[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2004/2005, grupa: Dolnośląski ZPN - Legnica

Runda wstępna - 15 sierpnia

Chojnowianka II Chojnów 0-3 Iskra Niedźwiedzice
(wo)
Plon Komorniki 0-6 Unia Rosochata
Orzeł Czerna 4-3 Sparta Przedmoście
Krokus Kwiatkowice 2-0 Polonia Lisowice
- Rataj Paszowice
Derby Kosiska 0-2 Miedź II Legnica
Kłos Moskorzyn 0-3 FKS Sobin
(wo)
Lechia Rokitnica 3-4 Olimpia Olszanica
Przyszłość Prusice 3-0 LZS Sichów

I runda - 25 sierpnia

Iskra Niedźwiedzice 2-5 Czarni Rokitki
Unia Rosochata 0-1 Korona Kawice
Orzeł Czerna 9-1 GLKS Gaworzyce
Krokus Kwiatkowice 0-5 Mewa Kunice
Burza Gołaczów 3-5 Toraed Bieniowice
Rataj Paszowice 0-3 Błękitni Kościelec
Miedź II Legnica 5-0 Konfeks Legnica
FKS Sobin 0-16 Sparta Rudna 25 września
Olimpia Olszanica 0-1 Fenix Pielgrzymka
Przyszłość Prusice 3-3 Wilkowianka Wilków
k. 3-1
Kolejarz Miłkowice 1-15 Zagłębie II Lubin 25 września
Unia Mściwojów 0-8 Kuźnia Jawor
Victoria Twardocice 1-1 Górnik Złotoryja
k. 5-3
Stal Chocianów 0-9 Chojnowianka Chojnów
Iskra Kębłów 2-3 Zawisza Serby
Gama Gaz Głogów 0-3 Pogoń Góra
(wo)
Zryw Kotla 1-4 Mieszko Ruszowice
Grom Udanin 4-3 Nysa Wiadrów
Odra Ścinawa 3-4 Orla Wąsosz
Amico Lubin 0-3 Błękitni Koskowice
Polonia Krzeczyn Wielki 4-6 Iskra Kochlice
Sokół Niechlów 1-3 Chrobry II Głogów
Płomień Radwanice 0-5 Zamet Przemków
Iskra Droglowice 1-2 Odra Chobienia
Dragon Jaczów 2-1 Sparta Grębocice
Arkon Przemków 5-4 Stal Chocianów
Pawia Lubin 0-3 Orkan Szczedrzykowice
(wo)
Orzeł Zagrodno 0-3 GKS Tomaszów Bolesławiecki
LZS Nowy Kościół 4-1 LZS Warta Bolesławiecka
Korona Czernina 1-8 Chrobry Głogów
GKS Męcinka 1-7 Prochowiczanka Prochowice
Miedź Legnica -
awans z wolnego losu

III runda - 15 września

Przyszłość Prusice 3-3 Fenix Pielgrzymka
Victoria Twardocice 2-14 GKS Tomaszów Bolesławiecki
Błękitni Kościelec 1-3 LZS Nowy Kościół
Grom Udanin 0-4 Kuźnia Jawor
Miedź II Legnica 2-1 Zamet Przemków
Orkan Szczedrzykowice 4-0 Czarni Rokitki
Kolejarz Miłkowice 5-2 Prochowiczanka Prochowice
pd.
Toraed Bieniowice 1-7 Błękitni Koskowice
Mewa Kunice 0-4 Miedź Legnica
Dragon Jaczów 2-3 Zawisza Serby
Arkon Przemków 1-2 Mieszko Ruszowice
Pogoń Góra 0-8 Chrobry Głogów
Sparta Rudna 9-2 Chrobry II Głogów
Korona Czernina 1-0 Chojnowianka Chojnów
Odra Chobienia 3-0 Orla Wąsosz
Korona Kawice 3-3 Iskra Kochlice
k. 3-5

1/8 finału - 27 października

Przyszłość Prusice 1-6 Kuźnia Jawor
GKS Tomaszów Bolesławiecki 0-4 Chrobry Głogów
LZS Nowy Kościół 0-9 Miedź Legnica
Miedź II Legnica 5-2 Błękitni Koskowice
pd.
Orkan Szczedrzykowice 0-5 Iskra Kochlice
Orzeł Czerna 2-1 Zawisza Serby
Mieszko Ruszowice 1-4 Odra Chobienia
Sparta Rudna 0-6 Zagłębie II Lubin

1/4 finału - 30 marca

Orzeł Czerna 1-6 Chrobry Głogów 20 kwietnia
Iskra Kochlice 0-7 Miedź Legnica
Miedź II Legnica 0-1 Kuźnia Jawor 19 kwietnia
Odra Chobienia 1-0 Zagłębie II Lubin 20 kwietnia

1/2 finału - 10 maja

Odra Chobienia 1-9 Chrobry Głogów
Kuźnia Jawor 0-4 Miedź Legnica

Finał - 25 maja
Stadion miejski w Legnicy

Miedź Legnica 1-2 Chrobry Głogów (250)
Robak 22 - Pojnar 25, Węglarz 78

Puchar Polski 2004/2005 (Dolnośląski ZPN)

Puchar Polski 2004/2005 (Dolnośląski ZPN - Jelenia Góra)
Puchar Polski 2004/2005 (Dolnośląski ZPN - Wałbrzych)
Puchar Polski 2004/2005 (Dolnośląski ZPN - Wrocław)

Autor: Maciej Klag
Kontakt: dolnoslaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas