[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2019/2020, grupa: Dolnośląski ZPN - Wrocław

Runda wstępna - 15 sierpnia
KS Brzeg Dolny, Victoria Orzeszków - wolny los

Widawa Kiełczów 0-2 Sokół Smolec 15 sierpnia, 16:00
Paweł Ozieraniec 20, Karol Domagała 90
Dolpasz Skokowa 0-7 Bór Oborniki Śląskie 14 sierpnia, 18:00
Kamil Ramiączek 1, 14, 72, Jakub Pelwecki 6, 87, Rafał Miazgowski 27, Szymon Delczyk 54
Polonia Jaksonów 3-0 Galakticos Solna 15 sierpnia, 16:00
(wo)
goście wycofali się z rozgrywek
MKS Siechnice 1-8 Orzeł Marszowice 15 sierpnia, 16:00
Tomasz Rudolf 90 - Patryk Dobrzański 16, Remigiusz Chowaniak 36, 84, Arkadiusz Synówka 52, 60, 76, Łukasz Kucyniak 74, 81
Tomtex Widawa Wrocław 0-3 Świteź Wiązów 15 sierpnia, 11:00
Maciej Zarówny 17, 63, Dariusz Buszta 42
Nefryt Jordanów Śląski 3-6 Ambrozja Bogdaszowice 15 sierpnia, 16:00
Marcin Lisowski 32, Dawid Lech 40, 76 - Paweł Rudnicki 8, 30, 35, Tomasz Rudnicki 41, Łukasz Bienias 72, Łukasz Misiuna 90
Bór Zaodrze Oława 1-3 Strzelinianka Strzelin 15 sierpnia, 16:00
Przemysław Lubecki 87 - Krzysztof Burtan 47, Rafał Leoszkiewicz 69, Adam Filończuk 75 (s)
Muchobór Wrocław 1-6 Odra Malczyce 15 sierpnia, 11:00
Rafał Wójcik 71 - Piotr Gałek 7, 19, Krzysztof Naskręt 16, 45, Paweł Strożek 18, 30
w Malczycach; Muchobór gospodarzem
Kometa Krzelów 5-2 Zorza Pęgów 15 sierpnia, 16:00
Dominik Chylak 17, 35, 53, 86, Marek Napora 67 - Sebastian Łazebny 78, Tymoteusz Okupnik 90
Sokół II Wielka Lipa 3-0 Pogoń Miękinia 15 sierpnia, 16:00
(wo)
goście wycofali się z rozgrywek
Spartan Marszowice 2-2 KP Brzeg Dolny 15 sierpnia, 16:00
wynik rzutów karnych nieznany; awans gospodarzy
Sparta Skarszyn 4-6 Barycz Sułów 15 sierpnia, 16:00
Michał Szulc 18, Marcin Melkowski 33, Karol Grocholski 41 (s), Tomasz Nowak 53 - Adrian Puchała 13, 21, 27, 40, Piotr Możdrzech 56, Radosław Pruś 80
Dolomit Chwałowice 0-3 Burza Bystrzyca 15 sierpnia, 16:00
(wo)
gospodarze wycofali się z rozgrywek
Długołęka 2000 1-2 KS Żórawina 14 sierpnia, 18:30
Mateusz Lubański 81 - Kamil Kupczyński 9, Dawid Błachut 67
Dąb Dobroszyce 3-3 Orzeł Pawłowice (Wrocław) 15 sierpnia, 16:00
k. 5-6
Szymon Kuraś 25, 27, Miłosz Bolaczek 68 - Cezary Wyglądacz 9, Chrystian Edelbauer 22, Grzegorz Skrzypczak 42
Różanka Wrocław 0-3 Polonia Środa Śląska 15 sierpnia, 16:00
(wo)
gospodarze wycofali się z rozgrywek
KP Ludów Śląski 2-1 Olimpia Podgaj 15 sierpnia, 16:00
Jakub Piskorz 24, 65 - Radosław Grzywniak 52
AP Oleśnica 0-0 Sokół II Marcinkowice 15 sierpnia, 16:00
k. 3-5
Amator Oleśnica Mała 0-3 Korona Pęcz 21 sierpnia, 18:00
(wo)
gospodarze wycofali się z rozgrywek
Błękitni Jerzmanowo (Wrocław) 1-9 Kolektyw Radwanice 15 sierpnia, 11:00
Piotr Bembnowicz 19 - Marcin Muraszkiewicz 5, 27, 32, 53, Tomasz Siudak 51, Michał Papiernik 70, 85, Robert Cieślik 81, Dominik Koterba 83
w Radwanicach; Błękitni gospodarzem
Błękitni Krzeczyn 1-5 KS Łozina 15 sierpnia, 16:00
Łukasz Skiba 79 - Mariusz Dejneka 16, Adrian Lipka 26, Michał Wilk 37, Jakub Pietluch 61, Łukasz Skiba 85 (s)
Borowianka Borowa 0-2 Zenit Międzybórz 15 sierpnia, 16:00
Michał Kubot 64, Kamil Sieraczek 90
Burza Chwalibożyce 1-2 Rapid Domaniów 15 sierpnia, 11:00
Daniel Skwarek 70 - Paweł Zawiślak 35, Michał Reszczyński 47
Czarni Chrząstawa 1-1 Energetyk Siechnice 15 sierpnia, 16:00
k. 2-4
Piotr Frączyk 59 - Andrzej Kosior 75
Dąb Pruszowice 0-13 Burza Godzieszowa 15 sierpnia, 16:00
Marcin Mróz 8, 9, 34, 40, Mateusz Słomski 14, 64, 65, 79, Grzegorz Urbaniak 31, Dominik Maziarz 43, 82, Wojciech Ziółkowski 59, Cezary Węglewski 61
KS Dziadowa Kłoda 0-3 Pogoń Syców 15 sierpnia, 16:00
Paweł Jankiewicz 25, Grzegorz Łosiak 32, Piotr Górny 58
Futboholicy Wrocław 0-10 Wratislavia Wrocław 10 sierpnia, 14:00
na Stadionie Piłkarskim Sztabowa
GOKiS Kąty Wrocławskie 1-4 Zjednoczeni Szczepanów 15 sierpnia, 11:00
Kacper Skrzekowski 76 - Tomasz Dudziński 2, Patryk Bartkiewicz 30, Franciszek Kulas 37, Paweł Kot 64
w Szczepanowie; GOKiS gospodarzem
Iskra Wabienice 1-7 Pogoń Oleśnica 15 sierpnia, 16:00
Kamil Foluszczyk 22 - Gracjan Hrehorowicz 27, 55, 86, Adrian Sikora 30, 65, Bartosz Ciszewski 42, Adrian Miodek 90
LKS Krościna Wielka 2-8 Lotnik Twardogóra 15 sierpnia, 16:00
Sebastian Oczeretko 9, Kacper Denis 35 - Michał Lotka 5, 20, 39, 41, 75, Julian Grzesiak 80, Miłosz Stępień 82, Kamil Leszczyński 87
KS Gręboszyce 3-0 Widawa Bierutów 15 sierpnia, 11:00
(wo)
Grzegorz Mochocki 81 - Sebastian Rachwał 8, Krzysztof Bezak 53
na boisku 1-2
KS Piotrowice 5-2 LZS Osiek 15 sierpnia, 16:00
Marcin Stachurski 7, 30, 68, 88, Paweł Paleczek 26 - Michał Anioł 23, Michał Sudoł 75
Porcelana Ciechów 4-2 Odra Lubiąż 15 sierpnia, 16:00
Mateusz Wira 31, Damian Zieliński 34, Paweł Dwornicki 68, Arkadiusz Gruszczyński 77 - Krystian Sawko 48, Kamil Zieliński 90 (s)
Olimpia Bukowinka 1-3 Orla Korzeńsko 15 sierpnia, 16:00
Kamil Grabowski 65 - Mateusz Kmita 58, Erwin Łukawy 60, Paweł Oleś 72
Polonia Grabowno Wielkie 0-11 Błysk Kuźniczysko 15 sierpnia, 16:00
Grzegorz Kazimierowicz 2, 19, 36, Kacper Belica 6, 32, Andrij Melnyk 14, 37, 79, Rafał Serwa 26, 84, Michał Kossakowski 45
Silesia Szymanów 0-3 Polonia Wrocław 15 sierpnia, 16:00
(wo)
gospodarze wycofali się z rozgrywek
Skra Wojnowice 1-3 Czarni Jelcz-Laskowice 15 sierpnia, 16:00
Sokół Kaszowo 3-5 Plon Gądkowice 15 sierpnia, 16:00
Norbert Radgowski 8, Tomasz Kiszczak 73, Wiktor Sobkowiak 74 - Kamil Polit 13, Piotr Romanowicz 16, Mateusz Rajkiewicz 59, Bartosz Hęciak 78, Kamil Skibiński 80 (k)
Sparta Gądów 0-3 Puma Pietrzykowice/Sadowice 15 sierpnia, 16:00
(wo)
gospodarze wycofali się z rozgrywek
Sparta Miłcz 0-7 MKP Wołów 15 sierpnia, 12:00
Marek Gacek 23, Szymon Czyżowicz 38, Krystian Włodarczyk 55, 59, Janusz Rosa 71, 74, Kamil Moskwa 84
w Wołowie; Sparta gospodarzem
Sporting Wrocław 0-2 Polonia Bielany Wrocławskie 15 sierpnia, 16:00
Rafał Obudziński 18, Iwan Bojko 52
Victoria Zawonia 0-1 Barycz Milicz 15 sierpnia, 16:00
Kacper Mazur 5
Tarant Krzyżowice 2-0 GKS Kobierzyce 15 sierpnia, 16:00
Maciej Broniszewski 58, 88
Lider Borów 0-5 Polonia Jaszowice 15 sierpnia, 16:00
WKS Wilczyce 5-1 Piast Nadolice 11 sierpnia, 13:00
Mateusz Kowalski 8, 69, 79, Szymon Szymański 13, Łukasz Kukawski 40 - Jacek Zdun 75
Zieloni Wilczkowice 1-5 WKS Wierzbice 15 sierpnia, 16:00
Adrian Batóg 82 - Mateusz Brzęczek 20, Mateusz Kopernicki 21, Rafał Gorczyca 37, 63, Ołeh Spirow 90
Zorza Wilkszyn 1-1 Parasol Wrocław 15 sierpnia, 16:00
k. 3-4
Maksymilian Madejka 15 - Mateusz Cyrkiel 34
Zryw Chociwel 4-5 LKS Brożec 15 sierpnia, 16:00

1/32 finału - 4 września

Świteź Wiązów 0-18 Śląsk II Wrocław 4 września, 17:30
Jakub Jarzębowski 10, Mateusz Młynarczyk 14, 75, 76, 83, 85, Kacper Głowieńkowski 16, 34, 35, 47, Piotr Samiec-Talar 17, 23, 57, 81, 89, Adrian Sobczak 42, Maciej Buławski 49, Kacper Izydorczyk 79
Plon Gądkowice 2-8 Piast Żmigród 4 września, 17:30
Tomasz Szymanowski 9, 61 - Oskar Majbroda 12, Oskar Trzepacz 16, 21, Paweł Kohut 18, Filip Kendzia 35, Szymon Rusiecki 54, Krzysztof Wiktorowicz 84, Cezary Kępczyński 88
KS Piotrowice 0-11 Ślęza Wrocław 4 września, 17:30
Szymon Tragarz 2, 34, Maciej Matusik 15, 17, Paweł Kłodnicki 23 (s), Szymon Lewkot 52, 79, Hubert Muszyński 58, 88, Adrian Niewiadomski 60, Kornel Traczyk 75
Rapid Domaniów 1-7 Foto-Higiena Gać 4 września, 17:30
Karol Kraś 24 - Radosław Krzyśków 9, Michał Gałaszewski 31, Jehor Tarnow 40, 49, Mateusz Tronina 87 (s), Michał Bartkowiak 89, Marcin Przybylski 90
KS Łozina 0-2 Polonia Trzebnica 4 września, 17:30
Filip Turkowyd 67, Przemysław Stasiak 82
Porcelana Ciechów 0-3 Piast Żerniki (Wrocław) 4 września, 17:30
nieznany 12, Michał Szewczyk 39, Mikołaj Kotfas 80
Polonia Wrocław 2-4 GKS Mirków/Długołęka 11 września, 17:30
Daniel Kejdrowski 45, Sebastian Antoszewski 88 - Grzegorz Aftowicz 18, Grzegorz Zygadło 33, Piotr Stępień 57, Marcin Kisiel 69
Orla Korzeńsko 0-6 Wiwa Goszcz 4 września, 17:30
Mateusz Moskwa 6, Kacper Bartusiak 33, Paweł Kubot 39, Piotr Kotwa 57, Dawid Gierszon 60, 78
Korona Pęcz 0-2 Moto Jelcz Oława 4 września, 17:30
Adrian Gelles 14, Karol Nikodem 23
KP Ludów Śląski 1-1 Sokół Marcinkowice 4 września, 17:30
k. 4-5
Maciej Żygadło 73 - Piotr Ficoń 90
Puma Pietrzykowice/Sadowice 0-8 Sokół Wielka Lipa 4 września, 17:30
Artur Kierat 31, 45, Jakub Korytkowski 43, 76, Sebastian Saweczko 65, Mateusz Janas 72, Łukasz Dragon 87, 89
Sokół Smolec 0-5 Orzeł Prusice 4 września, 17:30
Paweł Gryz 34, Dawid Molski 78Dariusz Kubiszyn 40, Damian Siódmak 52, Kajetan Łątka 63, 70
Ambrozja Bogdaszowice 0-3 Zachód Sobótka 4 września, 17:30
Piotr Dewerenda 31, Piotr Mrowiec 51, Marcin Olejnik 70
Sokół II Wielka Lipa 0-3 Mechanik Brzezina 4 września, 17:30
Szymon Krupa 23 (s), Mateusz Wojtyło 40, Filip Bienkiewicz 64
Sokół II Marcinkowice 1-4 Orzeł Marszowice 4 września, 17:30
Emil Kędzior 4 - Łukasz Kucyniak 54, Ołeksandr Mułyk 56, 90, Mieczysław Przytuła 63
Polonia Jaksonów 1-3 KS Żórawina 4 września, 17:30
Piotr Buczyński 49 - nieznany 5, Dawid Błachut 72, 87
Lotnik Twardogóra 1-3 Orzeł Pawłowice (Wrocław) 4 września, 17:30
Łukasz Nowak 30 - Oskar Pietrzak 21, 80, Ołeksandr Łapcaj 45
Zjednoczeni Szczepanów 2-5 Polonia Środa Śląska 4 września, 17:30
Krzysztof Dudek 29, Tomasz Dudziński 32 - Mateusz Wójcik 11, Krzysztof Rożek 15, 56, Maciej Wenderski 36, Krystian Rybak 90
Burza Bystrzyca 4-6 Energetyk Siechnice 4 września, 17:30
Mateusz Żygadło 4, Bartosz Prokopowicz 51, Piotr Langiewicz 60, Fabian Antas 87 - Paweł Szymiczek 42, Eryk Szczepański 48, 81, Daniel Katrycz 70, Bartłomiej Naściszewski 73, 85
Zenit Międzybórz 2-4 Pogoń Oleśnica 4 września, 17:30
Jakub Budzowski 52, Mikołaj Plichta 77 - Mateusz Jendryca 11, 66, nieznany 17, 58
Kometa Krzelów 0-3 MKP Wołów 4 września, 17:30
Marek Gacek 48, 65, Kamil Miłkowski 60
Tarant Krzyżowice 0-6 WKS Wierzbice 4 września, 17:30
Mateusz Brzęczek 10, Konrad Hajdamowicz 21, Rafał Rybiński 50, 84, Mateusz Kopernicki 78, Andrij Hawryłenko 80
Spartan Marszowice 4-1 Parasol Wrocław 4 września, 17:30
Dariusz Kubiszyn 40, Jakub Boksa 74, Sebastian Karasiuk 78, Michał Jurasik 90 - Adam Kraśnianka 57
KS Brzeg Dolny 5-5 Odra Malczyce 4 września, 17:30
k. 3-4
Dariusz Skoczeń 11, Michał Burdyński 15, Maciej Czyżowicz 22, 84, Maciej Tomela 60 - Kornel Drączkowski 5, Maciej Klimkiewicz 13, Krzysztof Naskręt 27, 29, 90
Pogoń Syców 4-3 Barycz Sułów 4 września, 17:30
Grzegorz Łosiak 6, Radosław Gałka 45, Witold Poręba 46, Piotr Górny 51 - Michał Musioł 45, 90, Maciej Bachta 48
Polonia Jaszowice 4-2 Strzelinianka Strzelin 4 września, 17:30
Jakub Cichy 21, 67, Piotr Jasiński 40, Mateusz Rusin 42 - Miłosz Korzyński 18, Konrad Wojewoda 50
WKS Wilczyce 1-3 Kolektyw Radwanice 4 września, 17:30
Mateusz Kowalski 19 - Patryk Kulka 23, Maciej Czarnomski 35, Marcin Muraszkiewicz 44
KS Gręboszyce 2-2 Burza Godzieszowa 4 września, 18:00
k. 7-6
Kacper Kawiński 20, Tomasz Lis 88 - Grzegorz Urbaniak 19, Kamil Baś 22
Victoria Orzeszków 2-3 Bór Oborniki Śląskie 4 września, 17:30
Kamil Szczęśniak 8, 88 - Eryk Jędryczka 26, Grzegorz Kozal 33, Rafał Miazgowski 80
Barycz Milicz 1-2 Błysk Kuźniczysko 3 września, 17:30
Kacper Mazur 12 - Kacper Leszczyński 44, 64
Polonia Bielany Wrocławskie 2-0 Wratislavia Wrocław 4 września, 17:30
Michał Ośka 20, Marcin Dróżdż 27
LKS Brożec 4-1 Czarni Jelcz-Laskowice 4 września, 17:30
Kamil Kubiak 20, Patryk Serwicki 35, 44, Paweł Rokosz 90 - Damian Piórkowski 46

1/16 finału - 18 września

Spartan Marszowice 0-6 Polonia Trzebnica 18 września, 17:00
Przemysław Stasiak 9, 51, Jakub Banasik 60, 80, Rafał Sikorski 84, Damian Błoński 89
Pogoń Syców 0-0 Wiwa Goszcz 18 września, 17:00
k. 4-3
Polonia Jaszowice 2-3 Zachód Sobótka 18 września, 17:00
Dawid Botuszan 35, Radosław Jasiński 70 - Jakub Bolisęga 10, Radosław Iwan 17, Piotr Mrowiec 64
Kolektyw Radwanice 1-6 Sokół Marcinkowice 18 września, 17:00
Dominik Koterba 37 - Jakub Kulej 7, Konrad Kosik 9, Tomasz Mokrzycki 40, 42, Krzysztof Bialik 50, Jakub Wnęk 70
KS Gręboszyce 1-6 GKS Mirków/Długołęka 18 września, 17:00
Brandon Chrapek 47 - Jarosław Gołda 10, Filip Skórnica 64, 78, 84, Piotr Stępień 80, Dariusz Góral 83
Bór Oborniki Śląskie 0-0 MKP Wołów 18 września, 17:00
k. 12-11
Błysk Kuźniczysko 4-2 Pogoń Oleśnica 17 września, 17:00
Andrij Melnyk 35, 42, 73, 79 - Sławomir Kopek 26, Mateusz Jendryca 62
Polonia Bielany Wrocławskie 0-5 Orzeł Prusice 18 września, 17:00
Grzegorz Rajter 6, 27, Łukasz Sakwa 39, 45, Maciej Michalak 67
LKS Brożec 0-11 Ślęza Wrocław 18 września, 17:00
Szymon Lewkot 10, 36, Jakub Gil 13, Szymon Tragarz 15, 61, Maciej Matusik 21, Robert Pisarczuk 57, Marcin Wdowiak 72, 88, Paweł Niemienionek 82, Kornel Traczyk 86
Odra Malczyce 1-1 Sokół Wielka Lipa 18 września, 17:00
k. 1-4
Radosław Juchno 47 - Michał Wróbel 54
WKS Wierzbice 5-1 Moto Jelcz Oława 18 września, 17:00
Mateusz Kopernicki 43, Marcel Jamrozowicz 48, Rafał Rybiński 57, 70, Mateusz Fedyna 84 - Janusz Gancarczyk 55
Orzeł Marszowice 0-1 Foto-Higiena Gać 25 września, 17:00
Łukasz Pańkowski 50 (s)
w pierwotnym terminie (18 września, 17:00) odwołany
Energetyk Siechnice 2-3 Piast Żerniki (Wrocław) 18 września, 17:00
Wiktor Kaczanowski 32, Paweł Szymiczek 53 - Antonio Autonell Moll 34, 48, Mikołaj Kotfas 55
KS Żórawina 1-4 Mechanik Brzezina 18 września, 17:00
Kamil Kaczmarek 82 - Przemysław Ujas 10, Kamil Suppan 68, Kamil Warchoł 90, 90
Polonia Środa Śląska 0-5 Piast Żmigród 18 września, 17:00
Szymon Rusiecki 6, Szymon Sołtyński 23, Piotr Dragon 35 (s), Oskar Trzepacz 50, Alan Wojtaszek 68
Orzeł Pawłowice (Wrocław) 1-3 Śląsk II Wrocław 18 września, 17:00
Oskar Pietrzak 21 - Grzegorz Kotowicz 41, 71, Sebastian Bergier 68

1/8 finału - 2 października

Polonia Trzebnica 0-9 Śląsk II Wrocław 2 października, 16:30
Piotr Samiec-Talar 9, 18, Konrad Poprawa 26, Grzegorz Kotowicz 32, Sebastian Bergier 47, Tomasz Mamis 65, 69, Paweł Fediuk 82, Kacper Głowieńkowski 84
Pogoń Syców 0-5 Piast Żmigród 2 października, 16:30
Filip Kendzia 5, Oskar Trzepacz 17, Oskar Majbroda 45, Kacper Krawczyszyn 60, Dominik Rosiński 82
Zachód Sobótka 1-4 Ślęza Wrocław 1 października, 16:30
Ernest Balicki 45 - Szymon Tragarz 15, 49, Mateusz Stempin 60, Hubert Muszyński 88
WKS Wierzbice 1-3 Orzeł Prusice 2 października, 16:30
Mateusz Brzęczek 62 - Adrian Żak 33 (s), Łukasz Sakwa 53, Grzegorz Rajter 57
Piast Żerniki (Wrocław) 1-2 Sokół Wielka Lipa 2 października, 16:30
Mikołaj Kotfas 78 - Igor Wargin 59, 81
Mechanik Brzezina 0-8 Foto-Higiena Gać 1 października, 16:30
Andrzej Korytek 20, Miłosz Kubacki 22, Kacper Czajkowski 28, Mateusz Sawicki 32, Michał Gałaszewski 36, Marcin Buryło 60, Jehor Tarnow 66, Michał Bartkowiak 71
Błysk Kuźniczysko 2-0 Sokół Marcinkowice 1 października, 16:30
Zbigniew Janik 44, Kacper Belica 60
Bór Oborniki Śląskie 2-4 GKS Mirków/Długołęka 2 października, 16:30
Marcin Waliszczak 18, Kamil Ramiączek 31 - Grzegorz Zygadło 50, Jarosław Gołda 75, Jakub Berkowicz 89, 90

1/4 finału - 7 marca

Błysk Kuźniczysko - Śląsk II Wrocław 7 marca, 15:00
GKS Mirków/Długołęka - Piast Żmigród 7 marca, 15:00
Orzeł Prusice - Ślęza Wrocław 7 marca, 15:00
Sokół Wielka Lipa - Foto-Higiena Gać 7 marca, 15:00

Autor: Łukasz Malesa

 

Napisz do nas