[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Drużyny | O klubie | Liga | Mecze | Bilans zawodników | Sezon w pigułce :.

Grom Nowy Staw Miejski Klub Sportowy Grom Nowy Staw
Rok założenia: 1946
Barwy: biało-niebiesko-czarne
Adres: Sportowa 2, 82-230 Nowy Staw
telefon: (55) 271-51-56
WWW: https://www.facebook.com/GromNS/ (nieoficj.)
Stadion: Stadion Miejski
pojemność - 500 miejsc (100 siedzących) / oświetlenie - brak / boisko - 100 m x 70 m
Prezes: Marek Gałczyński (23 lutego 2018)
Trener: Grzegorz Obiała (od stycznia 2018)


Sukcesy

 
Kadra


Bramkarze: Miłosz Damaske (16.07.03), Mikołaj Jóźwiak (06.12.97, 182/70), Arkadiusz Moczadło (13.03.97, 185/78, Wierzyca Pelplin), Marek Sawicki (07.04.81, ?).
Obrońcy: Krzysztof Błażek (10.12.90), Krzysztof Danielak (18.10.89), Mateusz Daukszys (25.06.95), Adam Fryzik (19.04.97, ?), Sebastian Gwóźdź (22.07.99), Mateusz Jagiełło (24.02.95, 189/84, bez klubu), Artur Stawikowski (06.10.98, 180/74, Wierzyca Pelplin).
Pomocnicy: Jakub Dzieciuch (24.02.02), Jakub Janowski (22.02.02, Żuławy Nowy Dwór Gdański (j)), Piotr Jaworski (09.01.03, juniorzy), Jakub Jędrzejewski (11.07.03, juniorzy), Dominik Kowalski (16.02.01, ?), Igor Michalski (08.02.98), Kamil Piotrowski (04.03.88, 175/72), Kacper Rapińczuk (22.08.99, 189/75), Dariusz Staniaszek (01.12.92, Relax Ryjewo), Marcin Świątek (15.04.99), Sebastian Trochowski (17.03.00, Bałtyk Gdynia), Robert Wesołowski (11.01.91), Piotr Zaleski (08.12.00, Olimpia Elbląg), Dawid Zieliński (11.07.92, Lubuszanin Trzcianka), Robert Zieliński (08.08.93).
Napastnicy: Tomasz Grabowski (21.08.92), Krystian Jagodziński (06.11.02), Dawid Karczewski (26.05.98, 176/64, Wierzyca Pelplin), Jakub Rybicki (02.12.00, Real Myszewo).
Brak danych o pozycji: Michał Ambroziak (04.12.03, juniorzy), Adrian Kaszuba (11.10.02), Michał Konefał (15.05.02), Jakub Konieczka (12.07.03, juniorzy), Jakub Kruk (31.12.02), Konrad Manke (19.05.02), Michał Molenda (17.03.03, juniorzy), Bartłomiej Ostrowski (16.07.02, juniorzy), Maciej Różycki (19.05.04, juniorzy), Sylwester Surba (23.10.03, juniorzy), Łukasz Świderski (26.08.03, juniorzy), Nikodem Wyciszkiewicz (16.09.04, juniorzy).
 
Uwagi

• Nazwy: (1946) Błyskawica ? Nowy Staw -> (1949) Gwardia Nowy Staw -> (?) LZS Nowy Staw [po rozwiązaniu Gwardii w 1953] -> (1956-57) fuzja LZS Nowy Staw i LZS Nowy Dwór Gdański -> (1984) fuzja z Perłą Grajewo -> (1984) MKS Grom Nowy Staw
 
Dane z sezonu: 2019/20
Zobacz także dane z sezonu: 2002/03 2003/04 2004/05 2005/06 2006/07 2007/08 2008/09 2009/10 2010/11 2011/12 2012/13 2013/14 2014/15 2015/16 2016/17 2017/18 2018/19
Rozgrywki z udziałem
   2001/02 - Klasa B 2001/2002, grupa: Malbork
   2002/03 - Klasa B 2002/2003, grupa: Malbork
   2003/04 - Klasa A 2003/2004, grupa: Gdańsk IV
   2003/04 - Puchar Polski 2003/2004, grupa: Pomorski ZPN
   2004/05 - Klasa A 2004/2005, grupa: Gdańsk IV
   2005/06 - Klasa A 2005/2006, grupa: Gdańsk IV
   2005/06 - Puchar Polski 2005/2006, grupa: Pomorski ZPN - Gdańsk
   2006/07 - Klasa A 2006/2007, grupa: Gdańsk IV
   2006/07 - Puchar Polski 2006/2007, grupa: Pomorski ZPN - Gdańsk
   2007/08 - Klasa A 2007/2008, grupa: Gdańsk IV
   2007/08 - Puchar Polski 2007/2008, grupa: Pomorski ZPN - Gdańsk
   2008/09 - Klasa A 2008/2009, grupa: Gdańsk IV
   2008/09 - Puchar Polski 2008/2009, grupa: Pomorski ZPN - Gdańsk
   2008/09 - Baraże o udział w klasie A, grupa: Gdańsk
   2009/10 - Klasa A 2009/2010, grupa: Gdańsk IV
   2009/10 - Puchar Polski 2009/2010, grupa: Pomorski ZPN - Gdańsk
   2009/10 - Puchar Polski 2009/2010, grupa: Pomorski ZPN
   2010/11 - Klasa okręgowa 2010/2011, grupa: Gdańsk II
   2010/11 - Puchar Polski 2010/2011, grupa: Pomorski ZPN - Gdańsk
   2011/12 - Klasa okręgowa 2011/2012, grupa: Gdańsk II
   2011/12 - Puchar Polski 2011/2012, grupa: Pomorski ZPN - Gdańsk
   2012/13 - Klasa okręgowa 2012/2013, grupa: Gdańsk II
   2012/13 - Puchar Polski 2012/2013, grupa: Pomorski ZPN - Gdańsk
   2013/14 - Klasa okręgowa 2013/2014, grupa: Gdańsk II
   2013/14 - Puchar Polski 2013/2014, grupa: Pomorski ZPN - Malbork
   2014/15 - Klasa sportbazar.pl okręgowa 2014/2015, grupa: Gdańsk II
   2014/15 - Puchar Polski 2014/2015, grupa: Pomorski ZPN - Malbork
   2015/16 - Klasa okręgowa sportbazar.pl 2015/2016, grupa: Gdańsk II
   2015/16 - Puchar Polski 2015/2016, grupa: Pomorski ZPN - Malbork
   2016/17 - IV liga sportbazar.pl 2016/2017, grupa: pomorska
   2016/17 - Puchar Polski 2016/2017, grupa: Pomorski ZPN - Malbork
   2016/17 - Puchar Polski 2016/2017, grupa: Pomorski ZPN
   2017/18 - IV liga Saltex 2017/2018, grupa: pomorska
   2017/18 - Puchar Polski 2017/2018, grupa: Pomorski ZPN - Malbork
   2018/19 - IV liga 2018/2019, grupa: pomorska
   2018/19 - Puchar Polski 2018/2019, grupa: Pomorski ZPN - Malbork
   2018/19 - Puchar Polski 2018/2019, grupa: Pomorski ZPN
   2019/20 - III liga 2019/2020, grupa: II
   2019/20 - Puchar Polski 2019/2020, grupa: Pomorski ZPN - Malbork

 

Napisz do nas