[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2019/2020, grupa: Dolnośląski ZPN - Wałbrzych

I runda - 10-11 sierpnia
ATS Wojbórz, Bielawianka II Bielawa, Boxmet Piskorzów, Cukrownik/Polonia Pszenno, Czarni Sieniawka, Czarni Wałbrzych, Czermna Kudowa Zdrój, Darbor Bolesławice, Delta Słupice, Górnik Boguszów-Gorce, Górnik Nowe Miasto Wałbrzych, Granit Roztoka, Grom Witków, Herbapol Stanowice, Iskra Jaszkowa Dolna, Karolina Jaworzyna Śląska, Kłos Lutomia, Koliber Uciechów, KS Polanica Zdrój, LKS Marcinowice, LKS Wiśniowa, Łomniczanka Stara Łomnica, MKS Szczawno Zdrój, Nysa Kłodzko, Odrodzenie Szalejów Dolny, Orlęta Krosnowice, Orzeł Lubawka, Orzeł Witoszów, Pogoń Duszniki Zdrój, Polonia Bystrzyca Kłodzka, Polonia Ząbkowice Śląskie, Skałki Stolec, Sparta Ziębice, Sudety Międzylesie, Ślęża Ciepłowody, Śnieżnik Domaszków, Trojan Lądek Zdrój, Unia Bogaczowice (Stare Bogaczowice), Unia Jaroszów, Victoria Świebodzice, Wenus Nowice, Wierzbianka Wierzbna, Włókniarz Głuszyca, Włókniarz Kudowa Zdrój, Zagłębie Wałbrzych, Zamek Gorzanów, Zamek II Kamieniec Ząbkowicki, Zdrój Jedlina Zdrój, Zieloni Łagiewniki, Zieloni Mrowiny, Zjednoczeni Ścinawka Średnia, Zjednoczeni Żarów - wolny los

Gwarek Wałbrzych 0-2 KS Walim 12 sierpnia, 17:00
Tomasz Drzewiecki 70, Marcin Skotnicki 88
Sudety Dziećmorowice 0-11 Polonia-Stal Świdnica 11 sierpnia, 11:00
Jakub Sikora 9, Wojciech Szuba 36, Daniel Orzechowski 37, Robert Myrta 40, 45, Roland Emeka 54, 64, Wojciech Sowa 57, Marquinhos 70, Kamil Szczygieł 71, 77
Górnik Wałbrzych 0-3 Pogoń Pieszyce 11 sierpnia, 17:00
(wo)
gospodarze wycofali się z rozgrywek
Błękitni Słotwina 0-3 AKS Strzegom 11 sierpnia, 17:00
(wo)
gospodarze wycofali się z rozgrywek
Płomień Makowice 0-13 Bielawianka Bielawa 21 sierpnia, 18:00
Daniel Chmielewski 18, Dawid Wasilewski 28, Adam Włodek 36, Bartosz Paszkowski 44, 66, 80, Piotr Prokop 52, Bartłomiej Cegiełka 57, 74, Maciej Rakoczy 70, Adam Bońkowski 77, Patryk Drożyński 82, Mateusz Kuriata 89
w pierwotnym terminie (11 sierpnia, 17:00) odwołany
STEP Tąpadła/Wiry 0-2 LKS Bystrzyca Górna 4 sierpnia, 17:00
Wojciech Szewczyk 81, Michał Kobiela 89
GLKS Kamiennik 0-8 Kryształ Stronie Śląskie 11 sierpnia, 17:00
Unia Złoty Stok 0-8 Unia Bardo 11 sierpnia, 17:00
Tomasz Robak 11, 80, Tomasz Zieliński 35, Kamil Olejarnik 44, Dawid Kuriata 56, 70, 78, Daniel Chęciński 79
Piławianka Piława Górna 0-3 Lechia Dzierżoniów 10 sierpnia, 13:00
Dawid Ziółkowski 20, Paweł Słonecki 57 (k), 85
Sparta Stary Waliszów 3-0 Victoria Tuszyn 11 sierpnia, 17:00
(wo)
goście wycofali się z rozgrywek
Słowianin Wolibórz 4-3 Piast Nowa Ruda 11 sierpnia, 11:00
Łukasz Poproch 56, Gabor Budai 67, Łukasz Kamiński 80, 90 - Seweryn Sarkowicz 27, Artur Osicki 53, Norbert Pierzga 90
Zamek Kamieniec Ząbkowicki 1-4 Orzeł Ząbkowice Śląskie 11 sierpnia, 17:00
Marcin Gerlach 54 - Łukasz Grzywiński 29, 74, Szymon Radziszewski 45, Łukasz Maciejewski 87

II runda - 28 sierpnia

Zagłębie Wałbrzych 2-3 Górnik Boguszów-Gorce 29 sierpnia, 17:30
Patryk Hebel 12, Szymon Pawelek 60 - Jarosław Maliszewski 26, 70, 89
KS Walim 3-5 MKS Szczawno Zdrój 28 sierpnia, 17:00
Tomasz Kowal 4, Adrian Kraus 12, 15 - Adrian Dominiak 14, Filip Brzeziński 23, 73, Michał Korościk 25, Wojciech Choiński 37
Czarni Wałbrzych 1-11 Polonia-Stal Świdnica 28 sierpnia, 17:00
Dawid Darmochwał 90 - Sebastian Białasik 25, 75, Kamil Szczygieł 28, Roland Emeka John 37, 38, 39, Damian Chajewski 60, 66, 74, Robert Myrta 67, 77
Górnik Nowe Miasto Wałbrzych 3-6 Orzeł Lubawka 11 sierpnia, 18:00
Robert Dziewoński 29, 70, Patryk Rosiński 65 - Marcin Michnicki 6, 68, 71, Kacper Schabiński 76, Krzysztof Musiał 82, Arkadiusz Walczak 86
Zdrój Jedlina Zdrój 2-3 Pogoń Pieszyce 28 sierpnia, 17:00
Mateusz Kałwak 66, Mateusz Trojak 75 - Marcin Buśko 11, Jakub Stańko 16, Adrian Jasiński 45
Unia Bogaczowice (Stare Bogaczowice) 4-1 Włókniarz Głuszyca 28 sierpnia, 17:00
Michał Krynicki 11, 40, 76, Karol Maksym 25 - Sebastian Kosior 87
Orzeł Witoszów 0-6 Victoria Świebodzice 28 sierpnia, 17:00
Kacper Wiśniewski 26, 44, Dominik Wożniak 35, Damian Morawski 66, Daniel Gandera 76, Mariusz Błaszczak 90
Darbor Bolesławice 0-1 AKS Strzegom 28 sierpnia, 17:00
Dmytro Szewczenko 15
Kłos Lutomia 2-1 Wierzbianka Wierzbna 28 sierpnia, 17:00
Tomasz Makarewicz 7, Grzegorz Tyc 60 - Michał Ponulak 49
Zieloni Mrowiny 4-4 Wenus Nowice 28 sierpnia, 17:00
k. 2-4
Mateusz Sołek 15, 29, Patryk Hryciuk 19, 88 - Marcin Tutka 8, Mateusz Wirchniański 40, Damian Polański 62, Adrian Krzykalski 69
LKS Marcinowice 3-1 Herbapol Stanowice 28 sierpnia, 17:00
Paweł Matuszak 50, Patryk Szokało 65, Grzegorz Fedorowicz 83 - Patryk Matuszak 30
Cukrownik/Polonia Pszenno 0-6 Bielawianka Bielawa 28 sierpnia, 17:00
Piotr Prokop 15, 42, Mateusz Spychalski 17, Bartosz Paszkowski 57, Patryk Drożyński 75, 84
LKS Wiśniowa 0-10 LKS Bystrzyca Górna 28 sierpnia, 17:00
Michał Somala 22, Kamil Bezegłów 28, 47, 73, 90, Łukasz Januszkiewicz 33, Tomasz Łysoń 49, Łukasz Somala 53, Łukasz Żygadło 77, Mateusz Dubojski 85
Unia Jaroszów 2-7 Grom Witków 28 sierpnia, 17:00
Tomasz Warych 26, Jarosław Szymczyk 52 - Łukasz Cegielski 7, 35, Mikołaj Prorok 14, Maciej Turzański 20, Maciej Madziała 28, Dawid Kusio 60, Wiktor Urbaniak 73
Granit Roztoka 4-2 Zjednoczeni Żarów 28 sierpnia, 17:00
Marcin Bałut 51, 73, Wojciech Kulasa 90, Tomasz Diduszko 90 - Bartłomiej Czoch 30, Roman Chwostenko 40
Boxmet Piskorzów 2-7 Karolina Jaworzyna Śląska 28 sierpnia, 17:00
Jakub Listwan 9, 50 - Krystian Jagieła 14, Marcin Stolarz 25, 58, Sebastian Putaj 39, Tomasz Krawczyk 44, Italo Rocha 54, 88
Czermna Kudowa Zdrój 4-4 Nysa Kłodzko 4 września, 17:00
k. 6-7
Mateusz Gnojnicki 25, 68, 87, Jędzej Śliwa 71 - Bartosz Bachmatiuk 29, Dawid Siekaniec 34, Jakub Karykowski 57, Łukasz Wiącek 89
Zjednoczeni Ścinawka Średnia 9-0 Orlęta Krosnowice 4 września, 17:00
Konrad Luberda 14, Piotr Buczma 26, Arkadiusz Ziental 33, Marek Walkiewicz 36, Kacper Kancelarz 50, 73, Piotr Kochanek 52, Bartłomiej Kowalczyk 79, Michał Szydełko 90
Odrodzenie Szalejów Dolny 2-4 Łomniczanka Stara Łomnica 4 września, 17:00
Krystian Kraj 49, Mirosław Hebda 81 - Grzegorz Sikorski 26, Mariusz Woźny 41, Przemysław Wiśniewski 75, Tomasz Marcinowski 87
Polonia Bystrzyca Kłodzka 3-0 Pogoń Duszniki Zdrój 28 sierpnia, 17:00
(wo)
goście wycofali się z rozgrywek
Kryształ Stronie Śląskie 2-4 Włókniarz Kudowa Zdrój 28 sierpnia, 17:00
Tomasz Haydon 71, Tomasz Jasik 76 - Mateusz Gorczyński 15, 54, Jakub Drzewoszewski 35, Václav Pohl 39
Iskra Jaszkowa Dolna 3-0 Sudety Międzylesie 4 września, 17:00
(wo)
goście wycofali się z rozgrywek
Zamek Gorzanów 4-6 Śnieżnik Domaszków 28 sierpnia, 17:00
Bartosz Polak 11, Arkadiusz Szutenbach 39, Maciej Dymek 44, 55 - Wojciech Brogowski 12, 38, Rafał Seniuk 26, Jonasz Bajda 36, Piotr Wojciaczyk 77, Mateusz Sługocki 86
KS Polanica Zdrój 3-4 Trojan Lądek Zdrój 5 września, 17:00
Szymon Domagała 20, Piotr Tortyna 32, Krzysztof Wiśniewski 75 - Michał Wojtaszek 16, Łukasz Szpakowicz 26, Marcin Poświstajło 70, Jacek Stępień 89
Zamek II Kamieniec Ząbkowicki 1-2 Sparta Ziębice 28 sierpnia, 17:00
Łukasz Ścigaj 71 - Kamil Jurkowski 10, Dawid Gwóźdź 79
Unia Bardo 1-2 Lechia Dzierżoniów 28 sierpnia, 17:00
Mateusz Łaszczewski 44 - Piotr Pietkiewicz 42, Élton dos Santos Oliveira 54
Sparta Stary Waliszów 3-1 Czarni Sieniawka 28 sierpnia, 17:00
Daniel Kruk 40, 65, Wojciech Rosenau 44 - Robert Gawroński 89
Koliber Uciechów 0-1 Zieloni Łagiewniki 28 sierpnia, 17:00
Krzysztof Raguza 78
Delta Słupice 7-0 Bielawianka II Bielawa 28 sierpnia, 17:00
Mateusz Skałubiński 7, Bogdan Najman 15, 77, Rafał Zachilski 28, 63, Maciej Gacek 67, Kamil Żygadło 88
Ślęża Ciepłowody 0-5 Słowianin Wolibórz 28 sierpnia, 17:00
Łukasz Poproch 8, 13, Patryk Korotusz 10, 42, Łukasz Kamiński 48
ATS Wojbórz 1-7 Skałki Stolec 28 sierpnia, 17:00
Maciej Wnent 31 - Łukasz Idzi 17, 75, Kacper Dominik 40, 47, Piotr Satanowski 48, 63, Mateusz Prokop 57
Polonia Ząbkowice Śląskie 1-1 Orzeł Ząbkowice Śląskie 28 sierpnia, 17:00
k. 4-5
Przemysław Madej 58 - Mateusz Szabatowski 83

III runda - 11 września

Górnik Boguszów-Gorce 0-2 MKS Szczawno Zdrój 11 września, 17:00
Filip Brzeziński 9, 71
Orzeł Lubawka 1-6 Polonia-Stal Świdnica 11 września, 17:00
Gracjan Głowacki 54 - Robert Myrta 55, Marquinhos 57, Wojciech Szuba 65, Roland Emeka 70, 72, 78
Unia Bogaczowice (Stare Bogaczowice) 0-4 Pogoń Pieszyce 11 września, 17:00
Bartosz Rzepski 17, 50, 61, Sebastian Gorząd 68
Victoria Świebodzice 0-2 AKS Strzegom 17 września, 17:00
Antonio Gomes Camacho Junior 13, Damian Migalski 82
w pierwotnym terminie (11 września, 17:00) odwołany
Kłos Lutomia 0-1 Wenus Nowice 11 września, 17:00
Adrian Krzykalski 58
LKS Marcinowice 0-11 Bielawianka Bielawa 10 września, 17:30
Maciej Rakoczy 33, Adam Bońkowski 47, 66, Piotr Prokop 50, 53, Mateusz Spychalski 51, 81, 85, Patryk Drożyński 52, 76, Bartosz Paszkowski 80
Grom Witków 0-2 LKS Bystrzyca Górna 11 września, 17:00
Maciej Mazanka 25, Michał Somala 85
Karolina Jaworzyna Śląska 1-4 Granit Roztoka 11 września, 17:00
Tomasz Krawczyk 88 - Jeremiasz Zawadzki 30, Marcin Bałut 37, Tomasz Jędryka 42, Przemysław Grosiak 82
Zjednoczeni Ścinawka Średnia 2-0 Nysa Kłodzko 11 września, 17:00
Łomniczanka Stara Łomnica 4-3 Polonia Bystrzyca Kłodzka 11 września, 17:00
Robert Dymek 66, Grzegorz Sikorski 69, Paweł Barycz 70, 83 - Kamil Zarówny 21, Daniel Salitra 49, 82
Iskra Jaszkowa Dolna 0-3 Włókniarz Kudowa Zdrój 11 września, 17:00
(wo)
gospodarze wycofali się z rozgrywek
Śnieżnik Domaszków 10-0 Trojan Lądek Zdrój 11 września, 17:00
Grzegorz Socha 16, 51, 52, Bartłomiej Kucharski 20, 28, 31, Wojciech Brogowski 29, 39, 59, Daniel Banik 82
Sparta Ziębice 1-2 Lechia Dzierżoniów 11 września, 17:00
Kacper Nicpoń 48 - Élton 55, Piotr Pietkiewicz 81
Sparta Stary Waliszów 1-5 Zieloni Łagiewniki 11 września, 17:00
Grzegorz Pławiak 81 - Łukasz Kuriata 8, 70, Krzysztof Lazarek 34, 76, Sebastian Filończyk 73
Delta Słupice 0-6 Słowianin Wolibórz 11 września, 17:00
Grzegorz Dereń 26, Łukasz Kamiński 34, 73, Maciej Czerna 39, Marcin Pawlak 61, Łukasz Poproch 85
Skałki Stolec 2-2 Orzeł Ząbkowice Śląskie 11 września, 17:00
k. 6-5
Piotr Satanowski 36, 56 - Robert Herdy 64, Szymon Kuśnierz 77

IV runda - 25 września

MKS Szczawno Zdrój 0-9 Polonia-Stal Świdnica 25 września, 17:00
Roland Emeka 5, 68, 76, Wojciech Szuba 29, Marquinhos 49, 77, Sebastian Białasik 66, 71, Piotr Florian 83
Pogoń Pieszyce 1-3 AKS Strzegom 25 września, 16:00
Kacper Starościk 10 - Antonio Gomes Camacho Junior 48, Damian Migalski 73, Kamil Sadowski 90
Wenus Nowice 3-5 Bielawianka Bielawa 25 września, 16:00
Marcin Tutka 10, 55, Maksym Filipow 29 - Daniel Gongało 3, Patryk Drożyński 58, Bartłomiej Cegiełka 68, Adam Bońkowski 79, Mateusz Spychalski 89
Granit Roztoka 2-4 LKS Bystrzyca Górna 25 września, 16:00
Paweł Wojdyła 3, Kacper Lipiński 61 - Claudio Cerciello 24, 56, Łukasz Żygadło 38, Eryk Klemiński 87
Łomniczanka Stara Łomnica 5-3 Zjednoczeni Ścinawka Średnia 25 września, 16:30
Śnieżnik Domaszków 4-2 Włókniarz Kudowa Zdrój 25 września, 16:00
Wojciech Brogowski 59 (k), 90, Przemysław Semik 76, Tomasz Dzięcioł 83 - Luis Henrique 35, Mateusz Gorczyński 42
Zieloni Łagiewniki 0-4 Lechia Dzierżoniów 25 września, 16:00
Paweł Słonecki 4, 39, 43, Mateusz Miazga 61
Słowianin Wolibórz 1-2 Skałki Stolec 25 września, 16:00
Kaue Candido Cardozo 8 - Mateusz Kuranda 43, Mateusz Prokop 58

1/4 finału - 9 października

Polonia-Stal Świdnica 4-3 AKS Strzegom 9 października, 16:00
Roland Emeka 25, Wojciech Sowa 44, Marcos Pauli Baumgarten 80, Edil 82 (k) - Damian Migalski 47, Szymon Cukier 53, Dmytro Szewczenko 59
LKS Bystrzyca Górna 2-5 Bielawianka Bielawa 9 października, 16:00
Wojciech Szewczyk 80, Kacper Kancerz 83 - Mateusz Kuriata 27, Mateusz Spychalski 42, Bartłomiej Cegiełka 56, Patryk Drożyński 76, Adam Bońkowski 79
Łomniczanka Stara Łomnica 2-4 Śnieżnik Domaszków 9 października, 16:00
Przemysław Wiśniewski 22, Krzysztof Siedlecki 51 - Wojciech Brogowski 23, 75, Radosław Sebzda 32 (s), Mateusz Paprocki 90
Skałki Stolec 1-4 Lechia Dzierżoniów 9 października, 16:00
Piotr Kupiec 44 - Élton dos Santos Oliveira 2, Jakub Dzwolak 23, Szymon Brzezicki 28, Dawid Ziółkowski 70

Autor: Bartłomiej Wrzesiński

 

Napisz do nas