[ Strona główna ]
Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2011/2012 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Liga okręgowa 2013/2014, grupa: Płock
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Skra Drobin 26 58 18 4 4 96-43 10 2 1 53-20 8 2 3 43-23
2.  Orzeł Goleszyn 26 55 17 4 5 98-56 9 3 1 52-25 8 1 4 46-31
3.  Unia Iłów 26 53 16 5 5 95-39 8 3 2 56-18 8 2 3 39-21
4.  ULKS Ciółkowo 26 45 14 3 9 55-49 9 1 3 35-22 5 2 6 20-27
5.  Zryw Bielsk 26 39 12 3 11 69-65 6 2 5 33-26 6 1 6 36-39
6.  Wisła Nowy Duninów 26 38 12 2 12 70-54 8 1 4 45-23 4 1 8 25-31
7.  Kasztelan Sierpc 26 36 10 6 10 60-49 7 2 4 39-22 3 4 6 21-27
8.  Skrwa Łukomie 26 33 9 6 11 55-58 4 6 3 29-20 5 0 8 26-38
9.  Unia Czermno 26 32 9 5 12 50-67 5 0 8 23-36 4 5 4 27-31
10.  Świt Staroźreby 26 31 9 4 13 60-79 6 1 6 31-33 3 3 7 29-46 2 2 0 2 0 3-3
11.  Stoczniowiec Płock 26 31 9 4 13 53-68 5 1 7 34-36 4 3 6 19-32 2 2 0 2 0 3-3
12.  Start Proboszczewice 26 28 8 4 14 49-66 3 3 7 23-30 5 1 7 26-36
13.  Spójnia Mała Wieś 26 23 7 2 17 30-75 5 1 7 18-28 2 1 10 12-47
14.  Huragan Bodzanów 26 18 6 0 20 44-116 4 0 9 23-51 2 0 11 21-65

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Skra Drobin    2-1 2-2 4-2 7-3 3-1 2-0 3-1 7-1 3-3 5-0 1-3 5-2 9-1 
 2 Orzeł Goleszyn3-3     0-1 5-2 4-4 4-1 4-3 8-2 3-3 6-3 5-0 3-1 3-0 4-2 
 3 Unia Iłów2-1 2-3     6-1 2-4 4-1 0-0 6-2 1-1 9-2 1-1 6-2 9-0 8-0 
 4 ULKS Ciółkowo0-3 2-5 2-0     4-0 3-1 3-3 3-0 1-3 4-3 3-0 5-1 3-2 2-1 
 5 Zryw Bielsk2-6 3-0* 5-1 3-0     2-2 1-4 0-2 1-3 2-2 0-2 5-1 6-1 3-2 
 6 Wisła Nowy Duninów0-0 3-8 1-2 4-1 4-1     4-1 4-2 2-0 4-1 7-1 3-4 0-1 9-1 
 7 Kasztelan Sierpc6-0 4-4 1-3 0-0 1-2 3-2     1-3 3-1 2-3 4-2 3-0 3-2 8-0 
 8 Skrwa Łukomie1-3 2-4 1-1 1-3 3-0* 6-0 1-1     2-2 4-2 0-0 1-1 2-2 5-1 
 9 Unia Czermno2-3 2-4 0-6 0-4 1-2 0-5 1-0 3-1     6-1 1-5 3-1 1-0 3-4 
 10 Świt Staroźreby1-8 3-1 0-1 4-0 5-4 3-2 2-5 3-4 2-3     1-1 2-3 1-0 4-1 
 11 Stoczniowiec Płock3-2 0-5 5-2 0-1 4-5 0-4 4-0 1-4 6-0 2-2     1-4 4-0 4-7 
 12 Start Proboszczewice1-4 0-2 0-5 0-0 1-6 1-2 0-0 3-2 2-2 1-3 1-3     9-0 4-1 
 13 Spójnia Mała Wieś1-2 5-2 0-8 0-3 3-1 0-3 1-2 3-1 0-0 0-3* 2-3 1-0     2-0 
 14 Huragan Bodzanów1-8 3-7 4-7 0-3 0-4 2-1 4-2 0-2 1-8 3-1 2-1 2-5 1-2     

Kolejka 1 - 24-25 sierpnia

Spójnia Mała Wieś 0-0 Unia Czermno 25 sierpnia, 17:00
w Bodzanowie
Start Proboszczewice 1-4 Skra Drobin 24 sierpnia, 17:00
Kasztelan Sierpc 4-2 Stoczniowiec Płock 24 sierpnia, 17:00
Wisła Nowy Duninów 4-1 Świt Staroźreby 24 sierpnia, 17:00
Unia Iłów 6-1 ULKS Ciółkowo 24 sierpnia, 17:00
Skrwa Łukomie 3-0 Zryw Bielsk 25 sierpnia, 17:00
(wo)
na boisku 2-3; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
Orzeł Goleszyn 4-2 Huragan Bodzanów 24 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 31 sierpnia-1 września

Unia Czermno 3-4 Huragan Bodzanów 1 września, 17:00
w Gąbinie
Zryw Bielsk 3-0 Orzeł Goleszyn 31 sierpnia, 17:00
(wo)
na boisku 1-3; w drużynie gości wystąpiła zbyt mała liczba młodzieżowców
ULKS Ciółkowo 3-0 Skrwa Łukomie 31 sierpnia, 17:00
Świt Staroźreby 0-1 Unia Iłów 31 sierpnia, 17:00
Stoczniowiec Płock 0-4 Wisła Nowy Duninów 1 września, 13:00
Skra Drobin 2-0 Kasztelan Sierpc 1 września, 17:00
Spójnia Mała Wieś 1-0 Start Proboszczewice 1 września, 11:00
w Bodzanowie

Kolejka 3 - 4 września

Start Proboszczewice 2-2 Unia Czermno 4 września, 17:30
Kasztelan Sierpc 3-2 Spójnia Mała Wieś 4 września, 17:30
Wisła Nowy Duninów 0-0 Skra Drobin 4 września, 17:30
Unia Iłów 1-1 Stoczniowiec Płock 4 września, 17:30
Skrwa Łukomie 4-2 Świt Staroźreby 4 września, 17:30
Orzeł Goleszyn 5-2 ULKS Ciółkowo 4 września, 17:30
Huragan Bodzanów 0-4 Zryw Bielsk 4 września, 17:30

Kolejka 4 - 7-8 września

Unia Czermno 1-2 Zryw Bielsk 8 września, 17:00
w Gąbinie
ULKS Ciółkowo 2-1 Huragan Bodzanów 7 września, 17:00
Świt Staroźreby 3-1 Orzeł Goleszyn 7 września, 17:00
Stoczniowiec Płock 1-4 Skrwa Łukomie 8 września, 15:00
Skra Drobin 2-2 Unia Iłów 8 września, 17:00
Spójnia Mała Wieś 0-3 Wisła Nowy Duninów 8 września, 11:00
w Bodzanowie
Start Proboszczewice 0-0 Kasztelan Sierpc 7 września, 17:00

Kolejka 5 - 14-15 września

Kasztelan Sierpc 3-1 Unia Czermno 14 września, 17:00
Wisła Nowy Duninów 3-4 Start Proboszczewice 14 września, 17:00
Unia Iłów 9-0 Spójnia Mała Wieś 14 września, 17:00
Skrwa Łukomie 1-3 Skra Drobin 15 września, 17:00
Orzeł Goleszyn 5-0 Stoczniowiec Płock 14 września, 17:00
Huragan Bodzanów 3-1 Świt Staroźreby 15 września, 17:00
Zryw Bielsk 3-0 ULKS Ciółkowo 14 września, 17:00

Kolejka 6 - 18 września

Unia Czermno 0-4 ULKS Ciółkowo 17 września, 17:00
w Gąbinie
Świt Staroźreby 5-4 Zryw Bielsk 18 września, 17:00
Skra Drobin 2-1 Orzeł Goleszyn 18 września, 17:00
Spójnia Mała Wieś 3-1 Skrwa Łukomie 19 września, 17:00
w Bodzanowie
Start Proboszczewice 0-5 Unia Iłów 18 września, 17:00
Kasztelan Sierpc 3-2 Wisła Nowy Duninów 18 września, 17:00
Huragan Bodzanów 2-1 Stoczniowiec Płock 18 września, 17:00

Kolejka 7 - 21-22 września

Wisła Nowy Duninów 2-0 Unia Czermno 21 września, 16:30
Unia Iłów 0-0 Kasztelan Sierpc 21 września, 16:30
Skrwa Łukomie 1-1 Start Proboszczewice 22 września, 16:30
Orzeł Goleszyn 3-0 Spójnia Mała Wieś 21 września, 16:30
Huragan Bodzanów 1-8 Skra Drobin 22 września, 16:30
Zryw Bielsk 0-2 Stoczniowiec Płock 21 września, 16:30
ULKS Ciółkowo 4-3 Świt Staroźreby 21 września, 11:00

Kolejka 8 - 28-29 września

Unia Czermno 6-1 Świt Staroźreby 29 września, 16:00
w Gąbinie
Stoczniowiec Płock 0-1 ULKS Ciółkowo 29 września, 12:00
Skra Drobin 7-3 Zryw Bielsk 29 września, 16:00
Spójnia Mała Wieś 2-0 Huragan Bodzanów 29 września, 11:00
w Bodzanowie
Start Proboszczewice 0-2 Orzeł Goleszyn 28 września, 16:00
Kasztelan Sierpc 1-3 Skrwa Łukomie 28 września, 16:00
Wisła Nowy Duninów 1-2 Unia Iłów 28 września, 16:00

Kolejka 9 - 5-6 października

Unia Iłów 1-1 Unia Czermno 5 października, 15:30
Skrwa Łukomie 6-0 Wisła Nowy Duninów 6 października, 15:30
Orzeł Goleszyn 4-3 Kasztelan Sierpc 5 października, 15:30
Huragan Bodzanów 2-5 Start Proboszczewice 6 października, 15:30
Zryw Bielsk 6-1 Spójnia Mała Wieś 5 października, 15:30
ULKS Ciółkowo 0-3 Skra Drobin 6 października, 11:00
Świt Staroźreby 1-1 Stoczniowiec Płock 5 października, 15:00

Kolejka 10 - 12-13 października

Unia Czermno 1-5 Stoczniowiec Płock 13 października, 15:30
w Gąbinie
Skra Drobin 3-3 Świt Staroźreby 13 października, 15:30
Spójnia Mała Wieś 0-3 ULKS Ciółkowo 13 października, 11:00
w Bodzanowie
Start Proboszczewice 1-6 Zryw Bielsk 12 października, 15:30
Kasztelan Sierpc 8-0 Huragan Bodzanów 12 października, 15:30
Wisła Nowy Duninów 3-8 Orzeł Goleszyn 12 października, 15:30
Unia Iłów 6-2 Skrwa Łukomie 12 października, 15:30

Kolejka 11 - 19-20 października

Skrwa Łukomie 2-2 Unia Czermno 20 października, 15:00
Orzeł Goleszyn 0-1 Unia Iłów 19 października, 15:00
Huragan Bodzanów 2-1 Wisła Nowy Duninów 3 listopada, 14:00
w pierwotnym terminie (20 października, 15:00) odwołany
Zryw Bielsk 1-4 Kasztelan Sierpc 19 października, 15:00
ULKS Ciółkowo 5-1 Start Proboszczewice 19 października, 15:00
Świt Staroźreby 1-0 Spójnia Mała Wieś 19 października, 15:00
Stoczniowiec Płock 3-2 Skra Drobin 20 października, 17:00

Kolejka 12 - 26-27 października

Unia Czermno 2-3 Skra Drobin 27 października, 14:00
w Gąbinie
Spójnia Mała Wieś 2-3 Stoczniowiec Płock 27 października, 11:00
w Bodzanowie
Start Proboszczewice 1-3 Świt Staroźreby 26 października, 14:00
Kasztelan Sierpc 0-0 ULKS Ciółkowo 26 października, 14:00
Wisła Nowy Duninów 4-1 Zryw Bielsk 26 października, 14:00
Unia Iłów 8-0 Huragan Bodzanów 26 października, 14:00
mecz przerwany w 32. minucie przy stanie 8-0 z powodu zdekompletowania drużyny gości / uznano wynik z boiska
Skrwa Łukomie 2-4 Orzeł Goleszyn 27 października, 14:00

Kolejka 13 - 9-10 listopada

Orzeł Goleszyn 3-3 Unia Czermno 9 listopada, 13:30
Huragan Bodzanów 0-2 Skrwa Łukomie 10 listopada, 13:30
Zryw Bielsk 5-1 Unia Iłów 9 listopada, 13:30
ULKS Ciółkowo 3-1 Wisła Nowy Duninów 9 listopada, 11:00
Świt Staroźreby 2-5 Kasztelan Sierpc 9 listopada, 13:30
Stoczniowiec Płock 1-4 Start Proboszczewice 10 listopada, 11:00
Skra Drobin 5-2 Spójnia Mała Wieś 10 listopada, 13:30

Kolejka 14 - 16-17 listopada

Unia Czermno 1-0 Spójnia Mała Wieś 17 listopada, 11:00
w Gąbinie
Skra Drobin 1-3 Start Proboszczewice 17 listopada, 11:00
Stoczniowiec Płock 4-0 Kasztelan Sierpc 16 listopada, 11:00
Świt Staroźreby 3-2 Wisła Nowy Duninów 16 listopada, 13:30
ULKS Ciółkowo 2-0 Unia Iłów 16 listopada, 11:00
Zryw Bielsk 0-2 Skrwa Łukomie 16 listopada, 11:00
Huragan Bodzanów 3-7 Orzeł Goleszyn 17 listopada, 11:00

Kolejka 15 - 23-24 listopada

Huragan Bodzanów 1-8 Unia Czermno 24 listopada, 11:00
Orzeł Goleszyn 4-4 Zryw Bielsk 23 listopada, 11:00
Skrwa Łukomie 1-3 ULKS Ciółkowo 24 listopada, 11:00
Unia Iłów 9-2 Świt Staroźreby 23 listopada, 11:00
Wisła Nowy Duninów 7-1 Stoczniowiec Płock 23 listopada, 11:00
Kasztelan Sierpc 6-0 Skra Drobin 23 listopada, 11:00
Start Proboszczewice 9-0 Spójnia Mała Wieś 23 listopada, 11:00

Kolejka 16 - 29-30 marca

Unia Czermno 3-1 Start Proboszczewice 30 marca, 16:00
w Gąbinie
Spójnia Mała Wieś 1-2 Kasztelan Sierpc 30 marca, 11:00
Skra Drobin 3-1 Wisła Nowy Duninów 30 marca, 16:00
Stoczniowiec Płock 5-2 Unia Iłów 30 marca, 15:30
Świt Staroźreby 3-4 Skrwa Łukomie 29 marca, 16:00
ULKS Ciółkowo 2-5 Orzeł Goleszyn 29 marca, 16:00
Zryw Bielsk 3-2 Huragan Bodzanów 29 marca, 16:00

Kolejka 17 - 5-6 kwietnia

Zryw Bielsk 1-3 Unia Czermno 5 kwietnia, 16:00
Huragan Bodzanów 0-3 ULKS Ciółkowo 6 kwietnia, 17:00
Orzeł Goleszyn 6-3 Świt Staroźreby 5 kwietnia, 16:00
Skrwa Łukomie 0-0 Stoczniowiec Płock 6 kwietnia, 12:00
Unia Iłów 2-1 Skra Drobin 5 kwietnia, 13:30
Wisła Nowy Duninów 0-1 Spójnia Mała Wieś 6 kwietnia, 15:00
Kasztelan Sierpc 3-0 Start Proboszczewice 5 kwietnia, 16:00

Kolejka 18 - 12-13 kwietnia

Unia Czermno 1-0 Kasztelan Sierpc 13 kwietnia, 16:00
w Gąbinie
Start Proboszczewice 1-2 Wisła Nowy Duninów 13 kwietnia, 13:00
Spójnia Mała Wieś 0-8 Unia Iłów 13 kwietnia, 11:00
Skra Drobin 3-1 Skrwa Łukomie 13 kwietnia, 16:00
Stoczniowiec Płock 0-5 Orzeł Goleszyn 13 kwietnia, 11:00
Świt Staroźreby 4-1 Huragan Bodzanów 12 kwietnia, 16:00
ULKS Ciółkowo 4-0 Zryw Bielsk 12 kwietnia, 16:00

Kolejka 19 - 26-27 kwietnia

Stoczniowiec Płock 4-7 Huragan Bodzanów 27 kwietnia, 11:00
ULKS Ciółkowo 1-3 Unia Czermno 26 kwietnia, 15:00
Zryw Bielsk 2-2 Świt Staroźreby 26 kwietnia, 16:00
Orzeł Goleszyn 3-3 Skra Drobin 26 kwietnia, 16:00
Skrwa Łukomie 2-2 Spójnia Mała Wieś 27 kwietnia, 14:00
Unia Iłów 6-2 Start Proboszczewice 26 kwietnia, 13:30
Wisła Nowy Duninów 4-1 Kasztelan Sierpc 27 kwietnia, 16:00

Kolejka 20 - 3-4 maja

Unia Czermno 0-5 Wisła Nowy Duninów 4 maja, 16:00
w Gąbinie
Kasztelan Sierpc 1-3 Unia Iłów 3 maja, 16:00
Start Proboszczewice 3-2 Skrwa Łukomie 3 maja, 11:00
Spójnia Mała Wieś 5-2 Orzeł Goleszyn 3 maja, 16:00
Skra Drobin 9-1 Huragan Bodzanów 4 maja, 16:00
Stoczniowiec Płock 4-5 Zryw Bielsk 4 maja, 11:00
Świt Staroźreby 4-0 ULKS Ciółkowo 3 maja, 16:00

Kolejka 21 - 10-11 maja

Świt Staroźreby 2-3 Unia Czermno 10 maja, 16:00
ULKS Ciółkowo 3-0 Stoczniowiec Płock 10 maja, 15:00
Zryw Bielsk 2-6 Skra Drobin 10 maja, 16:00
Huragan Bodzanów 1-2 Spójnia Mała Wieś 11 maja, 17:00
Orzeł Goleszyn 3-1 Start Proboszczewice 10 maja, 16:00
Skrwa Łukomie 1-1 Kasztelan Sierpc 11 maja, 14:00
Unia Iłów 4-1 Wisła Nowy Duninów 10 maja, 13:30

Kolejka 22 - 17-18 maja

Unia Czermno 0-6 Unia Iłów 18 maja, 16:00
w Gąbinie
Wisła Nowy Duninów 4-2 Skrwa Łukomie 18 maja, 16:00
Kasztelan Sierpc 4-4 Orzeł Goleszyn 17 maja, 16:00
Start Proboszczewice 4-1 Huragan Bodzanów 17 maja, 16:00
Spójnia Mała Wieś 3-1 Zryw Bielsk 18 maja, 11:00
Skra Drobin 4-2 ULKS Ciółkowo 18 maja, 16:00
Stoczniowiec Płock 2-2 Świt Staroźreby 18 maja, 15:00

Kolejka 23 - 24-25 maja

Stoczniowiec Płock 6-0 Unia Czermno 25 maja, 11:00
Świt Staroźreby 1-8 Skra Drobin 24 maja, 16:00
ULKS Ciółkowo 3-2 Spójnia Mała Wieś 24 maja, 17:00
Zryw Bielsk 5-1 Start Proboszczewice 24 maja, 16:00
Huragan Bodzanów 4-2 Kasztelan Sierpc 25 maja, 17:00
Orzeł Goleszyn 4-1 Wisła Nowy Duninów 24 maja, 16:00
Skrwa Łukomie 1-1 Unia Iłów 25 maja, 16:00

Kolejka 24 - 1 czerwca

Unia Czermno 3-1 Skrwa Łukomie 1 czerwca, 17:00
w Gąbinie
Unia Iłów 2-3 Orzeł Goleszyn 31 maja, 18:00
Wisła Nowy Duninów 9-1 Huragan Bodzanów 1 czerwca, 16:00
Kasztelan Sierpc 1-2 Zryw Bielsk 31 maja, 16:00
Start Proboszczewice 0-0 ULKS Ciółkowo 31 maja, 16:00
Spójnia Mała Wieś 0-3 Świt Staroźreby 1 czerwca, 11:00
(wo)
na boisku 5-3; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
Skra Drobin 5-0 Stoczniowiec Płock 1 czerwca, 16:00

Kolejka 25 - 7-8 czerwca

Skra Drobin 7-1 Unia Czermno 8 czerwca, 16:00
Stoczniowiec Płock 4-0 Spójnia Mała Wieś 8 czerwca, 13:00
Świt Staroźreby 2-3 Start Proboszczewice 7 czerwca, 16:00
ULKS Ciółkowo 3-3 Kasztelan Sierpc 7 czerwca, 16:00
Zryw Bielsk 2-2 Wisła Nowy Duninów 7 czerwca, 16:00
Huragan Bodzanów 4-7 Unia Iłów 8 czerwca, 17:00
Orzeł Goleszyn 8-2 Skrwa Łukomie 7 czerwca, 16:00

Kolejka 26 - 14-15 czerwca

Unia Czermno 2-4 Orzeł Goleszyn 15 czerwca, 16:00
w Gąbinie
Skrwa Łukomie 5-1 Huragan Bodzanów 15 czerwca, 16:00
Unia Iłów 2-4 Zryw Bielsk 15 czerwca, 16:00
Wisła Nowy Duninów 4-1 ULKS Ciółkowo 15 czerwca, 16:00
Kasztelan Sierpc 2-3 Świt Staroźreby 15 czerwca, 16:00
Start Proboszczewice 1-3 Stoczniowiec Płock 15 czerwca, 16:00
Spójnia Mała Wieś 1-2 Skra Drobin 15 czerwca, 16:00

Baraże o udział w IV lidze (mazowiecka)

IV liga 2013/2014 (mazowiecka (południe))
IV liga 2013/2014 (mazowiecka (północ))

Liga okręgowa 2013/2014 (Ciechanów-Ostrołęka)
Tymex Liga okręgowa 2013/2014 (Radom)
Liga okręgowa 2013/2014 (Siedlce)
Liga okręgowa 2013/2014 (Warszawa I)
Liga okręgowa 2013/2014 (Warszawa II)

Klasa A 2013/2014 (Płock)

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: mazowieckie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas