[ Strona główna ]
Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2011/2012 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

I liga 2003/2004
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Wisła Kraków 26 65 21 2 3 73-30 13 0 0 39-10 8 2 3 34-20
2.  Legia Warszawa 26 60 18 6 2 56-19 11 2 0 36-8 7 4 2 20-11
3.  Amica Wronki 26 48 14 6 6 47-25 11 1 1 31-8 3 5 5 16-17
4.  Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 26 46 13 7 6 59-31 6 5 2 33-19 7 2 4 26-12
5.  Wisła Płock 26 38 10 8 8 41-39 7 5 1 26-14 3 3 7 15-25
6.  Lech Poznań 26 37 10 7 9 43-34 6 3 4 24-14 4 4 5 19-20
7.  Górnik Zabrze 26 33 8 9 9 26-33 4 6 3 16-17 4 3 6 10-16 2 3 1 0 1 2-1
8.  Górnik Łęczna 26 33 10 3 13 22-38 8 0 5 16-13 2 3 8 6-25 2 3 1 0 1 1-2
9.  Odra Wodzisław Śląski 26 28 8 4 14 27-40 6 3 4 17-14 2 1 10 10-26
10.  GKS Katowice 26 26 6 8 12 20-42 4 5 4 12-14 2 3 8 8-28
11.  Polonia Warszawa 26 25 6 7 13 25-40 6 3 4 16-15 0 4 9 9-25
12.  Górnik Polkowice 26 23 6 5 15 17-37 4 4 5 13-16 2 1 10 4-21
13.  Świt Nowy Dwór Mazowiecki 26 22 5 7 14 21-42 5 3 5 12-15 0 4 9 9-27
14.  Widzew Łódź 26 19 4 7 15 25-52 3 3 7 14-20 1 4 8 11-32

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Wisła Kraków    1-0 2-1 3-2 3-1 4-2 2-0 4-0 2-1 5-0 4-1 2-1 4-0 3-1 
 2 Legia Warszawa4-1     3-1 1-1 2-0 2-1 2-0 0-0 2-1 1-0 7-2 3-0 3-1 6-0 
 3 Amica Wronki2-0 0-1     1-0 3-2 1-0 2-0 3-2 2-1 4-0 2-0 3-0 2-2 6-0 
 4 Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski1-6 2-2 1-1     2-2 2-4 0-0 4-0 4-0 6-0 2-2 4-1 3-1 2-0 
 5 Wisła Płock4-4 2-1 3-1 0-1     4-4 2-1 0-0 2-0 1-1 0-0 3-0 2-0 3-1 
 6 Lech Poznań2-2 0-1 0-0 1-3 4-1     1-2 5-1 2-0 1-2 1-0 1-0 5-1 1-1 
 7 Górnik Zabrze0-4 2-2 1-2 2-2 1-1 0-0     0-1 3-1 1-1 1-0 1-0 1-0 3-3 
 8 Górnik Łęczna0-1 0-3 1-0 1-0 3-1 1-2 0-2     0-1 4-1 2-1 1-0 1-0 2-1 
 9 Odra Wodzisław Śląski3-2 1-1 2-2 0-2 1-2 2-0 1-2 2-0     1-0 1-0 0-1 2-2 1-0 
 10 GKS Katowice0-2 2-4 0-0 0-4 2-0 1-2 0-0 1-1 2-0     1-1 1-0 0-0 2-0 
 11 Polonia Warszawa2-5 0-1 1-5 3-1 0-0 1-1 2-0 3-0 1-0 1-0     0-1 1-0 1-1 
 12 Górnik Polkowice0-2 0-0 1-0 0-3 1-2 0-2 3-1 2-0 3-3 0-0 0-0     1-0 2-3 
 13 Świt Nowy Dwór Mazowiecki1-2 1-3 0-1 0-4 1-2 1-0 0-0 1-0 3-1 2-1 2-1 0-0     0-0 
 14 Widzew Łódź1-3 0-1 2-2 0-3* 2-1 1-1 1-2 0-1 0-1 1-2 2-1 2-0 2-2     

Kolejka 1 - 9-10 sierpnia

Widzew Łódź 2-2 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 9 sierpnia, 19:00 (5000)
Jerzy Podbrożny 28 (k), Juliano 44 - Łukasz Mierzejewski 79, Sergiusz Wiechowski 85
GKS Katowice 0-4 Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 8 sierpnia, 20:00 (5500)
Radosław Sobolewski 7, Sebastian Mila 45, Piotr Rocki 74, Andrzej Niedzielan 83
Odra Wodzisław Śląski 1-1 Legia Warszawa 10 sierpnia, 17:30 (6000)
Marcin Nowacki 12 - Tomasz Sokołowski I 42
Górnik Łęczna 3-1 Wisła Płock 9 sierpnia, 17:30 (4500)
Grzegorz Skwara 45, Mirosław Budka 81, Krzysztof Kłosiński 90 - Marcin Wasilewski 87
Lech Poznań 1-2 Górnik Zabrze 9 sierpnia, 19:00 (16 000)
Zbigniew Zakrzewski 38 - Krzysztof Bukalski 22, Adrian Sikora 85
Górnik Polkowice 0-2 Wisła Kraków 9 sierpnia, 17:00 (3500)
Mirosław Szymkowiak 10, Daniel Dubicki 33
W 90. minucie Tomasz Moskal (Górnik Polkowice) nie wykorzystał rzutu karnego.
Amica Wronki 2-0 Polonia Warszawa 9 sierpnia, 19:00 (1800)
Paweł Kryszałowicz 32, Jarosław Bieniuk 69
mecz przeniesiony do Wronek w związku z nieprzystosowaniem stadionu Polonii do rozgrywek

Kolejka 2 - 16-17 sierpnia

Górnik Zabrze 1-0 Górnik Polkowice 16 sierpnia, 19:00 (5000)
Vladimir Sladojević 71
Amica Wronki 1-0 Lech Poznań 15 sierpnia, 20:00 (5000)
Jacek Dembiński 90
Wisła Płock 0-0 Polonia Warszawa 17 sierpnia, 17:00 (5000)
Legia Warszawa 0-0 Górnik Łęczna 16 sierpnia, 19:00 (8000)
Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 4-0 Odra Wodzisław Śląski 17 sierpnia, 19:15 (4000)
Radosław Sobolewski 19, Sebastian Mila 68, Andrzej Niedzielan 86 (k), Grzegorz Rasiak 90
Widzew Łódź 1-2 GKS Katowice 17 sierpnia, 17:00 (4000)
Piotr Włodarczyk 61 - Mariusz Muszalik 23, Przemysław Urbaniak 90 (s)
Wisła Kraków 4-0 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 16 sierpnia, 20:15 (7000)
Daniel Dubicki 9, 27, Maciej Stolarczyk 41, Tomasz Frankowski 81
mecz przeniesiony do Krakowa w związku z nieprzystosowaniem stadionu Szczakowianki do rozgrywek (później miejsce Szczakowianki zajął Świt)

Kolejka 3 - 23-24 sierpnia

GKS Katowice 0-0 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 23 sierpnia, 19:00 (3000)
Odra Wodzisław Śląski 1-0 Widzew Łódź 23 sierpnia, 19:00 (3000)
Jacek Ziarkowski 45
Górnik Łęczna 1-0 Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 23 sierpnia, 17:00 (5500)
Mariusz Liberda 76 (s)
Polonia Warszawa 0-1 Legia Warszawa 24 sierpnia, 19:15 (6000)
Aleksandar Vuković 74
W 37. minucie Igor Gołaszewski (Polonia Warszawa) nie wykorzystał rzutu karnego.
na stadionie Legii
Lech Poznań 4-1 Wisła Płock 23 sierpnia, 19:00 (13 000)
Piotr Reiss 2, Łukasz Madej 51, Bartosz Ślusarski 60, Damian Nawrocik 76 - Raimondas Vilėniškis 17
Górnik Polkowice 1-0 Amica Wronki 23 sierpnia, 17:30 (2000)
Marcin Wojtarowicz 76
Wisła Kraków 2-0 Górnik Zabrze 22 sierpnia, 20:15 (8500)
Maciej Żurawski 66 (k), Tomasz Frankowski 73

Kolejka 4 - 30-31 sierpnia

Świt Nowy Dwór Mazowiecki 0-0 Górnik Zabrze 30 sierpnia, 17:00 (4000)
Amica Wronki 2-0 Wisła Kraków 30 sierpnia, 18:15 (4000)
Paweł Kryszałowicz 9, 15
W 2. minucie Marek Zieńczuk (Amica Wronki) nie wykorzystał rzutu karnego.
Wisła Płock 3-0 Górnik Polkowice 31 sierpnia, 17:00 (2500)
Marcin Janus 2, Ireneusz Jeleń 52, 68
W 8. minucie Marcin Jeziorny (Górnik Polkowice) nie wykorzystał rzutu karnego.
Legia Warszawa 2-1 Lech Poznań 29 sierpnia, 20:00 (12 000)
Marek Saganowski 60, Tomasz Kiełbowicz 62 - Artur Boruc 75 (s)
czerwona kartka dla Dicksona Choto została anulowana jako pokazana niesłusznie, w związku z czym zawodnik nie odbywał kary
Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 2-2 Polonia Warszawa 31 sierpnia, 17:00 (4000)
Andrzej Niedzielan 19, Wojciech Szymanek 24 (s) - Dariusz Dźwigała 23, Maciej Nuckowski 69
Widzew Łódź 0-1 Górnik Łęczna 30 sierpnia, 19:00 (4000)
Sylwester Czereszewski 66
GKS Katowice 2-0 Odra Wodzisław Śląski 31 sierpnia, 15:00 (2000)
Marcin Bojarski 36, Krzysztof Gajtkowski 76

Kolejka 5 - 13-14 września

Odra Wodzisław Śląski 2-2 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 13 września, 19:00 (2200)
Marcin Radzewicz 44, Wojciech Myszor 56 - Maxwell Kalu 11, 68
W 61. minucie Sergiusz Wiechowski (Świt Nowy Dwór Mazowiecki) nie wykorzystał rzutu karnego.
Górnik Łęczna 4-1 GKS Katowice 14 września, 15:00 (5000)
Paweł Bugała 26, Grzegorz Skwara 35, Sylwester Czereszewski 51, Mirosław Budka 88 - Marcin Bojarski 85 (k)
Lech Poznań 1-3 Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 13 września, 18:15 (16 000)
Piotr Reiss 45 - Radosław Sobolewski 9, Grzegorz Rasiak 75, Andrzej Niedzielan 77
Górnik Polkowice 0-0 Legia Warszawa 12 września, 19:00 (5000)
Wisła Kraków 3-1 Wisła Płock 13 września, 19:00 (6500)
Mirosław Szymkowiak 51, Maciej Żurawski 73, 85 (k) - Ireneusz Jeleń 28
Górnik Zabrze 1-2 Amica Wronki 13 września, 19:00 (5000)
Grzegorz Jakosz 11 - Marek Zieńczuk 25, Paweł Kryszałowicz 44
Widzew Łódź 2-1 Polonia Warszawa 13 września, 19:00 (4000)
Michał Goliński 65, Bruno 80 - Dariusz Dźwigała 18
mecz przeniesiony do Łodzi w związku z nieprzystosowaniem stadionu Polonii do rozgrywek

Kolejka 6 - 20-21 września

Świt Nowy Dwór Mazowiecki 0-1 Amica Wronki 20 września, 19:00 (2000)
Paweł Kryszałowicz 1
w Warszawie
Wisła Płock 2-1 Górnik Zabrze 20 września, 19:00 (3500)
Ireneusz Jeleń 28, Dariusz Gęsior 85 - Rafał Niżnik 82 (k)
Legia Warszawa 4-1 Wisła Kraków 19 września, 20:00 (13 000)
Aleksandar Vuković 52, Stanko Svitlica 53, Jacek Magiera 75, Łukasz Surma 80 - Piotr Brożek 85
Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 4-1 Górnik Polkowice 20 września, 16:30 (3500)
Grzegorz Rasiak 16, Tomasz Romaniuk 32 (s), Lumír Sedláček 36, Marcin Zając 48 - Tomasz Moskal 27 (k)
W 18. minucie Andrzej Niedzielan (Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski) nie wykorzystał rzutu karnego.
Widzew Łódź 1-1 Lech Poznań 21 września, 19:15 (11 000)
Adam Cichon 65 - Piotr Reiss 50
GKS Katowice 1-1 Polonia Warszawa 20 września, 19:00 (3000)
Stanisław Wróbel 19 (k) - Dariusz Dźwigała 71
Odra Wodzisław Śląski 2-0 Górnik Łęczna 20 września, 19:00 (4000)
Mariusz Nosal 32, Przemysław Pałkus 77

Kolejka 7 - 27-28 września

Górnik Łęczna 1-0 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 27 września, 18:15 (5500)
Sylwester Czereszewski 45
Polonia Warszawa 1-0 Odra Wodzisław Śląski 4 listopada, 18:30 (2000)
Bartosz Tarachulski 38 (k)
Lech Poznań 1-2 GKS Katowice 27 września, 19:00 (10 000)
Zbigniew Zakrzewski 88 - Stanisław Wróbel 6, Krzysztof Gajtkowski 32
Górnik Polkowice 2-3 Widzew Łódź 27 września, 19:00 (3500)
Tomasz Moskal 12, Maciej Soboń 18 - Piotr Włodarczyk 20 (k), 67 (k), Piotr Matys 74
Wisła Kraków 3-2 Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 28 września, 18:00 (8000)
Maciej Żurawski 21, 41, Paweł Brożek 79 - Grzegorz Rasiak 2, Radosław Sobolewski 6
Górnik Zabrze 2-2 Legia Warszawa 26 września, 20:00 (5000)
Krzysztof Bukalski 20 (k), Adrian Sikora 50 - Stanko Svitlica 7, 90
Amica Wronki 3-2 Wisła Płock 27 września, 19:00 (1500)
Jacek Dembiński 16, Paweł Kryszałowicz 21, Mamia Dżikia 87 - Dariusz Gęsior 28, Ireneusz Jeleń 36

Kolejka 8 - 4-5 października

Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1-2 Wisła Płock 4 października, 18:15 (1500)
Artur Wyczałkowski 62 - Andrzej Kobylański 9, Nikołaj Branfiłow 63
W 35. minucie Dariusz Romuzga (Wisła Płock) nie wykorzystał rzutu karnego.
w Warszawie
Legia Warszawa 3-1 Amica Wronki 3 października, 19:00 (12 000)
Stanko Svitlica 77, 90, Marek Saganowski 90 - Marek Zieńczuk 33
Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 0-0 Górnik Zabrze 5 października, 17:15 (2000)
Widzew Łódź 1-3 Wisła Kraków 4 października, 16:00 (6500)
Lélo 87 - Grzegorz Pater 4, Maciej Żurawski 53, Mariusz Jop 90
GKS Katowice 1-0 Górnik Polkowice 4 października, 18:15 (3500)
Stanisław Wróbel 32 (k)
W 54. minucie Tomasz Moskal (Górnik Polkowice) nie wykorzystał rzutu karnego.
Odra Wodzisław Śląski 2-0 Lech Poznań 4 października, 18:15 (3000)
Marcin Nowacki 73 (k), 82
Górnik Łęczna 2-1 Polonia Warszawa 4 października, 18:15 (5500)
Sylwester Czereszewski 5, Grzegorz Skwara 90 - Rafał Szwed 77

Kolejka 9 - 18-19 października

Polonia Warszawa 1-0 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 15 listopada, 18:30 (2000)
Maciej Nuckowski 54
Lech Poznań 5-1 Górnik Łęczna 17 października, 20:00 (8000)
Piotr Reiss 13 (k), 37, 61, Bartosz Ślusarski 89, Krzysztof Piskuła 90 - Mirosław Budka 85
Górnik Polkowice 3-3 Odra Wodzisław Śląski 18 października, 18:15 (2500)
Waldemar Żelasko 22, Marcin Narwojsz 73, Sebastian Gorząd 82 - Aleksander Kwiek 51, Arkadiusz Żyluk 57 (s), Mariusz Nosal 78
Wisła Kraków 5-0 GKS Katowice 19 października, 17:15 (9500)
Brasília 1, Maciej Żurawski 9, 76, Tomasz Frankowski 36, Mirosław Szymkowiak 90
Górnik Zabrze 3-3 Widzew Łódź 18 października, 18:15 (5000)
Adrian Sikora 2, Michał Karwan 5, Dimityr Makrijew 84 - Piotr Włodarczyk 6, 61, Sławomir Nazaruk 13
Amica Wronki 1-0 Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 18 października, 18:15 (3500)
Jacek Dembiński 9
Wisła Płock 2-1 Legia Warszawa 18 października, 18:15 (8000)
Andrzej Kobylański 67 (k), Dariusz Gęsior 82 - Stanko Svitlica 40

Kolejka 10 - 25-26 października

Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1-3 Legia Warszawa 26 października, 17:15 (7000)
Marek Gołębiewski 88 - Marek Saganowski 3, Łukasz Surma 50, Stanko Svitlica 70
w Warszawie
Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 2-2 Wisła Płock 25 października, 18:00 (1500)
Grzegorz Rasiak 45, Tomasz Wieszczycki 63 - Vahan Gevorgyan 12, Dariusz Gęsior 55
Widzew Łódź 2-2 Amica Wronki 25 października, 18:00 (4500)
Rafał Pawlak 28, 64 - Tomasz Dawidowski 49, Jarosław Bieniuk 81
GKS Katowice 0-0 Górnik Zabrze 25 października, 20:15 (4500)
Odra Wodzisław Śląski 3-2 Wisła Kraków 24 października, 19:00 (4500)
Mariusz Nosal 13, Radim Sáblík 25, Marek Sokołowski 38 - Piotr Brożek 54, Maciej Żurawski 75 (k)
Górnik Łęczna 1-0 Górnik Polkowice 25 października, 18:00 (5000)
Paweł Bugała 67
W 65. minucie Milan Bosanac (Górnik Polkowice) nie wykorzystał rzutu karnego.
Polonia Warszawa 1-1 Lech Poznań 25 października, 18:00 (5000)
Bartosz Tarachulski 36 - Damian Nawrocik 32

Kolejka 11 - 29 października

Lech Poznań 5-1 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 29 października, 19:00 (9000)
Damian Nawrocik 6, Piotr Reiss 31, 59, 78, Zbigniew Zakrzewski 88 - Mariusz Unierzyski 65
W 45. minucie Jerzy Podbrożny (Świt Nowy Dwór Mazowiecki) nie wykorzystał rzutu karnego.
Górnik Polkowice 0-0 Polonia Warszawa 29 października, 19:00 (2000)
Wisła Kraków 4-0 Górnik Łęczna 30 października, 18:00 (8000)
Mariusz Jop 6, Maciej Żurawski 33, Maciej Stolarczyk 86, Brasília 88
niektóre źródła zaliczają bramkę Stolarczyka Pawłowi Brożkowi
Górnik Zabrze 3-1 Odra Wodzisław Śląski 29 października, 18:00 (3500)
Dimityr Makrijew 25, Adrian Sikora 53, Aco Stojkov 60 - Łukasz Masłowski 63
Amica Wronki 4-0 GKS Katowice 29 października, 19:00 (500)
Krzysztof Sadzawicki 8 (s), Tomasz Dawidowski 15, Marcin Burkhardt 41, Paweł Kryszałowicz 61
Wisła Płock 3-1 Widzew Łódź 29 października, 19:00 (4000)
Sławomir Peszko 44, Maciej Terlecki 90, Andrzej Kobylański 90 (k) - Piotr Włodarczyk 40
od 61. minuty w bramce Widzewa stał obrońca Bogdan Zając
Legia Warszawa 1-1 Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 29 października, 20:00 (12 000)
Stanko Svitlica 8 - Marcin Zając 73

Kolejka 12 - 8-9 listopada

Świt Nowy Dwór Mazowiecki 0-4 Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 9 listopada, 15:30 (500)
Grzegorz Rasiak 28, 49, Mariusz Pawlak 58 (k), Sebastian Mila 84
w Warszawie
Widzew Łódź 0-1 Legia Warszawa 7 listopada, 20:00 (9000)
Stanko Svitlica 68
GKS Katowice 2-0 Wisła Płock 8 listopada, 18:00 (2000)
Sebastian Kęska 28, Mariusz Muszalik 44
Odra Wodzisław Śląski 2-2 Amica Wronki 8 listopada, 18:15 (3000)
Marek Sokołowski 8, Łukasz Masłowski 23 - Jan Cios 9 (s), Mateusz Bartczak 30
Górnik Łęczna 0-2 Górnik Zabrze 8 listopada, 18:00 (5000)
Jarosław Popiela 25, 90
W 48. minucie Piotr Soczewka (Górnik Łęczna) nie wykorzystał rzutu karnego.
Polonia Warszawa 2-5 Wisła Kraków 9 listopada, 18:10 (4500)
Arkadiusz Głowacki 63 (s), Jarosław Mazurkiewicz 90 - Maciej Stolarczyk 11, Paweł Brożek 23, Maciej Żurawski 29, 36 (k), Mauro Cantoro 89
Lech Poznań 1-0 Górnik Polkowice 8 listopada, 18:00 (12 000)
Piotr Reiss 87 (k)

Kolejka 13 - 22-23 listopada

Górnik Polkowice 1-0 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 22 listopada, 18:00 (2500)
Bartłomiej Jamróz 90 (k)
Wisła Kraków 4-2 Lech Poznań 22 listopada, 18:15 (10 000)
Damian Gorawski 4, 61, Tomasz Frankowski 43, Maciej Stolarczyk 45 - Damian Nawrocik 21, Arkadiusz Kaliszan 74
Górnik Zabrze 1-0 Polonia Warszawa 22 listopada, 18:00 (4000)
Paweł Buśkiewicz 54
Amica Wronki 3-2 Górnik Łęczna 23 listopada, 17:15 (1000)
Paweł Kryszałowicz 70, 73, 79 - Piotr Soczewka 61, Grzegorz Skwara 82
Wisła Płock 2-0 Odra Wodzisław Śląski 22 listopada, 18:00 (3500)
Ireneusz Jeleń 28, 90
Legia Warszawa 1-0 GKS Katowice 22 listopada, 18:00 (12 000)
Dariusz Dudek 8
Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 2-0 Widzew Łódź 22 listopada, 18:00 (4000)
Tomasz Wieszczycki 48 (k), Piotr Piechniak 60

Kolejka 14 - 13-14 marca

Polonia Warszawa 1-5 Amica Wronki 13 marca, 18:00 (3500)
Rafał Szwed 84 - Arkadiusz Bąk 24, 88, Antoni Łukasiewicz 61 (s), Jacek Dembiński 69, 79
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 0-0 Widzew Łódź 13 marca, 18:00 (3000)
Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 6-0 GKS Katowice 14 marca, 17:15 (3500)
Grzegorz Rasiak 13, 90, Sebastian Mila 26, Radim Sáblík 36, Adrian Sikora 43, Marcin Zając 88
Legia Warszawa 2-1 Odra Wodzisław Śląski 12 marca, 19:00 (12 000)
Marek Saganowski 5 (k), Jacek Magiera 77 - Aleksander Kwiek 82 (k)
Wisła Płock 0-0 Górnik Łęczna 13 marca, 18:00 (6000)
Górnik Zabrze 0-0 Lech Poznań 24 marca, 18:30 (4500)
Wisła Kraków 2-1 Górnik Polkowice 13 marca, 18:15 (10 000)
Maciej Żurawski 10, 62 - Milan Bosanac 17

Kolejka 15 - 20-21 marca

Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1-2 Wisła Kraków 20 marca, 18:00 (3500)
Artur Wyczałkowski 60 - Mauro Cantoro 45, Maciej Żurawski 51
Górnik Polkowice 3-1 Górnik Zabrze 20 marca, 18:00 (3500)
Tomasz Moskal 7, Jarosław Krzyżanowski 28, Marcin Jeziorny 42 - Krzysztof Bukalski 76
Lech Poznań 0-0 Amica Wronki 19 marca, 19:00 (21 000)
Polonia Warszawa 0-0 Wisła Płock 20 marca, 18:00 (3500)
Górnik Łęczna 0-3 Legia Warszawa 21 marca, 16:00 (7500)
Piotr Włodarczyk 5, Marek Saganowski 57, 85
Odra Wodzisław Śląski 0-2 Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 20 marca, 18:15 (4500)
Tomasz Wieszczycki 19, Adrian Sikora 48
GKS Katowice 2-0 Widzew Łódź 20 marca, 18:00 (3500)
Paweł Brożek 9, Admir Adžem 66

Kolejka 16 - 27-28 marca

Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2-1 GKS Katowice 27 marca, 18:00 (2000)
Grzegorz Kaliciak 5, Aidas Preikšaitis 29 - Paweł Brożek 25
Widzew Łódź 0-1 Odra Wodzisław Śląski 27 marca, 18:00 (4500)
Marek Kubisz 82
Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 4-0 Górnik Łęczna 28 marca, 15:00 (2500)
Tomasz Moskała 35, Marcin Zając 45, Grzegorz Rasiak 62, Bartosz Ślusarski 77
Legia Warszawa 7-2 Polonia Warszawa 26 marca, 20:00 (14 000)
Marek Saganowski 11, 20, 34, Piotr Włodarczyk 15, Łukasz Surma 22, Paweł Kieszek 81 (s), Wojciech Szymanek 85 (s) - Krzysztof Bąk 90, Igor Gołaszewski 90
Wisła Płock 4-4 Lech Poznań 27 marca, 18:00 (4500)
Dariusz Romuzga 23, Ireneusz Jeleń 42, Vahan Gevorgyan 59, 76 - Andrzej Kobylański 27 (s), Zbigniew Zakrzewski 45, Rafał Lasocki 87, Michał Goliński 89
Amica Wronki 3-0 Górnik Polkowice 27 marca, 18:00 (2000)
Marcin Burkhardt 33, Marek Zieńczuk 58, Zbigniew Grzybowski 79
Górnik Zabrze 0-4 Wisła Kraków 27 marca, 18:15 (5000)
Damian Gorawski 7, Nikola Mijailović 24, Maciej Żurawski 63, 86

Kolejka 17 - 3-4 kwietnia

Górnik Zabrze 1-0 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 3 kwietnia, 19:00 (3000)
Jarosław Popiela 84 (k)
Wisła Kraków 2-1 Amica Wronki 4 kwietnia, 17:30 (10 000)
Tomasz Frankowski 88, Tomasz Kłos 90 - Marek Zieńczuk 78
Górnik Polkowice 1-2 Wisła Płock 3 kwietnia, 19:00 (4000)
Dariusz Gęsior 78 (s) - Ireneusz Jeleń 45, 86
Lech Poznań 0-1 Legia Warszawa 3 kwietnia, 18:30 (29 000)
Piotr Włodarczyk 54
Polonia Warszawa 3-1 Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 3 kwietnia, 19:00 (4000)
Paweł Sobczak 23, 51, Dariusz Dźwigała 82 (k) - Sebastian Mila 33
Górnik Łęczna 2-1 Widzew Łódź 3 kwietnia, 19:00 (7000)
Janusz Wolański 11, Sebastian Szałachowski 87 - Rafał Pawlak 50
Odra Wodzisław Śląski 1-0 GKS Katowice 3 kwietnia, 19:00 (3500)
Mariusz Nosal 26
czerwona kartka dla Wojciecha Górskiego została anulowana jako pokazana niesłusznie, w związku z czym zawodnik nie odbywał kary

Kolejka 18 - 10 kwietnia

Polonia Warszawa 1-1 Widzew Łódź 10 kwietnia, 17:00 (4500)
Dariusz Dźwigała 44 (k) - Łukasz Masłowski 86
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 3-1 Odra Wodzisław Śląski 10 kwietnia, 17:00 (1500)
Branko Rašić 54, 60, Artur Wyczałkowski 86 - Marek Kubisz 21
GKS Katowice 1-1 Górnik Łęczna 10 kwietnia, 17:00 (2500)
Paweł Brożek 36 - Janusz Wolański 14
Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 2-4 Lech Poznań 10 kwietnia, 18:15 (5300)
Bartosz Ślusarski 67, Radek Mynář 86 - Rafał Lasocki 2, Piotr Reiss 24, Mariusz Liberda 60 (s), Paweł Kaczorowski 69
Legia Warszawa 3-0 Górnik Polkowice 8 kwietnia, 19:00 (9000)
Marek Saganowski 11, Piotr Włodarczyk 82, Łukasz Surma 88
Wisła Płock 4-4 Wisła Kraków 10 kwietnia, 17:00 (7500)
Ireneusz Jeleń 10, 18, Dariusz Gęsior 37, 39 - Kalu Uche 6, Mirosław Szymkowiak 41, Maciej Żurawski 76, Tomasz Frankowski 88
Amica Wronki 2-0 Górnik Zabrze 10 kwietnia, 17:00 (2500)
Remigiusz Sobociński 24, Paweł Kryszałowicz 37

Kolejka 19 - 17-18 kwietnia

Amica Wronki 2-2 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 17 kwietnia, 19:00 (2000)
Arkadiusz Bąk 43, Jacek Dembiński 61 - Sergiusz Wiechowski 16, Artur Wyczałkowski 84
Górnik Zabrze 1-1 Wisła Płock 17 kwietnia, 19:00 (2500)
Vladimir Sladojević 68 (k) - Ireneusz Jeleń 45
Wisła Kraków 1-0 Legia Warszawa 17 kwietnia, 18:30 (10 000)
Tomasz Frankowski 45
Górnik Polkowice 0-3 Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 16 kwietnia, 19:00 (4000)
Tomasz Moskała 15, Miroslav Drobňák 37, Radim Sáblík 52
Lech Poznań 1-1 Widzew Łódź 18 kwietnia, 17:15 (17 000)
Zbigniew Zakrzewski 40 - Bartosz Ława 42
Polonia Warszawa 1-0 GKS Katowice 17 kwietnia, 19:00 (3500)
Łukasz Jarosiewicz 8
Górnik Łęczna 0-1 Odra Wodzisław Śląski 17 kwietnia, 19:00 (6500)
Marek Sokołowski 47

Kolejka 20 - 24-25 kwietnia

Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1-0 Górnik Łęczna 24 kwietnia, 19:00 (2000)
Mariusz Zganiacz 66
Odra Wodzisław Śląski 1-0 Polonia Warszawa 24 kwietnia, 19:00 (2200)
Jan Woś 84
W 89. minucie Paweł Sobczak (Polonia Warszawa) nie wykorzystał rzutu karnego.
GKS Katowice 1-2 Lech Poznań 24 kwietnia, 19:00 (2000)
Przemysław Pluta 89 (k) - Michał Goliński 5, Piotr Reiss 8
Widzew Łódź 2-0 Górnik Polkowice 24 kwietnia, 19:00 (4000)
Adam Cichon 70, Juliano 80
Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 1-6 Wisła Kraków 23 kwietnia, 20:00 (5000)
Miroslav Drobňák 8 - Tomasz Frankowski 3, 69, 73, Marcin Zając 31 (s), Kalu Uche 80, Maciej Żurawski 85
Legia Warszawa 2-0 Górnik Zabrze 25 kwietnia, 17:15 (11 000)
Tomasz Sokołowski I 12, Marek Saganowski 72
W 25. minucie Marek Saganowski (Legia Warszawa) nie wykorzystał rzutu karnego.
Wisła Płock 3-1 Amica Wronki 24 kwietnia, 18:15 (4000)
Dariusz Romuzga 28, Vahan Gevorgyan 55, Ireneusz Jeleń 59 - Arkadiusz Bąk 83

Kolejka 21 - 3 maja

Wisła Płock 2-0 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 3 maja, 19:00 (5000)
Ireneusz Jeleń 51, 76
Amica Wronki 0-1 Legia Warszawa 3 maja, 19:00 (5000)
Marek Saganowski 62
Górnik Zabrze 2-2 Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 3 maja, 19:00 (3500)
João Paulo 61, Filipe 66 - Adrian Sikora 79, Marcin Zając 90
Wisła Kraków 3-1 Widzew Łódź 2 maja, 19:15 (10 000)
Kalu Uche 47, Marcin Baszczyński 67, Piotr Brożek 90 - Lélo 81
Górnik Polkowice 0-0 GKS Katowice 3 maja, 19:00 (2500)
Lech Poznań 2-0 Odra Wodzisław Śląski 3 maja, 19:00 (9000)
Zbigniew Zakrzewski 15, Piotr Reiss 90
W 69. minucie Krzysztof Bizacki (Odra Wodzisław Śląski) nie wykorzystał rzutu karnego.
Polonia Warszawa 3-0 Górnik Łęczna 3 maja, 19:00 (2500)
Paweł Sobczak 19, Bartosz Tarachulski 24, Paweł Głowacki 89

Kolejka 22 - 8-9 maja

Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2-1 Polonia Warszawa 8 maja, 19:00 (3000)
Łukasz Mierzejewski 32, Branko Rašić 57 - Dariusz Dźwigała 23
Górnik Łęczna 1-2 Lech Poznań 8 maja, 19:00 (6000)
Mirosław Budka 37 (k) - Łukasz Madej 13, 74
żółtą kartką został także ukarany Krzysztof Kotorowski - rezerwowy bramkarz drużyny gości
Odra Wodzisław Śląski 0-1 Górnik Polkowice 8 maja, 19:00 (2000)
Grzegorz Pater 60
GKS Katowice 0-2 Wisła Kraków 9 maja, 17:15 (5000)
Damian Gorawski 5, Mauro Cantoro 90
Widzew Łódź 1-2 Górnik Zabrze 8 maja, 19:00 (5500)
Adam Cichon 81 - Michał Chałbiński 20, Paweł Buśkiewicz 69
Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 1-1 Amica Wronki 7 maja, 20:00 (3000)
Bartosz Ślusarski 34 - Marek Zieńczuk 75
Legia Warszawa 2-0 Wisła Płock 8 maja, 20:15 (11 000)
Jacek Magiera 47, Piotr Włodarczyk 77
W 88. minucie Marek Saganowski (Legia Warszawa) nie wykorzystał rzutu karnego.

Kolejka 23 - 15-16 maja

Legia Warszawa 3-1 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 14 maja, 20:00 (10 000)
Piotr Włodarczyk 27, 73, 89 (k) - Branko Rašić 28
Wisła Płock 0-1 Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 15 maja, 18:30 (4000)
Adrian Sikora 22
Amica Wronki 6-0 Widzew Łódź 15 maja, 19:00 (1400)
Dawid Kucharski 2, Marek Zieńczuk 44, 47, 54, Jacek Dembiński 52, Arkadiusz Bąk 84
Górnik Zabrze 1-1 GKS Katowice 15 maja, 19:00 (3600)
João Paulo 90 - Dawid Plizga 69
Wisła Kraków 2-1 Odra Wodzisław Śląski 16 maja, 19:45 (10 000)
Tomasz Frankowski 74, 77 - Marek Kubisz 87
Górnik Polkowice 2-0 Górnik Łęczna 15 maja, 19:00 (3000)
Daniel Dubicki 53, Łukasz Nawotczyński 74
Lech Poznań 1-0 Polonia Warszawa 14 maja, 20:00 (8000)
Antoni Łukasiewicz 90 (s)

Kolejka 24 - 22-23 maja

Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1-0 Lech Poznań 22 maja, 19:00 (2500)
Karol Bilski 44
Polonia Warszawa 0-1 Górnik Polkowice 22 maja, 19:00 (3500)
Grzegorz Pater 7
W 7. minucie Grzegorz Pater (Górnik Polkowice) nie wykorzystał rzutu karnego.
W 29. minucie Dariusz Dźwigała (Polonia Warszawa) nie wykorzystał rzutu karnego.
Górnik Łęczna 0-1 Wisła Kraków 21 maja, 20:00 (7000)
Maciej Stolarczyk 44
Odra Wodzisław Śląski 1-2 Górnik Zabrze 22 maja, 19:00 (3000)
Wojciech Grzyb 83 (k) - Michał Chałbiński 53, 90
W 78. minucie Mariusz Nosal (Odra Wodzisław Śląski) nie wykorzystał rzutu karnego.
GKS Katowice 0-0 Amica Wronki 22 maja, 19:00 (2500)
Widzew Łódź 2-1 Wisła Płock 23 maja, 15:00 (3000)
Radosław Becalik 27, Łukasz Masłowski 78 - Klaudiusz Ząbecki 20
Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 2-2 Legia Warszawa 22 maja, 20:00 (4000)
Sebastian Mila 29, 39 - Piotr Włodarczyk 11, Marek Saganowski 78

Kolejka 25 - 8 czerwca

Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 3-1 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 8 czerwca, 19:00 (4000)
Adrian Sikora 34, 44, Sebastian Mila 52 - Karol Bilski 89
Legia Warszawa 6-0 Widzew Łódź 8 czerwca, 19:00 (5500)
Tomasz Sokołowski I 10, 49, Marek Saganowski 21 (k), 69, 88, Artur Boruc 65 (k)
Wisła Płock 1-1 GKS Katowice 8 czerwca, 19:00 (4000)
Grzegorz Fonfara 70 (s) - Dawid Plizga 90
Amica Wronki 2-1 Odra Wodzisław Śląski 8 czerwca, 19:00 (2000)
Jacek Dembiński 27, Remigiusz Sobociński 47 - Marek Kubisz 84
Górnik Zabrze 0-1 Górnik Łęczna 8 czerwca, 19:00 (2000)
Mirosław Budka 58 (k)
Wisła Kraków 4-1 Polonia Warszawa 8 czerwca, 19:00 (10 000)
Tomasz Frankowski 6, 44, Kalu Uche 16, Maciej Żurawski 70 - Igor Gołaszewski 39
Górnik Polkowice 0-2 Lech Poznań 8 czerwca, 19:00 (4000)
Zbigniew Wójcik 77, Błażej Telichowski 85

Kolejka 26 - 11 czerwca

Świt Nowy Dwór Mazowiecki 0-0 Górnik Polkowice 11 czerwca, 19:00 (3000)
Lech Poznań 2-2 Wisła Kraków 11 czerwca, 19:00 (25 000)
Bartosz Bosacki 22, Michał Goliński 81 - Mirosław Szymkowiak 59, Tomasz Frankowski 76
Decyzją PZPN (na wniosek Lecha i za zgodą Wisły) mecz był równocześnie spotkaniem o... Superpuchar Polski. W przypadku remisu o zdobyciu trofeum zadecydowały rzuty karne / karne: 4-1
Polonia Warszawa 2-0 Górnik Zabrze 11 czerwca, 19:00 (5000)
Krzysztof Bąk 73, Piotr Plewnia 77
Górnik Łęczna 1-0 Amica Wronki 11 czerwca, 19:00 (6000)
Mirosław Budka 90
Odra Wodzisław Śląski 1-2 Wisła Płock 30 maja, 19:00 (2000)
Roman Madej 76 - Ireneusz Jeleń 17, 83
przełożony ze względu na start Odry w Pucharze Intertoto
GKS Katowice 2-4 Legia Warszawa 11 czerwca, 19:00 (4000)
Krzysztof Gajtkowski 30, 85 - Piotr Włodarczyk 7, Marek Saganowski 24, Jacek Magiera 54, Tomasz Jarzębowski 90
Widzew Łódź 0-3 Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 11 czerwca, 19:00 (3000)
(wo)
Robert Górski 73
mecz przerwany w 84. minucie przy stanie 0-1 z powodu wtargnięcia kibiców gospodarzy na murawę

Baraże o udział w I lidze

II liga 2003/2004

Autor: Paweł Mogielnicki

 

Napisz do nas