[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2003/2004, grupa: Bielsko-Biała
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Podbeskidzie II Bielsko-Biała 22 56 18 2 2 86-19 10 1 0 55-6 8 1 2 31-13
2.  Rekord Bielsko-Biała 22 47 15 2 5 52-24 8 1 2 26-6 7 1 3 26-18
3.  Żar Międzybrodzie Bialskie 22 44 14 2 6 41-24 9 0 2 29-12 5 2 4 12-12
4.  Sokół Buczkowice 22 36 11 3 8 55-46 7 1 3 34-18 4 2 5 21-28
5.  GLKS Wilkowice 22 33 10 3 9 44-41 6 2 3 28-14 4 1 6 16-27
6.  Przełom Kaniów 22 32 10 2 10 45-37 7 1 3 30-14 3 1 7 15-23
7.  Groń Bujaków 22 29 9 2 11 37-42 5 1 5 19-12 4 1 6 18-30
8.  Drzewiarz Jasienica 22 28 8 4 10 40-41 6 1 4 24-16 2 3 6 16-25
9.  Zamek Grodziec Śląski 22 23 6 5 11 32-48 4 3 4 23-22 2 2 7 9-26
10.  Pionier Pisarzowice 22 21 6 3 13 31-56 5 2 4 18-29 1 1 9 13-27
11.  KS Bestwinka 22 16 4 4 14 23-68 3 3 5 13-21 1 1 9 10-47
12.  Zapora Wapienica (Bielsko-Biała) 22 14 4 2 16 28-68 4 1 6 17-28 0 1 10 11-40
Invest Godziszka rozgrywał mecze na stadionie COS w Szczyrku.
W rundzie wiosennej Podbeskidzie II Bielsko-Biała rozgrywało swoje spotkania na stadionie Kontaktu Czechowice-Dziedzice.
Invest Godziszka wycofał się z rozgrywek po rundzie jesiennej. Jego wyniki zostały anulowane.
LKS II Czaniec wycofał się z rozgrywek po rundzie jesiennej. Jego wyniki zostały anulowane.
Decyzją BOZPN, awans do klasy okręgowej uzyskał także zespół z 2. miejsca, w związku z wygraniem ligi przez Podbeskidzie II Bielsko-Biała.
Decyzją BOZPN, Zapora Wapienica utrzymała się w Klasie A, w związku z powiększeniem ligi w sezonie 2004/2005.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
 1 Podbeskidzie II Bielsko-Biała    4-0 0-0 9-0 9-0 5-1 7-0 7-3 1-0 2-1 8-0 3-1 
 2 Rekord Bielsko-Biała0-3     2-0 3-0* 0-1 5-1 4-1 4-0 0-0 1-0 1-0 6-0 
 3 Żar Międzybrodzie Bialskie2-1 1-3     3-2 2-1 0-1 3-0 2-1 5-1 3-1 4-0 4-1 
 4 Sokół Buczkowice3-5 4-0 2-0     1-2 2-1 1-2 3-1 5-1 3-0 5-5 5-1 
 5 GLKS Wilkowice1-3 1-2 0-1 1-1     4-2 0-0 4-2 3-0 4-3 5-0 5-0 
 6 Przełom Kaniów0-2 0-2 2-1 3-1 4-1     4-1 1-1 1-3 3-1 8-0 4-1 
 7 Groń Bujaków1-2 1-2 1-2 0-2 4-2 1-0     0-1 0-0 4-1 5-0 2-0 
 8 Drzewiarz Jasienica2-3 0-2 2-0 3-4 2-1 0-2 3-2     5-0 1-1 3-0 3-1 
 9 Zamek Grodziec Śląski1-1 3-3 1-3 0-4 1-3 4-1 1-4 1-1     4-0 4-0 3-2 
 10 Pionier Pisarzowice0-8 1-7 0-0 2-4 1-1 1-0 3-1 2-1 3-1     1-3 4-3 
 11 KS Bestwinka0-3 1-0 1-3 3-2 0-3* 1-1 3-5 1-1 0-1 2-1     1-1 
 12 Zapora Wapienica (Bielsko-Biała)3-0* 2-5 1-2 1-1 3-1 0-5 1-2 0-4 3-2 0-4 3-2     

Kolejka 1 - 16-17 sierpnia

Drzewiarz Jasienica 3-1 Zapora Wapienica (Bielsko-Biała) 3 września
w Landku
Groń Bujaków 1-2 Podbeskidzie II Bielsko-Biała
Przełom Kaniów 3-1 Pionier Pisarzowice
Sokół Buczkowice - LKS II Czaniec
było 3-1, anulowany
Żar Międzybrodzie Bialskie 4-0 KS Bestwinka
Zamek Grodziec Śląski 3-3 Rekord Bielsko-Biała
Invest Godziszka - GLKS Wilkowice
było 0-3, anulowany

Kolejka 2 - 23-24 sierpnia

Zapora Wapienica (Bielsko-Biała) 3-1 GLKS Wilkowice
w Grodźcu
Rekord Bielsko-Biała - Invest Godziszka
było 6-0, anulowany
KS Bestwinka 0-1 Zamek Grodziec Śląski
LKS II Czaniec - Żar Międzybrodzie Bialskie
było 2-5, anulowany
Pionier Pisarzowice 2-4 Sokół Buczkowice
Podbeskidzie II Bielsko-Biała 5-1 Przełom Kaniów
Drzewiarz Jasienica 3-2 Groń Bujaków

Kolejka 3 - 30-31 sierpnia

Groń Bujaków 2-0 Zapora Wapienica (Bielsko-Biała)
Przełom Kaniów 1-1 Drzewiarz Jasienica
Sokół Buczkowice 3-5 Podbeskidzie II Bielsko-Biała
Żar Międzybrodzie Bialskie 3-1 Pionier Pisarzowice
Zamek Grodziec Śląski - LKS II Czaniec
było 5-0, anulowany
Invest Godziszka - KS Bestwinka
było 2-2, anulowany
GLKS Wilkowice 1-2 Rekord Bielsko-Biała

Kolejka 4 - 6-7 września

Zapora Wapienica (Bielsko-Biała) 2-5 Rekord Bielsko-Biała
KS Bestwinka 0-3 GLKS Wilkowice
(wo)
na boisku 3-2
LKS II Czaniec - Invest Godziszka
było 2-3, anulowany
Pionier Pisarzowice 3-1 Zamek Grodziec Śląski
Podbeskidzie II Bielsko-Biała 0-0 Żar Międzybrodzie Bialskie
Drzewiarz Jasienica 3-4 Sokół Buczkowice
Groń Bujaków 1-0 Przełom Kaniów

Kolejka 5 - 13-14 września

Przełom Kaniów 4-1 Zapora Wapienica (Bielsko-Biała)
Sokół Buczkowice 1-2 Groń Bujaków
Żar Międzybrodzie Bialskie 2-1 Drzewiarz Jasienica
Zamek Grodziec Śląski 1-1 Podbeskidzie II Bielsko-Biała
Invest Godziszka - Pionier Pisarzowice
było 0-4, anulowany
GLKS Wilkowice - LKS II Czaniec
było 3-1, anulowany
Rekord Bielsko-Biała 1-0 KS Bestwinka

Kolejka 6 - 20-21 września

Zapora Wapienica (Bielsko-Biała) 3-2 KS Bestwinka
LKS II Czaniec - Rekord Bielsko-Biała
było 2-4, anulowany
Pionier Pisarzowice 1-1 GLKS Wilkowice
Podbeskidzie II Bielsko-Biała - Invest Godziszka
było 12-1, anulowany
Drzewiarz Jasienica 5-0 Zamek Grodziec Śląski
Groń Bujaków 1-2 Żar Międzybrodzie Bialskie
Przełom Kaniów 3-1 Sokół Buczkowice

Kolejka 7 - 27-28 września

Sokół Buczkowice 5-1 Zapora Wapienica (Bielsko-Biała)
Żar Międzybrodzie Bialskie 0-1 Przełom Kaniów
Zamek Grodziec Śląski 1-4 Groń Bujaków
Invest Godziszka - Drzewiarz Jasienica
było 1-0, anulowany
GLKS Wilkowice 1-3 Podbeskidzie II Bielsko-Biała
Rekord Bielsko-Biała 1-0 Pionier Pisarzowice
KS Bestwinka - LKS II Czaniec
było 0-2, anulowany

Kolejka 8 - 4-5 października

Zapora Wapienica (Bielsko-Biała) - LKS II Czaniec
drużyna gości nie dojechała, zweryfikowany na 3-0 (wo), później anulowany
Pionier Pisarzowice 1-3 KS Bestwinka
Podbeskidzie II Bielsko-Biała 4-0 Rekord Bielsko-Biała
Drzewiarz Jasienica 2-1 GLKS Wilkowice
Groń Bujaków - Invest Godziszka
było 7-0, anulowany
Przełom Kaniów 1-3 Zamek Grodziec Śląski
Sokół Buczkowice 2-0 Żar Międzybrodzie Bialskie

Kolejka 9 - 11-12 października

Żar Międzybrodzie Bialskie 4-1 Zapora Wapienica (Bielsko-Biała)
Zamek Grodziec Śląski 0-4 Sokół Buczkowice
Invest Godziszka - Przełom Kaniów
było 1-5, anulowany
GLKS Wilkowice 0-0 Groń Bujaków
Rekord Bielsko-Biała 4-0 Drzewiarz Jasienica
KS Bestwinka 0-3 Podbeskidzie II Bielsko-Biała
LKS II Czaniec - Pionier Pisarzowice
było 0-3, anulowany

Kolejka 10 - 18-19 października

Zapora Wapienica (Bielsko-Biała) 0-4 Pionier Pisarzowice
Podbeskidzie II Bielsko-Biała - LKS II Czaniec
było 5-0, anulowany
Drzewiarz Jasienica 3-0 KS Bestwinka
Groń Bujaków 1-2 Rekord Bielsko-Biała
Przełom Kaniów 4-1 GLKS Wilkowice
Sokół Buczkowice - Invest Godziszka
było 2-0, anulowany
Żar Międzybrodzie Bialskie 5-1 Zamek Grodziec Śląski

Kolejka 11 - 25-26 października

Zamek Grodziec Śląski 3-2 Zapora Wapienica (Bielsko-Biała)
Invest Godziszka - Żar Międzybrodzie Bialskie
było 4-3, anulowany
GLKS Wilkowice 1-1 Sokół Buczkowice
Rekord Bielsko-Biała 5-1 Przełom Kaniów
KS Bestwinka 3-5 Groń Bujaków
LKS II Czaniec - Drzewiarz Jasienica
było 1-5, anulowany
Pionier Pisarzowice 0-8 Podbeskidzie II Bielsko-Biała

Kolejka 12 - 2 listopada

Zapora Wapienica (Bielsko-Biała) 3-0 Podbeskidzie II Bielsko-Biała
(wo)
na boisku 1-4; w drużynie gości grali nieuprawnieni zawodnicy
Drzewiarz Jasienica 1-1 Pionier Pisarzowice
Groń Bujaków - LKS II Czaniec
było 6-0, anulowany
Przełom Kaniów 8-0 KS Bestwinka
Sokół Buczkowice 4-0 Rekord Bielsko-Biała
Żar Międzybrodzie Bialskie 2-1 GLKS Wilkowice
Zamek Grodziec Śląski - Invest Godziszka
było 2-1, anulowany

Kolejka 13 - 8-9 listopada

Invest Godziszka - Zapora Wapienica (Bielsko-Biała)
było 3-0, anulowany
GLKS Wilkowice 3-0 Zamek Grodziec Śląski
Rekord Bielsko-Biała 2-0 Żar Międzybrodzie Bialskie
KS Bestwinka 3-2 Sokół Buczkowice
LKS II Czaniec - Przełom Kaniów
było 2-1, anulowany
Pionier Pisarzowice 3-1 Groń Bujaków
Podbeskidzie II Bielsko-Biała 7-3 Drzewiarz Jasienica

Kolejka 14 - 4 kwietnia

Pauza: Sokół Buczkowice, GLKS Wilkowice.
 
Zapora Wapienica (Bielsko-Biała) 0-4 Drzewiarz Jasienica
Podbeskidzie II Bielsko-Biała 7-0 Groń Bujaków
Pionier Pisarzowice 1-0 Przełom Kaniów
KS Bestwinka 1-3 Żar Międzybrodzie Bialskie
Rekord Bielsko-Biała 0-0 Zamek Grodziec Śląski

Kolejka 15 - 10-12 kwietnia

Pauza: Żar Międzybrodzie Bialskie, Rekord Bielsko-Biała.
 
GLKS Wilkowice 5-0 Zapora Wapienica (Bielsko-Biała)
Zamek Grodziec Śląski 4-0 KS Bestwinka
Sokół Buczkowice 3-0 Pionier Pisarzowice
Przełom Kaniów 0-2 Podbeskidzie II Bielsko-Biała
Groń Bujaków 0-1 Drzewiarz Jasienica

Kolejka 16 - 17-18 kwietnia

Pauza: KS Bestwinka, Zamek Grodziec Śląski.
 
Zapora Wapienica (Bielsko-Biała) 1-2 Groń Bujaków
Drzewiarz Jasienica 0-2 Przełom Kaniów
Podbeskidzie II Bielsko-Biała 9-0 Sokół Buczkowice
Pionier Pisarzowice 0-0 Żar Międzybrodzie Bialskie
Rekord Bielsko-Biała 0-1 GLKS Wilkowice

Kolejka 17 - 24-25 kwietnia

Rekord Bielsko-Biała 6-0 Zapora Wapienica (Bielsko-Biała)
GLKS Wilkowice 5-0 KS Bestwinka
Zamek Grodziec Śląski 4-0 Pionier Pisarzowice
Żar Międzybrodzie Bialskie 2-1 Podbeskidzie II Bielsko-Biała
Sokół Buczkowice 3-1 Drzewiarz Jasienica
Przełom Kaniów 4-1 Groń Bujaków

Kolejka 18 - 1-2 maja

Pauza: GLKS Wilkowice, Pionier Pisarzowice.
 
Zapora Wapienica (Bielsko-Biała) 0-5 Przełom Kaniów
Groń Bujaków 0-2 Sokół Buczkowice
Drzewiarz Jasienica 2-0 Żar Międzybrodzie Bialskie
Podbeskidzie II Bielsko-Biała 1-0 Zamek Grodziec Śląski 26 maja
pierwotnie przerwany po pierwszej połowie, przy stanie 1-0, z powodu ulewy; powtórzony
KS Bestwinka 1-0 Rekord Bielsko-Biała

Kolejka 19 - 9 maja

Pauza: Rekord Bielsko-Biała, Podbeskidzie II Bielsko-Biała.
 
KS Bestwinka 1-1 Zapora Wapienica (Bielsko-Biała)
GLKS Wilkowice 4-3 Pionier Pisarzowice
Zamek Grodziec Śląski 1-1 Drzewiarz Jasienica
Żar Międzybrodzie Bialskie 3-0 Groń Bujaków
Sokół Buczkowice 2-1 Przełom Kaniów

Kolejka 20 - 15-16 maja

Pauza: Drzewiarz Jasienica, KS Bestwinka.
 
Zapora Wapienica (Bielsko-Biała) 1-1 Sokół Buczkowice
Przełom Kaniów 2-1 Żar Międzybrodzie Bialskie
Groń Bujaków 0-0 Zamek Grodziec Śląski
Podbeskidzie II Bielsko-Biała 9-0 GLKS Wilkowice
Pionier Pisarzowice 1-7 Rekord Bielsko-Biała

Kolejka 21 - 23 maja

Pauza: Groń Bujaków, Zapora Wapienica (Bielsko-Biała).
 
KS Bestwinka 2-1 Pionier Pisarzowice
Rekord Bielsko-Biała 0-3 Podbeskidzie II Bielsko-Biała
GLKS Wilkowice 4-2 Drzewiarz Jasienica
Zamek Grodziec Śląski 4-1 Przełom Kaniów
Żar Międzybrodzie Bialskie 3-2 Sokół Buczkowice

Kolejka 22 - 29-30 maja

Pauza: Przełom Kaniów, Pionier Pisarzowice.
 
Zapora Wapienica (Bielsko-Biała) 1-2 Żar Międzybrodzie Bialskie
Sokół Buczkowice 5-1 Zamek Grodziec Śląski
Groń Bujaków 4-2 GLKS Wilkowice
Drzewiarz Jasienica 0-2 Rekord Bielsko-Biała
Podbeskidzie II Bielsko-Biała 8-0 KS Bestwinka

Kolejka 23 - 6 czerwca

Pauza: Sokół Buczkowice, Podbeskidzie II Bielsko-Biała.
 
Pionier Pisarzowice 4-3 Zapora Wapienica (Bielsko-Biała)
KS Bestwinka 1-1 Drzewiarz Jasienica
Rekord Bielsko-Biała 4-1 Groń Bujaków
GLKS Wilkowice 4-2 Przełom Kaniów
Zamek Grodziec Śląski 1-3 Żar Międzybrodzie Bialskie

Kolejka 24 - 10 czerwca

Pauza: Żar Międzybrodzie Bialskie, Drzewiarz Jasienica.
 
Zapora Wapienica (Bielsko-Biała) 3-2 Zamek Grodziec Śląski
Sokół Buczkowice 1-2 GLKS Wilkowice
Przełom Kaniów 0-2 Rekord Bielsko-Biała
Groń Bujaków 5-0 KS Bestwinka
Podbeskidzie II Bielsko-Biała 2-1 Pionier Pisarzowice

Kolejka 25 - 13 czerwca

Pauza: Groń Bujaków, Zamek Grodziec Śląski.
 
Podbeskidzie II Bielsko-Biała 3-1 Zapora Wapienica (Bielsko-Biała)
Pionier Pisarzowice 2-1 Drzewiarz Jasienica
KS Bestwinka 1-1 Przełom Kaniów
Rekord Bielsko-Biała 3-0 Sokół Buczkowice
(wo)
na boisku 2-0
GLKS Wilkowice 0-1 Żar Międzybrodzie Bialskie

Kolejka 26 - 20 czerwca

Pauza: Zapora Wapienica (Bielsko-Biała), Przełom Kaniów.
 
Zamek Grodziec Śląski 1-3 GLKS Wilkowice
Żar Międzybrodzie Bialskie 1-3 Rekord Bielsko-Biała
Sokół Buczkowice 5-5 KS Bestwinka
Groń Bujaków 4-1 Pionier Pisarzowice
Drzewiarz Jasienica 2-3 Podbeskidzie II Bielsko-Biała

Liga okręgowa 2003/2004 (Bielsko-Biała)

Klasa A 2003/2004 (Skoczów)
Klasa A 2003/2004 (Żywiec)

Klasa B 2003/2004 (Bielsko-Biała)

Autor: Marcin Kasprzak
Kontakt: slaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas