[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Liga okręgowa 2003/2004, grupa: Bielsko-Biała
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Beskid Skoczów 30 68 21 5 4 80-30 11 3 1 45-15 10 2 3 35-15
2.  LKS Czaniec 30 60 18 6 6 61-28 12 2 1 36-10 6 4 5 25-18
3.  Morcinek Kaczyce 30 48 13 9 8 43-27 8 4 3 23-11 5 5 5 20-16
4.  Zapora Porąbka 30 46 14 4 12 36-38 8 4 3 20-11 6 0 9 16-27
5.  Wilamowiczanka Wilamowice 30 45 13 6 11 39-36 6 4 5 21-18 7 2 6 18-18
6.  Kuźnia Ustroń 30 43 13 4 13 49-41 9 1 5 31-19 4 3 8 18-22 2 3 1 0 1 5-2
7.  Beskid Gilowice 30 43 13 4 13 44-47 10 2 3 31-17 3 2 10 13-30 2 3 1 0 1 2-5
8.  LKS Bestwina 30 42 12 6 12 46-44 7 3 5 22-20 5 3 7 24-24 2 4 1 1 0 6-3
9.  Cukrownik Chybie 30 42 12 6 12 50-50 8 3 4 31-21 4 3 8 19-29 2 1 0 1 1 3-6
10.  Soła Kobiernice 30 41 11 8 11 39-43 7 5 3 23-13 4 3 8 16-30
11.  Sokół Zabrzeg 30 40 13 1 16 48-52 8 0 7 24-28 5 1 9 24-24
12.  Skałka Żabnica 30 39 11 6 13 40-50 8 3 4 27-23 3 3 9 13-27
13.  Sokół Hecznarowice 30 35 9 8 13 39-57 8 2 5 22-20 1 6 8 17-37
14.  Podhalanka Milówka 30 29 8 5 17 33-59 5 4 6 22-25 3 1 11 11-34
15.  Tempo Puńców 30 28 8 4 18 54-69 7 1 7 35-25 1 3 11 19-44
16.  Orzeł Kozy 30 27 7 6 17 24-54 6 3 6 16-20 1 3 11 8-34

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Beskid Skoczów    2-2 2-1 4-0 3-1 4-1 5-1 2-2 2-0 4-1 2-2 0-1 5-0 4-2 2-1 4-0 
 2 LKS Czaniec2-0     1-0 3-0 2-0 0-0 2-0 3-1 2-1 4-0 1-2 4-2 2-2 3-0 3-2 4-0 
 3 Morcinek Kaczyce1-1 0-0     4-0 0-1 1-0 1-0 3-0 0-0 3-1 0-3 0-1 3-1 2-1 2-2 3-0 
 4 Zapora Porąbka1-1 2-0 1-0     2-1 3-1 1-0 0-1 0-1 1-1 2-1 1-1 2-0 0-1 2-2 2-0 
 5 Wilamowiczanka Wilamowice0-1 3-1 1-1 1-3     3-2 0-0 3-0 2-3 0-1 2-0 1-0 2-2 1-3 1-1 1-0 
 6 Kuźnia Ustroń0-3 3-4 1-0 2-1 2-0     4-0 2-3 1-1 0-1 0-4 3-0 4-0 2-1 3-0* 4-1 
 7 Beskid Gilowice2-5 2-1 1-1 3-0 0-2 2-1     2-1 4-1 4-0 0-1 2-1 2-2 1-0 5-1 1-0 
 8 LKS Bestwina2-0 0-0 0-2 1-2 1-2 0-6 4-1     5-2 1-1 2-1 0-1 2-1 2-0 2-1 0-0 
 9 Cukrownik Chybie3-1 0-4 1-2 0-1 2-3 3-0 2-1 1-1     3-2 1-0 2-2 4-2 1-1 5-1 3-0* 
 10 Soła Kobiernice0-3 1-2 1-1 2-0 1-1 1-0 1-1 0-1 3-0*     3-1 2-1 1-1 2-0 5-1 0-0 
 11 Sokół Zabrzeg0-6 1-0 0-3 1-3 0-3 0-1 3-1 3-2 3-1 1-2     1-0 3-2 3-0 5-1 0-3 
 12 Skałka Żabnica1-2 1-5 3-2 2-0 1-0 2-2 2-1 0-0 2-1 1-3 4-2     1-1 0-1 3-2 4-1 
 13 Sokół Hecznarowice0-4 1-2 0-0 2-1 2-0 0-1 0-1 3-2 0-3 3-3 1-0 3-1     4-1 1-0 2-1 
 14 Podhalanka Milówka2-3 2-1 0-2 0-3 1-1 0-0 1-2 0-6 0-2 2-0 2-1 2-2 4-0     5-1 1-1 
 15 Tempo Puńców0-3 0-3 1-1 1-2 1-2 1-3 3-4 2-0 3-1 2-0 4-2 5-0 2-3 5-0     5-1 
 16 Orzeł Kozy1-2 0-0 3-4 1-0 0-1 2-0 1-0 0-4 2-2 1-0 0-4 1-0 0-0 4-0 0-3     

Kolejka 1 - 9-10 sierpnia

Zapora Porąbka 1-1 Beskid Skoczów 9 sierpnia, 17:00
Tempo Puńców 1-2 Wilamowiczanka Wilamowice 10 sierpnia, 17:00
LKS Bestwina 0-2 Morcinek Kaczyce 10 sierpnia, 11:30
Skałka Żabnica 1-3 Soła Kobiernice 10 sierpnia, 15:00
LKS Czaniec 1-2 Sokół Zabrzeg 9 sierpnia, 17:00
Sokół Hecznarowice 0-1 Kuźnia Ustroń 10 sierpnia, 17:00
Beskid Gilowice 4-1 Cukrownik Chybie 10 sierpnia, 17:00
Podhalanka Milówka 1-1 Orzeł Kozy 9 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 15 sierpnia

Beskid Skoczów 4-0 Orzeł Kozy 15 sierpnia, 17:00
Cukrownik Chybie 1-1 Podhalanka Milówka 15 sierpnia, 17:00
Kuźnia Ustroń 4-0 Beskid Gilowice 15 sierpnia, 17:00
Sokół Zabrzeg 3-2 Sokół Hecznarowice 15 sierpnia, 17:00
Soła Kobiernice 1-2 LKS Czaniec 15 sierpnia, 17:00
Morcinek Kaczyce 0-1 Skałka Żabnica 15 sierpnia, 17:00
Wilamowiczanka Wilamowice 3-0 LKS Bestwina 15 sierpnia, 17:00
Zapora Porąbka 2-2 Tempo Puńców 15 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 17 sierpnia

Tempo Puńców 0-3 Beskid Skoczów 17 sierpnia, 17:00
LKS Bestwina 1-2 Zapora Porąbka 17 sierpnia, 11:00
Skałka Żabnica 1-0 Wilamowiczanka Wilamowice 17 sierpnia, 12:30
LKS Czaniec 1-0 Morcinek Kaczyce 17 sierpnia, 17:00
Sokół Hecznarowice 3-3 Soła Kobiernice 17 sierpnia, 17:00
Beskid Gilowice 0-1 Sokół Zabrzeg 17 sierpnia, 17:00
Podhalanka Milówka 0-0 Kuźnia Ustroń 17 sierpnia, 17:00
Orzeł Kozy 2-2 Cukrownik Chybie 17 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 23-24 sierpnia

Beskid Skoczów 2-0 Cukrownik Chybie 23 sierpnia, 17:00
Kuźnia Ustroń 4-1 Orzeł Kozy 23 sierpnia, 17:00
Sokół Zabrzeg 3-0 Podhalanka Milówka 24 sierpnia, 17:00
Soła Kobiernice 1-1 Beskid Gilowice 23 sierpnia, 17:00
Morcinek Kaczyce 3-1 Sokół Hecznarowice 24 sierpnia, 17:00
Wilamowiczanka Wilamowice 3-1 LKS Czaniec 23 sierpnia, 17:00
Zapora Porąbka 1-1 Skałka Żabnica 23 sierpnia, 17:00
Tempo Puńców 2-0 LKS Bestwina 24 sierpnia, 17:00

Kolejka 5 - 30-31 sierpnia

LKS Bestwina 2-0 Beskid Skoczów 31 sierpnia, 11:00
Skałka Żabnica 3-2 Tempo Puńców 31 sierpnia, 15:00
LKS Czaniec 3-0 Zapora Porąbka 30 sierpnia, 17:00
Sokół Hecznarowice 2-0 Wilamowiczanka Wilamowice 31 sierpnia, 17:00
Beskid Gilowice 1-1 Morcinek Kaczyce 31 sierpnia, 17:00
Podhalanka Milówka 2-0 Soła Kobiernice 30 sierpnia, 17:00
Orzeł Kozy 0-4 Sokół Zabrzeg 30 sierpnia, 17:00
Cukrownik Chybie 3-0 Kuźnia Ustroń 30 sierpnia, 17:00

Kolejka 6 - 6-7 września

Beskid Skoczów 4-1 Kuźnia Ustroń 6 września, 16:00
Sokół Zabrzeg 3-1 Cukrownik Chybie 7 września, 17:00
Soła Kobiernice 0-0 Orzeł Kozy 6 września, 16:00
Morcinek Kaczyce 2-1 Podhalanka Milówka 7 września, 16:00
Wilamowiczanka Wilamowice 0-0 Beskid Gilowice 6 września, 16:00
Zapora Porąbka 2-0 Sokół Hecznarowice 6 września, 16:00
Tempo Puńców 0-3 LKS Czaniec 7 września, 16:00
LKS Bestwina 0-1 Skałka Żabnica 7 września, 11:00

Kolejka 7 - 13-14 września

Skałka Żabnica 1-2 Beskid Skoczów 14 września, 16:00
LKS Czaniec 3-1 LKS Bestwina 14 września, 16:00
Sokół Hecznarowice 1-0 Tempo Puńców 14 września, 16:00
Beskid Gilowice 3-0 Zapora Porąbka 13 września, 16:00
Podhalanka Milówka 1-1 Wilamowiczanka Wilamowice 13 września, 16:00
Orzeł Kozy 3-4 Morcinek Kaczyce 14 września, 16:00
Cukrownik Chybie 3-2 Soła Kobiernice 13 września, 16:00
Kuźnia Ustroń 0-4 Sokół Zabrzeg 14 września, 16:00

Kolejka 8 - 20-21 września

Beskid Skoczów 2-2 Sokół Zabrzeg 20 września, 11:00
Soła Kobiernice 1-0 Kuźnia Ustroń 20 września, 16:00
Morcinek Kaczyce 0-0 Cukrownik Chybie 21 września, 16:00
Wilamowiczanka Wilamowice 1-0 Orzeł Kozy 20 września, 16:00
Zapora Porąbka 0-1 Podhalanka Milówka 20 września, 16:00
Tempo Puńców 3-4 Beskid Gilowice 21 września, 16:00
LKS Bestwina 2-1 Sokół Hecznarowice 21 września, 16:00
Skałka Żabnica 1-5 LKS Czaniec 21 września, 15:00

Kolejka 9 - 27-28 września

LKS Czaniec 2-0 Beskid Skoczów 27 września, 16:00
Sokół Hecznarowice 3-1 Skałka Żabnica 28 września, 16:00
Beskid Gilowice 2-1 LKS Bestwina 28 września, 16:00
Podhalanka Milówka 5-1 Tempo Puńców 27 września, 16:00
Orzeł Kozy 1-0 Zapora Porąbka 27 września, 16:00
Cukrownik Chybie 2-3 Wilamowiczanka Wilamowice 27 września, 16:00
Kuźnia Ustroń 1-0 Morcinek Kaczyce 27 września, 16:00
Sokół Zabrzeg 1-2 Soła Kobiernice 26 września, 16:30

Kolejka 10 - 4-5 października

Beskid Skoczów 4-1 Soła Kobiernice 4 października, 15:00
Morcinek Kaczyce 0-3 Sokół Zabrzeg 5 października, 15:00
Wilamowiczanka Wilamowice 3-2 Kuźnia Ustroń 4 października, 15:00
Zapora Porąbka 0-1 Cukrownik Chybie 4 października, 15:00
Tempo Puńców 5-1 Orzeł Kozy 5 października, 15:00
LKS Bestwina 2-0 Podhalanka Milówka 5 października, 11:00
Skałka Żabnica 2-1 Beskid Gilowice 5 października, 15:00
LKS Czaniec 2-2 Sokół Hecznarowice 4 października, 15:00

Kolejka 11 - 11-12 października

Sokół Hecznarowice 0-4 Beskid Skoczów 12 października, 15:00
Beskid Gilowice 2-1 LKS Czaniec 12 października, 15:00
Podhalanka Milówka 2-2 Skałka Żabnica 11 października, 15:00
Orzeł Kozy 0-4 LKS Bestwina 11 października, 15:00
Cukrownik Chybie 5-1 Tempo Puńców 11 października, 14:00
Kuźnia Ustroń 2-1 Zapora Porąbka 11 października, 15:00
Sokół Zabrzeg 0-3 Wilamowiczanka Wilamowice 12 października, 15:00
Soła Kobiernice 1-1 Morcinek Kaczyce 11 października, 15:00

Kolejka 12 - 18-19 października

Beskid Skoczów 2-1 Morcinek Kaczyce 18 października, 15:00
Wilamowiczanka Wilamowice 0-1 Soła Kobiernice 18 października, 15:00
Zapora Porąbka 2-1 Sokół Zabrzeg 18 października, 15:00
Tempo Puńców 1-3 Kuźnia Ustroń 19 października, 15:00
LKS Bestwina 5-2 Cukrownik Chybie 19 października, 11:00
Skałka Żabnica 4-1 Orzeł Kozy 19 października, 15:00
LKS Czaniec 3-0 Podhalanka Milówka 18 października, 15:00
Sokół Hecznarowice 0-1 Beskid Gilowice 19 października, 15:00

Kolejka 13 - 25-26 października

Beskid Gilowice 2-5 Beskid Skoczów 26 października, 14:00
Podhalanka Milówka 4-0 Sokół Hecznarowice 25 października, 15:00
Orzeł Kozy 0-0 LKS Czaniec 25 października, 15:00
Cukrownik Chybie 2-2 Skałka Żabnica 25 października, 15:00
Kuźnia Ustroń 2-3 LKS Bestwina 25 października, 15:00
Sokół Zabrzeg 5-1 Tempo Puńców 26 października, 14:00
Soła Kobiernice 2-0 Zapora Porąbka 25 października, 15:00
Morcinek Kaczyce 0-1 Wilamowiczanka Wilamowice 26 października, 14:00

Kolejka 14 - 2 listopada

Beskid Skoczów 3-1 Wilamowiczanka Wilamowice 2 listopada, 13:00
Zapora Porąbka 1-0 Morcinek Kaczyce 2 listopada, 13:00
Tempo Puńców 2-0 Soła Kobiernice 2 listopada, 13:00
LKS Bestwina 2-1 Sokół Zabrzeg 2 listopada, 11:00
Skałka Żabnica 2-2 Kuźnia Ustroń 2 listopada, 13:00
LKS Czaniec 2-1 Cukrownik Chybie 2 listopada, 13:00
Sokół Hecznarowice 2-1 Orzeł Kozy 2 listopada, 13:00
Beskid Gilowice 1-0 Podhalanka Milówka 2 listopada, 13:00

Kolejka 15 - 8-9 listopada

Podhalanka Milówka 2-3 Beskid Skoczów 8 listopada, 13:00
Orzeł Kozy 1-0 Beskid Gilowice 8 listopada, 13:00
Cukrownik Chybie 4-2 Sokół Hecznarowice 8 listopada, 13:00
Kuźnia Ustroń 3-4 LKS Czaniec 8 listopada, 13:00
Sokół Zabrzeg 1-0 Skałka Żabnica 9 listopada, 13:00
Soła Kobiernice 0-1 LKS Bestwina 8 listopada, 13:00
Morcinek Kaczyce 2-2 Tempo Puńców 9 listopada, 11:00
Wilamowiczanka Wilamowice 1-3 Zapora Porąbka 8 listopada, 13:00

Kolejka 16 - 11 listopada

Beskid Skoczów 4-0 Zapora Porąbka 11 listopada, 13:00
Wilamowiczanka Wilamowice 1-1 Tempo Puńców 11 listopada, 13:00
Morcinek Kaczyce 3-0 LKS Bestwina 11 listopada, 13:00
Soła Kobiernice 2-1 Skałka Żabnica 11 listopada, 13:00
Sokół Zabrzeg 1-0 LKS Czaniec 11 listopada, 13:00
Kuźnia Ustroń 4-0 Sokół Hecznarowice 11 listopada, 13:00
Cukrownik Chybie 2-1 Beskid Gilowice 11 listopada, 13:00
Orzeł Kozy 4-0 Podhalanka Milówka 11 listopada, 13:00

Kolejka 17 - 15-16 listopada

Orzeł Kozy 1-2 Beskid Skoczów 15 listopada, 13:00
Podhalanka Milówka 0-2 Cukrownik Chybie 15 listopada, 13:00
Beskid Gilowice 2-1 Kuźnia Ustroń 16 listopada, 13:00
Sokół Hecznarowice 1-0 Sokół Zabrzeg 16 listopada, 13:00
LKS Czaniec 4-0 Soła Kobiernice 15 listopada, 13:00
Skałka Żabnica 3-2 Morcinek Kaczyce 16 listopada, 13:00
LKS Bestwina 1-2 Wilamowiczanka Wilamowice 16 listopada, 11:00
Tempo Puńców 1-2 Zapora Porąbka 16 listopada, 13:00

Kolejka 18 (pierwotnie 19) - 3-4 kwietnia

Cukrownik Chybie 3-1 Beskid Skoczów 3 kwietnia, 16:00
Orzeł Kozy 2-0 Kuźnia Ustroń 3 kwietnia, 16:00
Podhalanka Milówka 2-1 Sokół Zabrzeg 3 kwietnia, 16:00
Beskid Gilowice 4-0 Soła Kobiernice 4 kwietnia, 16:00
Sokół Hecznarowice 0-0 Morcinek Kaczyce 4 kwietnia, 16:00
LKS Czaniec 2-0 Wilamowiczanka Wilamowice 3 kwietnia, 16:00
Skałka Żabnica 2-0 Zapora Porąbka 4 kwietnia, 15:00
w Węgierskiej Górce
LKS Bestwina 2-1 Tempo Puńców 4 kwietnia, 11:00

Kolejka 19 (pierwotnie 20) - 10-12 kwietnia

Beskid Skoczów 2-2 LKS Bestwina 10 kwietnia, 16:00
Tempo Puńców 5-0 Skałka Żabnica 12 kwietnia, 16:00
Zapora Porąbka 2-0 LKS Czaniec 10 kwietnia, 11:00
Wilamowiczanka Wilamowice 2-2 Sokół Hecznarowice 10 kwietnia, 14:30
Morcinek Kaczyce 1-0 Beskid Gilowice 10 kwietnia, 13:00
Soła Kobiernice 2-0 Podhalanka Milówka 10 kwietnia, 14:00
Sokół Zabrzeg 0-3 Orzeł Kozy 12 kwietnia, 16:00
Kuźnia Ustroń 1-1 Cukrownik Chybie 10 kwietnia, 16:00

Kolejka 20 (pierwotnie 21) - 17-18 kwietnia

Kuźnia Ustroń 0-3 Beskid Skoczów 17 kwietnia, 16:00
Cukrownik Chybie 1-0 Sokół Zabrzeg 17 kwietnia, 16:00
Orzeł Kozy 1-0 Soła Kobiernice 17 kwietnia, 16:00
Podhalanka Milówka 0-2 Morcinek Kaczyce 17 kwietnia, 16:00
Beskid Gilowice 0-2 Wilamowiczanka Wilamowice 18 kwietnia, 16:00
Sokół Hecznarowice 2-1 Zapora Porąbka 19 maja, 17:00
powtórzony; w pierwotnym terminie (18 kwietnia) 1-1
LKS Czaniec 3-2 Tempo Puńców 17 kwietnia, 16:00
Skałka Żabnica 0-0 LKS Bestwina 18 kwietnia, 15:00

Kolejka 21 (pierwotnie 22) - 24-25 kwietnia

Beskid Skoczów 0-1 Skałka Żabnica 24 kwietnia, 16:00
LKS Bestwina 0-0 LKS Czaniec 25 kwietnia, 16:00
Tempo Puńców 2-3 Sokół Hecznarowice 24 kwietnia, 16:00
Zapora Porąbka 1-0 Beskid Gilowice 24 kwietnia, 16:00
Wilamowiczanka Wilamowice 1-3 Podhalanka Milówka 24 kwietnia, 16:00
Morcinek Kaczyce 3-0 Orzeł Kozy 25 kwietnia, 16:00
Soła Kobiernice 3-0 Cukrownik Chybie 24 kwietnia, 16:00
(wo)
na boisku 1-2
Sokół Zabrzeg 0-1 Kuźnia Ustroń 25 kwietnia, 17:00

Kolejka 22 (pierwotnie 23) - 1 maja

Sokół Zabrzeg 0-6 Beskid Skoczów 1 maja, 15:00
Kuźnia Ustroń 0-1 Soła Kobiernice 1 maja, 15:00
Cukrownik Chybie 1-2 Morcinek Kaczyce 1 maja, 11:00
Orzeł Kozy 0-1 Wilamowiczanka Wilamowice 1 maja, 17:00
Podhalanka Milówka 0-3 Zapora Porąbka 1 maja, 15:00
Beskid Gilowice 5-1 Tempo Puńców 1 maja, 11:00
Sokół Hecznarowice 3-2 LKS Bestwina 1 maja, 15:00
LKS Czaniec 4-2 Skałka Żabnica 1 maja, 15:00

Kolejka 23 (pierwotnie 18) - 3 maja

Beskid Skoczów 2-1 Tempo Puńców 3 maja, 17:00
Zapora Porąbka 0-1 LKS Bestwina 3 maja, 17:00
Wilamowiczanka Wilamowice 1-0 Skałka Żabnica 3 maja, 17:00
Morcinek Kaczyce 0-0 LKS Czaniec 3 maja, 17:00
Soła Kobiernice 1-1 Sokół Hecznarowice 3 maja, 17:00
Sokół Zabrzeg 3-1 Beskid Gilowice 3 maja, 17:00
Kuźnia Ustroń 2-1 Podhalanka Milówka 3 maja, 17:00
Cukrownik Chybie 3-0 Orzeł Kozy 3 maja, 17:00
(wo)
na boisku 2-0

Kolejka 24 - 8-9 maja

Beskid Skoczów 2-2 LKS Czaniec 8 maja, 17:00
Skałka Żabnica 1-1 Sokół Hecznarowice 9 maja, 15:00
LKS Bestwina 4-1 Beskid Gilowice 9 maja, 11:00
Tempo Puńców 5-0 Podhalanka Milówka 8 maja, 17:00
Zapora Porąbka 2-0 Orzeł Kozy 9 maja, 17:00
Wilamowiczanka Wilamowice 2-3 Cukrownik Chybie 8 maja, 17:00
Morcinek Kaczyce 1-0 Kuźnia Ustroń 9 maja, 17:00
Soła Kobiernice 3-1 Sokół Zabrzeg 8 maja, 17:00

Kolejka 25 - 15-16 maja

Soła Kobiernice 0-3 Beskid Skoczów 15 maja, 17:00
Sokół Zabrzeg 0-3 Morcinek Kaczyce 16 maja, 17:00
Kuźnia Ustroń 2-0 Wilamowiczanka Wilamowice 15 maja, 17:00
Cukrownik Chybie 0-1 Zapora Porąbka 15 maja, 17:00
Orzeł Kozy 0-3 Tempo Puńców 15 maja, 17:00
Podhalanka Milówka 0-6 LKS Bestwina 15 maja, 17:00
Beskid Gilowice 2-1 Skałka Żabnica 16 maja, 17:00
Sokół Hecznarowice 1-2 LKS Czaniec 15 maja, 17:00

Kolejka 26 - 22-23 maja

Beskid Skoczów 5-0 Sokół Hecznarowice 22 maja, 17:00
LKS Czaniec 2-0 Beskid Gilowice 22 maja, 17:00
Skałka Żabnica 0-1 Podhalanka Milówka 23 maja, 15:00
LKS Bestwina 0-0 Orzeł Kozy 23 maja, 11:00
Tempo Puńców 3-1 Cukrownik Chybie 22 maja, 17:00
Zapora Porąbka 3-1 Kuźnia Ustroń 23 maja, 15:00
Wilamowiczanka Wilamowice 2-0 Sokół Zabrzeg 22 maja, 17:00
Morcinek Kaczyce 3-1 Soła Kobiernice 23 maja, 17:00

Kolejka 27 - 28-30 maja

Morcinek Kaczyce 1-1 Beskid Skoczów 19 maja
Soła Kobiernice 1-1 Wilamowiczanka Wilamowice 28 maja, 18:00
Sokół Zabrzeg 1-3 Zapora Porąbka 30 maja, 17:00
Kuźnia Ustroń 3-0 Tempo Puńców 29 maja, 17:00
(wo)
przerwany w 85. minucie przy stanie 2-0 z powodu uderzenia sędziego przez zawodnika gości
Cukrownik Chybie 1-1 LKS Bestwina 29 maja, 17:00
Orzeł Kozy 1-0 Skałka Żabnica 29 maja, 17:00
Podhalanka Milówka 2-1 LKS Czaniec 29 maja, 17:00
Beskid Gilowice 2-2 Sokół Hecznarowice 30 maja, 17:00

Kolejka 28 - 5-6 czerwca

Beskid Skoczów 5-1 Beskid Gilowice 5 czerwca, 17:00
Sokół Hecznarowice 4-1 Podhalanka Milówka 6 czerwca, 17:00
LKS Czaniec 4-0 Orzeł Kozy 5 czerwca, 17:00
Skałka Żabnica 2-1 Cukrownik Chybie 6 czerwca, 17:00
LKS Bestwina 0-6 Kuźnia Ustroń 6 czerwca, 17:00
Tempo Puńców 4-2 Sokół Zabrzeg 5 czerwca, 17:00
Zapora Porąbka 1-1 Soła Kobiernice 6 czerwca, 15:00
Wilamowiczanka Wilamowice 1-1 Morcinek Kaczyce 5 czerwca, 17:00

Kolejka 29 - 13 czerwca

Wilamowiczanka Wilamowice 0-1 Beskid Skoczów 13 czerwca, 17:00
Morcinek Kaczyce 4-0 Zapora Porąbka 13 czerwca, 17:00
Soła Kobiernice 5-1 Tempo Puńców 13 czerwca, 17:00
Sokół Zabrzeg 3-2 LKS Bestwina 13 czerwca, 17:00
Kuźnia Ustroń 3-0 Skałka Żabnica 13 czerwca, 17:00
Cukrownik Chybie 0-4 LKS Czaniec 13 czerwca, 17:00
Orzeł Kozy 0-0 Sokół Hecznarowice 13 czerwca, 17:00
Podhalanka Milówka 1-2 Beskid Gilowice 13 czerwca, 17:00

Kolejka 30 - 19 czerwca

Beskid Skoczów 4-2 Podhalanka Milówka 19 czerwca, 17:00
Beskid Gilowice 1-0 Orzeł Kozy 19 czerwca, 17:00
Sokół Hecznarowice 0-3 Cukrownik Chybie 19 czerwca, 17:00
LKS Czaniec 0-0 Kuźnia Ustroń 19 czerwca, 17:00
Skałka Żabnica 4-2 Sokół Zabrzeg 19 czerwca, 17:00
LKS Bestwina 1-1 Soła Kobiernice 19 czerwca, 17:00
Tempo Puńców 1-1 Morcinek Kaczyce 19 czerwca, 17:00
Zapora Porąbka 2-1 Wilamowiczanka Wilamowice 19 czerwca, 17:00

Baraże o udział w IV lidze (śląska)

IV liga 2003/2004 (śląska II)

Liga okręgowa 2003/2004 (Katowice I)
Liga okręgowa 2003/2004 (Katowice II)
Liga okręgowa 2003/2004 (Katowice III)
Liga okręgowa 2003/2004 (Katowice IV)

Klasa A 2003/2004 (Bielsko-Biała)
Klasa A 2003/2004 (Skoczów)
Klasa A 2003/2004 (Żywiec)

Autor: Marcin Kasprzak
Kontakt: slaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas