[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2015/2016, grupa: Dolnośląski ZPN - Legnica

I runda - 19 sierpnia

Victoria Parchów 6-0 Chojnowianka Chojnów 19 sierpnia, 17:00
KS Legnickie Pole 0-2 Rodło Granowice 19 sierpnia, 17:00
Czarni Rokitki 1-1 Górnik Złotoryja 19 sierpnia, 17:00
wynik rzutów karnych nieznany; awans Górnika
Perła Potoczek 0-3 Odra Chobienia 19 sierpnia, 17:00
Odra Ścinawa 2-2 KS Polkowice 19 sierpnia, 17:00
k. 3-4
Mariusz Maruciński 1, Przemysław Tadla 33 - Mateusz Surożyński 7, Piotr Krasiński 90
Iskra Księginice 0-6 Orkan Szczedrzykowice 19 sierpnia, 17:00
Grom Gromadzyń-Wielowieś 2-3 Iskra Kochlice 19 sierpnia, 17:00
LZS Buczyna 0-1 Zagłębie II Lubin 19 sierpnia, 17:00
Konfeks Legnica 2-3 Kuźnia Jawor 25 sierpnia, 18:00
Aleksander Jazowiecki 34, Dominik Plebaniak 39 - Rafał Sejud 4, 52, Emilian Borek 62
Zamet Przemków 8-1 Transportowiec Kłopotów 19 sierpnia, 17:00
Zryw Kotla 2-3 Orla Wąsosz 19 sierpnia, 17:00
Sokół Krzywa (k. Legnicy) 0-11 Miedź II Legnica 19 sierpnia, 17:00
Krokus Kwiatkowice 0-7 Kaczawa Bieniowice 19 sierpnia, 17:00
Unia Rosochata 0-6 Prochowiczanka Prochowice 19 sierpnia, 17:00
Kłos Moskorzyn 1-10 Chrobry II Głogów 19 sierpnia, 17:00
Sparta Grębocice 3-1 Stal Chocianów 19 sierpnia, 17:00

II runda - 9 września

Zamet Przemków 2-2 Orla Wąsosz 9 września, 17:00
k. 3-5
Zbigniew Urbaniak 51, Kamil Piech 72 - Mateusz Olikiewicz 86, 90
Prochowiczanka Prochowice 1-4 Miedź II Legnica 9 września, 17:00
Mateusz Matulak 60 - Adam Wasilewski 20, Zenobiusz Pioś 50 (s), Tomasz Wojciechowski 78, Mateusz Tkacz 85
Chrobry II Głogów 1-3 KS Polkowice 9 września, 17:00
Tomasz Bieleń 71 - Dawid Wacławczyk 61, Mateusz Surożyński 66, Krzysztof Drzazga 75
Iskra Kochlice 0-7 Orkan Szczedrzykowice 9 września, 17:00
Odra Chobienia 3-0 Górnik Złotoryja 9 września, 17:00
(wo)
goście wycofali się z rozgrywek
Victoria Parchów 1-5 Sparta Grębocice 9 września, 17:00
Paweł Moskalewicz 16 (s) - Dariusz Wolski 22, 54, 70, 84, Michał Ziobroniewicz 78
Rodło Granowice 0-0 Kaczawa Bieniowice 9 września, 17:00
k. 5-3
Kuźnia Jawor 1-1 Zagłębie II Lubin 9 września, 17:00
k. 4-1
Marcin Bagiński ? - Damian Oko ?

1/4 finału - 30 marca
(Losowanie - 8 października 2015)

Rodło Granowice 1-6 KS Polkowice 30 marca, 16:00
Grzegorz Frączek 44 - Radosław Karpiński 8, 62, Patryk Bobkiewicz 48, Karol Fryzowicz 78, Kamil Hempel 86, Dawid Świdwa 90
Sparta Grębocice 0-3 Orkan Szczedrzykowice 6 kwietnia, 17:00
Marcin Ogórek 18, Michał Piechuta 27, Dawid Śliwiński 81
Orla Wąsosz 0-4 Miedź II Legnica 30 marca, 16:00
Mateusz Cieślik 13, 17, Bartłomiej Kuśnierz 77, Mateusz Zatwarnicki 79
Odra Chobienia 1-2 Kuźnia Jawor 30 marca, 16:00
Tomasz Dobek 44 - Dariusz Szeliga 3, Marcin Bagiński 51

1/2 finału - 13 kwietnia
(Losowanie - 8 października 2015)

KS Polkowice 2-0 Orkan Szczedrzykowice 13 kwietnia, 17:00
Rafał Karmelita 32, Radosław Karpiński 42
Kuźnia Jawor 1-7 Miedź II Legnica 13 kwietnia, 17:00
Damian Dulęba 49 - Piotr Walaszek 3, Paweł Krauz 11, 15, 55, 69, Kamil Rokita 36, Tomasz Wojciechowski 78

Finał - 20 kwietnia

KS Polkowice 0-1 Miedź II Legnica 20 kwietnia, 17:00
Adrian Woźniczka 79
w Polkowicach

Puchar Polski 2015/2016 (Dolnośląski ZPN)

Puchar Polski 2015/2016 (Dolnośląski ZPN - Jelenia Góra)
Puchar Polski 2015/2016 (Dolnośląski ZPN - Wałbrzych)
Puchar Polski 2015/2016 (Dolnośląski ZPN - Wrocław)

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: dolnoslaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas