[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2019/2020, grupa: Dolnośląski ZPN - Jelenia Góra

I runda - 21 sierpnia
(Losowanie - 12 lipca 2019)
Lotnik Jeżów Sudecki - wolny los

LZS Łaziska 1-2 LKS Ocice 21 sierpnia, 17:00
Robert Hancewicz 48 - Marek Oślak 57, Patryk Pirożek 86
LKS Mierzwin 0-3 BKS Bobrzanie Bolesławiec 21 sierpnia, 17:00
Oskar Pochwała 56, Łukasz Graczyk 73, Adrian Kulesza 86
Orliki/Oldboys Gmina Węgliniec 1-9 Znicz Kruszyn 18 sierpnia, 17:00
Krzysztof Kołodziejczak 80 - Rafał Karolkiewicz 2, Paweł Grzegorzewski 10, 36, Arkadiusz Chronowski 58, Wojciech Rogoziński 71, 77, 83, Paweł Burdukiewicz 88, Tomasz Pełka 90
Górnik Węgliniec 3-3 Piast Wykroty 21 sierpnia, 17:00
k. 2-4
Jakub Trela 42, 63, 78 - Dominik Szydlarski 16, Łukasz Majka 22, Paweł Rissmann 65
Sparta Zebrzydowa 2-0 Chrobry Nowogrodziec 21 sierpnia, 17:00
Robert Kumoś 67, Patryk Kumoś 76
Hutnik Pieńsk 3-0 GKS Warta Bolesławiecka 21 sierpnia, 17:00
(wo)
goście wycofali się z rozgrywek
Orzeł Gościszów 0-3 Rybak Parowa 15 sierpnia, 17:00
(wo)
LZS Kotliska 2-7 GKS Gromadka 21 sierpnia, 17:00
Marcin Zommer 7, Szymon Kijanka 49 - Adrian Anioł 20, 52, Łukasz Demczar 58, Mateusz Fila 61, 64, Paweł Sarzyński 81, 89
KS Stare Jaroszowice 4-1 Victoria Ruszów 21 sierpnia, 17:00
Daniel Turczynowicz 54, 72, Michał Urbański 64, Kamil Nizioł 85 - Patryk Puławski 56
Piast Czerwona Woda 1-2 Leśnik Osiecznica 21 sierpnia, 17:00
Krzysztof Lisowski 73 - Daniel Ziółkowski 49, 53
Czarni Strzyżowiec 1-0 Pogoń Świerzawa 21 sierpnia, 17:00
Paweł Kisiel 30
Mitex Podgórzyn 0-5 Victoria Jelenia Góra 21 sierpnia, 18:00
Szymon Okowiński 26, Mateusz Woś 36, Radosław Paradowski 58, 80, Sebastian Kocot 60
WKS Pilchowice 2-2 KS Łomnica 17 sierpnia, 17:00
k. 2-1
Jakub Michalczewski 24, Paweł Ignalewski 83 - Robert Turczyk 7, Kacper Kawka 42
LZS Janiszów 0-3 Karkonosze Jelenia Góra 21 sierpnia, 17:00
(wo)
gospodarze wycofali się z rozgrywek
Lechia Piechowice 1-5 Olimpia Kamienna Góra 21 sierpnia, 17:00
Michał Misiura 21 - Dawid Greniuk 14, Nikodem Kumorek 15, 31, Aleksander Duda 44, Bogdan Buda 81
KS Pławna 2-5 Julia Szklarska Poręba 21 sierpnia, 17:00
Marcin Biliński 19, Dominik Wolski 82 - Krzysztof Jahn 4, Szymon Statkowski 22, 34, Piotr Sikora 42, Patryk Przerywacz 70
Orzeł Wojcieszów 2-2 Stella Lubomierz 21 sierpnia, 17:00
k. 8-9
Szymon Jesionka 5, 74 - Radosław Wójcikowski 33, Mariusz Larysz 41 (s)
Bóbr Marciszów 2-2 KS Maciejowa (Jelenia Góra) 21 sierpnia, 18:00
k. 4-5
Michał Maćkowiak 24, Paweł Siemaszko 87 - Jakub Matuszewski 10, Jakub Stompór 75
Potok Karpniki 0-3 Budowlani Wojcieszów 21 sierpnia, 17:00
Paweł Żukowski 18, Patryk Lidtke 23, 85
Bóbr Opawa 1-6 Orzeł Mysłakowice 18 sierpnia, 17:00
Mateusz Hajduk 56 - Tomasz Woźniczka 4, Piotr Kafel 36, 70, Marcel Kaziemko 41, Filip Błaszczyk 86, Łukasz Janik 90
w pierwotnym terminie (21 sierpnia, 18:00) odwołany
Olsza Olszyna Lubańska 5-1 Czarni Lwówek Śląski 21 sierpnia, 17:00
Krystian Majer 37, 64, 78, Mateusz Dąbrowa 68, Marcin Markowski 84 - Adrian Puchalski 6
LZS Zaręba 0-4 Łużyce Lubań 21 sierpnia, 17:00
Jakub Gilewski 3, Marcin Kocuła 5, Kamil Sitek 8, Łukasz Bakalarz 85
Fatma Pobiedna 0-0 Cosmos Radzimów 21 sierpnia, 17:00
k. 3-2
Sudety Giebułtów 0-3 Granica Bogatynia 21 sierpnia, 17:00
(wo)
gospodarze wycofali się z rozgrywek
Łazek Pisarzowice 2-2 Włókniarz Leśna 21 sierpnia, 17:00
k. 3-5
Arlilsom 8, Krystian Rakiewicz 63 - Bartosz Wichuła 6, 57
Pogoń Markocice 3-0 Włókniarz Mirsk 21 sierpnia, 17:00
(wo)
goście wycofali się z rozgrywek
Zryw Bratków 0-4 LZS Porajów-Kopaczów 21 sierpnia, 17:00
Krystian Jaworowski 19, Michał Kacperski 54, Mateusz Włodarczyk 68, Adrian Pelc 79
Granica Miłoszów 0-3 Apis Jędrzychowice 21 sierpnia, 17:00
(wo)
gospodarze wycofali się z rozgrywek
LZS Kościelnik 1-5 Iskra Łagów (k. Zgorzelca) 21 sierpnia, 17:00
Marek Malamis 90 - Mateusz Janicki 4, Jakub Pietrek 49, Dawid Mądrzejewski 79, Rafał Smółka 83, Adam Pasternak 88
Kwisa Świeradów Zdrój 2-0 Nysa Zgorzelec 21 sierpnia, 17:00
Szymon Żarkowski 45, Michał Rojek 74
Kwisa Mroczkowice 2-4 Gryf Gryfów Śląski 21 sierpnia, 17:00
Grzegorz Szwałko 53, 88 - Bartosz Gola 12, Robert Opolski 25, Andrzej Badermann 41, Tomasz Ptaszkowski 47

II runda - 4 września
(Losowanie - 27 sierpnia 2019 - siedziba ZPN Jelenia Góra)

Gryf Gryfów Śląski 1-3 Apis Jędrzychowice 3 września, 18:00
Tomasz Traube 16 - Maciej Machowski 43, 67, Karol Hodowany 64
Fatma Pobiedna 2-1 LZS Porajów-Kopaczów 4 września, 17:30
Grzegorz Dudczak 22, Damian Jędrzejczyk 43 - Michał Kacperski 82
Iskra Łagów (k. Zgorzelca) 3-1 Karkonosze Jelenia Góra 4 września, 17:30
Artur Paradowski 14, Maciej Gargas 20 (s), Dawid Mądrzejewski 75 - Bartosz Poszelężny 62
Kwisa Świeradów Zdrój 3-2 Pogoń Markocice 4 września, 17:30
Wojciech Ostrejko 15, 37, Konrad Przybyło 65 - Łukasz Ludwik 5, Michał Marszałek 28
Granica Bogatynia 3-0 Włókniarz Leśna 4 września, 17:30
(wo)
goście wycofali się z rozgrywek
Olsza Olszyna Lubańska 1-5 Łużyce Lubań 4 września, 17:30
Krystian Majer 48 - Konrad Starczewski 8, Damian Bojdziński 47, Kamil Młynarski 77, Kamil Sitek 85, Jakub Kościecha 86
Czarni Strzyżowiec 0-3 Olimpia Kamienna Góra 4 września, 17:30
Aleksander Duda 20, 55, Bartosz Młodziński 76
Victoria Jelenia Góra 3-0 Stella Lubomierz 4 września, 17:30
(wo)
goście wycofali się z rozgrywek
KS Maciejowa (Jelenia Góra) 0-9 Lotnik Jeżów Sudecki 4 września, 17:30
Maciej Górski 8, 20, Damian Górgul 9, 40, Krzysztof Białkowski 28, Kamil Masel 37, Szymon Szeliga 38, Sebastian Wyka 82, 88
Orzeł Mysłakowice 4-4 Julia Szklarska Poręba 4 września, 17:30
k. 2-4
Piotr Kafel 65, Jakub Wolniewicz 69, Mikołaj Bubin 83 (s), Paweł Szpak 90 - Klim Chodżamkułow 10, Łukasz Kowalski 14, Oskar Klimek 45, Szymon Statkowski 67
WKS Pilchowice 1-1 Budowlani Wojcieszów 4 września, 17:30
k. 5-4
Patryk Ławniczek 34 - Krzysztof Nowicki 12
Znicz Kruszyn 0-6 BKS Bobrzanie Bolesławiec 4 września, 17:30
Oskar Pochwała 55, 60, 82, Dorian Latała 63, Łukasz Graczyk 70, Mateusz Medyński 85
Rybak Parowa 2-3 Piast Wykroty 4 września, 17:30
Rafał Mazur 8, 69 - Eryk Kliwak 27, Dominik Szydlarski 44, Bartosz Kojder 72
Sparta Zebrzydowa 1-4 KS Stare Jaroszowice 4 września, 17:30
Paweł Wilk 89 - Piotr Pokropywny 13, 25, 64, Kamil Nizioł 76
GKS Gromadka 3-4 Leśnik Osiecznica 4 września, 17:30
Kamil Demaj 19, 45, Paweł Sarzyński 65 - Kacper Serwatyński 16, Mykoła Malutin 32, Piotr Turek 54, Oskar Małecki 73
LKS Ocice 0-1 Hutnik Pieńsk 4 września, 17:30
Jakub Adamowicz 81

III runda - 18 września

Hutnik Pieńsk 3-3 Piast Wykroty 18 września, 17:00
k. 4-3
Dariusz Kowal 10, Paweł Wojdak 71, 80 - Piotr Krawczyk 6, 16, Dominik Szydlarski 8
Iskra Łagów (k. Zgorzelca) 5-0 Granica Bogatynia 18 września, 17:00
Artur Paradowski 2, Dawid Mądrzejewski 15, Adam Pasternak 28, 65, Adam Żurek 75
w Łące
KS Stare Jaroszowice 1-2 BKS Bobrzanie Bolesławiec 18 września, 17:00
Tomasz Król 34 - Dorian Latała 15, Łukasz Graczyk 26
Leśnik Osiecznica 1-1 Apis Jędrzychowice 18 września, 17:00
k. 1-3
Piotr Turek 77 - Kamil Kurianowicz 15
WKS Pilchowice 2-1 Kwisa Świeradów Zdrój 18 września, 17:00
Paweł Ignalewski 6, Jakub Michalczewski 32 - Michał Jabłonowski 2
Julia Szklarska Poręba 1-3 Łużyce Lubań 18 września, 17:00
Marcin Kocuła 70 (s) - Kamil Sitek 42, 60, Kamil Młynarski 80
Olimpia Kamienna Góra 0-2 Lotnik Jeżów Sudecki 18 września, 17:00
Damian Górgul 40, 62
Fatma Pobiedna 0-0 Victoria Jelenia Góra 18 września, 17:00
k. 4-3

1/4 finału - 2 października
(Losowanie - 24 września 2019 - siedziba ZPN Jelenia Góra)

Iskra Łagów (k. Zgorzelca) 3-5 Hutnik Pieńsk 2 października, 16:30
Radosław Konopski 73, Bartosz Szczęsny 78, Rafał Smółka 83 - Przemysław Ofiara 8, Maciej Daśko 26, Maciej Kiełbowicz 35, Dariusz Kowal 49, Rafał Jagiełło 71
Fatma Pobiedna 0-1 BKS Bobrzanie Bolesławiec 2 października, 16:30
Adrian Puzio 30
Łużyce Lubań 1-3 Apis Jędrzychowice 2 października, 16:30
Oskar Rymer 42 - Mateusz Baszak 40, Maciej Machowski 53, Kamil Kurianowicz 74
WKS Pilchowice 0-3 Lotnik Jeżów Sudecki 2 października, 16:30
Szymon Szeliga 7, 64, Michał Piwiński 90

1/2 finału - 1 kwietnia

Hutnik Pieńsk - BKS Bobrzanie Bolesławiec 4 lipca, 17:00
w pierwotnym terminie (1 kwietnia) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Lotnik Jeżów Sudecki - Apis Jędrzychowice 4 lipca, 17:00
w pierwotnym terminie (1 kwietnia) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego

Finał - 8 lipca
Mecz o godz. 18:00.

Autor: Maciej Kusina

 

Napisz do nas