[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Drużyny | O klubie | Liga | Mecze | Bilans zawodników | Sezon w pigułce :.

Śląsk II Wrocław WKS Śląsk Wrocław Sportowa Spółka Akcyjna
Wrocławski Klub Sportowy Śląsk Wrocław
Rok założenia: 1947
Barwy: zielono-biało-czerwone
Adres: Oporowska 62, 53-434 Wrocław
WWW: http://www.slaskwroclaw.pl (oficj.)
http://www.slasknet.com (nieoficj.)
Stadion: pojemność - brak danych / oświetlenie - brak / boisko - brak danych
Prezes: Piotr Waśniewski (od 7 grudnia 2018)
Trener: Piotr Jawny (od 9 lipca 2018)


Sukcesy

 
Kadra


Bramkarze: Paweł Budzyński (13.01.03, Falubaz Zielona Góra), Dawid Chrobot (27.12.02, juniorzy), Bartłomiej Frasik (01.08.01, J -> Ślęza Wrocław, W, Ślęza Wrocław), Wiktor Gasztyk (01.09.03, juniorzy), Gracjan Korytkowski (04.03.02, 190/77), Michał Mocarski (15.12.01), Miłosz Tysiak (01.01.02, juniorzy).
Obrońcy: Radosław Bąk (17.08.02, juniorzy, J -> Foto-Higiena Gać), Dominik Konopacki (25.04.03, juniorzy), Mikołaj Łazarowicz (14.08.97, 176/76), Igor Maruszak (05.05.03, juniorzy), Mateusz Mojka (01.08.02, juniorzy), Maciej Olczak (13.03.02, juniorzy), Adrian Sobczak (23.01.97, 172/70), Daniel Stanczak (23.06.02, juniorzy, J -> Ślęza Wrocław), Łukasz Sztylka (01.09.99, 179/72), Maksymilian Trepczyński (09.09.02, W, Zagłębie II Lubin), Łukasz Wiech (25.03.97, 194/84, Ruch Chorzów), Olivier Wypart (16.01.01, 182/71).
Pomocnicy: Maciej Buławski (31.08.00, 176/64, Elana Toruń), Patryk Caliński (11.07.97, 176/70, Kacper Dachnowski (28.02.03, juniorzy), Szymon Gołąb (12.04.03, Bruk-Bet Termalica Nieciecza (juniorzy)), Kacper Izydorczyk (25.06.99, 173/65, J -> Polonia Nysa), Jakub Jarzębowski (01.07.01), Hubert Konstanty (12.06.03, juniorzy), Grzegorz Kotowicz (04.02.00), Szymon Krocz (16.03.00), Szymon Lewkot (18.02.99, 187/85, Ślęza Wrocław, J -> Ślęza Wrocław), Tomasz Mamis (22.07.02, juniorzy), Mateusz Młynarczyk (10.06.99, 183/69), Dawid Musiał (24.09.00, 180/76, W, powrót, po kontuzji), Patryk Ostrowski (27.08.00), Mathieu Scalet (01.04.97, FRA, 186/75), Dominik Stupieńko (26.02.02, 176, juniorzy), Marcin Szpakowski (26.09.01, J -> pierwsza drużyna), Patryk Szymański (12.02.02, juniorzy), Julian Trochanowski (19.04.02, juniorzy), Mikołaj Wawrzyniak (21.11.02, juniorzy), Kamil Wróbel (14.06.03, juniorzy).
Napastnicy: Dominik Basiński (31.05.02, Miedź II Legnica), Dawid Bąk (19.02.02, juniorzy), Paweł Fediuk (18.07.02, juniorzy), Kacper Głowieńkowski (01.03.02, juniorzy), Ryszard Jakubiak (21.05.03, juniorzy), Filip Michalski (03.02.03, FC Wrocław Academy Wrocław (juniorzy)), Michał Szmigiel (12.01.03, juniorzy), Wiktor Wawrzyniak (02.02.02, FASE Szczecin (juniorzy)).
Brak danych o pozycji: Michał Dryja (17.05.03, W, FC Wrocław Academy Wrocław (juniorzy)), Miłosz Głuski (11.01.03, Falubaz Zielona Góra), Michał Góral (17.07.03), Michał Skowron (17.08.03, W, FC Wrocław Academy Wrocław (juniorzy)), Michał Stojanowicz (07.02.03, juniorzy), Natan Wysiński (10.05.03, juniorzy).
 
Uwagi

• Nazwy: (1947) WKS Pionier Wrocław -> (1947) Podchorążak Wrocław -> (?) Legia Wrocław -> (1949) OWKS Wrocław -> (?) CWKS Wrocław -> (1955) Śląsk Wrocław
 
Dane z sezonu: 2019/20
Zobacz także dane z sezonu: 2002/03 2003/04 2004/05 2005/06 2006/07 2007/08 2008/09 2009/10 2010/11 2011/12 2012/13 2013/14 2014/15 2015/16 2016/17 2017/18 2018/19
Rozgrywki z udziałem
   2001/02 - IV liga 2001/2002, grupa: dolnośląska
   2002/03 - IV liga 2002/2003, grupa: dolnośląska
   2003/04 - IV liga 2003/2004, grupa: dolnośląska
   2003/04 - Puchar Polski 2003/2004, grupa: Dolnośląski ZPN - Wrocław
   2004/05 - IV liga 2004/2005, grupa: dolnośląska
   2004/05 - Puchar Polski 2004/2005, grupa: Dolnośląski ZPN - Wrocław
   2005/06 - Klasa okręgowa 2005/2006, grupa: Wrocław
   2005/06 - Puchar Polski 2005/2006, grupa: Dolnośląski ZPN - Wrocław
   2006/07 - Piast IV liga 2006/2007, grupa: dolnośląska
   2006/07 - Puchar Polski 2006/2007, grupa: Dolnośląski ZPN - Wrocław
   2007/08 - IV liga 2007/2008, grupa: dolnośląska
   2007/08 - Puchar Polski 2007/2008, grupa: Dolnośląski ZPN - Wrocław
   2013/14 - III liga 2013/2014, grupa: dolnośląsko-lubuska
   2013/14 - Puchar Polski 2013/2014, grupa: Dolnośląski ZPN - Wrocław
   2014/15 - III liga 2014/2015, grupa: dolnośląsko-lubuska
   2014/15 - Puchar Polski 2014/2015, grupa: Dolnośląski ZPN - Wrocław
   2015/16 - III liga 2015/2016, grupa: dolnośląsko-lubuska
   2015/16 - Puchar Polski 2015/2016, grupa: Dolnośląski ZPN - Wrocław
   2015/16 - Puchar Polski 2015/2016, grupa: Dolnośląski ZPN
   2016/17 - III liga 2016/2017, grupa: III
   2016/17 - Puchar Polski 2016/2017, grupa: Dolnośląski ZPN - Wrocław
   2017/18 - IV liga 2017/2018, grupa: dolnośląska (wschód)
   2017/18 - Puchar Polski 2017/2018, grupa: Dolnośląski ZPN - Wrocław
   2018/19 - IV liga 2018/2019, grupa: dolnośląska (wschód)
   2018/19 - Puchar Polski 2018/2019, grupa: Dolnośląski ZPN - Wrocław
   2018/19 - Baraże o udział w III lidze, grupa: III (Dolny Śląsk)
   2019/20 - III liga 2019/2020, grupa: III
   2019/20 - Puchar Polski 2019/2020, grupa: Dolnośląski ZPN - Wrocław

 

Napisz do nas