[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Colo Sport Klasa B 2013/2014, grupa: Radom I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Strażak Wielogóra 22 58 19 1 2 105-21 10 1 0 57-9 9 0 2 48-12
2.  Wisła Solec 22 47 15 2 5 68-33 10 1 0 41-7 5 1 5 27-26
3.  Hubal Chlewiska 22 44 14 2 6 64-41 8 0 3 37-16 6 2 3 27-25
4.  Cech Piekarzy Radom 22 38 12 2 8 60-40 8 1 2 38-11 4 1 6 22-29
5.  Krępianka Rzeczniów 22 34 11 1 10 66-48 7 0 4 42-26 4 1 6 24-22 2 6 2 0 0 10-6
6.  Wisła Chotcza 22 34 11 1 10 54-45 9 1 1 38-12 2 0 9 16-33 2 0 0 0 2 6-10
7.  WKS Zajezierze 22 33 10 3 9 42-45 6 1 4 24-18 4 2 5 18-27
8.  Zwolenianka II Zwoleń 22 32 9 5 8 38-38 5 3 3 20-15 4 2 5 18-23
9.  Królewscy Jedlnia 22 24 7 3 12 43-60 5 2 4 31-29 2 1 8 12-31
10.  KS Maków 22 21 7 0 15 37-64 5 0 6 21-22 2 0 9 16-42
11.  LZS Zalesice 22 11 3 2 17 41-84 3 0 8 24-33 0 2 9 17-51
12.  Postęp Łaziska 22 8 2 2 18 21-120 1 2 8 13-55 1 0 10 8-65
Akcja II Jastrzębia wycofała się przed rozpoczęciem rozgrywek.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
 1 Strażak Wielogóra    3-1 4-0 7-1 5-1 4-1 3-0 5-1 6-0 5-1* 3-3 12-0 
 2 Wisła Solec2-1     7-0 1-1 2-1 2-1 3-0* 3-0 3-0 1-0 8-2 9-1 
 3 Hubal Chlewiska0-2 7-3     3-1 1-0 6-2 1-3 0-2 4-2 7-0 5-1 3-0* 
 4 Cech Piekarzy Radom1-2 1-1 4-1     2-1 1-0 1-2 2-0 5-1 4-1 8-1 9-1 
 5 Krępianka Rzeczniów3-5 2-4 2-3 4-1     6-4 5-1 4-2 1-5 6-0 6-1 3-0 
 6 Wisła Chotcza1-0 3-1 1-1 5-2 2-4     6-1 1-0 4-0 4-2 3-0 8-1 
 7 WKS Zajezierze1-3 1-3 2-3 2-0 3-2 0-1     3-3 1-0 4-1 3-1 4-1 
 8 Zwolenianka II Zwoleń0-2 2-1 1-1 1-2 4-2 4-1 2-2     0-0 4-1 2-0 0-3* 
 9 Królewscy Jedlnia0-6 5-3 1-5 4-1 1-6 2-0 1-1 2-2     1-3 5-2 9-0 
 10 KS Maków0-2 2-3 0-3 0-2 0-3* 6-2 4-3 0-1 2-0     4-2 3-1 
 11 LZS Zalesice3-7 0-2 2-5 2-5 0-2 2-1 1-3 3-5 1-3 5-0     5-0 
 12 Postęp Łaziska1-18 0-5 1-5 0-6 2-2 0-3 0-2 0-2 4-1 1-7 4-4     

Kolejka 1 - 17-18 sierpnia

Wisła Chotcza 1-0 Strażak Wielogóra 18 sierpnia, 16:00
Zwolenianka II Zwoleń 1-1 Hubal Chlewiska 18 sierpnia, 13:00
Wisła Solec 1-0 KS Maków 18 sierpnia, 16:00
Królewscy Jedlnia 1-1 WKS Zajezierze 18 sierpnia, 16:00
Krępianka Rzeczniów 3-0 Postęp Łaziska 18 sierpnia, 16:00
Cech Piekarzy Radom 8-1 LZS Zalesice 18 sierpnia, 15:00

Kolejka 2 - 24-25 sierpnia

Strażak Wielogóra 3-3 LZS Zalesice 25 sierpnia, 16:00
Postęp Łaziska 0-6 Cech Piekarzy Radom 25 sierpnia, 16:00
w Wolanowie
WKS Zajezierze 3-2 Krępianka Rzeczniów 25 sierpnia, 16:00
KS Maków 2-0 Królewscy Jedlnia 25 sierpnia, 16:00
Hubal Chlewiska 7-3 Wisła Solec 25 sierpnia, 16:00
w Pawłowie
Wisła Chotcza 1-0 Zwolenianka II Zwoleń 25 sierpnia, 16:00

Kolejka 3 - 31 sierpnia-1 września

Zwolenianka II Zwoleń 0-2 Strażak Wielogóra 1 września, 12:00
Wisła Solec 2-1 Wisła Chotcza 1 września, 16:00
Królewscy Jedlnia 1-5 Hubal Chlewiska 1 września, 16:00
Krępianka Rzeczniów 6-0 KS Maków 1 września, 16:00
Cech Piekarzy Radom 1-2 WKS Zajezierze 1 września, 15:00
LZS Zalesice 5-0 Postęp Łaziska 1 września, 16:00
w Chomentowie

Kolejka 4 - 7-8 września

Strażak Wielogóra 12-0 Postęp Łaziska 8 września, 16:00
WKS Zajezierze 3-1 LZS Zalesice 8 września, 16:00
KS Maków 0-2 Cech Piekarzy Radom 8 września, 16:00
Hubal Chlewiska 1-0 Krępianka Rzeczniów 8 września, 16:00
w Pawłowie
Wisła Chotcza 4-0 Królewscy Jedlnia 8 września, 16:00
Zwolenianka II Zwoleń 2-1 Wisła Solec 8 września, 16:00

Kolejka 5 - 14-15 września

Wisła Solec 2-1 Strażak Wielogóra 15 września, 16:00
Królewscy Jedlnia 2-2 Zwolenianka II Zwoleń 15 września, 16:00
Krępianka Rzeczniów 6-4 Wisła Chotcza 15 września, 16:00
Cech Piekarzy Radom 4-1 Hubal Chlewiska 15 września, 15:00
LZS Zalesice 5-0 KS Maków 15 września, 16:00
w Chomentowie
Postęp Łaziska 0-2 WKS Zajezierze 15 września, 16:00
w Wolanowie

Kolejka 6 - 21-22 września

Strażak Wielogóra 3-0 WKS Zajezierze 22 września, 16:00
KS Maków 3-1 Postęp Łaziska 22 września, 16:00
Hubal Chlewiska 5-1 LZS Zalesice 22 września, 16:00
Wisła Chotcza 5-2 Cech Piekarzy Radom 22 września, 16:00
Zwolenianka II Zwoleń 4-2 Krępianka Rzeczniów 22 września, 16:00
Wisła Solec 3-0 Królewscy Jedlnia 22 września, 16:00

Kolejka 7 - 28-29 września

Królewscy Jedlnia 0-6 Strażak Wielogóra 29 września, 16:00
Krępianka Rzeczniów 2-4 Wisła Solec 29 września, 16:00
Cech Piekarzy Radom 2-0 Zwolenianka II Zwoleń 28 września, 15:00
LZS Zalesice 2-1 Wisła Chotcza 29 września, 16:00
w Chomentowie
Postęp Łaziska 1-5 Hubal Chlewiska 29 września, 16:00
w Wolanowie
WKS Zajezierze 4-1 KS Maków 29 września, 16:00

Kolejka 8 - 5-6 października

Strażak Wielogóra 5-1 KS Maków 6 października, 15:00
(wo)
mecz przerwany w 75. minucie przy stanie 5-1 dla gospodarzy - goście zeszli z boiska; utrzymano wynik z boiska
Hubal Chlewiska 1-3 WKS Zajezierze 6 października, 15:00
w Pawłowie
Wisła Chotcza 8-1 Postęp Łaziska 6 października, 15:00
Zwolenianka II Zwoleń 2-0 LZS Zalesice 6 października, 15:00
Wisła Solec 1-1 Cech Piekarzy Radom 6 października, 15:00
Królewscy Jedlnia 1-6 Krępianka Rzeczniów 6 października, 15:00

Kolejka 9 - 12-13 października

Krępianka Rzeczniów 3-5 Strażak Wielogóra 13 października, 15:00
Cech Piekarzy Radom 5-1 Królewscy Jedlnia 13 października, 15:00
LZS Zalesice 0-2 Wisła Solec 13 października, 15:00
w Chomentowie
Postęp Łaziska 0-2 Zwolenianka II Zwoleń 13 października, 15:00
w Wolanowie
WKS Zajezierze 0-1 Wisła Chotcza 13 października, 15:00
KS Maków 0-3 Hubal Chlewiska 13 października, 15:00

Kolejka 10 - 19-20 października

Strażak Wielogóra 4-0 Hubal Chlewiska 20 października, 15:00
Wisła Chotcza 4-2 KS Maków 20 października, 15:00
Zwolenianka II Zwoleń 2-2 WKS Zajezierze 20 października, 15:00
Wisła Solec 9-1 Postęp Łaziska 20 października, 15:00
Królewscy Jedlnia 5-2 LZS Zalesice 20 października, 15:00
Krępianka Rzeczniów 4-1 Cech Piekarzy Radom 20 października, 15:00

Kolejka 11 - 26-27 października

Cech Piekarzy Radom 1-2 Strażak Wielogóra 27 października, 15:00
LZS Zalesice 0-2 Krępianka Rzeczniów 27 października, 14:00
w Chomentowie
Postęp Łaziska 4-1 Królewscy Jedlnia 27 października, 14:00
w Wolanowie
WKS Zajezierze 1-3 Wisła Solec 27 października, 14:00
KS Maków 0-1 Zwolenianka II Zwoleń 27 października, 14:00
Hubal Chlewiska 6-2 Wisła Chotcza 27 października, 14:00

Kolejka 12 - 5-6 kwietnia

Strażak Wielogóra 4-1 Wisła Chotcza 6 kwietnia, 16:00
Hubal Chlewiska 0-2 Zwolenianka II Zwoleń 6 kwietnia, 16:00
w Pawłowie
KS Maków 2-3 Wisła Solec 6 kwietnia, 16:00
WKS Zajezierze 1-0 Królewscy Jedlnia 6 kwietnia, 16:00
Postęp Łaziska 2-2 Krępianka Rzeczniów 6 kwietnia, 16:00
w Wolanowie
LZS Zalesice 2-5 Cech Piekarzy Radom 6 kwietnia, 16:00
w Chomentowie

Kolejka 13 - 12-13 kwietnia

LZS Zalesice 3-7 Strażak Wielogóra 13 kwietnia, 16:00
w Chomentowie
Cech Piekarzy Radom 9-1 Postęp Łaziska 13 kwietnia, 15:00
Krępianka Rzeczniów 5-1 WKS Zajezierze 13 kwietnia, 16:00
Królewscy Jedlnia 1-3 KS Maków 13 kwietnia, 16:00
Wisła Solec 7-0 Hubal Chlewiska 13 kwietnia, 16:00
Zwolenianka II Zwoleń 4-1 Wisła Chotcza 13 kwietnia, 16:00

Kolejka 14 - 26-27 kwietnia

Strażak Wielogóra 5-1 Zwolenianka II Zwoleń 27 kwietnia, 16:00
Wisła Chotcza 3-1 Wisła Solec 27 kwietnia, 16:00
Hubal Chlewiska 4-2 Królewscy Jedlnia 27 kwietnia, 16:00
w Pawłowie
KS Maków 0-3 Krępianka Rzeczniów 27 kwietnia, 16:00
(wo)
na boisku 4-2; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
WKS Zajezierze 2-0 Cech Piekarzy Radom 27 kwietnia, 16:00
Postęp Łaziska 4-4 LZS Zalesice 27 kwietnia
w Wolanowie

Kolejka 15 - 3-4 maja

Postęp Łaziska 1-18 Strażak Wielogóra 4 maja, 13:00
w Wielogórze
LZS Zalesice 1-3 WKS Zajezierze 4 maja, 16:00
w Chomentowie
Cech Piekarzy Radom 4-1 KS Maków 4 maja, 15:00
Krępianka Rzeczniów 2-3 Hubal Chlewiska 4 maja, 16:00
Królewscy Jedlnia 2-0 Wisła Chotcza 4 maja, 16:00
Wisła Solec 3-0 Zwolenianka II Zwoleń 4 maja, 16:00

Kolejka 16 - 10-11 maja

Strażak Wielogóra 3-1 Wisła Solec 11 maja, 16:00
Zwolenianka II Zwoleń 0-0 Królewscy Jedlnia 11 maja, 16:00
Wisła Chotcza 2-4 Krępianka Rzeczniów 11 maja, 15:00
Hubal Chlewiska 3-1 Cech Piekarzy Radom 11 maja, 16:00
KS Maków 4-2 LZS Zalesice 11 maja, 16:00
WKS Zajezierze 4-1 Postęp Łaziska 11 maja, 16:00

Kolejka 17 - 17-18 maja

WKS Zajezierze 1-3 Strażak Wielogóra 18 maja, 16:00
Postęp Łaziska 1-7 KS Maków 18 maja, 16:00
LZS Zalesice 2-5 Hubal Chlewiska 18 maja, 16:00
Cech Piekarzy Radom 1-0 Wisła Chotcza 18 maja, 16:00
Krępianka Rzeczniów 4-2 Zwolenianka II Zwoleń 18 maja, 16:00
Królewscy Jedlnia 5-3 Wisła Solec 18 maja, 16:00

Kolejka 18 - 24-25 maja

Strażak Wielogóra 6-0 Królewscy Jedlnia 25 maja, 16:00
Wisła Solec 2-1 Krępianka Rzeczniów 25 maja, 16:00
Zwolenianka II Zwoleń 1-2 Cech Piekarzy Radom 25 maja, 12:00
Wisła Chotcza 3-0 LZS Zalesice 25 maja, 16:00
Hubal Chlewiska 3-0 Postęp Łaziska 25 maja, 16:00
(wo)
goście nie dojechali
KS Maków 4-3 WKS Zajezierze 25 maja, 16:00

Kolejka 19 - 31 maja-1 czerwca

KS Maków 0-2 Strażak Wielogóra 1 czerwca, 16:00
WKS Zajezierze 2-3 Hubal Chlewiska 1 czerwca, 16:00
Postęp Łaziska 0-3 Wisła Chotcza 31 maja, 17:00
w Wolanowie
LZS Zalesice 3-5 Zwolenianka II Zwoleń 1 czerwca, 16:00
w Chomentowie
Cech Piekarzy Radom 1-1 Wisła Solec 1 czerwca, 15:00
Krępianka Rzeczniów 1-5 Królewscy Jedlnia 1 czerwca, 16:00
w Siennie

Kolejka 20 - 7-8 czerwca

Strażak Wielogóra 5-1 Krępianka Rzeczniów 7 czerwca, 11:00
Królewscy Jedlnia 4-1 Cech Piekarzy Radom 8 czerwca, 16:00
Wisła Solec 8-2 LZS Zalesice 8 czerwca, 16:00
Zwolenianka II Zwoleń 0-3 Postęp Łaziska 8 czerwca, 11:00
(wo)
na boisku 8-0; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawiony zawodnik
Wisła Chotcza 6-1 WKS Zajezierze 8 czerwca, 16:00
Hubal Chlewiska 7-0 KS Maków 8 czerwca, 16:00

Kolejka 21 - 14-15 czerwca

Hubal Chlewiska 0-2 Strażak Wielogóra 15 czerwca, 16:00
KS Maków 6-2 Wisła Chotcza 15 czerwca, 16:00
WKS Zajezierze 3-3 Zwolenianka II Zwoleń 15 czerwca, 16:00
Postęp Łaziska 0-5 Wisła Solec 15 czerwca, 13:00
w Wolanowie
LZS Zalesice 1-3 Królewscy Jedlnia 15 czerwca, 12:00
w Chomentowie
Cech Piekarzy Radom 2-1 Krępianka Rzeczniów 15 czerwca, 15:00

Kolejka 22 - 22 czerwca

Strażak Wielogóra 7-1 Cech Piekarzy Radom 22 czerwca, 16:00
Krępianka Rzeczniów 6-1 LZS Zalesice 22 czerwca, 16:00
Królewscy Jedlnia 9-0 Postęp Łaziska 22 czerwca, 17:00
mecz pierwotnie zaplanowany na 16:00 rozpoczął się z godzinnym opóźnieniem
Wisła Solec 3-0 WKS Zajezierze 22 czerwca, 16:00
(wo)
goście zrezygnowali z gry
Zwolenianka II Zwoleń 4-1 KS Maków 22 czerwca, 16:00
Wisła Chotcza 1-1 Hubal Chlewiska 21 czerwca, 17:00

Baraże uzupełniające o udział w klasie A (Radom)

Colo Sport Klasa A 2013/2014 (Radom I)
Colo Sport Klasa A 2013/2014 (Radom II)

Colo Sport Klasa B 2013/2014 (Radom II)

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: mazowieckie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas