[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2018/2019, grupa: Dolnośląski ZPN - Wrocław

Runda wstępna - 15 sierpnia

KP 86 Borek Strzeliński 0-3 Foto-Higiena Błyskawica II Gać 15 sierpnia, 16:00
Marcin Musiał 15, Grzegorz Modelski 48, 61
Lider Borów 4-5 Olimpia Podgaj 15 sierpnia, 17:00
Tomasz Kondracki 6, Jakub Górniak 41, Miłosz Koterba 48, Jakub Witkowski 90 - Dawid Lech 10, Radosław Grzywniak 23, 33, 81, Daniel Kozuchowski 72
Borowianka Borowa 1-5 Orzeł Pawłowice (Wrocław) 15 sierpnia, 16:00
Robert Górski 31 - Dawid Piech 3, Patryk Kotecki 59, Szymon Łasiński 61, Chrystian Edelbauer 75, Cezary Wyglądacz 82
Olimpia Bukowinka 0-4 Lotnik Twardogóra 15 sierpnia, 16:00
Michał Lotka 21, Mateusz Matysiak 39, Łukasz Stępień 46, Kamil Leszczyński 90
Zryw Chociwel 0-6 Polonia Jaszowice 15 sierpnia, 16:00
Dąb Dobroszyce 0-1 Barycz Milicz 15 sierpnia, 16:00
Maciej Łukowiak 87
KS Dziadowa Kłoda 3-3 LZS Solniki Małe 15 sierpnia, 16:00
k. 6-5
Kacper Krowiarz 49, Karol Świątek 80, Michał Kowalski 90 - Mateusz Płuska 7, 35, Brajan Pluta 53
KS Gręboszyce 2-1 KS Łozina 15 sierpnia, 16:00
Damian Kuświk 24, Tomasz Lis 60 - Michał Dejneka 67
Sokół Kaszowo 0-7 Błysk Kuźniczysko 15 sierpnia, 11:00
Mateusz Kulikowiec 38, 75, 83, Maciej Ciosek 45, Paweł Pisarski 49, Rafał Serwa 67, Bartłomiej Ośmiałowski 79
KS Karszów 0-4 LKS Brożec 15 sierpnia, 16:00
Patryk Serwicki 26, 37, Paweł Olenkiewicz 29, Maciej Stolarz 66
Tarant Krzyżowice 4-0 Błękitni Jerzmanowo (Wrocław) 15 sierpnia, 16:00
Patryk Skowroński 12, 34, Maciej Putyra 33 (s), Maciej Broniszewski 69
Zjednoczeni Łowęcice 1-2 LZS Osiek 15 sierpnia, 16:00
Kamil Moneta 5 - Norbert Szczęch 43, Witold Oleśków 87
Piast Lutynia 2-4 Parasol Wrocław 15 sierpnia, 16:00
Michał Baraniecki 13, Marcin Borowiec 87 - Rafał Świerc 26, 59, Przemysław Madej 83, Michał Woźnica 84
AP Oleśnica 2-3 Widawa Kiełczów 15 sierpnia, 16:00
Piotr Michalewski 75, Łukasz Sobol 90 - Grzegorz Lew 4, 18, Paweł Oszczapiński 57
Puma Pietrzykowice 0-4 Ambrozja Bogdaszowice 15 sierpnia, 16:00
Maciej Łoskot 44, Paweł Rudnicki 49, 61, Kacper Towarnicki 53
Zieloni Rakoszyce 2-2 Polonia Bielany Wrocławskie 15 sierpnia, 16:00
k. 4-5
Tomasz Kik 17, 45 - Mateusz Cieżak 57, Paweł Misiak 60
Odra Rzeczyca 1-2 Pogoń Miękinia 15 sierpnia, 16:00
Błękitni Pustków Wilczkowski 4-3 WKS Wierzbice 15 sierpnia, 11:00
Piotr Baraniecki 23, 87, Szczepan Pasławski 28, Marcin Osiecki 54 - Michał Banach 13, 61, Filip Janiak 90
WKS Wilczyce 3-0 Czarni II Minkowice Oławskie 15 sierpnia, 16:00
(wo)
goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz
Sokół Ujeździec Wielki 0-4 Plon Gądkowice 15 sierpnia, 16:00
Mateusz Rajkiewicz 22, 44, 72, Sebastian Głownicki 60
Płomień Wisznia Mała 2-1 Sparta Wrocław 15 sierpnia, 16:00
Rafał Pająk 75, 81 - Łukasz Walkiewicz 52
Skra Wojnowice 0-6 Wratislavia Wrocław 15 sierpnia, 16:00
Tomtex Widawa Wrocław 3-0 Błękitni Gniechowice 15 sierpnia, 16:00
(wo)
Różanka Wrocław 10-0 Szaluna Zębice 15 sierpnia, 16:00
Alaa El-Ali 6, 44, 60, 86, Karol Cegła 18, Tomasz Piasecki 21, 62, 84, Michał Zwolak 42, Wojciech Żywina 74
Polonia Grabowno Wielkie 0-3 Barycz Sułów 15 sierpnia, 16:00
(wo)
gospodarze wycofali się z rozgrywek
Czarni Chrząstawa 0-14 Moto Jelcz Oława 15 sierpnia, 17:00
w Oławie; Czarni gospodarzem
Orzeł Bukówek 3-6 Sokół Smolec 15 sierpnia, 11:00
Mateusz Partyka 16, Jacek Cieliński 48, 58 - Łukasz Bielaszka 20, 83, Jakub Smoter 28, Artur Smużyński 57, 79, 89
FC Pęcz 0-4 Orzeł Marszowice 15 sierpnia, 16:00
Ołeksandr Mułyk 65, Kasper Morawski 70, Łukasz Pańkowski 77, 83
Piast Nadolice 1-0 Czarni Jelcz-Laskowice 14 sierpnia, 18:00
Radosław Romanowski 62
Świteź Wiązów 4-5 Nefryt Jordanów Śląski 15 sierpnia, 18:00
Krzysztof Komornicki 2, 90, Dariusz Buszta 53, 67 - Marcin Lisowski 5, 58, Tomasz Łach 22 (s), Artur Sieradzki 25, Marcin Wertelecki 61
Sokół II Marcinkowice 5-1 Polonia Wrocław 15 sierpnia, 16:00
Radosław Diakowski 16, Emil Kędzior 27, Jakub Róg 50, Łukasz Soroczyński 79, 90 - Kamil Malec 31
Tur Wrocław 1-5 Orzeł Sadowice 15 sierpnia, 12:00
Radosław Babij 36 - Konrad Hylewicz 26, Karol Janko 45, Alan Reszka 57, Kamil Frukacz 59, Adam Ratajczak 72
Burza Godzieszowa 5-1 KS Dobroszów 14 sierpnia, 18:30
Mateusz Słomski 6, 41, 57, 66, Łukasz Majchrowicz 53 - Daniel Świerad 20
KS Łazy Wielkie 2-3 Orla Korzeńsko 15 sierpnia, 16:00
Jarosław Kotwicki 34, Tomasz Kochmański 39 - Mateusz Kmita 56, 86, Marcin Antoniak 76
Pogoń Syców 3-0 Zenit Międzybórz 15 sierpnia, 16:00
(wo)
na boisku 0-1
Gromnik Kuropatnik 0-2 Korona Pęcz 15 sierpnia, 16:00
Piotr Boguś 67, Bartłomiej Statkiewicz 78
Bór Oborniki Śląskie 4-0 Czarni Białków (k. Środy Śląskiej) 15 sierpnia, 16:00
Tomasz Lizak 17, Tomasz Wasiak 21, Artur Groński 73 (s), Grzegorz Kozal 90
Dolpasz Skokowa 1-3 Iskra Pasikurowice 15 sierpnia, 16:00
Krystian Barabach 19 - Dawid Baraniec 14, Mateusz Jasiński 39, Łukasz Bartnicki 72
Mechanik II Brzezina 2-0 Zjednoczeni Szczepanów 15 sierpnia, 16:00
Bartłomiej Matyja 55, Marcin Antosiewicz 70
Polonia Jaksonów 1-1 Rapid Domaniów 15 sierpnia, 11:00
k. 4-3
Damian Raś 75 - Karol Kądziołka 65
Odra Malczyce 4-3 KP Brzeg Dolny 15 sierpnia, 16:00
Piotr Gałek 39, Paweł Strożek 41, 82, Krzysztof Naskręt 75 - Mateusz Szczur 8, 33, Przemysław Bobkiewicz 90
Victoria Orzeszków 3-0 Odra Lubiąż 15 sierpnia, 16:00
(wo)
Marek Czochara 90 - Dawid Szczerba 70
na boisku 1-1 k. 1-2

I runda - 5 września

Lotnik Twardogóra 0-4 Wiwa Goszcz 5 września, 17:00
Oskar Rek 14, 26, 31, Paweł Kubot 75
Piast Nadolice 1-7 GKS Kobierzyce 19 września, 17:00
Przemysław Wróbel 65 - Adam Szarek 7, Przemysław Gladus 15, Michał Ociesa 40, Sławomir Domański 69, 86, 89, Jacek Jasiński 72
w pierwotnym terminie (5 września, 17:00) odwołany / w drugim terminie (12 września, 17:00) odwołany
KS Dziadowa Kłoda 3-3 Pogoń Oleśnica 5 września, 17:00
k. 4-5
Przemysław Kucharski 23, 85, Dominik Jeziorny 59 - Adrian Sikora 32, 90, Dawid Stanisławski 90
Foto-Higiena Błyskawica II Gać 2-1 Strzelinianka Strzelin 5 września, 17:00
Maciej Niemczyński 36, Paweł Zawiślak 90 - Rafał Leoszkiewicz 20
Tarant Krzyżowice 1-3 Kolektyw Radwanice 5 września, 17:00
Dawid Klepuszewski 39 - Adam Gębarzewski 23, Paweł Szymiczek 88, Adam Frasz 90
KS Gręboszyce 0-2 Widawa Bierutów 5 września, 17:00
Łukasz Grzelak 10, Maciej Gajewski 59
Mechanik II Brzezina 0-0 Polonia Środa Śląska 5 września, 17:00
k. 4-3
Victoria Orzeszków 3-0 Mechanik Brzezina
(wo)
goście wycofali się z rozgrywek
Polonia Jaksonów 0-5 KS Żórawina 5 września, 17:00
Mateusz Królik 10, 50, Lansana Condé 40, Kacper Czarnecki 70, 90
LZS Osiek 4-1 Zachód Sobótka 5 września, 17:00
Witold Oleśków 23, Norbert Szczęch 71, Sebastian Kurzawa 82, 85 - Dawid Pałys 14
Sokół II Marcinkowice 1-3 Energetyk Siechnice 5 września, 17:00
Radosław Diakowski 42 - Daniel Majewski 21, 59, Tomasz Kościelniak 37
Bór Oborniki Śląskie 2-1 MKP Wołów 5 września, 17:00
Przemysław Kaczmarczyk 3, Mateusz Rakowski 23 - Piotr Hryszkiewicz 8
Pogoń Syców 0-1 GKS Mirków/Długołęka 5 września, 17:00
Jarosław Gołda 89
Barycz Sułów 1-1 Orzeł Prusice 4 września, 18:00
k. 3-2
Maciej Bachta 43 - Paweł Gryz 47
Widawa Kiełczów 1-5 Sokół Marcinkowice 5 września, 17:00
Łukasz Herbuś 20 - Jacek Mądrzejewski 26, 53, Rafał Rybiński 58, 69, Jarosław Wejerowski 90
Błysk Kuźniczysko 1-5 Polonia Trzebnica 29 sierpnia, 18:00
Michał Kossakowski 61 - Przemysław Marduła 15, 39, Jakub Czternastek 25, Kamil Ramiączek 43, Kacper Belica 70
Iskra Pasikurowice 1-1 Piast Żerniki (Wrocław) 5 września, 17:00
k. 3-1
Dawid Baraniec 32 - Adam Napieralski 24
Orla Korzeńsko 1-4 Sokół Wielka Lipa 5 września, 17:00
Paweł Oleś 67 - Michał Wróbel 11, Adrian Łakomski 65, 80, Kamil Suppan 90
Plon Gądkowice 1-10 Śląsk II Wrocław 5 września, 17:00
Tomtex Widawa Wrocław 0-9 Foto-Higiena Gać 5 września, 17:00
Janusz Gancarczyk 32, Michał Grochowski 33, Szymon Krocz 53, Marek Gancarczyk 67, 71, Łukasz Staroń 67, Jehor Tarnow 83, 86, Michał Gałaszewski 88
Barycz Milicz 0-7 Piast Żmigród 5 września, 17:00
Filip Kendzia 30, Paweł Kohut 33, Maciej Badel 35, Szymon Stasik 44, 51, Oskar Trzepacz 63, Cezary Kępczyński 82
Burza Godzieszowa 0-7 Ślęza Wrocław 5 września, 17:00
Filip Skórnica 13, Jakub Jakóbczyk 15 (k), 33, 34, 57, Maciej Matusik 23, 53
Polonia Bielany Wrocławskie 1-2 Olimpia Podgaj 5 września, 17:00
Mateusz Cieżak 41 - Daniel Kozuchowski 39, Radosław Grzywniak 77
Różanka Wrocław 0-4 Orzeł Pawłowice (Wrocław) 5 września, 17:00
Szymon Łasiński 20, Patryk Kotecki 22, 40, Oskar Caliński 90
Odra Malczyce 2-1 Parasol Wrocław 5 września, 17:00
Krzysztof Naskręt 20, Marcin Zieliński 78 - Michał Woźnica 26
Płomień Wisznia Mała 1-4 Wratislavia Wrocław 5 września, 17:00 (59)
Wojciech Łącki 59 - Mateusz Matlęga 62, Dawid Jędrzejewski 71, Damian Piszczałka 80, 83
WKS Wilczyce 1-10 Moto Jelcz Oława 5 września, 17:00
Sokół Smolec 1-1 Orzeł Sadowice 5 września, 17:00
k. 2-4
Adam Ratajczak 75 (s) - Adam Ratajczak 90
LKS Brożec 0-1 Polonia Jaszowice 5 września, 17:00
Karol Domagała 56
Korona Pęcz 2-3 Orzeł Marszowice 5 września, 17:00
Błażej Kurdyś 43, Piotr Dubaniowski 90 - Ołeksandr Mułyk 48, Michał Szczypkowski 63, Jacek Sorbian 90
Pogoń Miękinia 0-4 Ambrozja Bogdaszowice 5 września, 17:00
Łukasz Bienias 22, Paweł Rudnicki 26, Damian Brzozowski 30, Diogo Neto 63
Błękitni Pustków Wilczkowski 2-2 Nefryt Jordanów Śląski 5 września, 17:00
k. 4-2
Szczepan Pasławski 28, Łukasz Legodziński 57 - Artur Sieradzki 46, 68

1/16 finału - 26 września
(Losowanie - 8 września 2018 - siedziba Dolnośląskiego ZPN)

Foto-Higiena Błyskawica II Gać 0-5 Pogoń Oleśnica 26 września, 16:30
Rafał Smyrski 10, Krystian Kowalski 49, Adrian Sikora 67, 84, Dawid Stanisławski 77
GKS Kobierzyce 2-2 Sokół Marcinkowice 26 września, 16:30
k. 3-1
Radosław Flejterski 67, 86 - Jacek Mądrzejewski 9, Kacper Rokicki 36
Mechanik II Brzezina 0-3 GKS Mirków/Długołęka 3 października, 16:30
Grzegorz Zygadło 59, 63, Damian Żminkowski 77
w pierwotnym terminie (26 września, 16:30) odwołany
Victoria Orzeszków 0-7 Polonia Trzebnica 26 września, 16:30
Jakub Czternastek 17, 36, Adrian Puchała 41, Rafał Miazgowski 48, 55, Kamil Ramiączek 49, Remigiusz Szandrocho 81
LZS Osiek 2-12 Ślęza Wrocław 26 września, 16:30
Michał Wosiński 13, Norbert Szczęch 89 - Hubert Muszyński 6, Adrian Niewiadomski 18, Kamil Mańkowski 23, Jakub Jakóbczyk 27, 59, 65, Filip Olejniczak 53, 78, Maciej Matusik 64, 75, 76, 87
Bór Oborniki Śląskie 0-4 Sokół Wielka Lipa 26 września, 16:30
Michał Wróbel 30, 57, Igor Wargin 80, Adrian Łakomski 90
Barycz Sułów 0-1 Wiwa Goszcz 26 września, 16:30
Piotr Kotwa 35
Iskra Pasikurowice 3-0 Widawa Bierutów 26 września, 16:30
(wo)
przerwany w 60. minucie przy stanie 3-1 z powodu zdekompletowania drużyny gości
Odra Malczyce 0-4 Śląsk II Wrocław 26 września, 16:30
Błękitni Pustków Wilczkowski 5-3 Kolektyw Radwanice 26 września, 16:30
Daniel Furasiewicz 7, Radosław Książkiewicz 19, 41, 90, Marcin Osiecki 57 - Mateusz Brzęczek 4, Dominik Koterba 47, Paweł Szymiczek 81
Polonia Jaszowice 1-1 Energetyk Siechnice 26 września, 16:30
k. 9-8
Karol Domagała 73 - Bartłomiej Naściszewski 14
Orzeł Marszowice 10-2 Olimpia Podgaj 26 września, 16:30
Ołeksandr Mułyk 15, 34, 52, 66, Michał Szczypkowski 19, 32, Mieczysław Przytuła 28, Jarosław Wójcik 70, Paweł Przytuła 85, Remigiusz Chowaniak 86 - Radosław Grzywniak 45, Henryk Furman 78
Ambrozja Bogdaszowice 4-1 KS Żórawina 26 września, 16:30
Damian Brzozowski 29, Maciej Łoskot 39, 61, 67 - Bartłomiej Skowroński 12
Orzeł Sadowice 0-4 Foto-Higiena Gać 26 września, 16:30
Dominik Wejerowski 31, 36, Łukasz Staroń 52, Michał Gałaszewski 87
Wratislavia Wrocław 2-0 Moto Jelcz Oława 26 września, 16:30
Robert Ziaja 65, Damian Popiel 90
Orzeł Pawłowice (Wrocław) 0-7 Piast Żmigród 26 września, 16:30
Mikołaj Juchacz 6, Cezary Kępczyński 37, Patryk Bobkiewicz 65, Szymon Sołtyński 77, Oskar Trzepacz 80, Krzysztof Wiktorowicz 86, 88
w Żmigrodzie; Orzeł gospodarzem

1/8 finału - 24 października
(Losowanie - 5 października 2018, 12:00 - siedziba Dolnośląskiego ZPN)

Wratislavia Wrocław 0-8 Foto-Higiena Gać 24 października, 16:00
Michał Gałaszewski 3, Janusz Gancarczyk 4, Łukasz Staroń 38, 45 (k), Dominik Wejerowski 77, 87, Miłosz Kubacki 83, 89
Błękitni Pustków Wilczkowski 0-11 Śląsk II Wrocław 24 października, 16:00
Krystian Pasternak ?, ?, ?, Marcin Szpakowski ?, ?, ?, Mateusz Młynarczyk ?, ?, Tomasz Skrzypek ?, ?, Grzegorz Kotowicz ?
Iskra Pasikurowice 1-2 Wiwa Goszcz 23 października, 16:00
Wojciech Dubas ? - Jakub Wojciechowski ?, Karol Makowczyński ?
Polonia Jaszowice 3-5 Ślęza Wrocław 23 października, 17:30
Radosław Karasek 8, Piotr Jasiński 19, 79 - Jakub Jakóbczyk 44, 45, 82, Hubert Muszyński 67, Kornel Traczyk 86
Ambrozja Bogdaszowice 1-3 Sokół Wielka Lipa 24 października, 16:00
nieznany ? - Aleksander Czupry ?, Michał Wróbel ?, Adrian Łakomski ?
Orzeł Marszowice 2-0 GKS Mirków/Długołęka 24 października, 16:00
Ołeksandr Mułyk 81, 86
GKS Kobierzyce 0-5 Piast Żmigród 24 października, 16:00
Paweł Kohut ?, ?, Szymon Rusiecki ?, Cezary Kępczyński ?, Oskar Trzepacz ?
Pogoń Oleśnica 5-4 Polonia Trzebnica 24 października, 15:30
Marcin Koselski 4, Sławomir Kopek 39, Piotr Uznański 48, Jakub Warzecha 50, Wojciech Strójwąs 84 - Kamil Ramiączek 6, Adrian Puchała 37, 42, 45

1/4 finału - 1-2 grudnia
(Losowanie - 8 listopada 2018)

Wiwa Goszcz 1-3 Sokół Wielka Lipa 28 listopada, 14:00
Jakub Budzowski 35 - Kamil Suppan 20 (k), Karol Wojtyło 45, Igor Wargin 90
Ślęza Wrocław - Piast Żmigród 2 marca, 12:00
w pierwotnym terminie (1 grudnia) odwołany
Orzeł Marszowice - Śląsk II Wrocław 2 marca, 12:00
w pierwotnym terminie (1 grudnia, 12:00) odwołany
Pogoń Oleśnica 0-3 Foto-Higiena Gać 1 grudnia, 12:00
Janusz Gancarczyk 68, 80, 82

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: dolnoslaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas