[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2018/2019, grupa: Dolnośląski ZPN - Jelenia Góra

I runda - 15 sierpnia
(Losowanie - 13 lipca 2018 - siedziba OZPN Jelenia Góra)
Włókniarz Mirsk - wolny los

Łazek Pisarzowice 2-5 Cosmos Radzimów 4 sierpnia, 17:00
Jakub Ziarkiewicz 59, Mateusz Nachrebecki 71 - Mateusz Świątek 8, Sławomir Szuchalski 24, Przemysław Wdowikowski 43, Mateusz Ramulewicz 66, Hubert Tomaszewski 84
w Radzimowie; LZS gospodarzem / pierwotnie zweryfikowany jako walkower 3-0; w późniejszym terminie uznano wynik z boiska
Bielany Biedrzychowice 1-3 Łużyce Lubań 15 sierpnia, 17:00
Paweł Kurczewski 69 - Sebastian Gawroniuk 55, Marcin Kocuła 81, Łukasz Misiurek 85
LZS Zaręba 0-7 Włókniarz Leśna 15 sierpnia, 17:00
Bartosz Panek 10, 55, 67, 81, Krzysztof Pieśkiewicz 18, Mateusz Kalka 24, 36
Fatma Pobiedna 1-3 Granica Bogatynia 15 sierpnia, 17:00
Krystian Cymbałko 83 - Julian Rudnicki 11, 53, Michał Stefanek 72
Górnik Węgliniec 0-4 Apis Jędrzychowice 15 sierpnia, 17:00
Mateusz Baszak 44, 58, Kamil Kurianowicz 60, Daniel Piechno 90
LKS Ocice 4-3 Czarni Lwówek Śląski 15 sierpnia, 17:00
Dariusz Jakieła 24, 55, Dawid Karaban 26, Jakub Kaczor 28 - Bartosz Sikora 60, Jakub Jarosz 65, Rafał Raginia 90
LZS Janiszów 0-3 Piast Bolków 15 sierpnia, 17:00
(wo)
na boisku 0-1
Bóbr Opawa 4-6 KS 1946 Chełmsko Śląskie 15 sierpnia, 17:00
Patryk Zyzak 32, Zbigniew Tobiasz 53, Mateusz Hajduk 60, Damian Lechman 75 - Jacek Zbrzyzny 12, Dawid Borys 15, 24, 47, Artur Kiełbasa 38, Mateusz Nowak 43
Kwisa Świeradów Zdrój 3-1 LZS Brzeźnik 18 sierpnia, 17:00
Wojciech Ostrejko 56, Konrad Przybyło 58, Piotr Drzymała 77 - Damian Wójtowicz 27
w pierwotnym terminie (15 sierpnia, 17:00) odwołany
LZS Łaziska 2-5 BKS Bobrzanie Bolesławiec 15 sierpnia, 17:00
Radosław Wróblewski 32, Sławomir Habowski 78 - Sławomir Pełdiak 14, Adrian Kulesza 15, 34, 41, Łukasz Graczyk 72
Karkonosze III Jelenia Góra 1-0 Bóbr Marciszów 15 sierpnia, 15:00
Wojciech Galos 90
na stadionie przy ul. Lubańskiej
Karkonosze II Jelenia Góra 4-4 Orzeł Wojcieszów 15 sierpnia, 11:00
k. 4-2
Marcel Kaziemko 20, 72, Łukasz Jaworski 67, Damian Podgórski 77 - Jarosław Matwiejczyk 22, Damian Kruk 30, Michał Horodyski 35, Adrian Kuszczak 90
Victoria Jelenia Góra 1-3 Julia Szklarska Poręba 15 sierpnia, 17:00
Radosław Paradowski 84 - Klim Chodżamkułow 38, Łukasz Lisowski 41, Piotr Słupek 72
w Janowicach Wielkich / pierwotnie zweryfikowany jako walkower 0-3; w późniejszym terminie uznano wynik z boiska
Orzeł Mysłakowice 2-4 Lotnik Jeżów Sudecki 15 sierpnia, 17:00
Łukasz Łukomski 30, Piotr Kafel 58 - Sebastian Wyka 32, 46, Maciej Suchanecki 39, Mateusz Zawadzki 89
Twardy Świętoszów 1-6 GKS Warta Bolesławiecka 15 sierpnia, 17:00
Marcin Łojko 23 - Igor Guimarães 12, 53, Mateusz Pełech 17, Hubert Łukasiewicz 58, Krzysztof Kaliciak 75, 83
GKS Iwiny 0-3 Pogoń Świerzawa 15 sierpnia, 17:00
(wo)
Mateusz Plichta 8, Maciej Kobeluszczyk 10, Jan Górniak 24, 87, Marek Spychalski 40, 90, Szymon Szczygieł 42 - Marcin Hyndle 63, Piotr Gajek 73, 88
na boisku 7-4
LKS Mierzwin 2-4 Leśnik Osiecznica 15 sierpnia, 17:00
Marek Farbis 9, Łukasz Wiżgała 40 - Paweł Łopaciński 25, 49, 75, Filip Ziobrowski 34
Olsza Olszyna Lubańska 2-0 Piast Wykroty 15 sierpnia, 17:00
Marek Kurec 77, Wojciech Karolewicz 83
KS Maciejowa 4-3 Lechia Piechowice 15 sierpnia, 11:00
Jacek Gdeczyk ?, Paweł Mróz ?, Alex Miro-Figueras ?, Łukasz Szymczak ? - nieznany ?, ?, ?
w Jeleniej Górze; na stadionie przy ul. Lubańskiej / pierwotnie zweryfikowany jako walkower 0-3; w późniejszym terminie uznano wynik z boiska
Mitex Podgórzyn 0-1 Pogoń Wleń 15 sierpnia, 17:00
Krystian Błażewicz 25
Rybak Parowa 5-4 Nysa Zgorzelec 15 sierpnia, 17:00
Jarosław Ryś 22, 64, Jerzy Olejniczak 42, Rafał Hanusiak 81, Tomasz Rychter 89 - Adrian Przystaś 13, 27, Łukasz Witowski 70, Paweł Jaworski 75
Orzeł Gościszów 4-2 Hutnik Pieńsk 15 sierpnia, 17:00
Łukasz Zięba 29, 90, Michał Bis 31, Jan Łaniocha 81 - Paweł Rajczyk 66, Dariusz Kowal 85
GKS Gromadka 1-5 Chrobry Nowogrodziec 15 sierpnia, 17:00
Tomasz Gortych 39 - Mateusz Orda 36, 45, 75, Bartosz Kojder 40, Jakub Piekarz 60
KS Łomnica 3-1 Olimpia Kamienna Góra 15 sierpnia, 17:00
Maciej Maćkowski 27, 35, Oktawian Szwejk 85 - Łukasz Kraszewski 88
Sparta Zebrzydowa 1-4 Gryf Gryfów Śląski 15 sierpnia, 17:00
Paweł Wilk 55 - Bartosz Gola 57, Krzysztof Złocik 66, 72, Adrian Roskowiński 80
KS Stare Jaroszowice 2-3 Victoria Ruszów 15 sierpnia, 11:00
Tomasz Król 28, Michał Urbański 81 - Dariusz Dziewiątak 20, 54, Jhonatan 61
Budowlani Wojcieszów 0-6 Olimpia Kowary 15 sierpnia, 17:00
Paweł Żukowski 8 (s), Piotr Wawrzyniak 10, 44, 48, Maciej Ulicki 15, 39
WKS Pilchowice 0-3 Stella Lubomierz 15 sierpnia, 17:00
(wo)
Paweł Ignalewski 77 - Antoni Podobiński 69
na boisku 1-1 k. 3-2
LZS Stara Kamienica 2-3 Karkonosze Jelenia Góra 15 sierpnia, 17:00
Piotr Polak 11, 15 - Robert Lekszycki 53, Bartosz Poszelężny 70, 88
KS Pławna 2-1 Potok Karpniki 15 sierpnia, 17:00
Igor Miliński 55, Piotr Sykała 70 - Cezary Szarafin 38
LZS Kotliska 4-3 GKS Tomaszów Bolesławiecki 19 sierpnia, 15:00
Ernest Wutowicz 3, Szymon Kijanka 45, 64, Daniel Leśniewski 79 - Zbigniew Szewczyk 32, Marcin Kubuś 85, 87

II runda - 5 września

KS Łomnica 3-0 Pogoń Świerzawa 5 września, 17:00
(wo)
na boisku 3-2
Karkonosze III Jelenia Góra 2-1 Julia Szklarska Poręba 5 września, 17:00 (60)
Robert Wiejak 25, Brajan Kułakowski 85 - Łukasz Charko 39
Karkonosze II Jelenia Góra 4-0 KS Maciejowa 4 września, 17:00 (50)
Kacper Gęślak 57, 71, Kacper Makuchowski 63, 64
LKS Ocice 2-0 Łużyce Lubań 5 września, 17:00
Patryk Pacuła 45, Hubert Pajdzik 90
KS 1946 Chełmsko Śląskie 2-1 Piast Bolków 5 września, 17:00
Gracjan Głowacki 3, Jacek Zbrzyzny 9 - Kamil Kmiecik 23
w Lubawce
Kwisa Świeradów Zdrój 0-3 Włókniarz Mirsk 12 września, 17:00
Bartosz Morzecki 15, Kamil Jabłonowski 60, Damian Górgul 68
Leśnik Osiecznica 0-4 Victoria Ruszów 5 września, 17:00
Ahmed Hassen 9, 90, Bartłomiej Stelwach 13, Adrian Klisowski 88
Olsza Olszyna Lubańska 0-3 Stella Lubomierz 19 września, 17:00
Michał Szramowiat 2, Antoni Podobiński 54, Aleksander Misiewicz 90
w pierwotnym terminie (5 września, 17:00) odwołany / w drugim terminie (12 września, 17:00) odwołany
Rybak Parowa 3-2 BKS Bobrzanie Bolesławiec 5 września, 17:00
Rafał Mazur 11, Jarosław Ryś 48, Szymon Bulanda 85 - Eryk Kliwak 75, 80
Pogoń Wleń 0-10 Lotnik Jeżów Sudecki 5 września, 17:00
Szymon Szeliga 4, 63, 84, Mateusz Zawadzki 20, 40, Artur Niemirski 28, Sylwester Wersocki 31, Kamil Masel 52, Michał Piwiński 86, 88
Orzeł Gościszów 2-1 Chrobry Nowogrodziec 5 września, 17:00
Wojciech Martynowski 36, Łukasz Zięba 89 - Maciej Trochimczuk 58
Olimpia Kowary 0-6 Karkonosze Jelenia Góra 5 września, 17:00
Bartosz Poszelężny 4, Oskar Giziński 21, Norbert Walczak 38, Wałerij Skydan 71, Robert Lekszycki 82, Maciej Gargas 85
KS Pławna 2-5 Gryf Gryfów Śląski 5 września, 17:00
Piotr Sykała 46, Tomasz Churas 65 - Marcin Kozań 16, Mateusz Tyszkowski 37, Marek Wiedro 53, 78, Andrzej Badermann 88
LZS Kotliska 0-6 GKS Warta Bolesławiecka 5 września, 17:00
Aleksander Pyrka 11, Mariusz Krzysik 43, 84, Damian Stępak 47, Mateusz Pełech 57, Krzysztof Kaliciak 62
Cosmos Radzimów 3-1 Apis Jędrzychowice 5 września, 17:00
Paweł Romańczuk 5, 60, 70 - Mateusz Baszak 64
Włókniarz Leśna 4-0 Granica Bogatynia 5 września, 17:00
Konrad Kalka 16, Mateusz Kalka 43, Kamil Osowski 84, Paweł Dziemidowicz 90

III runda - 26 września
(Losowanie - 14 września 2018 - siedziba OZPN Jelenia Góra)

KS Łomnica 0-1 Karkonosze Jelenia Góra 26 września, 17:00
Damian Buzała 71
Karkonosze II Jelenia Góra 1-5 Lotnik Jeżów Sudecki 26 września, 17:00
Marcel Kaziemko 68 - Szymon Szeliga 10, Krzysztof Białkowski 20, 48 (k), Michał Piwiński 24, Mateusz Zawadzki 79
Karkonosze III Jelenia Góra 3-0 KS 1946 Chełmsko Śląskie 26 września, 17:00
(wo)
na stadionie przy ul. Lubańskiej / goście wycofali się z rozgrywek
LKS Ocice 0-4 Gryf Gryfów Śląski 26 września, 17:00
Maciej Celuch 8, 82, Grzegorz Romanowski 78, Tomasz Cieślak 87
Rybak Parowa 5-3 GKS Warta Bolesławiecka 26 września, 17:00
Jarosław Ryś 39, Damian Pagórski 47, 90, Rafał Mazur 59, 77 - Krzysztof Kaliciak 35, 65, Sebastian Jaśkiewicz 43
Orzeł Gościszów 4-6 Victoria Ruszów 26 września, 17:00
Maciej Jadach 4, Michał Bis 30, 81, Jan Łaniocha 52 - Adrian Klisowski 7, 42, Bartosz Kopania 43, Bartłomiej Stelwach 49, Jhonatan Borges 57, 60
Włókniarz Leśna 3-0 Cosmos Radzimów 26 września, 17:00
(wo)
Sławomir Szuchalski 20, Krystian Janczewski 48, Mateusz Świątek 81
na boisku 0-3; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
Stella Lubomierz 0-4 Włókniarz Mirsk 26 września, 17:00
Damian Górgul 16, Jarosław Wichowski 50, Patryk Szczęsny 73, Dawid Makowski 83

IV runda - 10 października

Gryf Gryfów Śląski 1-1 Lotnik Jeżów Sudecki 9 października, 16:00
k. 4-5
Tomasz Herdzik 13 - Mateusz Zawadzki 87
Włókniarz Leśna 1-0 Victoria Ruszów 10 października, 16:00
Krzysztof Mazur 33
Rybak Parowa 0-2 Karkonosze Jelenia Góra 10 października, 16:00
Robert Lekszycki 30, Aleksander Garbar 82
Karkonosze III Jelenia Góra 0-2 Włókniarz Mirsk 17 października, 16:00
Bartosz Szczęsny 24, Patryk Szczęsny 89

1/2 finału - 3 kwietnia
(Losowanie - 6 grudnia 2018, 17:00 - siedziba OZPN Jelenia Góra)

Włókniarz Leśna 0-0 Karkonosze Jelenia Góra 3 kwietnia, 17:00
k. 3-2
Lotnik Jeżów Sudecki 2-0 Włókniarz Mirsk 3 kwietnia, 17:00
Krzysztof Białkowski 34, Maciej Górski 85

Finał - 17 kwietnia

Lotnik Jeżów Sudecki 3-0 Włókniarz Leśna 17 kwietnia, 19:00
Damian Górgul 7, Maciej Suchanecki 38, 80
w Jeleniej Górze; na Stadionie Miejskim

Puchar Polski 2018/2019 (Dolnośląski ZPN)

Puchar Polski 2018/2019 (Dolnośląski ZPN - Legnica)
Puchar Polski 2018/2019 (Dolnośląski ZPN - Wałbrzych)
Puchar Polski 2018/2019 (Dolnośląski ZPN - Wrocław)

Autor: Wojciech Korbel
Kontakt: dolnoslaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas