[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Liga okręgowa 2013/2014, grupa: Warszawa II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  KS Raszyn 32 79 25 4 3 119-47 15 0 1 64-15 10 4 2 55-32
2.  KS Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 32 77 24 5 3 107-30 12 3 1 59-16 12 2 2 48-14
3.  Perła Złotokłos 32 63 19 6 7 62-38 10 4 2 33-14 9 2 5 29-24
4.  Laura Chylice 32 59 18 5 9 74-53 11 2 3 46-23 7 3 6 28-30
5.  LKS Chlebnia 32 48 15 3 14 60-47 12 0 4 41-16 3 3 10 19-31
6.  Błonianka Błonie 32 46 12 10 10 59-42 6 5 5 30-19 6 5 5 29-23
7.  Korona Góra Kalwaria 32 44 13 5 14 56-65 9 3 4 33-20 4 2 10 23-45 2 3 1 0 1 5-3
8.  Milan Milanówek 32 44 12 8 12 57-63 7 4 5 34-28 5 4 7 23-35 2 3 1 0 1 3-5
9.  Przyszłość Włochy (Warszawa) 32 43 13 4 15 80-65 11 1 4 54-23 2 3 11 26-42
10.  KS Teresin 32 42 12 6 14 66-72 7 4 5 33-36 5 2 9 33-36
11.  Kosa Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 32 39 11 6 15 63-69 6 3 7 34-35 5 3 8 29-34
12.  Sarmata Warszawa 32 37 9 10 13 52-76 5 7 4 30-32 4 3 9 22-44
13.  Ursus II Warszawa 32 36 11 3 18 47-81 8 3 5 31-31 3 0 13 16-50
14.  Jedność Żabieniec 32 35 9 8 15 41-61 6 5 5 25-21 3 3 10 16-40
15.  GLKS Nadarzyn 32 33 10 3 19 43-74 6 2 8 27-32 4 1 11 16-42
16.  Świt Warszawa 32 25 6 7 19 28-73 5 2 9 18-29 1 5 10 10-44
17.  Piast Piastów 32 16 3 7 22 27-85 2 2 12 17-42 1 5 10 10-43

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17 
 1 KS Raszyn    0-4 1-0 3-1 1-0 3-0 5-0 1-0 5-2 3-2 4-1 13-0 9-0 4-1 4-2 7-2 1-0 
 2 KS Konstancin (Konstancin-Jeziorna)6-2     3-0 5-0 2-1 3-3 3-3 1-2 8-2 4-1 3-1 5-0 2-0 1-1 5-0 3-0 5-0 
 3 Perła Złotokłos1-1 0-3     0-0 1-0 2-1 2-0 1-1 3-2 3-1 3-2 1-1 3-0 4-0 1-2 5-0 3-0 
 4 Laura Chylice1-6 1-0 0-1     5-1 1-2 5-2 3-3 3-2 3-2 6-2 2-0 5-0 0-0 5-1 4-1 2-0 
 5 LKS Chlebnia2-1 1-3 0-1 3-1     2-1 5-1 0-1 5-1 3-1 3-0 2-0 2-0 2-1 0-2 3-1 8-1 
 6 Błonianka Błonie1-2 1-1 0-3 0-2 4-1     1-0 1-2 2-2 1-2 1-1 2-2 7-0 4-0 4-1 1-0 0-0 
 7 Korona Góra Kalwaria2-2 1-5 1-2 1-2 1-1 1-5     3-0 1-0 1-0 2-0 1-0 3-0 5-2 8-1 0-0 2-0 
 8 Milan Milanówek3-4 1-3 2-2 2-3 2-0 1-0 3-2     2-1 2-2 1-5 1-1 5-1 1-2 2-0 1-1 5-1 
 9 Przyszłość Włochy (Warszawa)2-3 3-0 3-0 3-1 3-0 1-5 5-1 2-1     6-2 2-2 4-5 0-2 5-0 2-0 9-0 4-1 
 10 KS Teresin2-2 0-6 1-4 1-4 1-1 3-3 3-1 4-2 1-1     1-2 5-3 3-2 3-1 2-1 1-0 2-3 
 11 Kosa Konstancin (Konstancin-Jeziorna)3-4 1-4 5-2 3-4 1-1 1-0 1-3 2-2 3-2 4-3     0-2 1-4 1-2 4-1 0-0 4-1 
 12 Sarmata Warszawa1-7 0-1 2-3 2-1 1-0 1-1 5-0 4-4 1-1 1-6 4-2     3-1 3-3 1-1 1-1 0-0 
 13 Ursus II Warszawa0-5 2-2 4-3 3-0 1-5 0-1 4-3 6-0 2-1 0-3 2-1 2-1     3-1 0-3 2-2 0-0 
 14 Jedność Żabieniec2-2 0-5 0-1 2-2 0-1 1-1 2-2 1-2 2-1 0-0 0-2 2-1 2-0     2-0 4-0 5-1 
 15 GLKS Nadarzyn4-5 1-4 1-3 1-1 3-0 1-3 1-2 4-1 3-2 2-1 0-3* 2-3 0-3 1-0     2-0 1-1 
 16 Świt Warszawa1-4 1-4 1-1 0-2 4-3 0-1 0-1 1-2 0-3 1-2 0-3 1-0 3-2 2-0 2-0     1-1 
 17 Piast Piastów1-5 1-3 0-3 1-4 1-4 2-2 0-2 1-0 1-3 2-5 2-2 1-3 2-1 1-2 0-1 1-2     

Kolejka 1 - 10-11 sierpnia

Pauza: Przyszłość Włochy (Warszawa).
 
Błonianka Błonie 1-0 Świt Warszawa 10 sierpnia, 17:00
Piast Piastów 0-1 GLKS Nadarzyn 11 sierpnia, 17:00
Korona Góra Kalwaria 2-0 Kosa Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 25 września, 16:00
w pierwotnym terminie (10-11 sierpnia) odwołany
Perła Złotokłos 0-3 KS Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 28 sierpnia, 17:30
w pierwotnym terminie (10-11 sierpnia) odwołany na wniosek gości
Jedność Żabieniec 2-2 Laura Chylice 10 sierpnia, 17:30
LKS Chlebnia 0-1 Milan Milanówek 10 sierpnia, 11:00
w Grodzisku Mazowieckim
Ursus II Warszawa 2-1 Sarmata Warszawa 11 sierpnia, 11:00
KS Teresin 2-2 KS Raszyn 10 sierpnia, 16:00
w Sochaczewie

Kolejka 2 - 14 sierpnia

Pauza: KS Raszyn.
 
Sarmata Warszawa 1-6 KS Teresin 14 sierpnia, 17:30
w Zielonkach
Milan Milanówek 5-1 Ursus II Warszawa 14 sierpnia, 18:00
Laura Chylice 5-1 LKS Chlebnia 10 września, 17:00
w pierwotnym terminie (14 sierpnia) odwołany
KS Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 1-1 Jedność Żabieniec 14 sierpnia, 17:30 (100)
w Oborach
Kosa Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 5-2 Perła Złotokłos 14 sierpnia, 18:00
GLKS Nadarzyn 1-2 Korona Góra Kalwaria 14 sierpnia, 17:30
Świt Warszawa 1-1 Piast Piastów 14 sierpnia, 17:30
Przyszłość Włochy (Warszawa) 1-5 Błonianka Błonie 14 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 17-18 sierpnia

Pauza: Błonianka Błonie.
 
Piast Piastów 1-3 Przyszłość Włochy (Warszawa) 17 sierpnia, 17:00
Korona Góra Kalwaria 0-0 Świt Warszawa 17 sierpnia, 17:30
Perła Złotokłos 1-2 GLKS Nadarzyn 17 sierpnia, 15:00
Jedność Żabieniec 0-2 Kosa Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 18 sierpnia, 17:30
LKS Chlebnia 1-3 KS Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 18 sierpnia, 17:30
w Grodzisku Mazowieckim
Ursus II Warszawa 3-0 Laura Chylice 19 sierpnia, 17:30
KS Raszyn 13-0 Sarmata Warszawa 17 sierpnia, 11:00
Milan Milanówek 2-2 KS Teresin 17 sierpnia, 11:00

Kolejka 4 - 21 sierpnia

Pauza: Sarmata Warszawa.
 
Milan Milanówek 3-4 KS Raszyn 21 sierpnia, 17:30
Laura Chylice 3-2 KS Teresin 25 września, 16:30
KS Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 2-0 Ursus II Warszawa 21 sierpnia, 17:30
w Oborach
Kosa Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 1-1 LKS Chlebnia 28 sierpnia, 17:30
w pierwotnym terminie (21 sierpnia, 17:30) odwołany z powodu zalania boiska
GLKS Nadarzyn 1-0 Jedność Żabieniec 21 sierpnia, 17:30
Świt Warszawa 1-1 Perła Złotokłos 21 sierpnia, 17:30
Przyszłość Włochy (Warszawa) 5-1 Korona Góra Kalwaria 21 sierpnia, 17:00
Błonianka Błonie 0-0 Piast Piastów 21 sierpnia, 17:00

Kolejka 5 - 24-25 sierpnia

Pauza: Piast Piastów.
 
Korona Góra Kalwaria 1-5 Błonianka Błonie 24 sierpnia, 17:00
Perła Złotokłos 3-2 Przyszłość Włochy (Warszawa) 24 sierpnia, 17:00
Jedność Żabieniec 4-0 Świt Warszawa 25 sierpnia, 17:30
LKS Chlebnia 0-2 GLKS Nadarzyn 24 sierpnia, 12:30
w Grodzisku Mazowieckim
Ursus II Warszawa 2-1 Kosa Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 25 sierpnia, 11:00
KS Teresin 0-6 KS Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 18 września, 16:30
w Sochaczewie
KS Raszyn 3-1 Laura Chylice 24 sierpnia, 11:00
Sarmata Warszawa 4-4 Milan Milanówek 25 września, 16:30
w pierwotnym terminie (24 sierpnia, 11:00) w Zielonkach odwołany / w drugim terminie w Milanówku; Sarmata gospodarzem

Kolejka 6 - 31 sierpnia-1 września

Pauza: Milan Milanówek.
 
Laura Chylice 2-0 Sarmata Warszawa 31 sierpnia, 16:00
KS Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 6-2 KS Raszyn 31 sierpnia, 17:00 (250)
w Oborach
Kosa Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 4-3 KS Teresin 31 sierpnia, 14:30
GLKS Nadarzyn 0-3 Ursus II Warszawa 31 sierpnia, 10:00
Świt Warszawa 4-3 LKS Chlebnia 31 sierpnia, 17:00
Przyszłość Włochy (Warszawa) 5-0 Jedność Żabieniec 31 sierpnia, 11:00
Błonianka Błonie 0-3 Perła Złotokłos 31 sierpnia, 17:00
Piast Piastów 0-2 Korona Góra Kalwaria 1 września, 17:00

Kolejka 7 - 4 września

Pauza: Korona Góra Kalwaria.
 
Perła Złotokłos 3-0 Piast Piastów 4 września, 17:00
Jedność Żabieniec 1-1 Błonianka Błonie 4 września, 17:00
Ursus II Warszawa 2-2 Świt Warszawa 3 września, 16:00
KS Teresin 2-1 GLKS Nadarzyn 4 września, 18:00
w Sochaczewie
KS Raszyn 4-1 Kosa Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 4 września, 17:00
Sarmata Warszawa 0-1 KS Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 4 września, 17:00
w Zielonkach
Milan Milanówek 2-3 Laura Chylice 4 września, 17:00
Przyszłość Włochy (Warszawa) 3-0 LKS Chlebnia 4 września, 17:00

Kolejka 8 - 7-8 września

Pauza: Laura Chylice.
 
KS Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 1-2 Milan Milanówek 7 września, 17:00 (150)
w Oborach
Kosa Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 0-2 Sarmata Warszawa 7 września, 14:30
GLKS Nadarzyn 4-5 KS Raszyn 7 września, 16:30
Świt Warszawa 1-2 KS Teresin 7 września, 11:00
Przyszłość Włochy (Warszawa) 0-2 Ursus II Warszawa 7 września, 11:00
Błonianka Błonie 4-1 LKS Chlebnia 7 września, 16:00
Piast Piastów 1-2 Jedność Żabieniec 7 września, 11:00
Korona Góra Kalwaria 1-2 Perła Złotokłos 7 września, 16:30

Kolejka 9 - 14-15 września

Pauza: Perła Złotokłos.
 
Jedność Żabieniec 2-2 Korona Góra Kalwaria 15 września, 16:00
Ursus II Warszawa 0-1 Błonianka Błonie 15 września, 10:00
KS Teresin 1-1 Przyszłość Włochy (Warszawa) 14 września, 13:00
w Sochaczewie
KS Raszyn 7-2 Świt Warszawa 14 września, 11:00
Sarmata Warszawa 1-1 GLKS Nadarzyn 14 września, 11:00
w Zielonkach
Milan Milanówek 1-5 Kosa Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 14 września, 15:00
Laura Chylice 1-0 KS Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 14 września, 16:00
Piast Piastów 1-4 LKS Chlebnia 14 września, 16:00

Kolejka 10 - 21-22 września

Pauza: KS Konstancin (Konstancin-Jeziorna).
 
Kosa Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 3-4 Laura Chylice 21 września, 14:30
GLKS Nadarzyn 4-1 Milan Milanówek 22 września, 16:00
Świt Warszawa 1-0 Sarmata Warszawa 22 września, 16:00
Przyszłość Włochy (Warszawa) 2-3 KS Raszyn 21 września, 11:00
Błonianka Błonie 1-2 KS Teresin 22 września, 14:00
Piast Piastów 2-1 Ursus II Warszawa 21 września, 16:30
Korona Góra Kalwaria 1-1 LKS Chlebnia 21 września, 16:00
Perła Złotokłos 4-0 Jedność Żabieniec 21 września, 16:00

Kolejka 11 - 28-29 września

Pauza: Jedność Żabieniec.
 
LKS Chlebnia 0-1 Perła Złotokłos 29 września, 11:00
w Grodzisku Mazowieckim
Ursus II Warszawa 4-3 Korona Góra Kalwaria 29 września, 11:00
KS Teresin 2-3 Piast Piastów 28 września, 13:00
w Sochaczewie
KS Raszyn 3-0 Błonianka Błonie 28 września, 11:00
Sarmata Warszawa 1-1 Przyszłość Włochy (Warszawa) 29 września, 11:00
na boisku ZS im. Michała Konarskiego
Milan Milanówek 1-1 Świt Warszawa 28 września, 13:30
Laura Chylice 5-1 GLKS Nadarzyn 28 września, 13:00
KS Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 3-1 Kosa Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 28 września, 16:00 (450)

Kolejka 12 - 5-6 października

Pauza: Kosa Konstancin (Konstancin-Jeziorna).
 
GLKS Nadarzyn 1-4 KS Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 5 października, 15:30
Świt Warszawa 0-2 Laura Chylice 5 października, 11:00
Przyszłość Włochy (Warszawa) 2-1 Milan Milanówek 5 października, 11:00
Błonianka Błonie 2-2 Sarmata Warszawa 5 października, 10:30
Piast Piastów 1-5 KS Raszyn 5 października, 11:00
Korona Góra Kalwaria 1-0 KS Teresin 5 października, 15:30
Perła Złotokłos 3-0 Ursus II Warszawa 5 października, 15:30
Jedność Żabieniec 0-1 LKS Chlebnia 5 października, 15:00

Kolejka 13 - 12-13 października

Pauza: LKS Chlebnia.
 
Ursus II Warszawa 3-1 Jedność Żabieniec 13 października, 11:00
KS Teresin 1-4 Perła Złotokłos 12 października, 12:00
w Sochaczewie
KS Raszyn 5-0 Korona Góra Kalwaria 12 października, 11:00
Sarmata Warszawa 0-0 Piast Piastów 13 października, 10:30
na boisku ZS im. Michała Konarskiego
Milan Milanówek 1-0 Błonianka Błonie 12 października, 13:00
Laura Chylice 3-2 Przyszłość Włochy (Warszawa) 12 października, 15:00
KS Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 3-0 Świt Warszawa 12 października, 15:00
w Oborach
Kosa Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 4-1 GLKS Nadarzyn 12 października, 14:30

Kolejka 14 - 19-20 października

Pauza: GLKS Nadarzyn.
 
Świt Warszawa 0-3 Kosa Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 19 października, 15:30
Przyszłość Włochy (Warszawa) 3-0 KS Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 19 października, 11:00
Błonianka Błonie 0-2 Laura Chylice 19 października, 15:00
Piast Piastów 1-0 Milan Milanówek 19 października, 14:00
Korona Góra Kalwaria 1-0 Sarmata Warszawa 19 października, 15:00
Perła Złotokłos 1-1 KS Raszyn 19 października, 15:00
Jedność Żabieniec 0-0 KS Teresin 19 października, 15:00
LKS Chlebnia 2-0 Ursus II Warszawa 19 października, 10:00
w Grodzisku Mazowieckim

Kolejka 15 - 26-27 października

Pauza: Ursus II Warszawa.
 
KS Teresin 1-1 LKS Chlebnia 26 października, 11:00
w Sochaczewie
KS Raszyn 4-1 Jedność Żabieniec 26 października, 11:00
Sarmata Warszawa 2-3 Perła Złotokłos 27 października, 10:30
na boisku ZS im. Michała Konarskiego
Milan Milanówek 3-2 Korona Góra Kalwaria 26 października, 15:00
Laura Chylice 2-0 Piast Piastów 26 października, 14:00
KS Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 3-3 Błonianka Błonie 26 października, 14:00
w Oborach
Kosa Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 3-2 Przyszłość Włochy (Warszawa) 26 października, 14:00
GLKS Nadarzyn 2-0 Świt Warszawa 26 października, 14:30

Kolejka 16 - 2-3 listopada

Pauza: Świt Warszawa.
 
Przyszłość Włochy (Warszawa) 2-0 GLKS Nadarzyn 2 listopada, 11:00
Błonianka Błonie 1-1 Kosa Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 2 listopada, 13:30
Piast Piastów 1-3 KS Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 2 listopada, 13:00
Korona Góra Kalwaria 1-2 Laura Chylice 2 listopada, 13:30
Perła Złotokłos 1-1 Milan Milanówek 2 listopada, 13:30
Jedność Żabieniec 2-1 Sarmata Warszawa 3 listopada, 14:00
LKS Chlebnia 2-1 KS Raszyn 3 listopada, 10:00
w Grodzisku Mazowieckim
Ursus II Warszawa 0-3 KS Teresin 2 listopada, 12:00

Kolejka 17 - 9-10 listopada

Pauza: KS Teresin.
 
KS Raszyn 9-0 Ursus II Warszawa 9 listopada, 10:00
Sarmata Warszawa 1-0 LKS Chlebnia 10 listopada, 10:30
na boisku ZS im. Michała Konarskiego
Milan Milanówek 1-2 Jedność Żabieniec 9 listopada, 13:30
Laura Chylice 0-1 Perła Złotokłos 9 listopada, 13:30
KS Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 3-3 Korona Góra Kalwaria 9 listopada, 14:00
w Oborach
Kosa Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 4-1 Piast Piastów 9 listopada, 13:30
GLKS Nadarzyn 1-3 Błonianka Błonie 9 listopada, 13:30
Świt Warszawa 0-3 Przyszłość Włochy (Warszawa) 9 listopada, 11:00

Kolejka 18 - 16-17 listopada

Pauza: Przyszłość Włochy (Warszawa).
 
Świt Warszawa 0-1 Błonianka Błonie 17 listopada, 13:30
GLKS Nadarzyn 1-1 Piast Piastów 16 listopada, 13:00
Kosa Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 1-3 Korona Góra Kalwaria 16 listopada, 13:30
KS Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 3-0 Perła Złotokłos 16 listopada, 13:00
w Oborach
Laura Chylice 0-0 Jedność Żabieniec 16 listopada, 12:00
Milan Milanówek 2-0 LKS Chlebnia 16 listopada, 13:30
Sarmata Warszawa 3-1 Ursus II Warszawa 16 listopada, 13:00
na boisku ZS im. Michała Konarskiego
KS Raszyn 3-2 KS Teresin 17 listopada, 12:00

Kolejka 19 - 15-16 marca

Pauza: KS Raszyn.
 
KS Teresin 5-3 Sarmata Warszawa 15 marca, 15:00
Ursus II Warszawa 6-0 Milan Milanówek 16 marca, 13:00
LKS Chlebnia 3-1 Laura Chylice 15 marca, 13:00
w Grodzisku Mazowieckim
Jedność Żabieniec 0-5 KS Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 15 marca, 14:00
Perła Złotokłos 3-2 Kosa Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 15 marca, 15:30
Korona Góra Kalwaria 8-1 GLKS Nadarzyn 15 marca, 15:30
Piast Piastów 1-2 Świt Warszawa 15 marca, 15:00
Błonianka Błonie 2-2 Przyszłość Włochy (Warszawa) 15 marca, 15:30

Kolejka 20 - 22-23 marca

Pauza: Błonianka Błonie.
 
KS Teresin 4-2 Milan Milanówek 22 marca, 15:00
Przyszłość Włochy (Warszawa) 4-1 Piast Piastów 22 marca, 11:00
Świt Warszawa 0-1 Korona Góra Kalwaria 22 marca, 11:00
GLKS Nadarzyn 1-3 Perła Złotokłos 22 marca, 11:00
Kosa Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 1-2 Jedność Żabieniec 23 marca, 15:30
KS Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 2-1 LKS Chlebnia 22 marca, 15:30
w Oborach
Laura Chylice 5-0 Ursus II Warszawa 22 marca, 14:00
Sarmata Warszawa 1-7 KS Raszyn 23 marca, 11:00
na boisku ZS im. Michała Konarskiego

Kolejka 21 - 29-30 marca

Pauza: Sarmata Warszawa.
 
KS Raszyn 1-0 Milan Milanówek 29 marca, 11:00
KS Teresin 1-4 Laura Chylice 29 marca, 15:00
Ursus II Warszawa 2-2 KS Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 30 marca, 11:00
LKS Chlebnia 3-0 Kosa Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 29 marca, 14:00
w Grodzisku Mazowieckim
Jedność Żabieniec 2-0 GLKS Nadarzyn 29 marca, 14:00
Perła Złotokłos 5-0 Świt Warszawa 29 marca, 16:00
Korona Góra Kalwaria 1-0 Przyszłość Włochy (Warszawa) 29 marca, 15:30
Piast Piastów 2-2 Błonianka Błonie 29 marca, 15:00

Kolejka 22 - 5-6 kwietnia

Pauza: Piast Piastów.
 
Błonianka Błonie 1-0 Korona Góra Kalwaria 5 kwietnia, 16:00
Przyszłość Włochy (Warszawa) 3-0 Perła Złotokłos 5 kwietnia, 11:00
Świt Warszawa 2-0 Jedność Żabieniec 5 kwietnia, 11:00
GLKS Nadarzyn 3-0 LKS Chlebnia 5 kwietnia, 11:00
Kosa Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 1-4 Ursus II Warszawa 6 kwietnia, 16:00
KS Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 4-1 KS Teresin 5 kwietnia, 16:00
w Oborach
Laura Chylice 1-6 KS Raszyn 5 kwietnia, 14:00
Milan Milanówek 1-1 Sarmata Warszawa 5 kwietnia, 15:00

Kolejka 23 - 12-13 kwietnia

Pauza: Milan Milanówek.
 
Sarmata Warszawa 2-1 Laura Chylice 13 kwietnia, 11:00
na boisku ZS im. Michała Konarskiego
KS Raszyn 0-4 KS Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 12 kwietnia, 11:00
KS Teresin 1-2 Kosa Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 12 kwietnia, 15:00
Ursus II Warszawa 0-3 GLKS Nadarzyn 13 kwietnia, 11:00
LKS Chlebnia 3-1 Świt Warszawa 12 kwietnia, 12:00
w Grodzisku Mazowieckim
Jedność Żabieniec 2-1 Przyszłość Włochy (Warszawa) 12 kwietnia, 16:00
Perła Złotokłos 2-1 Błonianka Błonie 12 kwietnia, 16:30
Korona Góra Kalwaria 2-0 Piast Piastów 12 kwietnia, 16:30

Kolejka 24 - 18-19 kwietnia

Pauza: Korona Góra Kalwaria.
 
LKS Chlebnia 5-1 Przyszłość Włochy (Warszawa) 18 kwietnia, 17:00
w Grodzisku Mazowieckim
Piast Piastów 0-3 Perła Złotokłos 19 kwietnia, 16:00
Błonianka Błonie 4-0 Jedność Żabieniec 18 kwietnia, 16:30
Świt Warszawa 3-2 Ursus II Warszawa 19 kwietnia, 14:00
GLKS Nadarzyn 2-1 KS Teresin 18 kwietnia, 17:00
Kosa Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 3-4 KS Raszyn 18 kwietnia, 18:30
KS Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 5-0 Sarmata Warszawa 18 kwietnia, 16:30
w Oborach
Laura Chylice 3-3 Milan Milanówek 19 kwietnia, 12:00

Kolejka 25 - 26-27 kwietnia

Pauza: Laura Chylice.
 
Milan Milanówek 1-3 KS Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 26 kwietnia, 15:00
Sarmata Warszawa 4-2 Kosa Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 27 kwietnia, 11:00
na boisku ZS im. Michała Konarskiego
KS Raszyn 4-2 GLKS Nadarzyn 26 kwietnia, 11:00
KS Teresin 1-0 Świt Warszawa 26 kwietnia, 16:00
Ursus II Warszawa 2-1 Przyszłość Włochy (Warszawa) 27 kwietnia, 11:00
LKS Chlebnia 2-1 Błonianka Błonie 27 kwietnia, 11:00
w Grodzisku Mazowieckim
Jedność Żabieniec 5-1 Piast Piastów 26 kwietnia, 16:00
Perła Złotokłos 2-0 Korona Góra Kalwaria 26 kwietnia, 17:00

Kolejka 26 - 3-4 maja

Pauza: Perła Złotokłos.
 
LKS Chlebnia 8-1 Piast Piastów 30 kwietnia, 17:00
w Grodzisku Mazowieckim
Korona Góra Kalwaria 5-2 Jedność Żabieniec 3 maja, 11:00
Błonianka Błonie 7-0 Ursus II Warszawa 1 maja, 11:00
Przyszłość Włochy (Warszawa) 6-2 KS Teresin 4 maja, 17:00
Świt Warszawa 1-4 KS Raszyn 21 maja, 17:00
GLKS Nadarzyn 2-3 Sarmata Warszawa 7 maja, 17:00
Kosa Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 2-2 Milan Milanówek 4 maja, 13:00
KS Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 5-0 Laura Chylice 3 maja, 17:00
w Oborach

Kolejka 27 - 10-11 maja

Pauza: KS Konstancin (Konstancin-Jeziorna).
 
Laura Chylice 6-2 Kosa Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 10 maja, 14:00
Milan Milanówek 2-0 GLKS Nadarzyn 10 maja, 15:00
Sarmata Warszawa 1-1 Świt Warszawa 11 maja, 11:00
na boisku ZS im. Michała Konarskiego
KS Raszyn 5-2 Przyszłość Włochy (Warszawa) 10 maja, 11:00
KS Teresin 3-3 Błonianka Błonie 10 maja, 16:00
Ursus II Warszawa 0-0 Piast Piastów 11 maja, 11:00
LKS Chlebnia 5-1 Korona Góra Kalwaria 10 maja, 11:00
w Grodzisku Mazowieckim
Jedność Żabieniec 0-1 Perła Złotokłos 10 maja, 16:00

Kolejka 28 - 17-18 maja

Pauza: Jedność Żabieniec.
 
Perła Złotokłos 1-0 LKS Chlebnia 28 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (17 maja, 14:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
Korona Góra Kalwaria 3-0 Ursus II Warszawa 17 maja, 17:00
Piast Piastów 2-5 KS Teresin 28 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (17 maja, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Błonianka Błonie 1-2 KS Raszyn 17 maja, 17:30
Przyszłość Włochy (Warszawa) 4-5 Sarmata Warszawa 28 maja, 17:30
Świt Warszawa 1-2 Milan Milanówek 17 maja, 17:00
GLKS Nadarzyn 1-1 Laura Chylice 27 maja, 18:30
w pierwotnym terminie (17 maja, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Kosa Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 1-4 KS Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 18 maja, 17:00

Kolejka 29 - 24-25 maja

Pauza: Kosa Konstancin (Konstancin-Jeziorna).
 
KS Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 5-0 GLKS Nadarzyn 24 maja, 15:00
w Oborach
Laura Chylice 4-1 Świt Warszawa 24 maja, 14:00
Milan Milanówek 2-1 Przyszłość Włochy (Warszawa) 24 maja, 15:30
Sarmata Warszawa 1-1 Błonianka Błonie 25 maja, 11:00
na boisku ZS im. Michała Konarskiego
KS Raszyn 1-0 Piast Piastów 24 maja, 11:00
KS Teresin 3-1 Korona Góra Kalwaria 24 maja, 16:00
Ursus II Warszawa 4-3 Perła Złotokłos 25 maja, 11:00
LKS Chlebnia 2-1 Jedność Żabieniec 24 maja, 11:00
w Grodzisku Mazowieckim

Kolejka 30 - 31 maja-1 czerwca

Pauza: LKS Chlebnia.
 
Jedność Żabieniec 2-0 Ursus II Warszawa 1 czerwca, 15:00
Perła Złotokłos 3-1 KS Teresin 31 maja, 15:00
Korona Góra Kalwaria 2-2 KS Raszyn 31 maja, 18:00
Piast Piastów 1-3 Sarmata Warszawa 31 maja, 17:00
Błonianka Błonie 1-2 Milan Milanówek 31 maja, 15:00
Przyszłość Włochy (Warszawa) 3-1 Laura Chylice 31 maja, 10:00
Świt Warszawa 1-4 KS Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 31 maja, 17:00
GLKS Nadarzyn 0-3 Kosa Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 1 czerwca, 11:00
(wo)
na boisku 6-0 / w zespole gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik

Kolejka 31 - 7-8 czerwca

Pauza: GLKS Nadarzyn.
 
Kosa Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 0-0 Świt Warszawa 8 czerwca, 18:30
KS Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 8-2 Przyszłość Włochy (Warszawa) 7 czerwca, 16:00 (400)
w Oborach
Laura Chylice 1-2 Błonianka Błonie 6 czerwca, 18:00
Milan Milanówek 5-1 Piast Piastów 7 czerwca, 15:30
Sarmata Warszawa 5-0 Korona Góra Kalwaria 8 czerwca, 11:00
na boisku ZS im. Michała Konarskiego
KS Raszyn 1-0 Perła Złotokłos 7 czerwca, 11:00
KS Teresin 3-1 Jedność Żabieniec 7 czerwca, 16:00
Ursus II Warszawa 1-5 LKS Chlebnia 7 czerwca, 11:00
w Grodzisku Mazowieckim

Kolejka 32 - 11 czerwca

Pauza: Ursus II Warszawa.
 
LKS Chlebnia 3-1 KS Teresin 11 czerwca, 17:30
w Grodzisku Mazowieckim
Jedność Żabieniec 2-2 KS Raszyn 11 czerwca, 17:30
Perła Złotokłos 1-1 Sarmata Warszawa 11 czerwca, 17:00
Korona Góra Kalwaria 3-0 Milan Milanówek 11 czerwca, 18:00
Piast Piastów 1-4 Laura Chylice 11 czerwca, 18:00
Błonianka Błonie 1-1 KS Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 11 czerwca, 18:00
Przyszłość Włochy (Warszawa) 2-2 Kosa Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 11 czerwca, 18:00
Świt Warszawa 2-0 GLKS Nadarzyn 11 czerwca, 18:00

Kolejka 33 - 14-15 czerwca

Pauza: Świt Warszawa.
 
GLKS Nadarzyn 3-2 Przyszłość Włochy (Warszawa) 15 czerwca, 17:00
Kosa Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 1-0 Błonianka Błonie 15 czerwca, 17:00
KS Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 5-0 Piast Piastów 14 czerwca, 17:00
w Oborach
Laura Chylice 5-2 Korona Góra Kalwaria 15 czerwca, 17:00
Milan Milanówek 2-2 Perła Złotokłos 15 czerwca, 17:00
Sarmata Warszawa 3-3 Jedność Żabieniec 15 czerwca, 17:00
na boisku ZS im. Michała Konarskiego
KS Raszyn 1-0 LKS Chlebnia 14 czerwca, 11:00
KS Teresin 3-2 Ursus II Warszawa 15 czerwca, 17:00

Kolejka 34 - 21-22 czerwca

Pauza: KS Teresin.
 
Ursus II Warszawa 0-5 KS Raszyn 22 czerwca, 17:00
LKS Chlebnia 2-0 Sarmata Warszawa 18 czerwca, 18:00
Jedność Żabieniec 1-2 Milan Milanówek 22 czerwca, 17:00
Perła Złotokłos 0-0 Laura Chylice 18 czerwca, 18:00
Korona Góra Kalwaria 1-5 KS Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 22 czerwca, 17:00
Piast Piastów 2-2 Kosa Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 22 czerwca, 17:00
Błonianka Błonie 4-1 GLKS Nadarzyn 18 czerwca, 18:30
Przyszłość Włochy (Warszawa) 9-0 Świt Warszawa 18 czerwca, 18:00

Baraże o udział w IV lidze (mazowiecka)

IV liga 2013/2014 (mazowiecka (południe))
IV liga 2013/2014 (mazowiecka (północ))

Liga okręgowa 2013/2014 (Ciechanów-Ostrołęka)
Liga okręgowa 2013/2014 (Płock)
Tymex Liga okręgowa 2013/2014 (Radom)
Liga okręgowa 2013/2014 (Siedlce)
Liga okręgowa 2013/2014 (Warszawa I)

Klasa A 2013/2014 (Warszawa I)
Klasa A 2013/2014 (Warszawa II)
Klasa A 2013/2014 (Warszawa III)
Klasa A 2013/2014 (Warszawa IV)

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: mazowieckie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas