[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Strzelcy:
 
20 goli - Mateusz Żebrowski (KKS 1925 Kalisz),
15 goli - Przemysław Kędziora (Unia Janikowo),
10 goli - Robert Wesołowski (Grom Nowy Staw),
9 goli - Dawid Cempa (Radunia Stężyca), Dawid Retlewski (Kotwica Kołobrzeg),
8 goli - Taras Jaworśkyj (Górnik Konin), Adam Nagórski (Świt Skolwin (Szczecin)), Adrian Szynka (Polonia Środa Wielkopolska), Łukasz Zagdański (Mieszko Gniezno),
7 goli - Gracjan Goździk (Unia Janikowo), Adam Konieczny (Unia Janikowo), Paweł Krawiec (Świt Skolwin (Szczecin)), Rafał Leśniewski (Nielba Wągrowiec), Marcin Trojanowski (Kotwica Kołobrzeg),
6 goli - Sebastian Deja (Kotwica Kołobrzeg), Norbert Grzelak (Sokół Kleczew), Dawid Przybyszewski (Górnik Konin),
5 goli - Tomasz Bzdęga (Mieszko Gniezno), Sebastian Ginter (Gwardia Koszalin), Tomasz Grabowski (Grom Nowy Staw), Dawid Gruchała-Węsierski (Bałtyk Koszalin), Sebastian Kaczyński (KKS 1925 Kalisz), Szymon Kapelusz (Chemik Police), Jakub Kubiński (Nielba Wągrowiec), Radosław Mikołajczak (Mieszko Gniezno), Filip Sosnowski (KP Starogard Gdański),
4 gole - Adrian Benedyczak (Pogoń II Szczecin), Krzysztof Biegański (Mieszko Gniezno), Jakub Bojas (Radunia Stężyca), Filip Burkhardt (Radunia Stężyca), Mateusz Dunaj (Jarota Jarocin), Maciej Kazimierowicz (Bałtyk Gdynia), Łukasz Kopeć (Świt Skolwin (Szczecin)), Michał Kwiecień (Pogoń II Szczecin), Michał Marczak (Kotwica Kołobrzeg), Mateusz Piotrowski (Gwardia Koszalin), Andrij Protasenko (Chemik Police), Radosław Stępień (Radunia Stężyca), Paweł Wojowski (Radunia Stężyca),
3 gole - Jakub Bach (Radunia Stężyca), Adrian Kaliszan (Mieszko Gniezno), Tomasz Kowalczuk (Sokół Kleczew), Jędrzej Kujawa (Polonia Środa Wielkopolska), Mateusz Majer (Górnik Konin), Keisuke Naka (Gwardia Koszalin), Grzegorz Piesio (Kotwica Kołobrzeg), Bartłomiej Putno (Bałtyk Koszalin), Dawid Radomski (Unia Janikowo), Konrad Rudnicki (KP Starogard Gdański), Piotr Skokowski (Jarota Jarocin), Piotr Skrobosiński (Polonia Środa Wielkopolska), Sebastian Śmiałek (Sokół Kleczew), Andrzej Trubeha (KKS 1925 Kalisz), Maciej Wichtowski (Kotwica Kołobrzeg), Adam Wiejkuć (Chemik Police), Kamil Żylski (KP Starogard Gdański 2, Unia Janikowo 1),
2 gole - Maciej Adamczewski (Górnik Konin 1, Sokół Kleczew 1), Patryk Baranowski (Świt Skolwin (Szczecin)), Krzysztof Bartoszak (Mieszko Gniezno), Mariusz Bedliński (Chemik Police), Przemysław Brzeziański (Świt Skolwin (Szczecin)), Filip Brzostowski (Sokół Kleczew), Szymon Chać (Gwardia Koszalin), Michał Ciarkowski (Kotwica Kołobrzeg), Michał Czenko (Bałtyk Koszalin), Jacek Figaszewski (Nielba Wągrowiec), Krzysztof Filipowicz (Świt Skolwin (Szczecin)), Artur Formela (Radunia Stężyca), Aleks Hendryk (Gwardia Koszalin), Krzysztof Iwanowski (Radunia Stężyca), Mateusz Kaczor (Nielba Wągrowiec), Marcin Kajca (KP Starogard Gdański), Oskar Kalenik (Pogoń II Szczecin), Mateusz Kowalczyk (Chemik Police), Kacper Kozłowski (Pogoń II Szczecin), Oskar Kozłowski (Polonia Środa Wielkopolska), Kamil Kuropatwiński (Unia Janikowo), Bartosz Kuźniarski (KP Starogard Gdański), Jakub Letniowski (Radunia Stężyca), Jędrzej Ludwiczak (Jarota Jarocin), Adam Ładziak (Świt Skolwin (Szczecin)), Paweł Łydkowski (KKS 1925 Kalisz), Michális Maniás (Pogoń II Szczecin), Mateusz Mączyński (KKS 1925 Kalisz), Maciej Mysiak (Unia Janikowo), Kacper Nowak (Polonia Środa Wielkopolska), Paweł Piceluk (Sokół Kleczew), Szymon Piekarski (Jarota Jarocin), Paweł Rak (Bałtyk Koszalin), Damian Sędziak (Mieszko Gniezno), Aleks Silski (Gwardia Koszalin), Jakub Sobecki (Chemik Police), Błażej Starzycki (Pogoń II Szczecin), Beniamin Wrembel (Jarota Jarocin), Tomasz Zając (Bałtyk Gdynia), Łukasz Żegleń (Polonia Środa Wielkopolska),
1 gol - Cezary Bać (Gwardia Koszalin), Michał Bajdur (Bałtyk Gdynia), Sebastian Bartlewski (Bałtyk Gdynia), Szymon Bartosik (Górnik Konin), Patryk Bil (Świt Skolwin (Szczecin)), Łukasz Bogajewski (Mieszko Gniezno), Oskar Bohm (Bałtyk Gdynia), Adam Borucki (Polonia Środa Wielkopolska), Miłosz Brylewski (Nielba Wągrowiec), Mikołaj Brzeski (Świt Skolwin (Szczecin)), Michał Efir (Bałtyk Gdynia), Filip Fiborek (Mieszko Gniezno), Jakub Forczmański (Bałtyk Koszalin), Adam Frączczak (Pogoń II Szczecin), Adam Gajda (Nielba Wągrowiec), Szymon Gałczyński (Jarota Jarocin), Mikołaj Gibas (Unia Janikowo), Sebastian Golak (Mieszko Gniezno), Kacper Górski (KKS 1925 Kalisz), Maciej Gregorek (Bałtyk Koszalin), Mateusz Gułajski (Bałtyk Gdynia), Luis Henríquez (Polonia Środa Wielkopolska), Robert Hirsz (KP Starogard Gdański), Fabian Hiszpański (KKS 1925 Kalisz), Filip Jagielski (Unia Janikowo), Mateusz Jagiełło (Grom Nowy Staw), Dawid Kalinowski (Górnik Konin), Daniel Kamiński (KKS 1925 Kalisz), Andrzej Kaszuba (KKS 1925 Kalisz), Konrad Kobylarek (Sokół Kleczew), Łukasz Kowalczyk (KP Starogard Gdański), Michał Kozajda (Sokół Kleczew), Daniel Kraska (KP Starogard Gdański), Eryk Krysztopowicz (Kotwica Kołobrzeg), Dawid Krzyżaniak (Jarota Jarocin), Gracjan Kuśmierek (Pogoń II Szczecin), Igor Łasicki (Pogoń II Szczecin), Bartosz Ława (Chemik Police), Mikołaj Łopatka (Jarota Jarocin), Paweł Mądrzejewski (Unia Janikowo), Adam Męcfel (Jarota Jarocin), Damian Pawlak (Mieszko Gniezno), Damian Pawłowski (Pogoń II Szczecin), Krystian Peda (Chemik Police), Adrian Polański (Radunia Stężyca), Bernard Powszuk (KP Starogard Gdański), Marcin Radzewicz (KKS 1925 Kalisz), Mateusz Rozmarynowski (Nielba Wągrowiec), Mateusz Rumiński (Unia Janikowo), Kamil Sabiłło (KKS 1925 Kalisz), Damian Słabikowski (Polonia Środa Wielkopolska), Kacper Smoliński (Pogoń II Szczecin), Daniel Stanclik (KKS 1925 Kalisz), Dariusz Staniaszek (Grom Nowy Staw), Przemysław Szur (Kotwica Kołobrzeg), Kacper Szymankiewicz (Jarota Jarocin), Marcin Świątek (Grom Nowy Staw), Robert Tunkiewicz (KKS 1925 Kalisz), Fabian Walaszczyk (Bałtyk Koszalin), Szymon Waleński (Bałtyk Koszalin), Marcel Wędrychowski (Pogoń II Szczecin), Emil Więcek (Górnik Konin), Jakub Wilk (Polonia Środa Wielkopolska), Łukasz Włodarczyk (Bałtyk Koszalin), Kacper Wojdak (Świt Skolwin (Szczecin)), Michał Wolinowski (Sokół Kleczew), Krzysztof Wolkiewicz (Nielba Wągrowiec), Piotr Wujec (Polonia Środa Wielkopolska), Bartosz Zakrzewski (Górnik Konin), Nikodem Zatorski (Unia Janikowo), Szymon Zgarda (Polonia Środa Wielkopolska), Mateusz Żytko (KKS 1925 Kalisz).

Strzelcy według drużyn:
 
Bałtyk Gdynia: 4 - Maciej Kazimierowicz, 2 - Tomasz Zając, 1 - Michał Bajdur, Sebastian Bartlewski, Oskar Bohm, Michał Efir, Mateusz Gułajski
Bałtyk Koszalin: 5 - Dawid Gruchała-Węsierski, 3 - Bartłomiej Putno, 2 - Michał Czenko, Paweł Rak, 1 - Jakub Forczmański, Maciej Gregorek, Fabian Walaszczyk, Szymon Waleński, Łukasz Włodarczyk
Chemik Police: 5 - Szymon Kapelusz, 4 - Andrij Protasenko, 3 - Adam Wiejkuć, 2 - Mariusz Bedliński, Mateusz Kowalczyk, Jakub Sobecki, 1 - Bartosz Ława, Krystian Peda
Górnik Konin: 8 - Taras Jaworśkyj, 6 - Dawid Przybyszewski, 3 - Mateusz Majer, 1 - Maciej Adamczewski, Szymon Bartosik, Dawid Kalinowski, Emil Więcek, Bartosz Zakrzewski
Grom Nowy Staw: 10 - Robert Wesołowski, 5 - Tomasz Grabowski, 1 - Mateusz Jagiełło, Dariusz Staniaszek, Marcin Świątek
Gwardia Koszalin: 5 - Sebastian Ginter, 4 - Mateusz Piotrowski, 3 - Keisuke Naka, 2 - Szymon Chać, Aleks Hendryk, Aleks Silski, 1 - Cezary Bać
Jarota Jarocin: 4 - Mateusz Dunaj, 3 - Piotr Skokowski, 2 - Jędrzej Ludwiczak, Szymon Piekarski, Beniamin Wrembel, 1 - Szymon Gałczyński, Dawid Krzyżaniak, Mikołaj Łopatka, Adam Męcfel, Kacper Szymankiewicz
KKS 1925 Kalisz: 20 - Mateusz Żebrowski, 5 - Sebastian Kaczyński, 3 - Andrzej Trubeha, 2 - Paweł Łydkowski, Mateusz Mączyński, 1 - Kacper Górski, Fabian Hiszpański, Daniel Kamiński, Andrzej Kaszuba, Marcin Radzewicz, Kamil Sabiłło, Daniel Stanclik, Robert Tunkiewicz, Mateusz Żytko
Kotwica Kołobrzeg: 9 - Dawid Retlewski, 7 - Marcin Trojanowski, 6 - Sebastian Deja, 4 - Michał Marczak, 3 - Grzegorz Piesio, Maciej Wichtowski, 2 - Michał Ciarkowski, 1 - Eryk Krysztopowicz, Przemysław Szur
KP Starogard Gdański: 5 - Filip Sosnowski, 3 - Konrad Rudnicki, 2 - Marcin Kajca, Bartosz Kuźniarski, Kamil Żylski, 1 - Robert Hirsz, Łukasz Kowalczyk, Daniel Kraska, Bernard Powszuk
Mieszko Gniezno: 8 - Łukasz Zagdański, 5 - Tomasz Bzdęga, Radosław Mikołajczak, 4 - Krzysztof Biegański, 3 - Adrian Kaliszan, 2 - Krzysztof Bartoszak, Damian Sędziak, 1 - Łukasz Bogajewski, Filip Fiborek, Sebastian Golak, Damian Pawlak
Nielba Wągrowiec: 7 - Rafał Leśniewski, 5 - Jakub Kubiński, 2 - Jacek Figaszewski, Mateusz Kaczor, 1 - Miłosz Brylewski, Adam Gajda, Mateusz Rozmarynowski, Krzysztof Wolkiewicz
Pogoń II Szczecin: 4 - Adrian Benedyczak, Michał Kwiecień, 2 - Oskar Kalenik, Kacper Kozłowski, Michális Maniás, Błażej Starzycki, 1 - Adam Frączczak, Gracjan Kuśmierek, Igor Łasicki, Damian Pawłowski, Kacper Smoliński, Marcel Wędrychowski
Polonia Środa Wielkopolska: 8 - Adrian Szynka, 3 - Jędrzej Kujawa, Piotr Skrobosiński, 2 - Oskar Kozłowski, Kacper Nowak, Łukasz Żegleń, 1 - Adam Borucki, Luis Henríquez, Damian Słabikowski, Jakub Wilk, Piotr Wujec, Szymon Zgarda
Radunia Stężyca: 9 - Dawid Cempa, 4 - Jakub Bojas, Filip Burkhardt, Radosław Stępień, Paweł Wojowski, 3 - Jakub Bach, 2 - Artur Formela, Krzysztof Iwanowski, Jakub Letniowski, 1 - Adrian Polański
Sokół Kleczew: 6 - Norbert Grzelak, 3 - Tomasz Kowalczuk, Sebastian Śmiałek, 2 - Filip Brzostowski, Paweł Piceluk, 1 - Maciej Adamczewski, Konrad Kobylarek, Michał Kozajda, Michał Wolinowski
Świt Skolwin (Szczecin): 8 - Adam Nagórski, 7 - Paweł Krawiec, 4 - Łukasz Kopeć, 2 - Patryk Baranowski, Przemysław Brzeziański, Krzysztof Filipowicz, Adam Ładziak, 1 - Patryk Bil, Mikołaj Brzeski, Kacper Wojdak
Unia Janikowo: 15 - Przemysław Kędziora, 7 - Gracjan Goździk, Adam Konieczny, 3 - Dawid Radomski, 2 - Kamil Kuropatwiński, Maciej Mysiak, 1 - Mikołaj Gibas, Filip Jagielski, Paweł Mądrzejewski, Mateusz Rumiński, Nikodem Zatorski, Kamil Żylski

Autor: Paweł Mogielnicki

 

Napisz do nas