[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2019/2020, grupa: Dolnośląski ZPN - Legnica

I runda - 21 sierpnia

KS Kłopotów-Osiek 3-0 Unia Miłoradzice 21 sierpnia, 17:00
(wo)
Piotr Ignatowicz 23, 51 - Paweł Miśta 25, Adam Mądro 46, 49, Dawid Tygielski 75
na boisku 2-4
Arka Trzebnice 5-4 Sparta Parszowice 21 sierpnia, 17:00
Piotr Rogalski 13, 52, Daniel Pilichowski 18, 38, Arkadiusz Jania 47 - Jakub Kruk 31, Piotr Demianicz 34, Maciej Król 59, Karol Sitarski 90
Płomień Michów 7-2 Fortuna Obora 21 sierpnia, 17:00
Łukasz Michałkiewicz 12, Paweł Szewców 36, 44, 84, Bartosz Pabian 47, 68, Rafał Skoczeń 58 - Kamil Bąk 6, Michał Kacperski 42
Kaczawa II Bieniowice 3-3 Czarni Rokitki 28 sierpnia, 17:00
k. 4-5
Radosław Wroński 41, Mateusz Giedrojć 52, Rafał Stępień 84 - Robert Krasoń 11, Kacper Jędraszczyk 39, Damian Tucholski 65
w pierwotnym terminie (21 sierpnia, 17:00) odwołany / w drugim terminie wynik rzutów karnych nieznany
Grom Gromadzyń-Wielowieś 11-5 Chojnowianka Chojnów 21 sierpnia, 17:00
Mateusz Matulak 15, 33, 61, Telmario Brito 17, 70, 80, Paweł Łopaciński 38, Jakub Tomczyszyn 45, 47, 78, Renan Azevedo 65 - Jarosław Kulik 6, Marcin Kulik 43, 75, Piotr Jędrusiak 84, Gracjan Fedak 88
Viktoria Borek 1-6 Sokół Jerzmanowa 21 sierpnia, 17:00
Paweł Chrupcała 19 - Krystian Woźniak 23, Adam Furman 45, 55, Mateusz Pasiak 49, Radosław Zimny 67, Oskar Piekarski 84
Victoria Siciny 3-0 LZS Ostaszów 21 sierpnia, 17:00
(wo)
goście wycofali się z rozgrywek
Victoria Parchów 2-6 Orzeł Czerna 21 sierpnia, 17:00
Tomasz Panczyszyn 61, Jakub Rutkowski 69 - Mateusz Gliński 34, 83, Paweł Wilk 46, 80, Marcin Nieradka 74, Krzysztof Jarosz 86
LZS Buczyna 4-6 Kalina Sobin 21 sierpnia, 17:00
Patryk Peszko 18, Krzysztof Kotwas 40, Wojciech Jurak 55, 68 - Dominik Suchora 8, Karol Kwiecień 34, 43, 71, Norbert Szczypiński 74, Mateusz Kochman 85
Kłos Moskorzyn 0-3 Sparta Przedmoście 21 sierpnia, 17:00
(wo)
na boisku 4-1
Łagoszowia Łagoszów 1-4 Mieszko Ruszowice 21 sierpnia, 17:00
Szymon Mieczychowski 28 - Paweł Węgrzyn 13, 66, 69, Seweryn Gnap 32
Rataj Paszowice 3-1 Błękitni Kościelec 21 sierpnia, 17:00
Michał Reczuch 13, 45, Ryszard Rojak 87 - Daniel Piechota 47
Park Targoszyn 2-3 Tęcza Kwietno 21 sierpnia, 17:00
Jakub Śliwiński 28, 72 - Damian Jankowski 4, Dawid Sujecki 13, 90
Bazalt Piotrowice 3-0 Rodło Granowice 21 sierpnia, 17:00
(wo)
goście wycofali się z rozgrywek
Nysa Wiadrów 0-5 Wilki Różana 21 sierpnia, 17:00
Damian Guściora 27, 88, Patryk Rajczykiewicz 65, Paweł Czaja 77, 80
Czarni Golanka Dolna 3-0 LZS Lipa 21 sierpnia, 17:00
(wo)
goście wycofali się z rozgrywek
Huragan Nowa Wieś Złotoryjska 2-4 Orzeł Mikołajowice 21 sierpnia, 17:00
Paweł Bazan 3, Kamil Puzewicz 67 - Damian Połetek 6, 22, Łukasz Szymańczyk 13, Piotr Bazan 38
Skora Jadwisin 0-3 Orlik Okmiany 21 sierpnia, 17:00
(wo)
gospodarze wycofali się z rozgrywek
Albatros Jaśkowice 2-0 Wilkowianka Wilków 28 sierpnia, 18:00
Aleksander Stolarski 8, Piotr Wasilewski 63
Burza Gołaczów 0-9 Dąb Stowarzyszenie Siedliska 21 sierpnia, 18:00
Jakub Zawada 10, Mateusz Gołębiewski 28, 56, Kamil Pachulski 29, 53, Przemysław Kopczyk 44, Damian Tomczyk 51, 54, Piotr Barełkowski 80
Błękitni Koskowice 3-0 LZS Nowy Kościół 21 sierpnia, 17:00
(wo)
goście wycofali się z rozgrywek
Orzeł Wojcieszyn 3-1 Huragan Proboszczów 21 sierpnia, 17:00
Bartosz Majdan 8, Łukasz Mikołajczyk 34, Dominik Kaleta 90 - Tomasz Maciejski 18

II runda - 4 września

Arka Trzebnice 0-3 Iskra Księginice 4 września, 17:00
(wo)
gospodarze wycofali się z rozgrywek
Płomień Michów 0-6 Górnik Lubin 4 września, 17:00
Jakub Stefański 31, Bartłomiej Cichy 33, Tomasz Kopyciński 67, Karol Gracz 73, Paweł Roziński 75, 90
Płomień Radwanice 3-2 Odra Chobienia 4 września, 17:00
Adam Nazar 73, Piotr Brzeziński 88, 90 - Jakub Ałdaś 48 (s), Kamil Zarzycki 81
Przyszłość Prusice 2-1 Zryw Kłębanowice 4 września, 17:00
Rafał Tur 36, 60 - Robert Lazarek 7
KS Kłopotów-Osiek 2-5 Sokół Jerzmanowa 4 września, 17:00
Piotr Ignatowicz 41, Dawid Szymczyk 44 - Mateusz Pasiak 6, Adam Furman 28, 75, Karol Dyba 30, Roman Ryś 80
Kalina Sobin 0-3 Iskra Kochlice 4 września, 17:00
(wo)
gospodarze wycofali się z rozgrywek
Victoria Siciny 3-0 GKS Męcinka 4 września, 17:00
(wo)
goście wycofali się z rozgrywek
Mewa Kunice 3-0 Huta Przemków 4 września, 17:00
(wo)
goście wycofali się z rozgrywek
Zamet Przemków 1-8 Zawisza Serby 4 września, 17:00
Zbigniew Urbaniak 87 - Damian Żmijowski 14, 55, Marcin Szewczyk 22, Dawid Ciechelski 49, Amadeusz Żak 50, 75, Adrian Wągiel 65, Adam Filbier 79
Mieszko Ruszowice 2-2 Pogoń Góra 4 września, 17:00
k. 3-4
Samuel Chomenko 47, Paweł Wójciak 71 - Bartłomiej Szalkowski 42, Michał Tycki 51
Sparta Przedmoście 0-3 Tęcza Kwietno 4 września, 17:00
(wo)
na boisku 2-5
Orzeł Czerna 3-7 Grom Gromadzyń-Wielowieś 4 września, 17:00
Marcin Nieradka 33, Andrzej Wronowski 70, Kamil Beczek 82 - Telmario Brito 24, 30, Jakub Tomczyszyn 39, Paweł Łopaciński 52, 54, Damian Miska 80, 88
Czarni Golanka Dolna 0-3 Gwardia Białołęka 4 września, 17:00
Marcel Szymański 36, Piotr Florkiewicz 40, Hubert Dęga 90
Czarni Rokitki 1-5 Konfeks Legnica 4 września, 17:00
Jakub Wołoszyn 63 - Kamil Wójcik 37, 57, Michał Janeczko 45, Paweł Przerywacz 61, Dominik Pazio 67
Orzeł Wojcieszyn 3-3 Albatros Jaśkowice 4 września, 17:00
k. 6-5
Artur Mikołajczyk 36, Bartłomiej Hajdun 44, 88 - Aleksander Jarząb 10, Maciej Szwedyk 39, Grzegorz Busse 76
Orzeł Mikołajowice 1-2 Bazalt Piotrowice 4 września, 17:00
Dawid Gawęda 50 - Mateusz Zapaśnik 18, Marceli Dojlido 67
Dąb Stowarzyszenie Siedliska 4-2 Wilki Różana 4 września, 17:00
Kamil Pachulski 29, Damian Tomczyk 38, 69, Mateusz Gołębiewski 83 - Damian Guściora 42, Jakub Paluch 90
Rataj Paszowice 0-7 Orlik Okmiany 4 września, 17:00
Konrad Cichoń 6, 62, Grzegorz Kułaga 20, Jakub Jurasik 30, Łukasz Kurczak 40, Aleksander Bernat 63, Mateusz Jarząb 70
Błękitni Koskowice 3-18 Kaczawa Bieniowice 4 września, 17:00
Łukasz Płocha 54, Paweł Pęczkowski 67, Adrian Korytek 83 - Krystian Ceglarski 6, 10, 34, Damian Domagała 16, 23, Damian Buń 24, 77, Adrian Ceglarski 25, 42, Karol Nikodem 30, 35, Michał Raczkowski 43, Krzysztof Karpowicz 48, 50, Szymon Janeczko 66, Dariusz Komaniecki 68, 75, Adam Kasperowicz 84

III runda - 18 września

Pogoń Góra 4-0 Zawisza Serby 18 września, 17:00
Jakub Huzar 47, Wiktor Mikołajczyk 64, Rafał Kiernicki 71, Patryk Srebniak 83
Iskra Księginice 2-10 KS Legnickie Pole 18 września, 17:00
Maciej Srebrniak 32, Alan Kędziora 61 - Mateusz Alwin 5, 39, 42, 47, Dawid Stachowiak 14, 15, 48, Patryk Czuchnicki 69, Łukasz Kozłowski 73, 74
Orzeł Wojcieszyn 1-7 Stal Chocianów 18 września, 17:00
Bartłomiej Hajdun 50 - Mateusz Bartuzel 5, 84, Adam Gryga 10, Dominik Wasieńko 40, Krzysztof Komarek 70, 72, Rafał Burda 82
Gwardia Białołęka 3-3 Mewa Kunice 18 września, 17:00
k. 6-7
Radosław Kosmala 23, Konrad Kosmala 47, Marcel Szymański 66 - Marcin Kaczmarek 21, Jacek Kanas 64, 82
Bazalt Piotrowice 1-0 Kaczawa Bieniowice 18 września, 17:00
Jakub Oślak 48
Grom Gromadzyń-Wielowieś 2-3 Górnik Złotoryja 18 września, 17:00
Tomasz Komaiszko 26, Telmario Brito 42 - Dawid Kufel 27, 38, 71
Prochowiczanka Prochowice 2-2 Orkan Szczedrzykowice 18 września, 17:00
k. 2-4
Paweł Rosa 30, Tomasz Wojciechowski 65 - Marcin Ogórek 41, 81 (k)
Kuźnia Jawor 4-2 Chrobry II Głogów 18 września, 17:00
Łukasz Duda 8, Przemysław Piec 48, Kamil Zieliński 49, 90 - Przemysław Siudak 14, Miłosz Jóźwiak 34
Iskra Kochlice 3-0 Płomień Radwanice 18 września, 17:00
(wo)
goście wycofali się z rozgrywek
Tęcza Kwietno 1-4 Dąb Stowarzyszenie Siedliska 18 września, 17:00
Krystian Majkowski 30 - Kamil Wilk 38, Mateusz Gołębiewski 64, Dominik Kościelny 75, 88
Górnik Lubin 2-1 Orla Wąsosz 18 września, 17:00
Grzegorz Lasek 32, Jakub Dziaszyk 83 - Hubert Kornicki 8
Sokół Jerzmanowa 1-6 Zagłębie II Lubin 18 września, 17:00
Krzysztof Jarecki 74 - Leszek Jagodziński 8, 27, 84, Jakub Sangowski 52, Bartosz Zynek 55, 80
Konfeks Legnica 2-9 Sparta Rudna 18 września, 17:00
Kamil Jasiński 71, Adrian Wójcik 76 - Łukasz Ostrowski 11, 60, Mateusz Kochman 16, Łukasz Stachów 23, 46, Kajetan Frankowski 40, Kamil Olszewski 42, Dominik Glazer 61, Paweł Hołówka 75
Victoria Siciny 2-8 Orlik Okmiany 18 września, 17:00
Miłosz Stelmach 37, 82 - Konrad Cichoń 13, 20, 29, Jacek Darmoros 39, Aleksander Bernat 59, 78, 88, Łukasz Kurczak 65
Przyszłość Prusice 2-7 Sparta Grębocice 18 września, 17:00
Rafał Tur 19, Artur Litwa 80 - Patryk Duda 14, 40, 45, 88, Szymon Józefczak 63, Paweł Żmudziński 68, 75
Odra Ścinawa 3-3 Miedź II Legnica 18 września, 17:00
k. 11-12
Damian Cichuta 78, Robert Dziedzina 85, Patryk Obiała 86 - Cyprian Poniedziałek 38, Sebastian Taranek 57, Aleksander Rokosz 80

1/8 finału - 2 października

Bazalt Piotrowice 3-4 Pogoń Góra 2 października, 16:00
Michał Mężyk 7, Adam Golonka 71, 84 - Adrian Dziadkiewicz 37, 53, Szymon Hreczany 48 (s), Rafał Kiernicki 90
Miedź II Legnica 0-1 Zagłębie II Lubin 2 października, 16:00
Błażej Czuban 74
Iskra Kochlice 2-1 Orkan Szczedrzykowice 2 października, 16:00
Bartosz Kwiatkowski 55, Tomasz Krynicki 80 - Jarosław Gambal 75
Górnik Lubin 1-3 Kuźnia Jawor 2 października, 16:00
Jakub Dziaszyk 80 - Emilian Borek 5, Kamil Zieliński 45, 50
Orlik Okmiany 0-10 Sparta Grębocice 2 października, 16:00
Patryk Duda 2, 41, Marcin Kycej 3, 44, Łukasz Szuszkiewicz 55, 83, Konrad Przybylski 63, Patryk Kozłowski 69, Kamil Łętkowski 71, Maksymilian Czerwik 80
Mewa Kunice 1-1 KS Legnickie Pole 2 października, 16:00
k. 5-3
Rafał Lesiak 56 (s) - Marcin Wasilewski 34
Dąb Stowarzyszenie Siedliska 2-4 Stal Chocianów 2 października, 16:00
Mateusz Gołębiewski 32, Kamil Hoszowski 36 - Adam Gryga 70, Mateusz Bartuzel 73, 78, Krzysztof Komarek 89
Sparta Rudna 0-2 Górnik Złotoryja 2 października, 16:00
Damian Ciunowicz 8, Michał Pinczyński 83

1/4 finału - 18 marca

Górnik Złotoryja - Zagłębie II Lubin
Pogoń Góra - Iskra Kochlice
Mewa Kunice - Stal Chocianów
Kuźnia Jawor - Sparta Grębocice

1/2 finału - 1 kwietnia

Finał - 22 kwietnia

Autor: Łukasz Malesa

 

Napisz do nas