[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
REKLAMA
 PZPN
RSSSF
REKLAMA

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

II liga 2003/2004
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Pogoń Szczecin 30 62 18 8 4 60-22 12 3 0 44-11 6 5 4 16-11
2.  Zagłębie Lubin 30 61 18 7 5 41-25 11 3 1 21-9 7 4 4 20-16
3.  Cracovia 30 57 17 6 7 55-24 12 3 0 40-10 5 3 7 15-14 2 4 1 1 0 2-0
4.  GKS Bełchatów 30 57 17 6 7 47-25 11 2 2 31-12 6 4 5 16-13 2 1 0 1 1 0-2
5.  Szczakowianka Jaworzno 30 52 19 5 6 57-34 11 3 1 33-11 8 2 5 24-23 2 3 1 0 1 3-2
6.  RKS Radomsko 30 52 15 7 8 41-24 11 2 2 27-6 4 5 6 14-18 2 3 1 0 1 2-3
7.  Podbeskidzie Bielsko-Biała 30 40 12 4 14 37-45 8 3 4 23-18 4 1 10 14-27
8.  Łódzki KS 30 39 10 9 11 28-34 7 6 2 14-8 3 3 9 14-26
9.  Jagiellonia Białystok 30 37 10 7 13 35-42 10 2 3 28-17 0 5 10 7-25
10.  Piast Gliwice 30 36 11 3 16 33-43 7 2 6 22-17 4 1 10 11-26
11.  Ruch Chorzów 30 35 7 14 9 34-37 4 9 2 18-18 3 5 7 16-19
12.  Stasiak Opoczno 30 30 7 9 14 31-37 6 4 5 20-15 1 5 9 11-22
13.  Arka Gdynia 30 29 5 14 11 25-37 4 7 4 12-8 1 7 7 13-29
14.  Tłoki Gorzyce 30 26 5 11 14 28-42 5 6 4 17-13 0 5 10 11-29
15.  Polar Wrocław 30 20 5 5 20 23-69 3 2 10 11-29 2 3 10 12-40
16.  Aluminium Konin 30 16 3 7 20 15-50 3 4 8 9-18 0 3 12 6-32
Pogoń Szczecin wycofała się z rozgrywek, natomiast Piotrcovia Piotrków Trybunalski zmieniła nazwę na Pogoń Szczecin przejmując tradycje szczecińskiego klubu.
Szczakowianka ukarana odjęciem 10 punktów w związku z przekupstwem piłkarzy Świtu przed rewanżowym meczem barażowym o grę w I lidze.
11. drużyna w tabeli zmierzy się w barażu o utrzymanie w lidze z wicemistrzem III ligi, grupy IV.
12. drużyna w tabeli zmierzy się w barażu o utrzymanie w lidze z wicemistrzem III ligi, grupy II.
13. drużyna w tabeli zmierzy się w barażu o utrzymanie w lidze z wicemistrzem III ligi, grupy III.
14. drużyna w tabeli zmierzy się w barażu o utrzymanie w lidze z wicemistrzem III ligi, grupy I.
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski wycofał się po rundzie jesiennej. Jego wyniki zostały anulowane.
Stasiak Opoczno niektóre mecze rundy wiosennej rozgrywał w Ostrowcu Świętokrzyskim.
Błękitni Stargard Szczeciński wycofali się po rundzie jesiennej. Ich wyniki zostały anulowane.
W rundzie wiosennej Polar Wrocław rozgrywał swoje spotkania na Stadionie Olimpijskim.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Pogoń Szczecin    0-0 3-0 2-2 3-2 3-0 1-0 3-1 3-1 5-0 2-2 4-1 5-1 2-0 7-1 1-0 
 2 Zagłębie Lubin1-1     1-0 1-0 0-0 1-2 2-0 2-0 1-0 1-0 2-2 2-1 3-2 1-0 2-1 1-0 
 3 Cracovia2-2 3-0     0-0 8-1 2-1 3-2 4-1 1-0 2-0 2-1 2-1 0-0 3-0 2-0 6-1 
 4 GKS Bełchatów2-0 1-1 0-2     1-2 1-1 3-0 2-1 3-2 1-0 2-0 2-1 6-1 1-0 4-1 2-0 
 5 Szczakowianka Jaworzno0-0 4-1 2-1 1-2     2-0 5-2 2-1 4-0 1-1 1-0 1-0 4-0 4-2 1-1 1-0 
 6 RKS Radomsko1-0 0-1 1-1 0-1 2-1     2-1 1-1 3-0 3-0 2-0 1-0 1-0 1-0 6-0 3-0 
 7 Podbeskidzie Bielsko-Biała1-2 4-2 0-3 2-1 2-0 0-1     2-0 2-0 0-3 2-1 1-1 2-2 1-1 2-1 2-0 
 8 Łódzki KS0-0 0-1 0-0 1-0 0-1 1-0 1-0     0-0 2-1 1-1 1-0 1-1 1-1 2-0 3-2 
 9 Jagiellonia Białystok1-2 2-1 3-1 1-3 0-2 2-1 3-1 3-1     2-1 1-0 1-0 2-2 1-1 4-1 2-0 
 10 Piast Gliwice1-1 0-2 0-2 0-1 1-2 1-3 2-0 4-0 1-1     0-3* 3-1 1-0 5-1 2-0 1-0 
 11 Ruch Chorzów1-0 0-3 0-0 2-0 1-1 0-0 2-2 0-3* 1-1 3-1     1-1 2-1 1-1 2-2 2-2 
 12 Stasiak Opoczno0-2 0-1 2-0 0-1 1-3 1-1 1-2 1-0 1-1 2-0 3-1     1-1 2-1 1-1 4-0 
 13 Arka Gdynia1-0 0-1 1-0 0-0 0-1 1-2 2-0 0-0 0-0 0-1 0-0 2-2     0-0 4-0 1-1 
 14 Tłoki Gorzyce0-1 1-1 1-0 1-4 3-2 1-1 0-1 0-0 2-0 3-0 1-1 0-0 0-0     1-2 3-0 
 15 Polar Wrocław0-3 0-4 0-2 1-1 0-3* 1-0 0-2 1-3 2-1 1-2 0-3 0-1 1-2 4-2     0-0 
 16 Aluminium Konin0-2 1-1 0-3 1-0 1-3 1-1 0-1 1-2 1-0 0-1 0-1 1-1 0-0 2-1 0-1     

REKLAMA

Kolejka 1 - 9-10 sierpnia

Arka Gdynia 0-1 Zagłębie Lubin 9 sierpnia, 19:00 (6000)
Tomasz Salamoński 44
Jagiellonia Białystok 2-1 RKS Radomsko 9 sierpnia, 17:30 (6000)
Paweł Sobolewski 86, Marcin Kośmicki 87 - Marcin Folc 84
Błękitni Stargard Szczeciński x-x Ruch Chorzów 9 sierpnia, 17:30 (4500)
Edward Cecot 45, Marcin Malinowski 70, Mariusz Śrutwa 90
było 0-3, anulowany
Piast Gliwice 3-1 Stasiak Opoczno 9 sierpnia, 17:00 (3500)
Janusz Bodzioch 37, 44, Rafał Andraszak 89 - Waldemar Przysiuda 55
Cracovia 2-0 Polar Wrocław 9 sierpnia, 17:30 (6000)
Wojciech Ankowski 9 (k), Paweł Nowak 37
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski x-x Szczakowianka Jaworzno 9 sierpnia, 19:00 (4000)
Robert Rzeczycki 4 - Maciej Iwański 20 (k)
było 1-1, anulowany
Podbeskidzie Bielsko-Biała 1-1 Tłoki Gorzyce 9 sierpnia, 17:30 (5500)
Paweł Jermakowicz 54 - Wojciech Fabianowski 53
GKS Bełchatów 2-1 Łódzki KS 9 sierpnia, 17:30 (3500)
Marcin Chmiest 61 (k), Dariusz Pawlusiński 69 - Jacek Popek 26 (s)
Pogoń Szczecin 1-0 Aluminium Konin 8 sierpnia, 19:00 (10 000)
Tomasz Parzy 58

Kolejka 2 - 13 sierpnia

Zagłębie Lubin 1-0 Aluminium Konin 13 sierpnia, 17:00 (2000)
Krzysztof Kazimierczak 62
Łódzki KS 0-0 Pogoń Szczecin 13 sierpnia, 19:00 (3500)
Tłoki Gorzyce 1-4 GKS Bełchatów 13 sierpnia, 17:30 (700)
Marek Kusiak 8 - Marcin Chmiest 31, Jacek Popek 43, Dariusz Patalan 52, Piotr Szarpak 64
Szczakowianka Jaworzno 5-2 Podbeskidzie Bielsko-Biała 13 sierpnia, 17:30 (1500)
Adam Kompała 4, Krzysztof Przytuła 12, Grzegorz Król 33, Ryszard Czerwiec 58, Janusz Wolański 90 - Paweł Stalmach 69, Abel Salami 74
Polar Wrocław x-x KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 13 sierpnia, 17:30 (300)
Tomasz Pawlak 8, Adrian Budka 53 - Łukasz Giermasiński 62, Dariusz Pietrasiak 70
było 2-2, anulowany
Stasiak Opoczno 2-0 Cracovia 13 sierpnia, 17:30 (500)
Zbigniew Czerbniak 10 (k), 83 (k)
Ruch Chorzów 3-1 Piast Gliwice 13 sierpnia, 19:00 (5000)
Piotr Bajera 49, Krzysztof Bizacki 71, Michał Zajdel 85 - Rafał Andraszak 90
RKS Radomsko x-x Błękitni Stargard Szczeciński 13 sierpnia, 17:30 (1000)
Jacek Berensztajn 14, Bogdan Jóźwiak 24, Marcin Folc 79 - Robert Gajda 20
było 3-1, anulowany
Arka Gdynia 0-0 Jagiellonia Białystok 13 sierpnia, 17:30 (2000)

Kolejka 3 - 16-17 sierpnia

Jagiellonia Białystok 2-1 Zagłębie Lubin 16 sierpnia, 17:30 (4000)
Tomasz Reginis 20, Jacek Chańko 50 - Ireneusz Kowalski 62
Błękitni Stargard Szczeciński x-x Arka Gdynia 16 sierpnia, 17:30 (3000)
Sławomir Kułyk 31
było 0-1, anulowany
Piast Gliwice 1-3 RKS Radomsko 16 sierpnia, 17:00 (2500)
Janusz Bodzioch 78 (k) - Jacek Berensztajn 5 (k), 32, Marcin Folc 85
Cracovia 2-1 Ruch Chorzów 17 sierpnia, 17:00 (7500)
Piotr Giza 53, 90 - Piotr Bajera 44
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski x-x Stasiak Opoczno 16 sierpnia, 19:00 (4000)
Dariusz Pietrasiak 2, Adrian Sobczyński 36, Paweł Zajączkowski I 52, Łukasz Giermasiński 86 - Marcin Kaczmarek 40
było 4-1, anulowany
Podbeskidzie Bielsko-Biała 2-1 Polar Wrocław 16 sierpnia, 17:30 (3500)
Jarosław Bujok 43, Abel Salami 71 - Adrian Budka 8
GKS Bełchatów 1-2 Szczakowianka Jaworzno 16 sierpnia, 17:30 (3000)
Dariusz Patalan 35 - Grzegorz Król 31, Ján Fröhlich 61 (s)
Pogoń Szczecin 2-0 Tłoki Gorzyce 16 sierpnia, 19:00 (7000)
Artur Bugaj 76, Ołeksij Łewczenko 79
Aluminium Konin 1-2 Łódzki KS 16 sierpnia, 17:30 (2500)
Dariusz Solnica 87 - Mariusz Zasada 3, Marcin Wachowicz 90

Kolejka 4 - 23-24 sierpnia

Zagłębie Lubin 2-0 Łódzki KS 22 sierpnia, 19:00 (5500)
Krzysztof Ulatowski 45, Zbigniew Murdza 79
Tłoki Gorzyce 3-0 Aluminium Konin 24 sierpnia, 17:00 (500)
Marcin Murdza 7, Paweł Szafran 52, Bogusław Pacanowski 57
Szczakowianka Jaworzno 0-0 Pogoń Szczecin 23 sierpnia, 17:30 (2000)
Polar Wrocław 1-1 GKS Bełchatów 23 sierpnia, 17:30 (350)
Tomasz Pawlak 81 - Jacek Popek 71
Stasiak Opoczno 1-2 Podbeskidzie Bielsko-Biała 23 sierpnia, 17:30 (300)
Waldemar Przysiuda 24 - Mieczysław Agafon 55, Jarosław Bujok 65
Ruch Chorzów x-x KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 23 sierpnia, 19:00 (3500)
Mariusz Śrutwa 41 (k), 81 (k)
było 2-0, anulowany
RKS Radomsko 1-1 Cracovia 23 sierpnia, 17:30 (2000)
Radosław Kowalczyk 41 - Marcin Dudziński 77
Arka Gdynia 0-1 Piast Gliwice 22 sierpnia, 19:00 (2500)
Robert Sierka 76
Jagiellonia Białystok x-x Błękitni Stargard Szczeciński 23 sierpnia, 17:30 (4000)
Przemysław Kulig 4, Dzidosław Żuberek 43
było 2-0, anulowany

Kolejka 5 - 30-31 sierpnia

Błękitni Stargard Szczeciński x-x Zagłębie Lubin 30 sierpnia, 17:00 (3000)
Robert Gajda 62 - Wojciech Łobodziński 5
było 1-1, anulowany
Piast Gliwice 1-1 Jagiellonia Białystok 30 sierpnia, 16:30 (3000)
Rafał Andraszak 5 - Jacek Chańko 30
Cracovia 0-0 Arka Gdynia 30 sierpnia, 17:00 (4500)
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski x-x RKS Radomsko 30 sierpnia, 19:00 (4500)
było 0-0, anulowany
Podbeskidzie Bielsko-Biała 2-1 Ruch Chorzów 30 sierpnia, 17:00 (6000)
Robert Piekarski 31, Bartosz Woźniak 78 - Edward Cecot 82
GKS Bełchatów 2-1 Stasiak Opoczno 30 sierpnia, 17:00 (2500)
Dariusz Patalan 32, Marcin Chmiest 73 - Tomasz Feliksiak 56
Pogoń Szczecin 7-1 Polar Wrocław 29 sierpnia, 19:00 (7000)
Grzegorz Matlak 28, Tomasz Parzy 44, Paweł Drumlak 48, Batata 68, 75, 89, Radosław Biliński 85 - Tomasz Pawlak 58
Aluminium Konin 1-3 Szczakowianka Jaworzno 30 sierpnia, 17:00 (1200)
Tadeusz Bartnik 85 - Adam Kompała 2 (k), Marek Kubisz 30, Grzegorz Król 88 (k)
Łódzki KS 1-1 Tłoki Gorzyce 29 sierpnia, 19:00 (3500)
Tomasz Szmuc 69 (s) - Krystian Lebioda 14

Kolejka 6 - 3 września

Zagłębie Lubin 1-0 Tłoki Gorzyce 3 września, 19:00 (5500)
Robert Kłos 87
Szczakowianka Jaworzno 2-1 Łódzki KS 3 września, 15:00 (1500)
Adam Kompała 12, Grzegorz Król 20 - Piotr Duda 39 (k)
Polar Wrocław 0-0 Aluminium Konin 3 września, 15:00 (350)
Stasiak Opoczno 0-2 Pogoń Szczecin 3 września, 15:00 (650)
Paweł Drumlak 55, Artur Bugaj 68
Ruch Chorzów 2-0 GKS Bełchatów 3 września, 19:00 (3000)
Aaran Lines 25, Piotr Bajera 57
RKS Radomsko 2-1 Podbeskidzie Bielsko-Biała 3 września, 15:00 (1200)
Jarosław Lato 30 (k), Radosław Kowalczyk 62 - Paweł Jermakowicz 28
Arka Gdynia x-x KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 3 września, 19:00 (2000)
Jaromir Wieprzęć 40 (s), Łukasz Stasiuk 87
było 2-0, anulowany
Jagiellonia Białystok 3-1 Cracovia 3 września, 15:00 (4000)
Tomasz Reginis 7, Arkadiusz Baran 13 (s), Wojciech Kobeszko 66 - Piotr Bania 11
Błękitni Stargard Szczeciński x-x Piast Gliwice 3 września, 15:00 (2000)
Jakub Wawrzyniak 53 - Piotr Uss 3, Janusz Bodzioch 52
było 1-2, anulowany

Kolejka 7 - 7 września

Piast Gliwice 0-2 Zagłębie Lubin 7 września, 15:00 (4000)
Rafał Hübscher 3, Andrzej Szczypkowski 86
Cracovia x-x Błękitni Stargard Szczeciński 7 września, 15:00 (3000)
Piotr Bania 36, 89, Kazimierz Węgrzyn 48 - Piotr Kosiorowski 25, Robert Gajda 66
W 68. minucie Wojciech Ankowski (Cracovia) nie wykorzystał rzutu karnego.
było 3-2, anulowany
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski x-x Jagiellonia Białystok 7 września, 17:00 (3500)
Wojciech Kobeszko 36
było 0-1, anulowany; Wojciech Kobeszko ukarany czerwoną kartką już po zejściu z boiska
Podbeskidzie Bielsko-Biała 2-2 Arka Gdynia 7 września, 15:00 (5500)
Jarosław Bujok 18, 90 - Michał Smarzyński 79, Paweł Jermakowicz 80 (s)
GKS Bełchatów 1-1 RKS Radomsko 7 września, 15:00 (4000)
Dariusz Patalan 87 - Artur Prokop 62
Pogoń Szczecin 2-2 Ruch Chorzów 7 września, 17:00 (17 000)
Batata 81 (k), Artur Bugaj 82 - Marek Szyndrowski 43, Piotr Bajera 75
Aluminium Konin 1-1 Stasiak Opoczno 7 września, 16:30 (1200)
Tadeusz Bartnik 22 - Adrian Woźniczka 66 (s)
Łódzki KS 2-0 Polar Wrocław 7 września, 17:00 (3000)
Radosław Kardas 47, Marcin Wachowicz 85
Tłoki Gorzyce 3-2 Szczakowianka Jaworzno 7 września, 15:00 (800)
Anatolij Ławryszyn 66, Marcin Dziewulski I 83, Marcin Józefowicz 90 - Adam Kompała 38 (k), Marek Kubisz 87

Kolejka 8 - 13-14 września

Zagłębie Lubin 0-0 Szczakowianka Jaworzno 12 września, 19:00 (6000)
W 65. minucie Adam Kompała (Szczakowianka Jaworzno) nie wykorzystał rzutu karnego.
Polar Wrocław 4-2 Tłoki Gorzyce 14 września, 15:00 (200)
Tomasz Pawlak 53, Jacek Sorbian 65, Adrian Budka 76, Radosław Jasiński 81 - Anatolij Ławryszyn 52, Krystian Lebioda 78
Stasiak Opoczno 1-0 Łódzki KS 13 września, 15:00 (1000)
Grzegorz Bała 65
Ruch Chorzów 2-2 Aluminium Konin 13 września, 15:00 (3000)
Piotr Bajera 20, Mariusz Śrutwa 78 (k) - Dariusz Solnica 16, Jacek Wysocki 85
RKS Radomsko 1-0 Pogoń Szczecin 13 września, 15:00 (2000)
Bogdan Jóźwiak 90 (k)
Arka Gdynia 0-0 GKS Bełchatów 13 września, 19:00 (2500)
Jagiellonia Białystok 3-1 Podbeskidzie Bielsko-Biała 13 września, 15:00 (4000)
Marcin Danielewicz 53, Tomasz Reginis 73, Łukasz Tyczkowski 90 - Damian Zdolski 54
Błękitni Stargard Szczeciński x-x KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 13 września, 15:00 (1600)
było 0-0, anulowany
Piast Gliwice 0-2 Cracovia 13 września, 15:00 (4000)
Piotr Bania 55, 65

Kolejka 9 - 20-21 września

Cracovia 3-0 Zagłębie Lubin 20 września, 15:00 (3500)
Marcin Makuch 20, 86, Łukasz Szczoczarz 57
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski x-x Piast Gliwice 20 września, 19:00 (4000)
Paweł Zajączkowski I 17 - Michał Stolarz 11, Rafał Andraszak 57
było 1-2, anulowany
Podbeskidzie Bielsko-Biała x-x Błękitni Stargard Szczeciński 20 września, 15:00 (3500)
było 0-0, anulowany
GKS Bełchatów 3-2 Jagiellonia Białystok 20 września, 15:00 (2500)
Bartosz Hinc 5 (k), 25 (k), Ján Fröhlich 18 - Marcin Kośmicki 40, Tomasz Reginis 77
Pogoń Szczecin 5-1 Arka Gdynia 20 września, 19:00 (15 000)
Artur Bugaj 27, 47, Batata 51, Grzegorz Matlak 69, Paweł Drumlak 90 - Grzegorz Podstawek 72
Aluminium Konin 1-1 RKS Radomsko 20 września, 15:00 (1200)
Dariusz Wojciechowski 71 - Marcin Folc 56
Łódzki KS 1-1 Ruch Chorzów 19 września, 17:15 (5500)
Sławomir Pach 37 - Piotr Bajera 4
Tłoki Gorzyce 0-0 Stasiak Opoczno 20 września, 15:00 (450)
Szczakowianka Jaworzno 1-1 Polar Wrocław 20 września, 15:00 (1500)
Marek Kubisz 55 - Tomasz Pawlak 16

Kolejka 10 - 27-28 września

Zagłębie Lubin 2-1 Polar Wrocław 26 września, 19:00 (6000)
Andrzej Szczypkowski 49 (k), Zbigniew Murdza 55 - Tomasz Pawlak 85
Stasiak Opoczno 1-3 Szczakowianka Jaworzno 27 września, 15:00 (500)
Grzegorz Bała 31 - Jacek Wiśniewski 16, Maciej Iwański 20 (k), Adam Kompała 83
Ruch Chorzów 1-1 Tłoki Gorzyce 27 września, 19:00 (2500)
Mariusz Śrutwa 74 - Marcin Murdza 7
RKS Radomsko 1-1 Łódzki KS 27 września, 15:00 (3000)
Marcin Folc 45 - Marcin Wachowicz 11
Arka Gdynia 1-1 Aluminium Konin 27 września, 19:00 (1500)
Krzysztof Kukulski 90 - Dariusz Wojciechowski 14
Jagiellonia Białystok 1-2 Pogoń Szczecin 27 września, 15:00 (4000)
Łukasz Tyczkowski 90 - Artur Bugaj 35, Batata 44 (k)
Błękitni Stargard Szczeciński x-x GKS Bełchatów 27 września, 15:00 (1500)
Dariusz Pawlusiński 37, Robert Kolendowicz 52
było 0-2, anulowany
Piast Gliwice 2-0 Podbeskidzie Bielsko-Biała 27 września, 15:00 (2500)
Jarosław Kaszowski 56, Wojciech Gontarewicz 72
Cracovia x-x KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 27 września, 15:00 (4500)
Piotr Bania 15, 74, Piotr Giza 31, Marcin Makuch 69, 77
było 5-0, anulowany

Kolejka 11 - 4-5 października

KSZO Ostrowiec Świętokrzyski x-x Zagłębie Lubin 4 października, 18:15 (2500)
Zbigniew Murdza 5, 53, Rafał Piętka 14, Ireneusz Kowalski 58, Grzegorz Niciński 79
było 0-5, anulowany
Podbeskidzie Bielsko-Biała 0-3 Cracovia 4 października, 14:30 (4000)
Marcin Makuch 38, Piotr Bania 77, Arkadiusz Baran 85
GKS Bełchatów 1-0 Piast Gliwice 4 października, 14:30 (1500)
Dariusz Pawlusiński 37
Pogoń Szczecin x-x Błękitni Stargard Szczeciński 4 października, 18:15 (13 000)
Artur Bugaj 15, 30 - Łukasz Adamski 32
W 68. minucie Batata (Pogoń Szczecin) nie wykorzystał rzutu karnego.
było 2-1, anulowany
Aluminium Konin 1-0 Jagiellonia Białystok 4 października, 14:30 (1200)
Łukasz Cichos 47
Łódzki KS 1-1 Arka Gdynia 3 października, 18:15 (5000)
Krystian Bolimowski 25 - Marcin Pudysiak 31
Tłoki Gorzyce 1-1 RKS Radomsko 4 października, 14:30 (400)
Marcin Józefowicz 15 - Bogdan Jóźwiak 79 (k)
Szczakowianka Jaworzno 1-0 Ruch Chorzów 4 października, 14:30 (3000)
Adam Kompała 90
Polar Wrocław 0-1 Stasiak Opoczno 4 października, 14:30 (300)
Tomasz Feliksiak 67

Kolejka 12 - 12 października

Zagłębie Lubin 2-1 Stasiak Opoczno 10 października, 18:00 (4000)
Zbigniew Murdza 54, 89 - Marcin Kaczmarek 90
Ruch Chorzów 2-2 Polar Wrocław 12 października, 17:00 (2500)
Mariusz Śrutwa 19 (k), Krzysztof Bizacki 65 - Marcin Kruszelnicki 33 (k), Tomasz Pawlak 73
RKS Radomsko 2-1 Szczakowianka Jaworzno 12 października, 14:30 (3200)
Zdzisław Leszczyński 45, Dariusz Filipczak 72 - Janusz Wolański 83
Arka Gdynia 0-0 Tłoki Gorzyce 10 października, 18:15 (800)
Jagiellonia Białystok 3-1 Łódzki KS 12 października, 14:30 (4000)
Marcin Danielewicz 35, Paweł Sobolewski 50, Robert Speichler 90 - Krystian Bolimowski 45
Błękitni Stargard Szczeciński x-x Aluminium Konin 12 października, 14:30 (2000)
Dariusz Solnica 76
było 0-1, anulowany
Piast Gliwice 1-1 Pogoń Szczecin 12 października, 14:30 (4000)
Paweł Gamla 15 - Grzegorz Matlak 17
Cracovia 0-0 GKS Bełchatów 12 października, 14:30 (6000)
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski x-x Podbeskidzie Bielsko-Biała 12 października, 17:00 (1500)
Cezary Czpak 85
było 1-0, anulowany

Kolejka 13 - 18-19 października

Podbeskidzie Bielsko-Biała 4-2 Zagłębie Lubin 18 października, 14:30 (2500)
Mieczysław Agafon 24, Jarosław Bujok 81, Andrzej Szłapa 84, Marcin Klaczka 89 - Grzegorz Niciński 45, Andrzej Szczypkowski 90 (k)
GKS Bełchatów x-x KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 17 października, 19:00 (6000)
Marcin Chmiest 60
było 1-0, anulowany
Pogoń Szczecin 3-0 Cracovia 17 października, 19:00 (17 000)
Artur Bugaj 67 (k), Tomasz Parzy 73, Paweł Drumlak 85
Aluminium Konin 0-1 Piast Gliwice 18 października, 14:30 (1500)
Rafał Andraszak 64
Łódzki KS x-x Błękitni Stargard Szczeciński 18 października, 18:15 (3000)
było 0-0, anulowany
Tłoki Gorzyce 2-0 Jagiellonia Białystok 18 października, 14:30 (600)
Bogusław Pacanowski 6 (k), Marcin Dziewulski I 80
W 85. minucie Bogusław Pacanowski (Tłoki Gorzyce) nie wykorzystał rzutu karnego.
Szczakowianka Jaworzno 4-0 Arka Gdynia 18 października, 14:30 (2000)
Hubert Jaromin 33, Maciej Iwański 42, 50 (k), Dariusz Kozubek 59
Polar Wrocław 1-0 RKS Radomsko 18 października, 14:30 (250)
Piotr Kluzek 13
Stasiak Opoczno 3-1 Ruch Chorzów 18 października, 14:30 (400)
Dariusz Preis 56 (k), Jacek Kacprzak 65, Waldemar Przysiuda 90 - Mariusz Śrutwa 27

Kolejka 14 - 25-26 października

Zagłębie Lubin 2-2 Ruch Chorzów 24 października, 18:00 (5000)
Wojciech Łobodziński 26, Ireneusz Kowalski 87 - František Kundra 71, Edward Cecot 81
RKS Radomsko 1-0 Stasiak Opoczno 25 października, 14:30 (1500)
Bogdan Jóźwiak 6
Arka Gdynia 4-0 Polar Wrocław 25 października, 18:15 (700)
Sławomir Kułyk 24, Krzysztof Kukulski 27, Mariusz Woroniecki 89, Karol Gregorek 90
Jagiellonia Białystok 0-2 Szczakowianka Jaworzno 25 października, 14:30 (2500)
Hubert Jaromin 41, 77
Błękitni Stargard Szczeciński x-x Tłoki Gorzyce 25 października, 14:30 (800)
Łukasz Adamski 20 (k) - Anatolij Ławryszyn 67, Marcin Dziewulski I 74
było 1-2, anulowany
Piast Gliwice 4-0 Łódzki KS 25 października, 14:30 (2500)
Wojciech Gontarewicz 13, Janusz Bodzioch 35, 53, Radosław Kardas 44 (s)
Cracovia 6-1 Aluminium Konin 25 października, 14:30 (3500)
Piotr Bania 7, 54 (k), Paweł Nowak 11, 90, Marcin Dudziński 16, Paweł Szwajdych 84 - Sebastian Nowak 47
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski x-x Pogoń Szczecin 25 października, 18:00 (3000)
Davor Tasić 14, Tomasz Sobczak 66, Cezary Czpak 81 - Olgierd Moskalewicz 34
było 3-1, anulowany
Podbeskidzie Bielsko-Biała 2-1 GKS Bełchatów 25 października, 13:00 (2500)
Robert Piekarski 47, Mieczysław Sikora 72 - Janusz Jelonkowski 89
W 66. minucie Piotr Czak (Podbeskidzie Bielsko-Biała) nie wykorzystał rzutu karnego.

Kolejka 15 - 8 listopada

GKS Bełchatów 1-1 Zagłębie Lubin 8 listopada, 18:00 (2500)
Bartosz Hinc 69 - Zbigniew Murdza 85
Pogoń Szczecin 1-0 Podbeskidzie Bielsko-Biała 8 listopada, 18:00 (11 000)
Przemysław Kaźmierczak 90
W 75. minucie Batata (Pogoń Szczecin) nie wykorzystał rzutu karnego.
Aluminium Konin x-x KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 8 listopada, 11:00 (900)
było 0-0, anulowany
Łódzki KS 0-0 Cracovia 8 listopada, 18:00 (10 000)
Tłoki Gorzyce 3-0 Piast Gliwice 8 listopada, 13:00 (500)
Tadeusz Krawiec 53, Marcin Dziewulski I 63, Bogusław Pacanowski 73 (k)
Szczakowianka Jaworzno x-x Błękitni Stargard Szczeciński 8 listopada, 13:00 (1500)
Adam Kompała 31, Hubert Jaromin 64
było 2-0, anulowany
Polar Wrocław 2-1 Jagiellonia Białystok 8 listopada, 13:00 (200)
Rafał Ozimina 30, Łukasz Augustyniak 90 - Tomasz Reginis 15
Stasiak Opoczno 1-1 Arka Gdynia 8 listopada, 13:00 (600)
Grzegorz Bała 71 - Karol Gregorek 73
Ruch Chorzów 0-0 RKS Radomsko 8 listopada, 18:00 (1500)

Kolejka 16 - 15-16 listopada

Zagłębie Lubin 1-2 RKS Radomsko 14 listopada, 17:00 (3500)
Grzegorz Niciński 49 - Jarosław Lato 53, Dariusz Filipczak 59
Arka Gdynia 0-0 Ruch Chorzów 16 listopada, 15:00 (3500)
Jagiellonia Białystok 1-0 Stasiak Opoczno 15 listopada, 13:00 (1500)
Wojciech Kobeszko 65
Błękitni Stargard Szczeciński x-x Polar Wrocław 15 listopada, 13:00 (650)
było 0-0, anulowany
Piast Gliwice 1-2 Szczakowianka Jaworzno 15 listopada, 13:00 (2000)
Rafał Andraszak 55 - Dariusz Kozubek 23, Grzegorz Król 53
Cracovia 3-0 Tłoki Gorzyce 15 listopada, 13:00 (3000)
Marcin Dudziński 17, Łukasz Szczoczarz 79, Piotr Bania 89 (k)
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski x-x Łódzki KS 15 listopada, 18:30 (4000)
Jacek Kosmalski 38, 80, Sebastian Przybyszewski 48, Arkadiusz Mysona 65, Marcin Wachowicz 75
było 0-5, anulowany
Podbeskidzie Bielsko-Biała 2-0 Aluminium Konin 15 listopada, 13:00 (3000)
Marcin Klaczka 79 (k), Jarosław Bujok 81
GKS Bełchatów 2-0 Pogoń Szczecin 15 listopada, 18:30 (4000)
Tomasz Augustyniak 34, Łukasz Garguła 40

Kolejka 17 - 22-23 listopada

Pogoń Szczecin 0-0 Zagłębie Lubin 21 listopada, 20:00 (17 000)
Aluminium Konin 1-0 GKS Bełchatów 22 listopada, 13:00 (1000)
Tomasz Bekas 43
Łódzki KS 1-0 Podbeskidzie Bielsko-Biała 22 listopada, 18:00 (4500)
Sławomir Pach 90
Tłoki Gorzyce x-x KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 22 listopada, 13:00 (1000)
Paweł Wtorek 7, Wojciech Fabianowski 31, 47 - Davor Tasić 58
było 3-1, anulowany
Szczakowianka Jaworzno 2-1 Cracovia 23 listopada, 13:00 (6000)
Janusz Wolański 16, Robert Chudy 53 - Kazimierz Węgrzyn 61
Polar Wrocław 1-2 Piast Gliwice 22 listopada, 13:00 (350)
Tomasz Pawlak 56 - Piotr Uss 32, 76
W 20. minucie Marcin Kruszelnicki (Polar Wrocław) nie wykorzystał rzutu karnego.
Stasiak Opoczno - Błękitni Stargard Szczeciński 22 listopada, 13:00
goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz, zweryfikowano na 3-0 (wo), potem anulowany
Ruch Chorzów 1-1 Jagiellonia Białystok 22 listopada, 18:00 (2000)
Mariusz Śrutwa 90 - Przemysław Kulig 68
RKS Radomsko 1-0 Arka Gdynia 22 listopada, 13:00 (1800)
Artur Prokop 89

Kolejka 18 - 13 marca

Pauza: Ruch Chorzów, Szczakowianka Jaworzno.
 
Zagłębie Lubin 3-2 Arka Gdynia 12 marca, 18:00 (5500)
Zbigniew Murdza 40, Grzegorz Niciński 72, Rafał Piętka 77 - Rafał Jeziorski 59, Karol Gregorek 65
RKS Radomsko 3-0 Jagiellonia Białystok 13 marca, 14:00 (3000)
Jacek Berensztajn 37, 56, Dariusz Filipczak 90
Stasiak Opoczno 2-0 Piast Gliwice 13 marca, 18:00 (5500)
Zbigniew Czerbniak 26 (k), Arkadiusz Sojka 30
w Ostrowcu Świętokrzyskim
Polar Wrocław 0-2 Cracovia 13 marca, 18:00 (2000)
Marcin Bojarski 5, Piotr Bania 22 (k)
Stadion Olimpijski
Tłoki Gorzyce 0-1 Podbeskidzie Bielsko-Biała 13 marca, 14:00 (900)
Andriej Szyło 16
Łódzki KS 1-0 GKS Bełchatów 13 marca, 18:00 (5000)
Marcin Wachowicz 89
Aluminium Konin 0-2 Pogoń Szczecin 13 marca, 14:00 (2500)
Olgierd Moskalewicz 30, Batata 49

Kolejka 19 - 20-21 marca

Pauza: Polar Wrocław, RKS Radomsko.
 
Aluminium Konin 1-1 Zagłębie Lubin 20 marca, 14:00 (1100)
Rafał Witkowski 47 (k) - Artur Januszewski 22
Pogoń Szczecin 3-1 Łódzki KS 20 marca, 18:00 (17 000)
Przemysław Kaźmierczak 53, Olgierd Moskalewicz 56, Piotr Gajewski 86 - Jacek Kosmalski 48
GKS Bełchatów 1-0 Tłoki Gorzyce 20 marca, 18:00 (2000)
Janusz Dziedzic 62
Podbeskidzie Bielsko-Biała 2-0 Szczakowianka Jaworzno 20 marca, 13:00 (5000)
Piotr Czak 23, Łukasz Błasiak 38
Cracovia 2-1 Stasiak Opoczno 21 marca, 14:00 (5000)
Marcin Bojarski 37, 58 - Arkadiusz Maciejewski 6
Piast Gliwice 0-3 Ruch Chorzów 20 marca, 14:00 (4000)
(wo)
przerwany w 55. minucie przy stanie 0-0, na skutek ekscesów kibiców
Jagiellonia Białystok 2-2 Arka Gdynia 20 marca, 14:00 (4000)
Przemysław Kulig 44, Tomasz Reginis 55 - Robert Dymkowski 17, Łukasz Kozłowski 87

Kolejka 20 - 27 marca

Pauza: Stasiak Opoczno, Arka Gdynia.
 
Zagłębie Lubin 1-0 Jagiellonia Białystok 26 marca, 18:00 (3000)
Andrzej Szczypkowski 38 (k)
RKS Radomsko 3-0 Piast Gliwice 27 marca, 14:00 (3000)
Dariusz Filipczak 56, Vítězslav Mooc 79, Mariusz Unierzyski 90
Ruch Chorzów 0-0 Cracovia 27 marca, 14:00 (3500)
Polar Wrocław 0-2 Podbeskidzie Bielsko-Biała 27 marca, 18:00 (600)
Łukasz Błasiak 37, Bartosz Woźniak 86
Stadion Olimpijski
Szczakowianka Jaworzno 1-2 GKS Bełchatów 27 marca, 14:00 (2000)
Piotr Gierczak 84 - Dariusz Pawlusiński 51, Marcin Chmiest 90
Tłoki Gorzyce 0-1 Pogoń Szczecin 27 marca, 14:00 (1100)
Batata 46
Łódzki KS 3-2 Aluminium Konin 26 marca, 18:00 (4000)
Jacek Kosmalski 31 (k), Waldemar Kruk 45 (s), Radosław Kardas 88 - Tomasz Bekas 25, Robert Sztandera 67
niektóre źródła zaliczają drugą bramkę dla ŁKS-u Dariuszowi Kłusowi

Kolejka 21 - 3 kwietnia

Pauza: Ruch Chorzów, Jagiellonia Białystok.
 
Łódzki KS 0-1 Zagłębie Lubin 3 kwietnia, 19:00 (5000)
Wojciech Łobodziński 23
Aluminium Konin 2-1 Tłoki Gorzyce 3 kwietnia, 15:00 (1500)
Marcin Florek 45, Marcin Molek 47 - Dariusz Solnica 35
Pogoń Szczecin 3-2 Szczakowianka Jaworzno 3 kwietnia, 19:00 (18 000)
Grzegorz Matlak 9 (k), Olgierd Moskalewicz 45, Mariusz Masternak 83 - Maciej Iwański 71 (k), Grzegorz Król 77
GKS Bełchatów 4-1 Polar Wrocław 3 kwietnia, 19:00 (2000)
Bartosz Hinc 75, Marcin Chmiest 77 (k), 87 (k), 89 - Mateusz Piątkowski 80
Podbeskidzie Bielsko-Biała 1-1 Stasiak Opoczno 3 kwietnia, 15:00 (4500)
Mieczysław Agafon 47 - Marcin Kaczmarek 29
żółtą kartką został także ukarany Norbert Witkowski - rezerwowy bramkarz drużyny gości
Cracovia 2-1 RKS Radomsko 3 kwietnia, 15:00 (7000)
Łukasz Skrzyński 2, Marek Baster 11 - Radosław Kowalczyk 80
Piast Gliwice 1-0 Arka Gdynia 3 kwietnia, 15:00 (1000)
Paweł Gamla 74

Kolejka 22 - 10 kwietnia

Pauza: RKS Radomsko, Zagłębie Lubin.
 
Jagiellonia Białystok 2-1 Piast Gliwice 10 kwietnia, 15:00 (3000)
Dariusz Łatka 51 (k), Przemysław Kulig 70 - Marcin Chyła 13
Arka Gdynia 1-0 Cracovia 10 kwietnia, 19:00 (8000)
Robert Dymkowski 18
Ruch Chorzów 2-2 Podbeskidzie Bielsko-Biała 10 kwietnia, 15:00 (4500)
Mariusz Śrutwa 32, 56 - Jarosław Bujok 62, 87
Stasiak Opoczno 0-1 GKS Bełchatów 10 kwietnia, 19:00 (6000)
Jacek Kuranty 18
w Ostrowcu Świętokrzyskim
Polar Wrocław 0-3 Pogoń Szczecin 8 kwietnia, 20:00 (600)
Olgierd Moskalewicz 15, Tomasz Parzy 42, Mariusz Masternak 90
Stadion Olimpijski
Szczakowianka Jaworzno 1-0 Aluminium Konin 10 kwietnia, 15:00 (3500)
Piotr Gierczak 87
Tłoki Gorzyce 0-0 Łódzki KS 10 kwietnia, 15:00 (1200)

Kolejka 23 - 17-18 kwietnia

Pauza: Piast Gliwice, Arka Gdynia.
 
Tłoki Gorzyce 1-1 Zagłębie Lubin 17 kwietnia, 15:00 (450)
Anatolij Ławryszyn 50 - Grzegorz Niciński 90
Łódzki KS 0-1 Szczakowianka Jaworzno 17 kwietnia, 19:00 (5000)
Tomasz Księżyc 85
Aluminium Konin 0-1 Polar Wrocław 17 kwietnia, 15:00 (1000)
Łukasz Augustyniak 78
Pogoń Szczecin 4-1 Stasiak Opoczno 17 kwietnia, 19:00 (14 000)
Mauro 9, Artur Bugaj 30, Grzegorz Matlak 37, Michał Łabędzki 68 - Arkadiusz Miklosik 89
GKS Bełchatów 2-0 Ruch Chorzów 17 kwietnia, 19:00 (2500)
Dariusz Pawlusiński 45, 57
Podbeskidzie Bielsko-Biała 0-1 RKS Radomsko 17 kwietnia, 15:00 (4000)
Jacek Berensztajn 26
Cracovia 1-0 Jagiellonia Białystok 18 kwietnia, 15:00 (6000)
Piotr Bania 14 (k)

Kolejka 24 - 24 kwietnia

Pauza: Cracovia, Jagiellonia Białystok.
 
Zagłębie Lubin 1-0 Piast Gliwice 23 kwietnia, 19:00 (4000)
Janusz Bodzioch 90 (s)
Arka Gdynia 2-0 Podbeskidzie Bielsko-Biała 24 kwietnia, 19:00 (3500)
Robert Dymkowski 20, Arkadiusz Aleksander 32
RKS Radomsko 0-1 GKS Bełchatów 24 kwietnia, 15:00 (3000)
Dariusz Pawlusiński 40
Ruch Chorzów 1-0 Pogoń Szczecin 24 kwietnia, 15:00 (2000)
Piotr Ćwielong 51
Stasiak Opoczno 4-0 Aluminium Konin 24 kwietnia, 19:00 (3500)
Zbigniew Czerbniak 24 (k), Grzegorz Podstawek 41, 51, Marcin Kaczmarek 59
w Ostrowcu Świętokrzyskim
Polar Wrocław 1-3 Łódzki KS 24 kwietnia, 20:00 (300)
Michał Ilków-Gołąb 76 - Paweł Szwajdych 59, Krystian Bolimowski 62, Jacek Kosmalski 78 (k)
Stadion Olimpijski
Szczakowianka Jaworzno 4-2 Tłoki Gorzyce 24 kwietnia, 15:00 (3000)
Piotr Gierczak 27, Grzegorz Król 47, Dariusz Kozubek 76, 82 - Dariusz Solnica 61 (k), Paweł Szafran 84

Kolejka 25 - 29 kwietnia

Szczakowianka Jaworzno 4-1 Zagłębie Lubin 29 kwietnia, 16:45 (3000)
Adam Kompała 45, Witold Wawrzyczek 74 (k), Maciej Iwański 79, Dariusz Kozubek 88 - Ireneusz Kowalski 40 (k)
Tłoki Gorzyce 1-2 Polar Wrocław 29 kwietnia, 16:45 (1000)
Anatolij Ławryszyn 72 - Adrian Budka 48, Łukasz Augustyniak 64
Łódzki KS 1-0 Stasiak Opoczno 26 maja, 17:45 (2500)
Sebastian Przybyszewski 14
Aluminium Konin 0-1 Ruch Chorzów 29 kwietnia, 16:45 (1000)
Dawid Bartos 21
Pogoń Szczecin 3-0 RKS Radomsko 28 kwietnia, 20:15 (13 000)
Przemysław Kaźmierczak 16, Mariusz Masternak 36, Olgierd Moskalewicz 56
GKS Bełchatów 6-1 Arka Gdynia 29 kwietnia, 19:00 (2500)
Janusz Dziedzic 38, Dariusz Pawlusiński 52, Łukasz Garguła 54, Marcin Chmiest 71, Maciej Kaczorowski 74, Robert Kolendowicz 87 - Marcin Pudysiak 21
Podbeskidzie Bielsko-Biała 2-0 Jagiellonia Białystok 29 kwietnia, 16:45 (3000)
Łukasz Błasiak 3, 24
Cracovia 2-0 Piast Gliwice 29 kwietnia, 16:45 (4000)
Marcin Bojarski 40, Piotr Giza 84

Kolejka 26 - 3 maja

Pauza: Podbeskidzie Bielsko-Biała, Piast Gliwice.
 
Zagłębie Lubin 1-0 Cracovia 3 maja, 19:00 (5500)
Sławomir Pach 49
Jagiellonia Białystok 1-3 GKS Bełchatów 3 maja, 17:00 (2000)
Jacek Chańko 26 - Marcin Chmiest 40, Jacek Kuranty 61, Łukasz Garguła 66
Arka Gdynia 1-0 Pogoń Szczecin 3 maja, 19:00 (5000)
Robert Dymkowski 86
RKS Radomsko 3-0 Aluminium Konin 3 maja, 17:00 (2500)
Vítězslav Mooc 35, 53, Artur Kowalski 86
Ruch Chorzów 0-3 Łódzki KS 3 maja, 17:00 (2500)
(wo)
Dariusz Reyer 9 (s), Mariusz Śrutwa 19
przerwany po pierwszej połowie przy stanie 2-0, na skutek ekscesów kibiców
Stasiak Opoczno 2-1 Tłoki Gorzyce 3 maja, 19:00 (4000)
Jaromir Wieprzęć 4, Waldemar Przysiuda 90 - Dariusz Solnica 25
w Ostrowcu Świętokrzyskim
Polar Wrocław 0-3 Szczakowianka Jaworzno 3 maja, 17:00 (300)
(wo)
Madrin Piegzik 11, Grzegorz Król 55
na boisku 0-2, nieuprawniony występ Tomasza Romaniuka, Stadion Olimpijski

Kolejka 27 - 8 maja

Pauza: Cracovia, GKS Bełchatów.
 
Polar Wrocław 0-4 Zagłębie Lubin 7 maja, 17:00 (400)
Grzegorz Niciński 30, 44, 46, Artur Januszewski 76
Stadion Olimpijski
Szczakowianka Jaworzno 1-0 Stasiak Opoczno 8 maja, 17:00 (3500)
Piotr Gierczak 32
Tłoki Gorzyce 1-1 Ruch Chorzów 8 maja, 17:00 (600)
Dariusz Solnica 63 - Mariusz Śrutwa 59
Łódzki KS 1-0 RKS Radomsko 7 maja, 19:00 (3000)
Arkadiusz Mysona 88
Aluminium Konin 0-0 Arka Gdynia 8 maja, 17:00 (1000)
Pogoń Szczecin 3-1 Jagiellonia Białystok 8 maja, 19:30 (12 000)
Olgierd Moskalewicz 59, Mariusz Masternak 65, Krzysztof Michalski 90 - Dariusz Łatka 20
Podbeskidzie Bielsko-Biała 0-3 Piast Gliwice 8 maja, 17:00 (3500)
Piotr Uss 42, 64, Rafał Andraszak 70

Kolejka 28 - 12 maja

Pauza: Zagłębie Lubin, Pogoń Szczecin.
 
Cracovia 3-2 Podbeskidzie Bielsko-Biała 12 maja, 17:00 (4000)
Piotr Bania 49, 63, Michał Świstak 90 - Wojciech Rączka 15, Mieczysław Agafon 27
W 12. minucie Stanisław Wróbel (Cracovia) nie wykorzystał rzutu karnego.
Piast Gliwice 0-1 GKS Bełchatów 12 maja, 17:00 (1000)
Dariusz Pawlusiński 60
Jagiellonia Białystok 2-0 Aluminium Konin 12 maja, 17:00 (1500)
Marcin Kośmicki 30, Dariusz Łatka 47 (k)
Arka Gdynia 0-0 Łódzki KS 12 maja, 19:00 (3000)
W 32. minucie Rafał Murawski (Arka Gdynia) nie wykorzystał rzutu karnego.
RKS Radomsko 1-0 Tłoki Gorzyce 12 maja, 17:00 (1200)
Krzysztof Kukulski 69
Ruch Chorzów 1-1 Szczakowianka Jaworzno 12 maja, 17:00
Mariusz Śrutwa 66 - Grzegorz Król 43
bez widzów
Stasiak Opoczno 1-1 Polar Wrocław 12 maja, 19:00 (3500)
Adrian Sobczyński 42 - Edwin Kuszyk 71
w Ostrowcu Świętokrzyskim

Kolejka 29 - 15-16 maja

Pauza: Aluminium Konin, Podbeskidzie Bielsko-Biała.
 
Stasiak Opoczno 0-1 Zagłębie Lubin 15 maja, 19:00 (3000)
Ireneusz Kowalski 89 (k)
w Ostrowcu Świętokrzyskim
Polar Wrocław 0-3 Ruch Chorzów 15 maja, 17:00 (200)
Mariusz Śrutwa 45, Marcin Malinowski 48, Piotr Ćwielong 65
Stadion Olimpijski
Szczakowianka Jaworzno 2-0 RKS Radomsko 15 maja, 17:00 (4000)
Grzegorz Król 41, Sidicley 90
Tłoki Gorzyce 0-0 Arka Gdynia 15 maja, 17:00 (700)
Łódzki KS 0-0 Jagiellonia Białystok 15 maja, 18:15 (2000)
Pogoń Szczecin 5-0 Piast Gliwice 15 maja, 19:00 (7500)
Batata 6, Artur Bugaj 54, Krzysztof Michalski 58, 88, Olgierd Moskalewicz 73
GKS Bełchatów 0-2 Cracovia 15 maja, 19:00 (3000)
Kazimierz Węgrzyn 37, Piotr Bania 67

Kolejka 30 - 22-23 maja

Pauza: GKS Bełchatów, Łódzki KS.
 
Zagłębie Lubin 2-0 Podbeskidzie Bielsko-Biała 21 maja, 19:00 (2500)
Tomasz Salamoński 75, Jernej Javornik 88
Cracovia 2-2 Pogoń Szczecin 22 maja, 17:30 (8500)
Piotr Bania 71 (k), Kazimierz Węgrzyn 90 - Olgierd Moskalewicz 37, Przemysław Kaźmierczak 88
Piast Gliwice 1-0 Aluminium Konin 22 maja, 17:00 (1500)
Maciej Szmatiuk 11
Jagiellonia Białystok 1-1 Tłoki Gorzyce 22 maja, 17:00 (1500)
Dariusz Łatka 57 (k) - Tadeusz Krawiec 10
Arka Gdynia 0-1 Szczakowianka Jaworzno 22 maja, 19:00 (2000)
Piotr Gierczak 58
RKS Radomsko 6-0 Polar Wrocław 22 maja, 17:00 (1200)
Piotr Juraszek 21 (s), Jacek Markiewicz 25, Zdzisław Leszczyński 58, Krzysztof Kukulski 69, Jacek Sorbian 85 (s), Rafał Bałecki 89
niektóre źródła zaliczają samobójczą bramkę Sorbiana Jóźwiakowi
Ruch Chorzów 1-1 Stasiak Opoczno 22 maja, 17:00 (500)
Mariusz Śrutwa 10 (k) - Adrian Sobczyński 83

Kolejka 31 - 29-30 maja

Pauza: Tłoki Gorzyce, Pogoń Szczecin.
 
Ruch Chorzów 0-3 Zagłębie Lubin 28 maja, 17:00 (500)
Artur Januszewski 41, Grzegorz Niciński 50, Zbigniew Murdza 63
Stasiak Opoczno 1-1 RKS Radomsko 29 maja, 17:00 (2500)
Jaromir Wieprzęć 90 - Bogdan Jóźwiak 62 (k)
w Ostrowcu Świętokrzyskim
Polar Wrocław 1-2 Arka Gdynia 14 kwietnia, 20:00 (400)
Tomasz Romaniuk 75 - Radosław Bartoszewicz 55 (k), Arkadiusz Aleksander 86
Stadion Olimpijski
Szczakowianka Jaworzno 4-0 Jagiellonia Białystok 29 maja, 17:00 (3000)
Rafał Górak 23, Dariusz Kozubek 42, Grzegorz Król 57, Maciej Iwański 70 (k)
Łódzki KS 2-1 Piast Gliwice 29 maja, 17:00 (4000)
Paweł Golański 38 (k), Arkadiusz Mysona 90 - Piotr Uss 17
Aluminium Konin 0-3 Cracovia 29 maja, 17:00 (1000)
Łukasz Skrzyński 43, Piotr Giza 55, 84
GKS Bełchatów 3-0 Podbeskidzie Bielsko-Biała 29 maja, 17:00 (2000)
Janusz Dziedzic 36, 86, Marcin Chmiest 62 (k)

Kolejka 32 - 2 czerwca

Pauza: Aluminium Konin, Szczakowianka Jaworzno.
 
Zagłębie Lubin 1-0 GKS Bełchatów 2 czerwca, 17:30 (5000)
Wojciech Łobodziński 5
Podbeskidzie Bielsko-Biała 1-2 Pogoń Szczecin 2 czerwca, 17:30 (2500)
Piotr Czak 84 - Grzegorz Matlak 47 (k), Tomasz Parzy 90
Cracovia 4-1 Łódzki KS 2 czerwca, 17:30 (4000)
Marcin Bojarski 47, 55 (k), 78, Łukasz Szczoczarz 61 - Marcin Wachowicz 66
Piast Gliwice 5-1 Tłoki Gorzyce 2 czerwca, 17:30 (1500)
Piotr Uss 44, Janusz Bodzioch 49 (k), Adam Piechocki 70, Piotr Wysogląd 78, Robert Sierka 81 - Tadeusz Krawiec 33
Jagiellonia Białystok 4-1 Polar Wrocław 2 czerwca, 17:30 (2000)
Wojciech Kobeszko 32, 58, 61, Mariusz Dzienis 85 - Tomasz Pawlak 57
W 30. minucie Dariusz Łatka (Jagiellonia Białystok) nie wykorzystał rzutu karnego.
Arka Gdynia 2-2 Stasiak Opoczno 2 czerwca, 17:30 (1500)
Robert Dymkowski 83, Arkadiusz Aleksander 89 - Tomasz Feliksiak 2, Dominik Bednarczyk 42
RKS Radomsko 2-0 Ruch Chorzów 2 czerwca, 17:30 (1000)
Zdzisław Leszczyński 16, Radosław Kowalczyk 51

Kolejka 33 - 6 czerwca

Pauza: Łódzki KS, Polar Wrocław.
 
RKS Radomsko 0-1 Zagłębie Lubin 6 czerwca, 17:00 (1500)
Zbigniew Murdza 90
Ruch Chorzów 2-1 Arka Gdynia 6 czerwca, 17:00 (500)
Piotr Ćwielong 46, Sławomir Jarczyk 84 - Robert Dymkowski 20
Stasiak Opoczno 1-1 Jagiellonia Białystok 6 czerwca, 17:00 (3000)
Adrian Sobczyński 65 (k) - Dariusz Łatka 21
w Ostrowcu Świętokrzyskim
Szczakowianka Jaworzno 1-1 Piast Gliwice 6 czerwca, 17:00 (3500)
Witold Wawrzyczek 31 - Adam Piechocki 36
Tłoki Gorzyce 1-0 Cracovia 6 czerwca, 17:00 (2000)
Dariusz Solnica 88
Aluminium Konin 0-1 Podbeskidzie Bielsko-Biała 6 czerwca, 17:00 (700)
Bartosz Woźniak 79
Pogoń Szczecin 2-2 GKS Bełchatów 6 czerwca, 17:00 (18 000)
Przemysław Kaźmierczak 14, Batata 29 - Jacek Popek 21, Jacek Kuranty 38

REKLAMA

Kolejka 34 - 11 czerwca

Pauza: Tłoki Gorzyce, Stasiak Opoczno.
 
Zagłębie Lubin 1-1 Pogoń Szczecin 11 czerwca, 17:00 (8000)
Wojciech Łobodziński 64 - Krzysztof Michalski 90
W 57. minucie Olgierd Moskalewicz (Pogoń Szczecin) nie wykorzystał rzutu karnego.
GKS Bełchatów 2-0 Aluminium Konin 11 czerwca, 17:00 (2000)
Janusz Dziedzic 4, 40
Podbeskidzie Bielsko-Biała 2-0 Łódzki KS 11 czerwca, 17:00 (2000)
Mieczysław Agafon 81 (k), 86
Cracovia 8-1 Szczakowianka Jaworzno 11 czerwca, 17:00 (9000)
Łukasz Skrzyński 18, 42, Krzysztof Przytuła 20, 45, 81, Piotr Bania 29, Paweł Drumlak 47, Łukasz Szczoczarz 89 - Michał Świstak 61 (s)
Piast Gliwice 2-0 Polar Wrocław 11 czerwca, 17:00 (1500)
Wojciech Kędziora 5, Adam Piechocki 43
Jagiellonia Białystok 1-0 Ruch Chorzów 11 czerwca, 17:00 (4000)
Wojciech Kobeszko 48
Arka Gdynia 1-2 RKS Radomsko 11 czerwca, 17:00 (1000)
Arkadiusz Aleksander 13 - Marcin Nowak 16, Krzysztof Kukulski 80

Baraże o udział w I lidze
Baraże o udział w II lidze

I liga 2003/2004

III liga 2003/2004 (1 (Warmia i Mazury, Podlasie, Łódzkie, Mazowsze))
III liga 2003/2004 (2 (Pomorze Zachodnie, Pomorze, Wielkopolska, Kujawy i Pomorze))
III liga 2003/2004 (3 (Lubuskie, Dolny Śląsk, Opolskie, Śląsk))
III liga 2003/2004 (4 (Świętokrzyskie, Lubelskie, Małopolska, Podkarpacie))

Autor: Maciej Kusina

 

Napisz do nas