[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2018/2019, grupa: Pomorski ZPN - Słupsk

I runda - 22 sierpnia

Heringowia Słupsk 0-3 Wybrzeże Objazda 22 sierpnia, 17:30
(wo)
gospodarze wycofali się z rozgrywek
Słupia Charnowo 3-2 Rowokół Smołdzino 22 sierpnia, 17:30
Dariusz Stańczyk 19, Adrian Książek 28, Łukasz Lisowski 35 - Andrzej Czerwczak 63, Mariusz Wójtowicz 75
Gryf II Słupsk 1-3 ZS Damnica 22 sierpnia, 17:30
Krzysztof Wańdzio 59 - Piotr Ryta 64, Michał Musiał 75, Paweł Kauch 83
Sokół Kuleszewo 3-14 Echo Biesowice 22 sierpnia, 17:30
Adrian Łopuszyński 8, 27, Mateusz Domański 50 - Robert Piasecki 4, 22, Sebastian Marszałek 10, 34, 44, 65, 78, Dawid Kiljan 25, 29, 83, Adrian Paszotka-Lipiński 61, Mariusz Bednarek 70, 87, Bartosz Niedzielski 88
Błękitni Motarzyno 0-4 Pogoń II Lębork 22 sierpnia, 17:30
Rafał Jażwiec 16, Marek Formella 51, Wiktor Miotk 57, Michał Kliński 79
GTS Czarna Dąbrówka 8-0 GKS Kołczygłowy 22 sierpnia, 17:30
Dawid Wirkus 9 (s), Paweł Duszkiewicz 21, Dawid Wdowczyk 54, 82, Jędrzej Narloch 58, 83, Jakub Gralak 67, Mateusz Ostrowski 76
Urania Udorpie 1-2 Czarni Czarne 22 sierpnia, 17:30
pd.
Tomasz Kapeluch 22 - Adam Łaskawiec 20, 113
WKS Nożyno 1-6 Kaszubia Studzienice 22 sierpnia, 17:30
Lesław Wolski 75 - Rafał Soldatke 7, 32, 66, Michał Borzyszkowski 63, Michał Chirk 69, 77

II runda - 5 września

Wybrzeże Objazda 1-2 Pogoń II Lębork 5 września, 17:00
Przemysław Cyrankowski 83 - Oskar Wrzesniewski 19, Adrian Stencel 45
Słupia Charnowo 4-3 ZS Damnica 5 września, 17:00
Piotr Szumski 28, 49, Dominik Wróbel 68, Adrian Książek 81 - Krzysztof Kozłowski 1, 9, Michał Golański 3
Kaszubia Studzienice 3-1 GTS Czarna Dąbrówka 5 września, 17:00
Marcin Przytuła 35, 57, Rafał Soldatke 70 - Dawid Wdowczyk 22
Czarni Czarne 4-2 Echo Biesowice 5 września, 17:00
Paweł Wnuk-Lipiński 31, Łukasz Gumowski 39, Kacper Kaczmarek 45, Łukasz Rapa 86 - Sebastian Marszałek 4, 8

III runda - 19 września
Do gry dołączają zespoły klasy okręgowej: Błękitni Główczyce, Brda Przechlewo, Chrobry Charbrowo, GKS Pęplino, Jantaria Pobłocie, Leśnik Cewice, Lipniczanka Lipnica, MKS Debrzno, Myśliwiec Tuchomie, Piast Człuchów, Słupia Kobylnica, Sokół Wyczechy, Sparta Sycewice, Stal Jezierzyce, Start Miastko, Zawisza Borzytuchom.
Sokół Wyczechy, Start Miastko - wolny los

Pogoń II Lębork 1-0 Jantaria Pobłocie 19 września, 16:00
Wiktor Miotk 57
Chrobry Charbrowo 6-2 Leśnik Cewice 19 września, 16:00
Adam Ceregra 39, Wojciech Krzyżanowski 47, Szymon Pawlik 100, 107, Sebastian Wiśniewski 105, Michał Maszota 119 (s) - Patryk Szarkiel 36, Artur Kaim 77
Czarni Czarne 3-2 Zawisza Borzytuchom 19 września, 16:00
Maciej Tamioła 47, Jarosław Piekuś 67, Łukasz Rapa 90 - Mateusz Nogieć 31, Denis Jakuć 90
MKS Debrzno 2-4 Piast Człuchów 19 września, 16:00
Szymon Malmon 36, Krystian Szostek 64 - Mateusz Drobek 4, 70, Dominik Gołuński 18, Łukasz Bednarek 90
Kaszubia Studzienice 0-1 Brda Przechlewo 19 września, 16:00
Dawid Modrzejewski 75
Lipniczanka Lipnica 3-0 Myśliwiec Tuchomie 19 września, 16:00
Klaudiusz Szyca 28, Artur Rzepiński 78, Artur Wojach 83
Słupia Charnowo 1-5 Stal Jezierzyce 19 września, 16:00
Piotr Szumski 83 - Łukasz Skierka 24, 54, 77, Michał Pietrzak 45, Mariusz Żurek 79
Słupia Kobylnica 3-2 Sparta Sycewice 19 września, 16:00
pd.
Paweł Waleszczyk 82, Adam Hostyński 97, Szymon Schulz 101 (s) - Jarosław Cudziło 75, Michał Mytych 93
Błękitni Główczyce 5-2 GKS Pęplino 19 września, 17:00
Robert Ludko 34, 61, Damian Grzeszkowiak 46, Marek Skibiński 51, Przemysław Romowski 77 - Szymon Gołaszewski 20, 86

IV runda - 3 października
(Losowanie - 20 września 2018 - siedziba Podokręgu Słupsk)
Do gry dołączają zespoły IV ligi: Anioły Garczegorze, Bytovia II Bytów, Gryf Słupsk, Jantar Ustka, Pogoń Lębork.

Pogoń II Lębork 1-8 Jantar Ustka 3 października, 15:30
Łukasz Grabowski 38 - Kamil Klimas 10, Bartłomiej Nałęcz 18, 54, 66, Karol Czubak 36, 62, 76, 90
Chrobry Charbrowo 0-3 Gryf Słupsk 3 października, 15:30
(wo)
gospodarze wycofali się z rozgrywek
Czarni Czarne 3-5 Start Miastko 3 października, 15:30
Paweł Wnuk-Lipiński 52, 68, Kacper Kaczmarek 89 - Oskar Wiśniewski 26, 34, 61, 81, Piotr Baranowski 29
Piast Człuchów 5-1 Sokół Wyczechy 3 października, 15:30
Jarosław Wójcik 39, 54, 64, Kamil Woźniak 60, Adam Kluk 90 - Adrian Terechów 85
Brda Przechlewo 7-6 Bytovia II Bytów 3 października, 15:30
pd.
Michał Wirkus 65, 85, 89, 90, 107, Adrian Ginter 100, Dominik Lemańczyk 115 - Maciej Stenka 44, 62, Sylwester Żmuda-Trzebiatowski 49 (s), Patryk Wolski 64, 111, Przemysław Leik 101
Lipniczanka Lipnica 2-0 Pogoń Lębork 3 października, 15:30
Artur Wojach 42, Łukasz Chylewski 62
Słupia Kobylnica 1-3 Anioły Garczegorze 3 października, 15:30
Paweł Waleszczyk 18 - Norbert Kazimierczak 3 (s), Mariusz Karpiński 10, 15
Stal Jezierzyce 6-4 Błękitni Główczyce 3 października, 15:30
Mariusz Żurek 4, 10, Adrian Grzelczyk 45, 90, Piotr Bentkowski 81, Damian Sadura 83 - Przemysław Romowski 25, 59, Piotr Majcher 31, Adrian Szamal 71

V runda - 17 października
(Losowanie - 4 października 2018 - siedziba Podokręgu Słupsk)

Brda Przechlewo 1-1 Start Miastko 17 października, 15:00
pd. k. 3-5
Michał Wirkus 23 - Oliver Lewandowski 16
Lipniczanka Lipnica 3-5 Jantar Ustka 17 października, 15:00
pd.
Fabian Górski 49, Artur Rzepiński 53, 87 - Kamil Wójcik 15, 83, Kacper Dawid 18, Karol Czubak 101, Sebastian Wasiuk 107
Piast Człuchów 0-6 Gryf Słupsk 17 października, 15:00
Damian Kopciński 37, Damian Tofil 42, 87, Oskar Zieliński 52, Fabian Słowiński 71, 89
Stal Jezierzyce 1-3 Anioły Garczegorze 17 października, 15:00
Tomasz Biel 66 - Bartosz Stojek 14, Mateusz Słumiński 18, Damian Formela 53

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: pomorskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas