[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

III liga 2003/2004, grupa: 3 (Lubuskie, Dolny Śląsk, Opolskie, Śląsk)
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Zagłębie Sosnowiec 30 80 26 2 2 68-23 15 0 0 44-10 11 2 2 24-13
2.  Śląsk Wrocław 30 68 21 5 4 69-28 12 3 0 40-7 9 2 4 29-21
3.  Włókniarz Kietrz 30 50 15 5 10 48-36 10 3 2 28-11 5 2 8 20-25
4.  Odra Opole 30 49 15 4 11 36-30 13 1 1 29-8 2 3 10 7-22 2 4 1 1 0 2-0
5.  Miedź Legnica 30 49 14 7 9 42-31 10 2 3 28-11 4 5 6 14-20 2 1 0 1 1 0-2
6.  Lech Zielona Góra 30 47 12 11 7 44-39 9 5 1 30-13 3 6 6 14-26
7.  Ruch Radzionków 30 40 11 7 12 30-30 8 4 3 23-12 3 3 9 7-18
8.  Polonia Bytom 30 38 10 8 12 34-34 6 3 6 19-16 4 5 6 15-18 4 8 2 2 0 6-2
9.  Walka Makoszowy (Zabrze) 30 38 9 11 10 37-37 7 3 5 22-14 2 8 5 15-23 4 6 2 0 2 4-4
10.  Rozwój Katowice 30 38 10 8 12 30-41 5 6 4 14-14 5 2 8 16-27 4 2 0 2 2 2-6
11.  Chrobry Głogów 30 37 10 7 13 38-36 6 4 5 20-15 4 3 8 18-21
12.  Promień Żary 30 34 8 10 12 29-31 7 4 4 19-10 1 6 8 10-21
13.  Polonia Słubice 30 31 10 1 19 30-57 8 1 6 20-20 2 0 13 10-37
14.  MK Górnik Katowice 30 29 8 5 17 35-50 8 3 4 27-20 0 2 13 8-30
15.  Swornica Czarnowąsy 30 21 5 6 19 22-56 2 5 8 14-26 3 1 11 8-30
16.  Carbo Gliwice 30 19 4 7 19 15-48 3 5 7 6-17 1 2 12 9-31
Wicemistrz tej grupy III ligi zmierzy się w barażu o II ligę z 13. zespołem II ligi.
Włókniarz Kietrz wycofał się po zakończeniu rozgrywek, w związku z czym Polonia Słubice uratowała się przed spadkiem.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Zagłębie Sosnowiec    3-0 4-1 3-2 2-1 4-0 1-0 4-0 6-2 3-0 3-2 2-1 5-1 1-0 1-0 2-0 
 2 Śląsk Wrocław3-0     3-0 1-0 4-0 5-1 1-0 1-1 1-1 2-0 3-1 1-1 3-1 5-0 4-0 3-1 
 3 Włókniarz Kietrz4-1 2-2     3-0 3-2 0-0 4-0 2-0 2-2 1-0 2-1 0-1 1-0 2-1 2-0 0-1 
 4 Odra Opole0-1 2-0 1-0     2-0 2-0 1-0 2-1 1-1 4-1 2-1 1-0 5-1 2-1 1-0 3-1 
 5 Miedź Legnica0-2 0-1 2-0 0-0     2-3 2-1 1-0 1-1 5-0 1-0 3-2 2-0 3-0 4-1 2-0 
 6 Lech Zielona Góra2-2 3-4 1-1 4-1 1-1     4-1 0-0 3-0 0-0 1-0 2-1 1-0 1-0 2-0 5-2 
 7 Ruch Radzionków1-2 0-1 1-0 3-1 0-0 1-1     1-1 1-1 1-2 2-1 1-0 5-1 1-0 3-1 2-0 
 8 Polonia Bytom1-2 2-3 3-4 1-0 1-1 0-1 0-1     1-0 0-0 1-1 2-0 3-0 2-0 1-3 1-0 
 9 Walka Makoszowy (Zabrze)0-2 0-2 2-0 1-2 1-2 4-1 1-1 0-3     2-0 3-0 0-0 2-0 2-0 3-0 1-1 
 10 Rozwój Katowice1-2 2-1 0-2 0-0 2-0 1-1 0-0 2-2 0-2     1-1 0-0 1-0 3-2 0-1 1-0 
 11 Chrobry Głogów1-2 0-2 0-1 1-0 0-0 3-0 1-0 0-0 1-1 1-5     0-0 1-2 2-0 4-1 5-1 
 12 Promień Żary0-0 1-2 1-1 0-0 2-1 0-0 1-0 0-1 2-0 2-3 0-1     3-0 1-0 3-0 3-1 
 13 Polonia Słubice0-1 2-1 2-1 3-0 1-2 0-3 1-0 1-0 1-2 2-3 0-5 3-1     1-1 2-0 1-0 
 14 MK Górnik Katowice0-2 2-2 4-3 1-0 1-1 2-2 0-1 3-1 2-1 3-1 1-2 3-0 3-2     0-1 2-1 
 15 Swornica Czarnowąsy0-2 2-7 1-3 1-0 0-1 1-1 1-2 1-2 1-1 0-1 1-1 1-1 1-2 3-2     0-0 
 16 Carbo Gliwice0-3 0-1 0-3 0-1 0-2 1-0 0-0 0-3 0-0 1-0 0-1 2-2 1-0 1-1 0-0     

Kolejka 1 - 9-10 sierpnia

Polonia Słubice 1-2 Miedź Legnica 9 sierpnia, 17:00 (1200)
Cygan 76 - Strożek 35, Akacki 74
Odra Opole 2-0 Lech Zielona Góra 9 sierpnia, 17:00 (1800)
Żymańczyk 35, Kochanowski 90
Promień Żary 3-1 Carbo Gliwice 9 sierpnia, 11:00 (700)
Kozioła 28, Siemiński 31, Czyżyk 52 - Wolański 77
Włókniarz Kietrz 2-2 Śląsk Wrocław 9 sierpnia, 17:00 (700)
Broniewicz 41, T.Sosna 80 - Struzik 39, 53
MK Górnik Katowice 2-1 Walka Makoszowy (Zabrze) 9 sierpnia, 11:00 (300)
P.Nikodem 30 (k), Waluś 65 - Waniek 60
Chrobry Głogów 0-0 Polonia Bytom 10 sierpnia, 17:00 (1000)
Ruch Radzionków 3-1 Swornica Czarnowąsy 9 sierpnia, 17:00 (500)
Pajączkowski 12, 55, Tokarz 90 - Grądowski 60 (k)
Rozwój Katowice 1-2 Zagłębie Sosnowiec 9 sierpnia, 17:00 (1000)
Will 74 - Koźmiński 37, Lachowski 73

Kolejka 2 - 16-17 sierpnia

Miedź Legnica 0-2 Zagłębie Sosnowiec 17 sierpnia, 16:00 (3000)
Treściński 32, Stolpa 41
Swornica Czarnowąsy 0-1 Rozwój Katowice 16 sierpnia, 17:00 (500)
Kwiatkowski 54
Polonia Bytom 0-1 Ruch Radzionków 16 sierpnia, 17:00 (2000)
Rudyk 25
Walka Makoszowy (Zabrze) 3-0 Chrobry Głogów 16 sierpnia, 16:00 (400)
K.Sosna 36, Kocur 45, Dolny 90
Śląsk Wrocław 5-0 MK Górnik Katowice 16 sierpnia, 17:00 (1600)
Sztylka 25, Ignasiak 43, Sasin 65 (k), Struzik 77, Małecki 84
Carbo Gliwice 0-3 Włókniarz Kietrz 16 sierpnia, 11:00 (300)
T.Sosna 18, 26, Jasiński 75 (k)
Lech Zielona Góra 2-1 Promień Żary 16 sierpnia, 17:00 (1200)
Sawicki 48, Wysocki 62 - Łabul 84
Polonia Słubice 3-0 Odra Opole 16 sierpnia, 17:00 (1000)
Kaczmarczyk 52, Cygan 78, Timoszyk 83

Kolejka 3 - 22-23 sierpnia

Odra Opole 2-0 Miedź Legnica 23 sierpnia, 19:00 (2500)
Żymańczyk 58, Tyc 87
Promień Żary 3-0 Polonia Słubice 23 sierpnia, 17:00 (1200)
S.Dudek 28 (k), Czyżyk 40, Baworowski 86
Włókniarz Kietrz 0-0 Lech Zielona Góra 23 sierpnia, 17:00 (700)
MK Górnik Katowice 2-1 Carbo Gliwice 23 sierpnia, 11:00 (300)
Ćwiękała 4, 30 - Pielka 63
Chrobry Głogów 0-2 Śląsk Wrocław 23 sierpnia, 17:00 (1500)
Struzik 29, 35
Ruch Radzionków 1-1 Walka Makoszowy (Zabrze) 23 sierpnia, 17:00 (700)
Tokarz 78 - K.Sosna 22
Rozwój Katowice 2-2 Polonia Bytom 22 sierpnia, 17:00 (500)
Lis 9, Rajman 44 - Wania 13, 67
Zagłębie Sosnowiec 1-0 Swornica Czarnowąsy 23 sierpnia, 17:00 (3500)
Ujek 14 (k)

Kolejka 4 - 30-31 sierpnia

Miedź Legnica 4-1 Swornica Czarnowąsy 30 sierpnia, 16:00 (1200)
Kupis 41, 52, Halkowicz 77, 87 - Wierdak 24
Polonia Bytom 1-2 Zagłębie Sosnowiec 30 sierpnia, 17:00 (2000)
Sztandera 36 (k) - Stolpa 4, Skrzypek 28
Walka Makoszowy (Zabrze) 2-0 Rozwój Katowice 30 sierpnia, 17:00 (300)
K.Sosna 24, Waniek 77
Śląsk Wrocław 1-0 Ruch Radzionków 30 sierpnia, 17:00 (1500)
Kosztowniak 90
Carbo Gliwice 0-1 Chrobry Głogów 30 sierpnia, 11:00 (300)
Buczek 28
Lech Zielona Góra 1-0 MK Górnik Katowice 30 sierpnia, 17:00 (600)
Wysocki 55
Polonia Słubice 2-1 Włókniarz Kietrz 31 sierpnia, 17:00 (1200)
Nowakowski 41, Kaczmarczyk 68 (k) - Rozmus 66
Odra Opole 1-0 Promień Żary 30 sierpnia, 19:00 (1500)
Rogowski 25

Kolejka 5 - 6 września

Promień Żary 2-1 Miedź Legnica 6 września, 16:00 (800)
Kozioła 68, Baworowski 83 - Kotlarski 28
Włókniarz Kietrz 3-0 Odra Opole 6 września, 16:00 (1500)
Jasiński 8 (k), 49, T.Sosna 78
MK Górnik Katowice 3-2 Polonia Słubice 6 września, 11:00 (200)
P.Nikodem 4 (k), 60, Waluś 7 - Rośmiarek 11, Nowakowski 73
Chrobry Głogów 3-0 Lech Zielona Góra 17 września, 16:00 (600)
Trznadel 32 (k), Smolin 52, Adamczak 90 (s)
Ruch Radzionków 2-0 Carbo Gliwice 6 września, 16:00 (300)
Tokarz 20, Rudyk 53
Rozwój Katowice 2-1 Śląsk Wrocław 6 września, 16:00 (400)
A.Bosowski 59, Kwiatkowski 81 - Ignasiak 15
Zagłębie Sosnowiec 6-2 Walka Makoszowy (Zabrze) 6 września, 16:00 (2500)
Ujek 10, Stolpa 33, 44, Łuczywek 39, 75, Rak 90 - Gałecki 60 (k), Kocur 70
Swornica Czarnowąsy 1-2 Polonia Bytom 6 września, 16:00 (500)
Grądowski 44 - Ziaja 31, Kondzielnik 66

Kolejka 6 - 13 września

Miedź Legnica 1-0 Polonia Bytom 13 września, 16:00 (500)
Dymkowski 9
Walka Makoszowy (Zabrze) 3-0 Swornica Czarnowąsy 13 września, 16:00 (250)
Sala 6, Domagała 40, Szmieszek 67
Śląsk Wrocław 3-0 Zagłębie Sosnowiec 13 września, 16:00 (5200)
Kosztowniak 28, Wielgus 37, Rudolf 85
Carbo Gliwice 1-0 Rozwój Katowice 13 września, 11:00 (200)
Kędziora 35 (k)
Lech Zielona Góra 4-1 Ruch Radzionków 13 września, 16:00 (400)
Sawicki 16, Cal 41, Pochylski 67, Kroczek 84 - Nocoń 24
Polonia Słubice 0-5 Chrobry Głogów 13 września, 16:00 (700)
Helwig 32, Martyniak 44 (s), Smolin 50, Trznadel 61, Sybis 85
Odra Opole 2-1 MK Górnik Katowice 13 września, 19:00 (2000)
Kochanowski 25, Ganowicz 89 - Waluś 37
Promień Żary 1-1 Włókniarz Kietrz 13 września, 16:00 (800)
Gad 66 - Rozmus 56 (k)

Kolejka 7 - 20-21 września

Włókniarz Kietrz 3-2 Miedź Legnica 20 września, 16:00 (450)
T.Sosna 23, Rozmus 60, Trzeciak 87 - Robak 41, Połubiński 84
MK Górnik Katowice 3-0 Promień Żary 20 września, 11:00 (250)
P.Nikodem 16, Waluś 60, Bryła 82
Chrobry Głogów 1-0 Odra Opole 20 września, 16:00 (800)
Helwig 36
Ruch Radzionków 5-1 Polonia Słubice 20 września, 16:00 (800)
Tokarz 7, 19, 68 (k), Żaba 16, Mucha 89 - Cygan 3
Rozwój Katowice 1-1 Lech Zielona Góra 20 września, 16:00 (350)
Haponiuk 83 - Iwanowski 55
Zagłębie Sosnowiec 2-0 Carbo Gliwice 20 września, 16:00 (2500)
Antczak 21, Bugaj 36
Swornica Czarnowąsy 2-7 Śląsk Wrocław 20 września, 16:00
Grądowski 36 (k), 86 - Kosztowniak 7, Wielgus 24, M.Wróbel 29, Sztylka 49, Małecki 73, 79, 89
bez udziału publiczności
Polonia Bytom 1-0 Walka Makoszowy (Zabrze) 21 września, 11:00
Loch 33
bez udziału publiczności

Kolejka 8 - 27-28 września

Miedź Legnica 1-1 Walka Makoszowy (Zabrze) 27 września, 16:00 (1000)
Robak 20 - K.Sosna 83
Śląsk Wrocław 1-1 Polonia Bytom 27 września, 16:00 (4000)
M.Kowalczyk 90 - Kondzielnik 63
Carbo Gliwice 0-0 Swornica Czarnowąsy 27 września, 11:00 (150)
Lech Zielona Góra 2-2 Zagłębie Sosnowiec 27 września, 16:00 (800)
Pochylski 26 (k), Bandosz 53 - Skrzypek 7, 78
Polonia Słubice 2-3 Rozwój Katowice 30 września, 16:00 (300)
Kaczmarczyk 45 (k), Rośmiarek 86 - Kwiatkowski 50, T.Wróbel 54, 74
Odra Opole 1-0 Ruch Radzionków 27 września, 19:00 (2000)
Sobotta 58
Promień Żary 0-1 Chrobry Głogów 27 września, 16:00 (1000)
Helwig 84
Włókniarz Kietrz 2-1 MK Górnik Katowice 27 września, 16:00 (300)
Rozmus 39, T.Sosna 83 - P.Nikodem 49

Kolejka 9 - 4-5 października

MK Górnik Katowice 1-1 Miedź Legnica 4 października, 11:00 (200)
P.Nikodem 58 (k) - Połubiński 80
Chrobry Głogów 0-1 Włókniarz Kietrz 4 października, 15:30 (700)
Kłoda 71
Ruch Radzionków 1-0 Promień Żary 5 października, 15:30 (200)
Tokarz 43
Rozwój Katowice 0-0 Odra Opole 4 października, 15:30 (250)
Zagłębie Sosnowiec 5-1 Polonia Słubice 4 października, 15:00 (1500)
Łuczywek 12, Chwalibogowski 42, Stolpa 49, Antczak 56, Bugaj 86 - Kaczmarczyk 74
Swornica Czarnowąsy 1-1 Lech Zielona Góra 4 października, 15:30 (350)
Wierdak 37 - Sawicki 45
Polonia Bytom 1-0 Carbo Gliwice 4 października, 15:30
Loch 57
mecz bez udziału publiczności
Walka Makoszowy (Zabrze) 0-2 Śląsk Wrocław 4 października, 15:30 (400)
Sasin 13 (k), Ignasiak 45

Kolejka 10 - 11-12 października

Miedź Legnica 0-1 Śląsk Wrocław 11 października, 15:00 (2500)
Kosztowniak 58
Carbo Gliwice 0-0 Walka Makoszowy (Zabrze) 12 października, 11:00 (200)
Lech Zielona Góra 0-0 Polonia Bytom 11 października, 15:00 (150)
Polonia Słubice 2-0 Swornica Czarnowąsy 11 października, 15:00 (300)
Rośmiarek 87, Cygan 90
Odra Opole 0-1 Zagłębie Sosnowiec 10 października, 18:00 (4500)
Stolpa 57
Promień Żary 2-3 Rozwój Katowice 11 października, 15:00 (600)
Czyżyk 5, Łabul 9 - Rajman 23, T.Wróbel 32, 77
Włókniarz Kietrz 4-0 Ruch Radzionków 11 października, 15:30 (400)
Rozmus 43, Makarski 63, R.Kowalczyk 85, 90
MK Górnik Katowice 1-2 Chrobry Głogów 11 października, 11:00 (150)
Dziółka 14 - Gałązkiewicz 68, Goliasz 86

Kolejka 11 - 18-19 października

Chrobry Głogów 0-0 Miedź Legnica 18 października, 15:30 (1300)
Ruch Radzionków 1-0 MK Górnik Katowice 18 października, 15:30 (250)
Tokarz 20
Rozwój Katowice 0-2 Włókniarz Kietrz 18 października, 15:30 (300)
T.Sosna 32, Trzeciak 69
Zagłębie Sosnowiec 2-1 Promień Żary 18 października, 15:00 (2000)
Skrzypek 44, Lachowski 90 - S.Dudek 72 (k)
Swornica Czarnowąsy 1-0 Odra Opole 18 października, 15:30 (900)
Grądowski 37
Polonia Bytom 3-0 Polonia Słubice 19 października, 15:00 (300)
Sztandera 17, Loch 86, Brosz 90
Walka Makoszowy (Zabrze) 4-1 Lech Zielona Góra 18 października, 15:30 (100)
Gałecki 3 (k), K.Sosna 30, 67, Waniek 35 - Pochylski 88
Śląsk Wrocław 3-1 Carbo Gliwice 18 października, 15:30 (3000)
Wielgus 15, 28, 33 - Krzywko 72 (k)

Kolejka 12 - 25 października

Miedź Legnica 2-0 Carbo Gliwice 25 października, 15:00 (400)
Połubiński 41 (k), Strożek 82
Lech Zielona Góra 3-4 Śląsk Wrocław 25 października, 15:30 (500)
Sawicki 25 (k), 61, Cal 78 - Małecki 11, 25, Kosztowniak 40, Sasin 90 (k)
Polonia Słubice 1-2 Walka Makoszowy (Zabrze) 25 października, 15:00 (200)
Cygan 56 - Musiał 13, Kocur 80
Odra Opole 2-1 Polonia Bytom 25 października, 18:00 (1000)
Kochanowski 53, Sobotta 74 - Jurok 75
Promień Żary 3-0 Swornica Czarnowąsy 25 października, 15:00 (300)
S.Dudek 42 (k), Jakubik 59, Siemiński 65
Włókniarz Kietrz 4-1 Zagłębie Sosnowiec 25 października, 15:30 (1500)
T.Sosna 44, Rozmus 72, 73, Drożdż 89 - Stolpa 60
MK Górnik Katowice 3-1 Rozwój Katowice 25 października, 11:00 (300)
Ćwiękała 36, Orlik 49, Waluś 90 - Kwiatkowski 56
Chrobry Głogów 1-0 Ruch Radzionków 25 października, 15:30 (400)
Helwig 25

Kolejka 13 - 29 października

Ruch Radzionków 0-0 Miedź Legnica 29 października, 14:00 (150)
Rozwój Katowice 1-1 Chrobry Głogów 29 października, 14:00 (100)
Rajman 16 - Adamowski 63
Zagłębie Sosnowiec 1-0 MK Górnik Katowice 29 października, 14:00 (1200)
Stolpa 48
Swornica Czarnowąsy 1-3 Włókniarz Kietrz 29 października, 14:00 (300)
Leś 75 - Rozmus 8, R.Kowalczyk 70, Jasiński 86
Polonia Bytom 2-0 Promień Żary 30 października, 14:00 (150)
Jurok 7, Loch 88
Walka Makoszowy (Zabrze) 1-2 Odra Opole 29 października, 14:00 (200)
Waniek 70 - Żymańczyk 4, Lisiński 36
Śląsk Wrocław 3-1 Polonia Słubice 29 października, 14:00 (2500)
Wielgus 10, 76, R.Lis 53 - Nowakowski 6
Carbo Gliwice 1-0 Lech Zielona Góra 29 października, 14:00 (50)
Kędziora 84

Kolejka 14 - 8-9 listopada

Miedź Legnica 2-3 Lech Zielona Góra 8 listopada, 13:00 (300)
Łacina 56, Strożek 72 - Sawicki 11, 45, Cierniak 58
Polonia Słubice 1-0 Carbo Gliwice 8 listopada, 13:00 (300)
Begier 73
Odra Opole 2-0 Śląsk Wrocław 8 listopada, 17:00 (4500)
Kochanowski 15, Rogowski 74
Promień Żary 2-0 Walka Makoszowy (Zabrze) 9 listopada, 13:00 (400)
Kozioła 49, Dewo 75
Włókniarz Kietrz 2-0 Polonia Bytom 8 listopada, 13:30 (500)
R.Kowalczyk 12, Rozmus 26
MK Górnik Katowice 0-1 Swornica Czarnowąsy 8 listopada, 11:00 (100)
Wierdak 73
Chrobry Głogów 1-2 Zagłębie Sosnowiec 8 listopada, 13:30 (1200)
Węglarz 13 - Rak 24, Treściński 90
Ruch Radzionków 1-2 Rozwój Katowice 8 listopada, 13:30 (500)
Mitura 74 - T.Wróbel 44, Rajman 90

Kolejka 15 - 15-16 listopada

Rozwój Katowice 2-0 Miedź Legnica 15 listopada, 13:30 (200)
Rajman 33, Derek 86
Zagłębie Sosnowiec 1-0 Ruch Radzionków 15 listopada, 13:00 (3500)
Ujek 6
Swornica Czarnowąsy 1-1 Chrobry Głogów 15 listopada, 13:30 (100)
Grendziak 64 - Plewko 33
Polonia Bytom 2-0 MK Górnik Katowice 15 listopada, 13:30 (250)
Sztandera 77, Cieniawski 87
Walka Makoszowy (Zabrze) 2-0 Włókniarz Kietrz 15 listopada, 13:30 (250)
Gałecki 35, 59
Śląsk Wrocław 1-1 Promień Żary 15 listopada, 13:30 (2500)
Kosztowniak 78 - Tychowski 43
Carbo Gliwice 0-1 Odra Opole 15 listopada, 11:00 (150)
Tyc 86
Lech Zielona Góra 1-0 Polonia Słubice 15 listopada, 13:30 (400)
Wysocki 43

Kolejka 16 - 13-14 marca

Miedź Legnica 2-0 Polonia Słubice 14 kwietnia, 17:00 (600)
Akacki 27, Dymkowski 81
Lech Zielona Góra 4-1 Odra Opole 13 marca, 15:00 (500)
Cierniak 27, 64, Wierzbicki 43, Okińczyc 82 - Tyc 76
Carbo Gliwice 2-2 Promień Żary 14 kwietnia, 17:00 (100)
Chojnowski 25, Wolański 45 - Kopczyński 16, Czyżyk 20
Śląsk Wrocław 3-0 Włókniarz Kietrz 14 marca, 12:00 (3500)
Małecki 8, Ignasiak 38, M.Kowalczyk 48
Walka Makoszowy (Zabrze) 2-0 MK Górnik Katowice 14 kwietnia, 17:00 (200)
Kocur 87, Sala 90
Polonia Bytom 1-1 Chrobry Głogów 14 kwietnia, 17:00 (250)
Tukaj 17 - Tomasiak 58
Swornica Czarnowąsy 1-2 Ruch Radzionków 14 kwietnia, 17:00 (300)
Grądowski 54 (k) - Galeja 2, 88
Zagłębie Sosnowiec 3-0 Rozwój Katowice 14 kwietnia, 15:00 (5000)
Lachowski 12, Skrzypek 35, Malinowski 75

Kolejka 17 - 20-21 marca

Zagłębie Sosnowiec 2-1 Miedź Legnica 20 marca, 15:30 (3500)
Skrzypek 8, Treściński 84 (k) - Robak 66
Rozwój Katowice 0-1 Swornica Czarnowąsy 28 kwietnia, 17:00 (200)
Wierdak 61
Ruch Radzionków 1-1 Polonia Bytom 12 maja, 17:00 (1500)
Opeldus 35 - Tukaj 9
Chrobry Głogów 1-1 Walka Makoszowy (Zabrze) 20 marca, 16:00 (500)
Żmudziński 68 - K.Sosna 67
MK Górnik Katowice 2-2 Śląsk Wrocław 12 maja, 17:00 (300)
Baucz 18, Folga 71 - Ulatowski 66, Ignasiak 74
Włókniarz Kietrz 0-1 Carbo Gliwice 28 kwietnia, 16:00 (200)
Adamczyk 89
Promień Żary 0-0 Lech Zielona Góra 20 marca, 16:00 (1200)
Odra Opole 5-1 Polonia Słubice 20 marca, 18:00 (2000)
Tyc 34, Rogowski 41, 64, Sobotta 45, 69 - Ruminkiewicz 59

Kolejka 18 - 27 marca

Miedź Legnica 0-0 Odra Opole 27 marca, 15:00 (1000)
Polonia Słubice 3-1 Promień Żary 27 marca, 16:00 (500)
Nowakowski 23, Kawczyński 27 (k), 31 - S.Dudek 45 (k)
Lech Zielona Góra 1-1 Włókniarz Kietrz 27 marca, 15:30 (600)
Sawicki 52 - Trzeciak 7
Carbo Gliwice 1-1 MK Górnik Katowice 21 kwietnia, 17:00 (150)
Zawadzki 17 - Dziółka 3
w pierwotnym terminie nie odbył się z powodu złych warunków atmosferycznych
Śląsk Wrocław 3-1 Chrobry Głogów 27 marca, 16:00 (3500)
Wielgus 27, M.Wróbel 30, Kosztowniak 64 - Tomasiak 77
Walka Makoszowy (Zabrze) 1-1 Ruch Radzionków 27 marca, 15:00 (250)
Szmieszek 25 - Żaba 62
Polonia Bytom 0-0 Rozwój Katowice 27 marca, 16:00 (500)
Swornica Czarnowąsy 0-2 Zagłębie Sosnowiec 27 marca, 15:00 (300)
Skrzypek 7, Treściński 70 (k)

Kolejka 19 - 3 kwietnia

Swornica Czarnowąsy 0-1 Miedź Legnica 3 kwietnia, 16:00 (200)
Szewczuk 39
Zagłębie Sosnowiec 4-0 Polonia Bytom 3 kwietnia, 16:00 (5500)
P.Stemplewski 9, Stolpa 20, Rak 49, 59
Rozwój Katowice 0-2 Walka Makoszowy (Zabrze) 3 kwietnia, 16:00 (400)
Dolny 19, Sala 87
Ruch Radzionków 0-1 Śląsk Wrocław 3 kwietnia, 16:00 (800)
Wielgus 73
Chrobry Głogów 5-1 Carbo Gliwice 3 kwietnia, 16:00 (500)
Tomasiak 48, Sybis 61, 74, Helwig 78, Żmudziński 86 - Adamczyk 34 (k)
MK Górnik Katowice 2-2 Lech Zielona Góra 3 kwietnia, 13:00 (200)
Bieroński 16, Maroszek 34 - Sawicki 28, Pochylski 44
Włókniarz Kietrz 1-0 Polonia Słubice 3 kwietnia, 16:00 (300)
T.Sosna 4
Promień Żary 0-0 Odra Opole 3 kwietnia, 16:00 (1000)

Kolejka 20 - 10 kwietnia

Miedź Legnica 3-2 Promień Żary 10 kwietnia, 11:00 (800)
Szewczuk 3, 59, Kupis 5 - Czyżyk 60, S.Dudek 83
Odra Opole 1-0 Włókniarz Kietrz 7 kwietnia, 18:30 (2500)
Tracz 60 (k)
Polonia Słubice 1-1 MK Górnik Katowice 7 kwietnia, 16:00 (400)
Kawczyński 13 - Stoch 90
Lech Zielona Góra 1-0 Chrobry Głogów 10 kwietnia, 16:00 (1500)
Cierniak 76
Carbo Gliwice 0-0 Ruch Radzionków 10 kwietnia, 11:00 (350)
Śląsk Wrocław 2-0 Rozwój Katowice 10 kwietnia, 12:00 (2300)
Will 7 (s), Kosztowniak 41
Walka Makoszowy (Zabrze) 0-2 Zagłębie Sosnowiec 10 kwietnia, 17:00 (1500)
Stolpa 17, 69
mecz rozpoczął się z godzinnym opóźnieniem (wg planu miano grać o 16:00)
Polonia Bytom 1-3 Swornica Czarnowąsy 10 kwietnia, 12:00 (200)
Wolny 25 - Grendziak 42, Wierdak 76, Grądowski 79

Kolejka 21 - 17 kwietnia

Polonia Bytom 1-1 Miedź Legnica 17 kwietnia, 16:00 (300)
Tukaj 25 - Połubiński 16
Swornica Czarnowąsy 1-1 Walka Makoszowy (Zabrze) 17 kwietnia, 16:00 (250)
Jeleniewski 62 - Kowalski 65
Zagłębie Sosnowiec 3-0 Śląsk Wrocław 18 kwietnia, 16:00 (10 000)
Ujek 29, Koźmiński 71, Rak 74
Rozwój Katowice 1-0 Carbo Gliwice 17 kwietnia, 16:30 (400)
Polarz 81 (k)
Ruch Radzionków 1-1 Lech Zielona Góra 18 kwietnia, 16:00 (300)
Mitura 30 - Wierzbicki 72
Chrobry Głogów 1-2 Polonia Słubice 17 kwietnia, 16:00 (500)
Żmudziński 33 - Kawczyński 13, Timoszyk 60
MK Górnik Katowice 1-0 Odra Opole 17 kwietnia, 11:00 (200)
Waluś 27
Włókniarz Kietrz 0-1 Promień Żary 17 kwietnia, 16:00 (250)
Kopczyński 16

Kolejka 22 - 24 kwietnia

Miedź Legnica 2-0 Włókniarz Kietrz 24 kwietnia, 16:00 (400)
Madera 13, Robak 69
Promień Żary 1-0 MK Górnik Katowice 24 kwietnia, 16:00 (600)
S.Dudek 59
Odra Opole 2-1 Chrobry Głogów 24 kwietnia, 19:00 (1000)
Rogowski 8, Sobotta 36 - Żmudziński 35
Polonia Słubice 1-0 Ruch Radzionków 24 kwietnia, 17:00 (400)
Marycki 50
Lech Zielona Góra 0-0 Rozwój Katowice 24 kwietnia, 16:00 (400)
Carbo Gliwice 0-3 Zagłębie Sosnowiec 24 kwietnia, 16:00 (400)
Ujek 48 (k), P.Stemplewski 58, Koźmiński 90
Śląsk Wrocław 4-0 Swornica Czarnowąsy 24 kwietnia, 14:30 (1300)
Ulatowski 29, 89, Wielgus 34, Kosztowniak 56
Walka Makoszowy (Zabrze) 0-3 Polonia Bytom 24 kwietnia, 16:00 (300)
Tukaj 28, Marek 81, Wania 90

Kolejka 23 - 30 kwietnia-1 maja

Walka Makoszowy (Zabrze) 1-2 Miedź Legnica 1 maja, 16:00 (300)
Domagała 85 - Kupis 21, Robak 65
Polonia Bytom 2-3 Śląsk Wrocław 19 maja, 17:00 (1000)
Wania 20, Marek 89 - Ignasiak 56, Ulatowski 70, Małecki 88
Swornica Czarnowąsy 0-0 Carbo Gliwice 1 maja, 17:00 (250)
Zagłębie Sosnowiec 4-0 Lech Zielona Góra 19 maja, 17:00 (2500)
Stolpa 20, Skrzypek 25, Studziński 54, Bugaj 67
Rozwój Katowice 1-0 Polonia Słubice 1 maja, 17:00 (300)
Polarz 72 (k)
Ruch Radzionków 3-1 Odra Opole 19 maja, 17:00 (300)
Tokarz 50, 67 (k), 75 - Kochanowski 86
Chrobry Głogów 0-0 Promień Żary 30 kwietnia, 17:00 (400)
MK Górnik Katowice 4-3 Włókniarz Kietrz 1 maja, 11:00 (200)
Folga 11, 53, Baucz 86, Maroszek 87 - Kłoda 42, Jasiński 63 (k), Rozmus 65

Kolejka 24 - 8-9 maja

Miedź Legnica 3-0 MK Górnik Katowice 8 maja, 17:00 (1200)
Połubiński 25, Robak 71, Strożek 79
Włókniarz Kietrz 2-1 Chrobry Głogów 8 maja, 17:00 (200)
Kowalczyk 55, 80 - Helwig 46
Promień Żary 1-0 Ruch Radzionków 8 maja, 17:00 (600)
S.Dudek 24
Odra Opole 4-1 Rozwój Katowice 8 maja, 19:00 (800)
Ganowicz 4, 69, Tracz 48 (k), Sobotta 84 - T.Wróbel 5
Polonia Słubice 0-1 Zagłębie Sosnowiec 8 maja, 17:00 (400)
Stolpa 73
Lech Zielona Góra 2-0 Swornica Czarnowąsy 8 maja, 17:00 (300)
Sawicki 70, Cierniak 74
Carbo Gliwice 0-3 Polonia Bytom 8 maja, 17:00 (300)
Marek 10, Tukaj 89, Szemoński 90
Śląsk Wrocław 1-1 Walka Makoszowy (Zabrze) 9 maja, 12:00 (1300)
Sasin 59 (k) - Waniek 14

Kolejka 25 - 15-16 maja

Śląsk Wrocław 4-0 Miedź Legnica 16 maja, 12:00 (2500)
R.Lis 18, 60, M.Kowalczyk 70, Grabowski 88
Walka Makoszowy (Zabrze) 1-1 Carbo Gliwice 15 maja, 16:00 (100)
Kocur 79 - Adamczyk 34
Polonia Bytom 0-1 Lech Zielona Góra 15 maja, 17:00 (300)
Okińczyc 85
Swornica Czarnowąsy 1-2 Polonia Słubice 15 maja, 11:00 (100)
Grądowski 28 (k) - Kaczmarczyk 15, Hebda 34
Zagłębie Sosnowiec 3-2 Odra Opole 15 maja, 17:00 (3500)
Treściński 8, Lachowski 25, Skrzypek 67 - Lisiński 50, Sobotta 72
Rozwój Katowice 0-0 Promień Żary 15 maja, 17:00 (200)
Ruch Radzionków 1-0 Włókniarz Kietrz 16 maja, 17:00 (300)
Galeja 35
Chrobry Głogów 2-0 MK Górnik Katowice 15 maja, 17:00 (200)
Helwig 53, Trznadel 60 (k)

Kolejka 26 - 22 maja

Miedź Legnica 1-0 Chrobry Głogów 22 maja, 17:00 (1500)
Szewczuk 78
MK Górnik Katowice 0-1 Ruch Radzionków 22 maja, 11:00 (300)
Żaba 3
Włókniarz Kietrz 1-0 Rozwój Katowice 22 maja, 17:00 (150)
Makarski 27
Promień Żary 0-0 Zagłębie Sosnowiec 22 maja, 17:00 (1000)
Odra Opole 1-0 Swornica Czarnowąsy 22 maja, 19:30 (1500)
Tracz 87 (k)
Polonia Słubice 1-0 Polonia Bytom 22 maja, 17:00 (200)
Cygan 48
Lech Zielona Góra 3-0 Walka Makoszowy (Zabrze) 22 maja, 17:00 (300)
Jutrzenka 21, 22, Sawicki 52
Carbo Gliwice 0-1 Śląsk Wrocław 22 maja, 11:00 (100)
Małecki 63

Kolejka 27 - 29-30 maja

Carbo Gliwice 0-2 Miedź Legnica 29 maja, 17:00 (100)
Połubiński 77, Szewczuk 81
Śląsk Wrocław 5-1 Lech Zielona Góra 28 maja, 18:00 (1400)
Małecki 20, Grabowski 36, Wielgus 49, 88, Kosztowniak 54 - Sawicki 51
Walka Makoszowy (Zabrze) 2-0 Polonia Słubice 29 maja, 17:00 (500)
Gałecki 41 (k), Domagała 90
Polonia Bytom 1-0 Odra Opole 30 maja, 12:00 (500)
Wolny 11
Swornica Czarnowąsy 1-1 Promień Żary 29 maja, 17:00 (150)
Maciuszek 90 - S.Dudek 59
Zagłębie Sosnowiec 4-1 Włókniarz Kietrz 29 maja, 17:00 (2500)
Lachowski 16, 50, Skrzypek 53, Ujek 62 - R.Kowalczyk 28
Rozwój Katowice 3-2 MK Górnik Katowice 29 maja, 17:30 (500)
Rajman 63, A.Bosowski 76, T.Wróbel 78 - Maroszek 28, Folga 57
Ruch Radzionków 2-1 Chrobry Głogów 29 maja, 17:00 (250)
Kałwak 40, Bonk 73 - Pojnar 53

Kolejka 28 - 5 czerwca

Miedź Legnica 2-1 Ruch Radzionków 3 czerwca, 17:00 (700)
Szewczuk 75, Kupis 88 - Pajączkowski 80
Chrobry Głogów 1-5 Rozwój Katowice 5 czerwca, 17:00 (500)
Żmudziński 22 (k) - Buffi 26, 53, Groffik 28 (s), Polarz 50, T.Wróbel 70
MK Górnik Katowice 0-2 Zagłębie Sosnowiec 5 czerwca, 11:00 (500)
Lachowski 45, Ujek 90
Włókniarz Kietrz 2-0 Swornica Czarnowąsy 5 czerwca, 17:00 (100)
Jasiński 54, 60
Promień Żary 0-1 Polonia Bytom 5 czerwca, 17:00 (500)
Szemoński 30
Odra Opole 1-1 Walka Makoszowy (Zabrze) 5 czerwca, 19:30 (250)
Rogowski 55 - K.Sosna 65
Polonia Słubice 2-1 Śląsk Wrocław 5 czerwca, 17:00 (500)
Kawczyński 48, Dzwończyk 75 - M.Kowalczyk 49
Lech Zielona Góra 5-2 Carbo Gliwice 5 czerwca, 17:00 (300)
Jutrzenka 26, Sawicki 31, 72, Okińczyc 73, 85 - Gnatowicz 69 (s), Zawadzki 90
według innych źródeł pierwszą bramkę dla Carbo zdobył samobójczym strzałem Jasiński

Kolejka 29 - 9 czerwca

Lech Zielona Góra 1-1 Miedź Legnica 9 czerwca, 17:00 (400)
Cierniak 49 - Szewczuk 72
Carbo Gliwice 1-0 Polonia Słubice 9 czerwca, 17:00 (100)
Filipowicz 19
Śląsk Wrocław 1-0 Odra Opole 9 czerwca, 17:00 (2700)
Kosztowniak 10
Walka Makoszowy (Zabrze) 0-0 Promień Żary 9 czerwca, 17:00 (200)
Polonia Bytom 3-4 Włókniarz Kietrz 9 czerwca, 17:00 (200)
Szemoński 16, Tukaj 65, Wania 85 - R.Kowalczyk 11, Rozmus 32, 55, 80
Swornica Czarnowąsy 3-2 MK Górnik Katowice 9 czerwca, 17:00 (100)
Grądowski 9 (k), Franek 74, Wierdak 85 - Baucz 35, Maroszek 72
Zagłębie Sosnowiec 3-2 Chrobry Głogów 9 czerwca, 17:00 (4500)
Lachowski 4, Ujek 27, Łuczywek 42 - Helwig 72, 88
Rozwój Katowice 0-0 Ruch Radzionków 9 czerwca, 17:00 (400)

Kolejka 30 - 12 czerwca

Miedź Legnica 5-0 Rozwój Katowice 12 czerwca, 17:00 (400)
Robak 47, 90, Wawreńczuk 57, Kupis 67, Sawiński 79
Ruch Radzionków 1-2 Zagłębie Sosnowiec 12 czerwca, 17:00 (1500)
Mitura 79 - Ujek 21, 38
Chrobry Głogów 4-1 Swornica Czarnowąsy 12 czerwca, 17:00 (300)
Helwig 29, Żmudziński 31, Węglarz 65, 90 - Maciuszek 69
MK Górnik Katowice 3-1 Polonia Bytom 12 czerwca, 17:00 (100)
S.Stemplewski 40 (k), Czyżo 44, P.Nikodem 86 (k) - Wania 27
Włókniarz Kietrz 2-2 Walka Makoszowy (Zabrze) 12 czerwca, 17:00 (150)
T.Sosna 71, Jasiński 86 (k) - Waniek 25, Gałecki 34 (k)
Promień Żary 1-2 Śląsk Wrocław 12 czerwca, 17:00 (500)
S.Dudek 53 - Sasin 60 (k), Ulatowski 73
Odra Opole 3-1 Carbo Gliwice 12 czerwca, 17:00 (200)
Lisiński 6, Rogowski 28, Golec 42 - Chojnowski 77
Polonia Słubice 0-3 Lech Zielona Góra 12 czerwca, 17:00 (250)
Wolak 67, Sawicki 70, Okińczyc 73
w Krośnie Odrzańskim, z uwagi na zawody lekkoatletyczne odbywające się w Słubicach

Baraże o udział w II lidze
Baraże o udział w III lidze (3)

II liga 2003/2004

III liga 2003/2004 (1 (Warmia i Mazury, Podlasie, Łódzkie, Mazowsze))
III liga 2003/2004 (2 (Pomorze Zachodnie, Pomorze, Wielkopolska, Kujawy i Pomorze))
III liga 2003/2004 (4 (Świętokrzyskie, Lubelskie, Małopolska, Podkarpacie))

IV liga 2003/2004 (dolnośląska)
IV liga 2003/2004 (lubuska)
IV liga 2003/2004 (opolska)
IV liga 2003/2004 (śląska I)
IV liga 2003/2004 (śląska II)

Autor: Łukasz Maj

 

Napisz do nas