[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Liga okręgowa 2003/2004, grupa: Częstochowa
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Sparta Lubliniec 30 75 24 3 3 98-21 12 2 1 56-6 12 1 2 42-15
2.  Znicz Kłobuck 30 69 21 6 3 62-26 12 2 1 37-12 9 4 2 25-14
3.  Unia Kalety 30 53 16 5 9 43-28 8 3 4 20-12 8 2 5 23-16 2 4 1 1 0 6-4
4.  Victoria Częstochowa 30 53 16 5 9 64-45 10 1 4 36-19 6 4 5 28-26 2 1 0 1 1 4-6
5.  Zieloni Żarki 30 48 13 9 8 60-35 6 5 4 34-19 7 4 4 26-16
6.  Lot Konopiska 30 42 11 9 10 48-47 7 6 2 21-16 4 3 8 27-31
7.  LKS Babienica 30 41 11 8 11 41-37 6 5 4 22-14 5 3 7 19-23
8.  Jedność Boronów 30 39 10 9 11 35-42 5 4 6 18-22 5 5 5 17-20
9.  Orzeł Kiedrzyn (Częstochowa) 30 37 10 7 13 42-60 5 3 7 18-20 5 4 6 24-40 2 3 1 0 1 6-4
10.  Pogoń Blachownia 30 37 10 7 13 41-51 6 4 5 25-22 4 3 8 16-29 2 3 1 0 1 4-6
11.  Pilica Koniecpol 30 33 8 9 13 43-51 6 4 5 29-21 2 5 8 14-30 2 4 1 1 0 4-3
12.  Olimpia Truskolasy 30 33 7 12 11 35-46 4 5 6 23-30 3 7 5 12-16 2 1 0 1 1 3-4
13.  MLKS Woźniki 30 32 10 2 18 29-58 7 1 7 22-31 3 1 11 7-27
14.  Pogoń Kamyk 30 29 7 8 15 39-53 4 6 5 23-24 3 2 10 16-29
15.  Płomień Kuźnica Marianowa (Częstochowa) 30 28 6 10 14 36-61 3 5 7 12-26 3 5 7 24-35
16.  Sparta Szczekociny 30 15 4 3 23 25-80 3 0 12 15-36 1 3 11 10-44
MKS Woźniki zmienił nazwę na MLKS Woźniki

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Sparta Lubliniec    0-1 1-0 4-1 4-0 3-0 1-0 2-1 12-0 7-0 6-0 1-1 6-0 3-0 2-2 4-0 
 2 Znicz Kłobuck3-1     2-0 4-2 1-0 2-2 3-2 4-0 4-0 3-0 2-0 0-0 1-2 3-2 2-1 3-0* 
 3 Unia Kalety0-1 0-1     1-1 0-1 0-2 1-0 1-1 3-0 3-0 1-0 2-1 3-2 2-1 1-1 2-0 
 4 Victoria Częstochowa3-4 0-1 3-5     1-0 1-1 1-3 1-0 6-0 3-2 6-2 2-1 4-0 2-0 1-0 2-0 
 5 Zieloni Żarki2-2 2-2 1-2 0-0     5-0 3-0 2-3 3-3 3-3 0-2 3-0 2-0 2-0 1-2 5-0 
 6 Lot Konopiska1-5 1-1 1-0 2-2 3-1     0-1 0-0 1-0 2-1 0-0 2-2 1-0 3-1 4-2 0-0 
 7 LKS Babienica1-2 2-1 0-1 1-1 0-3 3-0     1-2 2-2 0-0 2-1 0-0 0-0 1-0 4-1 5-0 
 8 Jedność Boronów1-4 2-2 0-3 1-4 0-2 1-0 0-1     3-0 1-0 0-0 1-2 1-0 4-1 1-1 2-2 
 9 Orzeł Kiedrzyn (Częstochowa)0-3 2-3 1-2 4-1 0-0 2-2 2-1 2-0     0-3 3-0 0-0 0-1 0-2 1-2 1-0 
 10 Pogoń Blachownia1-5 2-0 1-2 1-2 1-1 1-0 0-0 2-2 1-6     2-0 1-1 2-0 2-1 7-0 1-2 
 11 Pilica Koniecpol1-2 1-2 1-1 2-3 0-0 3-1 1-1 0-1 1-2 4-0     2-1 2-1 3-2 3-3 5-1 
 12 Olimpia Truskolasy0-3 0-0 0-2 1-2 1-3 3-4 4-3 1-1 0-4 1-1 2-2     3-0* 1-1 3-2 3-2 
 13 MLKS Woźniki0-5 1-2 2-0 3-0 0-2 0-9 2-3 0-2 1-1 1-0 3-2 2-1     1-2 2-1 4-1 
 14 Pogoń Kamyk0-3 0-2 2-1 0-4 2-2 4-1 3-1 1-1 1-1 0-2 1-1 0-0 0-1     2-2 7-2 
 15 Płomień Kuźnica Marianowa (Częstochowa)0-2 0-3 1-1 2-1 1-7 0-3 1-1 2-0 1-3 1-2 1-1 0-1 1-0 1-1     0-0 
 16 Sparta Szczekociny2-0 1-4 0-3 0-4 2-4 3-2 1-2 1-3 1-2 0-2 1-3 0-1 1-0 1-2 1-4     

Kolejka 1 - 9-10 sierpnia

Płomień Kuźnica Marianowa (Częstochowa) 1-1 Unia Kalety
Sparta Lubliniec 4-1 Victoria Częstochowa
Pogoń Kamyk 1-1 Orzeł Kiedrzyn (Częstochowa)
LKS Babienica 5-0 Sparta Szczekociny
Lot Konopiska 0-0 Pilica Koniecpol
MLKS Woźniki 0-2 Zieloni Żarki
Pogoń Blachownia 2-0 Znicz Kłobuck
Olimpia Truskolasy 1-1 Jedność Boronów

Kolejka 2 - 16-17 sierpnia

Unia Kalety 1-1 Jedność Boronów
Znicz Kłobuck 0-0 Olimpia Truskolasy
Zieloni Żarki 3-3 Pogoń Blachownia
Pilica Koniecpol 2-1 MLKS Woźniki
Sparta Szczekociny 3-2 Lot Konopiska
Orzeł Kiedrzyn (Częstochowa) 2-1 LKS Babienica
Victoria Częstochowa 2-0 Pogoń Kamyk
Płomień Kuźnica Marianowa (Częstochowa) 0-2 Sparta Lubliniec

Kolejka 3 - 20 sierpnia

Sparta Lubliniec 1-0 Unia Kalety
Pogoń Kamyk 2-2 Płomień Kuźnica Marianowa (Częstochowa)
LKS Babienica 1-1 Victoria Częstochowa
Lot Konopiska 1-0 Orzeł Kiedrzyn (Częstochowa)
MLKS Woźniki 4-1 Sparta Szczekociny
Pogoń Blachownia 2-0 Pilica Koniecpol
Olimpia Truskolasy 1-3 Zieloni Żarki
Jedność Boronów 2-2 Znicz Kłobuck

Kolejka 4 - 23-24 sierpnia

Unia Kalety 0-1 Znicz Kłobuck
Zieloni Żarki 2-3 Jedność Boronów
Pilica Koniecpol 2-1 Olimpia Truskolasy
Sparta Szczekociny 0-2 Pogoń Blachownia
Orzeł Kiedrzyn (Częstochowa) 0-1 MLKS Woźniki
Victoria Częstochowa 1-1 Lot Konopiska
Płomień Kuźnica Marianowa (Częstochowa) 1-1 LKS Babienica
Sparta Lubliniec 3-0 Pogoń Kamyk

Kolejka 5 - 30-31 sierpnia

Pogoń Kamyk 2-1 Unia Kalety
LKS Babienica 1-2 Sparta Lubliniec
Lot Konopiska 4-2 Płomień Kuźnica Marianowa (Częstochowa)
MLKS Woźniki 3-0 Victoria Częstochowa
Pogoń Blachownia 1-6 Orzeł Kiedrzyn (Częstochowa)
Olimpia Truskolasy 3-2 Sparta Szczekociny
Jedność Boronów 0-0 Pilica Koniecpol
Znicz Kłobuck 1-0 Zieloni Żarki

Kolejka 6 - 6-7 września

Unia Kalety 0-1 Zieloni Żarki
Pilica Koniecpol 1-2 Znicz Kłobuck
Sparta Szczekociny 1-3 Jedność Boronów
Orzeł Kiedrzyn (Częstochowa) 0-0 Olimpia Truskolasy
Victoria Częstochowa 3-2 Pogoń Blachownia
Płomień Kuźnica Marianowa (Częstochowa) 1-0 MLKS Woźniki
Sparta Lubliniec 3-0 Lot Konopiska
Pogoń Kamyk 3-1 LKS Babienica

Kolejka 7 - 13-14 września

LKS Babienica 0-1 Unia Kalety
Lot Konopiska 3-1 Pogoń Kamyk
MLKS Woźniki 0-5 Sparta Lubliniec
Pogoń Blachownia 7-0 Płomień Kuźnica Marianowa (Częstochowa)
Olimpia Truskolasy 1-2 Victoria Częstochowa
Jedność Boronów 3-0 Orzeł Kiedrzyn (Częstochowa)
Znicz Kłobuck 3-0 Sparta Szczekociny
(wo)
goście nie dojechali
Zieloni Żarki 0-2 Pilica Koniecpol

Kolejka 8 - 20-21 września

Unia Kalety 1-0 Pilica Koniecpol
Sparta Szczekociny 2-4 Zieloni Żarki
Orzeł Kiedrzyn (Częstochowa) 2-3 Znicz Kłobuck
Victoria Częstochowa 1-0 Jedność Boronów
Płomień Kuźnica Marianowa (Częstochowa) 0-1 Olimpia Truskolasy
Sparta Lubliniec 7-0 Pogoń Blachownia
Pogoń Kamyk 0-1 MLKS Woźniki
LKS Babienica 3-0 Lot Konopiska

Kolejka 9 - 27-28 września

Lot Konopiska 1-0 Unia Kalety
MLKS Woźniki 2-3 LKS Babienica
Pogoń Blachownia 2-1 Pogoń Kamyk
Olimpia Truskolasy 0-3 Sparta Lubliniec
Jedność Boronów 1-1 Płomień Kuźnica Marianowa (Częstochowa)
Znicz Kłobuck 4-2 Victoria Częstochowa
Zieloni Żarki 3-3 Orzeł Kiedrzyn (Częstochowa)
Pilica Koniecpol 5-1 Sparta Szczekociny

Kolejka 10 - 4-5 października

Unia Kalety 2-0 Sparta Szczekociny
Orzeł Kiedrzyn (Częstochowa) 3-0 Pilica Koniecpol
Victoria Częstochowa 1-0 Zieloni Żarki
Płomień Kuźnica Marianowa (Częstochowa) 0-3 Znicz Kłobuck
Sparta Lubliniec 2-1 Jedność Boronów
Pogoń Kamyk 0-0 Olimpia Truskolasy
LKS Babienica 0-0 Pogoń Blachownia
Lot Konopiska 1-0 MLKS Woźniki

Kolejka 11 - 11-12 października

MLKS Woźniki 2-0 Unia Kalety
Pogoń Blachownia 1-0 Lot Konopiska
Olimpia Truskolasy 4-3 LKS Babienica
Jedność Boronów 4-1 Pogoń Kamyk
Znicz Kłobuck 3-1 Sparta Lubliniec
Zieloni Żarki 1-2 Płomień Kuźnica Marianowa (Częstochowa)
Pilica Koniecpol 2-3 Victoria Częstochowa
Sparta Szczekociny 1-2 Orzeł Kiedrzyn (Częstochowa)

Kolejka 12 - 18-19 października

Unia Kalety 3-0 Orzeł Kiedrzyn (Częstochowa)
Victoria Częstochowa 2-0 Sparta Szczekociny
Płomień Kuźnica Marianowa (Częstochowa) 1-1 Pilica Koniecpol
Sparta Lubliniec 4-0 Zieloni Żarki
Pogoń Kamyk 0-2 Znicz Kłobuck
LKS Babienica 1-2 Jedność Boronów
Lot Konopiska 2-2 Olimpia Truskolasy
MLKS Woźniki 1-0 Pogoń Blachownia

Kolejka 13 - 25-26 października

Pogoń Blachownia 1-2 Unia Kalety
Olimpia Truskolasy 3-0 MLKS Woźniki
(wo)
na boisku 0-3
Jedność Boronów 1-0 Lot Konopiska
Znicz Kłobuck 3-2 LKS Babienica
Zieloni Żarki 2-0 Pogoń Kamyk
Pilica Koniecpol 1-2 Sparta Lubliniec
Sparta Szczekociny 1-4 Płomień Kuźnica Marianowa (Częstochowa)
Orzeł Kiedrzyn (Częstochowa) 4-1 Victoria Częstochowa

Kolejka 14 - 2 listopada

Unia Kalety 1-1 Victoria Częstochowa
Płomień Kuźnica Marianowa (Częstochowa) 1-3 Orzeł Kiedrzyn (Częstochowa)
Sparta Lubliniec 4-0 Sparta Szczekociny
Pogoń Kamyk 1-1 Pilica Koniecpol
LKS Babienica 0-3 Zieloni Żarki
Lot Konopiska 1-1 Znicz Kłobuck
Pogoń Blachownia 1-1 Olimpia Truskolasy
Jedność Boronów 1-0 MLKS Woźniki 16 listopada
pierwotnie przełożony z powodu złego stanu boiska

Kolejka 15 - 8-9 listopada

Olimpia Truskolasy 0-2 Unia Kalety
Jedność Boronów 1-0 Pogoń Blachownia
Znicz Kłobuck 1-2 MLKS Woźniki
Zieloni Żarki 5-0 Lot Konopiska
Pilica Koniecpol 1-1 LKS Babienica
Sparta Szczekociny 1-2 Pogoń Kamyk
Orzeł Kiedrzyn (Częstochowa) 0-3 Sparta Lubliniec
Victoria Częstochowa 1-0 Płomień Kuźnica Marianowa (Częstochowa)

Kolejka 16 (pierwotnie 17) - 27 marca

Jedność Boronów 0-3 Unia Kalety
Olimpia Truskolasy 0-0 Znicz Kłobuck
Pogoń Blachownia 1-1 Zieloni Żarki
MLKS Woźniki 3-2 Pilica Koniecpol
Lot Konopiska 0-0 Sparta Szczekociny
LKS Babienica 2-2 Orzeł Kiedrzyn (Częstochowa)
Pogoń Kamyk 0-4 Victoria Częstochowa
Sparta Lubliniec 2-2 Płomień Kuźnica Marianowa (Częstochowa)

Kolejka 17 (pierwotnie 18) - 3-4 kwietnia

Unia Kalety 0-1 Sparta Lubliniec
Płomień Kuźnica Marianowa (Częstochowa) 1-1 Pogoń Kamyk
Victoria Częstochowa 1-3 LKS Babienica
Orzeł Kiedrzyn (Częstochowa) 2-2 Lot Konopiska
Sparta Szczekociny 1-0 MLKS Woźniki
Pilica Koniecpol 4-0 Pogoń Blachownia
Zieloni Żarki 3-0 Olimpia Truskolasy
Znicz Kłobuck 4-0 Jedność Boronów

Kolejka 18 (pierwotnie 19) - 10 kwietnia

Znicz Kłobuck 2-0 Unia Kalety
Jedność Boronów 0-2 Zieloni Żarki
Olimpia Truskolasy 2-2 Pilica Koniecpol
Pogoń Blachownia 1-2 Sparta Szczekociny
MLKS Woźniki 1-1 Orzeł Kiedrzyn (Częstochowa)
Lot Konopiska 2-2 Victoria Częstochowa
LKS Babienica 4-1 Płomień Kuźnica Marianowa (Częstochowa)
Pogoń Kamyk 0-3 Sparta Lubliniec

Kolejka 19 (pierwotnie 20) - 17-18 kwietnia

Unia Kalety 2-1 Pogoń Kamyk
Sparta Lubliniec 1-0 LKS Babienica
Płomień Kuźnica Marianowa (Częstochowa) 0-3 Lot Konopiska
Victoria Częstochowa 4-0 MLKS Woźniki
Orzeł Kiedrzyn (Częstochowa) 0-3 Pogoń Blachownia
Sparta Szczekociny 0-1 Olimpia Truskolasy
Pilica Koniecpol 0-1 Jedność Boronów
Zieloni Żarki 2-2 Znicz Kłobuck

Kolejka 20 (pierwotnie 16) - 21 kwietnia

Unia Kalety 1-1 Płomień Kuźnica Marianowa (Częstochowa)
Victoria Częstochowa 3-4 Sparta Lubliniec
Orzeł Kiedrzyn (Częstochowa) 0-2 Pogoń Kamyk
Sparta Szczekociny 1-2 LKS Babienica
Pilica Koniecpol 3-1 Lot Konopiska
Zieloni Żarki 2-0 MLKS Woźniki
Znicz Kłobuck 3-0 Pogoń Blachownia
Jedność Boronów 1-2 Olimpia Truskolasy

Kolejka 21 - 24-25 kwietnia

Zieloni Żarki 1-2 Unia Kalety
Znicz Kłobuck 2-0 Pilica Koniecpol 4 maja
Jedność Boronów 2-2 Sparta Szczekociny
Olimpia Truskolasy 0-4 Orzeł Kiedrzyn (Częstochowa)
Pogoń Blachownia 1-2 Victoria Częstochowa
MLKS Woźniki 2-1 Płomień Kuźnica Marianowa (Częstochowa)
Lot Konopiska 1-5 Sparta Lubliniec
LKS Babienica 1-0 Pogoń Kamyk

Kolejka 22 - 1-3 maja

Unia Kalety 1-0 LKS Babienica
Pogoń Kamyk 4-1 Lot Konopiska
Sparta Lubliniec 6-0 MLKS Woźniki
Płomień Kuźnica Marianowa (Częstochowa) 1-2 Pogoń Blachownia
Victoria Częstochowa 2-1 Olimpia Truskolasy
Orzeł Kiedrzyn (Częstochowa) 2-0 Jedność Boronów
Sparta Szczekociny 1-4 Znicz Kłobuck
Pilica Koniecpol 0-0 Zieloni Żarki

Kolejka 23 - 8-9 maja

Pilica Koniecpol 1-1 Unia Kalety
Zieloni Żarki 5-0 Sparta Szczekociny
Znicz Kłobuck 4-0 Orzeł Kiedrzyn (Częstochowa)
Jedność Boronów 1-4 Victoria Częstochowa
Olimpia Truskolasy 3-2 Płomień Kuźnica Marianowa (Częstochowa)
Pogoń Blachownia 1-5 Sparta Lubliniec 26 maja
MLKS Woźniki 1-2 Pogoń Kamyk
Lot Konopiska 0-1 LKS Babienica

Kolejka 24 - 12 maja

Unia Kalety 0-2 Lot Konopiska
LKS Babienica 0-0 MLKS Woźniki
Pogoń Kamyk 0-2 Pogoń Blachownia
Sparta Lubliniec 1-1 Olimpia Truskolasy
Płomień Kuźnica Marianowa (Częstochowa) 2-0 Jedność Boronów
Victoria Częstochowa 0-1 Znicz Kłobuck
Orzeł Kiedrzyn (Częstochowa) 0-0 Zieloni Żarki
Sparta Szczekociny 1-3 Pilica Koniecpol

Kolejka 25 - 16 maja

Sparta Szczekociny 0-3 Unia Kalety
Pilica Koniecpol 1-2 Orzeł Kiedrzyn (Częstochowa)
Zieloni Żarki 0-0 Victoria Częstochowa
Znicz Kłobuck 2-1 Płomień Kuźnica Marianowa (Częstochowa)
Jedność Boronów 1-4 Sparta Lubliniec
Olimpia Truskolasy 1-1 Pogoń Kamyk
Pogoń Blachownia 0-0 LKS Babienica
MLKS Woźniki 0-9 Lot Konopiska

Kolejka 26 - 22 maja

Unia Kalety 3-2 MLKS Woźniki
Lot Konopiska 2-1 Pogoń Blachownia
LKS Babienica 0-0 Olimpia Truskolasy
Pogoń Kamyk 1-1 Jedność Boronów
Sparta Lubliniec 0-1 Znicz Kłobuck
Płomień Kuźnica Marianowa (Częstochowa) 1-7 Zieloni Żarki
Victoria Częstochowa 6-2 Pilica Koniecpol
Orzeł Kiedrzyn (Częstochowa) 1-0 Sparta Szczekociny

Kolejka 27 - 29-30 maja

Orzeł Kiedrzyn (Częstochowa) 1-2 Unia Kalety
Sparta Szczekociny 0-4 Victoria Częstochowa
Pilica Koniecpol 3-3 Płomień Kuźnica Marianowa (Częstochowa)
Zieloni Żarki 2-2 Sparta Lubliniec
Znicz Kłobuck 3-2 Pogoń Kamyk
Jedność Boronów 0-1 LKS Babienica
Olimpia Truskolasy 3-4 Lot Konopiska
Pogoń Blachownia 2-0 MLKS Woźniki

Kolejka 28 - 5-6 czerwca

Unia Kalety 3-0 Pogoń Blachownia
MLKS Woźniki 2-1 Olimpia Truskolasy
Lot Konopiska 0-0 Jedność Boronów
LKS Babienica 2-1 Znicz Kłobuck
Pogoń Kamyk 2-2 Zieloni Żarki
Sparta Lubliniec 6-0 Pilica Koniecpol
Płomień Kuźnica Marianowa (Częstochowa) 0-0 Sparta Szczekociny
Victoria Częstochowa 6-0 Orzeł Kiedrzyn (Częstochowa)

Kolejka 29 - 12 czerwca

MLKS Woźniki 0-2 Jedność Boronów
Victoria Częstochowa 3-5 Unia Kalety
Orzeł Kiedrzyn (Częstochowa) 1-2 Płomień Kuźnica Marianowa (Częstochowa)
Sparta Szczekociny 2-0 Sparta Lubliniec
Pilica Koniecpol 3-2 Pogoń Kamyk
Zieloni Żarki 3-0 LKS Babienica
Znicz Kłobuck 2-2 Lot Konopiska
Olimpia Truskolasy 1-1 Pogoń Blachownia

Kolejka 30 - 19 czerwca

Unia Kalety 2-1 Olimpia Truskolasy
Pogoń Blachownia 2-2 Jedność Boronów
MLKS Woźniki 1-2 Znicz Kłobuck
Lot Konopiska 3-1 Zieloni Żarki
LKS Babienica 2-1 Pilica Koniecpol
Pogoń Kamyk 7-2 Sparta Szczekociny
Sparta Lubliniec 12-0 Orzeł Kiedrzyn (Częstochowa)
Płomień Kuźnica Marianowa (Częstochowa) 2-1 Victoria Częstochowa

Baraże o udział w IV lidze (śląska)

IV liga 2003/2004 (śląska I)

Liga okręgowa 2003/2004 (Katowice I)
Liga okręgowa 2003/2004 (Katowice II)
Liga okręgowa 2003/2004 (Katowice III)
Liga okręgowa 2003/2004 (Katowice IV)

Klasa A 2003/2004 (Częstochowa I)
Klasa A 2003/2004 (Częstochowa II)
Klasa A 2003/2004 (Lubliniec)

Autor: Łukasz Mizera
Kontakt: slaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas