[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2013/2014, grupa: Warszawa I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Agape Białołęka (Warszawa) 18 51 17 0 1 114-26 9 0 0 66-10 8 0 1 48-16
2.  MKS Hutnik Warszawa 18 42 13 3 2 76-26 7 1 1 44-13 6 2 1 32-13
3.  Wisła Zakroczym 18 29 9 2 7 51-48 5 2 2 33-21 4 0 5 18-27 2 6 2 0 0 8-5
4.  SKP Korona Warszawa 18 29 9 2 7 63-58 4 1 4 28-26 5 1 3 35-32 2 0 0 0 2 5-8
5.  Mazur II Radzymin 18 24 7 3 8 48-69 5 1 3 24-29 2 2 5 24-40
6.  Bednarska Warszawa 18 23 6 5 7 57-52 4 3 2 34-19 2 2 5 23-33
7.  Inter Warszawa 18 21 6 3 9 36-54 3 1 5 15-32 3 2 4 21-22 2 4 1 1 0 2-1
8.  Kamionek Warszawa 18 21 6 3 9 40-57 5 1 3 27-26 1 2 6 13-31 2 1 0 1 1 1-2
9.  Sokół II Serock 18 11 3 2 13 41-76 2 1 6 26-26 1 1 7 15-50
10.  SRT Halinów 18 6 1 3 14 17-77 1 2 6 10-34 0 1 8 7-43
Drukarz II Warszawa wycofał się z rozgrywek po 5. kolejce. Jego wyniki zostały anulowane.
Wicher II Kobyłka wycofał się z rozgrywek po rundzie jesiennej. Jego wyniki zostały anulowane.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
 1 Agape Białołęka (Warszawa)    5-1 9-2 3-2 15-1 5-1 4-2 12-1 10-0 3-0* 
 2 MKS Hutnik Warszawa3-1     1-2 12-3 4-2 2-2 3-1 4-1 8-0 7-1 
 3 Wisła Zakroczym2-5 1-1     5-3 5-2 4-1 1-2 2-2 9-4 4-1 
 4 SKP Korona Warszawa6-7 1-6 2-3     5-3 1-2 2-2 2-1 4-2 5-0 
 5 Mazur II Radzymin0-11 0-5 5-3 1-3     3-2 3-2 3-0* 8-2 1-1 
 6 Bednarska Warszawa2-4 1-1 5-2 5-5 1-1     3-6 5-0 5-0 7-0 
 7 Inter Warszawa0-3 0-9 1-0 1-4 3-6 3-3     2-1 2-4 3-2 
 8 Kamionek Warszawa1-3 3-4 2-1 3-11 5-3 6-1 0-0     2-1 5-2 
 9 Sokół II Serock2-4 1-3 2-4 0-1 1-5 9-4 2-4 1-1     8-0 
 10 SRT Halinów0-10 1-2 0-1 2-3 1-1 0-7 4-2 0-6 2-2     

Kolejka 1 - 31 sierpnia-1 września

Kamionek Warszawa 1-3 Agape Białołęka (Warszawa) 1 września, 14:00
na bocznym boisku Drukarza
SRT Halinów 0-7 Bednarska Warszawa 31 sierpnia, 17:00
w Długiej Kościelnej
Inter Warszawa - Drukarz II Warszawa 31 sierpnia, 11:00
w Oborach, było 2-5, anulowany
Sokół II Serock 1-5 Mazur II Radzymin 1 września, 17:00
Wicher II Kobyłka - Wisła Zakroczym 31 sierpnia, 15:00
było 1-5, anulowany
SKP Korona Warszawa 1-6 MKS Hutnik Warszawa 1 września, 18:00
na bocznym boisku Drukarza

Kolejka 2 - 7-8 września

Agape Białołęka (Warszawa) 5-1 MKS Hutnik Warszawa 8 września, 17:00
na stadionie AZS AWF
Wisła Zakroczym 5-3 SKP Korona Warszawa 8 września, 14:00
Mazur II Radzymin - Wicher II Kobyłka 7 września, 13:30
było 8-6, anulowany
Drukarz II Warszawa - Sokół II Serock 7 września, 18:00
było 5-0, anulowany
Bednarska Warszawa 3-6 Inter Warszawa 8 września, 18:30
na bocznym boisku Polonii
Kamionek Warszawa 5-2 SRT Halinów 7 września, 20:00
na bocznym boisku Drukarza

Kolejka 3 - 14-15 września

SRT Halinów 0-10 Agape Białołęka (Warszawa) 14 września, 17:00
w Długiej Kościelnej
Inter Warszawa 2-1 Kamionek Warszawa 15 września, 14:00
w Oborach
Sokół II Serock 9-4 Bednarska Warszawa 15 września, 16:00
Wicher II Kobyłka - Drukarz II Warszawa 14 września, 16:00
goście nie dojechali
SKP Korona Warszawa 5-3 Mazur II Radzymin 15 września, 16:00
na stadionie Drukarza
MKS Hutnik Warszawa 1-2 Wisła Zakroczym 14 września, 11:00

Kolejka 4 - 21-22 września

Agape Białołęka (Warszawa) 9-2 Wisła Zakroczym 21 września, 10:30
na stadionie AZS AWF
Mazur II Radzymin 0-5 MKS Hutnik Warszawa 21 września, 13:30
Drukarz II Warszawa - SKP Korona Warszawa 22 września, 16:00
było 5-2, anulowany
Bednarska Warszawa - Wicher II Kobyłka 22 września, 18:30
na bocznym boisku Polonii, było 2-2, anulowany
Kamionek Warszawa 2-1 Sokół II Serock 22 września, 18:00
na bocznym boisku Drukarza
SRT Halinów 4-2 Inter Warszawa 22 września, 16:00
w Długiej Kościelnej

Kolejka 5 - 28-29 września

Inter Warszawa 0-3 Agape Białołęka (Warszawa) 29 września, 16:00
w Oborach
Sokół II Serock 8-0 SRT Halinów 28 września, 16:00
Wicher II Kobyłka - Kamionek Warszawa 29 września, 11:00
było 0-1, anulowany
SKP Korona Warszawa 1-2 Bednarska Warszawa 29 września, 18:00
na bocznym boisku Drukarza
MKS Hutnik Warszawa - Drukarz II Warszawa 28 września, 11:00
goście nie zebrali składu na mecz
Wisła Zakroczym 5-2 Mazur II Radzymin 28 września, 15:00

Kolejka 6 - 5-6 października

Pauza: Wisła Zakroczym.
 
Agape Białołęka (Warszawa) 15-1 Mazur II Radzymin 6 października, 11:00
na stadionie AZS AWF
Bednarska Warszawa 1-1 MKS Hutnik Warszawa 6 października, 18:00
na bocznym boisku Drukarza
Kamionek Warszawa 3-11 SKP Korona Warszawa 6 października, 20:00
na bocznym boisku Drukarza
SRT Halinów - Wicher II Kobyłka 5 października, 16:00
w Długiej Kościelnej, było 1-3, anulowany
Inter Warszawa 2-4 Sokół II Serock 6 października, 15:30
w Oborach

Kolejka 7 - 12-13 października

Pauza: Mazur II Radzymin.
 
Sokół II Serock 2-4 Agape Białołęka (Warszawa) 13 października, 15:00
Wicher II Kobyłka - Inter Warszawa 13 października, 11:00
było 3-4, anulowany
SKP Korona Warszawa 5-0 SRT Halinów 13 października, 16:00
MKS Hutnik Warszawa 4-1 Kamionek Warszawa 12 października, 11:00
na bocznym boisku Drukarza
Wisła Zakroczym 4-1 Bednarska Warszawa 12 października, 15:00

Kolejka 8 - 19-20 października

Pauza: Agape Białołęka (Warszawa).
 
Bednarska Warszawa 1-1 Mazur II Radzymin 20 października, 15:00
w Radzyminie; Bednarska gospodarzem
Kamionek Warszawa 2-1 Wisła Zakroczym 20 października, 18:00
na bocznym boisku Drukarza
SRT Halinów 1-2 MKS Hutnik Warszawa 19 października, 15:00
w Długiej Kościelnej
Inter Warszawa 1-4 SKP Korona Warszawa 20 października, 11:00
w Oborach
Sokół II Serock - Wicher II Kobyłka 19 października, 15:00
goście nie dojechali, zweryfikowany na 3-0 (wo), później anulowany

Kolejka 9 - 26-27 października

Pauza: Bednarska Warszawa.
 
Wicher II Kobyłka - Agape Białołęka (Warszawa) 27 października, 11:00
było 3-4, anulowany
SKP Korona Warszawa 4-2 Sokół II Serock 26 października, 15:00
w Serocku; SKP Korona gospodarzem
MKS Hutnik Warszawa 3-1 Inter Warszawa 27 października, 11:00
Wisła Zakroczym 4-1 SRT Halinów 26 października, 14:00
Mazur II Radzymin 3-0 Kamionek Warszawa 27 października, 13:00
(wo)
mecz przerwany w 18. minucie przy stanie 0-1 z powodu naruszenia nietykalności cielesnej sędziego przez zawodnika drużyny gości

Kolejka 10 - 2-3 listopada

Pauza: Kamionek Warszawa.
 
Agape Białołęka (Warszawa) 5-1 Bednarska Warszawa 6 listopada, 20:30
na stadionie OSiR Targówek
SRT Halinów 1-1 Mazur II Radzymin 3 listopada, 13:00
w Długiej Kościelnej
Inter Warszawa 1-0 Wisła Zakroczym 2 listopada, 11:00
w Oborach
Sokół II Serock 1-3 MKS Hutnik Warszawa 2 listopada, 13:30
Wicher II Kobyłka - SKP Korona Warszawa 3 listopada, 17:00
było 4-6, anulowany

Kolejka 11 - 9-10 listopada

Pauza: SRT Halinów.
 
SKP Korona Warszawa 6-7 Agape Białołęka (Warszawa) 10 listopada, 18:00
na bocznym boisku Drukarza
MKS Hutnik Warszawa - Wicher II Kobyłka 9 listopada, 11:00
było 3-3, anulowany
Wisła Zakroczym 9-4 Sokół II Serock 9 listopada, 13:00
Mazur II Radzymin 3-2 Inter Warszawa 10 listopada, 11:00
Bednarska Warszawa 5-0 Kamionek Warszawa 10 listopada, 15:00
na bocznym boisku Polonii

Kolejka 12 - 26-27 kwietnia

Agape Białołęka (Warszawa) 12-1 Kamionek Warszawa 26 kwietnia, 13:00
na stadionie AZS AWF
Bednarska Warszawa 7-0 SRT Halinów 27 kwietnia, 19:30
na bocznym boisku Polonii
Mazur II Radzymin 8-2 Sokół II Serock 26 kwietnia, 11:00
MKS Hutnik Warszawa 12-3 SKP Korona Warszawa 26 kwietnia, 13:30
Wisła Zakroczym 1-2 Inter Warszawa 27 kwietnia, 13:00

Kolejka 13 - 3-4 maja

SKP Korona Warszawa 2-1 Kamionek Warszawa 4 maja, 18:00
na stadionie Polfy Tarchomin
SRT Halinów 0-1 Wisła Zakroczym 3 maja, 11:00
w Długiej Kościelnej
Bednarska Warszawa 2-4 Agape Białołęka (Warszawa) 13 kwietnia, 19:00
na bocznym boisku Polonii
MKS Hutnik Warszawa 8-0 Sokół II Serock 3 maja, 11:00
Inter Warszawa 3-6 Mazur II Radzymin 4 maja, 18:00
na stadionie Drukarza

Kolejka 14 - 10-11 maja

Wisła Zakroczym 2-5 Agape Białołęka (Warszawa) 10 maja, 16:00
Sokół II Serock 0-1 SKP Korona Warszawa 11 maja, 11:00
Inter Warszawa 0-9 MKS Hutnik Warszawa 11 maja, 16:00
na stadionie Drukarza
Mazur II Radzymin 1-1 SRT Halinów 10 maja, 11:00
Kamionek Warszawa 6-1 Bednarska Warszawa 11 maja, 18:00
na bocznym boisku Drukarza

Kolejka 15 - 17-18 maja

Sokół II Serock 1-1 Kamionek Warszawa 18 maja, 14:00
Mazur II Radzymin 0-11 Agape Białołęka (Warszawa) 18 maja, 13:00
Bednarska Warszawa 5-2 Wisła Zakroczym 18 maja, 20:30
na bocznym boisku Polonii
MKS Hutnik Warszawa 7-1 SRT Halinów 17 maja, 15:00
SKP Korona Warszawa 2-2 Inter Warszawa 18 maja, 18:00
na stadionie Polfy Tarchomin

Kolejka 16 - 24-25 maja

MKS Hutnik Warszawa 3-1 Agape Białołęka (Warszawa) 24 maja, 17:00
Sokół II Serock 2-4 Inter Warszawa 24 maja, 18:00
SRT Halinów 2-3 SKP Korona Warszawa 24 maja, 11:00
w Długiej Kościelnej
Mazur II Radzymin 3-2 Bednarska Warszawa 25 maja, 11:00
Wisła Zakroczym 2-2 Kamionek Warszawa 24 maja, 16:00

Kolejka 17 - 31 maja-1 czerwca

Kamionek Warszawa 0-0 Inter Warszawa 1 czerwca, 12:00
na bocznym boisku Drukarza
SRT Halinów 2-2 Sokół II Serock 31 maja, 11:00
w Długiej Kościelnej
Mazur II Radzymin 5-3 Wisła Zakroczym 31 maja, 11:00
MKS Hutnik Warszawa 2-2 Bednarska Warszawa 31 maja, 15:00
Agape Białołęka (Warszawa) 3-2 SKP Korona Warszawa 31 maja, 17:00
na stadionie AZS AWF

Kolejka 18 - 7-8 czerwca

Wisła Zakroczym 1-1 MKS Hutnik Warszawa 7 czerwca, 16:00
Inter Warszawa 3-2 SRT Halinów 8 czerwca, 16:00
na stadionie Drukarza
Bednarska Warszawa 5-5 SKP Korona Warszawa 8 czerwca, 18:30
na bocznym boisku Polonii
Agape Białołęka (Warszawa) 10-0 Sokół II Serock 7 czerwca, 15:00
na stadionie AZS AWF
Kamionek Warszawa 5-3 Mazur II Radzymin 8 czerwca, 18:00
na bocznym boisku Drukarza

Kolejka 19 - 14-15 czerwca

SKP Korona Warszawa 2-3 Wisła Zakroczym 15 czerwca, 18:00
na stadionie Polfy Tarchomin
SRT Halinów 0-6 Kamionek Warszawa 15 czerwca, 17:00
w Długiej Kościelnej
Bednarska Warszawa 5-0 Sokół II Serock 15 czerwca, 18:00
na bocznym boisku Polonii
MKS Hutnik Warszawa 4-2 Mazur II Radzymin 14 czerwca, 13:00
Agape Białołęka (Warszawa) 4-2 Inter Warszawa 15 czerwca, 13:00
na stadionie AZS AWF

Kolejka 20 - 21-22 czerwca

Inter Warszawa 3-3 Bednarska Warszawa 18 czerwca, 20:00
na stadionie Drukarza
Agape Białołęka (Warszawa) 3-0 SRT Halinów 21 czerwca, 15:00
(wo)
na stadionie AZS AWF / goście zrezygnowali z gry
Mazur II Radzymin 1-3 SKP Korona Warszawa 21 czerwca, 15:00
Kamionek Warszawa 3-4 MKS Hutnik Warszawa 21 czerwca, 15:00
na bocznym boisku Drukarza
Sokół II Serock 2-4 Wisła Zakroczym 21 czerwca, 15:00

Klasa A 2013/2014 (Warszawa I)
Klasa A 2013/2014 (Warszawa II)
Klasa A 2013/2014 (Warszawa III)
Klasa A 2013/2014 (Warszawa IV)

Klasa B 2013/2014 (Warszawa II)
Klasa B 2013/2014 (Warszawa III)
Klasa B 2013/2014 (Warszawa IV)

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: mazowieckie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas