[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Drużyny | O klubie | Liga | Mecze | Bilans zawodników | Sezon w pigułce :.

Sokół Ostróda Ostródzki Klub Sportowy Sokół Ostróda
Rok założenia: 1945
Barwy: wiśniowo-biało-niebieskie
Adres: 3 Maja 19, 14-100 Ostróda
telefon: (694) 452-254 (dyrektor)
WWW: http://www.sokolostroda.com (oficj.)
http://www.sokolostroda.pl (nieoficj.)
Stadion: Stadion Miejski
pojemność - 4 998 miejsc (wszystkie siedzące) / oświetlenie - 2000 lx / boisko - 105 m x 68 m
Prezes:
Trener: Karol Szweda (od 23 czerwca 2016)


Sukcesy

Puchar Polski - Warmińsko-Mazurski ZPN - (2x) - 2011/12, 2013/14
1/16 finału Pucharu Polski - (2x) - 2012/13, 2017/18
 
Kadra


Bramkarze: Kamil Kotkowski (31.01.96, 190/78, Arka Gdynia), Adam Kulpa (09.12.75), Maciej Mikołajczyk (27.02.98, W, juniorzy), Piotr Sikora (10.02.91, 194/84).
Obrońcy: Łukasz Buczkowski (03.07.94, 180/70, Raków Częstochowa), Łukasz Gwiazda (18.10.94, 195/85, J -> Bangor FC), Adrian Korzeniewski (15.04.90, 185/74), Kamil Maternik (30.10.96, Zagłębie II Lubin), Roman Mykytyn (30.11.91, UKR, 188/82, Wisła Sandomierz), Grzegorz Naczas (24.02.91, 183/84, J -> GKS Wikielec), Adrian Pluta (24.04.87, 191/80, Błękitni Raciąż), Karol Roszkiewicz (20.06.99, 176/71, J -> GKS Wikielec), Kacper Wojciechowski (18.05.99, 181/72), Adrian Wróblewski (19.04.93, 176/72, Elana Toruń).
Pomocnicy: Michał Danilczyk (20.09.88, 185/79, Znicz Pruszków), Kamil Dmowski (04.02.95, 175/68, Pogoń Siedlce), Łukasz Goździejewski (08.10.96, 184/80, J -> Motor Lubawa), Michał Jankowski (06.02.94, 183/72), Adam Koszewski (06.01.98, W, juniorzy), Łukasz Kuśnierz (14.10.88, 187/82, J -> Huragan Morąg), Cezary Nowiński (15.08.95, 172/70), Sebastian Pączko (27.01.93, 183/75, Polonia Bytom), Krystian Słowicki (01.03.92, 178/74), Łukasz Suchocki (03.02.87, 178/68, W, Stomil Olsztyn), Damian Szczepański (18.09.96, 180/73, W, Wisła II Płock).
Napastnicy: Krzysztof Filipek (27.09.85, 180/76, J -> GKS Wikielec), Robert Hirsz (14.09.89, 191/87, Legionovia Legionowo), Kamil Smyt (27.02.96, 180/72), Rafał Śledź (15.06.98, 184/74, W, Stomil Olsztyn), Bartłomiej Wójcik (18.03.00, 179/76, juniorzy).
Brak danych o pozycji: Maciej Słotki (24.04.98, W, juniorzy).
 
Uwagi

• Nazwy: (1945) ZZK Ostróda -> (1947) Kolejarz Ostróda -> (1956) Ostródzianka Ostróda -> (1956) KKS Sokół Ostróda -> (1995) OKS Sokół Ostróda.
• Inauguracja sztucznego oświetlenia: 28 września 2011 (Wojewódzki Puchar Polski, Sokół 4-0 Polonia Pasłęk)
• Oficjalny serwis stowarzyszenia kibiców pod adresem http://www.sokolostroda.pl/
 
Dane z sezonu: 2016/17
Zobacz także dane z sezonu: 2003/04 2004/05 2005/06 2006/07 2007/08 2008/09 2009/10 2010/11 2011/12 2012/13 2013/14 2014/15 2015/16 2017/18
Rozgrywki z udziałem
   2001/02 - Puchar Polski 2001/2002, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN
   2002/03 - IV liga 2002/2003, grupa: warmińsko-mazurska
   2002/03 - Puchar Polski 2002/2003, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN
   2003/04 - IV liga 2003/2004, grupa: warmińsko-mazurska
   2003/04 - Puchar Polski 2003/2004, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN
   2004/05 - IV liga 2004/2005, grupa: warmińsko-mazurska
   2004/05 - Puchar Polski 2004/2005, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN
   2005/06 - IV liga 2005/2006, grupa: warmińsko-mazurska
   2005/06 - Puchar Polski 2005/2006, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN
   2006/07 - IV liga 2006/2007, grupa: warmińsko-mazurska
   2006/07 - Puchar Polski 2006/2007, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN
   2007/08 - IV liga 2007/2008, grupa: warmińsko-mazurska
   2007/08 - Puchar Polski 2007/2008, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN
   2008/09 - IV liga 2008/2009, grupa: warmińsko-mazurska
   2008/09 - Puchar Polski 2008/2009, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN
   2009/10 - IV liga 2009/2010, grupa: warmińsko-mazurska
   2009/10 - Puchar Polski 2009/2010, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN
   2010/11 - IV liga 2010/2011, grupa: warmińsko-mazurska
   2010/11 - Puchar Polski 2010/2011, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN
   2011/12 - IV liga 2011/2012, grupa: warmińsko-mazurska
   2011/12 - Puchar Polski 2011/2012, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN
   2012/13 - III liga 2012/2013, grupa: podlasko-warmińsko-mazurska
   2012/13 - Puchar Polski 2012/2013, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN
   2012/13 - Puchar Polski 2012/2013
   2013/14 - III liga 2013/2014, grupa: podlasko-warmińsko-mazurska
   2013/14 - Puchar Polski 2013/2014, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN
   2013/14 - Baraże o udział w II lidze
   2014/15 - III liga 2014/2015, grupa: podlasko-warmińsko-mazurska
   2014/15 - Puchar Polski 2014/2015, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN
   2014/15 - Puchar Polski 2014/2015
   2015/16 - III liga 2015/2016, grupa: podlasko-warmińsko-mazurska
   2015/16 - Puchar Polski 2015/2016, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN
   2016/17 - III liga 2016/2017, grupa: I
   2016/17 - Puchar Polski 2016/2017, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN
   2017/18 - III liga 2017/2018, grupa: I
   2017/18 - Puchar Polski 2017/2018, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN
   2017/18 - Puchar Polski 2017/2018

 

Napisz do nas