[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2018/2019, grupa: Pomorski ZPN - Malbork

I runda - 22 sierpnia

Błękitni Stare Pole 0-5 Olimpia Sztum 22 sierpnia, 18:00
Jakub Floriański 19, Dawid Pluta 44, Marcin Kopecki 48, 50, Wojciech Pliszka 80
Tęcza Szropy 8-4 Rodło Trzciano 22 sierpnia, 18:00
Jakub Czwerenko 1, Kamil Citowicz 3, 9, 13, 25, 34, 52, Piotr Gałecki 70 - Michał Landmesser 71, Maciej Sawiński 80, Jan Paradowski 83, Piotr Grenc 90
Wisła Korzeniewo 2-4 Relax Ryjewo 22 sierpnia, 18:00
Marek Pankowski 27, Kacper Lasota 40 - Dariusz Staniaszek 7, Paweł Zamerski 20, 49, Sebastian Pajdzik 28
Lisovia Lisewo 1-3 Ruch Gościszewo 22 sierpnia, 18:00
Kacper Brzostek 14 - Marcin Bochyński 32, 78, Dominik Kozłowski 40
Jurand Lasowice Wielkie 1-6 Delta Miłoradz 22 sierpnia, 18:00
Adrian Leszko 42 - Rafał Kowalczyk 24, Mateusz Pogorzelski 55, Łukasz Konwa 77, 88, Robert Modrzejewski 87, Piotr Marszałek 89

II runda - 5 września

Delta Miłoradz 0-2 Pomezania Malbork 5 września, 17:00
Dawid Jurczyk 56 (s), Patryk Korynt 80
Olimpia Sztum 0-1 Powiśle II Dzierzgoń 11 września, 18:30
Radosław Ciarciński 67
w pierwotnym terminie (5 września, 17:00) odwołany
Tęcza Szropy 0-5 Żuławy Nowy Dwór Gdański 5 września, 17:00
Karol Szwec 21, Jakub Mularczyk 24, Dawid Kiełczyński 43, Mateusz Suchecki 63, Patryk Mendala 90
Relax Ryjewo 3-4 Pogoń Prabuty 5 września, 17:00
pd.
Dariusz Staniaszek 37, Sebastian Pajdzik 40, 59 - Mateusz Brojek 56, 100, Szymon Hanas 64, 76
w Prabutach; Relax gospodarzem
Ruch Gościszewo 0-3 Czarni Przemysław 5 września, 17:00
Piotr Fryc 17, Paweł Studziński 80, 84

III runda - 19 września

Pogoń Prabuty 1-3 Powiśle Dzierzgoń 26 września, 16:30
Dawid Nowicki 89 - Patryk Lewandowski 52, 70, Tomasz Przybyszewski 78
Czarni Przemysław 4-4 Spójnia Sadlinki 19 września, 16:30
pd. k. 3-5
Przemysław Malej 6, Piotr Fryc 19, Mateusz Suma 30, Michał Jakubowski 57 - Szymon Kupniewski 12, 39, Jakub Wierciński 76, Adrian Gajewski 84
Pomezania Malbork 3-0 Powiśle II Dzierzgoń 19 września, 19:00
Sławomir Ziemak 38, Bartosz Drewek 78, 85
Żuławy Nowy Dwór Gdański 0-1 Grom Nowy Staw 19 września, 16:30
Robert Wesołowski 71

Puchar Polski 2018/2019 (Pomorski ZPN)

Puchar Polski 2018/2019 (Pomorski ZPN - Gdańsk)
Puchar Polski 2018/2019 (Pomorski ZPN - Słupsk)

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: pomorskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas