[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2016/2017, grupa: Dolnośląski ZPN - Legnica

I runda - 13-14 sierpnia
Orzeł Czerna - wolny los

Ikar Miłogostowice 2-1 Iskra Kochlice 13 sierpnia, 17:00
Jarosław Dragan 67, Paweł Tkacz 79 - Bartłomiej Gulewicz 31
w Kochlicach; Ikar gospodarzem
Albatros Jaśkowice 2-3 Konfeks Legnica 14 sierpnia, 16:00
Marek Krzymowski 24, Sylwester Ślęzak 41 - Rafał Martinka 60, Kamil Wójcik 72, 88
Rodło Granowice 8-0 Rataj Paszowice 13 sierpnia, 17:00
Robert Gajewski 3, 37, 75, Eryk Klęczar 31, Michał Pawlaczyk 38, 54, 55, Maciej Bronka 49
Orzeł Mikołajowice 1-5 Kuźnia Jawor 14 sierpnia, 16:00
Damian Połetek 27 - Damian Dulęba 22, Marcin Bagiński 26, Emilian Borek 38, 40 (k), Dawid Duda 51
KS Legnickie Pole 0-3 Górnik Złotoryja 14 sierpnia, 16:00
(wo)
nie odbył się
Zryw Kłębanowice 1-2 Prochowiczanka Prochowice 16 sierpnia, 17:00
Kamil Kalicki 40 (k) - Tomasz Cichocki 44, Grzegorz Grochowski 52
w pierwotnym terminie (14 sierpnia, 16:00) odwołany
Przyszłość Prusice 2-3 Kaczawa Bieniowice 14 sierpnia, 16:00
Adrian Sojka 17, Michał Regulski 36 - Adam Popecki 38 (k), Marcin Kowalski 50, Damian Domagała 66
Dąb Stowarzyszenie Siedliska 3-1 Chojnowianka Chojnów 14 sierpnia, 16:00
Damian Tomczyk 28, Robert Lazarek 47, Konrad Tymków 65 - Kacper Jędraszczyk 77
Krokus Kwiatkowice 0-8 Grom Gromadzyń-Wielowieś 14 sierpnia, 16:00
Chrystian Tomyk 24, Kacper Kaśczyszyn 35, Krzysztof Wojciechowski 36, 70, 80, Paweł Łopaciński 38, 40, Krzysztof Kałużny 47
Victoria Siciny 1-1 Odra Chobienia 14 sierpnia, 16:00
k. 2-3
Michał Miszczyk 55 - Wojciech Jurak 8
Fortuna Obora 0-6 Odra Ścinawa 14 sierpnia, 16:00
Damian Smolny 30, 67, Jakub Kruk 52, 75, Mateusz Łodej 70, 74
Relaks Szklary Dolne 0-5 Czarni Rokitki 14 sierpnia, 16:00
Adam Szydełko 9, 18, 24, Piotr Romaniak 72, Damian Tucholski 75
Sparta Rudna 4-1 Iskra Księginice 14 sierpnia, 16:00
Łukasz Ostrowski 28, Dawid Biały 35, 57, 63 - Adam Kocot 54
Górnik Lubin 2-5 Victoria Parchów 12 sierpnia, 19:00
Adam Rybicki 10, Karol Gracz 39 - Mateusz Kochman 15, 90, Konrad Juszczyszyn 32, Patryk Macieja 70, Adam Dolata 90
Tęcza Kwielice 1-2 Dragon Jaczów 14 sierpnia, 16:00
Martin Kamiński 67 - Karol Puzio 23, 87 (k)
LZS Buczyna 4-4 Huta Przemków 14 sierpnia, 16:00
k. 2-4
Patryk Peszko 15, Marian Wywiał 19, Krzysztof Kotwas 35, 86 - Kacper Bałabuch 17, Bartłomiej Oruba 23, 83, Adrian Muszyński 72
Zryw Kotla 2-2 Gwardia Białołęka 14 sierpnia, 16:00
k. 3-2
Paweł Kierzyk 39, Jakub Blejwas 49 - Marcin Nieradka 16, Paweł Kubiński 53

II runda - 31 sierpnia
Prochowiczanka Prochowice - wolny los

Zryw Kotla 0-10 Sparta Rudna 31 sierpnia, 17:00
Łukasz Stachów 5, 7, 18, 25, 28, 33, Dawid Biały 40, 44, Łukasz Ostrowski 79, Arkadiusz Walczak 81
Orzeł Czerna 1-12 KS Polkowice 31 sierpnia, 17:00
Paweł Wilk 28 (k) - Piotr Kasiński 10, 12, Ariel Famulski 14, 19, Wojciech Konefał 31, 35, 56, 74, Mateusz Surożyński 51, Jakub Kobyliński 80, Mariusz Szuszkiewicz 81, Radosław Karpiński 86
Dragon Jaczów 6-0 Victoria Parchów 31 sierpnia, 17:00
Wojciech Mysłowski 2, 10, 35, 76, Krystian Mucha 21, Damian Wasiuk 80
Zamet Przemków 0-4 Stal Chocianów 31 sierpnia, 17:00
Patryk Kozak 9 (k), Rafał Burda 62, 83, Mateusz Bartuzel 87
Huta Przemków 3-5 Sparta Grębocice 31 sierpnia, 17:00
Jacek Drzazga 42, Adrian Muszyński 60, Krzysztof Rośmiarek 90 (k) - Mieczysław Gniewosz 44, 90, Paweł Żmudziński 47, 66, Michał Kucner 53
Czarni Rokitki 2-4 Chrobry II Głogów 31 sierpnia, 17:00
Damian Pachura 12, Damian Tucholski 41 - Szymon Michałowicz 17, Kacper Ciechelski 20, Kacper Ryś 26, Dominik Suchora 71
Kuźnia Jawor 9-1 Konfeks Legnica 31 sierpnia, 17:00
Odra Ścinawa 1-1 Grom Gromadzyń-Wielowieś 31 sierpnia, 17:00
k. 4-3
Marcin Cichuta 47 - Krzysztof Wojciechowski 23
Ikar Miłogostowice 2-2 Rodło Granowice 31 sierpnia, 17:00
k. 4-2
Jacek Kanas 84, Arkadiusz Cymbalista 89 - Dawid Maściuch 23, Robert Gajewski 35 (k)
Kaczawa Bieniowice 2-10 Miedź II Legnica 31 sierpnia, 17:00
Sylwester Brzózka 31, Karol Nikodem 38 - Adrian Wójcik 5, 72, 78, Mateusz Cieślik 8, 23, Kamil Zieliński 15, 26, Adrian Woźniczka 35, Tomasz Żyliński 55, 67
Orkan Szczedrzykowice 2-0 Górnik Złotoryja 31 sierpnia, 17:00
Marcin Ogórek 63, Paweł Michalik 70
Dąb Stowarzyszenie Siedliska 1-7 Zagłębie II Lubin 31 sierpnia, 17:00
Robert Horbal 87 - Paweł Bieliński 9, Adrian Nowacki 21, 89, Olaf Nowak 23, 80, Kacper Szymankiewicz 36, Jakub Ostrowski 62
Odra Chobienia 1-1 Orla Wąsosz 31 sierpnia, 17:00
k. 4-3
Jakub Sypień 62 - Andrzej Kauch 41

III runda - 21 września

Odra Ścinawa 0-4 Zagłębie II Lubin 21 września, 17:00
Olaf Nowak 12, 52, 54, Jakub Ryś 37
Prochowiczanka Prochowice 3-0 Kuźnia Jawor 21 września, 17:00
Tomasz Skotnicki 14, Mateusz Matulak 54, Tomasz Cichocki 63
Sparta Rudna 1-3 Chrobry II Głogów 21 września, 17:00
Łukasz Stachów 72 (k) - Patryk Obiała 52, Bartosz Prychod 84, Dominik Nawrot 90
Ikar Miłogostowice 0-2 Orkan Szczedrzykowice 21 września, 17:00
Bartosz Światły 32, Paweł Michalik 75
Dragon Jaczów 1-2 Sparta Grębocice 21 września, 17:00
Damian Wasiuk 34 - Sebastian Szala 9, 30
Stal Chocianów 0-3 Miedź II Legnica 21 września, 17:00
Mirosław Kaźmierczak 28, Kacper Stachowski 49, Mateusz Tkacz 69
Odra Chobienia 2-4 KS Polkowice 21 września, 17:00
Jakub Sypień 64, Mateusz Nowakowski 89 - Dawid Wacławczyk 51, Tomasz Wojciechowski 56, Karol Fryzowicz 68, Mariusz Szuszkiewicz 70

IV runda - 12 października
(Losowanie - 22 września 2016)
Zagłębie II Lubin - wolny los

Prochowiczanka Prochowice 6-0 Sparta Grębocice 12 października, 16:00
Tomasz Cichocki 10, 60, Piotr Szymański 30, 50, Zenobiusz Pioś 65, Maciej Małek 70 (k)
Orkan Szczedrzykowice 1-2 KS Polkowice 12 października, 16:00
Tomasz Kociszewski 30 - Maciej Bancewicz 85, Piotr Azikiewicz 90
Chrobry II Głogów 1-1 Miedź II Legnica 12 października, 16:00 (50)
k. 4-2
Dominik Nawrot 90 - Kamil Zieliński 9

1/2 finału - 5 kwietnia

Chrobry II Głogów 0-2 Zagłębie II Lubin 5 kwietnia, 16:00
Kacper Szymankiewicz 61, Damian Oko 85
Prochowiczanka Prochowice 2-5 KS Polkowice 5 kwietnia, 16:00
Kamil Kochan 26, Grzegorz Zieliński 55 - Rafał Karmelita 3, Mariusz Szuszkiewicz 31, Dawid Wacławczyk 70, Tomasz Wojciechowski 76, Michał Bednarski 79

Finał - 10 maja

KS Polkowice 1-1 Zagłębie II Lubin 10 maja, 17:00
k. 3-4
Maciej Bancewicz 76 - Artur Siemaszko 71
w Polkowicach; na stadionie KS-u

Puchar Polski 2016/2017 (Dolnośląski ZPN)

Puchar Polski 2016/2017 (Dolnośląski ZPN - Jelenia Góra)
Puchar Polski 2016/2017 (Dolnośląski ZPN - Wałbrzych)
Puchar Polski 2016/2017 (Dolnośląski ZPN - Wrocław)

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: dolnoslaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas