[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2018/2019, grupa: Dolnośląski ZPN - Legnica

Runda wstępna - 15 sierpnia

Rataj Paszowice 1-4 LZS Buczyna 15 sierpnia, 17:00
Dawid Jakimowicz 36 - Grzegorz Basałyga 3, 39, 90, Amadeusz Demeszuk 13
Amator Wierzchowice 1-3 Zawisza Serby 15 sierpnia, 17:00
Adrian Kaczmarek 37 - Dawid Ciechelski 28, 69, Damian Żmijowski 86
Orzeł Czerna 2-4 Chojnowianka Chojnów 15 sierpnia, 17:00
Marcin Nieradka 15, Adam Furman 42 - Jakub Olewnik 3, 87, Konrad Cichoń 50, Piotr Jędrusiak 80
Orzeł Mikołajowice 3-3 Zryw Kłębanowice 15 sierpnia, 17:00
k. 3-4
Marcel Cisowski 33, Damian Połetek 73, 84 - Marcin Kowalski 5, Paweł Wolanin 52, Robert Lazarek 78
Płomień Michów 2-3 Pogoń Góra 15 sierpnia, 17:00
Bartosz Pabian 3, Paweł Szewców 88 - Marek Nowak 43, Tomasz Kotarski 51, 57
Fortuna Obora 2-6 Górnik Lubin 15 sierpnia, 17:00
Piotr Wanat 41, 61 - Patryk Sobczak 16, Maciej Kusztal 22, Norbert Kołcz 32, Łukasz Wingert 35, 38, Jakub Dziaszyk 82
Gwardia Białołęka 3-1 Dragon Jaczów 15 sierpnia, 17:00
Kacper Gil 9, Michał Smereczniak 20, Marcel Szymański 58 - Rafał Kiżuk 90
Czarni Golanka Dolna 6-4 Ikar Miłogostowice 15 sierpnia, 17:00
Roman Ryba 4, Rafał Druba 25, Kamil Czepiel 32, 47, 58, Łukasz Czepiel 51 - Daniel Serafiński 28, Marcin Ścisłowicz 48, 83, Maciej Sterkowiec 77

I runda - 5 września

Pogoń Góra 0-8 Górnik Polkowice 5 września, 17:00
Filip Baranowski 7, 81, Wojciech Konefał 24, 74, Dawid Świdwa 63, Michał Bednarski 65, 75, 77
GKS Męcinka 3-2 Orkan Szczedrzykowice 5 września, 17:00
Grzegorz Osmulski 45, Marek Popardowski 75, Kornel Koziarz 81 (s) - Marcin Ogórek 5, Jakub Kruk 90
Płomień Radwanice 2-2 Stal Chocianów 5 września, 17:00
k. 2-4
Karol Kwiecień 68, Adam Nazar 90 - Adam Tomaszewski 58, Łukasz Bednarz 90
Zamet Przemków 1-9 Górnik Złotoryja 5 września, 17:00
Robert Szlachetko 4 - Tomasz Dubowski 8, 16, Wojciech Świętochowski 11, 43, Marcin Baszczak 28, 33, Bartosz Haniecki 70, Jakub Radkiewicz 79, Mateusz Dudzic 83
Odra Ścinawa 0-2 Zagłębie II Lubin 5 września, 17:00
Eryk Sobków 51, Łukasz Soszyński 60
Górnik Lubin 1-0 Odra Chobienia 6 września, 17:00
Karol Gracz 75 (k)
Iskra Księginice 1-6 Miedź II Legnica 5 września, 17:00
Łukasz Marciniak 90 - Patryk Makuch 15, 23, Marcel Wolan 33, 87, Marcin Garuch 57, Mateusz Miazga 65
Konfeks Legnica 2-2 Sparta Rudna 5 września, 17:00
k. 7-8
Łukasz Akacki 32, Hubert Winnik 90 - Łukasz Ostrowski 4, 44
Czarni Rokitki 1-1 Kuźnia Jawor 5 września, 17:00
k. 5-4
Szymon Gut 32 - Marcel Szałach 44
Kaczawa Bieniowice 1-2 Prochowiczanka Prochowice 5 września, 17:00
Krystian Ceglarski 62 - Rafał Szumański 50, Tomasz Wojciechowski 81
LZS Buczyna 1-5 Chrobry II Głogów 5 września, 17:00
Wojciech Jurak 26 - Przemysław Siudak 46, 62, Konrad Flis 70, Paul Filipowicz 80, Adam Antochów 88
Czarni Golanka Dolna 2-15 Sparta Grębocice 5 września, 17:00
Roman Ryba 18, Łukasz Czepiel 66 - Patryk Duda 26, 27, 43, Kamil Łętkowski 32, Tomasz Bieleń 35, 45, 55, 67, 79, 80, Łukasz Szuszkiewicz 52, 76, 78, 88, Bartosz Gancarski 86
Chojnowianka Chojnów 4-0 Zryw Kłębanowice 5 września, 17:00
Kacper Jędraszczyk 9, Sebastian Iwaniak 13, Konrad Cichoń 54, 88
Gwardia Białołęka 0-1 Orla Wąsosz 5 września, 17:00
Sebastian Wielgórka 55 (k)
KS Legnickie Pole 3-0 Huta Przemków 5 września, 17:00
(wo)
goście wycofali się z rozgrywek
Zawisza Serby 4-1 Iskra Kochlice 5 września, 17:00
Łukasz Malesa 18, Szymon Gil 23, 76, Dawid Ciechelski 62 - Paweł Ręczkowski 10

1/8 finału - 26 września

GKS Męcinka 2-3 Górnik Polkowice 26 września, 16:30
Piotr Zieliński 11, Mariusz Słota 46 - Michał Bednarski 10, 77, Kacper Kocik 90
Górnik Złotoryja 0-0 Stal Chocianów 26 września, 16:30
k. 4-5
Górnik Lubin 0-4 Zagłębie II Lubin 26 września, 16:30
Jakub Brzeżowski 4, 57, Eryk Sobków 64, 90
Sparta Rudna 0-9 Miedź II Legnica 26 września, 19:00
Mateusz Zatwarnicki 10, 17, Patryk Makuch 35, Marcel Wolan 37, 45, 51, Lucjan Zieliński 55, Aleks Ławniczak 81, Szymon Cukier 86
Czarni Rokitki 0-3 Prochowiczanka Prochowice 26 września, 16:30
Kamil Kochan 56, Rafał Szumański 76, 88
Sparta Grębocice 5-0 Chrobry II Głogów 26 września, 16:30
Tomasz Bieleń 60, Patryk Duda 76, Szymon Józefczak 79, Łukasz Szuszkiewicz 90, 90
Chojnowianka Chojnów 2-7 Orla Wąsosz 26 września, 16:30
Daniel Korniłowicz 64, Krzysztof Kowalczyk 68 - Mateusz Tkacz 4, 20, 38, Jakub Kobyliński 16, 45, Paweł Malik 17 (s), Rafał Tomala 43
Zawisza Serby 2-5 KS Legnickie Pole 26 września, 16:30
Kamil Szczyrek 49, Łukasz Malesa 80 - Paweł Wyżga 40, 42, 90, Marcin Wasilewski 47, Mateusz Alwin 73

1/4 finału

Stal Chocianów - Górnik Polkowice
(33)
Zagłębie II Lubin 3-0 Miedź II Legnica 28 listopada, 18:00
Łukasz Soszyński 14, Eryk Sobków 34 (k), Kamil Piątkowski 41
(34)
Prochowiczanka Prochowice - Sparta Grębocice
(35)
KS Legnickie Pole - Orla Wąsosz
(36)

1/2 finału

zwycięzca meczu nr 33 - zwycięzca meczu nr 34
zwycięzca meczu nr 35 - zwycięzca meczu nr 36

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: dolnoslaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas