[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Strzelcy:
 
10 goli - Jakub Jakóbczyk (Ślęza Wrocław),
8 goli - Ołeksandr Mułyk (Orzeł Marszowice),
6 goli - Maciej Matusik (Ślęza Wrocław),
5 goli - Janusz Gancarczyk (Foto-Higiena Gać), Radosław Grzywniak (Olimpia Podgaj),
4 gole - Alaa El-Ali (Różanka Wrocław), Adrian Łakomski (Sokół Wielka Lipa), Maciej Łoskot (Ambrozja Bogdaszowice), Adrian Puchała (Polonia Trzebnica), Adrian Sikora (Pogoń Oleśnica), Mateusz Słomski (Burza Godzieszowa), Łukasz Staroń (Foto-Higiena Gać), Dominik Wejerowski (Foto-Higiena Gać), Michał Wróbel (Sokół Wielka Lipa),
3 gole - Jakub Czternastek (Polonia Trzebnica), Sławomir Domański (GKS Kobierzyce), Michał Gałaszewski (Foto-Higiena Gać), Cezary Kępczyński (Piast Żmigród), Paweł Kohut (Piast Żmigród), Patryk Kotecki (Orzeł Pawłowice (Wrocław)), Radosław Książkiewicz (Błękitni Pustków Wilczkowski), Mateusz Kulikowiec (Błysk Kuźniczysko), Jacek Mądrzejewski (Sokół Marcinkowice), Krystian Pasternak (Śląsk II Wrocław), Tomasz Piasecki (Różanka Wrocław), Mateusz Rajkiewicz (Plon Gądkowice), Kamil Ramiączek (Polonia Trzebnica), Oskar Rek (Wiwa Goszcz), Paweł Rudnicki (Ambrozja Bogdaszowice), Artur Sieradzki (Nefryt Jordanów Śląski), Artur Smużyński (Sokół Smolec), Norbert Szczęch (LZS Osiek), Michał Szczypkowski (Orzeł Marszowice), Marcin Szpakowski (Śląsk II Wrocław), Oskar Trzepacz (Piast Żmigród),
2 gole - Michał Banach (WKS Wierzbice), Dawid Baraniec (Iskra Pasikurowice), Piotr Baraniecki (Błękitni Pustków Wilczkowski), Łukasz Bielaszka (Sokół Smolec), Damian Brzozowski (Ambrozja Bogdaszowice), Dariusz Buszta (Świteź Wiązów), Jacek Cieliński (Orzeł Bukówek), Mateusz Cieżak (Polonia Bielany Wrocławskie), Kacper Czarnecki (KS Żórawina), Radosław Diakowski (Sokół II Marcinkowice), Karol Domagała (Polonia Jaszowice), Radosław Flejterski (GKS Kobierzyce), Marek Gancarczyk (Foto-Higiena Gać), Piotr Jasiński (Polonia Jaszowice), Tomasz Kik (Zieloni Rakoszyce), Mateusz Kmita (Orla Korzeńsko), Krzysztof Komornicki (Świteź Wiązów), Daniel Kozuchowski (Olimpia Podgaj), Mateusz Królik (KS Żórawina), Miłosz Kubacki (Foto-Higiena Gać), Przemysław Kucharski (KS Dziadowa Kłoda), Sebastian Kurzawa (LZS Osiek), Grzegorz Lew (Widawa Kiełczów), Marcin Lisowski (Nefryt Jordanów Śląski), Szymon Łasiński (Orzeł Pawłowice (Wrocław)), Daniel Majewski (Energetyk Siechnice), Przemysław Marduła (Polonia Trzebnica), Grzegorz Mazurek (Piast Żmigród), Rafał Miazgowski (Polonia Trzebnica), Mateusz Młynarczyk (Śląsk II Wrocław), Grzegorz Modelski (Foto-Higiena Błyskawica II Gać), Hubert Muszyński (Ślęza Wrocław), Krzysztof Naskręt (Odra Malczyce), Filip Olejniczak (Ślęza Wrocław), Witold Oleśków (LZS Osiek), Marcin Osiecki (Błękitni Pustków Wilczkowski), Rafał Pająk (Płomień Wisznia Mała), Łukasz Pańkowski (Orzeł Marszowice), Szczepan Pasławski (Błękitni Pustków Wilczkowski), Damian Piszczałka (Wratislavia Wrocław), Mateusz Płuska (LZS Solniki Małe), Adam Ratajczak (Orzeł Sadowice), Rafał Rybiński (Sokół Marcinkowice), Patryk Serwicki (LKS Brożec), Patryk Skowroński (Tarant Krzyżowice), Tomasz Skrzypek (Śląsk II Wrocław), Łukasz Soroczyński (Sokół II Marcinkowice), Dawid Stanisławski (Pogoń Oleśnica), Szymon Stasik (Piast Żmigród), Paweł Strożek (Odra Malczyce), Kamil Suppan (Sokół Wielka Lipa), Mateusz Szczur (KP Brzeg Dolny), Paweł Szymiczek (Kolektyw Radwanice), Rafał Świerc (Parasol Wrocław), Jehor Tarnow (Foto-Higiena Gać), Igor Wargin (Sokół Wielka Lipa), Krzysztof Wiktorowicz (Piast Żmigród), Michał Woźnica (Parasol Wrocław), Grzegorz Zygadło (GKS Mirków/Długołęka),
1 gol - Marcin Antoniak (Orla Korzeńsko), Marcin Antosiewicz (Mechanik II Brzezina), Radosław Babij (Tur Wrocław), Maciej Bachta (Barycz Sułów), Maciej Badel (Piast Żmigród), Krystian Barabach (Dolpasz Skokowa), Michał Baraniecki (Piast Lutynia), Łukasz Bartnicki (Iskra Pasikurowice), Kacper Belica (Polonia Trzebnica), Łukasz Bienias (Ambrozja Bogdaszowice), Patryk Bobkiewicz (Piast Żmigród), Przemysław Bobkiewicz (KP Brzeg Dolny), Piotr Boguś (Korona Pęcz), Marcin Borowiec (Piast Lutynia), Maciej Broniszewski (Tarant Krzyżowice), Mateusz Brzęczek (Kolektyw Radwanice), Jakub Budzowski (Wiwa Goszcz), Oskar Caliński (Orzeł Pawłowice (Wrocław)), Karol Cegła (Różanka Wrocław), Remigiusz Chowaniak (Orzeł Marszowice), Maciej Ciosek (Błysk Kuźniczysko), Lansana Condé (KS Żórawina), Marek Czochara (Victoria Orzeszków), Aleksander Czupry (Sokół Wielka Lipa), Michał Dejneka (KS Łozina), Piotr Dubaniowski (Korona Pęcz), Wojciech Dubas (Iskra Pasikurowice), Chrystian Edelbauer (Orzeł Pawłowice (Wrocław)), Adam Frasz (Kolektyw Radwanice), Kamil Frukacz (Orzeł Sadowice), Daniel Furasiewicz (Błękitni Pustków Wilczkowski), Henryk Furman (Olimpia Podgaj), Maciej Gajewski (Widawa Bierutów), Piotr Gałek (Odra Malczyce), Adam Gębarzewski (Kolektyw Radwanice), Przemysław Gladus (GKS Kobierzyce), Sebastian Głownicki (Plon Gądkowice), Jarosław Gołda (GKS Mirków/Długołęka), Jakub Górniak (Lider Borów), Robert Górski (Borowianka Borowa), Michał Grochowski (Foto-Higiena Gać), Paweł Gryz (Orzeł Prusice), Łukasz Grzelak (Widawa Bierutów), Łukasz Herbuś (Widawa Kiełczów), Piotr Hryszkiewicz (MKP Wołów), Konrad Hylewicz (Orzeł Sadowice), Filip Janiak (WKS Wierzbice), Karol Janko (Orzeł Sadowice), Jacek Jasiński (GKS Kobierzyce), Mateusz Jasiński (Iskra Pasikurowice), Dominik Jeziorny (KS Dziadowa Kłoda), Dawid Jędrzejewski (Wratislavia Wrocław), Mikołaj Juchacz (Piast Żmigród), Przemysław Kaczmarczyk (Bór Oborniki Śląskie), Radosław Karasek (Polonia Jaszowice), Grzegorz Kazimierowicz (Śląsk II Wrocław), Karol Kądziołka (Rapid Domaniów), Filip Kendzia (Piast Żmigród), Emil Kędzior (Sokół II Marcinkowice), Dawid Klepuszewski (Tarant Krzyżowice), Tomasz Kochmański (KS Łazy Wielkie), Tomasz Kondracki (Lider Borów), Sławomir Kopek (Pogoń Oleśnica), Marcin Koselski (Pogoń Oleśnica), Michał Kossakowski (Błysk Kuźniczysko), Tomasz Kościelniak (Energetyk Siechnice), Dominik Koterba (Kolektyw Radwanice), Miłosz Koterba (Lider Borów), Grzegorz Kotowicz (Śląsk II Wrocław), Piotr Kotwa (Wiwa Goszcz), Jarosław Kotwicki (KS Łazy Wielkie), Krystian Kowalski (Pogoń Oleśnica), Michał Kowalski (KS Dziadowa Kłoda), Grzegorz Kozal (Bór Oborniki Śląskie), Szymon Krocz (Foto-Higiena Gać), Kacper Krowiarz (KS Dziadowa Kłoda), Paweł Kubot (Wiwa Goszcz), Łukasz Kucyniak (Orzeł Marszowice), Błażej Kurdyś (Korona Pęcz), Damian Kuświk (KS Gręboszyce), Dawid Lech (Olimpia Podgaj), Łukasz Legodziński (Błękitni Pustków Wilczkowski), Rafał Leoszkiewicz (Strzelinianka Strzelin), Kamil Leszczyński (Lotnik Twardogóra), Tomasz Lis (KS Gręboszyce), Tomasz Lizak (Bór Oborniki Śląskie), Michał Lotka (Lotnik Twardogóra), Mikołaj Łazarowicz (Śląsk II Wrocław), Wojciech Łącki (Płomień Wisznia Mała), Maciej Łukowiak (Barycz Milicz), Przemysław Madej (Parasol Wrocław), Łukasz Majchrowicz (Burza Godzieszowa), Karol Makowczyński (Wiwa Goszcz), Kamil Malec (Polonia Wrocław), Kamil Mańkowski (Ślęza Wrocław), Jarosław Matkowski (Ambrozja Bogdaszowice), Mateusz Matlęga (Wratislavia Wrocław), Bartłomiej Matyja (Mechanik II Brzezina), Mateusz Matysiak (Lotnik Twardogóra), Piotr Michalewski (AP Oleśnica), Paweł Misiak (Polonia Bielany Wrocławskie), Kamil Moneta (Zjednoczeni Łowęcice), Kasper Morawski (Orzeł Marszowice), Marcin Musiał (Foto-Higiena Błyskawica II Gać), Adam Napieralski (Piast Żerniki (Wrocław)), Bartłomiej Naściszewski (Energetyk Siechnice), Diogo Neto (Ambrozja Bogdaszowice), Maciej Niemczyński (Foto-Higiena Błyskawica II Gać), Adrian Niewiadomski (Ślęza Wrocław), Michał Ociesa (GKS Kobierzyce), Paweł Olenkiewicz (LKS Brożec), Paweł Oleś (Orla Korzeńsko), Paweł Oszczapiński (Widawa Kiełczów), Bartłomiej Ośmiałowski (Błysk Kuźniczysko), Dawid Pałys (Zachód Sobótka), Mateusz Partyka (Orzeł Bukówek), Dawid Piech (Orzeł Pawłowice (Wrocław)), Paweł Pisarski (Błysk Kuźniczysko), Brajan Pluta (LZS Solniki Małe), Damian Popiel (Wratislavia Wrocław), Mieczysław Przytuła (Orzeł Marszowice), Paweł Przytuła (Orzeł Marszowice), Mateusz Rakowski (Bór Oborniki Śląskie), Damian Raś (Polonia Jaksonów), Adrian Repski (Ślęza Wrocław), Alan Reszka (Orzeł Sadowice), Kacper Rokicki (Sokół Marcinkowice), Radosław Romanowski (Piast Nadolice), Jakub Róg (Sokół II Marcinkowice), Szymon Rusiecki (Piast Żmigród), Rafał Serwa (Błysk Kuźniczysko), Bartłomiej Skowroński (KS Żórawina), Filip Skórnica (Ślęza Wrocław), Jakub Smoter (Sokół Smolec), Rafał Smyrski (Pogoń Oleśnica), Łukasz Sobol (AP Oleśnica), Szymon Sołtyński (Piast Żmigród), Jacek Sorbian (Orzeł Marszowice), Bartłomiej Statkiewicz (Korona Pęcz), Łukasz Stępień (Lotnik Twardogóra), Maciej Stolarz (LKS Brożec), Wojciech Strójwąs (Pogoń Oleśnica), Remigiusz Szandrocho (Polonia Trzebnica), Adam Szarek (GKS Kobierzyce), Dawid Szczerba (Odra Lubiąż), Karol Świątek (KS Dziadowa Kłoda), Daniel Świerad (KS Dobroszów), Kacper Towarnicki (Ambrozja Bogdaszowice), Kornel Traczyk (Ślęza Wrocław), Piotr Uznański (Pogoń Oleśnica), Łukasz Walkiewicz (Sparta Wrocław), Jakub Warzecha (Pogoń Oleśnica), Tomasz Wasiak (Bór Oborniki Śląskie), Jarosław Wejerowski (Sokół Marcinkowice), Marcin Wertelecki (Nefryt Jordanów Śląski), Jakub Witkowski (Lider Borów), Jakub Wojciechowski (Wiwa Goszcz), Karol Wojtyło (Sokół Wielka Lipa), Michał Wosiński (LZS Osiek), Jarosław Wójcik (Orzeł Marszowice), Przemysław Wróbel (Piast Nadolice), Cezary Wyglądacz (Orzeł Pawłowice (Wrocław)), Paweł Zawiślak (Foto-Higiena Błyskawica II Gać), Robert Ziaja (Wratislavia Wrocław), Marcin Zieliński (Odra Malczyce), Michał Zwolak (Różanka Wrocław), Damian Żminkowski (GKS Mirków/Długołęka), Wojciech Żywina (Różanka Wrocław).

Strzelcy według drużyn:
 
Ambrozja Bogdaszowice: 4 - Maciej Łoskot, 3 - Paweł Rudnicki, 2 - Damian Brzozowski, 1 - Łukasz Bienias, Jarosław Matkowski, Diogo Neto, Kacper Towarnicki
AP Oleśnica: 1 - Piotr Michalewski, Łukasz Sobol
Barycz Milicz: 1 - Maciej Łukowiak
Barycz Sułów: 1 - Maciej Bachta
Błękitni Pustków Wilczkowski: 3 - Radosław Książkiewicz, 2 - Piotr Baraniecki, Marcin Osiecki, Szczepan Pasławski, 1 - Daniel Furasiewicz, Łukasz Legodziński
Błysk Kuźniczysko: 3 - Mateusz Kulikowiec, 1 - Maciej Ciosek, Michał Kossakowski, Bartłomiej Ośmiałowski, Paweł Pisarski, Rafał Serwa
Borowianka Borowa: 1 - Robert Górski
Bór Oborniki Śląskie: 1 - Przemysław Kaczmarczyk, Grzegorz Kozal, Tomasz Lizak, Mateusz Rakowski, Tomasz Wasiak
Burza Godzieszowa: 4 - Mateusz Słomski, 1 - Łukasz Majchrowicz
Dolpasz Skokowa: 1 - Krystian Barabach
Energetyk Siechnice: 2 - Daniel Majewski, 1 - Tomasz Kościelniak, Bartłomiej Naściszewski
Foto-Higiena Błyskawica II Gać: 2 - Grzegorz Modelski, 1 - Marcin Musiał, Maciej Niemczyński, Paweł Zawiślak
Foto-Higiena Gać: 5 - Janusz Gancarczyk, 4 - Łukasz Staroń, Dominik Wejerowski, 3 - Michał Gałaszewski, 2 - Marek Gancarczyk, Miłosz Kubacki, Jehor Tarnow, 1 - Michał Grochowski, Szymon Krocz
GKS Kobierzyce: 3 - Sławomir Domański, 2 - Radosław Flejterski, 1 - Przemysław Gladus, Jacek Jasiński, Michał Ociesa, Adam Szarek
GKS Mirków/Długołęka: 2 - Grzegorz Zygadło, 1 - Jarosław Gołda, Damian Żminkowski
Iskra Pasikurowice: 2 - Dawid Baraniec, 1 - Łukasz Bartnicki, Wojciech Dubas, Mateusz Jasiński
Kolektyw Radwanice: 2 - Paweł Szymiczek, 1 - Mateusz Brzęczek, Adam Frasz, Adam Gębarzewski, Dominik Koterba
Korona Pęcz: 1 - Piotr Boguś, Piotr Dubaniowski, Błażej Kurdyś, Bartłomiej Statkiewicz
KP Brzeg Dolny: 2 - Mateusz Szczur, 1 - Przemysław Bobkiewicz
KS Dobroszów: 1 - Daniel Świerad
KS Dziadowa Kłoda: 2 - Przemysław Kucharski, 1 - Dominik Jeziorny, Michał Kowalski, Kacper Krowiarz, Karol Świątek
KS Gręboszyce: 1 - Damian Kuświk, Tomasz Lis
KS Łazy Wielkie: 1 - Tomasz Kochmański, Jarosław Kotwicki
KS Łozina: 1 - Michał Dejneka
KS Żórawina: 2 - Kacper Czarnecki, Mateusz Królik, 1 - Lansana Condé, Bartłomiej Skowroński
Lider Borów: 1 - Jakub Górniak, Tomasz Kondracki, Miłosz Koterba, Jakub Witkowski
LKS Brożec: 2 - Patryk Serwicki, 1 - Paweł Olenkiewicz, Maciej Stolarz
Lotnik Twardogóra: 1 - Kamil Leszczyński, Michał Lotka, Mateusz Matysiak, Łukasz Stępień
LZS Osiek: 3 - Norbert Szczęch, 2 - Sebastian Kurzawa, Witold Oleśków, 1 - Michał Wosiński
LZS Solniki Małe: 2 - Mateusz Płuska, 1 - Brajan Pluta
Mechanik II Brzezina: 1 - Marcin Antosiewicz, Bartłomiej Matyja
MKP Wołów: 1 - Piotr Hryszkiewicz
Nefryt Jordanów Śląski: 3 - Artur Sieradzki, 2 - Marcin Lisowski, 1 - Marcin Wertelecki
Odra Lubiąż: 1 - Dawid Szczerba
Odra Malczyce: 2 - Krzysztof Naskręt, Paweł Strożek, 1 - Piotr Gałek, Marcin Zieliński
Olimpia Podgaj: 5 - Radosław Grzywniak, 2 - Daniel Kozuchowski, 1 - Henryk Furman, Dawid Lech
Orla Korzeńsko: 2 - Mateusz Kmita, 1 - Marcin Antoniak, Paweł Oleś
Orzeł Bukówek: 2 - Jacek Cieliński, 1 - Mateusz Partyka
Orzeł Marszowice: 8 - Ołeksandr Mułyk, 3 - Michał Szczypkowski, 2 - Łukasz Pańkowski, 1 - Remigiusz Chowaniak, Łukasz Kucyniak, Kasper Morawski, Mieczysław Przytuła, Paweł Przytuła, Jacek Sorbian, Jarosław Wójcik
Orzeł Pawłowice (Wrocław): 3 - Patryk Kotecki, 2 - Szymon Łasiński, 1 - Oskar Caliński, Chrystian Edelbauer, Dawid Piech, Cezary Wyglądacz
Orzeł Prusice: 1 - Paweł Gryz
Orzeł Sadowice: 2 - Adam Ratajczak, 1 - Kamil Frukacz, Konrad Hylewicz, Karol Janko, Alan Reszka
Parasol Wrocław: 2 - Rafał Świerc, Michał Woźnica, 1 - Przemysław Madej
Piast Lutynia: 1 - Michał Baraniecki, Marcin Borowiec
Piast Nadolice: 1 - Radosław Romanowski, Przemysław Wróbel
Piast Żerniki (Wrocław): 1 - Adam Napieralski
Piast Żmigród: 3 - Cezary Kępczyński, Paweł Kohut, Oskar Trzepacz, 2 - Grzegorz Mazurek, Szymon Stasik, Krzysztof Wiktorowicz, 1 - Maciej Badel, Patryk Bobkiewicz, Mikołaj Juchacz, Filip Kendzia, Szymon Rusiecki, Szymon Sołtyński
Plon Gądkowice: 3 - Mateusz Rajkiewicz, 1 - Sebastian Głownicki
Płomień Wisznia Mała: 2 - Rafał Pająk, 1 - Wojciech Łącki
Pogoń Oleśnica: 4 - Adrian Sikora, 2 - Dawid Stanisławski, 1 - Sławomir Kopek, Marcin Koselski, Krystian Kowalski, Rafał Smyrski, Wojciech Strójwąs, Piotr Uznański, Jakub Warzecha
Polonia Bielany Wrocławskie: 2 - Mateusz Cieżak, 1 - Paweł Misiak
Polonia Jaksonów: 1 - Damian Raś
Polonia Jaszowice: 2 - Karol Domagała, Piotr Jasiński, 1 - Radosław Karasek
Polonia Trzebnica: 4 - Adrian Puchała, 3 - Jakub Czternastek, Kamil Ramiączek, 2 - Przemysław Marduła, Rafał Miazgowski, 1 - Kacper Belica, Remigiusz Szandrocho
Polonia Wrocław: 1 - Kamil Malec
Rapid Domaniów: 1 - Karol Kądziołka
Różanka Wrocław: 4 - Alaa El-Ali, 3 - Tomasz Piasecki, 1 - Karol Cegła, Michał Zwolak, Wojciech Żywina
Sokół II Marcinkowice: 2 - Radosław Diakowski, Łukasz Soroczyński, 1 - Emil Kędzior, Jakub Róg
Sokół Marcinkowice: 3 - Jacek Mądrzejewski, 2 - Rafał Rybiński, 1 - Kacper Rokicki, Jarosław Wejerowski
Sokół Smolec: 3 - Artur Smużyński, 2 - Łukasz Bielaszka, 1 - Jakub Smoter
Sokół Wielka Lipa: 4 - Adrian Łakomski, Michał Wróbel, 2 - Kamil Suppan, Igor Wargin, 1 - Aleksander Czupry, Karol Wojtyło
Sparta Wrocław: 1 - Łukasz Walkiewicz
Strzelinianka Strzelin: 1 - Rafał Leoszkiewicz
Śląsk II Wrocław: 3 - Krystian Pasternak, Marcin Szpakowski, 2 - Mateusz Młynarczyk, Tomasz Skrzypek, 1 - Grzegorz Kazimierowicz, Grzegorz Kotowicz, Mikołaj Łazarowicz
Ślęza Wrocław: 10 - Jakub Jakóbczyk, 6 - Maciej Matusik, 2 - Hubert Muszyński, Filip Olejniczak, 1 - Kamil Mańkowski, Adrian Niewiadomski, Adrian Repski, Filip Skórnica, Kornel Traczyk
Świteź Wiązów: 2 - Dariusz Buszta, Krzysztof Komornicki
Tarant Krzyżowice: 2 - Patryk Skowroński, 1 - Maciej Broniszewski, Dawid Klepuszewski
Tur Wrocław: 1 - Radosław Babij
Victoria Orzeszków: 1 - Marek Czochara
Widawa Bierutów: 1 - Maciej Gajewski, Łukasz Grzelak
Widawa Kiełczów: 2 - Grzegorz Lew, 1 - Łukasz Herbuś, Paweł Oszczapiński
Wiwa Goszcz: 3 - Oskar Rek, 1 - Jakub Budzowski, Piotr Kotwa, Paweł Kubot, Karol Makowczyński, Jakub Wojciechowski
WKS Wierzbice: 2 - Michał Banach, 1 - Filip Janiak
Wratislavia Wrocław: 2 - Damian Piszczałka, 1 - Dawid Jędrzejewski, Mateusz Matlęga, Damian Popiel, Robert Ziaja
Zachód Sobótka: 1 - Dawid Pałys
Zieloni Rakoszyce: 2 - Tomasz Kik
Zjednoczeni Łowęcice: 1 - Kamil Moneta

Autor: Łukasz Malesa

 

Napisz do nas