[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osi±gnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osi±gnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJe¶li chcesz skontaktować się z redakcj± - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Liga okręgowa 2003/2004, grupa: Katowice II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPO¦REDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Sarmacja Będzin 30 73 23 4 3 58-13 12 3 0 31-5 11 1 3 27-8
2.  Górnik Jaworzno 30 72 23 3 4 53-19 12 2 1 27-6 11 1 3 26-13
3.  Wawel Wirek (Ruda ¦l±ska) 30 62 19 5 6 74-26 10 4 1 51-15 9 1 5 23-11
4.  Zapora Przeczyce 30 61 19 4 7 47-28 9 2 4 25-15 10 2 3 22-13
5.  AKS Niwka Sosnowiec 30 49 15 4 11 65-50 9 0 6 38-25 6 4 5 27-25
6.  Unia Z±bkowice (D±browa Górnicza) 30 47 13 8 9 42-31 8 4 3 26-14 5 4 6 16-17
7.  Szczakowianka II Jaworzno 30 40 11 7 12 44-44 6 3 6 24-16 5 4 6 20-28
8.  MKS Siemianowice ¦l±skie 30 39 11 6 13 37-39 7 3 5 25-18 4 3 8 12-21
9.  Błękitni Sarnów 30 38 12 2 16 42-50 10 0 5 32-21 2 2 11 10-29
10.  Podlesianka Katowice 30 37 9 10 11 36-36 5 5 5 20-17 4 5 6 16-19
11.  Górnik Wesoła (Mysłowice) 30 36 11 3 16 44-45 5 2 8 21-20 6 1 8 23-25
12.  GKS II Katowice 30 31 8 7 15 32-41 6 5 4 22-11 2 2 11 10-30
13.  Ruch II Chorzów 30 29 8 5 17 31-69 6 4 5 23-22 2 1 12 8-47
14.  Kolejarz 24 Katowice 30 26 7 5 18 30-63 5 1 9 11-23 2 4 9 19-40
15.  Piast Ożarowice 30 23 7 2 21 24-65 5 1 9 14-19 2 1 12 10-46
16.  Rozwój II Katowice 30 17 4 5 21 39-79 4 1 10 27-34 0 4 11 12-45

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Sarmacja Będzin    2-0 2-0 2-1 1-1 2-0 3-0 3-0 0-0 0-0 2-1 1-0 2-0 2-0 2-0 7-2 
 2 Górnik Jaworzno0-0     1-0 2-0 2-1 1-0 3-1 2-0 2-0 2-0 1-2 3-0 1-0 1-1 2-1 4-0 
 3 Wawel Wirek (Ruda ¦l±ska)1-5 1-0     1-1 3-2 2-2 8-0 0-0 7-2 3-2 4-0 1-1 9-0 2-0 5-0 4-0 
 4 Zapora Przeczyce1-0 2-3 2-0     2-2 3-1 1-2 1-2 1-0 3-0 1-0 2-0 2-0 1-3 2-1 1-1 
 5 AKS Niwka Sosnowiec1-2 0-3 0-4 0-1     0-3 3-1 3-2 2-1 0-1 4-2 4-2 4-0 5-2 8-0 4-1 
 6 Unia Z±bkowice (D±browa Górnicza)0-3 0-1 1-0 0-0 1-2     2-1 1-1 1-1 1-0 1-0 1-1 5-0 5-2 4-2 3-0 
 7 Szczakowianka II Jaworzno0-2 1-2 0-1 1-2 1-2 1-1     3-1 1-0 4-0 1-1 3-0 0-1 2-1 4-0 2-2 
 8 MKS Siemianowice ¦l±skie0-2 0-2 2-1 2-3 2-2 0-0 1-2     2-1 0-0 0-2 2-1 3-0 7-1 2-1 2-0 
 9 Błękitni Sarnów0-3 0-2 1-2 1-0 1-2 3-2 4-2 1-0     2-1 4-3 4-0 1-4 5-0 3-0* 2-0 
 10 Podlesianka Katowice1-0 1-2 0-3* 1-2 3-2 1-1 1-1 0-0 0-1     0-2 4-0 1-1 2-1 4-0 1-1 
 11 Górnik Wesoła (Mysłowice)1-4 0-2 0-2 1-2 0-3 2-0 0-0 0-1 1-0 0-0     1-2 5-0 1-3 5-0 4-1 
 12 GKS II Katowice0-1 1-1 1-2 1-2 1-1 2-0 0-0 4-0 4-1 1-2 2-0     1-0 0-0 0-0 4-1 
 13 Ruch II Chorzów2-1 3-1 0-0 1-3 4-0 0-2 0-0 0-3* 3-0 1-1 0-3* 1-0     3-3 2-3 3-2 
 14 Kolejarz 24 Katowice0-1 0-3 0-1 0-1 3-1 0-1 0-4 1-0 1-0 1-6 0-2 1-0 2-0     1-2 1-1 
 15 Piast Ożarowice0-1 1-2 0-2 0-3 1-4 0-1 1-2 2-0 0-1 0-2 2-1 1-0 3-0 0-0     3-0 
 16 Rozwój II Katowice1-2 1-2 1-5 0-1 0-2 0-2 1-4 0-2 4-2 1-1 3-4 1-3 8-2 4-2 2-0     

Kolejka 1 - 9-10 sierpnia

Piast Ożarowice 2-0 MKS Siemianowice ¦l±skie
Szczakowianka II Jaworzno 2-2 Rozwój II Katowice
Sarmacja Będzin 2-0 Ruch II Chorzów
AKS Niwka Sosnowiec 0-3 Górnik Jaworzno
Zapora Przeczyce 2-0 Wawel Wirek (Ruda ¦l±ska)
Błękitni Sarnów 3-2 Unia Z±bkowice (D±browa Górnicza)
Górnik Wesoła (Mysłowice) 0-0 Podlesianka Katowice
GKS II Katowice 0-0 Kolejarz 24 Katowice

Kolejka 2 - 16-17 sierpnia

MKS Siemianowice ¦l±skie 7-1 Kolejarz 24 Katowice
Podlesianka Katowice 4-0 GKS II Katowice
Unia Z±bkowice (D±browa Górnicza) 1-0 Górnik Wesoła (Mysłowice)
Wawel Wirek (Ruda ¦l±ska) 7-2 Błękitni Sarnów
Górnik Jaworzno 2-0 Zapora Przeczyce
Ruch II Chorzów 4-0 AKS Niwka Sosnowiec
Rozwój II Katowice 1-2 Sarmacja Będzin
Piast Ożarowice 1-2 Szczakowianka II Jaworzno

Kolejka 3 - 23-24 sierpnia

Szczakowianka II Jaworzno 3-1 MKS Siemianowice ¦l±skie
Sarmacja Będzin 2-0 Piast Ożarowice
AKS Niwka Sosnowiec 4-1 Rozwój II Katowice
Zapora Przeczyce 2-0 Ruch II Chorzów
Błękitni Sarnów 0-2 Górnik Jaworzno
Górnik Wesoła (Mysłowice) 0-2 Wawel Wirek (Ruda ¦l±ska)
GKS II Katowice 2-0 Unia Z±bkowice (D±browa Górnicza)
Kolejarz 24 Katowice 1-6 Podlesianka Katowice
Podlesianka gospodarzem?

Kolejka 4 - 30-31 sierpnia

MKS Siemianowice ¦l±skie 0-0 Podlesianka Katowice
Unia Z±bkowice (D±browa Górnicza) 5-2 Kolejarz 24 Katowice
Wawel Wirek (Ruda ¦l±ska) 1-1 GKS II Katowice
Górnik Jaworzno 1-2 Górnik Wesoła (Mysłowice)
Ruch II Chorzów 3-0 Błękitni Sarnów
Rozwój II Katowice 0-1 Zapora Przeczyce
Piast Ożarowice 1-4 AKS Niwka Sosnowiec
Szczakowianka II Jaworzno 0-2 Sarmacja Będzin

Kolejka 5 - 6-7 wrze¶nia

Sarmacja Będzin 3-0 MKS Siemianowice ¦l±skie
AKS Niwka Sosnowiec 3-1 Szczakowianka II Jaworzno
Zapora Przeczyce 2-1 Piast Ożarowice
Błękitni Sarnów 2-0 Rozwój II Katowice
Górnik Wesoła (Mysłowice) 5-0 Ruch II Chorzów
GKS II Katowice 1-1 Górnik Jaworzno
Kolejarz 24 Katowice 0-1 Wawel Wirek (Ruda ¦l±ska)
Podlesianka Katowice 1-1 Unia Z±bkowice (D±browa Górnicza)

Kolejka 6 - 13-14 wrze¶nia

MKS Siemianowice ¦l±skie 0-0 Unia Z±bkowice (D±browa Górnicza)
Wawel Wirek (Ruda ¦l±ska) 3-2 Podlesianka Katowice
Górnik Jaworzno 1-1 Kolejarz 24 Katowice
Ruch II Chorzów 1-0 GKS II Katowice
Rozwój II Katowice 3-4 Górnik Wesoła (Mysłowice)
Piast Ożarowice 0-1 Błękitni Sarnów
Szczakowianka II Jaworzno 1-2 Zapora Przeczyce
Sarmacja Będzin 1-1 AKS Niwka Sosnowiec

Kolejka 7 - 20-21 wrze¶nia

AKS Niwka Sosnowiec 3-2 MKS Siemianowice ¦l±skie
Zapora Przeczyce 1-0 Sarmacja Będzin
Błękitni Sarnów 4-2 Szczakowianka II Jaworzno
Górnik Wesoła (Mysłowice) 5-0 Piast Ożarowice
GKS II Katowice 4-1 Rozwój II Katowice
Kolejarz 24 Katowice 2-0 Ruch II Chorzów
Podlesianka Katowice 1-2 Górnik Jaworzno
Unia Z±bkowice (D±browa Górnicza) 1-0 Wawel Wirek (Ruda ¦l±ska)

Kolejka 8 - 27-28 wrze¶nia

MKS Siemianowice ¦l±skie 2-1 Wawel Wirek (Ruda ¦l±ska)
Górnik Jaworzno 1-0 Unia Z±bkowice (D±browa Górnicza)
Ruch II Chorzów 1-1 Podlesianka Katowice
Rozwój II Katowice 4-2 Kolejarz 24 Katowice
Piast Ożarowice 1-0 GKS II Katowice
Szczakowianka II Jaworzno 1-1 Górnik Wesoła (Mysłowice)
Sarmacja Będzin 0-0 Błękitni Sarnów
AKS Niwka Sosnowiec 0-1 Zapora Przeczyce

Kolejka 9 - 4-5 paĽdziernika

Zapora Przeczyce 1-2 MKS Siemianowice ¦l±skie
Błękitni Sarnów 1-2 AKS Niwka Sosnowiec
Górnik Wesoła (Mysłowice) 1-4 Sarmacja Będzin
GKS II Katowice 0-0 Szczakowianka II Jaworzno
Kolejarz 24 Katowice 1-2 Piast Ożarowice
Podlesianka Katowice 1-1 Rozwój II Katowice
Unia Z±bkowice (D±browa Górnicza) 5-0 Ruch II Chorzów
Wawel Wirek (Ruda ¦l±ska) 1-0 Górnik Jaworzno

Kolejka 10 - 11-12 paĽdziernika

MKS Siemianowice ¦l±skie 0-2 Górnik Jaworzno
Ruch II Chorzów 0-0 Wawel Wirek (Ruda ¦l±ska)
Rozwój II Katowice 0-2 Unia Z±bkowice (D±browa Górnicza)
Piast Ożarowice 0-2 Podlesianka Katowice
Szczakowianka II Jaworzno 2-1 Kolejarz 24 Katowice
Sarmacja Będzin 1-0 GKS II Katowice
AKS Niwka Sosnowiec 4-2 Górnik Wesoła (Mysłowice)
Zapora Przeczyce 1-0 Błękitni Sarnów

Kolejka 11 - 18-19 paĽdziernika

Błękitni Sarnów 1-0 MKS Siemianowice ¦l±skie
Górnik Wesoła (Mysłowice) 1-2 Zapora Przeczyce
GKS II Katowice 1-1 AKS Niwka Sosnowiec
Kolejarz 24 Katowice 0-1 Sarmacja Będzin
Podlesianka Katowice 1-1 Szczakowianka II Jaworzno
Unia Z±bkowice (D±browa Górnicza) 4-2 Piast Ożarowice
Wawel Wirek (Ruda ¦l±ska) 4-0 Rozwój II Katowice
Górnik Jaworzno 1-0 Ruch II Chorzów

Kolejka 12 - 25-26 paĽdziernika

MKS Siemianowice ¦l±skie 3-0 Ruch II Chorzów
Rozwój II Katowice 1-2 Górnik Jaworzno
Piast Ożarowice 0-2 Wawel Wirek (Ruda ¦l±ska)
Szczakowianka II Jaworzno 1-1 Unia Z±bkowice (D±browa Górnicza)
Sarmacja Będzin 0-0 Podlesianka Katowice
AKS Niwka Sosnowiec 5-2 Kolejarz 24 Katowice
Zapora Przeczyce 2-0 GKS II Katowice
Błękitni Sarnów 4-3 Górnik Wesoła (Mysłowice)

Kolejka 13 - 29 paĽdziernika

Górnik Wesoła (Mysłowice) 0-1 MKS Siemianowice ¦l±skie 11 listopada
GKS II Katowice 4-1 Błękitni Sarnów
Kolejarz 24 Katowice 0-1 Zapora Przeczyce
Podlesianka Katowice 3-2 AKS Niwka Sosnowiec
Unia Z±bkowice (D±browa Górnicza) 0-3 Sarmacja Będzin
Wawel Wirek (Ruda ¦l±ska) 8-0 Szczakowianka II Jaworzno
Górnik Jaworzno 2-1 Piast Ożarowice
Ruch II Chorzów 3-2 Rozwój II Katowice 28 paĽdziernika

Kolejka 14 - 8-9 listopada

MKS Siemianowice ¦l±skie 2-0 Rozwój II Katowice
Piast Ożarowice 3-0 Ruch II Chorzów
Szczakowianka II Jaworzno 1-2 Górnik Jaworzno
Sarmacja Będzin 2-0 Wawel Wirek (Ruda ¦l±ska)
AKS Niwka Sosnowiec 0-3 Unia Z±bkowice (D±browa Górnicza)
Zapora Przeczyce 3-0 Podlesianka Katowice
Błękitni Sarnów 5-0 Kolejarz 24 Katowice
Górnik Wesoła (Mysłowice) 1-2 GKS II Katowice

Kolejka 15 - 15-16 listopada

GKS II Katowice 4-0 MKS Siemianowice ¦l±skie
Kolejarz 24 Katowice 0-2 Górnik Wesoła (Mysłowice)
Podlesianka Katowice 0-1 Błękitni Sarnów
Unia Z±bkowice (D±browa Górnicza) 0-0 Zapora Przeczyce
Wawel Wirek (Ruda ¦l±ska) 3-2 AKS Niwka Sosnowiec
Górnik Jaworzno 0-0 Sarmacja Będzin
Ruch II Chorzów 0-0 Szczakowianka II Jaworzno
Rozwój II Katowice 2-0 Piast Ożarowice

Kolejka 16 (pierwotnie 18) - 27-28 marca

MKS Siemianowice ¦l±skie 1-2 Szczakowianka II Jaworzno 19 maja
w pierwotnym terminie nie odbył się z powodu złych warunków atmosferycznych
Piast Ożarowice 0-1 Sarmacja Będzin
Rozwój II Katowice 0-2 AKS Niwka Sosnowiec
Ruch II Chorzów 1-3 Zapora Przeczyce
Górnik Jaworzno 2-0 Błękitni Sarnów
Wawel Wirek (Ruda ¦l±ska) 4-0 Górnik Wesoła (Mysłowice)
Unia Z±bkowice (D±browa Górnicza) 1-1 GKS II Katowice
Podlesianka Katowice 2-1 Kolejarz 24 Katowice

Kolejka 17 (pierwotnie 19) - 3-4 kwietnia

Podlesianka Katowice 0-0 MKS Siemianowice ¦l±skie
Kolejarz 24 Katowice 0-1 Unia Z±bkowice (D±browa Górnicza)
GKS II Katowice 1-2 Wawel Wirek (Ruda ¦l±ska)
Górnik Wesoła (Mysłowice) 0-2 Górnik Jaworzno
Błękitni Sarnów 1-4 Ruch II Chorzów
Zapora Przeczyce 1-1 Rozwój II Katowice
AKS Niwka Sosnowiec 8-0 Piast Ożarowice
Sarmacja Będzin 3-0 Szczakowianka II Jaworzno

Kolejka 18 (pierwotnie 20) - 10-12 kwietnia

MKS Siemianowice ¦l±skie 0-2 Sarmacja Będzin
Szczakowianka II Jaworzno 1-2 AKS Niwka Sosnowiec
Piast Ożarowice 0-3 Zapora Przeczyce
Rozwój II Katowice 4-2 Błękitni Sarnów
Ruch II Chorzów 0-3 Górnik Wesoła (Mysłowice)
(wo)
na boisku 0-3
Górnik Jaworzno 3-0 GKS II Katowice
Wawel Wirek (Ruda ¦l±ska) 2-0 Kolejarz 24 Katowice
Unia Z±bkowice (D±browa Górnicza) 1-0 Podlesianka Katowice

Kolejka 19 (pierwotnie 16) - 14 kwietnia

MKS Siemianowice ¦l±skie 2-1 Piast Ożarowice
Rozwój II Katowice 1-4 Szczakowianka II Jaworzno 15 kwietnia
Ruch II Chorzów 2-1 Sarmacja Będzin
Górnik Jaworzno 2-1 AKS Niwka Sosnowiec
Wawel Wirek (Ruda ¦l±ska) 1-1 Zapora Przeczyce
Unia Z±bkowice (D±browa Górnicza) 1-1 Błękitni Sarnów
Podlesianka Katowice 0-2 Górnik Wesoła (Mysłowice)
Kolejarz 24 Katowice 1-0 GKS II Katowice

Kolejka 20 (pierwotnie 21) - 17-18 kwietnia

Unia Z±bkowice (D±browa Górnicza) 1-1 MKS Siemianowice ¦l±skie
Podlesianka Katowice 0-3 Wawel Wirek (Ruda ¦l±ska)
(wo)
na boisku 0-1
Kolejarz 24 Katowice 0-3 Górnik Jaworzno
GKS II Katowice 1-0 Ruch II Chorzów
Górnik Wesoła (Mysłowice) 4-1 Rozwój II Katowice
Błękitni Sarnów 3-0 Piast Ożarowice
(wo)
drużyna go¶ci nie dojechała
Zapora Przeczyce 1-2 Szczakowianka II Jaworzno
AKS Niwka Sosnowiec 1-2 Sarmacja Będzin

Kolejka 21 (pierwotnie 22) - 24-25 kwietnia

MKS Siemianowice ¦l±skie 2-2 AKS Niwka Sosnowiec
Sarmacja Będzin 2-1 Zapora Przeczyce
Szczakowianka II Jaworzno 1-0 Błękitni Sarnów
Piast Ożarowice 2-1 Górnik Wesoła (Mysłowice)
Rozwój II Katowice 1-3 GKS II Katowice
Ruch II Chorzów 3-3 Kolejarz 24 Katowice
Górnik Jaworzno 2-0 Podlesianka Katowice
Wawel Wirek (Ruda ¦l±ska) 2-2 Unia Z±bkowice (D±browa Górnicza)

Kolejka 22 (pierwotnie 17) - 28 kwietnia

Kolejarz 24 Katowice 1-0 MKS Siemianowice ¦l±skie 25 maja
GKS II Katowice 1-2 Podlesianka Katowice
Górnik Wesoła (Mysłowice) 2-0 Unia Z±bkowice (D±browa Górnicza)
Błękitni Sarnów 1-2 Wawel Wirek (Ruda ¦l±ska)
Zapora Przeczyce 2-3 Górnik Jaworzno
AKS Niwka Sosnowiec 4-0 Ruch II Chorzów
Sarmacja Będzin 7-2 Rozwój II Katowice
Szczakowianka II Jaworzno 4-0 Piast Ożarowice

Kolejka 23 - 1-3 maja

Wawel Wirek (Ruda ¦l±ska) 0-0 MKS Siemianowice ¦l±skie
w Siemianowicach ¦l±skich?
Unia Z±bkowice (D±browa Górnicza) 0-1 Górnik Jaworzno
Podlesianka Katowice 1-1 Ruch II Chorzów
Kolejarz 24 Katowice 1-1 Rozwój II Katowice
GKS II Katowice 0-0 Piast Ożarowice
Górnik Wesoła (Mysłowice) 0-0 Szczakowianka II Jaworzno
Błękitni Sarnów 0-3 Sarmacja Będzin
Zapora Przeczyce 2-2 AKS Niwka Sosnowiec

Kolejka 24 - 8-9 maja

MKS Siemianowice ¦l±skie 2-3 Zapora Przeczyce
AKS Niwka Sosnowiec 2-1 Błękitni Sarnów
Sarmacja Będzin 2-1 Górnik Wesoła (Mysłowice)
Szczakowianka II Jaworzno 3-0 GKS II Katowice
Piast Ożarowice 0-0 Kolejarz 24 Katowice
Rozwój II Katowice 1-1 Podlesianka Katowice
Ruch II Chorzów 0-2 Unia Z±bkowice (D±browa Górnicza)
Górnik Jaworzno 1-0 Wawel Wirek (Ruda ¦l±ska)

Kolejka 25 - 15-16 maja

Górnik Jaworzno 2-0 MKS Siemianowice ¦l±skie
Wawel Wirek (Ruda ¦l±ska) 9-0 Ruch II Chorzów 17 maja
Unia Z±bkowice (D±browa Górnicza) 3-0 Rozwój II Katowice
Podlesianka Katowice 4-0 Piast Ożarowice 19 maja
Kolejarz 24 Katowice 0-4 Szczakowianka II Jaworzno
GKS II Katowice 0-1 Sarmacja Będzin
Górnik Wesoła (Mysłowice) 0-3 AKS Niwka Sosnowiec
Błękitni Sarnów 1-0 Zapora Przeczyce

Kolejka 26 - 22-23 maja

MKS Siemianowice ¦l±skie 2-1 Błękitni Sarnów
Zapora Przeczyce 1-0 Górnik Wesoła (Mysłowice)
AKS Niwka Sosnowiec 4-2 GKS II Katowice
Sarmacja Będzin 2-0 Kolejarz 24 Katowice
Szczakowianka II Jaworzno 4-0 Podlesianka Katowice
Piast Ożarowice 0-1 Unia Z±bkowice (D±browa Górnicza)
Rozwój II Katowice 1-5 Wawel Wirek (Ruda ¦l±ska)
Ruch II Chorzów 3-1 Górnik Jaworzno

Kolejka 27 - 29-30 maja

Ruch II Chorzów 0-3 MKS Siemianowice ¦l±skie
(wo)
na boisku 4-0
Górnik Jaworzno 4-0 Rozwój II Katowice
Wawel Wirek (Ruda ¦l±ska) 5-0 Piast Ożarowice
Unia Z±bkowice (D±browa Górnicza) 2-1 Szczakowianka II Jaworzno
Podlesianka Katowice 1-0 Sarmacja Będzin
Kolejarz 24 Katowice 3-1 AKS Niwka Sosnowiec
GKS II Katowice 1-2 Zapora Przeczyce
Górnik Wesoła (Mysłowice) 1-0 Błękitni Sarnów

Kolejka 28 - 5-6 czerwca

MKS Siemianowice ¦l±skie 0-2 Górnik Wesoła (Mysłowice)
Błękitni Sarnów 4-0 GKS II Katowice
Zapora Przeczyce 1-3 Kolejarz 24 Katowice
AKS Niwka Sosnowiec 0-1 Podlesianka Katowice
Sarmacja Będzin 2-0 Unia Z±bkowice (D±browa Górnicza)
Szczakowianka II Jaworzno 0-1 Wawel Wirek (Ruda ¦l±ska)
Piast Ożarowice 1-2 Górnik Jaworzno
Rozwój II Katowice 8-2 Ruch II Chorzów

Kolejka 29 - 12 czerwca

Rozwój II Katowice 0-2 MKS Siemianowice ¦l±skie
Ruch II Chorzów 2-3 Piast Ożarowice
Górnik Jaworzno 3-1 Szczakowianka II Jaworzno
Wawel Wirek (Ruda ¦l±ska) 1-5 Sarmacja Będzin
Unia Z±bkowice (D±browa Górnicza) 1-2 AKS Niwka Sosnowiec
Podlesianka Katowice 1-2 Zapora Przeczyce
Kolejarz 24 Katowice 1-0 Błękitni Sarnów
GKS II Katowice 2-0 Górnik Wesoła (Mysłowice)

Kolejka 30 - 19 czerwca

MKS Siemianowice ¦l±skie 2-1 GKS II Katowice
Górnik Wesoła (Mysłowice) 1-3 Kolejarz 24 Katowice
Błękitni Sarnów 2-1 Podlesianka Katowice
Zapora Przeczyce 3-1 Unia Z±bkowice (D±browa Górnicza)
AKS Niwka Sosnowiec 0-4 Wawel Wirek (Ruda ¦l±ska)
Sarmacja Będzin 2-0 Górnik Jaworzno
Szczakowianka II Jaworzno 0-1 Ruch II Chorzów
Piast Ożarowice 3-0 Rozwój II Katowice

Baraże o udział w IV lidze (¶l±ska)

IV liga 2003/2004 (¶l±ska I)
IV liga 2003/2004 (¶l±ska II)

Liga okręgowa 2003/2004 (Bielsko-Biała)
Liga okręgowa 2003/2004 (Częstochowa)
Liga okręgowa 2003/2004 (Katowice I)
Liga okręgowa 2003/2004 (Katowice III)
Liga okręgowa 2003/2004 (Katowice IV)

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: slaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas