[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Liga okręgowa 2003/2004, grupa: Katowice III
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Energetyk ROW Rybnik 30 72 23 3 4 98-27 11 2 2 54-14 12 1 2 44-13
2.  Naprzód Czyżowice 30 59 17 8 5 65-33 12 2 1 39-16 5 6 4 26-17
3.  Gwiazda Skrzyszów 30 57 17 6 7 61-26 9 3 3 40-9 8 3 4 21-17
4.  Start Mszana 30 52 15 7 8 44-38 9 4 2 21-15 6 3 6 23-23
5.  LKS Krzyżanowice (k. Raciborza) 30 50 15 5 10 57-55 11 0 4 36-17 4 5 6 21-38
6.  Górnik Radlin 30 44 12 8 10 45-42 10 5 0 33-12 2 3 10 12-30
7.  Rymer Rybnik 30 41 13 2 15 37-35 8 1 6 25-17 5 1 9 12-18
8.  KS Kuźnia Raciborska 30 38 10 8 12 52-65 5 6 4 29-27 5 2 8 23-38
9.  Płomień Połomia 30 37 11 4 15 39-44 8 3 4 22-16 3 1 11 17-28 2 6 2 0 0 4-0
10.  Czarni Gorzyce 30 37 11 4 15 50-68 6 3 6 29-31 5 1 9 21-37 2 0 0 0 2 0-4
11.  Naprzód Syrynia 30 36 9 9 12 40-60 4 5 6 16-27 5 4 6 24-33 4 10 3 1 0 8-2
12.  Naprzód Rydułtowy 30 36 9 9 12 38-43 7 3 5 21-18 2 6 7 17-25 4 4 1 1 2 4-5
13.  Jedność Jejkowice 30 36 11 3 16 48-50 8 1 6 32-18 3 2 10 16-32 4 3 1 0 3 3-8
14.  Silesia Lubomia 30 35 9 8 13 54-59 6 4 5 35-25 3 4 8 19-34
15.  LKS Chałupki (k. Raciborza) 30 27 6 9 15 38-66 3 5 7 18-25 3 4 8 20-41
16.  Pierwszy Chwałowice (Rybnik) 30 15 4 3 23 26-81 4 1 10 19-36 0 2 13 7-45

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Energetyk ROW Rybnik    0-2 0-0 5-1 7-0 5-1 2-0 6-1 3-2 4-1 6-0 1-1 4-1 2-4 4-0 5-0 
 2 Naprzód Czyżowice3-2     4-0 2-1 3-1 4-1 2-2 3-1 3-1 2-3 3-1 1-1 1-0 3-1 3-1 2-0 
 3 Gwiazda Skrzyszów0-1 2-1     1-1 3-0 3-0 0-1 6-0 2-0 5-0 0-1 0-0 2-0 7-0 6-1 3-3 
 4 Start Mszana0-2 0-0 0-2     1-1 2-1 2-1 2-0 2-1 2-1 2-2 2-1 2-1 0-0 3-2 1-0 
 5 LKS Krzyżanowice (k. Raciborza)1-2 4-3 0-1 2-3     2-1 2-1 1-2 1-0 2-0 3-2 3-0 3-1 4-0 5-1 3-0 
 6 Górnik Radlin2-2 2-2 2-1 0-0 7-2     1-0 2-1 1-0 4-0 1-0 2-1 1-1 2-2 4-0 2-0 
 7 Rymer Rybnik0-2 0-1 0-1 2-0 3-1 1-0     3-1 1-0 1-3 3-3 3-1 0-1 2-1 1-2 5-0 
 8 KS Kuźnia Raciborska2-4 2-2 1-1 3-4 2-3 0-0 2-1     2-1 1-1 0-2 2-2 4-1 2-1 3-3 3-1 
 9 Płomień Połomia1-0 1-0 0-1 0-3 1-1 4-2 1-0 1-2     1-0 2-3 3-3 1-1 2-0 3-0 1-0 
 10 Czarni Gorzyce1-5 2-2 0-4 2-3 6-3 2-1 0-1 2-2 0-3     3-2 1-1 2-0 3-0 1-4 4-0 
 11 Naprzód Syrynia1-7 0-0 0-1 1-5 2-2 0-0 1-0 1-1 0-1 1-3     2-0 2-0 1-4 1-1 3-2 
 12 Naprzód Rydułtowy0-1 1-0 4-1 1-0 2-3 4-0 2-1 0-3 1-0 0-4 1-1     3-1 1-1 0-1 1-1 
 13 Jedność Jejkowice0-1 2-3 0-1 2-0 0-0 1-2 0-1 5-2 4-2 4-0 1-3 1-0     4-2 4-1 4-0 
 14 Silesia Lubomia0-3 1-1 3-2 0-0 1-2 0-0 0-2 4-2 4-1 5-0 6-1 1-4 4-5     2-2 4-0 
 15 LKS Chałupki (k. Raciborza)1-5 0-1 1-1 2-1 0-0 2-0 0-1 2-3 0-0 2-5 2-2 1-2 0-3 1-1     4-0 
 16 Pierwszy Chwałowice (Rybnik)1-7 0-8 2-4 0-1 0-2 0-3 3-0 0-2 4-5 3-0 0-1 2-0 3-0 0-2 1-1     

Kolejka 1 - 9-10 sierpnia

Naprzód Czyżowice 2-2 Rymer Rybnik
Jedność Jejkowice 4-0 Pierwszy Chwałowice (Rybnik)
Płomień Połomia 3-3 Naprzód Rydułtowy
Start Mszana 2-1 Górnik Radlin
Energetyk ROW Rybnik 6-1 KS Kuźnia Raciborska
Gwiazda Skrzyszów 3-0 LKS Krzyżanowice (k. Raciborza)
Czarni Gorzyce 1-4 LKS Chałupki (k. Raciborza)
Naprzód Syrynia 1-4 Silesia Lubomia

Kolejka 2 - 16-17 sierpnia

Rymer Rybnik 2-1 Silesia Lubomia
LKS Chałupki (k. Raciborza) 2-2 Naprzód Syrynia
LKS Krzyżanowice (k. Raciborza) 2-0 Czarni Gorzyce
KS Kuźnia Raciborska 1-1 Gwiazda Skrzyszów
Górnik Radlin 2-2 Energetyk ROW Rybnik
Naprzód Rydułtowy 1-0 Start Mszana
Pierwszy Chwałowice (Rybnik) 4-5 Płomień Połomia
Naprzód Czyżowice 1-0 Jedność Jejkowice

Kolejka 3 - 23-24 sierpnia

Jedność Jejkowice 0-1 Rymer Rybnik
Płomień Połomia 1-0 Naprzód Czyżowice
Start Mszana 1-0 Pierwszy Chwałowice (Rybnik)
Energetyk ROW Rybnik 1-1 Naprzód Rydułtowy
Gwiazda Skrzyszów 3-0 Górnik Radlin
Czarni Gorzyce 2-2 KS Kuźnia Raciborska
Naprzód Syrynia 2-2 LKS Krzyżanowice (k. Raciborza)
Silesia Lubomia 2-2 LKS Chałupki (k. Raciborza)

Kolejka 4 - 30-31 sierpnia

Rymer Rybnik 1-2 LKS Chałupki (k. Raciborza)
LKS Krzyżanowice (k. Raciborza) 4-0 Silesia Lubomia
KS Kuźnia Raciborska 0-2 Naprzód Syrynia
Górnik Radlin 4-0 Czarni Gorzyce
Naprzód Rydułtowy 4-1 Gwiazda Skrzyszów
Pierwszy Chwałowice (Rybnik) 1-7 Energetyk ROW Rybnik
Naprzód Czyżowice 2-1 Start Mszana
Jedność Jejkowice 4-2 Płomień Połomia

Kolejka 5 - 6-7 września

Płomień Połomia 1-0 Rymer Rybnik
Start Mszana 2-1 Jedność Jejkowice
Energetyk ROW Rybnik 0-2 Naprzód Czyżowice
Gwiazda Skrzyszów 3-3 Pierwszy Chwałowice (Rybnik)
Czarni Gorzyce 1-1 Naprzód Rydułtowy
Naprzód Syrynia 0-0 Górnik Radlin
Silesia Lubomia 4-2 KS Kuźnia Raciborska
LKS Chałupki (k. Raciborza) 0-0 LKS Krzyżanowice (k. Raciborza)

Kolejka 6 - 13-14 września

Rymer Rybnik 3-1 LKS Krzyżanowice (k. Raciborza)
KS Kuźnia Raciborska 3-3 LKS Chałupki (k. Raciborza)
Górnik Radlin 2-2 Silesia Lubomia
Naprzód Rydułtowy 1-1 Naprzód Syrynia
Pierwszy Chwałowice (Rybnik) 3-0 Czarni Gorzyce
Naprzód Czyżowice 4-0 Gwiazda Skrzyszów
Jedność Jejkowice 0-1 Energetyk ROW Rybnik
Płomień Połomia 0-3 Start Mszana

Kolejka 7 - 20-21 września

Start Mszana 2-1 Rymer Rybnik
Energetyk ROW Rybnik 3-2 Płomień Połomia
Gwiazda Skrzyszów 2-0 Jedność Jejkowice
Czarni Gorzyce 2-2 Naprzód Czyżowice
Naprzód Syrynia 3-2 Pierwszy Chwałowice (Rybnik)
Silesia Lubomia 1-4 Naprzód Rydułtowy
LKS Chałupki (k. Raciborza) 2-0 Górnik Radlin
LKS Krzyżanowice (k. Raciborza) 1-2 KS Kuźnia Raciborska

Kolejka 8 - 27-28 września

Rymer Rybnik 3-1 KS Kuźnia Raciborska
Górnik Radlin 7-2 LKS Krzyżanowice (k. Raciborza)
Naprzód Rydułtowy 0-1 LKS Chałupki (k. Raciborza)
Pierwszy Chwałowice (Rybnik) 0-2 Silesia Lubomia
Naprzód Czyżowice 3-1 Naprzód Syrynia
Jedność Jejkowice 4-0 Czarni Gorzyce
Płomień Połomia 0-1 Gwiazda Skrzyszów
Start Mszana 0-2 Energetyk ROW Rybnik

Kolejka 9 - 4-5 października

Energetyk ROW Rybnik 2-0 Rymer Rybnik
Gwiazda Skrzyszów 1-1 Start Mszana
Czarni Gorzyce 0-3 Płomień Połomia
Naprzód Syrynia 2-0 Jedność Jejkowice
Silesia Lubomia 1-1 Naprzód Czyżowice
LKS Chałupki (k. Raciborza) 4-0 Pierwszy Chwałowice (Rybnik)
LKS Krzyżanowice (k. Raciborza) 3-0 Naprzód Rydułtowy
KS Kuźnia Raciborska 0-0 Górnik Radlin

Kolejka 10 - 11-12 października

Rymer Rybnik 1-0 Górnik Radlin 22 października
Naprzód Rydułtowy 0-3 KS Kuźnia Raciborska
Pierwszy Chwałowice (Rybnik) 0-2 LKS Krzyżanowice (k. Raciborza)
Naprzód Czyżowice 3-1 LKS Chałupki (k. Raciborza)
Jedność Jejkowice 4-2 Silesia Lubomia
Płomień Połomia 2-3 Naprzód Syrynia
Start Mszana 2-1 Czarni Gorzyce
Energetyk ROW Rybnik 0-0 Gwiazda Skrzyszów

Kolejka 11 - 18-19 października

Gwiazda Skrzyszów 0-1 Rymer Rybnik
Czarni Gorzyce 1-5 Energetyk ROW Rybnik
Naprzód Syrynia 1-5 Start Mszana
Silesia Lubomia 4-1 Płomień Połomia
LKS Chałupki (k. Raciborza) 0-3 Jedność Jejkowice
LKS Krzyżanowice (k. Raciborza) 4-3 Naprzód Czyżowice
KS Kuźnia Raciborska 3-1 Pierwszy Chwałowice (Rybnik)
Górnik Radlin 2-1 Naprzód Rydułtowy

Kolejka 12 - 25-26 października

Rymer Rybnik 3-1 Naprzód Rydułtowy
Pierwszy Chwałowice (Rybnik) 0-3 Górnik Radlin
Naprzód Czyżowice 3-1 KS Kuźnia Raciborska
Jedność Jejkowice 0-0 LKS Krzyżanowice (k. Raciborza)
Płomień Połomia 3-0 LKS Chałupki (k. Raciborza)
Start Mszana 0-0 Silesia Lubomia
Energetyk ROW Rybnik 6-0 Naprzód Syrynia
Gwiazda Skrzyszów 5-0 Czarni Gorzyce

Kolejka 13 - 29 października

Czarni Gorzyce 0-1 Rymer Rybnik
Naprzód Syrynia 0-1 Gwiazda Skrzyszów
Silesia Lubomia 0-3 Energetyk ROW Rybnik
LKS Chałupki (k. Raciborza) 2-1 Start Mszana
LKS Krzyżanowice (k. Raciborza) 1-0 Płomień Połomia
KS Kuźnia Raciborska 4-1 Jedność Jejkowice
Górnik Radlin 2-2 Naprzód Czyżowice
Naprzód Rydułtowy 1-1 Pierwszy Chwałowice (Rybnik) 11 listopada

Kolejka 14 - 8-9 listopada

Rymer Rybnik 5-0 Pierwszy Chwałowice (Rybnik)
Naprzód Czyżowice 1-1 Naprzód Rydułtowy
Jedność Jejkowice 1-2 Górnik Radlin
Płomień Połomia 1-2 KS Kuźnia Raciborska
Start Mszana 1-1 LKS Krzyżanowice (k. Raciborza)
Energetyk ROW Rybnik 4-0 LKS Chałupki (k. Raciborza)
Gwiazda Skrzyszów 7-0 Silesia Lubomia
Czarni Gorzyce 3-2 Naprzód Syrynia

Kolejka 15 - 15-16 listopada

Naprzód Syrynia 1-0 Rymer Rybnik
Silesia Lubomia 5-0 Czarni Gorzyce
LKS Chałupki (k. Raciborza) 1-1 Gwiazda Skrzyszów
LKS Krzyżanowice (k. Raciborza) 1-2 Energetyk ROW Rybnik
KS Kuźnia Raciborska 3-4 Start Mszana
Górnik Radlin 1-0 Płomień Połomia
Naprzód Rydułtowy 3-1 Jedność Jejkowice
Pierwszy Chwałowice (Rybnik) 0-8 Naprzód Czyżowice

Kolejka 16 (pierwotnie 18) - 27-28 marca

Rymer Rybnik 0-1 Jedność Jejkowice
Naprzód Czyżowice 3-1 Płomień Połomia 12 maja
w pierwotnym terminie nie odbył się z powodu złych warunków atmosferycznych
Pierwszy Chwałowice (Rybnik) 0-1 Start Mszana
Naprzód Rydułtowy 0-1 Energetyk ROW Rybnik 12 maja
w pierwotnym terminie nie odbył się z powodu złych warunków atmosferycznych
Górnik Radlin 2-1 Gwiazda Skrzyszów 12 maja
w pierwotnym terminie nie odbył się z powodu złych warunków atmosferycznych
KS Kuźnia Raciborska 1-1 Czarni Gorzyce
LKS Krzyżanowice (k. Raciborza) 3-2 Naprzód Syrynia
LKS Chałupki (k. Raciborza) 1-1 Silesia Lubomia

Kolejka 17 (pierwotnie 19) - 3-4 kwietnia

LKS Chałupki (k. Raciborza) 0-1 Rymer Rybnik
Silesia Lubomia 1-2 LKS Krzyżanowice (k. Raciborza)
Naprzód Syrynia 1-1 KS Kuźnia Raciborska
Czarni Gorzyce 2-1 Górnik Radlin
Gwiazda Skrzyszów 0-0 Naprzód Rydułtowy
Energetyk ROW Rybnik 5-0 Pierwszy Chwałowice (Rybnik)
Start Mszana 0-0 Naprzód Czyżowice
Płomień Połomia 1-1 Jedność Jejkowice

Kolejka 18 (pierwotnie 20) - 10-11 kwietnia

Rymer Rybnik 1-0 Płomień Połomia
Jedność Jejkowice 2-0 Start Mszana
Naprzód Czyżowice 3-2 Energetyk ROW Rybnik
Pierwszy Chwałowice (Rybnik) 2-4 Gwiazda Skrzyszów
Naprzód Rydułtowy 0-4 Czarni Gorzyce
Górnik Radlin 1-0 Naprzód Syrynia
KS Kuźnia Raciborska 2-1 Silesia Lubomia
LKS Krzyżanowice (k. Raciborza) 5-1 LKS Chałupki (k. Raciborza)

Kolejka 19 (pierwotnie 16) - 14 kwietnia

Rymer Rybnik 0-1 Naprzód Czyżowice
Pierwszy Chwałowice (Rybnik) 3-0 Jedność Jejkowice
Naprzód Rydułtowy 1-0 Płomień Połomia
Górnik Radlin 0-0 Start Mszana
KS Kuźnia Raciborska 2-4 Energetyk ROW Rybnik
LKS Krzyżanowice (k. Raciborza) 0-1 Gwiazda Skrzyszów
LKS Chałupki (k. Raciborza) 2-5 Czarni Gorzyce
Silesia Lubomia 6-1 Naprzód Syrynia

Kolejka 20 (pierwotnie 21) - 17-18 kwietnia

LKS Krzyżanowice (k. Raciborza) 2-1 Rymer Rybnik
LKS Chałupki (k. Raciborza) 2-3 KS Kuźnia Raciborska
Silesia Lubomia 0-0 Górnik Radlin
Naprzód Syrynia 2-0 Naprzód Rydułtowy
Czarni Gorzyce 4-0 Pierwszy Chwałowice (Rybnik)
Gwiazda Skrzyszów 2-1 Naprzód Czyżowice
Energetyk ROW Rybnik 4-1 Jedność Jejkowice
Start Mszana 2-1 Płomień Połomia

Kolejka 21 (pierwotnie 22) - 24-25 kwietnia

Rymer Rybnik 2-0 Start Mszana
Płomień Połomia 1-0 Energetyk ROW Rybnik
Jedność Jejkowice 0-1 Gwiazda Skrzyszów
Naprzód Czyżowice 2-3 Czarni Gorzyce
Pierwszy Chwałowice (Rybnik) 0-1 Naprzód Syrynia
Naprzód Rydułtowy 1-1 Silesia Lubomia
Górnik Radlin 4-0 LKS Chałupki (k. Raciborza)
KS Kuźnia Raciborska 2-3 LKS Krzyżanowice (k. Raciborza)

Kolejka 22 (pierwotnie 17) - 28 kwietnia

Silesia Lubomia 0-2 Rymer Rybnik
Naprzód Syrynia 1-1 LKS Chałupki (k. Raciborza)
Czarni Gorzyce 6-3 LKS Krzyżanowice (k. Raciborza)
Gwiazda Skrzyszów 6-0 KS Kuźnia Raciborska
Energetyk ROW Rybnik 5-1 Górnik Radlin
Start Mszana 2-1 Naprzód Rydułtowy
Płomień Połomia 1-0 Pierwszy Chwałowice (Rybnik)
Jedność Jejkowice 2-3 Naprzód Czyżowice

Kolejka 23 - 1-3 maja

KS Kuźnia Raciborska 2-1 Rymer Rybnik
LKS Krzyżanowice (k. Raciborza) 2-1 Górnik Radlin
LKS Chałupki (k. Raciborza) 1-2 Naprzód Rydułtowy
Silesia Lubomia 4-0 Pierwszy Chwałowice (Rybnik)
Naprzód Syrynia 0-0 Naprzód Czyżowice
Czarni Gorzyce 2-0 Jedność Jejkowice
Gwiazda Skrzyszów 2-0 Płomień Połomia
Energetyk ROW Rybnik 5-1 Start Mszana

Kolejka 24 - 8-9 maja

Rymer Rybnik 0-2 Energetyk ROW Rybnik
Start Mszana 0-2 Gwiazda Skrzyszów
Płomień Połomia 1-0 Czarni Gorzyce
Jedność Jejkowice 1-3 Naprzód Syrynia
Naprzód Czyżowice 3-1 Silesia Lubomia
Pierwszy Chwałowice (Rybnik) 1-1 LKS Chałupki (k. Raciborza)
Naprzód Rydułtowy 2-3 LKS Krzyżanowice (k. Raciborza)
Górnik Radlin 2-1 KS Kuźnia Raciborska

Kolejka 25 - 15-16 maja

Górnik Radlin 1-0 Rymer Rybnik
KS Kuźnia Raciborska 2-2 Naprzód Rydułtowy
LKS Krzyżanowice (k. Raciborza) 3-0 Pierwszy Chwałowice (Rybnik)
LKS Chałupki (k. Raciborza) 0-1 Naprzód Czyżowice
Silesia Lubomia 4-5 Jedność Jejkowice
Naprzód Syrynia 0-1 Płomień Połomia
Czarni Gorzyce 2-3 Start Mszana
Gwiazda Skrzyszów 0-1 Energetyk ROW Rybnik

Kolejka 26 - 22-23 maja

Rymer Rybnik 0-1 Gwiazda Skrzyszów
Energetyk ROW Rybnik 4-1 Czarni Gorzyce
Start Mszana 2-2 Naprzód Syrynia
Płomień Połomia 2-0 Silesia Lubomia
Jedność Jejkowice 4-1 LKS Chałupki (k. Raciborza)
Naprzód Czyżowice 3-1 LKS Krzyżanowice (k. Raciborza)
Pierwszy Chwałowice (Rybnik) 0-2 KS Kuźnia Raciborska
Naprzód Rydułtowy 4-0 Górnik Radlin

Kolejka 27 - 29-30 maja

Naprzód Rydułtowy 2-1 Rymer Rybnik
Górnik Radlin 2-0 Pierwszy Chwałowice (Rybnik)
KS Kuźnia Raciborska 2-2 Naprzód Czyżowice
LKS Krzyżanowice (k. Raciborza) 3-1 Jedność Jejkowice
LKS Chałupki (k. Raciborza) 0-0 Płomień Połomia
Silesia Lubomia 0-0 Start Mszana
Naprzód Syrynia 1-7 Energetyk ROW Rybnik
Czarni Gorzyce 0-4 Gwiazda Skrzyszów

Kolejka 28 - 5-6 czerwca

Rymer Rybnik 1-3 Czarni Gorzyce
Gwiazda Skrzyszów 0-1 Naprzód Syrynia
Energetyk ROW Rybnik 2-4 Silesia Lubomia
Start Mszana 3-2 LKS Chałupki (k. Raciborza)
Płomień Połomia 1-1 LKS Krzyżanowice (k. Raciborza)
Jedność Jejkowice 5-2 KS Kuźnia Raciborska
Naprzód Czyżowice 4-1 Górnik Radlin
Pierwszy Chwałowice (Rybnik) 2-0 Naprzód Rydułtowy

Kolejka 29 - 12 czerwca

Pierwszy Chwałowice (Rybnik) 3-0 Rymer Rybnik
Naprzód Rydułtowy 1-0 Naprzód Czyżowice
Górnik Radlin 1-1 Jedność Jejkowice
KS Kuźnia Raciborska 2-1 Płomień Połomia
LKS Krzyżanowice (k. Raciborza) 2-3 Start Mszana
LKS Chałupki (k. Raciborza) 1-5 Energetyk ROW Rybnik
Silesia Lubomia 3-2 Gwiazda Skrzyszów
Naprzód Syrynia 1-3 Czarni Gorzyce

Kolejka 30 - 19 czerwca

Rymer Rybnik 3-3 Naprzód Syrynia
Czarni Gorzyce 3-0 Silesia Lubomia
Gwiazda Skrzyszów 6-1 LKS Chałupki (k. Raciborza)
mecz przerwany w 70. minucie z powodu zdekompletowania zespołu gości
Energetyk ROW Rybnik 7-0 LKS Krzyżanowice (k. Raciborza)
Start Mszana 2-0 KS Kuźnia Raciborska
Płomień Połomia 4-2 Górnik Radlin
Jedność Jejkowice 1-0 Naprzód Rydułtowy
Naprzód Czyżowice 2-0 Pierwszy Chwałowice (Rybnik)

Baraże o udział w IV lidze (śląska)

IV liga 2003/2004 (śląska I)
IV liga 2003/2004 (śląska II)

Liga okręgowa 2003/2004 (Bielsko-Biała)
Liga okręgowa 2003/2004 (Częstochowa)
Liga okręgowa 2003/2004 (Katowice I)
Liga okręgowa 2003/2004 (Katowice II)
Liga okręgowa 2003/2004 (Katowice IV)

Klasa A 2003/2004 (Racibórz)
Klasa A 2003/2004 (Rybnik)
Klasa A 2003/2004 (Tychy)

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: slaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas