[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

Klasa A 2013/2014, grupa: Warszawa IV
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Naprzód Brwinów 26 59 19 2 5 72-26 10 0 3 34-11 9 2 2 38-15
2.  Zaborowianka Zaborów 26 58 19 1 6 86-38 10 0 3 41-15 9 1 3 45-23
3.  Promyk Nowa Sucha 26 53 16 5 5 60-36 8 4 1 32-14 8 1 4 28-22
4.  LKS Osuchów 26 51 16 3 7 67-35 9 1 3 34-15 7 2 4 33-20
5.  Piast Feliksów 26 49 15 4 7 70-47 9 1 3 41-21 6 3 4 29-26
6.  Pogoń II Grodzisk Mazowiecki 26 43 14 1 11 83-56 9 1 3 52-22 5 0 8 31-34
7.  FC Płochocin 26 38 12 2 12 64-73 4 0 9 23-48 8 2 3 41-25
8.  Passovia Pass 26 37 12 1 13 44-62 7 0 6 23-26 5 1 7 21-36
9.  Partyzant Leszno 26 31 9 4 13 58-52 4 2 7 29-26 5 2 6 29-26
10.  Mszczonowianka II Mszczonów 26 29 9 2 15 49-73 6 2 5 31-27 3 0 10 18-46 2 3 1 0 1 4-4
11.  UKS Ołtarzew 26 29 9 2 15 57-63 6 2 5 39-28 3 0 10 18-35 2 3 1 0 1 4-4
12.  Relax Radziwiłłów 26 25 8 1 17 61-72 5 1 7 40-33 3 0 10 21-39
13.  Tur Jaktorów 26 19 6 1 19 34-77 4 1 8 19-33 2 0 11 15-44
14.  Guzovia Guzów 26 10 3 1 22 29-124 3 0 10 19-58 0 1 12 10-66

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Naprzód Brwinów    3-2 4-0 1-2 0-1 2-0 3-2 5-0 5-1 4-0 3-0 0-2 1-0 3-1 
 2 Zaborowianka Zaborów2-1     3-4 3-0 5-2 5-1 2-3 2-0 1-2 4-0 2-0 3-0* 3-0 6-2 
 3 Promyk Nowa Sucha3-3 3-1     4-0 0-0 2-1 2-2 4-0 1-0 0-2 3-2 5-1 3-0 2-2 
 4 LKS Osuchów1-5 1-0 5-0     3-3 4-0 5-1 1-2 0-2 2-1 2-0 5-0 2-1 3-0* 
 5 Piast Feliksów1-2 2-5 2-1 1-1     4-3 1-4 3-2 3-0 5-1 1-0 4-1 10-0 4-1 
 6 Pogoń II Grodzisk Mazowiecki0-3 0-2 2-1 4-2 7-3     0-7 8-0 2-2 4-0 5-1 4-0 7-1 9-0 
 7 FC Płochocin1-0 1-4 0-2 0-4 0-7 3-4     1-3 1-6 3-1 3-7 1-8 3-1 6-1 
 8 Passovia Pass0-2 1-2 1-4 0-4 3-0* 2-1 2-3     0-6 4-2 4-0 2-1 2-1 2-0 
 9 Partyzant Leszno2-3 1-2 1-3 1-1 1-4 0-2 1-1 1-6     8-1 1-2 5-0 3-1 4-0 
 10 Mszczonowianka II Mszczonów2-2 2-3 0-3* 0-4 4-2 1-3 5-2 1-3 2-2     2-1 2-1 5-1 5-0 
 11 UKS Ołtarzew1-3 2-2 2-2 0-4 0-2 7-3 1-2 6-1 3-1 3-2     3-2 1-4 10-0 
 12 Relax Radziwiłłów1-4 4-7 0-2 1-3 2-2 2-1 3-4 1-2 5-2 7-0 5-1     2-4 7-1 
 13 Tur Jaktorów0-5 3-5 1-3 0-5 0-1 1-4 0-2 1-1 2-1 1-2 2-1 3-1     5-2 
 14 Guzovia Guzów1-5 0-10 1-3 5-3 1-2 1-8 0-8 2-1 1-4 1-6 2-3 2-4 2-1     

REKLAMA

Kolejka 1 - 24-25 sierpnia

UKS Ołtarzew 1-3 Naprzód Brwinów 25 sierpnia, 16:00
Tur Jaktorów 0-2 FC Płochocin 24 sierpnia, 17:00
LKS Osuchów 4-0 Pogoń II Grodzisk Mazowiecki 24 sierpnia, 16:00
Mszczonowianka II Mszczonów 2-1 Relax Radziwiłłów 25 sierpnia, 12:30
Zaborowianka Zaborów 6-2 Guzovia Guzów 24 sierpnia, 16:00
Promyk Nowa Sucha 1-0 Partyzant Leszno 25 sierpnia, 17:00
Piast Feliksów 3-2 Passovia Pass 24 sierpnia, 15:00

Kolejka 2 - 31 sierpnia-1 września

Naprzód Brwinów 5-0 Passovia Pass 31 sierpnia, 15:00
Partyzant Leszno 1-4 Piast Feliksów 31 sierpnia, 17:00
Guzovia Guzów 1-3 Promyk Nowa Sucha 31 sierpnia, 17:00
Relax Radziwiłłów 4-7 Zaborowianka Zaborów 31 sierpnia, 17:00
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki 4-0 Mszczonowianka II Mszczonów 1 września, 17:00
FC Płochocin 0-4 LKS Osuchów 1 września, 17:00
UKS Ołtarzew 1-4 Tur Jaktorów 1 września, 13:00

Kolejka 3 - 7-8 września

Tur Jaktorów 0-5 Naprzód Brwinów 7 września, 16:00
LKS Osuchów 2-0 UKS Ołtarzew 7 września, 16:00
Mszczonowianka II Mszczonów 5-2 FC Płochocin 7 września, 16:30
Zaborowianka Zaborów 5-1 Pogoń II Grodzisk Mazowiecki 7 września, 16:00
Promyk Nowa Sucha 5-1 Relax Radziwiłłów 8 września, 17:00
Piast Feliksów 4-1 Guzovia Guzów 7 września, 16:00
Passovia Pass 0-6 Partyzant Leszno 7 września, 16:00

Kolejka 4 - 14-15 września

Naprzód Brwinów 5-1 Partyzant Leszno 15 września, 14:00
Guzovia Guzów 2-1 Passovia Pass 15 września, 16:30
Relax Radziwiłłów 2-2 Piast Feliksów 15 września, 12:00
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki 2-1 Promyk Nowa Sucha 15 września, 15:00
FC Płochocin 1-4 Zaborowianka Zaborów 15 września, 16:00
UKS Ołtarzew 3-2 Mszczonowianka II Mszczonów 14 września, 16:30
Tur Jaktorów 0-5 LKS Osuchów 14 września, 16:00

Kolejka 5 - 21-22 września

LKS Osuchów 1-5 Naprzód Brwinów 21 września, 14:00
Mszczonowianka II Mszczonów 5-1 Tur Jaktorów 21 września, 15:00
Zaborowianka Zaborów 2-0 UKS Ołtarzew 21 września, 16:00
Promyk Nowa Sucha 2-2 FC Płochocin 22 września, 16:00
Piast Feliksów 4-3 Pogoń II Grodzisk Mazowiecki 21 września, 16:00
Passovia Pass 2-1 Relax Radziwiłłów 21 września, 16:00
Partyzant Leszno 4-0 Guzovia Guzów 21 września, 16:00

Kolejka 6 - 25 września

Naprzód Brwinów 3-1 Guzovia Guzów 25 września, 17:00
Relax Radziwiłłów 5-2 Partyzant Leszno 25 września, 16:00
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki 8-0 Passovia Pass 25 września, 16:30
FC Płochocin 0-7 Piast Feliksów 25 września, 16:00
UKS Ołtarzew 2-2 Promyk Nowa Sucha 25 września, 17:00
Tur Jaktorów 3-5 Zaborowianka Zaborów 25 września, 16:00
LKS Osuchów 2-1 Mszczonowianka II Mszczonów 25 września, 16:00

Kolejka 7 - 28-29 września

Mszczonowianka II Mszczonów 2-2 Naprzód Brwinów 28 września, 16:30
Zaborowianka Zaborów 3-0 LKS Osuchów 29 września, 16:00
Promyk Nowa Sucha 3-0 Tur Jaktorów 28 września, 16:00
Piast Feliksów 1-0 UKS Ołtarzew 28 września, 16:00
Passovia Pass 2-3 FC Płochocin 28 września, 15:00
Partyzant Leszno 0-2 Pogoń II Grodzisk Mazowiecki 28 września, 15:30
Guzovia Guzów 2-4 Relax Radziwiłłów 28 września, 11:00

Kolejka 8 - 5-6 października

Naprzód Brwinów 0-2 Relax Radziwiłłów 5 października, 14:00
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki 9-0 Guzovia Guzów 6 października, 15:30
FC Płochocin 1-6 Partyzant Leszno 6 października, 15:00
UKS Ołtarzew 6-1 Passovia Pass 6 października, 15:00
Tur Jaktorów 0-1 Piast Feliksów 5 października, 15:30
LKS Osuchów 5-0 Promyk Nowa Sucha 5 października, 14:00
Mszczonowianka II Mszczonów 2-3 Zaborowianka Zaborów 5 października, 11:00

Kolejka 9 - 12-13 października

Zaborowianka Zaborów 2-1 Naprzód Brwinów 12 października, 15:30
Promyk Nowa Sucha 0-2 Mszczonowianka II Mszczonów 13 października, 15:30
Piast Feliksów 1-1 LKS Osuchów 12 października, 15:30
Passovia Pass 2-1 Tur Jaktorów 12 października, 14:00
Partyzant Leszno 1-2 UKS Ołtarzew 12 października, 15:00
Guzovia Guzów 0-8 FC Płochocin 12 października, 15:30
Relax Radziwiłłów 2-1 Pogoń II Grodzisk Mazowiecki 12 października, 15:30

Kolejka 10 - 19-20 października

Naprzód Brwinów 2-0 Pogoń II Grodzisk Mazowiecki 19 października, 14:00
FC Płochocin 1-8 Relax Radziwiłłów 20 października, 14:00
UKS Ołtarzew 10-0 Guzovia Guzów 20 października, 15:00
Tur Jaktorów 2-1 Partyzant Leszno 19 października, 11:30
LKS Osuchów 1-2 Passovia Pass 19 października, 11:00
Mszczonowianka II Mszczonów 4-2 Piast Feliksów 20 października, 11:00
Zaborowianka Zaborów 3-4 Promyk Nowa Sucha 19 października, 15:00

Kolejka 11 - 26-27 października

Promyk Nowa Sucha 3-3 Naprzód Brwinów 27 października, 14:00
Piast Feliksów 2-5 Zaborowianka Zaborów 26 października, 15:00
Passovia Pass 4-2 Mszczonowianka II Mszczonów 26 października, 14:00
Partyzant Leszno 1-1 LKS Osuchów 26 października, 15:00
Guzovia Guzów 2-1 Tur Jaktorów 27 października, 14:00
Relax Radziwiłłów 5-1 UKS Ołtarzew 26 października, 11:00
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki 0-7 FC Płochocin 27 października, 14:00

Kolejka 12 - 2-3 listopada

Naprzód Brwinów 3-2 FC Płochocin 2 listopada, 13:00
UKS Ołtarzew 7-3 Pogoń II Grodzisk Mazowiecki 2 listopada, 14:30
Tur Jaktorów 3-1 Relax Radziwiłłów 2 listopada, 13:30
LKS Osuchów 3-0 Guzovia Guzów 16 listopada, 13:00
(wo)
w pierwotnym terminie (2 listopada, 11:00) odwołany na wniosek gości / w drugim terminie goście nie dojechali
Mszczonowianka II Mszczonów 2-2 Partyzant Leszno 3 listopada, 14:00
Zaborowianka Zaborów 2-0 Passovia Pass 2 listopada, 13:30
Promyk Nowa Sucha 0-0 Piast Feliksów 3 listopada, 13:30

Kolejka 13 - 9-10 listopada

Piast Feliksów 1-2 Naprzód Brwinów 9 listopada, 13:30
Passovia Pass 1-4 Promyk Nowa Sucha 9 listopada, 13:30
Partyzant Leszno 1-2 Zaborowianka Zaborów 9 listopada, 13:00
Guzovia Guzów 1-6 Mszczonowianka II Mszczonów 9 listopada, 13:00
Relax Radziwiłłów 1-3 LKS Osuchów 9 listopada, 13:30
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki 7-1 Tur Jaktorów 10 listopada, 13:30
FC Płochocin 3-7 UKS Ołtarzew 11 listopada, 13:00

Kolejka 14 - 29-30 marca

Naprzód Brwinów 3-0 UKS Ołtarzew 29 marca, 14:00
FC Płochocin 3-1 Tur Jaktorów 29 marca, 11:00
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki 4-2 LKS Osuchów 30 marca, 16:00
Relax Radziwiłłów 7-0 Mszczonowianka II Mszczonów 29 marca, 13:00
Guzovia Guzów 0-10 Zaborowianka Zaborów 29 marca, 15:00
Partyzant Leszno 1-3 Promyk Nowa Sucha 29 marca, 15:30
Passovia Pass 3-0 Piast Feliksów 29 marca, 16:00
(wo)
mecz się nie odbył - goście nie posiadali badań lekarskich

Kolejka 15 - 5-6 kwietnia

Passovia Pass 0-2 Naprzód Brwinów 5 kwietnia, 16:30
Piast Feliksów 3-0 Partyzant Leszno 5 kwietnia, 16:00
Promyk Nowa Sucha 2-2 Guzovia Guzów 6 kwietnia, 16:00
Zaborowianka Zaborów 3-0 Relax Radziwiłłów 5 kwietnia, 11:00
(wo)
goście nie dojechali
Mszczonowianka II Mszczonów 1-3 Pogoń II Grodzisk Mazowiecki 6 kwietnia, 11:00
LKS Osuchów 5-1 FC Płochocin 5 kwietnia, 15:00
Tur Jaktorów 2-1 UKS Ołtarzew 5 kwietnia, 16:00

Kolejka 16 - 12-13 kwietnia

Naprzód Brwinów 1-0 Tur Jaktorów 12 kwietnia, 14:00
UKS Ołtarzew 0-4 LKS Osuchów 13 kwietnia, 11:00
FC Płochocin 3-1 Mszczonowianka II Mszczonów 12 kwietnia, 11:00
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki 0-2 Zaborowianka Zaborów 13 kwietnia, 14:00
Relax Radziwiłłów 0-2 Promyk Nowa Sucha 12 kwietnia, 16:30
Guzovia Guzów 1-2 Piast Feliksów 12 kwietnia, 11:00
Partyzant Leszno 1-6 Passovia Pass 12 kwietnia, 17:00

Kolejka 17 - 18-19 kwietnia

Partyzant Leszno 2-3 Naprzód Brwinów 19 kwietnia, 15:00
Passovia Pass 2-0 Guzovia Guzów 19 kwietnia, 16:30
Piast Feliksów 4-1 Relax Radziwiłłów 19 kwietnia, 12:00
Promyk Nowa Sucha 2-1 Pogoń II Grodzisk Mazowiecki 19 kwietnia, 11:00
Zaborowianka Zaborów 2-3 FC Płochocin 19 kwietnia, 16:00
Mszczonowianka II Mszczonów 2-1 UKS Ołtarzew 18 kwietnia, 17:00
LKS Osuchów 2-1 Tur Jaktorów 18 kwietnia, 16:00

Kolejka 18 - 26-27 kwietnia

Naprzód Brwinów 1-2 LKS Osuchów 26 kwietnia, 14:00
Tur Jaktorów 1-2 Mszczonowianka II Mszczonów 26 kwietnia, 16:00
UKS Ołtarzew 2-2 Zaborowianka Zaborów 27 kwietnia, 11:00
FC Płochocin 0-2 Promyk Nowa Sucha 26 kwietnia, 11:00
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki 7-3 Piast Feliksów 26 kwietnia, 17:00
Relax Radziwiłłów 1-2 Passovia Pass 26 kwietnia, 17:00
Guzovia Guzów 1-4 Partyzant Leszno 26 kwietnia, 17:00

Kolejka 19 - 3-4 maja

Guzovia Guzów 1-5 Naprzód Brwinów 3 maja, 11:00
Partyzant Leszno 5-0 Relax Radziwiłłów 1 maja, 17:00
mecz pierwotnie zaplanowany na 16:00 rozpoczął się z 60-minutowym opóźnieniem z powodu spóźnienia sędziów
Passovia Pass 2-1 Pogoń II Grodzisk Mazowiecki 4 maja, 17:00
Piast Feliksów 1-4 FC Płochocin 4 maja, 17:00
Promyk Nowa Sucha 3-2 UKS Ołtarzew 3 maja, 17:00
Zaborowianka Zaborów 3-0 Tur Jaktorów 30 kwietnia, 18:00
Mszczonowianka II Mszczonów 0-4 LKS Osuchów 3 maja, 11:00

Kolejka 20 - 10-11 maja

Naprzód Brwinów 4-0 Mszczonowianka II Mszczonów 10 maja, 14:00
LKS Osuchów 1-0 Zaborowianka Zaborów 10 maja, 12:00
Tur Jaktorów 1-3 Promyk Nowa Sucha 10 maja, 17:00
UKS Ołtarzew 0-2 Piast Feliksów 11 maja, 11:00
FC Płochocin 1-3 Passovia Pass 10 maja, 11:00
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki 2-2 Partyzant Leszno 10 maja, 17:30
Relax Radziwiłłów 7-1 Guzovia Guzów 10 maja, 17:00

Kolejka 21 - 17-18 maja

Relax Radziwiłłów 1-4 Naprzód Brwinów 14 maja, 17:30
w Brwinowie; Relax gospodarzem
Guzovia Guzów 1-8 Pogoń II Grodzisk Mazowiecki 18 maja, 13:30
Partyzant Leszno 1-1 FC Płochocin 17 maja, 17:00
Passovia Pass 4-0 UKS Ołtarzew 17 maja, 17:00
Piast Feliksów 10-0 Tur Jaktorów 17 maja, 17:00
Promyk Nowa Sucha 4-0 LKS Osuchów 18 maja, 17:00
Zaborowianka Zaborów 4-0 Mszczonowianka II Mszczonów 17 maja, 17:00

Kolejka 22 - 24-25 maja

Naprzód Brwinów 3-2 Zaborowianka Zaborów 24 maja, 15:00
Mszczonowianka II Mszczonów 0-3 Promyk Nowa Sucha 24 maja, 11:00
(wo)
na boisku 2-2
LKS Osuchów 3-3 Piast Feliksów 25 maja, 11:00
Tur Jaktorów 1-1 Passovia Pass 24 maja, 17:00
UKS Ołtarzew 3-1 Partyzant Leszno 24 maja, 17:00
FC Płochocin 6-1 Guzovia Guzów 24 maja, 11:00
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki 4-0 Relax Radziwiłłów 24 maja, 17:30

Kolejka 23 - 31 maja-1 czerwca

Pogoń II Grodzisk Mazowiecki 0-3 Naprzód Brwinów 31 maja, 17:00
Relax Radziwiłłów 3-4 FC Płochocin 31 maja, 11:00
Guzovia Guzów 2-3 UKS Ołtarzew 31 maja, 14:30
Partyzant Leszno 3-1 Tur Jaktorów 31 maja, 17:00
Passovia Pass 0-4 LKS Osuchów 31 maja, 17:00
Piast Feliksów 5-1 Mszczonowianka II Mszczonów 31 maja, 17:00
Promyk Nowa Sucha 3-1 Zaborowianka Zaborów 1 czerwca, 17:00

Kolejka 24 - 7-8 czerwca

Naprzód Brwinów 4-0 Promyk Nowa Sucha 7 czerwca, 15:00
Zaborowianka Zaborów 5-2 Piast Feliksów 7 czerwca, 17:00
Mszczonowianka II Mszczonów 1-3 Passovia Pass 8 czerwca, 11:00
LKS Osuchów 0-2 Partyzant Leszno 7 czerwca, 15:00
Tur Jaktorów 5-2 Guzovia Guzów 7 czerwca, 17:00
UKS Ołtarzew 3-2 Relax Radziwiłłów 18 czerwca, 19:00
w Bartnikach / w pierwotnym terminie (7 czerwca, 17:00) odwołany
FC Płochocin 3-4 Pogoń II Grodzisk Mazowiecki 7 czerwca, 13:30

Kolejka 25 - 14-15 czerwca

FC Płochocin 1-0 Naprzód Brwinów 14 czerwca, 11:00
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki 5-1 UKS Ołtarzew 14 czerwca, 14:00
Relax Radziwiłłów 2-4 Tur Jaktorów 14 czerwca, 17:00
Guzovia Guzów 5-3 LKS Osuchów 14 czerwca, 16:00
Partyzant Leszno 8-1 Mszczonowianka II Mszczonów 14 czerwca, 17:00
Passovia Pass 1-2 Zaborowianka Zaborów 14 czerwca, 11:00
Piast Feliksów 2-1 Promyk Nowa Sucha 14 czerwca, 17:00

REKLAMA

Kolejka 26 - 21-22 czerwca

Naprzód Brwinów 0-1 Piast Feliksów 21 czerwca, 12:00
Promyk Nowa Sucha 4-0 Passovia Pass 21 czerwca, 12:00
Zaborowianka Zaborów 1-2 Partyzant Leszno 21 czerwca, 12:00
Mszczonowianka II Mszczonów 5-0 Guzovia Guzów 18 czerwca, 18:30
LKS Osuchów 5-0 Relax Radziwiłłów 21 czerwca, 12:00
Tur Jaktorów 1-4 Pogoń II Grodzisk Mazowiecki 21 czerwca, 12:00
UKS Ołtarzew 1-2 FC Płochocin 21 czerwca, 12:00

Liga okręgowa 2013/2014 (Warszawa I)
Liga okręgowa 2013/2014 (Warszawa II)

Klasa A 2013/2014 (Warszawa I)
Klasa A 2013/2014 (Warszawa II)
Klasa A 2013/2014 (Warszawa III)

Klasa B 2013/2014 (Warszawa I)
Klasa B 2013/2014 (Warszawa II)
Klasa B 2013/2014 (Warszawa III)
Klasa B 2013/2014 (Warszawa IV)

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: mazowieckie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas