[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

IV liga 2003/2004, grupa: śląska I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  MKS Sławków 30 65 21 2 7 62-38 12 1 2 33-13 9 1 5 29-25
2.  Raków Częstochowa 30 56 16 8 6 50-28 10 3 2 32-13 6 5 4 18-15
3.  GKS Tychy '71 30 55 17 4 9 52-34 9 2 4 31-20 8 2 5 21-14
4.  MKS Myszków 30 49 14 7 9 36-31 10 4 1 22-9 4 3 8 14-22
5.  Górnik II Zabrze 30 45 12 9 9 42-31 8 4 3 26-14 4 5 6 16-17
6.  Lotnik Kościelec 30 44 12 8 10 42-43 9 3 3 25-20 3 5 7 17-23
7.  Szombierki Bytom 30 43 13 4 13 59-58 10 2 3 38-22 3 2 10 21-36 2 2 0 2 0 3-3
8.  Slavia Ruda Śląska 30 43 11 10 9 47-40 5 8 2 27-18 6 2 7 20-22 2 2 0 2 0 3-3
9.  Śląsk Świętochłowice 30 42 12 6 12 48-42 7 2 6 26-20 5 4 6 22-22
10.  KS Częstochowa 30 39 11 6 13 44-51 6 4 5 18-21 5 2 8 26-30
11.  Źródło Kromołów (Zawiercie) 30 38 10 8 12 47-48 6 4 5 25-21 4 4 7 22-27 2 2 0 2 0 2-2
12.  Czarni Sosnowiec 30 38 9 11 10 40-43 8 4 3 27-14 1 7 7 13-29 2 2 0 2 0 2-2
13.  Jura Niegowa 30 33 8 9 13 46-57 7 5 3 26-20 1 4 10 20-37
14.  Urania Ruda Śląska 30 29 8 5 17 30-47 5 2 8 21-23 3 3 9 9-24
15.  Concordia Knurów 30 26 7 5 18 32-54 6 2 7 17-20 1 3 11 15-34
16.  Unia Strzemieszyce (Dąbrowa Górnicza) 30 22 6 4 20 30-62 4 3 8 20-25 2 1 12 10-37
KS Częstochowa przeniósł mecze z pierwszych pięciu kolejek na wyjazdy, w związku z remontem boiska
Urania Ruda Śląska rozgrywała swoje spotkania na boisku Pogoni Nowy Bytom, a od maja 2004 r. - na boisku Wawelu Wirek.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 MKS Sławków    3-2 2-1 0-3 1-0 1-0 3-1 1-1 3-0 3-2 4-1 5-1 1-0 4-0 0-1 2-0 
 2 Raków Częstochowa3-1     2-0 5-0 1-1 1-0 2-1 2-1 3-3 1-2 2-1 0-0 4-1 4-0 2-1 0-1 
 3 GKS Tychy '713-0 2-2     2-1 2-0 0-1 3-2 0-1 1-2 2-5 3-1 4-1 2-0 1-1 4-2 2-1 
 4 MKS Myszków1-0 2-1 1-0     1-0 1-1 5-1 1-0 3-1 1-0 0-0 1-0 2-1 0-0 2-2 1-2 
 5 Górnik II Zabrze4-0 1-0 1-2 2-1     3-1 3-0 1-3 0-1 1-1 0-0 1-1 4-2 1-0 1-1 3-1 
 6 Lotnik Kościelec1-2 3-2 2-1 2-1 1-0     0-0 1-0 0-7 3-0 1-1 0-0 3-2 1-3 2-1 5-0 
 7 Szombierki Bytom1-4 1-2 1-4 3-0 1-1 1-0     1-1 4-2 5-3 5-2 4-1 3-0 2-0 2-1 4-1 
 8 Slavia Ruda Śląska3-3 0-0 1-2 1-1 0-1 1-1 2-2     0-0 4-3 3-2 4-0 2-2 3-0 1-1 2-0 
 9 Śląsk Świętochłowice2-3 0-1 2-1 0-2 0-0 4-1 4-1 1-2     0-0 2-4 2-1 4-2 1-2 3-0 1-0 
 10 KS Częstochowa0-3* 0-0 0-2 0-0 2-1 1-2 0-3 3-1 2-1     1-3 2-2 2-0 1-0 3-2 1-1 
 11 Źródło Kromołów (Zawiercie)2-4 1-3 0-0 1-0 1-2 1-1 0-1 3-1 1-1 1-2     1-1 4-3 1-0 5-1 3-1 
 12 Czarni Sosnowiec3-1 0-0 1-2 2-0 2-2 0-3 2-1 2-0 0-1 3-2 1-1     1-1 2-0 2-0 6-0 
 13 Jura Niegowa1-2 0-1 1-1 3-2 1-1 2-2 4-3 2-3 1-0 2-0 3-2 1-1     1-1 1-0 3-1 
 14 Urania Ruda Śląska1-2 0-0 0-2 1-2 1-2 4-2 2-1 0-3 1-1 2-0 0-2 0-1 3-4     4-1 2-0 
 15 Concordia Knurów0-2 0-1 0-1 0-0 2-5 1-0 4-1 3-0 0-1 1-4 2-1 2-1 0-0 0-2     2-1 
 16 Unia Strzemieszyce (Dąbrowa Górnicza)0-2 2-3 0-2 0-1 1-0 2-2 2-3 1-3 3-1 1-2 0-1 2-2 2-2 2-0 2-1     

Kolejka 1 - 9-10 sierpnia

Concordia Knurów 1-4 KS Częstochowa 9 sierpnia, 17:00 (150)
Zieliński 7 - Remian 70, Kobus 80, Załęcki 85, Załucki 88
MKS Sławków 3-1 Szombierki Bytom 9 sierpnia, 17:00 (400)
Szostak 10, Chodor 57, 80 - Galuch 66
Źródło Kromołów (Zawiercie) 1-2 Górnik II Zabrze 9 sierpnia, 17:00 (700)
Sołtysik 82 - Wójcik I 5, Kopański 66
Jura Niegowa 1-1 Czarni Sosnowiec 10 sierpnia, 17:00 (600)
Kopecki 70 - Adamczyk 6
Lotnik Kościelec 2-1 GKS Tychy '71 10 sierpnia, 17:00 (300)
Puchała 44, Kwasek 67 - Słonina 55
Unia Strzemieszyce (Dąbrowa Górnicza) 3-1 Śląsk Świętochłowice 9 sierpnia, 17:00 (400)
Topolski 10, Tomsia 30, 34 - Hendel 17
Raków Częstochowa 4-0 Urania Ruda Śląska 9 sierpnia, 17:00 (1500)
Psonka 34, Czok 37, 46, 61
MKS Myszków 1-0 Slavia Ruda Śląska 9 sierpnia, 17:00 (700)
G.Góra 30

Kolejka 2 - 16-17 sierpnia

Urania Ruda Śląska 1-2 MKS Myszków 16 sierpnia, 11:00 (100)
Rudek 80 - Kurzaczek 30, Szczygieł 70
Śląsk Świętochłowice 0-1 Raków Częstochowa 16 sierpnia, 17:00 (1000)
Czok 86
GKS Tychy '71 2-1 Unia Strzemieszyce (Dąbrowa Górnicza) 16 sierpnia, 17:00
Bobla 52, 90 - Tomsia 89
bez udziału publiczności
Czarni Sosnowiec 0-3 Lotnik Kościelec 16 sierpnia, 17:00 (600)
Kwasek 5, 70, P.Chobot 85
Górnik II Zabrze 4-2 Jura Niegowa 17 sierpnia, 11:00 (200)
Ficulak 1 (k), Sladojević 35, Kopański 80, 84 - J.Trepka 45, Migoń 55
Szombierki Bytom 5-2 Źródło Kromołów (Zawiercie) 16 sierpnia, 17:00 (400)
Zuga 1, 41, Galuch 48 (k), Ogan 90, 90 - Ostrowski 29 (k), Szadkowski 62
Concordia Knurów 0-2 MKS Sławków 16 sierpnia, 17:00 (150)
Chodor 12, Rybak 80
Slavia Ruda Śląska 4-3 KS Częstochowa 16 sierpnia, 16:00 (300)
Kudełko 15, 41 (k), 74, Starowicz 26 - Stachera I 19, Załęcki 82, 88

Kolejka 3 - 23-24 sierpnia

MKS Sławków 3-2 KS Częstochowa 23 sierpnia, 17:00 (500)
Kardaś 49, 68, Jajeśniak 88 - Załucki 33, 77
Źródło Kromołów (Zawiercie) 5-1 Concordia Knurów 23 sierpnia, 17:00 (400)
Jarzyński 41, Sołtysik 48, Szadkowski 57, 68 (k), 70 - Zieliński 89
Jura Niegowa 4-3 Szombierki Bytom 24 sierpnia, 17:00 (300)
Stachera II 32 (k), Nocuń 37, 43, 81 - Lasek 19, Galuch 21 (k), Ł.Nowak 89
Lotnik Kościelec 1-0 Górnik II Zabrze 23 sierpnia, 14:00 (400)
Kowalik 61
Unia Strzemieszyce (Dąbrowa Górnicza) 2-2 Czarni Sosnowiec 23 sierpnia, 17:00 (450)
Wikliński 65, Pietrkiewicz 83 - Wielgus 17, M.Majewski 67
Raków Częstochowa 2-0 GKS Tychy '71 23 sierpnia, 17:00 (3000)
Malinowski 48, 87
MKS Myszków 3-1 Śląsk Świętochłowice 23 sierpnia, 17:00 (800)
Świder 18, Kurzaczek 26, P.Szczygieł 34 - Karcz 13
Slavia Ruda Śląska 3-0 Urania Ruda Śląska 23 sierpnia, 16:00 (1000)
Kudełko 15, Buchta 38, Starowicz 78

Kolejka 4 - 30-31 sierpnia

KS Częstochowa 1-0 Urania Ruda Śląska 30 sierpnia, 17:00 (300)
Andruszkiewicz 40 (k)
Śląsk Świętochłowice 1-2 Slavia Ruda Śląska 30 sierpnia, 17:00 (250)
Tukaj 85 - Paździor 25, Kudełko 80
GKS Tychy '71 2-1 MKS Myszków 31 sierpnia, 17:00 (200)
Myszor 44, Janoszka 77 (k) - Kurzaczek 43
Czarni Sosnowiec 0-0 Raków Częstochowa 30 sierpnia, 17:00 (600)
Górnik II Zabrze 3-1 Unia Strzemieszyce (Dąbrowa Górnicza) 31 sierpnia, 11:00 (100)
D.Grzegorzyca 48, Kopański 75, 78 - Koziorowski 84
Szombierki Bytom 1-0 Lotnik Kościelec 30 sierpnia, 17:00 (400)
Galuch 36 (k)
Concordia Knurów 0-0 Jura Niegowa 30 sierpnia, 17:00 (200)
MKS Sławków 4-1 Źródło Kromołów (Zawiercie) 30 sierpnia, 17:00 (700)
Szostak 18, 31, Chodor 55, 84 - Jarzyński 38

Kolejka 5 - 6-7 września

Źródło Kromołów (Zawiercie) 1-2 KS Częstochowa 6 września, 16:00 (350)
Szadkowski 24 (k) - Kobus 6, Krężel 65
Jura Niegowa 1-2 MKS Sławków 7 września, 16:00 (1000)
Maciąg 75 - Robak 4, Chodor 85
Lotnik Kościelec 2-1 Concordia Knurów 7 września, 16:00 (400)
Banaś 51, Prusko 55 - Zieliński 86
Unia Strzemieszyce (Dąbrowa Górnicza) 2-3 Szombierki Bytom 6 września, 16:00 (300)
Szczodrowski 3 (k), Topolski 90 - Zuga 12, 26, Szczurek 85
Raków Częstochowa 1-1 Górnik II Zabrze 6 września, 16:00 (2000)
Lesik 90 - Buśkiewicz 2
MKS Myszków 1-0 Czarni Sosnowiec 6 września, 16:00 (500)
G.Góra 47
Slavia Ruda Śląska 1-2 GKS Tychy '71 6 września, 16:00 (500)
Pawlik 57 - Janoszka 2 (k), Kurasz 63
Urania Ruda Śląska 1-1 Śląsk Świętochłowice 6 września, 11:00 (100)
Gnyza 50 - Hendel 59

Kolejka 6 - 13-14 września

KS Częstochowa 2-1 Śląsk Świętochłowice 13 września, 16:00 (150)
Kobus 50, Krężel 71 - Watola 24
GKS Tychy '71 1-1 Urania Ruda Śląska 13 września, 16:00 (200)
Janoszka 78 - Kolasa 64
Czarni Sosnowiec 2-0 Slavia Ruda Śląska 13 września, 16:00 (200)
M.Majewski 27, Stranc 58
Górnik II Zabrze 2-1 MKS Myszków 14 września, 11:00 (100)
Murzyn 78, Szczeponik 88 - Simon 6 (s)
Szombierki Bytom 1-2 Raków Częstochowa 13 września, 16:00 (600)
Bąk 77 - Czok 61, Malinowski 86
Concordia Knurów 2-1 Unia Strzemieszyce (Dąbrowa Górnicza) 13 września, 16:00 (200)
Kempa 47, Kaźmierczak 65 (k) - Koziorowski 49
MKS Sławków 1-0 Lotnik Kościelec 13 września, 16:00 (600)
Aksamit 33 (k)
Źródło Kromołów (Zawiercie) 4-3 Jura Niegowa 13 września, 16:00 (300)
Andrzejewski 4, Krawczyk 11, Sołtysik 65, Surowiec 80 - Alfred 9, 57, 86

Kolejka 7 - 20-21 września

Jura Niegowa 2-0 KS Częstochowa 21 września, 16:00 (600)
Szczepaniak 55 (k), 67
Lotnik Kościelec 1-1 Źródło Kromołów (Zawiercie) 21 września, 16:00 (400)
Prusko 6 - Ostrowski 36
Unia Strzemieszyce (Dąbrowa Górnicza) 0-2 MKS Sławków 20 września, 16:00 (600)
Kardaś 18, Jajeśniak 20
Raków Częstochowa 2-1 Concordia Knurów 20 września, 16:00 (2000)
Czok 29, Rogalski 87 - Rozumek 71
MKS Myszków 5-1 Szombierki Bytom 20 września, 16:00 (400)
G.Góra 56, 61, 90, Motyka 66 (s), Majchrzak 70 - Cieniawa 43
Slavia Ruda Śląska 0-1 Górnik II Zabrze 20 września, 16:00 (350)
Kopański 27
Urania Ruda Śląska 0-1 Czarni Sosnowiec 20 września, 11:00 (100)
Pawłowski 54
lub Majewski 54
GKS Tychy '71 1-2 Śląsk Świętochłowice 20 września, 16:00 (200)
Bobla 67 - Tukaj 57, Hendel 86

Kolejka 8 - 27-28 września

KS Częstochowa 0-2 GKS Tychy '71 27 września, 16:00 (300)
Myszor 42, Janoszka 90 (k)
Czarni Sosnowiec 0-1 Śląsk Świętochłowice 27 września, 16:00 (150)
Rzeźniczek 75
Górnik II Zabrze 1-0 Urania Ruda Śląska 28 września, 11:00 (100)
Ficulak 76 (k)
Szombierki Bytom 1-1 Slavia Ruda Śląska 27 września, 16:00 (600)
Galuch 30 (k) - Kudełko 28 (k)
Concordia Knurów 0-0 MKS Myszków 27 września, 16:00 (250)
MKS Sławków 3-2 Raków Częstochowa 25 września, 15:30 (700)
Chodor 38, 43, Szostak 74 - Rogalski 10, Czok 86
Źródło Kromołów (Zawiercie) 3-1 Unia Strzemieszyce (Dąbrowa Górnicza) 28 września, 16:00 (300)
Andrzejewski 11, Jarzyński 63, 74 - Wikliński 80
Jura Niegowa 2-2 Lotnik Kościelec 28 września, 13:00 (300)
Alfred 48, Szczepaniak 55 (k) - Puchała 58, Kowalik 88

Kolejka 9 - 4-5 października

Lotnik Kościelec 3-0 KS Częstochowa 5 października, 15:30 (300)
P.Chobot 8, Puchała 29, Prusko 75
Unia Strzemieszyce (Dąbrowa Górnicza) 2-2 Jura Niegowa 4 października, 15:30 (300)
Wikliński 7, J.Trepka 90 (s) - J.Trepka 45, Z.Nocuń 62
Raków Częstochowa 2-1 Źródło Kromołów (Zawiercie) 4 października, 15:30 (1000)
Czok 55, Gałkowski 84 (k) - Kołaczyk 86
MKS Myszków 1-0 MKS Sławków 4 października, 15:30 (700)
G.Góra 65
Slavia Ruda Śląska 1-1 Concordia Knurów 4 października, 15:30 (200)
Potaś 45 - Zieliński 25
Urania Ruda Śląska 2-1 Szombierki Bytom 4 października, 11:00 (100)
Gnyza 43, Cebula 81 - Ł.Nowak 88
Śląsk Świętochłowice 0-0 Górnik II Zabrze 4 października, 15:30 (150)
GKS Tychy '71 4-1 Czarni Sosnowiec 4 października, 15:30 (100)
Kurasz 19, 78, Janoszka 55, Kopczyk 82 - Piotrowski 67

Kolejka 10 - 11-12 października

KS Częstochowa 2-2 Czarni Sosnowiec 11 października, 13:30 (100)
Pieniek 20, Tame 29 - Adamczyk 11 (k), Pawłowski 89
Górnik II Zabrze 1-2 GKS Tychy '71 11 października, 15:30 (100)
Buśkiewicz 12 - Janoszka 35, Bobla 80
Szombierki Bytom 4-2 Śląsk Świętochłowice 11 października, 11:30 (150)
Motyka 6, Ogan 67, Rak 77, Galuch 90 - Włodarczyk 32, Raba 60
Concordia Knurów 0-2 Urania Ruda Śląska 11 października, 14:30 (150)
Cebula 5, 78
MKS Sławków 1-1 Slavia Ruda Śląska 12 października, 11:00 (800)
Jajeśniak 69 - Włoka 89
Źródło Kromołów (Zawiercie) 1-0 MKS Myszków 11 października, 15:30 (400)
Wójcik II 28 (k)
Jura Niegowa 0-1 Raków Częstochowa 11 października, 15:30 (1000)
Czok 9
mecz w Częstochowie, gospodarzem Jura
Lotnik Kościelec 5-0 Unia Strzemieszyce (Dąbrowa Górnicza) 12 października, 15:30 (300)
Puchała 10, Kozakiewicz 32, P.Chobot 45, D.Palacz 64, Prusko 87

Kolejka 11 - 18 października

Unia Strzemieszyce (Dąbrowa Górnicza) 1-2 KS Częstochowa 18 października, 15:30 (200)
Tomsia 77 - Janusz 54 (k), Krężel 90
Raków Częstochowa 1-0 Lotnik Kościelec 18 października, 14:30 (1800)
Czok 79
MKS Myszków 2-1 Jura Niegowa 18 października, 15:30 (850)
Świder 19 (k), Stefański 58 - Maciąg 80
Slavia Ruda Śląska 3-2 Źródło Kromołów (Zawiercie) 18 października, 15:30 (300)
Starowicz 3, Włoka 35, Kudełko 43 - Szadkowski 20, Sołtysik 40
Urania Ruda Śląska 1-2 MKS Sławków 18 października, 11:00 (100)
Cebula 47 - Chodor 25, Szostak 84
Śląsk Świętochłowice 3-0 Concordia Knurów 18 października, 15:30 (200)
Tukaj 42, Rzeźniczek 43, Wagner 70
GKS Tychy '71 3-2 Szombierki Bytom 18 października, 15:30 (300)
Shittu 60, 84, Janoszka 83 - Galuch 45 (k), Zuga 52
Czarni Sosnowiec 2-2 Górnik II Zabrze 18 października, 15:30 (150)
Adamczyk 25, Stranc 71 - Gierczak 10, 44

Kolejka 12 - 25-26 października

KS Częstochowa 2-1 Górnik II Zabrze 25 października, 15:30 (50)
Kamiński 38, Błaszczykowski 80 - Murzyn 20
Szombierki Bytom 4-1 Czarni Sosnowiec 25 października, 15:30 (150)
Zuga 7, 22, Galuch 46 (k), 61 - Adamczyk 72
Concordia Knurów 0-1 GKS Tychy '71 25 października, 15:30 (150)
Frąckowiak 70
MKS Sławków 3-0 Śląsk Świętochłowice 26 października, 11:00 (400)
Szostak 17 (k), 52, Jajeśniak 38
Źródło Kromołów (Zawiercie) 1-0 Urania Ruda Śląska 25 października, 15:30 (100)
Sołtysik 75
Jura Niegowa 2-3 Slavia Ruda Śląska 26 października, 14:00 (400)
Alfred 45, 60 - Paździor 2, Kudełko 75 (k), Włoka 85
Lotnik Kościelec 2-1 MKS Myszków 26 października, 14:00 (400)
Kubanek 54, Prusko 59 - Świder 28
Unia Strzemieszyce (Dąbrowa Górnicza) 2-3 Raków Częstochowa 25 października, 15:30 (200)
Pietrkiewicz 6, Koziorowski 57 - Czok 1, Malinowski 80, Rogalski 85

Kolejka 13 - 29-30 października

Raków Częstochowa 1-2 KS Częstochowa 29 października, 14:00 (1200)
Rogalski 90 - Skrzypkowiak 16, Krężel 85
MKS Myszków 1-2 Unia Strzemieszyce (Dąbrowa Górnicza) 29 października, 14:00 (350)
Stefański 63 - Tomsia 6, Koziorowski 31
Slavia Ruda Śląska 1-1 Lotnik Kościelec 29 października, 14:00 (200)
Starowicz 39 - Kowalik 65
Urania Ruda Śląska 3-4 Jura Niegowa 29 października, 14:00 (50)
Cebula 24, Stawowy 68, 87 - Maciąg 14, Stachera II 21, 89, Dorobisz 62
Śląsk Świętochłowice 2-4 Źródło Kromołów (Zawiercie) 29 października, 14:00 (100)
Hendel 51, Tukaj 86 - Jarzyński 21, 61, Wójcik II 30, 75 (k)
GKS Tychy '71 3-0 MKS Sławków 29 października, 14:00 (400)
Kopczyk 43, Frąckowiak 82, Dąbrowski 90
Czarni Sosnowiec 2-0 Concordia Knurów 29 października, 14:00 (50)
Adamczyk 34 (k), 68 (k)
Górnik II Zabrze 3-0 Szombierki Bytom 30 października, 14:00 (100)
Piegzik 34, Buśkiewicz 83, 88

Kolejka 14 - 8-9 listopada

KS Częstochowa 0-3 Szombierki Bytom 8 listopada, 13:30 (150)
Zuga 24, 48, 66
Concordia Knurów 2-5 Górnik II Zabrze 8 listopada, 13:30 (100)
Kaźmierczak 50 (k), 75 - Bukowiec 17, Kapias 32, K.Nowak 53 (s), Murzyn 80, Chyła 88
MKS Sławków 5-1 Czarni Sosnowiec 8 listopada, 13:30 (450)
Jajeśniak 22, 31, 38, 57, 72 - Nikodem 26
Źródło Kromołów (Zawiercie) 0-0 GKS Tychy '71 9 listopada, 13:30 (400)
Jura Niegowa 1-0 Śląsk Świętochłowice 9 listopada, 13:30 (150)
Stachera II 37
Lotnik Kościelec 1-3 Urania Ruda Śląska 9 listopada, 13:30 (300)
P.Chobot 63 - Bujny 49, Cebula 50, Otawa 55
Unia Strzemieszyce (Dąbrowa Górnicza) 1-3 Slavia Ruda Śląska 8 listopada, 13:30 (200)
Tomsia 52 - Kudełko 15, 82, 88
Raków Częstochowa 5-0 MKS Myszków 8 listopada, 13:30 (3000)
Malinowski 27, 54, Rogalski 47, 82, Przybylski 87

Kolejka 15 - 15 listopada

MKS Myszków 1-0 KS Częstochowa 15 listopada, 13:30 (450)
Kulawiak 29
Slavia Ruda Śląska 0-0 Raków Częstochowa 15 listopada, 13:30 (500)
Urania Ruda Śląska 2-0 Unia Strzemieszyce (Dąbrowa Górnicza) 15 listopada, 11:00 (50)
Cebula 10, Stawowy 69
Śląsk Świętochłowice 4-1 Lotnik Kościelec 15 listopada, 13:30 (150)
Włodarczyk 21, Tukaj 40, 65, Hendel 59 - Prusko 30
GKS Tychy '71 2-0 Jura Niegowa 15 listopada, 13:30 (600)
Myszor 70, Kurasz 82
Czarni Sosnowiec 1-1 Źródło Kromołów (Zawiercie) 15 listopada, 13:30 (100)
Nikodem 44 - Ostrowski 65
Górnik II Zabrze 4-0 MKS Sławków 15 listopada, 13:30 (100)
Buśkiewicz 17, 36, Gierczak 25, 70
Szombierki Bytom 2-1 Concordia Knurów 15 listopada, 13:30 (100)
Motyka 2, Galuch 14 - Rozumek 71

Kolejka 16 (pierwotnie 18) - 27-28 marca

KS Częstochowa 0-3 MKS Sławków 27 marca, 16:00 (200)
(wo)
Skrzypkowiak 47, Krężel 68, Kobus 89 - Chodor 12, Szostak 75
na boisku 3-2; w drużynie gospodarzy grał nieuprawniony zawodnik
Concordia Knurów 2-1 Źródło Kromołów (Zawiercie) 27 marca, 16:00 (200)
Zieliński 15, M.Grzegorzyca 38 - Czok 70
Szombierki Bytom 3-0 Jura Niegowa 27 marca, 16:00 (100)
Galuch 1, Cieniawa 28, Zuga 70
Górnik II Zabrze 3-1 Lotnik Kościelec 28 marca, 11:00 (50)
Szczeponik 25, 88, Buśkiewicz 43 - D.Palacz 85
Czarni Sosnowiec 6-0 Unia Strzemieszyce (Dąbrowa Górnicza) 27 marca, 16:00 (100)
Oberaj 16, Węgrzyn 32, Adamczyk 61, 67, M.Majewski 69, Stranc 72
GKS Tychy '71 2-2 Raków Częstochowa 27 marca, 16:00 (1500)
Myszor 40, Frąckowiak 68 - Malinowski 28, Popko 80
według innych źródeł samobójczą bramkę dla Rakowa w 80. minucie zdobył Myszor
Śląsk Świętochłowice 0-2 MKS Myszków 27 marca, 16:00 (100)
Fajer 2, Sołtysik 88
Urania Ruda Śląska 0-3 Slavia Ruda Śląska 27 marca, 11:00 (150)
Kudełko 3 (k), 90, Starowicz 35

Kolejka 17 (pierwotnie 19) - 3-4 kwietnia

Urania Ruda Śląska 2-0 KS Częstochowa 3 kwietnia, 11:00 (100)
Ferens 27, 80
Slavia Ruda Śląska 0-0 Śląsk Świętochłowice 3 kwietnia, 16:00 (500)
MKS Myszków 1-0 GKS Tychy '71 3 kwietnia, 16:00 (600)
Bryła 89
Raków Częstochowa 0-0 Czarni Sosnowiec 3 kwietnia, 16:00 (3000)
Unia Strzemieszyce (Dąbrowa Górnicza) 1-0 Górnik II Zabrze 3 kwietnia, 16:00 (150)
Wojciechowski 63
Lotnik Kościelec 0-0 Szombierki Bytom 4 kwietnia, 16:00 (300)
Jura Niegowa 1-0 Concordia Knurów 4 kwietnia, 16:00 (300)
Sarzała 72
Źródło Kromołów (Zawiercie) 2-4 MKS Sławków 3 kwietnia, 16:00 (400)
Jarzyński 45, Szadkowski 70 - Chodor 35, 50, Rybak 64, Szostak 80

Kolejka 18 (pierwotnie 20) - 10 kwietnia

KS Częstochowa 1-3 Źródło Kromołów (Zawiercie) 10 kwietnia, 16:00 (400)
Załucki 4 - Kołaczyk 18, Czok 30, 48
MKS Sławków 1-0 Jura Niegowa 10 kwietnia, 16:00 (600)
Cieślik 70
Concordia Knurów 1-0 Lotnik Kościelec 10 kwietnia, 16:00 (150)
Zieliński 90 (k)
Szombierki Bytom 4-1 Unia Strzemieszyce (Dąbrowa Górnicza) 10 kwietnia, 16:00 (250)
Zuga 46, Lasek 52, Gawełczyk 65 (k), Gruszczyński 90 - Wilkiński 62
Górnik II Zabrze 1-0 Raków Częstochowa 8 kwietnia, 16:00 (200)
Kopański 43
Czarni Sosnowiec 2-0 MKS Myszków 10 kwietnia, 16:00 (150)
Zientara 25, Luty 85
GKS Tychy '71 0-1 Slavia Ruda Śląska 10 kwietnia, 16:00 (300)
Bolczyk 73
Śląsk Świętochłowice 1-2 Urania Ruda Śląska 10 kwietnia, 12:00 (200)
Hendel 76 (k) - Dykta 11, Gnyza 29

Kolejka 19 (pierwotnie 16) - 14 kwietnia

KS Częstochowa 3-2 Concordia Knurów 14 kwietnia, 17:00 (400)
Skrzypkowiak 28, Kobus 31, Krężel 62 (k) - Birówka 7, Ziaja 33
Szombierki Bytom 1-4 MKS Sławków 14 kwietnia, 17:00 (250)
Zuga 72 - Leszczyński 14, Chodor 17, 35, Szostak 42
Górnik II Zabrze 0-0 Źródło Kromołów (Zawiercie) 14 kwietnia, 17:00 (50)
Czarni Sosnowiec 1-1 Jura Niegowa 14 kwietnia, 17:00 (200)
Sikora 89 - Nocuń 51
GKS Tychy '71 0-1 Lotnik Kościelec 14 kwietnia, 17:00 (250)
Kubanek 15 (k)
Śląsk Świętochłowice 1-0 Unia Strzemieszyce (Dąbrowa Górnicza) 14 kwietnia, 17:00 (200)
Raba 28
Urania Ruda Śląska 0-0 Raków Częstochowa 14 kwietnia, 17:00 (200)
Slavia Ruda Śląska 1-1 MKS Myszków 14 kwietnia, 17:00 (300)
Bolczyk 72 - P.Trepka 30

Kolejka 20 (pierwotnie 21) - 17-18 kwietnia

Śląsk Świętochłowice 0-0 KS Częstochowa 17 kwietnia, 16:00 (300)
Urania Ruda Śląska 0-2 GKS Tychy '71 17 kwietnia, 11:00
Idczak 71, Kuzak 84
bez udziału publiczności
Slavia Ruda Śląska 4-0 Czarni Sosnowiec 17 kwietnia, 16:00 (300)
Starowicz 20, Ludwik 38, Pawlik 45, Włoka 90
MKS Myszków 1-0 Górnik II Zabrze 17 kwietnia, 16:00 (600)
Sołtysik 27
Raków Częstochowa 2-1 Szombierki Bytom 17 kwietnia, 16:00 (1500)
Jankowski 28, Popko 50 - Galuch 20
Unia Strzemieszyce (Dąbrowa Górnicza) 2-1 Concordia Knurów 17 kwietnia, 16:00 (250)
Koziorowski 66, Wikliński 73 - Zieliński 90
Lotnik Kościelec 1-2 MKS Sławków 18 kwietnia, 16:00 (400)
Puchała 72 - Stala 86, Cieślik 89
Jura Niegowa 3-2 Źródło Kromołów (Zawiercie) 18 kwietnia, 16:00 (500)
Migoń 20, Kenneth 25, Lamch 86 - Psonka 50 (k), Czok 60

Kolejka 21 (pierwotnie 22) - 24-25 kwietnia

Śląsk Świętochłowice 2-1 GKS Tychy '71 24 kwietnia, 15:00
Rzeźniczek 67, 71 - Szłapa 38
bez udziału publiczności
KS Częstochowa 2-0 Jura Niegowa 24 kwietnia, 16:00 (250)
Krężel 40, Załucki 69
Źródło Kromołów (Zawiercie) 1-1 Lotnik Kościelec 25 kwietnia, 16:00 (250)
Czok 42 - Prusko 23
MKS Sławków 2-0 Unia Strzemieszyce (Dąbrowa Górnicza) 24 kwietnia, 16:00 (600)
Szostak 48, Robak 86
Concordia Knurów 0-1 Raków Częstochowa 24 kwietnia, 16:00
Malinowski 88
bez udziału publiczności
Szombierki Bytom 3-0 MKS Myszków 24 kwietnia, 16:00 (250)
Zuga 12, 90, Galuch 66 (k)
Górnik II Zabrze 1-3 Slavia Ruda Śląska 25 kwietnia, 11:00 (100)
Szczeponik 62 - Kudełko 49 (k), 80, Pawlik 55
Czarni Sosnowiec 2-0 Urania Ruda Śląska 24 kwietnia, 16:30 (100)
Luty 42, Oberaj 47

Kolejka 22 (pierwotnie 17) - 28 kwietnia

KS Częstochowa 3-1 Slavia Ruda Śląska 28 kwietnia, 17:00 (150)
Janusz 12, 60, Kamiński 76 - Kudełko 35 (k)
MKS Myszków 0-0 Urania Ruda Śląska 28 kwietnia, 17:00 (200)
Raków Częstochowa 3-3 Śląsk Świętochłowice 28 kwietnia, 17:00 (1000)
Popko 10, Malinowski 40, Rogalski 60 - Włodarczyk 11, 48, Rzeźniczek 43
Unia Strzemieszyce (Dąbrowa Górnicza) 0-2 GKS Tychy '71 12 maja, 17:00
Słonina 49, Kurasz 68
bez udziału publiczności
Lotnik Kościelec 0-0 Czarni Sosnowiec 28 kwietnia, 17:00 (100)
Jura Niegowa 1-1 Górnik II Zabrze 28 kwietnia, 17:00 (100)
Sarzała 63 - Król 80
Źródło Kromołów (Zawiercie) 0-1 Szombierki Bytom 28 kwietnia, 17:00 (200)
Zuga 69
MKS Sławków 0-1 Concordia Knurów 28 kwietnia, 17:00 (500)
Słodczyk 70

Kolejka 23 - 1-3 maja

GKS Tychy '71 2-5 KS Częstochowa 19 maja, 17:00 (150)
Kurasz 26, Kopczyk 38 (k) - Krężel 14, Błaszczykowski 30, 50 (k), 83, Dynus 63 (k)
Śląsk Świętochłowice 2-1 Czarni Sosnowiec 12 maja, 17:00 (200)
Hendel 80, Wagner 90 - Adamczyk 32 (k)
Urania Ruda Śląska 1-2 Górnik II Zabrze 3 maja, 11:00 (100)
Szymik 74 (k) - Kiełtyka 23, Kopański 47
Slavia Ruda Śląska 2-2 Szombierki Bytom 1 maja, 16:00 (500)
Kudełko 5, Potaś 77 - Galuch 25 (k), Zuga 82
MKS Myszków 2-2 Concordia Knurów 1 maja, 17:00 (200)
Majchrzak 18, Sołtysik 25 - Zieliński 7, Słodczyk 85 (k)
Raków Częstochowa 3-1 MKS Sławków 19 maja, 17:00
Malinowski 19, 37, 67 - Chodor 49
bez udziału publiczności; niektóre źródła zaliczają bramkę Chodora jako samobójcze trafienie Lisowskiego
Unia Strzemieszyce (Dąbrowa Górnicza) 0-1 Źródło Kromołów (Zawiercie) 1 maja, 17:00 (400)
Ostrowski 45
Lotnik Kościelec 3-2 Jura Niegowa 2 maja, 17:00 (300)
P.Chobot 38, P.Palacz 41, Puchała 72 - Dorobisz 16, Lamch 82

Kolejka 24 - 8-9 maja

KS Częstochowa 1-2 Lotnik Kościelec 8 maja, 17:00 (200)
Sobieraj 74 - Prusko 18, Puchała 36
Jura Niegowa 3-1 Unia Strzemieszyce (Dąbrowa Górnicza) 9 maja, 17:00 (300)
Trepka 23, Maciąg 47, Sarzała 59 - Szulc 18 (s)
Źródło Kromołów (Zawiercie) 1-3 Raków Częstochowa 9 czerwca, 17:00
Buchalik 69 (k) - Rogalski 32, 90, Lesik 43 (k)
bez udziału publiczności
MKS Sławków 0-3 MKS Myszków 8 maja, 11:00 (300)
Majchrzak 15, Sołtysik 31, Stępień 36
Concordia Knurów 3-0 Slavia Ruda Śląska 8 maja, 17:00 (200)
Ziaja 24, 80, Zieliński 72
Szombierki Bytom 2-0 Urania Ruda Śląska 8 maja, 17:00 (200)
Zuga 11, 78
Górnik II Zabrze 0-1 Śląsk Świętochłowice 9 maja, 11:00 (50)
Rzeźniczek 80
Czarni Sosnowiec 1-2 GKS Tychy '71 8 maja, 17:00 (300)
Boguszewski 72 - Szłapa 1, Trojanowski 90

Kolejka 25 - 15-16 maja

Czarni Sosnowiec 3-2 KS Częstochowa 15 maja, 17:00 (100)
Adamczyk 18, Oberaj 54, Zientara 59 - Krężel 33, Załęcki 71
GKS Tychy '71 2-0 Górnik II Zabrze 15 maja, 17:00 (100)
Kurasz 21, Kopczyk 40 (k)
Śląsk Świętochłowice 4-1 Szombierki Bytom 15 maja, 17:00 (300)
Hendel 36, 43, Jurok 78, M.Jojko 86 - Galuch 63
Urania Ruda Śląska 4-1 Concordia Knurów 15 maja, 15:00 (100)
Dykta 36, Otawa 57, Ferens 82, Kolasa 87 - Zieliński 45
Slavia Ruda Śląska 3-3 MKS Sławków 15 maja, 16:00 (500)
Kudełko 37, 80, Ludwik 72 - Aksamit 13, Nalepa 25, Kardaś 30
MKS Myszków 0-0 Źródło Kromołów (Zawiercie) 15 maja, 17:00 (450)
Raków Częstochowa 4-1 Jura Niegowa 15 maja, 11:00
Malinowski 32, Lisowski 44, Bielecki 86, Lechowski 88 - Sarzała 81 (k)
mecz w Niegowej, gospodarzem Raków; bez udziału publiczności
Unia Strzemieszyce (Dąbrowa Górnicza) 2-2 Lotnik Kościelec 15 maja, 17:00 (100)
Koziorowski 50, 70 - Prusko 11, Puchała 35

Kolejka 26 - 22-23 maja

KS Częstochowa 1-1 Unia Strzemieszyce (Dąbrowa Górnicza) 22 maja, 17:00 (150)
Kamiński 34 - Wikliński 63
Lotnik Kościelec 3-2 Raków Częstochowa 23 maja, 17:00 (800)
Puchała 15, Kubanek 55 (k), Prusko 80 - Żebrowski 22, Malinowski 38
Jura Niegowa 3-2 MKS Myszków 22 maja, 17:00 (250)
Maciąg 2, 72, 86 - Sołtysik 30, 76
Źródło Kromołów (Zawiercie) 3-1 Slavia Ruda Śląska 22 maja, 17:00 (300)
Dąbrowski 12, Szadkowski 25, Czok 70 - Kudełko 75 (k)
MKS Sławków 4-0 Urania Ruda Śląska 23 maja, 17:00 (400)
Szostak 36, Chodor 72, Mianowany 75, Leszczyński 84
Concordia Knurów 0-1 Śląsk Świętochłowice 22 maja, 17:00 (150)
Hendel 75 (k)
Szombierki Bytom 1-4 GKS Tychy '71 25 maja, 17:00 (300)
Galuch 86 (k) - Bobla 17 (k), Kurasz 38, Słonina 46, Zagrodnik 61
Górnik II Zabrze 1-1 Czarni Sosnowiec 23 maja, 11:00 (100)
Michał Majewski 27 (k) - Piotrowski 7

Kolejka 27 - 29-30 maja

Górnik II Zabrze 1-1 KS Częstochowa 30 maja, 11:00 (100)
Murzyn 10 - Kobus 78
Czarni Sosnowiec 2-1 Szombierki Bytom 29 maja, 17:00 (100)
Adamczyk 59, Piotrowski 88 - Galuch 39
GKS Tychy '71 4-2 Concordia Knurów 29 maja, 17:00 (250)
Bogdan 4, Szłapa 68, Kuzak 72, Słonina 87 - Zieliński 25, Słodczyk 84
Śląsk Świętochłowice 2-3 MKS Sławków 29 maja, 17:00 (300)
Jurok 52, Hendel 90 - M.Jojko 13 (s), Leszczyński 41, Stala 73
Urania Ruda Śląska 0-2 Źródło Kromołów (Zawiercie) 29 maja, 15:00 (100)
Czok 12, 66
Slavia Ruda Śląska 2-2 Jura Niegowa 29 maja, 17:00 (400)
Bolczyk 75, Kudełko 83 - Sarzała 72 (k), Drynda 76 (s)
MKS Myszków 1-1 Lotnik Kościelec 29 maja, 17:00 (250)
P.Trepka 61 - Puchała 8
Raków Częstochowa 0-1 Unia Strzemieszyce (Dąbrowa Górnicza) 29 maja, 17:00
R.Nowak 70 (k)
bez udziału publiczności

Kolejka 28 - 5-6 czerwca

KS Częstochowa 0-0 Raków Częstochowa 5 czerwca, 17:00 (700)
Unia Strzemieszyce (Dąbrowa Górnicza) 0-1 MKS Myszków 5 czerwca, 17:00 (50)
Sołtysik 14
Lotnik Kościelec 1-0 Slavia Ruda Śląska 6 czerwca, 17:00 (300)
Kwasek 85
Jura Niegowa 1-1 Urania Ruda Śląska 6 czerwca, 17:00 (150)
Sarzała 47 (k) - Ferens 10
Źródło Kromołów (Zawiercie) 1-1 Śląsk Świętochłowice 5 czerwca, 17:00 (300)
Czok 15 - Watola 3
MKS Sławków 2-1 GKS Tychy '71 5 czerwca, 17:00 (700)
Chodor 20, 36 - Szłapa 4
Concordia Knurów 2-1 Czarni Sosnowiec 5 czerwca, 17:00 (100)
Zieliński 14, 71 - Adamczyk 31
Szombierki Bytom 1-1 Górnik II Zabrze 8 czerwca, 17:00 (200)
Zuga 39 - Nawrot 47

Kolejka 29 - 12 czerwca

Szombierki Bytom 5-3 KS Częstochowa 12 czerwca, 17:00 (200)
Galuch 37 (k), Machura 41, Rak 70, 79, Ogan 84 - Błaszczykowski 13, Janusz 32, Krężel 68
Górnik II Zabrze 1-1 Concordia Knurów 12 czerwca, 11:00 (100)
Wrona 43 - Rozumek 80
Czarni Sosnowiec 3-1 MKS Sławków 12 czerwca, 17:00 (100)
Piotrowski 17, Zientara 24, Oberaj 38 - Nalepa 6
GKS Tychy '71 3-1 Źródło Kromołów (Zawiercie) 12 czerwca, 17:00 (200)
Bogdan 15, Kuzak 38, Myszor 42 - Czok 70
Śląsk Świętochłowice 4-2 Jura Niegowa 12 czerwca, 17:00 (150)
Wagner 5, Jurok 40, Raba 84, Rzeźniczek 86 - Migoń 76, Sarzała 88
Urania Ruda Śląska 4-2 Lotnik Kościelec 12 czerwca, 17:00 (100)
Baran 3, Ferens 4, Dykta 14, 84 - Puchała 57, Prusko 80
stadion Pogoni Nowy Bytom
Slavia Ruda Śląska 2-0 Unia Strzemieszyce (Dąbrowa Górnicza) 12 czerwca, 17:00 (300)
Starowicz 36, Kudełko 89 (k)
MKS Myszków 2-1 Raków Częstochowa 12 czerwca, 17:00 (900)
Sołtysik 3, 65 - Malinowski 10

Kolejka 30 - 19 czerwca

KS Częstochowa 0-0 MKS Myszków 19 czerwca, 17:00 (100)
Raków Częstochowa 2-1 Slavia Ruda Śląska 19 czerwca, 17:00 (500)
Rogalski 42, Popko 71 - Kudełko 58 (k)
Unia Strzemieszyce (Dąbrowa Górnicza) 2-0 Urania Ruda Śląska 19 czerwca, 17:00 (150)
Rychlik 44, Pietrkiewicz 90
Lotnik Kościelec 0-7 Śląsk Świętochłowice 19 czerwca, 17:00 (200)
Sega 12, Hendel 20, 58, 61, Watola 68, Friemark 73, Raba 80
Jura Niegowa 1-1 GKS Tychy '71 19 czerwca, 17:00 (150)
Maciąg 33 - Kuzak 90
Źródło Kromołów (Zawiercie) 1-1 Czarni Sosnowiec 19 czerwca, 17:00 (250)
Czok 37 - Piotrowski 4
MKS Sławków 1-0 Górnik II Zabrze 19 czerwca, 17:00 (400)
Chodor 90 (k)
Concordia Knurów 4-1 Szombierki Bytom 19 czerwca, 17:00 (150)
Zieliński 16, 85, 88, Kempa 60 - Zuga 7

Baraże o udział w III lidze (3)
Baraże o udział w IV lidze (śląska)

III liga 2003/2004 (3 (Lubuskie, Dolny Śląsk, Opolskie, Śląsk))

IV liga 2003/2004 (dolnośląska)
IV liga 2003/2004 (lubuska)
IV liga 2003/2004 (opolska)
IV liga 2003/2004 (śląska II)

Liga okręgowa 2003/2004 (Częstochowa)
Liga okręgowa 2003/2004 (Katowice I)
Liga okręgowa 2003/2004 (Katowice II)
Liga okręgowa 2003/2004 (Katowice III)
Liga okręgowa 2003/2004 (Katowice IV)

Autor: Marcin Kasprzak
Kontakt: slaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas