[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Drużyny | O klubie | Liga | Mecze | Bilans zawodników | Sezon w pigułce :.

Sokół Ostróda Ostródzki Klub Sportowy Sokół Ostróda
Rok założenia: 1945
Barwy: wiśniowo-biało-niebieskie
Adres: 3 Maja 19, 14-100 Ostróda
telefon: (694) 452-254 (dyrektor)
WWW: http://www.sokolostroda.com (oficj.)
http://www.sokolostroda.pl (nieoficj.)
Stadion: Stadion Miejski
pojemność - 4 998 miejsc (wszystkie siedzące) / oświetlenie - 2000 lx / boisko - 105 m x 68 m
Prezes: Jerzy Sarnecki (od września 2012)
Trener: Wojciech Tarnowski (od 2 lipca 2013), Tomasz Sokołowski I (od 16 grudnia 2015), Dariusz Gergola i Maciej Szostek wspólnie (od 23 maja 2016)


Sukcesy

Puchar Polski - Warmińsko-Mazurski ZPN - (2x) - 2011/12, 2013/14
1/16 finału Pucharu Polski - (2x) - 2012/13, 2017/18
 
Kadra


Bramkarze: Mateusz Leśniewski (16.03.89, 185/71, J -> Mławianka Mława), Przemysław Matłoka (08.03.88, W, Concordia Elbląg), Maciej Mikołajczyk (27.02.98), Piotr Sikora (10.02.91, 194/84).
Obrońcy: Andrzej Burchart (03.06.94, 184/82, W, Motor Lubawa), Łukasz Gwiazda (18.10.94, 195/85), Marcin Jakubowski (08.04.96), Adrian Korzeniewski (15.04.90, 185/74), Dawid Kowalski (03.02.89, 182/73), Grzegorz Naczas (24.02.91), Karol Roszkiewicz (20.06.99), Paweł Sędrowski (11.06.85, 190/85), Paweł Śnieżawski (04.10.80, 179/76), Kacper Wojciechowski (18.05.99).
Pomocnicy: Tomasz Chądzyński (21.02.88, 190/80, J -> Mławianka Mława), Łukasz Goździejewski (08.10.96, 184/80), Michał Jankowski (06.02.94), Łukasz Kuśnierz (14.10.88, 187/82), Cezary Nowiński (15.08.95, W, GKS Bełchatów), Przemysław Płoszczuk (30.05.90, 186/65, J -> LKS Różnowo), Jakub Sierzputowski (22.05.91, 181/73, W, Mławianka Mława), Krystian Słowicki (01.03.92).
Napastnicy: Jakub Błażewicz (20.07.92, 174/69), Krzysztof Filipek (27.09.85, 180/76), Marcin Kulesza (05.01.97), Piotr Piceluk (27.09.86, 184/72), Kamil Smyt (27.02.96, 180/72).
 
Uwagi

• Nazwy: (1945) ZZK Ostróda -> (1947) Kolejarz Ostróda -> (1956) Ostródzianka Ostróda -> (1956) KKS Sokół Ostróda -> (1995) OKS Sokół Ostróda.
• Inauguracja sztucznego oświetlenia: 28 września 2011 (Wojewódzki Puchar Polski, Sokół 4-0 Polonia Pasłęk)
• Oficjalny serwis stowarzyszenia kibiców pod adresem http://www.sokolostroda.pl/
 
Dane z sezonu: 2015/16
Zobacz także dane z sezonu: 2003/04 2004/05 2005/06 2006/07 2007/08 2008/09 2009/10 2010/11 2011/12 2012/13 2013/14 2014/15 2016/17 2017/18 2018/19 2019/20
Rozgrywki z udziałem
   2001/02 - Puchar Polski 2001/2002, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN
   2002/03 - IV liga 2002/2003, grupa: warmińsko-mazurska
   2002/03 - Puchar Polski 2002/2003, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN
   2003/04 - IV liga 2003/2004, grupa: warmińsko-mazurska
   2003/04 - Puchar Polski 2003/2004, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN
   2004/05 - IV liga 2004/2005, grupa: warmińsko-mazurska
   2004/05 - Puchar Polski 2004/2005, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN
   2005/06 - IV liga 2005/2006, grupa: warmińsko-mazurska
   2005/06 - Puchar Polski 2005/2006, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN
   2006/07 - IV liga 2006/2007, grupa: warmińsko-mazurska
   2006/07 - Puchar Polski 2006/2007, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN
   2007/08 - IV liga 2007/2008, grupa: warmińsko-mazurska
   2007/08 - Puchar Polski 2007/2008, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN
   2008/09 - IV liga 2008/2009, grupa: warmińsko-mazurska
   2008/09 - Puchar Polski 2008/2009, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN
   2009/10 - IV liga 2009/2010, grupa: warmińsko-mazurska
   2009/10 - Puchar Polski 2009/2010, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN
   2010/11 - IV liga 2010/2011, grupa: warmińsko-mazurska
   2010/11 - Puchar Polski 2010/2011, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN
   2011/12 - IV liga 2011/2012, grupa: warmińsko-mazurska
   2011/12 - Puchar Polski 2011/2012, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN
   2012/13 - III liga 2012/2013, grupa: podlasko-warmińsko-mazurska
   2012/13 - Puchar Polski 2012/2013, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN
   2012/13 - Puchar Polski 2012/2013
   2013/14 - III liga 2013/2014, grupa: podlasko-warmińsko-mazurska
   2013/14 - Puchar Polski 2013/2014, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN
   2013/14 - Baraże o udział w II lidze
   2014/15 - III liga 2014/2015, grupa: podlasko-warmińsko-mazurska
   2014/15 - Puchar Polski 2014/2015, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN
   2014/15 - Puchar Polski 2014/2015
   2015/16 - III liga 2015/2016, grupa: podlasko-warmińsko-mazurska
   2015/16 - Puchar Polski 2015/2016, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN
   2016/17 - III liga 2016/2017, grupa: I
   2016/17 - Puchar Polski 2016/2017, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN
   2017/18 - III liga 2017/2018, grupa: I
   2017/18 - Puchar Polski 2017/2018, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN
   2017/18 - Puchar Polski 2017/2018
   2018/19 - III liga 2018/2019, grupa: I
   2018/19 - Puchar Polski 2018/2019, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN
   2019/20 - III liga 2019/2020, grupa: I
   2019/20 - Puchar Polski 2019/2020, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN

 

Napisz do nas