[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2013/2014, grupa: Warszawa III
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  UMKS Piaseczno 26 63 19 6 1 67-20 12 1 0 44-10 7 5 1 23-10 2 2 0 2 0 3-3
2.  FC Lesznowola 26 63 20 3 3 78-36 11 2 0 48-22 9 1 3 30-14 2 2 0 2 0 3-3
3.  SEMP Ursynów (Warszawa) 26 59 19 2 5 81-38 11 1 1 49-16 8 1 4 32-22
4.  KS II Raszyn 26 53 16 5 5 61-29 8 2 3 26-9 8 3 2 35-20
5.  UKS Siekierki (Warszawa) 26 44 14 2 10 66-49 7 0 6 29-21 7 2 4 37-28
6.  Gwardia Warszawa 26 42 14 0 12 55-47 6 0 7 23-26 8 0 5 32-21
7.  AMT Nowa Wieś 26 39 12 3 11 59-56 5 3 5 34-26 7 0 6 25-30
8.  KS II Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 26 37 11 4 11 48-57 6 2 5 22-24 5 2 6 26-33
9.  Sparta II Jazgarzew 26 35 11 2 13 70-75 8 2 3 43-30 3 0 10 27-45
10.  Perła II Złotokłos 26 32 10 2 14 51-52 5 2 6 30-22 5 0 8 21-30
11.  Walka Kosów 26 24 7 3 16 47-63 4 2 7 30-28 3 1 9 17-35
12.  Amigos Warszawa 26 23 7 2 17 30-60 4 0 9 14-32 3 2 8 16-28
13.  Okęcie II Warszawa 26 7 2 1 23 31-100 0 0 13 10-48 2 1 10 21-52
14.  Piast II Piastów 26 7 2 1 23 18-80 0 1 12 6-40 2 0 11 12-40
Przyszłość II Włochy wycofała się przed rozpoczęciem rozgrywek.
Piast II Piastów wycofał się z rozgrywek po rundzie jesiennej.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 UMKS Piaseczno    1-1 2-1 4-3 2-1 2-0 4-1 5-1 6-2 3-0 3-0 2-0 6-0 4-0 
 2 FC Lesznowola2-2     2-1 4-4 7-3 1-0 4-0 2-1 6-5 6-2 4-3 3-0 4-1 3-0* 
 3 SEMP Ursynów (Warszawa)2-2 3-2     3-1 5-1 4-1 2-3 4-1 5-2 6-1 4-0 6-1 2-1 3-0* 
 4 KS II Raszyn0-0 1-0 1-2     1-2 4-1 0-1 4-1 4-1 1-0 1-0 1-1 5-0 3-0* 
 5 UKS Siekierki (Warszawa)1-2 0-1 2-4 1-3     2-0 2-0 2-3 5-3 0-1 6-1 2-1 3-2 3-0* 
 6 Gwardia Warszawa0-3 0-4 0-3 2-4 4-0     2-4 4-1 1-2 2-1 1-3 2-0 2-1 3-0* 
 7 AMT Nowa Wieś0-1 2-3 5-2 1-1 2-5 0-2     1-1 6-1 0-2 6-3 3-3 5-0 3-2 
 8 KS II Konstancin (Konstancin-Jeziorna)1-1 1-2 1-0 0-2 0-6 2-3 0-3     4-2 3-1 0-0 1-0 6-4 3-0* 
 9 Sparta II Jazgarzew2-1 3-1 4-4 2-4 1-1 2-8 4-1 1-5     6-1 5-3 3-1 7-0 3-0* 
 10 Perła II Złotokłos1-1 1-4 0-2 0-5 1-1 1-2 4-0 5-1 3-0     4-0 1-2 9-2 0-2 
 11 Walka Kosów1-2 1-2 3-4 0-0 2-3 0-1 6-1 2-4 2-0 2-5     3-2 2-2 6-2 
 12 Amigos Warszawa0-3 0-3 1-3 1-2 2-5 0-4 1-5 0-1 2-0 1-0 1-0     1-5 4-1 
 13 Okęcie II Warszawa0-2 0-3* 1-4 1-3 1-7 2-6 1-3 1-4 0-4 0-4 0-1 1-2     2-5 
 14 Piast II Piastów0-3* 1-4 0-2 1-3 0-2 1-4 0-3* 2-2 1-5 0-3* 0-3* 0-3* 0-3*     

Kolejka 1 - 24-25 sierpnia

Gwardia Warszawa 4-0 UKS Siekierki (Warszawa) 24 sierpnia, 13:00
w Zielonkach
UMKS Piaseczno 4-1 AMT Nowa Wieś 24 sierpnia, 17:00
Piast II Piastów 2-2 KS II Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 2 października, 16:00
FC Lesznowola 4-3 Walka Kosów 24 sierpnia, 16:00
w Nowej Woli
Amigos Warszawa 1-2 KS II Raszyn 25 sierpnia, 11:00
w Sulejówku
SEMP Ursynów (Warszawa) 6-1 Perła II Złotokłos 24 sierpnia, 11:00
na stadionie KS Ursus
Okęcie II Warszawa 0-4 Sparta II Jazgarzew 24 sierpnia, 14:30

Kolejka 2 - 31 sierpnia-1 września

UKS Siekierki (Warszawa) 5-3 Sparta II Jazgarzew 31 sierpnia, 14:00
w Oborach
Perła II Złotokłos 9-2 Okęcie II Warszawa 31 sierpnia, 17:00
KS II Raszyn 1-2 SEMP Ursynów (Warszawa) 1 września, 16:00
Walka Kosów 3-2 Amigos Warszawa 31 sierpnia, 17:00
KS II Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 1-2 FC Lesznowola 1 września, 16:00
w Oborach
AMT Nowa Wieś 3-2 Piast II Piastów 31 sierpnia, 15:00
w Pruszkowie; na stadionie MOS
UMKS Piaseczno 2-0 Gwardia Warszawa 1 września, 13:00

Kolejka 3 - 7-8 września

UMKS Piaseczno 2-1 UKS Siekierki (Warszawa) 7 września, 16:30
Piast II Piastów 1-4 Gwardia Warszawa 8 września, 16:00
FC Lesznowola 4-0 AMT Nowa Wieś 7 września, 16:00
w Nowej Woli
Amigos Warszawa 0-1 KS II Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 8 września, 11:00
w Sulejówku
SEMP Ursynów (Warszawa) 4-0 Walka Kosów 8 września, 16:00
na stadionie KS Ursus
Okęcie II Warszawa 1-3 KS II Raszyn 7 września, 11:00
Sparta II Jazgarzew 6-1 Perła II Złotokłos 7 września, 16:30

Kolejka 4 - 14-15 września

UKS Siekierki (Warszawa) 0-1 Perła II Złotokłos 14 września, 11:00
w Oborach
KS II Raszyn 4-1 Sparta II Jazgarzew 15 września, 16:00
Walka Kosów 2-2 Okęcie II Warszawa 14 września, 16:30
KS II Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 1-0 SEMP Ursynów (Warszawa) 15 września, 16:30
w Oborach
AMT Nowa Wieś 3-3 Amigos Warszawa 15 września, 16:30
Gwardia Warszawa 0-4 FC Lesznowola 14 września, 15:00
na stadionie OSiR Targówek
UMKS Piaseczno 4-0 Piast II Piastów 14 września, 16:30

Kolejka 5 - 21-22 września

Piast II Piastów 0-2 UKS Siekierki (Warszawa) 22 września, 16:30
FC Lesznowola 2-2 UMKS Piaseczno 21 września, 16:00
w Nowej Woli
Amigos Warszawa 0-4 Gwardia Warszawa 21 września, 11:00
w Sulejówku
SEMP Ursynów (Warszawa) 2-3 AMT Nowa Wieś 22 września, 11:00
na stadionie KS Ursus
Okęcie II Warszawa 1-4 KS II Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 21 września, 14:30
Sparta II Jazgarzew 5-3 Walka Kosów 21 września, 15:30
Perła II Złotokłos 0-5 KS II Raszyn 21 września, 13:30

Kolejka 6 - 25 września

UKS Siekierki (Warszawa) 1-3 KS II Raszyn 26 września, 16:00
w Złotokłosie
Walka Kosów 2-5 Perła II Złotokłos 25 września, 16:00
KS II Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 4-2 Sparta II Jazgarzew 25 września, 16:00
w Oborach
AMT Nowa Wieś 5-0 Okęcie II Warszawa 25 września, 16:30
Gwardia Warszawa 0-3 SEMP Ursynów (Warszawa) 25 września, 20:30
na stadionie OSiR Targówek
UMKS Piaseczno 2-0 Amigos Warszawa 25 września, 16:00
Piast II Piastów 1-4 FC Lesznowola 25 września, 16:30

Kolejka 7 - 28-29 września

FC Lesznowola 7-3 UKS Siekierki (Warszawa) 28 września, 16:00
w Nowej Woli
Amigos Warszawa 4-1 Piast II Piastów 28 września, 11:00
w Sulejówku
SEMP Ursynów (Warszawa) 2-2 UMKS Piaseczno 29 września, 17:30
na stadionie KS Ursus
Okęcie II Warszawa 2-6 Gwardia Warszawa 28 września, 11:00
Sparta II Jazgarzew 4-1 AMT Nowa Wieś 28 września, 10:30
Perła II Złotokłos 5-1 KS II Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 28 września, 16:00
KS II Raszyn 1-0 Walka Kosów 29 września, 15:00

Kolejka 8 - 5-6 października

UKS Siekierki (Warszawa) 6-1 Walka Kosów 5 października, 15:00
w Oborach
KS II Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 0-2 KS II Raszyn 6 października, 13:30
w Oborach
AMT Nowa Wieś 0-2 Perła II Złotokłos 5 października, 16:00
Gwardia Warszawa 1-2 Sparta II Jazgarzew 6 października, 14:00
na stadionie OSiR Targówek
UMKS Piaseczno 6-0 Okęcie II Warszawa 5 października, 11:00
Piast II Piastów 0-2 SEMP Ursynów (Warszawa) 6 października, 15:00
FC Lesznowola 3-0 Amigos Warszawa 5 października, 16:00
w Nowej Woli

Kolejka 9 - 12-13 października

Amigos Warszawa 2-5 UKS Siekierki (Warszawa) 12 października, 10:00
w Sulejówku
SEMP Ursynów (Warszawa) 3-2 FC Lesznowola 13 października, 17:00
na stadionie KS Ursus
Okęcie II Warszawa 2-5 Piast II Piastów 12 października, 11:00
Sparta II Jazgarzew 2-1 UMKS Piaseczno 13 października, 10:00
Perła II Złotokłos 1-2 Gwardia Warszawa 12 października, 15:30
KS II Raszyn 0-1 AMT Nowa Wieś 13 października, 15:30
Walka Kosów 2-4 KS II Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 13 października, 14:00

Kolejka 10 - 19-20 października

UKS Siekierki (Warszawa) 2-3 KS II Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 20 października, 15:00
w Oborach
AMT Nowa Wieś 6-3 Walka Kosów 19 października, 15:00
Gwardia Warszawa 2-4 KS II Raszyn 19 października, 16:00
na stadionie OSiR Targówek
UMKS Piaseczno 3-0 Perła II Złotokłos 19 października, 15:00
Piast II Piastów 1-5 Sparta II Jazgarzew 20 października, 14:00
FC Lesznowola 4-1 Okęcie II Warszawa 19 października, 15:00
w Nowej Woli
Amigos Warszawa 1-3 SEMP Ursynów (Warszawa) 19 października, 11:00
w Sulejówku

Kolejka 11 - 26-27 października

SEMP Ursynów (Warszawa) 5-1 UKS Siekierki (Warszawa) 26 października, 17:00
na stadionie KS Ursus
Okęcie II Warszawa 1-2 Amigos Warszawa 26 października, 11:00
Sparta II Jazgarzew 3-1 FC Lesznowola 27 października, 10:00
Perła II Złotokłos 0-2 Piast II Piastów 26 października, 14:00
KS II Raszyn 0-0 UMKS Piaseczno 27 października, 13:30
Walka Kosów 0-1 Gwardia Warszawa 27 października, 14:00
KS II Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 0-3 AMT Nowa Wieś 27 października, 14:00
w Oborach

Kolejka 12 - 2-3 listopada

UKS Siekierki (Warszawa) 2-0 AMT Nowa Wieś 2 listopada, 14:00
w Oborach
Gwardia Warszawa 4-1 KS II Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 2 listopada, 16:00
na stadionie OSiR Targówek / przerwa w meczu została przedłużona do 30 minut z powodu okradzenia szatni drużyny gości
UMKS Piaseczno 3-0 Walka Kosów 2 listopada, 13:30
Piast II Piastów 1-3 KS II Raszyn 3 listopada, 13:30
FC Lesznowola 6-2 Perła II Złotokłos 2 listopada, 14:00
w Nowej Woli
Amigos Warszawa 2-0 Sparta II Jazgarzew 2 listopada, 11:00
w Sulejówku
SEMP Ursynów (Warszawa) 2-1 Okęcie II Warszawa 3 listopada, 17:30
na stadionie KS Ursus

Kolejka 13 - 9-10 listopada

Okęcie II Warszawa 1-7 UKS Siekierki (Warszawa) 9 listopada, 11:00
Sparta II Jazgarzew 4-4 SEMP Ursynów (Warszawa) 11 listopada, 13:00
Perła II Złotokłos 1-2 Amigos Warszawa 9 listopada, 13:30
KS II Raszyn 1-0 FC Lesznowola 10 listopada, 12:00
Walka Kosów 6-2 Piast II Piastów 10 listopada, 14:00
KS II Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 1-1 UMKS Piaseczno 10 listopada, 14:00
w Oborach
AMT Nowa Wieś 0-2 Gwardia Warszawa 9 listopada, 13:30
w Pruszkowie; na stadionie MOS

Kolejka 14 - 29-30 marca

UKS Siekierki (Warszawa) 2-0 Gwardia Warszawa 29 marca, 15:30
w Oborach
AMT Nowa Wieś 0-1 UMKS Piaseczno 29 marca, 13:30
w Pruszkowie; na stadionie MOS
KS II Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 3-0 Piast II Piastów
(wo)
Walka Kosów 1-2 FC Lesznowola 30 marca, 15:30
KS II Raszyn 1-1 Amigos Warszawa 29 marca, 14:00
Perła II Złotokłos 0-2 SEMP Ursynów (Warszawa) 30 marca, 12:00
Sparta II Jazgarzew 7-0 Okęcie II Warszawa 30 marca, 15:00

Kolejka 15 - 5-6 kwietnia

Gwardia Warszawa 0-3 UMKS Piaseczno 5 kwietnia, 15:00
w Piasecznie; Gwardia gospodarzem
Sparta II Jazgarzew 1-1 UKS Siekierki (Warszawa) 6 kwietnia, 15:00
Okęcie II Warszawa 0-4 Perła II Złotokłos 5 kwietnia, 14:30
SEMP Ursynów (Warszawa) 3-1 KS II Raszyn 6 kwietnia, 14:00
na stadionie KS Ursus
Amigos Warszawa 1-0 Walka Kosów 6 kwietnia, 10:30
w Sulejówku
FC Lesznowola 2-1 KS II Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 5 kwietnia, 16:00
w Nowej Woli
Piast II Piastów 0-3 AMT Nowa Wieś
(wo)

Kolejka 16 - 12-13 kwietnia

UKS Siekierki (Warszawa) 1-2 UMKS Piaseczno 13 kwietnia, 16:30
w Oborach
Gwardia Warszawa 3-0 Piast II Piastów
(wo)
AMT Nowa Wieś 2-3 FC Lesznowola 12 kwietnia, 15:00
w Pruszkowie; na stadionie MOS
KS II Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 1-0 Amigos Warszawa 13 kwietnia, 14:00
w Oborach
Walka Kosów 3-4 SEMP Ursynów (Warszawa) 13 kwietnia, 16:00
KS II Raszyn 5-0 Okęcie II Warszawa 12 kwietnia, 14:00
Perła II Złotokłos 3-0 Sparta II Jazgarzew 13 kwietnia, 12:00

Kolejka 17 - 18-19 kwietnia

Perła II Złotokłos 1-1 UKS Siekierki (Warszawa) 18 kwietnia, 16:30
Sparta II Jazgarzew 2-4 KS II Raszyn 19 kwietnia, 11:00
Okęcie II Warszawa 0-1 Walka Kosów 19 kwietnia, 11:00
SEMP Ursynów (Warszawa) 4-1 KS II Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 17 kwietnia, 17:00
na stadionie KS Ursus
Amigos Warszawa 1-5 AMT Nowa Wieś 17 kwietnia, 20:45
w Sulejówku
FC Lesznowola 1-0 Gwardia Warszawa 19 kwietnia, 15:00
w Nowej Woli
Piast II Piastów 0-3 UMKS Piaseczno
(wo)

Kolejka 18 - 26-27 kwietnia

UKS Siekierki (Warszawa) 3-0 Piast II Piastów
(wo)
UMKS Piaseczno 1-1 FC Lesznowola 26 kwietnia, 16:00
Gwardia Warszawa 2-0 Amigos Warszawa 26 kwietnia, 15:00
na stadionie OSiR Targówek
AMT Nowa Wieś 5-2 SEMP Ursynów (Warszawa) 26 kwietnia, 14:00
w Pruszkowie; na stadionie MOS
KS II Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 6-4 Okęcie II Warszawa 27 kwietnia, 16:00
w Oborach
Walka Kosów 2-0 Sparta II Jazgarzew 27 kwietnia, 16:00
KS II Raszyn 1-0 Perła II Złotokłos 26 kwietnia, 17:00

Kolejka 19 - 3-4 maja

KS II Raszyn 1-2 UKS Siekierki (Warszawa) 14 maja, 17:00
Perła II Złotokłos 4-0 Walka Kosów 30 kwietnia, 17:00
Sparta II Jazgarzew 1-5 KS II Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 4 maja, 17:00
Okęcie II Warszawa 1-3 AMT Nowa Wieś 3 maja, 14:30
SEMP Ursynów (Warszawa) 4-1 Gwardia Warszawa 3 maja, 17:00
Amigos Warszawa 0-3 UMKS Piaseczno 3 maja, 11:00
w Sulejówku
FC Lesznowola 3-0 Piast II Piastów
(wo)

Kolejka 20 - 10-11 maja

UKS Siekierki (Warszawa) 0-1 FC Lesznowola 10 maja, 17:30
w Oborach
Piast II Piastów 0-3 Amigos Warszawa
(wo)
UMKS Piaseczno 2-1 SEMP Ursynów (Warszawa) 10 maja, 17:00
Gwardia Warszawa 2-1 Okęcie II Warszawa 10 maja, 15:00
AMT Nowa Wieś 6-1 Sparta II Jazgarzew 10 maja, 17:30
w Pruszkowie; na stadionie MOS
KS II Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 3-1 Perła II Złotokłos 10 maja, 14:30
w Oborach
Walka Kosów 0-0 KS II Raszyn 11 maja, 16:00

Kolejka 21 - 17-18 maja

Walka Kosów 2-3 UKS Siekierki (Warszawa) 17 maja, 16:00
KS II Raszyn 4-1 KS II Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 17 maja, 13:30
Perła II Złotokłos 4-0 AMT Nowa Wieś 17 maja, 17:30
Sparta II Jazgarzew 2-8 Gwardia Warszawa 21 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (17 maja, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Okęcie II Warszawa 0-2 UMKS Piaseczno 17 maja, 14:30
SEMP Ursynów (Warszawa) 3-0 Piast II Piastów
(wo)
Amigos Warszawa 0-3 FC Lesznowola 17 maja, 14:30
w Sulejówku

Kolejka 22 - 24-25 maja

UKS Siekierki (Warszawa) 2-1 Amigos Warszawa 25 maja, 17:00
w Oborach
FC Lesznowola 2-1 SEMP Ursynów (Warszawa) 25 maja, 17:00
w Nowej Woli
Piast II Piastów 0-3 Okęcie II Warszawa
(wo)
UMKS Piaseczno 6-2 Sparta II Jazgarzew 24 maja, 17:00
Gwardia Warszawa 2-1 Perła II Złotokłos 25 maja, 15:00
na stadionie Junaka
AMT Nowa Wieś 1-1 KS II Raszyn 24 maja, 15:00
w Pruszkowie; na stadionie MOS
KS II Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 0-0 Walka Kosów 24 maja, 17:30
w Oborach

Kolejka 23 - 31 maja-1 czerwca

KS II Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 0-6 UKS Siekierki (Warszawa) 31 maja, 15:30
Walka Kosów 6-1 AMT Nowa Wieś 1 czerwca, 16:00
KS II Raszyn 4-1 Gwardia Warszawa 31 maja, 11:00
Perła II Złotokłos 1-1 UMKS Piaseczno 31 maja, 18:00
Sparta II Jazgarzew 3-0 Piast II Piastów
(wo)
Okęcie II Warszawa 0-3 FC Lesznowola 1 czerwca, 11:00
(wo)
nie odbył się - gospodarze nie zapewnili opieki medycznej
SEMP Ursynów (Warszawa) 6-1 Amigos Warszawa 1 czerwca, 15:30

Kolejka 24 - 7-8 czerwca

UKS Siekierki (Warszawa) 2-4 SEMP Ursynów (Warszawa) 7 czerwca, 18:30
w Oborach
Amigos Warszawa 1-5 Okęcie II Warszawa 7 czerwca, 11:00
w Sulejówku
FC Lesznowola 6-5 Sparta II Jazgarzew 7 czerwca, 17:00
w Nowej Woli
Piast II Piastów 0-3 Perła II Złotokłos
(wo)
UMKS Piaseczno 4-3 KS II Raszyn 7 czerwca, 11:00
Gwardia Warszawa 1-3 Walka Kosów 8 czerwca, 15:00
AMT Nowa Wieś 1-1 KS II Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 8 czerwca, 16:00
w Pruszkowie; na stadionie MOS

Kolejka 25 - 14-15 czerwca

AMT Nowa Wieś 2-5 UKS Siekierki (Warszawa) 15 czerwca, 17:15
w Pruszkowie; na stadionie MOS
KS II Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 2-3 Gwardia Warszawa 17 czerwca, 18:30
w Oborach / w pierwotnym terminie odwołany na wniosek gospodarzy
Walka Kosów 1-2 UMKS Piaseczno 14 czerwca, 17:00
KS II Raszyn 3-0 Piast II Piastów
(wo)
Perła II Złotokłos 1-4 FC Lesznowola 14 czerwca, 17:00
Sparta II Jazgarzew 3-1 Amigos Warszawa 15 czerwca, 17:00
Okęcie II Warszawa 1-4 SEMP Ursynów (Warszawa) 15 czerwca, 11:00

Kolejka 26 - 21-22 czerwca

UKS Siekierki (Warszawa) 3-2 Okęcie II Warszawa 21 czerwca, 12:00
w Oborach
SEMP Ursynów (Warszawa) 5-2 Sparta II Jazgarzew 21 czerwca, 12:00
na stadionie KS Ursus
Amigos Warszawa 1-0 Perła II Złotokłos 21 czerwca, 12:00
w Sulejówku
FC Lesznowola 4-4 KS II Raszyn 21 czerwca, 12:00
w Nowej Woli
Piast II Piastów 0-3 Walka Kosów
(wo)
UMKS Piaseczno 5-1 KS II Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 21 czerwca, 11:00
Gwardia Warszawa 2-4 AMT Nowa Wieś 21 czerwca, 12:00

Liga okręgowa 2013/2014 (Warszawa I)
Liga okręgowa 2013/2014 (Warszawa II)

Klasa A 2013/2014 (Warszawa I)
Klasa A 2013/2014 (Warszawa II)
Klasa A 2013/2014 (Warszawa IV)

Klasa B 2013/2014 (Warszawa I)
Klasa B 2013/2014 (Warszawa II)
Klasa B 2013/2014 (Warszawa III)
Klasa B 2013/2014 (Warszawa IV)

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: mazowieckie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas