[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

IV liga 2003/2004, grupa: dolnośląska
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Inkopax Wrocław 34 80 25 5 4 63-19 12 3 2 33-10 13 2 2 30-9
2.  Orzeł Ząbkowice Śląskie 34 76 24 4 6 98-28 13 2 2 60-15 11 2 4 38-13
3.  Zagłębie II Lubin 34 64 19 7 8 88-36 14 2 1 60-11 5 5 7 28-25
4.  MKS Oława 34 61 18 7 9 54-29 13 1 3 33-8 5 6 6 21-21 2 4 1 1 0 5-1
5.  Gawin Królewska Wola 34 61 18 7 9 64-36 10 6 1 35-10 8 1 8 29-26 2 1 0 1 1 1-5
6.  Karkonosze Jelenia Góra 34 59 19 2 13 66-47 13 0 4 43-19 6 2 9 23-28
7.  Pogoń Oleśnica 34 57 17 6 11 54-35 13 2 2 42-15 4 4 9 12-20
8.  Polonia Trzebnica 34 56 16 8 10 60-49 12 2 3 34-15 4 6 7 26-34
9.  Sparta Świdnica 34 53 16 5 13 62-49 11 1 5 41-22 5 4 8 21-27
10.  Łużyce Lubań 34 51 15 6 13 50-41 8 5 4 26-17 7 1 9 24-24
11.  Nysa Zgorzelec 34 44 13 5 16 41-47 7 4 6 20-16 6 1 10 21-31
12.  Piast Nowa Ruda 34 41 12 5 17 49-64 7 4 6 27-26 5 1 11 22-38
13.  Śląsk II Wrocław 34 40 12 4 18 44-71 7 3 7 27-28 5 1 11 17-43
14.  Julia Szklarska Poręba 34 37 10 7 17 46-69 3 4 10 18-33 7 3 7 28-36
15.  Kuźnia Jawor 34 28 7 7 20 31-73 4 3 10 16-36 3 4 10 15-37
16.  Włókniarz Mirsk 34 27 8 3 23 27-88 5 1 11 15-36 3 2 12 12-52
17.  Bielawianka Błękitni Bielawa 34 26 6 8 20 36-60 4 5 8 20-31 2 3 12 16-29
18.  Lechia Dzierżoniów 34 6 0 6 28 16-108 0 3 14 10-41 0 3 14 6-67

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18 
 1 Inkopax Wrocław    1-1 3-2 1-0 1-0 0-1 1-0 1-1 0-0 2-0 0-2 2-0 2-0 3-1 3-1 5-0 3-0 5-1 
 2 Orzeł Ząbkowice Śląskie1-2     4-2 1-1 1-3 3-1 2-0 6-1 2-0 2-0 1-0 5-1 4-1 5-1 6-2 6-0 0-0 11-0 
 3 Zagłębie II Lubin2-0 2-1     1-1 2-4 3-2 5-0 2-2 2-1 1-0 3-0 3-0 9-0 5-0 8-0 3-0 2-0 7-0 
 4 MKS Oława0-1 2-0 2-2     4-0 0-2 1-0 4-0 2-0 3-0 3-0 3-1 0-1 4-1 1-0 1-0 1-0 2-0 
 5 Gawin Królewska Wola1-1 1-2 1-0 1-1     3-0* 1-1 3-0* 1-1 1-1 2-0 5-2 3-0 0-0 3-1 3-0* 1-0 5-0 
 6 Karkonosze Jelenia Góra0-3* 1-4 1-0 3-1 3-1     5-2 1-0 2-0 1-0 4-0 1-0 0-1 5-2 0-2 5-0 4-1 7-2 
 7 Pogoń Oleśnica1-3 0-1 2-1 2-1 3-0 1-1     2-1 3-1 4-2 3-0 3-1 3-1 1-1 2-0 4-0 2-1 6-0 
 8 Polonia Trzebnica0-1 1-0 1-1 0-1 2-1 1-0 0-0     3-1 3-2 3-2 1-3 5-1 3-1 2-1 2-0 2-0 5-0 
 9 Sparta Świdnica0-3 1-3 3-1 0-0 2-1 4-0 1-0 2-3     1-2 3-1 3-1 1-2 3-2 3-0 7-0 3-2 4-1 
 10 Łużyce Lubań1-1 0-1 2-3 2-0 0-2 1-1 0-0 2-2 5-1     1-0 2-0 2-1 0-3* 1-0 0-0 3-2 4-0 
 11 Nysa Zgorzelec0-1 3-0 1-1 0-2 0-1 0-3 1-0 0-0 1-1 0-3     2-1 1-0 1-1 0-1 5-0 2-1 3-0* 
 12 Piast Nowa Ruda0-5 0-1 2-2 4-3 2-1 4-2 1-1 3-0 1-2 3-1 0-1     3-1 1-2 1-1 1-3 0-0 1-0 
 13 Śląsk II Wrocław1-2 1-1 1-1 0-0 3-1 2-1 0-1 1-8 0-3 0-1 1-4 3-1     0-1 4-0 6-1 3-2 1-0 
 14 Julia Szklarska Poręba0-4 0-6 2-1 0-3 2-2 1-2 0-2 1-2 0-2 1-2 2-2 2-3 3-0*     0-0 0-0 0-2 4-0 
 15 Kuźnia Jawor2-0 0-4 0-1 1-2 0-7 2-0 1-0 2-0 2-2 0-1 1-3 1-2 0-3 2-5     0-4 1-1 1-1 
 16 Włókniarz Mirsk0-1 0-7 0-4 0-1 0-1 3-2 0-1 0-2 3-2 0-5 2-1 0-3 4-0 0-1 0-3     2-1 1-1 
 17 Bielawianka Błękitni Bielawa0-1 0-1 0-3 3-2 0-2 0-3 1-0 3-3 0-3 1-0 2-4 1-1 2-2 2-3 2-2 3-1     0-0 
 18 Lechia Dzierżoniów0-1 0-5 0-3 2-2 1-2 0-2 0-4 1-1 0-1 1-4 0-1 1-2 1-3 1-3 1-1 1-3 0-3     

Kolejka 1 - 15-17 sierpnia

Piast Nowa Ruda 1-3 Włókniarz Mirsk 16 sierpnia, 17:00 (800)
P.Woźniak 73 (k) - Stachyra 7, 12, Morawski 28
Julia Szklarska Poręba 2-2 Gawin Królewska Wola 17 sierpnia, 17:00 (400)
Kogut 11, Biernat 34 - Berbercki 18 (s), Rudnicki 88
Zagłębie II Lubin 9-0 Śląsk II Wrocław 10 września, 17:00 (200)
Kalinowski 11, Kłabukow 25, Ulatowski 40, Olszowiak 45, 78, 82, 86, 88, Bartczak 68
Łużyce Lubań 1-1 Karkonosze Jelenia Góra 15 sierpnia, 17:00 (900)
Marek Kowalczyk II 87 - Tkaczyk 56
MKS Oława 3-0 Nysa Zgorzelec 16 sierpnia, 17:00 (400)
Ochmański 22, M.Gancarczyk 38, M.Pluciński 45 (k)
Orzeł Ząbkowice Śląskie 2-0 Pogoń Oleśnica 16 sierpnia, 17:00 (250)
Guła 12, Sadowski 60
Kuźnia Jawor 1-1 Bielawianka Błękitni Bielawa 16 sierpnia, 17:00 (200)
Ślęczka 30 - Hałaczkiewicz 15
Inkopax Wrocław 1-1 Polonia Trzebnica 16 sierpnia, 17:00 (250)
Matuszyk 79 - Mroziński 4
Sparta Świdnica 4-1 Lechia Dzierżoniów 16 sierpnia, 11:00 (400)
Młocek 51, Goździejewski 65, Piecyk 69, Filipczak 75 - Nowomiejski 60

Kolejka 2 - 23-24 sierpnia

Włókniarz Mirsk 2-1 Bielawianka Błękitni Bielawa 23 sierpnia, 17:00 (500)
Anioł 37, Stachyra 50 - R.Samek 79 (k)
Pogoń Oleśnica 2-0 Kuźnia Jawor 23 sierpnia, 17:00 (300)
Musiałowski 40, Koziara 60
Karkonosze Jelenia Góra 3-1 MKS Oława 23 sierpnia, 17:00 (400)
Sojka 10, 23, Gołysz 35 - Woźny 53
Sparta Świdnica 1-2 Łużyce Lubań 23 sierpnia, 14:00 (400)
Kania 4 - Kret 26, Jaworski 37
Śląsk II Wrocław 1-0 Lechia Dzierżoniów 24 sierpnia, 11:00 (100)
G.Wróbel 85
Gawin Królewska Wola 1-0 Zagłębie II Lubin 23 sierpnia, 17:00 (400)
Rudnicki 25
Inkopax Wrocław 3-1 Julia Szklarska Poręba 23 sierpnia, 17:00 (200)
Kotala 30, 33, Brzęczek 90 (k) - Seta 47
Piast Nowa Ruda 3-0 Polonia Trzebnica 23 sierpnia, 17:00 (650)
Łątka 10, Sajewicz 37, P.Woźniak 55 (k)
Orzeł Ząbkowice Śląskie 1-0 Nysa Zgorzelec 23 sierpnia, 17:00 (300)
Krakowiak 9

Kolejka 3 - 30-31 sierpnia

Polonia Trzebnica 2-0 Włókniarz Mirsk 30 sierpnia, 17:00 (600)
Mamrot 37, Kalociński 53
Julia Szklarska Poręba 2-3 Piast Nowa Ruda 31 sierpnia, 17:00 (400)
Seta 48, Tatomir 90 - Leśniarek 53, P.Woźniak 57 (k), Michalak 85
Zagłębie II Lubin 2-0 Inkopax Wrocław 31 sierpnia, 11:00 (300)
Burda 65, Wan 85
Lechia Dzierżoniów 1-2 Gawin Królewska Wola 31 sierpnia, 11:00 (300)
Machowski 74 - Żabski 13, G.Woźniak 80
Łużyce Lubań 2-1 Śląsk II Wrocław 30 sierpnia, 17:00 (300)
Jaworski 8 (k), Apolinarski 75 - Rosiecki 48
MKS Oława 2-0 Sparta Świdnica 30 sierpnia, 17:00 (400)
J.Gancarczyk 55, M.Gancarczyk 67
Orzeł Ząbkowice Śląskie 3-1 Karkonosze Jelenia Góra 30 sierpnia, 17:00 (300)
Krakowiak 28, Chęciński 41, Sadowski 78 - Tkaczyk 12
Kuźnia Jawor 1-3 Nysa Zgorzelec 30 sierpnia, 17:00 (200)
Mackiewicz 72 - Grabowski 30, Mochnacz 51, P.Mazur 88
Bielawianka Błękitni Bielawa 1-0 Pogoń Oleśnica 30 sierpnia, 17:00 (150)
Zając 90 (k)

Kolejka 4 - 3 września

Włókniarz Mirsk 0-1 Pogoń Oleśnica 3 września, 17:00 (300)
Graf 52
Nysa Zgorzelec 2-1 Bielawianka Błękitni Bielawa 3 września, 17:00 (300)
Mochnacz 16, K.Mazur 43 - Boczkowski 76
Karkonosze Jelenia Góra 0-2 Kuźnia Jawor 3 września, 17:00 (200)
Krupczak 34, Mroziak 84
Sparta Świdnica 1-3 Orzeł Ząbkowice Śląskie 3 września, 17:00 (300)
Filipczak 71 (k) - Owczarek 30, Krakowiak 33, Chęciński 85 (k)
Śląsk II Wrocław 0-0 MKS Oława 3 września, 16:30 (50)
Gawin Królewska Wola 1-1 Łużyce Lubań 3 września, 16:00 (400)
Rusiecki 36 - Wrona 37
Inkopax Wrocław 5-1 Lechia Dzierżoniów 3 września, 17:00 (100)
Domański 8, 55, Rembisz 20, 51, 86 - Koźlik 64
Piast Nowa Ruda 2-2 Zagłębie II Lubin 3 września, 17:00 (500)
P.Woźniak 4, 60 - Opałacz 10, Burda 70
Polonia Trzebnica 3-1 Julia Szklarska Poręba 3 września, 16:00 (600)
Pilip 27 (k), Gajowy 39, 41 - Kogut 44

Kolejka 5 - 6-7 września

Julia Szklarska Poręba 0-0 Włókniarz Mirsk 7 września, 17:00 (500)
Zagłębie II Lubin 2-2 Polonia Trzebnica 7 września, 11:00 (100)
Kowalski 62, 80 - Pilip 30 (k), 89
Lechia Dzierżoniów 1-2 Piast Nowa Ruda 7 września, 11:00 (300)
Ciemski 53 - Lisowicz 18, Druciak 67
Łużyce Lubań 1-1 Inkopax Wrocław 6 września, 16:00 (300)
Wawreńczuk 8 - Świst 76
MKS Oława 4-0 Gawin Królewska Wola 6 września, 15:00 (400)
Sobczak 8 (k), A.Gancarczyk 10, M.Gancarczyk 43, Sikorski 67
Orzeł Ząbkowice Śląskie 4-1 Śląsk II Wrocław 6 września, 17:00 (500)
Krakowiak 15, Chęciński 45 (k), 65, 68 - Jaskólski 10
Kuźnia Jawor 2-2 Sparta Świdnica 6 września, 11:00 (200)
Piórkowski 63, M.Dudek 87 - Filipczak 15, Kania 27
Bielawianka Błękitni Bielawa 0-3 Karkonosze Jelenia Góra 6 września, 17:00 (250)
Tkaczyk 42, Sojka 72, Ł.Kowalski 85
Pogoń Oleśnica 3-0 Nysa Zgorzelec 6 września, 17:00 (300)
Graf 38, Marek 87, Czerwiński 88

Kolejka 6 - 13-14 września

Włókniarz Mirsk 2-1 Nysa Zgorzelec 13 września, 17:00 (400)
Anioł 43, Morawski 88 - P.Mazur 24
Karkonosze Jelenia Góra 5-2 Pogoń Oleśnica 13 września, 17:00 (100)
Sojka 20, 58, Gołysz 33, Ł.Kowalski 40, Malinowski 87 - Osiecki 48, Marek 75
Sparta Świdnica 3-2 Bielawianka Błękitni Bielawa 13 września, 16:00 (200)
Filipczak 16 (k), Stypuła 45, Kania 49 - Boczkowski 14, R.Samek 85
Śląsk II Wrocław 4-0 Kuźnia Jawor 14 września, 11:00 (50)
G.Wróbel 8, T.Jaworski 60, Jaroszewski 69 (k), Galiński 86
Gawin Królewska Wola 1-2 Orzeł Ząbkowice Śląskie 13 września, 16:00 (400)
Masłowski 55 - Chęciński 46, 72
Inkopax Wrocław 1-0 MKS Oława 13 września, 12:00 (100)
Czajka 38
Piast Nowa Ruda 3-1 Łużyce Lubań 13 września, 17:00 (400)
Wacławik 69, Druciak 76, Łątka 81 - Wrona 32
Polonia Trzebnica 5-0 Lechia Dzierżoniów 13 września, 16:00 (500)
Mamrot 36, 48, Kołodziej 41, Pilip 52 (k), Miziniak 62
Julia Szklarska Poręba 2-1 Zagłębie II Lubin 14 września, 16:00 (300)
Biernat 60, Wilczyński 62 - Opałacz 90

Kolejka 7 - 17 września

Zagłębie II Lubin 3-0 Włókniarz Mirsk 15 października, 15:00 (150)
Ostrowski 35, Łobodziński 52, Ulatowski 77
Lechia Dzierżoniów 1-3 Julia Szklarska Poręba 17 września, 16:30 (200)
Nowomiejski 24 - Martyniuk 45, Biernat 63, 90
Łużyce Lubań 2-2 Polonia Trzebnica 17 września, 16:00 (300)
Roman 48, Wawreńczuk 63 - Kołodziej 11, Koselski 49
MKS Oława 3-1 Piast Nowa Ruda 17 września, 16:00 (500)
Karpiński 38, 55, M.Gancarczyk 70 - Sobczak 59 (s)
Orzeł Ząbkowice Śląskie 1-2 Inkopax Wrocław 17 września, 17:00 (400)
Krakowiak 28 - Jaworowski 51, Świst 63
Kuźnia Jawor 0-7 Gawin Królewska Wola 17 września, 16:30 (200)
Rosiek 5, 23, 87, Rusiecki 25, Rudnicki 65, Chochorowski 75, Sarniak 83
Bielawianka Błękitni Bielawa 2-2 Śląsk II Wrocław 17 września, 16:00 (200)
R.Samek 55, Działo 83 - Bury 43, Struzik 60
Pogoń Oleśnica 3-1 Sparta Świdnica 17 września, 17:00 (200)
Skafarek 38, Osiecki 54, Mróz 60 - Korbecki 53
Nysa Zgorzelec 0-3 Karkonosze Jelenia Góra 17 września, 17:00 (300)
Gołysz 19, 60, Medoń 47

Kolejka 8 - 20-21 września

Włókniarz Mirsk 3-2 Karkonosze Jelenia Góra 20 września, 16:30 (500)
Morawski 10, 59 (k), Anioł 12 - Ł.Kowalski 38, Sojka 56
Sparta Świdnica 3-1 Nysa Zgorzelec 20 września, 16:00 (200)
Kloc 34, 43, Abramowski 58 - Grygo 90
Śląsk II Wrocław 0-1 Pogoń Oleśnica 21 września, 11:00 (50)
Partyka 78
Gawin Królewska Wola 1-0 Bielawianka Błękitni Bielawa 20 września, 16:00 (300)
Wolny 86
Inkopax Wrocław 3-1 Kuźnia Jawor 20 września, 16:00 (100)
Matuszyk 26, Czajka 29, Domański 33 - Fortuna 67
Piast Nowa Ruda 0-1 Orzeł Ząbkowice Śląskie 20 września, 16:00 (750)
Chęciński 15
Polonia Trzebnica 0-1 MKS Oława 20 września, 15:00 (500)
M.Gancarczyk 30
Julia Szklarska Poręba 1-2 Łużyce Lubań 21 września, 16:00 (250)
Pietrzykowski 72 - Wołczyk 17 (s), Jaworski 47
Zagłębie II Lubin 7-0 Lechia Dzierżoniów 21 września, 11:00 (200)
Pytlarz 17, 70, 82, Olszowiak 40 (k), Burda 56, Piętka 80, 83

Kolejka 9 - 27-28 września

Lechia Dzierżoniów 1-3 Włókniarz Mirsk 28 września, 11:00 (200)
Borek 79 (k) - Morawski 63 (k), 78, Wojtarowicz 73
Łużyce Lubań 2-3 Zagłębie II Lubin 27 września, 16:00 (350)
Wrona 37, Roman 38 - Ostrowski 7, Niciński 20, Opałacz 92
MKS Oława 4-1 Julia Szklarska Poręba 27 września, 15:00 (400)
Sikorski 5, Karpiński 7, Ochmański 85 (k), Wołowicz 87 - Trzonek 80 (k)
Orzeł Ząbkowice Śląskie 6-1 Polonia Trzebnica 27 września, 16:00 (500)
Krakowiak 8, 35, 71, Sadowski 44, Świerzawski 62, Chęciński 76 - Łaba 86
Kuźnia Jawor 1-2 Piast Nowa Ruda 27 września, 16:00 (200)
Mroziak 63 - Sajewicz 19, P.Woźniak 35
Bielawianka Błękitni Bielawa 0-1 Inkopax Wrocław 27 września, 16:00 (100)
Czajka 65
Pogoń Oleśnica 3-0 Gawin Królewska Wola 27 września, 17:00 (1200)
Graf 36, Jurkiewicz 81, 84
Nysa Zgorzelec 1-0 Śląsk II Wrocław 27 września, 16:00 (400)
K.Mazur 8
Karkonosze Jelenia Góra 2-0 Sparta Świdnica 27 września, 16:00 (300)
Sojka 83, 89

Kolejka 10 - 1 października

Włókniarz Mirsk 3-2 Sparta Świdnica 1 października, 16:00 (200)
Ciliński 34, Marszałek 44 (s), Wojtarowicz 63 - Korbecki 12, Kania 43
Śląsk II Wrocław 2-1 Karkonosze Jelenia Góra 1 października, 16:00 (200)
T.Jaworski 22, Samiec 47 - Sojka 69
Gawin Królewska Wola 2-0 Nysa Zgorzelec 1 października, 15:00 (500)
Rusiecki 4 (k), Sarniak 39
Inkopax Wrocław 1-0 Pogoń Oleśnica 1 października, 16:00 (200)
Domański 61
Piast Nowa Ruda 0-0 Bielawianka Błękitni Bielawa 1 października, 16:00 (600)
Polonia Trzebnica 2-1 Kuźnia Jawor 1 października, 15:00 (350)
Łaba 57, Mroziński 65 - M.Dudek 45
Julia Szklarska Poręba 0-6 Orzeł Ząbkowice Śląskie 1 października, 15:00 (100)
Krakowiak 15, 29, Sadowski 25, Guła 48, Chęciński 58, Włosek 80
Zagłębie II Lubin 1-1 MKS Oława 1 października, 16:00 (100)
Niciński 22 - M.Gancarczyk 2
Lechia Dzierżoniów 1-4 Łużyce Lubań 1 października, 16:00 (150)
Rempalski 58 - Wrona 10, 43, 65, Charciarek 24 (s)

Kolejka 11 - 4 października

Łużyce Lubań 0-0 Włókniarz Mirsk 4 października, 14:00 (400)
MKS Oława 2-0 Lechia Dzierżoniów 4 października, 14:00 (300)
M.Gancarczyk 17, 33
Orzeł Ząbkowice Śląskie 4-2 Zagłębie II Lubin 4 października, 16:00 (500)
Szczepek 14, Sadowski 20, Krakowiak 58, 88 - Olszowiak 32, Pietroń 62
Kuźnia Jawor 2-5 Julia Szklarska Poręba 4 października, 15:30 (150)
Kurzelewski 21, Ślęczka 89 (k) - Kogut 26, 63, Trzonek 45 (k), Wilczyński 67, Łopata 90
Bielawianka Błękitni Bielawa 3-3 Polonia Trzebnica 4 października, 16:00 (200)
R.Samek 3, 86, Popielarz 79 - Kalociński 13, Mamrot 62, Koselski 77
Pogoń Oleśnica 3-1 Piast Nowa Ruda 4 października, 16:00 (300)
Partyka 49, Marek 60, Czerwiński 88 - Łątka 12
Nysa Zgorzelec 0-1 Inkopax Wrocław 4 października, 15:00 (200)
Krupa 48 (k)
Karkonosze Jelenia Góra 3-1 Gawin Królewska Wola 4 października, 16:00 (200)
Sojka 8, Tkaczyk 50, 90 - Rusiecki 10 (k)
Sparta Świdnica 1-2 Śląsk II Wrocław 4 października, 15:00 (200)
Abramowski 5 (k) - T.Jaworski 57, 85

Kolejka 12 - 11-12 października

Włókniarz Mirsk 4-0 Śląsk II Wrocław 11 października, 15:00 (250)
Anioł 25, 75, Stachyra 37, Morawski 83
Gawin Królewska Wola 1-1 Sparta Świdnica 11 października, 15:00 (200)
Rudnicki 14 - Korbecki 42
Inkopax Wrocław 0-1 Karkonosze Jelenia Góra 11 października, 15:00 (150)
Jończy 29
Piast Nowa Ruda 0-1 Nysa Zgorzelec 11 października, 15:00 (300)
Grabowski 75
Polonia Trzebnica 0-0 Pogoń Oleśnica 11 października, 15:00 (300)
Julia Szklarska Poręba 0-2 Bielawianka Błękitni Bielawa 12 października, 14:00 (200)
T.Kowalski 63, Ł.Koselski 69
Zagłębie II Lubin 8-0 Kuźnia Jawor 12 października, 11:00 (200)
Opałacz 20, Niciński 24 (k), 56, 70, 80, Łobodziński 67, 78, Mostowski 90
Lechia Dzierżoniów 0-5 Orzeł Ząbkowice Śląskie 12 października, 11:00 (400)
Owczarek 9 (k), 54, Chęciński 22, 73, Krakowiak 40
Łużyce Lubań 2-0 MKS Oława 11 października, 14:00 (300)
Nowak 22 (k), Wrona 83

Kolejka 13 - 18-19 października

MKS Oława 1-0 Włókniarz Mirsk 19 października, 14:00 (450)
Ochmański 70 (k)
Orzeł Ząbkowice Śląskie 2-0 Łużyce Lubań 18 października, 15:00 (400)
Guła 60, Krakowiak 90
Kuźnia Jawor 1-1 Lechia Dzierżoniów 18 października, 15:00 (100)
Mroziak 75 (k) - Pawłowski 51
Bielawianka Błękitni Bielawa 0-3 Zagłębie II Lubin 18 października, 15:00 (100)
Ulatowski 27, Olszowiak 35, 49
Pogoń Oleśnica 1-1 Julia Szklarska Poręba 18 października, 16:00 (250)
Graf 44 - Wilczyński 63
Nysa Zgorzelec 0-0 Polonia Trzebnica 18 października, 15:00 (300)
Karkonosze Jelenia Góra 1-0 Piast Nowa Ruda 18 października, 15:00 (250)
Misarko 65 (s)
Sparta Świdnica 0-3 Inkopax Wrocław 18 października, 15:00 (300)
Świst 27, Krupa 32 (k), Domański 89
Śląsk II Wrocław 3-1 Gawin Królewska Wola 21 października, 15:00 (100)
Rudolf 52, 58, Marek Kowalczyk I 70 (k) - Masłowski 89

Kolejka 14 - 25-26 października

Włókniarz Mirsk 0-1 Gawin Królewska Wola 25 października, 15:00 (200)
Rudnicki 20
Inkopax Wrocław 2-0 Śląsk II Wrocław 25 października, 14:00 (150)
Krupa 44 (k), Matuszyk 74
Piast Nowa Ruda 1-2 Sparta Świdnica 25 października, 15:00 (250)
Szuba 31 (s) - Stypuła 56, Krygier 78
Polonia Trzebnica 1-0 Karkonosze Jelenia Góra 25 października, 14:00 (450)
Kołodziej 33
Julia Szklarska Poręba 2-2 Nysa Zgorzelec 26 października, 14:00 (200)
Kogut 10, Gniadzik 11 (s) - Matusewicz 49, P.Mazur 60
Zagłębie II Lubin 5-0 Pogoń Oleśnica 26 października, 11:00 (100)
Pytlarz 47, 77, Ulatowski 78, Rogóż 80, Kowalski 84
Lechia Dzierżoniów 0-3 Bielawianka Błękitni Bielawa 26 października, 11:00 (600)
Boczkowski 5, 67, R.Samek 90
Łużyce Lubań 1-0 Kuźnia Jawor 25 października, 14:00 (200)
Jaworski 35
MKS Oława 2-0 Orzeł Ząbkowice Śląskie 25 października, 14:00 (450)
M.Gancarczyk 9, Ochmański 40 (k)

Kolejka 15 - 8-9 listopada

Włókniarz Mirsk 0-1 Inkopax Wrocław 8 listopada, 14:00 (150)
Kotala 53
Piast Nowa Ruda 2-1 Gawin Królewska Wola 8 listopada, 14:00 (250)
Wacławik 25, Osicki 80 - Rusiecki 8
Polonia Trzebnica 5-1 Śląsk II Wrocław 8 listopada, 14:00 (500)
Kołodziej 3, 90, Kasprzycki 29, Mamrot 53, Kapinos 89 - Zalewski 22
Julia Szklarska Poręba 0-2 Sparta Świdnica 9 listopada, 13:00 (150)
Filipczak 65, Korbecki 84
Zagłębie II Lubin 3-2 Karkonosze Jelenia Góra 9 listopada, 11:00 (250)
Kłabukow 5, Rogóż 52, Pytlarz 77 - Ł.Kowalski 61, Sojka 67
Lechia Dzierżoniów 0-1 Nysa Zgorzelec 9 listopada, 11:00 (150)
Grygo 74
Łużyce Lubań 0-0 Pogoń Oleśnica 8 listopada, 13:00 (200)
MKS Oława 1-0 Bielawianka Błękitni Bielawa 8 listopada, 13:00 (250)
M.Gancarczyk 60
Orzeł Ząbkowice Śląskie 6-2 Kuźnia Jawor 8 listopada, 14:00 (350)
Guła 5, Sadowski 40, Chęciński 63, 85, Pańczyk 67, Włosek 78 - Mroziak 30, Pabis 37

Kolejka 16 - 11 listopada

Orzeł Ząbkowice Śląskie 6-0 Włókniarz Mirsk 11 listopada, 14:00 (400)
Owczarek 2, 88, Włosek 45, Guła 45, Chęciński 71 (k), Świerzawski 87
Kuźnia Jawor 1-2 MKS Oława 11 listopada, 14:00 (100)
Mroziak 82 (k) - Kopertowski 58, Ochmański 74 (k)
Bielawianka Błękitni Bielawa 1-0 Łużyce Lubań 11 listopada, 14:00 (150)
R.Samek 55
Pogoń Oleśnica 6-0 Lechia Dzierżoniów 11 listopada, 14:00 (250)
Partyka 5, Jurkiewicz 13, 75, Musiałowski 30, Marek 47, Skafarek 56
Nysa Zgorzelec 1-1 Zagłębie II Lubin 11 listopada, 13:00 (300)
Wędzonka 13 (k) - Pytlarz 22
Karkonosze Jelenia Góra 5-2 Julia Szklarska Poręba 31 października, 14:00 (300)
Pacan 45 (k), Sojka 57, Gołysz 60, Medoń 72, Tkaczyk 80 - Trzonek 14, Rusin 36
Sparta Świdnica 2-3 Polonia Trzebnica 11 listopada, 14:00 (150)
Abramowski 30 (k), Stypuła 75 (k) - Kasprzycki 5, Miziniak 75, Łaba 84
Śląsk II Wrocław 3-1 Piast Nowa Ruda 11 listopada, 14:00 (100)
Struzik 32, Rudolf 36, Jaskólski 89 - Łątka 60
Gawin Królewska Wola 1-1 Inkopax Wrocław 11 listopada, 14:00 (200)
Żabski 37 - Świst 74

Kolejka 17 - 15-16 listopada

Kuźnia Jawor 0-4 Włókniarz Mirsk 15 listopada, 14:00 (200)
Anioł 32, 71, 84, Morawski 82 (k)
Bielawianka Błękitni Bielawa 0-1 Orzeł Ząbkowice Śląskie 15 listopada, 14:00 (250)
Chęciński 65 (k)
Pogoń Oleśnica 2-1 MKS Oława 15 listopada, 14:00 (400)
Marek 62, A.Gancarczyk 94 (s) - Woźny 85
Nysa Zgorzelec 0-3 Łużyce Lubań 15 listopada, 13:00 (400)
Wawreńczuk 10, Wrona 69, Szczerbaniewicz 89
Karkonosze Jelenia Góra 7-2 Lechia Dzierżoniów 15 listopada, 13:00 (200)
Medoń 1, Józefiak 43, Tkaczyk 48, Kowalski 60, Sojka 69 (k), 77, 89 - Machowski 29, 52 (k)
Sparta Świdnica 3-1 Zagłębie II Lubin 15 listopada, 14:00 (200)
Filipczak 17, Abramowski 25, 73 (k) - Burda 32
Śląsk II Wrocław 0-1 Julia Szklarska Poręba 16 listopada, 12:00 (100)
Martyniuk 30
Gawin Królewska Wola 3-0 Polonia Trzebnica 15 listopada, 14:00 (800)
(wo)
Rudnicki 28 - Miziniak 39
na boisku 1-1 - zweryfikowano za występ nieuprawnionego zawodnika w zespole gości
Inkopax Wrocław 2-0 Piast Nowa Ruda 15 listopada, 12:00 (200)
Rejmer 28, Kotala 57

Kolejka 18 - 13-14 marca

Polonia Trzebnica 0-1 Inkopax Wrocław 28 kwietnia, 17:00 (300)
Lechia Dzierżoniów 0-1 Sparta Świdnica 28 kwietnia, 17:00 (150)
Marszałek 90
Włókniarz Mirsk 0-3 Piast Nowa Ruda 28 kwietnia, 17:00 (150)
Gawin Królewska Wola 0-0 Julia Szklarska Poręba 14 marca, 14:00 (800)
Śląsk II Wrocław 1-1 Zagłębie II Lubin 14 marca, 11:00 (100)
G.Wróbel 12 - Hubscher 32
Karkonosze Jelenia Góra 1-0 Łużyce Lubań 28 kwietnia, 17:00 (300)
Medoń 59
Nysa Zgorzelec 0-2 MKS Oława 28 kwietnia, 17:00 (200)
M.Gancarczyk ?, ?
Pogoń Oleśnica 0-1 Orzeł Ząbkowice Śląskie 28 kwietnia, 17:00 (300)
Bielawianka Błękitni Bielawa 2-2 Kuźnia Jawor 28 kwietnia, 17:00 (100)

Kolejka 19 - 20-21 marca

Nysa Zgorzelec 3-0 Orzeł Ząbkowice Śląskie 20 marca, 15:00 (300)
M.Matusewicz 30, 45, Jabloński 57
Bielawianka Błękitni Bielawa 3-1 Włókniarz Mirsk 20 marca, 15:00 (150)
Boczkowski 15, Działo 43 (k), Baranowski 89 - Frankiewicz 33
Kuźnia Jawor 1-0 Pogoń Oleśnica 21 marca, 15:30 (300)
Kurzelewski 45
MKS Oława 0-2 Karkonosze Jelenia Góra 20 marca, 13:00 (450)
Kiełtyka 22, Tkaczyk 89
Łużyce Lubań 5-1 Sparta Świdnica 20 marca, 16:00 (250)
Bałut 20, Wrona 26, 87, 89, Jaworski 46 - Idziak 68
Lechia Dzierżoniów 1-3 Śląsk II Wrocław 20 marca, 16:00 (250)
Bartodziej 89 - Ulatowski 19, Rudolf 21, Palewicz 84
Zagłębie II Lubin 2-4 Gawin Królewska Wola 21 marca, 11:00 (150)
Kwiatkowski 64, Kaliciak 73 - Buczkowski 33, Gołysz 47, 53, Wójcik 76
Julia Szklarska Poręba 0-4 Inkopax Wrocław 21 marca, 15:00 (250)
Rejmer 24, Czajka 42, Świst 47, 87
Polonia Trzebnica 1-3 Piast Nowa Ruda 20 marca, 14:00 (200)
Kapinos 45 - P.Woźniak 24, Pańczyk 73 (k), Łątka 90

Kolejka 20 - 27-28 marca

Włókniarz Mirsk 0-2 Polonia Trzebnica 28 marca, 15:00 (350)
Koselski 17, Kasprzycki 37
Piast Nowa Ruda 1-2 Julia Szklarska Poręba 27 marca, 11:00 (250)
Pańczyk 45 (k) - Tatomir 8, Grycki 13
Inkopax Wrocław 3-2 Zagłębie II Lubin 27 marca, 11:00 (100)
Czajka 5, Świst 45, 62 - Rogóż 54, Olszowiak 85
Gawin Królewska Wola 5-0 Lechia Dzierżoniów 27 marca, 14:00 (500)
Buczkowski 12, Wójcik 41, Gołysz 43, Kruszelnicki 45, Rosiek 80
Śląsk II Wrocław 0-1 Łużyce Lubań 28 marca, 11:00 (100)
Wrona 41
Sparta Świdnica 0-0 MKS Oława 27 marca, 15:00 (300)
Karkonosze Jelenia Góra 1-4 Orzeł Ząbkowice Śląskie 27 marca, 13:00 (200)
Kiełtyka 29 - Deneka 32, Szymczak 35, Chęciński 44, Krakowiak 50
Nysa Zgorzelec 0-1 Kuźnia Jawor 27 marca, 15:00 (200)
Doliński 50
Pogoń Oleśnica 2-1 Bielawianka Błękitni Bielawa 27 marca, 16:00 (250)
Konon 52 (k), Begier 77 - Zając 90

Kolejka 21 - 3-4 kwietnia

Pogoń Oleśnica 4-0 Włókniarz Mirsk 3 kwietnia, 17:00 (200)
Konon 39 (k), Skafarek 41, Mularczyk 68, Jurkiewicz 73
Bielawianka Błękitni Bielawa 2-4 Nysa Zgorzelec 3 kwietnia, 16:00 (150)
Boczkowski 8, Zając 48 - J.Matusewicz 15, Roman 17, Kameduła 71, M.Matusewicz 86
Kuźnia Jawor 2-0 Karkonosze Jelenia Góra 3 kwietnia, 11:00 (400)
Matyszkiewicz 3, Mroziak 59
Orzeł Ząbkowice Śląskie 2-0 Sparta Świdnica 3 kwietnia, 16:00 (300)
Krakowiak 65, Guła 83
MKS Oława 0-1 Śląsk II Wrocław 3 kwietnia, 14:00 (350)
Ochmański 45 (s)
Łużyce Lubań 0-2 Gawin Królewska Wola 3 kwietnia, 17:00 (400)
Buczkowski 17, Wójcik 64
Lechia Dzierżoniów 0-1 Inkopax Wrocław 3 kwietnia, 16:00 (250)
Rejmer 69
Zagłębie II Lubin 3-0 Piast Nowa Ruda 4 kwietnia, 11:00 (250)
Olszowiak 56, 83, Pietroń 73 (k)
Julia Szklarska Poręba 1-2 Polonia Trzebnica 4 kwietnia, 15:00 (250)
Biernat 47 - Koselski 41, Mroziński 70

Kolejka 22 - 9-10 kwietnia

Włókniarz Mirsk 0-1 Julia Szklarska Poręba 10 kwietnia, 15:30 (200)
Pietrzykowski 24
Polonia Trzebnica 1-1 Zagłębie II Lubin 10 kwietnia, 11:00 (600)
Miziniak 90 - Rogóż 14
Piast Nowa Ruda 1-0 Lechia Dzierżoniów 10 kwietnia, 16:00 (600)
Wojtarowicz 40
Inkopax Wrocław 2-0 Łużyce Lubań 10 kwietnia, 11:00 (100)
Świst 25, Domański 64
Gawin Królewska Wola 1-1 MKS Oława 10 kwietnia, 11:00 (500)
Wójcik 34 - M.Gancarczyk 55
Śląsk II Wrocław 1-1 Orzeł Ząbkowice Śląskie 10 kwietnia, 15:00 (200)
Wróbel 40 - Deneka 25
Sparta Świdnica 3-0 Kuźnia Jawor 10 kwietnia, 16:00 (350)
Filipczak 20, Abramowski 25, Piecyk 32
Karkonosze Jelenia Góra 4-1 Bielawianka Błękitni Bielawa 10 kwietnia, 14:00 (250)
Józefiak 34, Kowalski 67, 90, Chowański 85 - Rapacz 81
Nysa Zgorzelec 1-0 Pogoń Oleśnica 9 kwietnia, 16:00 (200)
Jabłoński 65

Kolejka 23 - 17-18 kwietnia

Nysa Zgorzelec 5-0 Włókniarz Mirsk 17 kwietnia, 15:00 (300)
Jabłoński 24, Mazur 28, Roman 31, Wędzonka 77, Grabowski 90
Pogoń Oleśnica 1-1 Karkonosze Jelenia Góra 17 kwietnia, 17:00 (250)
Konon 47 - Kiełtyka 54
Bielawianka Błękitni Bielawa 0-3 Sparta Świdnica 17 kwietnia, 16:00 (100)
Filipczak 4, 15, Felich 43
Kuźnia Jawor 0-3 Śląsk II Wrocław 17 kwietnia, 16:00 (400)
Hajdamowicz 13, 60, 84
Orzeł Ząbkowice Śląskie 1-3 Gawin Królewska Wola 17 kwietnia, 17:00 (600)
Sadowski 24 - Rudnicki 7, Buczkowski 47, 71
MKS Oława 0-1 Inkopax Wrocław 17 kwietnia, 15:00 (250)
Brzęczek 65 (k)
Łużyce Lubań 2-0 Piast Nowa Ruda 17 kwietnia, 11:00 (200)
Wrona 4, Jaworski 56 (k)
Lechia Dzierżoniów 1-1 Polonia Trzebnica 17 kwietnia, 16:00 (150)
Kożuch 5 - Kołodziej 27
Zagłębie II Lubin 5-0 Julia Szklarska Poręba 18 kwietnia, 11:00 (200)
Olszowiak 8, Kwiatkowski 22, 64, Burda 46, Ostrowski 55

Kolejka 24 - 24-25 kwietnia

Włókniarz Mirsk 0-4 Zagłębie II Lubin 25 kwietnia, 17:00 (200)
Burda 2, Bartczak 5, Olszowiak 30, 48
Julia Szklarska Poręba 4-0 Lechia Dzierżoniów 25 kwietnia, 16:00 (150)
Kogut 47, Trzonek 70, Grycki 83, 86
Polonia Trzebnica 3-2 Łużyce Lubań 24 kwietnia, 16:00 (300)
Łaba 3, Pilip 40 (k), Mamrot 57 - Nowak 24 (k), Faliński 70
Piast Nowa Ruda 4-3 MKS Oława 24 kwietnia, 17:00 (500)
Druciak 14, Wojtarowicz 42, Łątka 53, P.Woźniak 78 - R.Samek 32, 82, Sajewicz 66
Inkopax Wrocław 1-1 Orzeł Ząbkowice Śląskie 24 kwietnia, 16:00 (250)
Świst 67 - Chęciński 56
Gawin Królewska Wola 3-1 Kuźnia Jawor 24 kwietnia, 15:00 (400)
Masłowski 24, Dziubek 29, Wójcik 65 - M.Dudek 78
Śląsk II Wrocław 3-2 Bielawianka Błękitni Bielawa 25 kwietnia, 11:00 (100)
Sparta Świdnica 1-0 Pogoń Oleśnica 24 kwietnia, 17:00 (300)
Goździejewski 62
Karkonosze Jelenia Góra 4-0 Nysa Zgorzelec 24 kwietnia, 15:00 (200)
Ł.Kowalski 2, 70, Jończy 20, Kiełtyka 46

Kolejka 25 - 1-2 maja

Karkonosze Jelenia Góra 5-0 Włókniarz Mirsk 1 maja, 15:00 (250)
Pacan 18, 52, 65, Kiełtyka 32, Kowalski 78
Nysa Zgorzelec 1-1 Sparta Świdnica 1 maja, 14:00 (300)
J.Matusewicz 40 - Felich 86
Pogoń Oleśnica 3-1 Śląsk II Wrocław 1 maja, 17:00 (200)
Czerwiński 10, Marek 67, Osielski 71 - Wielgus 79
Bielawianka Błękitni Bielawa 0-2 Gawin Królewska Wola 1 maja, 17:00 (100)
Charciarek 13, Buczkowski 24
Kuźnia Jawor 2-0 Inkopax Wrocław 1 maja, 11:00 (300)
Fojna 55, Piórkowski 65
Orzeł Ząbkowice Śląskie 5-1 Piast Nowa Ruda 1 maja, 17:00 (700)
Świerzawski 24, 37, 75, Sadowski 42, Guła 90 - P.Woźniak 88
MKS Oława 4-0 Polonia Trzebnica 1 maja, 16:00 (300)
Bęś 32, R.Samek 35, J.Gancarczyk 53, M.Gancarczyk 68
Łużyce Lubań 0-3 Julia Szklarska Poręba 1 maja, 17:00 (300)
(wo)
Wrona 61, 90, 90, Bałut 78, 78
na boisku 3-0
Lechia Dzierżoniów 0-3 Zagłębie II Lubin 1 maja, 16:00 (150)
Burda 57, 67, Tobiasz 63

Kolejka 26 - 8-9 maja

Włókniarz Mirsk 1-1 Lechia Dzierżoniów 9 maja, 17:00 (150)
Szeliga 48 (s) - Bartodziej 72
Zagłębie II Lubin 1-0 Łużyce Lubań 9 maja, 11:00 (200)
Rogóż 10
Julia Szklarska Poręba 0-3 MKS Oława 9 maja, 16:00 (150)
Bęś 57, M.Gancarczyk 65, 90
Polonia Trzebnica 1-0 Orzeł Ząbkowice Śląskie 8 maja (600)
Miziniak 20
Piast Nowa Ruda 1-1 Kuźnia Jawor 8 maja (400)
P.Woźniak 55 - Mroziak 43
Inkopax Wrocław 3-0 Bielawianka Błękitni Bielawa 8 maja (150)
Domański 30, Matuszyk 39, Krupa 85
Gawin Królewska Wola 1-1 Pogoń Oleśnica 8 maja (800)
Wójcik 90 - Jurkiewisz 13
Śląsk II Wrocław 1-4 Nysa Zgorzelec 9 maja, 17:00 (150)
Szczot 89 (k) - Wędzonka 7 (k), J.Matusewicz 11, M.Matusewicz 62, Kameduła 90
Sparta Świdnica 4-0 Karkonosze Jelenia Góra (200)
Felich 53, 85, Jończy 83 (s), Charytanowicz 88

Kolejka 27 - 15-16 maja

Sparta Świdnica 7-0 Włókniarz Mirsk 15 maja, 17:00 (300)
Karkonosze Jelenia Góra 0-1 Śląsk II Wrocław 15 maja, 17:00 (150)
Nysa Zgorzelec 0-1 Gawin Królewska Wola 15 maja, 17:00 (200)
Pogoń Oleśnica 1-3 Inkopax Wrocław 15 maja, 17:00 (400)
Bielawianka Błękitni Bielawa 1-1 Piast Nowa Ruda 15 maja, 17:00 (150)
Kuźnia Jawor 2-0 Polonia Trzebnica 15 maja, 17:00 (200)
Orzeł Ząbkowice Śląskie 5-1 Julia Szklarska Poręba 15 maja, 17:00 (300)
Krakowiak 17, 54, 55, 85, Owczarek 44 - Łebek 89 (k)
MKS Oława 2-2 Zagłębie II Lubin 15 maja, 16:00 (250)
Łużyce Lubań 4-0 Lechia Dzierżoniów 15 maja, 17:00 (200)
Apolinarski 39, 55, Wichowski 40, 42

Kolejka 28 - 22-23 maja

Włókniarz Mirsk 0-5 Łużyce Lubań 23 maja, 17:00 (200)
Wrona 10, 20, 90, Wichowski 55, 70
Lechia Dzierżoniów 2-2 MKS Oława 22 maja, 16:00 (150)
Bartodziej 38 (k), 58 (k) - R.Samek 23, Sobczak 47
Zagłębie II Lubin 2-1 Orzeł Ząbkowice Śląskie 23 maja, 11:00 (100)
Burda 58, Kaliciak 90 - Chęciński 55
Julia Szklarska Poręba 0-0 Kuźnia Jawor 23 maja, 17:00 (150)
Polonia Trzebnica 2-0 Bielawianka Błękitni Bielawa 22 maja, 17:00 (300)
Miziniak 7, Łaba 30
Piast Nowa Ruda 1-1 Pogoń Oleśnica 22 maja, 17:00 (400)
Pańczyk 28 (k) - Marek 87
Inkopax Wrocław 0-2 Nysa Zgorzelec 22 maja, 17:00 (100)
Łazarewicz 45, Matusewicz 76
Gawin Królewska Wola 3-0 Karkonosze Jelenia Góra 22 maja, 15:00 (300)
(wo)
Buczkowski 45, Rusiecki 65
Śląsk II Wrocław 0-3 Sparta Świdnica 23 maja, 11:00 (100)
Felich 25, Korbecki 80, Goździejewski 89

Kolejka 29 - 26 maja

Śląsk II Wrocław 6-1 Włókniarz Mirsk 26 maja, 17:00 (50)
Lipiński 5, 19, 36, G.Wróbel 8, Bury 49, Szmaciarski 82 - Szwałko 75
Sparta Świdnica 2-1 Gawin Królewska Wola 26 maja, 17:00 (250)
Abramowski 27, Krygier 34 - Zalewski 53
Karkonosze Jelenia Góra 0-3 Inkopax Wrocław 26 maja, 17:00 (200)
(wo)
Jaworski 43
Nysa Zgorzelec 2-1 Piast Nowa Ruda 26 maja, 17:00 (300)
Jabłoński 32, Kameduła 34 - Pańczyk 53 (k)
Pogoń Oleśnica 2-1 Polonia Trzebnica 26 maja, 17:00 (300)
Partyka 48, Jurkiewicz 72 - Miziniak 38
Bielawianka Błękitni Bielawa 2-3 Julia Szklarska Poręba 26 maja, 17:00 (100)
Boczkowski 31, M.Żyłka 38 - Tatomir 23, Bierniat 50, Drąg 72
Kuźnia Jawor 0-1 Zagłębie II Lubin 26 maja, 17:00 (200)
Wan 66
Orzeł Ząbkowice Śląskie 11-0 Lechia Dzierżoniów 26 maja, 17:00 (300)
Chęciński 2, 4, 11, 42, 51, 82, Krakowiak 47, 72, Owczarek 52, 90, Włosek 74
MKS Oława 3-0 Łużyce Lubań 26 maja, 16:00 (250)
Sikorski 35, Gortowski 68, R.Samek 70

Kolejka 30 - 29-30 maja

Włókniarz Mirsk 0-1 MKS Oława 30 maja, 17:00 (100)
Sajewicz 90
Łużyce Lubań 0-1 Orzeł Ząbkowice Śląskie 29 maja, 17:00 (250)
Chęciński 58
Lechia Dzierżoniów 1-1 Kuźnia Jawor 19 maja, 17:00 (250)
Bartodziej 77 - Klimko 24
Zagłębie II Lubin 2-0 Bielawianka Błękitni Bielawa 18 maja, 16:30 (50)
Olszowiak 62, Rogóż 78
Julia Szklarska Poręba 0-2 Pogoń Oleśnica 30 maja, 17:00 (200)
Hałapacz 65, Bergier 70
Polonia Trzebnica 3-2 Nysa Zgorzelec 29 maja, 17:00 (300)
Mamrot 17, 19, Kowalewski 77 - Wędzonka 47 (k), Jabłoński 83
Piast Nowa Ruda 4-2 Karkonosze Jelenia Góra 29 maja (400)
Michalak 20, 65, Druciak 70, Łątka 89 - Ł.Kowalski 25, Pacan 67 (k)
Inkopax Wrocław 0-0 Sparta Świdnica
w pierwotnym terminie (29 maja) mecz przerwany po 45 minutach przy stanie 0-0 z powodu uderzenia sędziego przez trenera gości - będzie powtórzony
Gawin Królewska Wola 3-0 Śląsk II Wrocław 29 maja (300)
Rusiecki 23, Rudnicki 43, Wójcik 83 (k)

Kolejka 31 - 5-6 czerwca

Gawin Królewska Wola 3-0 Włókniarz Mirsk 5 czerwca, 17:00
(wo)
mecz się nie odbył - goście nie przyjechali
Śląsk II Wrocław 1-2 Inkopax Wrocław 6 czerwca, 17:00 (200)
G.Wróbel 62 - Rejmer 30, 86
Sparta Świdnica 3-1 Piast Nowa Ruda 5 czerwca, 17:00 (200)
Kania 25, 35, Felich 70 - Wojtarowicz 65
Karkonosze Jelenia Góra 1-0 Polonia Trzebnica 5 czerwca, 17:00 (150)
Pacan 17
Nysa Zgorzelec 1-1 Julia Szklarska Poręba 5 czerwca, 17:00 (150)
Mazur 43 - Rusin 60
Pogoń Oleśnica 2-1 Zagłębie II Lubin 5 czerwca, 17:00 (150)
Bergier 21, Hałapacz 70 - Pytlarz 25
Bielawianka Błękitni Bielawa 0-0 Lechia Dzierżoniów 5 czerwca, 17:00 (0)
mecz bez udziału publiczności
Kuźnia Jawor 0-1 Łużyce Lubań 6 czerwca, 17:00 (400)
Wrona 10
Orzeł Ząbkowice Śląskie 1-1 MKS Oława 5 czerwca, 17:00 (600)
Chęciński 84 (k) - Karpiński 24

Kolejka 32 - 9 czerwca

Włókniarz Mirsk 0-7 Orzeł Ząbkowice Śląskie 9 czerwca, 17:00
Owczarek 5, Chęciński 12, 35, 80, Krakowiak 17, 25, 55
MKS Oława 1-0 Kuźnia Jawor 9 czerwca, 17:00
Ochmański 90
Łużyce Lubań 3-2 Bielawianka Błękitni Bielawa 9 czerwca, 17:00
Wrona 34, 54, Jaworski 45 - Kuriata 1, Boczkowski 67
Lechia Dzierżoniów 0-4 Pogoń Oleśnica 9 czerwca, 17:00
Konon 55 (k), 68, Bergier 60, Partyka 73
Zagłębie II Lubin 3-0 Nysa Zgorzelec 9 czerwca, 17:00
Kwiatkowski 27, Pytlarz 37, Olszowiak 60
Julia Szklarska Poręba 1-2 Karkonosze Jelenia Góra 9 czerwca, 17:00
Seta 23 - Bizoń 38, Pacan 70
Polonia Trzebnica 3-1 Sparta Świdnica 9 czerwca, 17:00
Łaba 46, 53, Kołodziej 90 - Piecyk 89
Piast Nowa Ruda 3-1 Śląsk II Wrocław 9 czerwca, 17:00
Wojtarowicz 40, Woźniak 75, 77 - Palewicz 90
Inkopax Wrocław 1-0 Gawin Królewska Wola 9 czerwca, 17:00
Krupa 85 (k)

Kolejka 33 - 13 czerwca

Inkopax Wrocław 5-0 Włókniarz Mirsk 13 czerwca, 17:00 (100)
Gawin Królewska Wola 5-2 Piast Nowa Ruda 13 czerwca, 17:00 (400)
Śląsk II Wrocław 1-8 Polonia Trzebnica 13 czerwca, 17:00 (150)
Sparta Świdnica 3-2 Julia Szklarska Poręba 13 czerwca, 17:00 (250)
Karkonosze Jelenia Góra 1-0 Zagłębie II Lubin 13 czerwca, 17:00 (100)
Nysa Zgorzelec 3-0 Lechia Dzierżoniów 13 czerwca, 17:00 (0)
(wo)
goście nie przyjechali
Pogoń Oleśnica 4-2 Łużyce Lubań 13 czerwca, 17:00 (200)
Konon 15, Koziara 82 (k), Marek 85, Jurkiewicz 89 - Apolinarski 18, A.Jaworski 86
Bielawianka Błękitni Bielawa 3-2 MKS Oława 13 czerwca, 17:00 (100)
Kuźnia Jawor 0-4 Orzeł Ząbkowice Śląskie 13 czerwca, 17:00 (200)

Kolejka 34 - 20 czerwca

Włókniarz Mirsk 0-3 Kuźnia Jawor 20 czerwca, 17:00
Klimko 5, Doliński 70, Pasik 79
Orzeł Ząbkowice Śląskie 0-0 Bielawianka Błękitni Bielawa 20 czerwca, 17:00
MKS Oława 1-0 Pogoń Oleśnica 19 czerwca, 17:00
M.Gancarczyk 48
Łużyce Lubań 1-0 Nysa Zgorzelec 20 czerwca, 17:00
Wichowski 23
Lechia Dzierżoniów 0-2 Karkonosze Jelenia Góra 20 czerwca, 17:00
Tkaczyk ?, ?
Zagłębie II Lubin 2-1 Sparta Świdnica 20 czerwca, 17:00
Burda 16, Kwiatkowski 35 - Felich 40
Julia Szklarska Poręba 3-0 Śląsk II Wrocław 20 czerwca, 17:00
(wo)
mecz odwołany - goście zrezygnowali z wyjazdu
Polonia Trzebnica 2-1 Gawin Królewska Wola 20 czerwca, 17:00
Mamrot 17, Kołodziej 33 - Wójcik 83
Piast Nowa Ruda 0-5 Inkopax Wrocław 20 czerwca, 17:00
Rejmer 15, Świst 43, Jaworski 64, Iwan 70, Matuszyk 88

Baraże o udział w III lidze (3)

III liga 2003/2004 (3 (Lubuskie, Dolny Śląsk, Opolskie, Śląsk))

IV liga 2003/2004 (lubuska)
IV liga 2003/2004 (opolska)
IV liga 2003/2004 (śląska I)
IV liga 2003/2004 (śląska II)

Klasa okręgowa 2003/2004 (Jelenia Góra)
Klasa okręgowa 2003/2004 (Legnica)
Klasa okręgowa 2003/2004 (Wałbrzych)
Klasa okręgowa 2003/2004 (Wrocław)

Autor: Łukasz Bienias
Kontakt: dolnoslaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas