[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2004/2005, grupa: Dolnośląski ZPN - Jelenia Góra

I runda - 8 września

Spójnia Sady 2-2 KS 1946 Chełmsko Śląskie
k. 3-2
Chojnik Jelenia Góra 3-0 Orzeł Lubawka
(wo)
Bóbr Marciszów 1-1 Olimpia II Krzeszów
k. 4-3
Lesk Sędzisław 7-2 Zjednoczeni Bolków
LZS Czadrów 0-3 Rudawy Janowice Wielkie
(wo)
Hutnik Pieńsk 0-2 Victoria Ruszów
Leśnik Osiecznica 9-0 Piast Czerwona Woda
Piast Wykroty 0-1 Apis Jędrzychowice
LKS Bolesławice 0-2 Olsza Olszyna Lubańska
Bobrzanie Bolesławiec 0-1 Sparta Zebrzydowa
LZS Zaręba 0-2 LZS Otok
Iskra Łagów (k. Zgorzelca) 0-4 Bazalt Sulików
Kwisa Świeradów Zdrój 0-0 Włókniarz Mirsk
k. 4-3
Lechia Piechowice 0-3 Olimpia Kowary
(wo)
Skalnik Rębiszów 3-2 Gryf Gryfów Śląski
Włókniarz Leśna 6-3 Cosmos Radzimów
Czarni Strzyżowiec 0-3 LZS Sobota
(wo)
Granica Miłoszów 0-2 Zryw Ubocze
Stella Lubomierz 0-0 GKS Raciborowice
k. 5-4
Orzeł Platerówka 0-1 Piast Zawidów
LZS Lipa 1-10 Olimpia Kamienna Góra
Lotnik Jeżów Sudecki 6-1 KS Łomnica
KS LZS Mikułowa 2-2 Nysa Zgorzelec
k. 1-2
Pogoń Świerzawa 0-4 Julia Szklarska Poręba
LZS Stara Kamienica 1-3 Julia II Szklarska Poręba
Czarni Czerna 2-2 Chrobry Nowogrodziec
Czarni Lwówek Śląski 0-4 Łużyce Lubań
GKS Iwiny 4-5 BKS Bolesławiec
Pogoń Markocice 2-4 Granica Bogatynia
Orzeł Wojcieszów 3-2 Karkonosze Jelenia Góra
Piast Dziwiszów 1-1 Orzeł Mysłakowice
k. 6-7

II runda - 29 września
przy wyniku remisowym po 90 minutach gry sędzia zarządza wykonanie rzutów karnych

Skalnik Rębiszów 0-3 Julia Szklarska Poręba 22 września
Kwisa Świeradów Zdrój 3-3 Łużyce Lubań 22 września
k. 4-5
LZS Otok 3-4 Nysa Zgorzelec 22 września
Chojnik Jelenia Góra 1-0 Lesk Sędzisław 29 września
Orzeł Wojcieszów 0-1 Lotnik Jeżów Sudecki 29 września
Bóbr Marciszów 2-11 Spójnia Sady 29 września
Rudawy Janowice Wielkie 2-7 Olimpia Kamienna Góra 29 września
Victoria Ruszów 2-2 Sparta Zebrzydowa 29 września
k. 1-4
Czarni Czerna 0-3 Apis Jędrzychowice 29 września
Zryw Ubocze 2-6 Bazalt Sulików 29 września
Stella Lubomierz 1-2 Olsza Olszyna Lubańska 29 września
LZS Sobota 1-3 Piast Zawidów 29 września
Włókniarz Leśna 10-1 Orzeł Mysłakowice 29 września
Julia II Szklarska Poręba - Olimpia Kowary 5 października
Leśnik Osiecznica 0-3 BKS Bolesławiec 6 października
(wo)
Granica Bogatynia -
wolny los

III runda - 27 października

Spójnia Sady 4-4 Julia Szklarska Poręba
k. 3-1
Sparta Zebrzydowa 1-1 Apis Jędrzychowice
k. 4-3
Olsza Olszyna Lubańska 0-3 Nysa Zgorzelec
Olimpia Kamienna Góra 3-0 BKS Bolesławiec
(wo)
Olimpia Kowary 3-0 Piast Zawidów
Granica Bogatynia 1-2 Łużyce Lubań
Włókniarz Leśna 3-3 Bazalt Sulików
k. 5-3
Chojnik Jelenia Góra 1-6 Lotnik Jeżów Sudecki

1/4 finału - 26 marca

Olimpia Kowary 1-3 Olimpia Kamienna Góra 26 marca
Lotnik Jeżów Sudecki 4-1 Spójnia Sady 26 marca
Sparta Zebrzydowa 2-0 Włókniarz Leśna 26 marca
Nysa Zgorzelec 1-0 Łużyce Lubań 19 kwietnia, 17:00

1/2 finału - 11 maja

Nysa Zgorzelec 4-2 Lotnik Jeżów Sudecki
pd.
Szczęsny 40, Bogumił Jabłoński 90 (k), Mazur 96, Nowakowski 102 - Winiarski 13, Gawlik 51
Sparta Zebrzydowa 3-0 Olimpia Kamienna Góra
(wo)
po weryfikacji (na boisku 2-3), gra nieuprawnionego zawodnika w składzie kamiennogórzan

Finał - 26 maja
Mecz rozegrany w Nowogrodźcu

Nysa Zgorzelec 3-1 Sparta Zebrzydowa 26 maja
Wędzonka 18 (k), Roman 33, Mazur 37 - Kuźnik 28

Puchar Polski 2004/2005 (Dolnośląski ZPN)

Puchar Polski 2004/2005 (Dolnośląski ZPN - Legnica)
Puchar Polski 2004/2005 (Dolnośląski ZPN - Wałbrzych)
Puchar Polski 2004/2005 (Dolnośląski ZPN - Wrocław)

Autor: Maciej Klag
Kontakt: dolnoslaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas