[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2004/2005, grupa: Dolnośląski ZPN - Wrocław

1/32 finału - 22 września

Ślęża Sobótka 0-5 Polar Wrocław
Odra Malczyce 5-4 Bystrzyca Kąty Wrocławskie
Foto-Higiena Oława 7-1 Widawa Bierutów
Burza Szewce 4-3 Pogoń Oleśnica
Iskra Pasikurowice 3-0 Dąb Dobroszyce
(wo)
Piast Żmigród 3-2 Wiwa Goszcz
Pogoń Leśnica (Wrocław) 3-2 Polonia Miłoszyce
Błyskawica Gać 1-0 Gawin Królewska Wola
Nefryt Jordanów Śląski 4-3 GKS Mirków/Długołęka
Kwarcyt Jegłowa 1-6 Pogoń II/Piast Dobrzeń
Barycz Sułów 1-2 Polonia Środa Śląska
Orzeł Sadków 4-2 Śląsk II Wrocław
Energetyk Siechnice 0-3 Sokół Smolec
(wo)
Rolnik Sędzice 3-3 GKS Żórawina
k. 4-2
Pogoń Syców 1-0 Ognisko Przeworno
Burza Bystrzyca 0-7 Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie
GKS Nowoszyce 3-0 Kotwica Kotowice
Błękitni Chwalimierz 2-6 Parasol Wrocław
Amator Wrocław 4-2 Porcelana Ciechów
Strzelinianka Strzelin 3-4 KP Brzeg Dolny
Bór Oborniki Śląskie 1-6 Cosmos Juszczyn
Barycz Milicz 0-1 LZS Stary Śleszów
Orkan Ligota Piękna 4-0 PKS Łany
Czarni Kondratowice 1-5 MKS Oława
Świteź Wiązów 7-1 Polar II Wrocław
Polonia Jaszowice 3-2 GKS Kobierzyce
Polonia Grabowno 1-0 Gawin II Królewska Wola
Puma Pietrzykowice 5-0 Polonia Trzebnica
Czarni Jelcz-Laskowice 2-0 MKP Wołów
Błysk Kuźniczysko 3-1 Ślęza Wrocław
Sokół Wielka Lipa 7-0 Sokół Marcinkowice
Polonia Wrocław 0-3 Śląsk Wrocław

1/16 finału - 11 listopada

Odra Malczyce 0-4 Polar Wrocław
Burza Szewce 3-1 Foto-Higiena Oława
Iskra Pasikurowice 2-1 Piast Żmigród
Pogoń Leśnica (Wrocław) 0-2 Błyskawica Gać
Nefryt Jordanów Śląski 1-6 Pogoń II/Piast Dobrzeń
Orzeł Sadków 6-5 Polonia Środa Śląska
pd.
Sokół Smolec 4-1 Rolnik Sędzice
Pogoń Syców 0-8 Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie
GKS Nowoszyce 2-4 Parasol Wrocław
Amator Wrocław 1-4 KP Brzeg Dolny
Cosmos Juszczyn 1-7 LZS Stary Śleszów
Orkan Ligota Piękna 0-5 MKS Oława
Polonia Jaszowice 1-2 Świteź Wiązów
Polonia Grabowno 2-3 Puma Pietrzykowice
Błysk Kuźniczysko 0-3 Czarni Jelcz-Laskowice
Sokół Wielka Lipa 1-3 Śląsk Wrocław

1/8 finału - 20 kwietnia

Burza Szewce 1-9 Polar Wrocław
Iskra Pasikurowice 1-3 Błyskawica Gać
Pogoń II/Piast Dobrzeń 3-1 Orzeł Sadków
Sokół Smolec 0-2 Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie
Parasol Wrocław 2-1 KP Brzeg Dolny
LZS Stary Śleszów 0-2 MKS Oława
Świteź Wiązów 1-3 Puma Pietrzykowice
Czarni Jelcz-Laskowice 0-3 Śląsk Wrocław
(wo)

1/4 finału - 11 maja

Błyskawica Gać 1-2 Polar Wrocław
Rutkowski 78 (k) - Augustyniak 61, Hirsz 89
Pogoń II/Piast Dobrzeń 1-2 Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie
Bortniczak 18 - Kuropatwa 30, Jaworski 40
Parasol Wrocław 0-8 MKS Oława
Sikorski ?, ?, Błachaniec ?, ?, Ochmański ?, ?, Partyka ?, ?
Puma Pietrzykowice 0-2 Śląsk Wrocław
Kowalczyk 13, Wołczek 87

1/2 finału - 25 maja

MKS Oława 1-0 Śląsk Wrocław
Siwiński 47
Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie 5-3 Polar Wrocław
Bury 18, Kuropatwa 55, Półchłopek 66, Wróbel 71 (k), Lučan 80 - Gajowy 22, Anioł 38, 90 (k)

Finał - 15 czerwca

MKS Oława 0-1 Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie (200)
Lučan 55

Puchar Polski 2004/2005 (Dolnośląski ZPN)

Puchar Polski 2004/2005 (Dolnośląski ZPN - Jelenia Góra)
Puchar Polski 2004/2005 (Dolnośląski ZPN - Legnica)
Puchar Polski 2004/2005 (Dolnośląski ZPN - Wałbrzych)

Autor: Maciej Klag
Kontakt: dolnoslaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas