[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2015/2016, grupa: Dolnośląski ZPN - Wałbrzych

1/16 finału - 16 września

ATS Wojbórz 0-9 Piast Nowa Ruda 16 września, 16:30
Kamil Kowalski 4, Dominik Stasiński 8, 75, Łukasz Kamiński 40, 86, Dawid Kęska 42, Jacek Cebulski 50, 60, Rafał Bolisęga 85
LKS Bierkowice 1-3 Nysa Kłodzko 16 września, 16:30
Michał Potaczek 3 - Paweł Cebulski 63, Marcin Skarbiński 67, Dawid Ciupider 83
Orzeł II Ząbkowice Śląskie 0-4 Orzeł Ząbkowice Śląskie 16 września, 16:30
Marcin Skubisz ?, Kamil Olejarnik ?, Dawid Kuriata ?, Karol Drańczuk ?
Kryształ Stronie Śląskie 0-1 Unia Złoty Stok 16 września, 16:30
Jarosław Śleziak 14
Iskra Jaszkowa Dolna 3-4 Zamek Kamieniec Ząbkowicki 16 września, 16:30
Oskar Jaśków 38, Grzegorz Szczudłowski 46, Wojciech Galiński 65 (k) - Mateusz Zapotoczny 25, Piotr Buczyński 35, 79, Damian Tomaszewicz 39
Polonia Bystrzyca Kłodzka 0-6 Unia Bardo 16 września, 16:30
Bartłomiej Zaleski 6 (s), Marcin Brzęczkowski 13, Robert Herdy 55, 60, 78, Gheorghita Galbeaza 68
Zryw Gola Świdnicka 0-6 Lechia Dzierżoniów 16 września, 16:30
Damian Niedojad 23, 47, 62, Marcin Buryło 54, Jakub Bolisęga 63, Paweł Ochota 78
Victoria Tuszyn 1-0 Bielawianka Bielawa 16 września, 16:30
Paweł Kuśmierek 42
Klubokawiarnia Roztocznik 0-0 Polonia-Stal Świdnica 16 września, 16:30
k. 6-7
Skalnik Czarny Bór 2-5 Zjednoczeni Żarów 16 września, 16:30
Paweł Kryska 8, Damian Ptasek 60 - Damian Uszczyk 16, 64, 85, Łukasz Kaczmarczyk 84, Mateusz Kołodziej 87
Polonia-Stal Świdnica (juniorzy) 2-0 Karolina Jaworzyna Śląska 16 września, 16:30
Damian Tymcik 45 (s), Tomasz Krawczyk 90 (s)
Grom Witków 2-2 AKS Strzegom 16 września, 16:30
k. 7-8
Bartłomiej Chodurek 34, Bartosz Bucki 85 - Marcin Wasilewski 12, Mateusz Alwin 72
Polonia-Stal II Świdnica 0-6 LKS Bystrzyca Górna 16 września, 16:30
Łukasz Żygadło 13, Artur Somala 21, Konrad Sajdak 51, 65, Łukasz Somala 62, Wojciech Szewczyk 76
Zagłębie Wałbrzych 0-11 Victoria Świebodzice 15 września, 16:30
Michal Juszczyk 7, 24, Artur Słapek 39, 71, Marcin Bałut 41, 60, 79, Marcin Gawlik 75, Tomasz Borgoń 77, Tomasz Meges 84, Kacper Niemczyk 87
Czarni Wałbrzych 1-2 Zdrój Jedlina Zdrój 16 września, 16:30
Patryk Marszałek 4 - Paweł Zasada 50, Mateusz Kubowicz 57
Sudety Dziećmorowice 0-7 Górnik Wałbrzych 9 września, 16:30
Dominik Radziemski 20, Mateusz Krzymiński 37, Marcin Orłowski 55, 89, Sebastian Surmaj 75, Michał Oświęcimka 78, Dariusz Michalak 84

1/8 finału - 23 września

Nysa Kłodzko 1-3 Piast Nowa Ruda 30 września, 16:00
Radosław Macura 26 - Łukasz Kamiński 43, Jarosław Bagiński 66, 76
Unia Złoty Stok 1-3 Orzeł Ząbkowice Śląskie 30 września, 16:00
Bartłomiej Cebula 89 - Dawid Kuriata 20, 60, 75
Unia Bardo 1-0 Zamek Kamieniec Ząbkowicki 23 września, 16:00
nieznany 19
Victoria Tuszyn 0-2 Lechia Dzierżoniów 23 września, 16:00
Zjednoczeni Żarów 0-4 Polonia-Stal Świdnica 23 września, 16:00
Polonia-Stal Świdnica (juniorzy) 0-6 AKS Strzegom 30 września, 16:00
Marcin Wasilewski 32, 74, 90, Milen Demirow 63, 79, Jarosław Szymczyk 66
Victoria Świebodzice 3-1 LKS Bystrzyca Górna 30 września, 16:00
Kamil Magiera 85, 90, Kamil Sadowski 87 - Wojciech Szewczyk 90
Zdrój Jedlina Zdrój 1-6 Górnik Wałbrzych 22 września, 16:30
Maciej Kwiatkowski 86 - Mateusz Krzymiński 14, Damian Migalski 72, Marcin Orłowski 78, 88, 90, Jan Rytko 90

1/4 finału - 14 października

Piast Nowa Ruda 2-6 Orzeł Ząbkowice Śląskie 14 października, 15:00
Rafał Bolisęga 29, 68 - Kamil Olejarnik 10, 22, 82, Łukasz Łużny 56, 67, Arkadiusz Majewski 80
Unia Bardo 1-4 Lechia Dzierżoniów 14 października, 15:00
Krzysztof Pietrzykowski 17 - Damian Niedojad 29, 41, Łukasz Maciejewski 61, Dawid Domaradzki 73
AKS Strzegom 0-1 Polonia-Stal Świdnica 14 października, 15:00
Jehor Tarnow 89
Victoria Świebodzice 1-5 Górnik Wałbrzych 27 października, 15:00 (100)
Marcin Bałut 5 - Damian Migalski 1, Marcin Orłowski 8, 57, 73, Maksym Tatuśko 62

1/2 finału - 5-6 marca

Orzeł Ząbkowice Śląskie 0-2 Lechia Dzierżoniów 13 kwietnia, 16:30
Patryk Klimala 57, Damian Niedojad 85
Polonia-Stal Świdnica 0-2 Górnik Wałbrzych 5 marca, 14:00
Mateusz Krawiec 15, Jan Rytko 68

Finał - 20 kwietnia

Lechia Dzierżoniów 0-1 Górnik Wałbrzych 20 kwietnia, 17:00
Mateusz Krawiec 21
w Dzierżoniowie

Puchar Polski 2015/2016 (Dolnośląski ZPN)

Puchar Polski 2015/2016 (Dolnośląski ZPN - Jelenia Góra)
Puchar Polski 2015/2016 (Dolnośląski ZPN - Legnica)
Puchar Polski 2015/2016 (Dolnośląski ZPN - Wrocław)

Puchar Polski 2015/2016 (Dolnośląski ZPN - Wałbrzych - Kłodzko)
Puchar Polski 2015/2016 (Dolnośląski ZPN - Wałbrzych - Świdnica)
Puchar Polski 2015/2016 (Dolnośląski ZPN - Wałbrzych - Wałbrzych)

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: dolnoslaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas