[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2013/2014, grupa: Warszawa II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Bór Regut 24 57 18 3 3 70-28 10 1 1 43-14 8 2 2 27-14
2.  Victoria II Sulejówek 24 52 17 1 6 85-39 10 1 1 55-11 7 0 5 30-28
3.  Józefovia II Józefów 24 46 14 4 6 53-39 8 2 2 29-16 6 2 4 24-23
4.  Snajper Sośninka 24 42 13 3 8 72-52 6 2 4 34-20 7 1 4 38-32
5.  Wisła Dziecinów 24 38 11 5 8 66-53 8 1 3 41-16 3 4 5 25-37 2 3 1 0 1 4-3
6.  Wilga II Garwolin 24 38 11 5 8 54-50 8 1 3 34-17 3 4 5 20-33 2 3 1 0 1 3-4
7.  Sokół Celestynów 24 35 11 2 11 69-55 5 1 6 39-31 6 1 5 30-24
8.  Promnik Łaskarzew 24 34 9 7 8 51-41 4 5 3 25-19 5 2 5 26-22
9.  Advit Wiązowna 24 31 8 7 9 50-51 3 3 6 24-25 5 4 3 26-26
10.  Start II Otwock 24 29 8 5 11 53-57 6 1 5 34-25 2 4 6 19-32
11.  Wisła Maciejowice 24 20 6 2 16 51-76 4 2 6 28-28 2 0 10 23-48
12.  Victoria Zerzeń (Warszawa) 24 11 3 2 19 36-103 1 2 9 19-52 2 0 10 17-51
13.  KS Puznówka 1996 24 10 2 4 18 19-85 2 3 7 16-34 0 1 11 3-51
KS Wesoła wycofał się z rozgrywek po rundzie jesiennej. Jego wyniki zostały anulowane.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
 1 Bór Regut    6-1 4-0 3-2 2-2 5-2 2-3 2-1 3-1 2-0 2-1 4-1 8-0 
 2 Victoria II Sulejówek2-4     5-0 6-2 9-1 10-0 4-0 3-0 2-2 4-1 3-1 3-0* 4-0 
 3 Józefovia II Józefów0-3 2-1     2-2 2-0 0-2 2-2 3-2 3-0 2-0 4-2 2-1 7-1 
 4 Snajper Sośninka1-1 1-2 2-3     2-3 2-1 4-0 2-2 0-3 6-0 7-2 4-2 3-1 
 5 Wisła Dziecinów1-2 3-2 1-2 2-1     3-0 1-2 3-0 3-3 5-2 3-0 12-2 4-0 
 6 Wilga II Garwolin3-1 3-0 2-0 2-4 3-1     3-0 3-0* 2-4 2-2 4-5 2-0 5-0 
 7 Sokół Celestynów0-3 0-3 0-3 3-4 5-3 7-2     2-2 1-2 2-4 5-4 7-0 7-1 
 8 Promnik Łaskarzew0-0 3-4 3-3 3-1 2-2 1-1 1-4     1-1 2-0 5-0 1-3 3-0 
 9 Advit Wiązowna0-1 1-3 1-1 1-3 2-3 0-0 1-3 0-4     3-3 4-2 8-2 3-0 
 10 Start II Otwock1-3 2-4 0-2 3-4 6-4 1-1 2-1 0-4 8-1     3-0 4-1 4-0 
 11 Wisła Maciejowice1-5 6-1 4-1 2-3 2-2 2-2 0-3 2-3 2-3 1-4     3-1 3-0 
 12 Victoria Zerzeń (Warszawa)2-4 0-6 1-4 3-6 1-3 1-6 1-10 2-4 0-5 2-2 6-2     0-0 
 13 KS Puznówka 19963-0* 1-3 0-5 2-6 1-1 1-3 3-2 0-4 1-1 1-1 2-4 1-4     

Kolejka 1 - 24-25 sierpnia

Sokół Celestynów 2-4 Start II Otwock 25 sierpnia, 16:00
Victoria Zerzeń (Warszawa) 1-4 Józefovia II Józefów 24 sierpnia, 15:30
w Józefowie; Victoria gospodarzem
KS Wesoła (Warszawa) - KS Puznówka 1996 24 sierpnia, 11:00
było 1-1, anulowany
Wilga II Garwolin 2-4 Advit Wiązowna 11 września, 16:30
Victoria II Sulejówek 6-2 Snajper Sośninka 25 sierpnia, 17:00
Promnik Łaskarzew 0-0 Bór Regut 25 sierpnia, 17:00
Wisła Dziecinów 3-0 Wisła Maciejowice 24 sierpnia, 16:00

Kolejka 2 - 31 sierpnia-1 września

Start II Otwock 3-0 Wisła Maciejowice 1 września, 16:00
Bór Regut 2-2 Wisła Dziecinów 31 sierpnia, 14:00
Snajper Sośninka 2-2 Promnik Łaskarzew 1 września, 17:00
w Łaskarzewie
Advit Wiązowna 1-3 Victoria II Sulejówek 1 września, 14:00
KS Puznówka 1996 1-3 Wilga II Garwolin 1 września, 17:00
w Trąbkach
Józefovia II Józefów - KS Wesoła (Warszawa) 1 września, 16:00
było 9-1, anulowany
Sokół Celestynów 7-0 Victoria Zerzeń (Warszawa) 1 września, 16:00

Kolejka 3 - 7-8 września

Victoria Zerzeń (Warszawa) 2-2 Start II Otwock 8 września, 16:00
w Otwocku; Victoria gospodarzem
KS Wesoła (Warszawa) - Sokół Celestynów 7 września, 16:30
było 2-7, anulowany
Wilga II Garwolin 2-0 Józefovia II Józefów 8 września, 16:30
Victoria II Sulejówek 4-0 KS Puznówka 1996 8 września, 16:00
Promnik Łaskarzew 1-1 Advit Wiązowna 8 września, 17:00
Wisła Dziecinów 2-1 Snajper Sośninka 7 września, 15:30
Wisła Maciejowice 1-5 Bór Regut 7 września, 14:00

Kolejka 4 - 14-15 września

Start II Otwock 1-3 Bór Regut 15 września, 15:00
Snajper Sośninka 7-2 Wisła Maciejowice 15 września, 16:00
w Łaskarzewie
Advit Wiązowna 2-3 Wisła Dziecinów 14 września, 16:30
KS Puznówka 1996 0-4 Promnik Łaskarzew 15 września, 11:00
w Trąbkach
Józefovia II Józefów 2-1 Victoria II Sulejówek 14 września, 16:30
Sokół Celestynów 7-2 Wilga II Garwolin 14 września, 12:00
Victoria Zerzeń (Warszawa) - KS Wesoła (Warszawa) 14 września, 17:00
na stadionie KS Wesoła; Victoria gospodarzem, było 3-2, anulowany

Kolejka 5 - 21-22 września

KS Wesoła (Warszawa) - Start II Otwock 21 września, 16:30
było 3-0, anulowany
Wilga II Garwolin 2-0 Victoria Zerzeń (Warszawa) 22 września, 16:00
Victoria II Sulejówek 4-0 Sokół Celestynów 22 września, 16:00
Promnik Łaskarzew 3-3 Józefovia II Józefów 22 września, 16:00
Wisła Dziecinów 4-0 KS Puznówka 1996 21 września, 16:00
Wisła Maciejowice 2-3 Advit Wiązowna 21 września, 16:00
Bór Regut 3-2 Snajper Sośninka 21 września, 16:00

Kolejka 6 - 25 września

Start II Otwock 3-4 Snajper Sośninka 25 września, 16:30
Advit Wiązowna 0-1 Bór Regut 25 września, 16:00
KS Puznówka 1996 2-4 Wisła Maciejowice 24 września, 16:00
w Trąbkach
Józefovia II Józefów 2-0 Wisła Dziecinów 25 września, 16:00
Sokół Celestynów 2-2 Promnik Łaskarzew 25 września, 16:30
Victoria Zerzeń (Warszawa) 0-6 Victoria II Sulejówek 25 września, 18:00
w Sulejówku
KS Wesoła (Warszawa) - Wilga II Garwolin 25 września, 16:00
było 1-7, anulowany

Kolejka 7 - 28-29 września

Wilga II Garwolin 2-2 Start II Otwock 29 września, 16:00
Victoria II Sulejówek - KS Wesoła (Warszawa) 29 września, 15:30
było 10-0, anulowany
Promnik Łaskarzew 1-3 Victoria Zerzeń (Warszawa) 29 września, 16:00
Wisła Dziecinów 1-2 Sokół Celestynów 28 września, 16:00
Wisła Maciejowice 4-1 Józefovia II Józefów 28 września, 15:00
Bór Regut 8-0 KS Puznówka 1996 28 września, 16:00
Snajper Sośninka 0-3 Advit Wiązowna 29 września, 13:00
w Łaskarzewie

Kolejka 8 - 5-6 października

Start II Otwock 8-1 Advit Wiązowna 6 października, 15:00
KS Puznówka 1996 2-6 Snajper Sośninka 5 października, 11:00
w Trąbkach
Józefovia II Józefów 0-3 Bór Regut 5 października, 15:30
Sokół Celestynów 5-4 Wisła Maciejowice 6 października, 15:00
Victoria Zerzeń (Warszawa) 1-3 Wisła Dziecinów 5 października, 16:00
w Dziecinowie
KS Wesoła (Warszawa) - Promnik Łaskarzew 5 października, 14:00
było 3-6, anulowany
Wilga II Garwolin 3-0 Victoria II Sulejówek 5 października, 15:30

Kolejka 9 - 12-13 października

Victoria II Sulejówek 4-1 Start II Otwock 13 października, 15:30
Promnik Łaskarzew 1-1 Wilga II Garwolin 13 października, 15:00
Wisła Dziecinów - KS Wesoła (Warszawa) 12 października, 15:30
było 3-1, anulowany
Wisła Maciejowice 3-1 Victoria Zerzeń (Warszawa) 12 października, 14:00
Bór Regut 2-3 Sokół Celestynów 12 października, 15:30
Snajper Sośninka 2-3 Józefovia II Józefów 12 października, 15:30
w Łaskarzewie
Advit Wiązowna 3-0 KS Puznówka 1996 12 października, 15:30

Kolejka 10 - 19-20 października

Start II Otwock 4-0 KS Puznówka 1996 20 października, 14:00
Józefovia II Józefów 3-0 Advit Wiązowna 19 października, 15:00
Sokół Celestynów 3-4 Snajper Sośninka 20 października, 15:00
Victoria Zerzeń (Warszawa) 2-4 Bór Regut 19 października, 15:00
w Regucie; Victoria gospodarzem
KS Wesoła (Warszawa) - Wisła Maciejowice 19 października, 14:00
było 0-6, anulowany
Wilga II Garwolin 3-1 Wisła Dziecinów 19 października, 15:00
Victoria II Sulejówek 3-0 Promnik Łaskarzew 20 października, 15:00

Kolejka 11 - 26-27 października

Promnik Łaskarzew 2-0 Start II Otwock 27 października, 14:00
Wisła Dziecinów 3-2 Victoria II Sulejówek 26 października, 13:00
Wisła Maciejowice 2-2 Wilga II Garwolin 26 października, 14:00
Bór Regut - KS Wesoła (Warszawa) 26 października, 14:00
goście nie dojechali, zweryfikowany na 3-0 (wo), później anulowany
Snajper Sośninka 4-2 Victoria Zerzeń (Warszawa) 27 października, 11:00
w Łaskarzewie
Advit Wiązowna 1-3 Sokół Celestynów 26 października, 14:00
KS Puznówka 1996 0-5 Józefovia II Józefów 26 października, 11:00
w Trąbkach

Kolejka 12 - 2-3 listopada

Start II Otwock 0-2 Józefovia II Józefów 2 listopada, 13:00
Sokół Celestynów 7-1 KS Puznówka 1996 3 listopada, 13:00
Victoria Zerzeń (Warszawa) 0-5 Advit Wiązowna 2 listopada, 13:00
w Wiązownie; Victoria gospodarzem
KS Wesoła (Warszawa) - Snajper Sośninka 2 listopada, 11:00
było 0-8, anulowany
Wilga II Garwolin 3-1 Bór Regut 2 listopada, 13:30
Victoria II Sulejówek 3-1 Wisła Maciejowice 3 listopada, 13:30
Promnik Łaskarzew 2-2 Wisła Dziecinów 3 listopada, 13:00

Kolejka 13 - 9-10 listopada

Wisła Dziecinów 5-2 Start II Otwock 9 listopada, 13:30
Wisła Maciejowice 2-3 Promnik Łaskarzew 9 listopada, 13:30
Bór Regut 6-1 Victoria II Sulejówek 9 listopada, 13:30
Snajper Sośninka 2-1 Wilga II Garwolin 10 listopada, 13:00
w Łaskarzewie
Advit Wiązowna - KS Wesoła (Warszawa) 9 listopada, 13:30
było 1-1, anulowany
KS Puznówka 1996 1-4 Victoria Zerzeń (Warszawa) 9 listopada, 11:00
w Trąbkach
Józefovia II Józefów 2-2 Sokół Celestynów 9 listopada, 13:30

Kolejka 14 - 29-30 marca

Pauza: KS Puznówka 1996.
 
Start II Otwock 2-1 Sokół Celestynów 30 marca, 14:00
Józefovia II Józefów 2-1 Victoria Zerzeń (Warszawa) 30 marca, 11:00
Advit Wiązowna 0-0 Wilga II Garwolin 29 marca, 15:00
Snajper Sośninka 1-2 Victoria II Sulejówek 29 marca, 16:00
w Łaskarzewie
Bór Regut 2-1 Promnik Łaskarzew 29 marca, 15:30
Wisła Maciejowice 2-2 Wisła Dziecinów 30 marca, 15:00

Kolejka 15 - 5-6 kwietnia

Pauza: Józefovia II Józefów.
 
Wisła Maciejowice 1-4 Start II Otwock 6 kwietnia, 15:00
Wisła Dziecinów 1-2 Bór Regut 5 kwietnia, 16:00
Promnik Łaskarzew 3-1 Snajper Sośninka 6 kwietnia, 16:00
Victoria II Sulejówek 2-2 Advit Wiązowna 6 kwietnia, 16:00
Wilga II Garwolin 5-0 KS Puznówka 1996 5 kwietnia, 16:00
Victoria Zerzeń (Warszawa) 1-10 Sokół Celestynów 6 kwietnia, 11:00
w Celestynowie; Victoria gospodarzem

Kolejka 16 - 12-13 kwietnia

Pauza: Sokół Celestynów.
 
Start II Otwock 4-1 Victoria Zerzeń (Warszawa) 13 kwietnia, 16:00
Józefovia II Józefów 0-2 Wilga II Garwolin 13 kwietnia, 11:30
KS Puznówka 1996 1-3 Victoria II Sulejówek 13 kwietnia, 12:00
w Trąbkach
Advit Wiązowna 0-4 Promnik Łaskarzew 12 kwietnia, 13:00
Snajper Sośninka 2-3 Wisła Dziecinów 13 kwietnia, 16:00
w Łaskarzewie
Bór Regut 2-1 Wisła Maciejowice 12 kwietnia, 16:00

Kolejka 17 - 18-19 kwietnia

Pauza: Victoria Zerzeń (Warszawa).
 
Bór Regut 2-0 Start II Otwock 19 kwietnia, 13:00
Wisła Maciejowice 2-3 Snajper Sośninka 19 kwietnia, 11:00
Wisła Dziecinów 3-3 Advit Wiązowna 19 kwietnia, 15:00
Promnik Łaskarzew 3-0 KS Puznówka 1996 19 kwietnia, 16:00
Victoria II Sulejówek 5-0 Józefovia II Józefów 18 kwietnia, 16:30
Wilga II Garwolin 3-0 Sokół Celestynów 19 kwietnia, 16:00

Kolejka 18 - 26-27 kwietnia

Pauza: Start II Otwock.
 
Victoria Zerzeń (Warszawa) 1-6 Wilga II Garwolin 26 kwietnia, 11:00
Sokół Celestynów 0-3 Victoria II Sulejówek 26 kwietnia, 11:00
Józefovia II Józefów 3-2 Promnik Łaskarzew 27 kwietnia, 11:00
KS Puznówka 1996 1-1 Wisła Dziecinów 27 kwietnia, 17:00
w Trąbkach
Advit Wiązowna 4-2 Wisła Maciejowice 26 kwietnia, 12:00
Snajper Sośninka 1-1 Bór Regut 27 kwietnia, 17:00
w Łaskarzewie

Kolejka 19 - 3-4 maja

Pauza: Wilga II Garwolin.
 
Snajper Sośninka 6-0 Start II Otwock 3 maja, 17:00
w Łaskarzewie
Bór Regut 3-1 Advit Wiązowna 3 maja, 13:00
Wisła Maciejowice 3-0 KS Puznówka 1996 3 maja, 15:00
Wisła Dziecinów 1-2 Józefovia II Józefów 3 maja, 16:00
Promnik Łaskarzew 1-4 Sokół Celestynów 4 maja, 17:00
Victoria II Sulejówek 3-0 Victoria Zerzeń (Warszawa) 4 maja, 17:00
(wo)
goście zrezygnowali z gry

Kolejka 20 - 10-11 maja

Pauza: Victoria II Sulejówek.
 
Start II Otwock 1-1 Wilga II Garwolin 11 maja, 16:00
Victoria Zerzeń (Warszawa) 2-4 Promnik Łaskarzew 10 maja, 15:00
Sokół Celestynów 5-3 Wisła Dziecinów 10 maja, 17:00
Józefovia II Józefów 4-2 Wisła Maciejowice 11 maja, 14:00
KS Puznówka 1996 3-0 Bór Regut 11 maja, 17:00
(wo)
w Trąbkach / na boisku 0-2
Advit Wiązowna 1-3 Snajper Sośninka 10 maja, 16:00

Kolejka 21 - 17-18 maja

Pauza: Promnik Łaskarzew.
 
Advit Wiązowna 3-3 Start II Otwock 17 maja, 16:00
Snajper Sośninka 3-1 KS Puznówka 1996 18 maja, 14:00
w Łaskarzewie
Bór Regut 4-0 Józefovia II Józefów 17 maja, 16:00
Wisła Maciejowice 0-3 Sokół Celestynów 18 maja, 15:00
Wisła Dziecinów 12-2 Victoria Zerzeń (Warszawa) 18 maja, 17:00
Victoria II Sulejówek 10-0 Wilga II Garwolin 18 maja, 17:30

Kolejka 22 - 24-25 maja

Pauza: Wisła Dziecinów.
 
Start II Otwock 2-4 Victoria II Sulejówek 25 maja, 17:00
Wilga II Garwolin 3-0 Promnik Łaskarzew 25 maja, 17:00
(wo)
na boisku 1-4
Victoria Zerzeń (Warszawa) 6-2 Wisła Maciejowice 24 maja, 15:00
Sokół Celestynów 0-3 Bór Regut 24 maja, 11:00
Józefovia II Józefów 2-2 Snajper Sośninka 25 maja, 11:00
KS Puznówka 1996 1-1 Advit Wiązowna 25 maja, 17:00
w Trąbkach

Kolejka 23 - 31 maja-1 czerwca

Pauza: Wisła Maciejowice.
 
KS Puznówka 1996 1-1 Start II Otwock 1 czerwca, 17:00
w Trąbkach
Advit Wiązowna 1-1 Józefovia II Józefów 31 maja, 16:00
Snajper Sośninka 4-0 Sokół Celestynów 1 czerwca, 16:00
w Łaskarzewie
Bór Regut 4-1 Victoria Zerzeń (Warszawa) 31 maja, 17:00
Wisła Dziecinów 3-0 Wilga II Garwolin 1 czerwca, 16:00
Promnik Łaskarzew 3-4 Victoria II Sulejówek 31 maja, 13:00

Kolejka 24 - 7-8 czerwca

Pauza: Bór Regut.
 
Start II Otwock 0-4 Promnik Łaskarzew 7 czerwca, 16:00
Victoria II Sulejówek 9-1 Wisła Dziecinów 8 czerwca, 11:00
Wilga II Garwolin 4-5 Wisła Maciejowice 7 czerwca, 11:00
Victoria Zerzeń (Warszawa) 3-6 Snajper Sośninka 7 czerwca, 15:00
Sokół Celestynów 1-2 Advit Wiązowna 7 czerwca, 18:00
Józefovia II Józefów 7-1 KS Puznówka 1996 8 czerwca, 11:00

Kolejka 25 - 14-15 czerwca

Pauza: Snajper Sośninka.
 
Józefovia II Józefów 2-0 Start II Otwock 15 czerwca, 11:00
KS Puznówka 1996 3-2 Sokół Celestynów 15 czerwca, 17:00
w Trąbkach
Advit Wiązowna 8-2 Victoria Zerzeń (Warszawa) 14 czerwca, 12:00
Bór Regut 5-2 Wilga II Garwolin 14 czerwca, 17:00
Wisła Maciejowice 6-1 Victoria II Sulejówek 14 czerwca, 15:00
Wisła Dziecinów 3-0 Promnik Łaskarzew 14 czerwca, 14:00

Kolejka 26 - 21-22 czerwca

Pauza: Advit Wiązowna.
 
Start II Otwock 6-4 Wisła Dziecinów 22 czerwca, 12:00
Promnik Łaskarzew 5-0 Wisła Maciejowice 22 czerwca, 12:00
Victoria II Sulejówek 2-4 Bór Regut 22 czerwca, 12:00
Wilga II Garwolin 2-4 Snajper Sośninka 22 czerwca, 12:00
Victoria Zerzeń (Warszawa) 0-0 KS Puznówka 1996 22 czerwca, 12:00
Sokół Celestynów 0-3 Józefovia II Józefów 21 czerwca, 16:00

Liga okręgowa 2013/2014 (Warszawa I)
Liga okręgowa 2013/2014 (Warszawa II)

Klasa A 2013/2014 (Warszawa I)
Klasa A 2013/2014 (Warszawa III)
Klasa A 2013/2014 (Warszawa IV)

Klasa B 2013/2014 (Warszawa I)
Klasa B 2013/2014 (Warszawa II)
Klasa B 2013/2014 (Warszawa III)
Klasa B 2013/2014 (Warszawa IV)

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: mazowieckie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas