[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Colo Sport Klasa A 2013/2014, grupa: Radom II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  KS Potworów 28 66 20 6 2 64-14 12 2 0 41-6 8 4 2 23-8
2.  Sadownik Błędów 28 59 18 5 5 84-43 11 2 1 52-20 7 3 4 32-23
3.  Kraska Jasieniec 28 57 18 3 7 71-47 10 1 3 42-25 8 2 4 29-22
4.  KS Błotnica Stara 28 52 16 4 8 74-51 9 2 3 43-25 7 2 5 31-26 2 3 1 0 1 4-4
5.  Orzeł Gielniów 28 52 16 4 8 62-56 11 2 1 39-18 5 2 7 23-38 2 3 1 0 1 4-4
6.  Zodiak Sucha 28 46 14 4 10 65-53 7 2 5 36-22 7 2 5 29-31
7.  LKS Jedlińsk 28 39 11 6 11 65-54 7 4 3 38-21 4 2 8 27-33
8.  Jaguar Wolanów 28 36 10 6 12 44-59 4 3 7 20-24 6 3 5 24-35
9.  Sokół Przytyk 28 35 10 5 13 33-48 7 1 6 16-15 3 4 7 17-33
10.  Powała Taczów 28 33 9 6 13 49-45 7 2 5 26-16 2 4 8 23-29
11.  Akcja I Jastrzębia 28 31 8 7 13 47-69 5 3 6 23-31 3 4 7 24-38
12.  Mogielanka Mogielnica 28 29 8 5 15 52-65 5 4 5 27-23 3 1 10 25-42
13.  LKS Potworów 28 21 6 3 19 49-85 4 1 9 34-46 2 2 10 15-39
14.  Orzeł Jedlanka 28 19 5 4 19 28-58 2 4 8 12-22 3 0 11 16-36
15.  KS Magnuszew 28 18 4 6 18 41-81 3 4 7 27-38 1 2 11 14-43

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 
 1 KS Potworów    1-1 3-1 4-1 2-0 4-0 3-0 2-0 4-0 2-2 2-0 2-0 2-1 3-0 7-0 
 2 Sadownik Błędów1-0     2-2 2-1 3-1 1-1 6-0 3-4 3-1 3-2 10-3 4-2 7-1 3-0 4-2 
 3 Kraska Jasieniec0-6 2-3     2-5 5-1 4-1 2-1 1-1 3-0 1-0 3-0 6-4 2-1 5-1 6-1 
 4 KS Błotnica Stara1-3 2-1 1-4     3-1 1-3 3-1 11-2 2-2 4-1 1-1 4-2 4-2 2-1 4-1 
 5 Orzeł Gielniów1-0 3-3 0-3* 3-1     5-1 2-1 1-1 3-2 2-1 4-1 4-0 2-1 7-3 2-0 
 6 Zodiak Sucha0-0 5-1 2-0 2-3 1-2     5-1 4-1 2-2 1-2 4-1 5-3 4-1 0-3* 1-2 
 7 LKS Jedlińsk0-1 0-3 6-4 2-2 4-1 1-2     4-1 5-1 2-2 1-1 3-0 7-1 2-1 1-1 
 8 Jaguar Wolanów0-2 0-2 1-2 1-2 1-2 0-1 2-1     2-2 2-2 3-2 3-1 2-2 2-3 1-0 
 9 Sokół Przytyk0-0 2-0 0-1 1-0 2-0 1-4 2-1 2-3     1-0 0-1 3-2 0-1 0-1 2-1 
 10 Powała Taczów1-2 3-1 3-1 2-3 1-2 2-0 2-2 0-1 3-0     0-0 2-1 0-1 3-1 4-1 
 11 Akcja I Jastrzębia1-1 0-4 1-1 1-5 2-2 4-5 2-5 2-1 0-1 4-3     1-2 1-0 1-0 3-1 
 12 Mogielanka Mogielnica1-1 1-1 0-1 0-3 6-1 2-3 2-2 1-2 1-3 3-2 2-2     4-1 2-0 2-1 
 13 LKS Potworów0-2 2-4 1-4 1-2 4-5 3-6 1-4 3-3 4-1 0-3 4-3 3-5     2-1 6-3 
 14 Orzeł Jedlanka0-1 0-2 1-3 1-1 2-3 1-0 0-1 1-3 1-1 2-1 1-3 1-2 1-1     0-0 
 15 KS Magnuszew2-4 2-6 1-2 4-2 2-2 2-2 1-7 0-1 0-1 2-2 3-6 1-1 3-1 4-1     

Kolejka 1 - 17-18 sierpnia

Pauza: Sadownik Błędów.
 
KS Magnuszew 2-2 Zodiak Sucha 18 sierpnia, 16:00
Kraska Jasieniec 0-6 KS Potworów 18 sierpnia, 15:00
KS Błotnica Stara 2-1 Orzeł Jedlanka 18 sierpnia, 11:00
LKS Jedlińsk 2-2 Powała Taczów 18 sierpnia, 17:00
LKS Potworów 3-5 Mogielanka Mogielnica 18 sierpnia, 14:00
Akcja I Jastrzębia 0-1 Sokół Przytyk 17 sierpnia, 17:00
Jaguar Wolanów 1-2 Orzeł Gielniów 17 sierpnia, 15:00

Kolejka 2 - 24-25 sierpnia

Pauza: KS Magnuszew.
 
Sadownik Błędów 3-1 Orzeł Gielniów 25 sierpnia, 17:00
w Mogielnicy
Sokół Przytyk 2-3 Jaguar Wolanów 25 sierpnia, 17:00
Mogielanka Mogielnica 2-2 Akcja I Jastrzębia 25 sierpnia, 17:00
Powała Taczów 0-1 LKS Potworów 24 sierpnia, 11:00
Orzeł Jedlanka 0-1 LKS Jedlińsk 25 sierpnia, 15:00
KS Potworów 4-1 KS Błotnica Stara 24 sierpnia, 16:00
Zodiak Sucha 2-0 Kraska Jasieniec 25 sierpnia, 16:00

Kolejka 3 - 28 sierpnia

Pauza: Kraska Jasieniec.
 
KS Magnuszew 2-6 Sadownik Błędów 28 sierpnia, 17:30
KS Błotnica Stara 1-3 Zodiak Sucha 28 sierpnia, 17:30
LKS Jedlińsk 0-1 KS Potworów 28 sierpnia, 17:30
LKS Potworów 2-1 Orzeł Jedlanka 28 sierpnia, 17:30
Akcja I Jastrzębia 4-3 Powała Taczów 28 sierpnia, 17:30
Jaguar Wolanów 3-1 Mogielanka Mogielnica 28 sierpnia, 17:30
w Strzałkowie
Orzeł Gielniów 3-2 Sokół Przytyk 28 sierpnia, 17:30

Kolejka 4 - 31 sierpnia-1 września

Pauza: KS Błotnica Stara.
 
Sadownik Błędów 3-1 Sokół Przytyk 1 września, 17:00
Mogielanka Mogielnica 6-1 Orzeł Gielniów 1 września, 17:00
Powała Taczów 0-1 Jaguar Wolanów 1 września, 16:00
Orzeł Jedlanka 1-3 Akcja I Jastrzębia 1 września, 11:00
KS Potworów 2-1 LKS Potworów 31 sierpnia, 14:00
Zodiak Sucha 5-1 LKS Jedlińsk 1 września, 16:00
KS Magnuszew 1-2 Kraska Jasieniec 1 września, 16:00

Kolejka 5 - 7-8 września

Pauza: LKS Jedlińsk.
 
Kraska Jasieniec 2-3 Sadownik Błędów 7 września, 16:00
KS Błotnica Stara 4-1 KS Magnuszew 8 września, 17:00
LKS Potworów 3-6 Zodiak Sucha 8 września, 14:00
Akcja I Jastrzębia 1-1 KS Potworów 7 września, 17:00
Jaguar Wolanów 2-3 Orzeł Jedlanka 8 września, 14:00
Orzeł Gielniów 2-1 Powała Taczów 8 września, 15:00
Sokół Przytyk 3-2 Mogielanka Mogielnica 8 września, 16:00

Kolejka 6 - 14-15 września

Pauza: LKS Potworów.
 
Sadownik Błędów 4-2 Mogielanka Mogielnica 15 września, 17:00
Powała Taczów 3-0 Sokół Przytyk 15 września, 15:00
Orzeł Jedlanka 2-3 Orzeł Gielniów 15 września, 15:00
KS Potworów 2-0 Jaguar Wolanów 15 września, 16:00
Zodiak Sucha 4-1 Akcja I Jastrzębia 15 września, 15:00
KS Magnuszew 1-7 LKS Jedlińsk 15 września, 16:00
Kraska Jasieniec 2-5 KS Błotnica Stara 14 września, 16:00

Kolejka 7 - 21-22 września

Pauza: Akcja I Jastrzębia.
 
KS Błotnica Stara 2-1 Sadownik Błędów 22 września, 16:00
LKS Jedlińsk 6-4 Kraska Jasieniec 22 września, 16:00
LKS Potworów 6-3 KS Magnuszew 22 września, 14:00
Jaguar Wolanów 0-1 Zodiak Sucha 22 września, 14:00
Orzeł Gielniów 1-0 KS Potworów 22 września, 15:00
Sokół Przytyk 0-1 Orzeł Jedlanka 22 września, 16:00
Mogielanka Mogielnica 3-2 Powała Taczów 22 września, 16:00

Kolejka 8 - 28-29 września

Pauza: Jaguar Wolanów.
 
Sadownik Błędów 3-2 Powała Taczów 29 września, 16:00
Orzeł Jedlanka 1-2 Mogielanka Mogielnica 29 września, 14:00
KS Potworów 4-0 Sokół Przytyk 29 września, 15:00
Zodiak Sucha 1-2 Orzeł Gielniów 29 września, 15:00
KS Magnuszew 3-6 Akcja I Jastrzębia 29 września, 16:00
Kraska Jasieniec 2-1 LKS Potworów 29 września, 16:00
KS Błotnica Stara 3-1 LKS Jedlińsk 28 września, 11:00

Kolejka 9 - 5-6 października

Pauza: Orzeł Gielniów.
 
LKS Jedlińsk 0-3 Sadownik Błędów 6 października, 15:00
LKS Potworów 1-2 KS Błotnica Stara 6 października, 16:00
Akcja I Jastrzębia 1-1 Kraska Jasieniec 5 października, 16:00
Jaguar Wolanów 1-0 KS Magnuszew 6 października, 13:00
Sokół Przytyk 1-4 Zodiak Sucha 6 października, 15:00
Mogielanka Mogielnica 1-1 KS Potworów 6 października, 15:00
Powała Taczów 3-1 Orzeł Jedlanka 6 października, 14:00

Kolejka 10 - 12-13 października

Pauza: Sokół Przytyk.
 
Sadownik Błędów 3-0 Orzeł Jedlanka 13 października, 15:00
KS Potworów 2-2 Powała Taczów 13 października, 14:00
Zodiak Sucha 5-3 Mogielanka Mogielnica 13 października, 15:00
KS Magnuszew 2-2 Orzeł Gielniów 13 października, 15:00
Kraska Jasieniec 1-1 Jaguar Wolanów 13 października, 15:00
KS Błotnica Stara 1-1 Akcja I Jastrzębia 13 października, 14:00
LKS Jedlińsk 7-1 LKS Potworów 13 października, 15:00

Kolejka 11 - 19-20 października

Pauza: Mogielanka Mogielnica.
 
LKS Potworów 2-4 Sadownik Błędów 20 października, 14:00
Akcja I Jastrzębia 2-5 LKS Jedlińsk 19 października, 15:00
Jaguar Wolanów 1-2 KS Błotnica Stara 20 października, 13:00
Orzeł Gielniów 0-3 Kraska Jasieniec 20 października, 14:00
(wo)
nie odbył się - gospodarze nie posiadali dokumentów
Sokół Przytyk 2-1 KS Magnuszew 20 października, 15:00
Powała Taczów 2-0 Zodiak Sucha 20 października, 14:00
Orzeł Jedlanka 0-1 KS Potworów 20 października, 13:00

Kolejka 12 - 26-27 października

Pauza: Powała Taczów.
 
Sadownik Błędów 1-0 KS Potworów 27 października, 14:00
Zodiak Sucha 0-3 Orzeł Jedlanka 27 października, 14:00
(wo)
nie odbył się - gospodarze nie posiadali dokumentów
KS Magnuszew 1-1 Mogielanka Mogielnica 27 października, 14:00
Kraska Jasieniec 3-0 Sokół Przytyk 26 października, 11:30
KS Błotnica Stara 3-1 Orzeł Gielniów 27 października, 13:00
LKS Jedlińsk 4-1 Jaguar Wolanów 27 października, 14:00
LKS Potworów 4-3 Akcja I Jastrzębia 26 października, 15:00

Kolejka 13 - 2-3 listopada

Pauza: Orzeł Jedlanka.
 
Akcja I Jastrzębia 0-4 Sadownik Błędów 2 listopada, 13:00
Jaguar Wolanów 2-2 LKS Potworów 3 listopada, 12:00
Orzeł Gielniów 2-1 LKS Jedlińsk 3 listopada, 13:00
Sokół Przytyk 1-0 KS Błotnica Stara 3 listopada, 13:00
Mogielanka Mogielnica 0-1 Kraska Jasieniec 3 listopada, 14:00
Powała Taczów 4-1 KS Magnuszew 3 listopada, 14:00
KS Potworów 4-0 Zodiak Sucha 3 listopada, 12:00

Kolejka 14 - 9-10 listopada

Pauza: KS Potworów.
 
Sadownik Błędów 1-1 Zodiak Sucha 10 listopada, 13:30
w Mogielnicy
KS Magnuszew 4-1 Orzeł Jedlanka 10 listopada, 13:00
Kraska Jasieniec 1-0 Powała Taczów 10 listopada, 14:00
KS Błotnica Stara 4-2 Mogielanka Mogielnica 10 listopada, 11:00
LKS Jedlińsk 5-1 Sokół Przytyk 10 listopada, 13:00
LKS Potworów 4-5 Orzeł Gielniów 10 listopada, 14:00
Akcja I Jastrzębia 2-1 Jaguar Wolanów 9 listopada, 13:00

Kolejka 15 - 16-17 listopada

Pauza: Zodiak Sucha.
 
Jaguar Wolanów 0-2 Sadownik Błędów 17 listopada, 12:00
Orzeł Gielniów 4-1 Akcja I Jastrzębia 17 listopada, 13:00
Sokół Przytyk 0-1 LKS Potworów 17 listopada, 13:00
Mogielanka Mogielnica 2-2 LKS Jedlińsk 17 listopada, 13:00
Powała Taczów 2-3 KS Błotnica Stara 17 listopada, 13:30
Orzeł Jedlanka 1-3 Kraska Jasieniec 17 listopada, 13:00
KS Potworów 7-0 KS Magnuszew 17 listopada, 12:00

Kolejka 16 - 22-23 marca

Pauza: Sadownik Błędów.
 
Zodiak Sucha 1-2 KS Magnuszew 23 marca, 15:00
KS Potworów 3-1 Kraska Jasieniec 23 marca, 14:00
Orzeł Jedlanka 1-1 KS Błotnica Stara 23 marca, 14:00
Powała Taczów 2-2 LKS Jedlińsk 23 marca, 15:00
Mogielanka Mogielnica 4-1 LKS Potworów 23 marca, 15:00
Sokół Przytyk 0-1 Akcja I Jastrzębia 23 marca, 15:00
Orzeł Gielniów 1-1 Jaguar Wolanów 23 marca, 15:00

Kolejka 17 - 29-30 marca

Pauza: KS Magnuszew.
 
Orzeł Gielniów 3-3 Sadownik Błędów 30 marca, 15:00
Jaguar Wolanów 2-2 Sokół Przytyk 30 marca, 15:00
Akcja I Jastrzębia 1-2 Mogielanka Mogielnica 30 marca, 14:00
LKS Potworów 0-3 Powała Taczów 30 marca, 14:00
LKS Jedlińsk 2-1 Orzeł Jedlanka 30 marca, 16:00
KS Błotnica Stara 1-3 KS Potworów 30 marca, 15:00
Kraska Jasieniec 4-1 Zodiak Sucha 30 marca, 11:00

Kolejka 18 - 5-6 kwietnia

Pauza: Kraska Jasieniec.
 
Sadownik Błędów 4-2 KS Magnuszew 6 kwietnia, 16:00
Zodiak Sucha 2-3 KS Błotnica Stara 6 kwietnia, 15:00
KS Potworów 3-0 LKS Jedlińsk 6 kwietnia, 14:00
Orzeł Jedlanka 1-1 LKS Potworów 6 kwietnia, 15:00
Powała Taczów 0-0 Akcja I Jastrzębia 6 kwietnia, 16:00
Mogielanka Mogielnica 1-2 Jaguar Wolanów 6 kwietnia, 16:00
Sokół Przytyk 2-0 Orzeł Gielniów 6 kwietnia, 15:00

Kolejka 19 - 12-13 kwietnia

Pauza: KS Błotnica Stara.
 
Sokół Przytyk 2-0 Sadownik Błędów 13 kwietnia, 16:00
Orzeł Gielniów 4-0 Mogielanka Mogielnica 13 kwietnia, 15:00
Jaguar Wolanów 2-2 Powała Taczów 13 kwietnia, 15:00
Akcja I Jastrzębia 1-0 Orzeł Jedlanka 13 kwietnia, 14:00
LKS Potworów 0-2 KS Potworów 12 kwietnia, 17:00
LKS Jedlińsk 1-2 Zodiak Sucha 13 kwietnia, 16:00
Kraska Jasieniec 6-1 KS Magnuszew 13 kwietnia, 10:00

Kolejka 20 - 19 kwietnia

Pauza: LKS Jedlińsk.
 
Sadownik Błędów 2-2 Kraska Jasieniec 19 kwietnia, 13:00
KS Magnuszew 4-2 KS Błotnica Stara 19 kwietnia, 14:00
Zodiak Sucha 4-1 LKS Potworów 19 kwietnia, 13:00
KS Potworów 2-0 Akcja I Jastrzębia 19 kwietnia, 11:00
Orzeł Jedlanka 1-3 Jaguar Wolanów 19 kwietnia, 12:00
Powała Taczów 1-2 Orzeł Gielniów 19 kwietnia, 13:00
Mogielanka Mogielnica 1-3 Sokół Przytyk 19 kwietnia, 16:00

Kolejka 21 - 26-27 kwietnia

Pauza: LKS Potworów.
 
Mogielanka Mogielnica 1-1 Sadownik Błędów 27 kwietnia, 17:00
Sokół Przytyk 1-0 Powała Taczów 27 kwietnia, 16:00
Orzeł Gielniów 7-3 Orzeł Jedlanka 27 kwietnia, 15:00
Jaguar Wolanów 0-2 KS Potworów 27 kwietnia, 16:00
Akcja I Jastrzębia 4-5 Zodiak Sucha 26 kwietnia, 16:00
LKS Jedlińsk 1-1 KS Magnuszew 27 kwietnia, 16:00
KS Błotnica Stara 1-4 Kraska Jasieniec 27 kwietnia, 15:00

Kolejka 22 - 30 kwietnia

Pauza: Akcja I Jastrzębia.
 
Sadownik Błędów 2-1 KS Błotnica Stara 30 kwietnia, 17:30
Kraska Jasieniec 2-1 LKS Jedlińsk 30 kwietnia, 17:30
KS Magnuszew 3-1 LKS Potworów 30 kwietnia, 17:30
Zodiak Sucha 4-1 Jaguar Wolanów 30 kwietnia, 17:30
KS Potworów 2-0 Orzeł Gielniów 30 kwietnia, 17:30
Orzeł Jedlanka 1-1 Sokół Przytyk 30 kwietnia, 17:30
Powała Taczów 2-1 Mogielanka Mogielnica 30 kwietnia, 17:30

Kolejka 23 - 3-4 maja

Pauza: Jaguar Wolanów.
 
Powała Taczów 3-1 Sadownik Błędów 3 maja, 16:00
Mogielanka Mogielnica 2-0 Orzeł Jedlanka 4 maja, 17:00
Sokół Przytyk 0-0 KS Potworów 3 maja, 17:00
Orzeł Gielniów 5-1 Zodiak Sucha 3 maja, 15:00
Akcja I Jastrzębia 3-1 KS Magnuszew 3 maja, 14:00
LKS Potworów 1-4 Kraska Jasieniec 3 maja, 17:00
LKS Jedlińsk 2-2 KS Błotnica Stara 4 maja, 16:00

Kolejka 24 - 10-11 maja

Pauza: Orzeł Gielniów.
 
Sadownik Błędów 6-0 LKS Jedlińsk 11 maja, 17:00
KS Błotnica Stara 4-2 LKS Potworów 11 maja, 16:00
Kraska Jasieniec 3-0 Akcja I Jastrzębia 10 maja, 17:00
KS Magnuszew 0-1 Jaguar Wolanów 11 maja, 16:00
Zodiak Sucha 2-2 Sokół Przytyk 11 maja, 16:00
KS Potworów 2-0 Mogielanka Mogielnica 10 maja, 16:00
Orzeł Jedlanka 2-1 Powała Taczów 11 maja, 15:00

Kolejka 25 - 17-18 maja

Pauza: Sokół Przytyk.
 
Orzeł Jedlanka 0-2 Sadownik Błędów 17 maja, 17:00
Powała Taczów 1-2 KS Potworów 18 maja, 17:00
Mogielanka Mogielnica 2-3 Zodiak Sucha 18 maja, 18:00
Orzeł Gielniów 2-0 KS Magnuszew 18 maja, 16:00
Jaguar Wolanów 1-2 Kraska Jasieniec 18 maja, 17:00
Akcja I Jastrzębia 1-5 KS Błotnica Stara 17 maja, 17:00
LKS Potworów 1-4 LKS Jedlińsk 17 maja, 17:00

Kolejka 26 - 24-25 maja

Pauza: Mogielanka Mogielnica.
 
Sadownik Błędów 7-1 LKS Potworów 24 maja, 16:00
LKS Jedlińsk 1-1 Akcja I Jastrzębia 25 maja, 16:00
KS Błotnica Stara 11-2 Jaguar Wolanów 25 maja, 16:00
Kraska Jasieniec 5-1 Orzeł Gielniów 25 maja, 17:00
KS Magnuszew 0-1 Sokół Przytyk 24 maja, 17:00
Zodiak Sucha 1-2 Powała Taczów 25 maja, 16:00
KS Potworów 3-0 Orzeł Jedlanka 25 maja, 15:00

Kolejka 27 - 31 maja-1 czerwca

Pauza: Powała Taczów.
 
KS Potworów 1-1 Sadownik Błędów 31 maja, 15:00
Orzeł Jedlanka 1-0 Zodiak Sucha 31 maja, 17:00
Mogielanka Mogielnica 2-1 KS Magnuszew 1 czerwca, 18:00
Sokół Przytyk 0-1 Kraska Jasieniec 31 maja, 13:00
Orzeł Gielniów 3-1 KS Błotnica Stara 31 maja, 17:00
Jaguar Wolanów 2-1 LKS Jedlińsk 1 czerwca, 17:00
Akcja I Jastrzębia 1-0 LKS Potworów 31 maja, 17:00

Kolejka 28 - 7-8 czerwca

Pauza: Orzeł Jedlanka.
 
Sadownik Błędów 10-3 Akcja I Jastrzębia 8 czerwca, 17:00
LKS Potworów 3-3 Jaguar Wolanów 8 czerwca, 17:00
LKS Jedlińsk 4-1 Orzeł Gielniów 8 czerwca, 16:00
KS Błotnica Stara 2-2 Sokół Przytyk 8 czerwca, 16:00
Kraska Jasieniec 6-4 Mogielanka Mogielnica 8 czerwca, 18:00
KS Magnuszew 2-2 Powała Taczów 7 czerwca, 14:00
Zodiak Sucha 0-0 KS Potworów 7 czerwca, 17:00

Kolejka 29 - 14-15 czerwca

Pauza: KS Potworów.
 
Zodiak Sucha 5-1 Sadownik Błędów 15 czerwca, 16:00
Orzeł Jedlanka 0-0 KS Magnuszew 15 czerwca, 15:00
Powała Taczów 3-1 Kraska Jasieniec 15 czerwca, 17:00
Mogielanka Mogielnica 0-3 KS Błotnica Stara 15 czerwca, 17:00
Sokół Przytyk 2-1 LKS Jedlińsk 15 czerwca, 17:00
Orzeł Gielniów 2-1 LKS Potworów 15 czerwca, 17:00
Jaguar Wolanów 3-2 Akcja I Jastrzębia 14 czerwca, 16:00

Kolejka 30 - 22 czerwca

Pauza: Zodiak Sucha.
 
Sadownik Błędów 3-4 Jaguar Wolanów 21 czerwca, 16:00
Akcja I Jastrzębia 2-2 Orzeł Gielniów 21 czerwca, 18:00
LKS Potworów 4-1 Sokół Przytyk 22 czerwca, 16:00
LKS Jedlińsk 3-0 Mogielanka Mogielnica 22 czerwca, 10:30
KS Błotnica Stara 4-1 Powała Taczów 22 czerwca, 16:00
Kraska Jasieniec 5-1 Orzeł Jedlanka 22 czerwca, 16:00
KS Magnuszew 2-4 KS Potworów 22 czerwca, 16:00

Baraże uzupełniające o udział w klasie A (Radom)

Tymex Liga okręgowa 2013/2014 (Radom)

Colo Sport Klasa A 2013/2014 (Radom I)

Colo Sport Klasa B 2013/2014 (Radom I)
Colo Sport Klasa B 2013/2014 (Radom II)

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: mazowieckie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas