[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2016/2017, grupa: Dolnośląski ZPN - Wałbrzych

I runda - 14 września

Victoria Tuszyn 1-1 Lechia Dzierżoniów 14 września, 16:30
k. 4-2
Bartłomiej Błaszczyk 88 90 - Adam Kowalczyk 43
Włókniarz Kudowa Zdrój 3-3 Unia Bardo 14 września, 17:15
k. 4-2
nieznany 34, Paweł Myrdacz 63, 90 - Łukasz Idzi 5, Damian Szydziak 10, 23
Orlęta Krosnowice 2-4 Nysa Kłodzko 14 września, 16:30
Mateusz Trześniowski 55, Roman Łebek 88 - Tomasz Pierzchalski 43, Dawid Ciupider 69, Bohdan Bachmatiuk 74, Paweł Cebulski 82
Piławianka Piława Górna 2-3 Iskra Jaszkowa Dolna 14 września, 16:30
Daniel Smolarski 34, 45 - Mateusz Uroda 14, Mateusz Juszczyk 48, Mariusz Gdowik 58
Ślęża Ciepłowody 0-4 Unia Złoty Stok 14 września, 16:30
Pogoń Duszniki Zdrój 1-0 Orzeł Ząbkowice Śląskie 14 września, 16:30
Bartłomiej Drozdowski 42 (k)
Zamek Kamieniec Ząbkowicki 1-6 Piast Nowa Ruda 14 września, 17:15
Dawid Ruszczyński 55 - Jakub Skowronek 10, 20, Roman Okrimenko 60, 65, 75, Michał Starczukowski 70
Niemczanka Niemcza 0-5 Bielawianka Bielawa 14 września, 16:30
Kamil Lechocki 7, Daniel Chęciński 20, Piotr Prokop 26, Seweryn Ślepecki 61, Tomasz Piątkowski 66
Podgórze Wałbrzych 2-4 Polonia-Stal Świdnica 14 września, 16:30
Przemysław Paduch 2, 23 - Patryk Salamon 51, Grzegorz Borowy 72, 75, 76
Polonia-Stal II Świdnica 1-2 Zdrój Jedlina Zdrój 14 września, 17:00
nieznany 60 (k) - Ireneusz Włochowski 42, Bartosz Chabrowski 78
MKS Szczawno Zdrój 1-4 Karolina Jaworzyna Śląska 14 września, 16:30
Tomasz Czechura 29 - Marcin Rogowski 13, Grzegorz Ignatowicz 37 (k), Mateusz Mróz 52, Damian Tymcik 64
Zieloni Łagiewniki 0-3 AKS Strzegom 14 września, 16:30
Damian Uszczyk 9, Mariusz Krupnik 26, Przemysław Kloc 27
Górnik Boguszów-Gorce 2-0 Zjednoczeni Żarów 14 września, 16:30
Konrad Zwolenik 8, Wojciech Klimek 64
Orzeł Lubawka 3-7 Victoria Świebodzice 7 września, 17:30
Krzysztof Musiał 45, 51, 66 - Dawid Rosicki 26, Kamil Sadowski 37, Krystian Tama 40 (s), Marcin Bałut 59, Adam Struski 75, Piotr Nowowiejski 80, Maciej Michnicki 86
Grom Witków 5-1 LKS Bystrzyca Górna 14 września, 16:30
nieznany ?, ?, ?, ?, ? - Mateusz Kępa 12
Zryw Gola Świdnicka 1-2 Górnik Wałbrzych 14 września, 16:30
Grzegorz Fedorowicz 36 - Mateusz Sobiesierski 25, Damian Migalski 57

II runda - 21 września

Włókniarz Kudowa Zdrój 3-3 Victoria Tuszyn 28 września, 16:00
k. 2-4
Paweł Myrdacz 5, 18, Mateusz Gorczyński 82 - Oktawian Waligóra 26, Maciej Rakoczy 69, Bartłomiej Błaszczyk 75
Iskra Jaszkowa Dolna 3-3 Nysa Kłodzko 28 września, 16:00
k. 5-3
Marcin Juszczyk 70, 77, Wojciech Galiński 85 (k) - Tomasz Pierzchalski 12, 30, Artur Osicki 50 (k)
Pogoń Duszniki Zdrój 2-0 Unia Złoty Stok 28 września, 16:00
Piotr Lewandowski 55, Mateusz Adamczyk 80
Piast Nowa Ruda 2-2 Bielawianka Bielawa 28 września, 16:00
k. 2-4
Marcel Schmidt 30, Dawid Kęska 81 - Kamil Lechocki 46, Tomasz Piątkowski 90
Zdrój Jedlina Zdrój 3-2 Polonia-Stal Świdnica 21 września, 16:30
Rafał Lipiński 71, Bartosz Chabrowski 78, 90 - Wojciech Szuba 58, Grzegorz Borowy 65
Karolina Jaworzyna Śląska 1-1 AKS Strzegom 28 września, 16:00
k. 3-4
Mateusz Mróz 75 - Adam Wasilewski 76
Górnik Boguszów-Gorce 0-1 Victoria Świebodzice 21 września, 16:30
Paweł Zyl 20
Grom Witków 0-2 Górnik Wałbrzych 28 września, 16:00
Marcin Morawski 75, Mateusz Sobiesierski 84

III runda - 5 października

Iskra Jaszkowa Dolna 1-1 Victoria Tuszyn 12 października, 15:30
k. 2-4
Mateusz Juszczyk 48 - Tomasz Garbacz 60
Pogoń Duszniki Zdrój 0-3 Bielawianka Bielawa 12 października, 15:30
(wo)
gospodarze wycofali się z rozgrywek
Zdrój Jedlina Zdrój 1-4 AKS Strzegom 5 października, 16:00
Maciej Piwoński 55 - Wojciech Durajczyk 19, 44, Marcin Wasilewski 30, Michał Sudoł 41
Victoria Świebodzice 0-3 Górnik Wałbrzych 12 października, 15:45
Jan Rytko 20, 44, Grzegorz Michalak 84
mecz pierwotnie zaplanowany na 15:30 rozpoczął się z 15-minutowym opóźnieniem

1/2 finału - 11-12 marca

Victoria Tuszyn 4-1 Bielawianka Bielawa 11 marca, 15:00
Adam Bohajczuk 22, 67, Bartłomiej Cegiełka 50, 55 - Lee Chan-sol 47
AKS Strzegom 1-1 Górnik Wałbrzych 11 marca, 15:00 (200)
k. 4-5
Mateusz Alwin 70 - Jan Rytko 34 (k)

Finał - 10 maja

Victoria Tuszyn 2-1 Górnik Wałbrzych 10 maja, 17:00 (100)
Aldeir 73, Karol Bohajczuk 75 - Jan Rytko 90
w Wałbrzychu; na bocznym boisku Stadionu 1000-lecia

Puchar Polski 2016/2017 (Dolnośląski ZPN)

Puchar Polski 2016/2017 (Dolnośląski ZPN - Jelenia Góra)
Puchar Polski 2016/2017 (Dolnośląski ZPN - Legnica)
Puchar Polski 2016/2017 (Dolnośląski ZPN - Wrocław)

Puchar Polski 2016/2017 (Dolnośląski ZPN - Wałbrzych - Kłodzko)
Puchar Polski 2016/2017 (Dolnośląski ZPN - Wałbrzych - Świdnica)
Puchar Polski 2016/2017 (Dolnośląski ZPN - Wałbrzych - Wałbrzych)

Autor: Michał Turulski
Kontakt: dolnoslaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas