[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2015/2016, grupa: Dolnośląski ZPN - Wrocław

Runda wstępna - 19 sierpnia

Silesia Szymanów 0-3 Tur Wrocław 19 sierpnia, 18:00
(wo)
Augustyn Wrocław 0-5 Orzeł Święta Katarzyna 19 sierpnia, 18:00
Żak Wrocław 1-5 Błękitni Gniechowice 19 sierpnia, 18:00
Sokół Sokołowice 1-5 Olimpia Oleśnica 19 sierpnia, 18:00
Olimpia Żerniki Wrocławskie 3-1 White Bat Czerńczyce 19 sierpnia, 18:00
Amator Oleśnica Mała 0-1 Błękitni Siedlce 19 sierpnia, 18:00

1/32 finału - 9 września

Tur Wrocław 1-6 Orzeł Pawłowice (Wrocław) 10 września, 17:30
Kristian Popovski ? - Aleks Liniewicz ?, ?, Marek Masalski ?, ?, Kamil Kirej ?, Dmytro Rżondkowśkyj ?
Orzeł Święta Katarzyna 2-2 Kolektyw Radwanice 9 września, 17:30
k. 2-4
Grzegorz Wasąg ?, Patryk Łabuda ? - nieznany ?, ?
Błękitni Gniechowice 3-3 Sokół Marcinkowice 9 września, 17:30
k. 3-2
nieznany ?, ?, ? - Marcin Musiał 32, Emil Kędzior 57, Szymon Janiuk 75
Gromnik Kuropatnik 1-1 Strzelinianka Strzelin 9 września, 17:30
k. 2-4
Korona Pęcz 0-0 KS Żórawina 9 września, 17:30
k. 2-1
Piast Nadolice 1-1 LKS Brożec 9 września, 17:30
k. 1-4
Błękitni Siedlce 2-2 Czarni Jelcz-Laskowice 8 września, 17:30
k. 4-1
Grzegorz Berezowski ?, Mateusz Brudnicki ? - nieznany ?, ?
Piast Żerniki (Wrocław) 4-2 KS Łozina 9 września, 17:30
LZS Bystre 0-8 Pogoń Oleśnica 9 września, 17:30
Piotr Kotwa ?, ?, Adrian Miodek ?, ?, Marek Matyja ?, ?, Łukasz Galik ?, Maciej Sepetowski ?
Olimpia Bukowinka 2-2 Dolpasz Skokowa 9 września, 17:30
k. 2-4
Tomtex Widawa Wrocław 1-7 Bumerang Wrocław 9 września, 17:30
Jakub Bryś 65 - nieznany 4, 9, 12, 32, 60, 70 (k), 78
Olimpia Oleśnica 2-6 Wiwa Goszcz 9 września, 17:30
Sokół Ujeździec Wielki 0-1 GKS Mirków/Długołęka 9 września, 17:30
KS Byków 0-1 Wratislavia Wrocław 9 września, 17:30
Jacek Huzarewicz 54
Olimpia Żerniki Wrocławskie 0-9 GKS Kobierzyce 9 września, 17:30
Patryk Bartków ?, ?, Dawid Błachut ?, ?, Krzysztof Wołczek ?, ?, Sebastian Zgoda ?, Kamil Żbik ?, Rafał Rybiński ?
Piast Lutynia 1-10 KS Bystrzyca Kąty Wrocławskie 9 września, 17:30
Tomasz Kaźmierczak ? - nieznany ?, ?, ?, ?, ?, ?, ?, ?, ?, ?
Błyskawica Lenartowice 2-6 Polonia Środa Śląska 9 września, 17:30
nieznany 37, 88 (k) - Krzysztof Rożek ?, 47 (k), Sylwester Kurek ?, Damian Januszek ?, Maciej Wenderski ?, Krystian Gawora ?
Sparta Wrocław 2-1 Polonia Miłoszyce 9 września, 17:30
Mateusz Łącz 27, Zouhair Benzaouia 67 - nieznany ?
Polonia Grabowno Wielkie 0-6 Sokół Wielka Lipa 9 września, 17:30
Barycz Milicz 2-5 Piast Żmigród 9 września, 17:30
KS Poniatowice 2-1 Widawa Bierutów 9 września, 17:30
Dariusz Tabaczuk ?, 82 - Sebastian Rachwał ? (k)
Płomień Wisznia Mała 1-17 Ślęza Wrocław 9 września, 17:30 (60)
Bartłomiej Tomala 48 - Jakub Jakóbczyk 12, 42, Konrad Kątny 17, 28, Paweł Niewiadomski 22, Mateusz Cieżak 32, 76, Adrian Bergier 36, Jakub Olewnik 38, Mateusz Kluzek 48, 63, 84, Damian Celuch 64, Andrzej Korytek 75, Cezary Wyglądacz 81, Mateusz Grabowski 83, Kornel Traczyk 90
Skra Wojnowice 4-5 Burza Chwalibożyce 9 września, 17:30
Energetyk Siechnice 3-0 LZS Stary Śleszów
(wo)
goście wycofali się z rozgrywek
Parasol Wrocław 0-2 KP Brzeg Dolny 9 września, 17:30
Maciej Pomiećko ?, Patryk Bobkiewicz ?
Złotniki Wrocław 0-7 MKP Wołów 9 września, 17:30
Dawid Cychol 2, Przemysław Kaczmarczyk 34, Paweł Janus 51, 86, Krystian Włodarczyk 53, Mateusz Zygmunt 61 (k), Kamil Ramiączek 86
Czarni Białków (k. Środy Śląskiej) 0-9 Śląsk II Wrocław 9 września, 17:30
Marcin Przybylski 12, 30, Krystian Miś 25, 33, Mateusz Czerwiński 38, 89, Mikołaj Kotfas 48, Maciej Matusik 80, Piotr Godzwon 85
Błękitni Jerzmanowo (Wrocław) 0-4 LKS Sadowice 16 września, 17:30
Nefryt Jordanów Śląski 5-1 Czarni Kondratowice 9 września, 17:30
Victoria Zawonia 4-2 Polonia Trzebnica 9 września, 17:30
Polonia Wrocław 0-2 Foto-Higiena Gać 9 września, 17:30
Odra Malczyce 5-1 Zjednoczeni Łowęcice 9 września, 17:30

1/16 finału - 23 września

Sparta Wrocław 0-2 KS Bystrzyca Kąty Wrocławskie 23 września, 17:00
Błękitni Gniechowice 1-4 Śląsk II Wrocław 23 września, 17:00
Energetyk Siechnice 1-1 GKS Mirków/Długołęka 23 września, 17:00
k. 6-7
Kolektyw Radwanice 0-3 Wratislavia Wrocław 23 września, 17:00
Nefryt Jordanów Śląski 3-2 GKS Kobierzyce 23 września, 17:00
Piast Żerniki (Wrocław) 2-5 Ślęza Wrocław 23 września, 17:00
Michał Kossakowski 3, Michał Szewczyk 88 - Mateusz Cieżak 16, Jakub Bohdanowicz 28, 39, Konrad Kątny 37, Adrian Bergier 60
Orzeł Pawłowice (Wrocław) 0-0 Bumerang Wrocław 23 września, 17:00
k. 5-4
Wiwa Goszcz 1-0 Piast Żmigród 23 września, 17:00
KS Poniatowice 1-2 Pogoń Oleśnica 23 września, 17:00
Paweł Kotwa ? - Maciej Sepetowski ?, Piotr Kotwa ?
Victoria Zawonia 1-6 Sokół Wielka Lipa 23 września, 17:00
w Sędzicach
Korona Pęcz 1-0 Burza Chwalibożyce 23 września, 17:00
LKS Brożec 0-4 Foto-Higiena Gać 23 września, 17:00
Błękitni Siedlce 3-2 Strzelinianka Strzelin 22 września, 17:00
Marek Szołdra ?, Wojciech Suchojad ?, Mateusz Brudnicki ? - nieznany ?, ?
Odra Malczyce 3-3 LKS Sadowice 23 września, 17:00
k. 7-6
MKP Wołów 2-0 Polonia Środa Śląska 23 września, 17:00
w Środzie Śląskiej
Dolpasz Skokowa 3-1 KP Brzeg Dolny 23 września, 17:00

1/8 finału - 7 października

GKS Mirków/Długołęka 0-6 Śląsk II Wrocław 7 października, 16:00
Marcin Przybylski 12, 15, Daniel Łuczak 25, Piotr Godzwon 34, Karol Danielik 48, Mateusz Stempin 88
Orzeł Pawłowice (Wrocław) 2-0 KS Bystrzyca Kąty Wrocławskie 7 października, 16:00
Grzegorz Krzan ?, Kamil Kirej ?
Wratislavia Wrocław 0-2 Ślęza Wrocław 7 października, 16:00
Adam Miazgowski 53, Damian Celuch 68
Korona Pęcz 1-2 Nefryt Jordanów Śląski 7 października, 16:00
Kamil Ramiączek ? - nieznany ?, ?
Wiwa Goszcz 3-1 Pogoń Oleśnica 7 października, 16:00
Łukasz Nowak 3, 7, Adrian Dąbrowski 87 - Bartłomiej Matyja 85
Dolpasz Skokowa 1-1 Sokół Wielka Lipa 7 października, 18:00
k. 4-3
Jakub Małecki 45 - nieznany ?
w Trzebnicy
Błękitni Siedlce 0-12 Foto-Higiena Gać 7 października, 16:00
Odra Malczyce 1-1 MKP Wołów 7 października, 16:00
k. 6-5

1/4 finału - 30 marca

Odra Malczyce 4-1 Wiwa Goszcz 30 marca, 17:00
Dolpasz Skokowa 0-9 Ślęza Wrocław 6 marca, 14:00
Grzegorz Rajter 1, Adrian Bergier 12, 23, Mateusz Kluzek 16, Jacek Mądrzejewski 54, Jakub Bohdanowicz 60, Jakub Jakóbczyk 83, 90, Andrzej Korytek 88
Orzeł Pawłowice (Wrocław) 0-6 Foto-Higiena Gać 6 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (30 marca, 17:00) odwołany z powodu braku możliwości wynajmu boiska
Nefryt Jordanów Śląski 1-2 Śląsk II Wrocław 30 marca, 17:00
nieznany 80 - Artur Łuczkiewicz 9 (k), Karol Danielik 71

1/2 finału - 13 kwietnia
(Losowanie - 6 kwietnia 2016 - siedziba Dolnośląskiego ZPN)

Odra Malczyce 0-6 Śląsk II Wrocław 13 kwietnia, 17:00
Karol Danielik 4, Marcin Przybylski 13 (k), Mateusz Stempin 30, Maciej Matusik 43, Maciej Badel 85, Wiktor Żytek 90
Foto-Higiena Gać 0-2 Ślęza Wrocław 13 kwietnia, 17:00 (100)
Damian Celuch 27, Mateusz Kluzek 90

Finał - 30 kwietnia

Śląsk II Wrocław 2-1 Ślęza Wrocław 30 kwietnia, 12:00
Marcin Przybylski 12, Mariusz Idzik 32 - Andrzej Korytek 16
w Trzebnicy

Puchar Polski 2015/2016 (Dolnośląski ZPN)

Puchar Polski 2015/2016 (Dolnośląski ZPN - Jelenia Góra)
Puchar Polski 2015/2016 (Dolnośląski ZPN - Legnica)
Puchar Polski 2015/2016 (Dolnośląski ZPN - Wałbrzych)

Autor: Wojciech Korbel
Kontakt: dolnoslaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas