 - 3-4 maja

LKS Promna 1-1 Proch Pionki 4 maja, 16:00
w Falęcicach
Wulkan Zakrzew 0-4 KS Warka 3 maja, 16:00
w Golędzinie
Polonia Iłża 5-0 Iłżanka Kazanów 3 maja, 16:00
Oronka Orońsko 2-2 Zawisza Sienno 4 maja, 17:00
Powiślanka Lipsko 5-1 Radomiak II Radom 3 maja, 16:00
Legion Głowaczów 3-0 Plon Garbatka-Letnisko 4 maja, 17:00
Jodła Jedlnia-Letnisko 1-0 Zwolenianka Zwoleń 4 maja, 16:00
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą 7-0 Ruszcovia Borkowice 3 maja, 16:00

Kolejka 25 - 10-11 maja

Pilica Nowe Miasto nad Pilicą 0-1 Polonia Iłża 11 maja, 16:00
Ruszcovia Borkowice 3-4 Jodła Jedlnia-Letnisko 11 maja, 16:00
Zwolenianka Zwoleń 3-0 KS Warka 10 maja, 17:00
Wulkan Zakrzew 1-1 Legion Głowaczów 10 maja, 17:00
w Golędzinie
Plon Garbatka-Letnisko 1-2 Powiślanka Lipsko 11 maja, 17:00
Radomiak II Radom 0-1 Oronka Orońsko 11 maja, 16:00
Zawisza Sienno 1-1 Proch Pionki 11 maja, 17:00
LKS Promna 6-0 Iłżanka Kazanów 11 maja, 16:00
w Falęcicach

Kolejka 26 - 17-18 maja

Wulkan Zakrzew 0-1 Powiślanka Lipsko 28 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (17 maja, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Polonia Iłża 0-3 LKS Promna 22 maja, 18:15
w pierwotnym terminie (17 maja, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Iłżanka Kazanów 2-7 Zawisza Sienno 28 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (18 maja, 16:00) odwołany z powodu wycieczki drużyny z Kazanowa
Proch Pionki 5-0 Radomiak II Radom 17 maja, 17:30
Oronka Orońsko 1-3 Plon Garbatka-Letnisko 18 maja, 17:00
Legion Głowaczów 0-0 Zwolenianka Zwoleń 18 maja, 16:00
KS Warka 11-0 Ruszcovia Borkowice 17 maja, 17:00
Jodła Jedlnia-Letnisko 2-1 Pilica Nowe Miasto nad Pilicą 18 maja, 16:00

Kolejka 27 - 24-25 maja

Jodła Jedlnia-Letnisko 3-1 Polonia Iłża 25 maja, 17:00
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą 3-6 KS Warka 25 maja, 16:00
Ruszcovia Borkowice 2-8 Legion Głowaczów 24 maja, 13:30
Zwolenianka Zwoleń 3-0 Powiślanka Lipsko 25 maja, 17:00
Wulkan Zakrzew 5-2 Oronka Orońsko 24 maja, 17:00
w Golędzinie
Plon Garbatka-Letnisko 2-2 Proch Pionki 25 maja, 17:00
Radomiak II Radom 3-4 Iłżanka Kazanów 24 maja, 15:00
Zawisza Sienno 0-3 LKS Promna 25 maja, 17:00
w Promnej; Zawisza gospodarzem

Kolejka 28 - 31 maja-1 czerwca

Wulkan Zakrzew 0-3 Proch Pionki 31 maja, 16:00
Polonia Iłża 1-5 Zawisza Sienno 31 maja, 17:00
LKS Promna 5-3 Radomiak II Radom 1 czerwca, 13:00
w Falęcicach
Iłżanka Kazanów 0-5 Plon Garbatka-Letnisko 1 czerwca, 17:00
Oronka Orońsko 0-2 Zwolenianka Zwoleń 1 czerwca, 17:00
Powiślanka Lipsko 6-0 Ruszcovia Borkowice 31 maja, 11:00
Legion Głowaczów 3-0 Pilica Nowe Miasto nad Pilicą 31 maja, 17:00
KS Warka 3-2 Jodła Jedlnia-Letnisko 31 maja, 12:00

Kolejka 29 - 7-8 czerwca

LKS Promna 4-0 Plon Garbatka-Letnisko 8 czerwca, 13:00
w Falęcicach
KS Warka 2-5 Polonia Iłża 8 czerwca, 18:00
Jodła Jedlnia-Letnisko 0-3 Legion Głowaczów 8 czerwca, 17:00
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą 2-1 Powiślanka Lipsko 7 czerwca, 17:00
Ruszcovia Borkowice 1-7 Oronka Orońsko 8 czerwca, 16:00
Zwolenianka Zwoleń 2-1 Proch Pionki 7 czerwca, 17:00
Wulkan Zakrzew 5-2 Iłżanka Kazanów 7 czerwca, 17:00
w Golędzinie
Radomiak II Radom 8-7 Zawisza Sienno 7 czerwca, 13:00
w Siennie; Radomiak gospodarzem

Kolejka 30 - 14 czerwca

Polonia Iłża 3-2 Radomiak II Radom 14 czerwca, 17:00
Zawisza Sienno 2-3 Plon Garbatka-Letnisko 14 czerwca, 17:00
LKS Promna 2-2 Wulkan Zakrzew 14 czerwca, 17:00
w Falęcicach
Iłżanka Kazanów 0-8 Zwolenianka Zwoleń 14 czerwca, 17:00
Proch Pionki 7-0 Ruszcovia Borkowice 14 czerwca, 17:00
Oronka Orońsko 0-0 Pilica Nowe Miasto nad Pilicą 14 czerwca, 17:00
Powiślanka Lipsko 2-1 Jodła Jedlnia-Letnisko 14 czerwca, 17:00
Legion Głowaczów 3-2 KS Warka 14 czerwca, 17:00

Baraże o udział w IV lidze (mazowiecka)

IV liga 2013/2014 (mazowiecka (południe))
IV liga 2013/2014 (mazowiecka (północ))

Liga okręgowa 2013/2014 (Ciechanów-Ostrołęka)
Liga okręgowa 2013/2014 (Płock)
Liga okręgowa 2013/2014 (Siedlce)
Liga okręgowa 2013/2014 (Warszawa I)
Liga okręgowa 2013/2014 (Warszawa II)

Colo Sport Klasa A 2013/2014 (Radom I)
Colo Sport Klasa A 2013/2014 (Radom II)

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: mazowieckie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas