[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2016/2017, grupa: Dolnośląski ZPN - Wrocław

Runda wstępna - 24 sierpnia
(Losowanie - 27 lipca 2016)

Żak Wrocław 0-9 Orzeł Sadowice 24 sierpnia, 18:00
Konrad Hylewicz 28, 48, 86, Alan Reszka 36, 49, 75, 79, Wojciech Ciołek 63 (k), Jakub Kulej 71
Pogoń Miękinia 1-6 MKP Wołów 24 sierpnia, 18:00
nieznany ? - Krystian Włodarczyk ?, ?, Piotr Hryszkiewicz ?, Gabriel Wiktorowski ?, Paweł Janus ?, Grzegorz Kazimierowicz ?
Polonia Grabowno Wielkie 2-0 Pogoń Oleśnica 24 sierpnia, 18:00
Adrian Bogusławski ?, ?
Pogoń II Oleśnica 4-4 Wiwa Goszcz 24 sierpnia, 18:00
k. 4-2
Skra Wojnowice 0-5 Sokół Marcinkowice 24 sierpnia, 18:00
Sparta Wrocław 1-4 GKS Kobierzyce 24 sierpnia, 18:00
Piast Nadolice 2-10 Foto-Higiena Gać 24 sierpnia, 18:00
nieznany 20, 90 - nieznany ?, Marcin Musiał 7, Dominik Wejerowski 33, 46, Dawid Pożarycki 40 (k), Grzegorz Dorobek 48, Michał Wróbel 55, Łukasz Kucyniak 72, Igor Wargin 87, Radosław Krzyśków 89
Ambrozja Bogdaszowice 1-5 KS Bystrzyca Kąty Wrocławskie 24 sierpnia, 18:00
Michał Ciesielski ? - nieznany ?, ?, ? (k), ?, ?
Błękitni Gniechowice 0-7 Zachód Sobótka 24 sierpnia, 18:00
Łukasz Górzyński ?, Kamil Lupa ?, Filip Janiak ?, Mateusz Fitas ?, Sebastian Dudka ?, Bartosz Kaczmarek ?, Arkadiusz Markowski ?
LKS Krzyżanowice (k. Wrocławia) 0-4 Piast Żerniki (Wrocław) 24 sierpnia, 18:00
Grzegorz Nowicki ?, ?, Mateusz Magusiak ?, Tomasz Kosztowniak ?
Zenit Międzybórz 2-0 Olimpia Oleśnica 24 sierpnia, 18:00
Olimpia Żerniki Wrocławskie 0-3 KS Żórawina 24 sierpnia, 18:00
(wo)
gospodarze wycofali się z rozgrywek
Sokół Kaszowo 0-3 Dolpasz Skokowa 24 sierpnia, 18:00
Piotr Konopacki ?, Dominik Figura ?, Kacper Denis ?
Sokół Ujeździec Wielki 1-3 KP Brzeg Dolny 24 sierpnia, 18:00
nieznany ? - Damian Bąkowicz ?, Kamil Rybski ?, Łukasz Derda ?
Widawa Kiełczów 1-3 Energetyk Siechnice 24 sierpnia, 18:00
nieznany ? - Tomasz Sokół 18, Michał Banach 75, Tomasz Rudolf 82
LZS Bystre 0-3 Widawa Bierutów 24 sierpnia, 18:00
Daniel Magiera ?, Szczepan Wróblewski ?, Przemysław Piątek ?
Tomtex Widawa Wrocław 0-7 Wratislavia Wrocław 24 sierpnia, 18:00
Maciej Bogacki ?, ?, ?, Marcin Sys ?, Bartosz Dorczak ?, Radosław Antczak ?, Tomasz Danicki ?
Orzeł Marszowice 4-0 LKS Brożec 24 sierpnia, 18:00
Ołeksandr Mułyk ?, ?, Wojciech Gruszecki ?, Tomasz Stachowicz ?
Orzeł Święta Katarzyna 1-6 Strzelinianka Strzelin 24 sierpnia, 18:00
Czarni Białków (k. Środy Śląskiej) 3-2 Polonia Środa Śląska 24 sierpnia, 18:00
Różanka Wrocław 1-0 Zjednoczeni Łowęcice 24 sierpnia, 18:00
Sebastian Łazebny ?
Lotnik Twardogóra 1-3 Polonia Trzebnica 24 sierpnia, 18:00
Polonia Jaksonów 2-5 Czarni Kondratowice 24 sierpnia, 18:00
Kamil Kupczyński ? (k), Piotr Buczyński ? - Daniel Kożuchowski ?, Maksymilian Gralec ?, ?, ?, Paweł Kostrzewa ?
Borowianka Borowa 2-6 Czarni Jelcz-Laskowice 24 sierpnia, 18:00
Adrian Załachowski 31, nieznany 37 (s) - nieznany 4, 12, 23, 48, 58, Tomasz Tarasewicz 90
Tarant Krzyżowice 0-2 Nefryt Jordanów Śląski 24 sierpnia, 18:00
Marcin Wertelecki ?, Dawid Lech ?
Olimpia Bukowinka 1-9 Orzeł Prusice 24 sierpnia, 18:00
nieznany ? - Grzegorz Rajter ?, ?, ?, ?, ?, Jarosław Gajek ?, Patryk Krajewski ?, Hubert Miara ?, Adrian Bergier ?
KS Karszów 0-4 Gromnik Kuropatnik 24 sierpnia, 18:00
Rafał Leoszkiewicz ?, ?, Bartłomiej Tomaś ?, Łukasz Muraszew ?
Piast Lutynia 4-6 Odra Malczyce 24 sierpnia, 18:00
Michał Baraniecki ?, ?, Mateusz Stasiuk ?, Radosław Szczot ? - nieznany ? (k), ? (k), ? (k), ?, ?, ?
Augustyn Wrocław 0-22 Śląsk II Wrocław 24 sierpnia, 17:00
Marcin Przybylski ?, ?, ?, ?, ?, ?, Maciej Matusik ?, ?, ?, ?, ?, Karol Danielik ?, ?, Miłosz Kubacki ?, ?, Adrian Repski ?, Mateusz Stempin ?, Mikołaj Kotfas ?, Paweł Kohut ?, Krzysztof Cieśla ?, Daniel Łuczak ?, Kamil Wrótny ?
Parasol Wrocław 1-4 Sokół Wielka Lipa 24 sierpnia, 18:00
Orzeł Bukówek 1-6 Piast Żmigród 24 sierpnia, 18:00
GKS Mirków/Długołęka 0-6 Ślęza Wrocław 24 sierpnia, 18:00
Radosław Wandzel 13, Kamil Mańkowski 68, Maciej Firlej 73, Mateusz Kluzek 77, Jakub Jakóbczyk 84, 85

1/16 finału - 7 września

Nefryt Jordanów Śląski 1-5 Ślęza Wrocław 7 września, 17:15
Polonia Grabowno Wielkie 2-2 Wratislavia Wrocław 7 września, 17:15
k. 8-9
Orzeł Prusice 0-3 Sokół Wielka Lipa 7 września, 17:15
Zachód Sobótka 3-1 Śląsk II Wrocław 7 września, 17:15
Odra Malczyce 2-2 KS Bystrzyca Kąty Wrocławskie 7 września, 17:15
k. 1-4
Energetyk Siechnice 0-5 Foto-Higiena Gać 7 września, 17:15
Czarni Kondratowice 0-6 GKS Kobierzyce 7 września, 17:15
Gromnik Kuropatnik 1-4 Sokół Marcinkowice 7 września, 17:15
Dolpasz Skokowa 2-3 MKP Wołów 7 września, 18:00
Pogoń II Oleśnica 0-3 Polonia Trzebnica 7 września, 17:15
KS Żórawina 1-4 Czarni Jelcz-Laskowice 7 września, 17:15
Czarni Białków (k. Środy Śląskiej) 0-4 Orzeł Sadowice 7 września, 17:15
Piast Żerniki (Wrocław) 4-1 KP Brzeg Dolny 7 września, 17:15
Zenit Międzybórz 2-1 Widawa Bierutów 7 września, 17:15
Orzeł Marszowice 1-5 Strzelinianka Strzelin 7 września, 17:15
Różanka Wrocław 0-7 Piast Żmigród 7 września, 17:15

1/8 finału - 28 września

Zachód Sobótka 0-9 Ślęza Wrocław 5 października, 16:00
Patryk Szczebelski 39, Kamil Mańkowski 48, 53, Maciej Firlej 63, Tobiasz Jarczak 64, 68, Dawid Molski 70 (k), Patryk Caliński 74, 88
w pierwotnym terminie (21 września, 16:30) odwołany
Piast Żerniki (Wrocław) 2-4 Piast Żmigród 21 września, 16:30
Wratislavia Wrocław 0-7 Foto-Higiena Gać 21 września, 16:30
Piotr Stawowy 2, Łukasz Orzechowski 6, Igor Wargin 25, Maciej Salak 47, 74, Jakub Kalinowski 54, Konrad Kątny 73
Czarni Jelcz-Laskowice 0-3 GKS Kobierzyce 28 września, 16:30
Kamil Żbik 20, Marcel Jamrozowicz 41, Rafał Rybiński 66
Zenit Międzybórz 2-6 Sokół Wielka Lipa 21 września, 16:30
Mateusz Nowak 60 (s), 80 (s) - Mateusz Janas 8, Filip Bienkiewicz 36, 45, Piotr Godzwon 46, Łukasz Deneka 87, Kamil Pyzłowski 89
Strzelinianka Strzelin 0-0 KS Bystrzyca Kąty Wrocławskie 28 września, 16:30
k. 3-4
Polonia Trzebnica 1-0 Orzeł Sadowice 28 września, 16:30
Przemysław Stasiak 9
Sokół Marcinkowice 1-3 MKP Wołów 28 września, 16:30
Mateusz Szponar 50 - Andrzej Adamczyk 12, Bartłomiej Gawron 39, Adrian Marcinkowski 65

1/4 finału - 12 października

GKS Kobierzyce 1-5 MKP Wołów 11 marca, 11:00
Marcel Jamrozowicz 83 - Janusz Rosa 36, Adrian Marcinkowski 37, 46, Tomasz Harwas 48, Kamil Ramiączek 69
w pierwotnym terminie (12 października, 16:00) odwołany
Foto-Higiena Gać 0-0 Ślęza Wrocław 14 marca, 16:00
k. 8-7
w pierwotnym terminie (12 października, 16:00) odwołany / w drugim terminie (23 listopada) odwołany
Polonia Trzebnica 2-0 KS Bystrzyca Kąty Wrocławskie 12 października, 16:00
nieznany ? (s), Piotr Czarnecki 28
Sokół Wielka Lipa 1-1 Piast Żmigród 12 października, 16:00
k. 4-5
Adam Andrusiak 39 - Jurij Furta 85

1/2 finału - 5 kwietnia
(Losowanie - 17 marca 2017, 12:00)

MKP Wołów 1-5 Piast Żmigród 5 kwietnia, 17:00
Piotr Hryszkiewicz 55 - Patryk Bobkiewicz 20, 64, Maciej Badel 32, Ahmed Abdullah 43, Karol Stachowiak 49
Polonia Trzebnica 0-1 Foto-Higiena Gać 5 kwietnia, 17:00
Konrad Kątny 33 (k)

Finał - 10 maja

Foto-Higiena Gać 2-0 Piast Żmigród 10 maja, 18:00
Michał Wróbel 30, Paweł Synowiec 57
w Gaci

Puchar Polski 2016/2017 (Dolnośląski ZPN)

Puchar Polski 2016/2017 (Dolnośląski ZPN - Jelenia Góra)
Puchar Polski 2016/2017 (Dolnośląski ZPN - Legnica)
Puchar Polski 2016/2017 (Dolnośląski ZPN - Wałbrzych)

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: dolnoslaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas