[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2003/2004, grupa: Racibórz
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Czarni Nowa Wieś 30 67 20 7 3 75-38 10 4 1 40-19 10 3 2 35-19
2.  LKS Tworków 30 59 17 8 5 66-32 10 4 1 33-13 7 4 4 33-19
3.  LKS Samborowice 30 57 18 3 9 69-49 10 2 3 35-28 8 1 6 34-21
4.  Włókniarz Nędza 30 53 16 5 9 66-48 9 2 4 38-22 7 3 5 28-26
5.  Naprzód 37 Krzyżkowice 30 52 16 4 10 86-59 8 3 4 45-23 8 1 6 41-36
6.  LKS Lyski 30 51 16 3 11 79-58 10 0 5 45-28 6 3 6 34-30
7.  Przyszłość II Rogów 30 47 13 8 9 66-51 8 5 2 35-20 5 3 7 31-31
8.  KS Kornowac 30 41 11 8 11 54-55 8 2 5 34-25 3 6 6 20-30
9.  Dąb Gaszowice 30 40 9 13 8 54-51 4 7 4 28-24 5 6 4 26-27 2 4 1 1 0 3-2
10.  LKS Adamowice 30 40 11 7 12 55-57 6 2 7 28-29 5 5 5 27-28 2 1 0 1 1 2-3
11.  Unia II Racibórz 30 38 11 5 14 58-68 7 3 5 37-29 4 2 9 21-39
12.  Buk Rudy Wielkie 30 34 10 4 16 65-83 8 2 5 36-38 2 2 11 29-45
13.  Unia Turza Śląska 30 32 8 8 14 45-61 6 3 6 29-28 2 5 8 16-33
14.  LKS Pstrążna 30 27 6 9 15 47-77 4 5 6 28-40 2 4 9 19-37
15.  Odra Nieboczowy 30 18 4 6 20 32-79 3 5 7 20-28 1 1 13 12-51
16.  LKS Studzienna (Racibórz) 30 14 4 2 24 31-82 4 1 10 18-25 0 1 14 13-57

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Czarni Nowa Wieś    2-1 2-2 3-1 5-1 1-1 3-0 2-2 0-3 2-0 3-3 6-2 2-1 3-2 5-0 1-0 
 2 LKS Tworków1-0     5-2 0-2 4-1 1-0 1-1 2-2 3-1 1-1 4-0 4-1 0-0 2-1 2-0 3-1 
 3 LKS Samborowice0-2 0-7     3-0 3-2 2-5 3-1 2-1 1-1 2-2 3-0* 2-1 5-2 2-0 3-2 4-2 
 4 Włókniarz Nędza1-5 2-0 0-1     2-3 7-4 2-1 1-1 2-0 3-0 4-0 1-0 4-2 2-2 1-2 6-1 
 5 Naprzód 37 Krzyżkowice1-1 3-1 0-2 1-3     1-2 3-2 1-1 1-1 2-1 0-1 7-3 2-0 6-2 7-1 10-2 
 6 LKS Lyski1-2 1-4 3-6 4-0 2-4     3-0 4-0 2-4 6-3 5-2 2-1 5-0 2-0 3-1 2-1 
 7 Przyszłość II Rogów4-2 0-1 1-0 3-3 2-3 2-1     2-1 2-2 2-2 3-2 1-1 3-0 6-0 1-1 3-1 
 8 KS Kornowac2-4 0-2 2-0 1-3 4-6 1-0 2-2     4-1 0-2 4-0 3-2 4-1 0-0 5-2 2-0 
 9 Dąb Gaszowice1-1 1-1 2-1 3-0 3-4 4-1 1-2 1-1     1-1 0-1 2-4 3-3 1-1 4-2 1-1 
 10 LKS Adamowice0-1 3-1 2-1 4-4 2-4 2-3 1-5 0-1 1-2     1-1 4-3 1-0 1-2 1-0 5-1 
 11 Unia II Racibórz2-2 2-2 1-3 1-3 2-0 2-0 1-6 5-1 3-3 1-4     4-2 0-1 3-2 6-0 4-0 
 12 Buk Rudy Wielkie2-4 2-2 1-0 1-5 1-5 0-6 3-2 2-1 3-0 3-2 2-8     1-1 3-2 4-0 8-0 
 13 Unia Turza Śląska1-2 1-1 1-4 0-3 2-0 3-3 1-3 5-2 0-2 1-3 2-0 3-2     2-2 5-1 2-0 
 14 LKS Pstrążna1-4 1-6 0-4 2-0 1-7 2-2 1-1 1-1 2-2 3-3 4-0 3-5 0-2     2-0 5-3 
 15 Odra Nieboczowy0-1 0-2 1-3 0-0 1-1 2-5 5-3 1-2 2-2 1-2 2-0 2-2 2-2 0-3     1-0 
 16 LKS Studzienna (Racibórz)2-4 1-2 0-5 0-1 2-0 0-1 1-2 1-3 1-2 0-1 2-3 1-0 1-1 4-0 2-0     

Kolejka 1 - 10 sierpnia

LKS Pstrążna 1-7 Naprzód 37 Krzyżkowice
LKS Adamowice 5-1 LKS Studzienna (Racibórz)
LKS Lyski 1-4 LKS Tworków
Unia Turza Śląska 0-2 Dąb Gaszowice
Włókniarz Nędza 1-5 Czarni Nowa Wieś
KS Kornowac 2-2 Przyszłość II Rogów
LKS Samborowice 3-2 Odra Nieboczowy
Buk Rudy Wielkie 2-8 Unia II Racibórz

Kolejka 2 - 17 sierpnia

Naprzód 37 Krzyżkowice 0-1 Unia II Racibórz
Odra Nieboczowy 2-2 Buk Rudy Wielkie
Przyszłość II Rogów 1-0 LKS Samborowice
Czarni Nowa Wieś 2-2 KS Kornowac
Dąb Gaszowice 3-0 Włókniarz Nędza
LKS Tworków 0-0 Unia Turza Śląska
LKS Studzienna (Racibórz) 0-1 LKS Lyski
LKS Pstrążna 3-3 LKS Adamowice

Kolejka 3 - 24 sierpnia

LKS Adamowice 2-4 Naprzód 37 Krzyżkowice
LKS Lyski 2-0 LKS Pstrążna
Unia Turza Śląska 2-0 LKS Studzienna (Racibórz)
Włókniarz Nędza 2-0 LKS Tworków
KS Kornowac 4-1 Dąb Gaszowice
LKS Samborowice 0-2 Czarni Nowa Wieś
Buk Rudy Wielkie 3-2 Przyszłość II Rogów
Unia II Racibórz 6-0 Odra Nieboczowy

Kolejka 4 - 31 sierpnia

Naprzód 37 Krzyżkowice 7-1 Odra Nieboczowy
Przyszłość II Rogów 3-2 Unia II Racibórz
Czarni Nowa Wieś 6-2 Buk Rudy Wielkie
Dąb Gaszowice 2-1 LKS Samborowice
LKS Tworków 2-2 KS Kornowac
LKS Studzienna (Racibórz) 0-1 Włókniarz Nędza
LKS Pstrążna 0-2 Unia Turza Śląska
LKS Adamowice 2-3 LKS Lyski

Kolejka 5 - 7 września

LKS Lyski 2-4 Naprzód 37 Krzyżkowice
Unia Turza Śląska 1-3 LKS Adamowice
Włókniarz Nędza 2-2 LKS Pstrążna
KS Kornowac 2-0 LKS Studzienna (Racibórz)
LKS Samborowice 0-7 LKS Tworków
Buk Rudy Wielkie 3-0 Dąb Gaszowice
Unia II Racibórz 2-2 Czarni Nowa Wieś
Odra Nieboczowy 5-3 Przyszłość II Rogów

Kolejka 6 - 14 września

Naprzód 37 Krzyżkowice 3-2 Przyszłość II Rogów
Czarni Nowa Wieś 5-0 Odra Nieboczowy
Dąb Gaszowice 0-1 Unia II Racibórz
LKS Tworków 4-1 Buk Rudy Wielkie
LKS Studzienna (Racibórz) 0-5 LKS Samborowice
LKS Pstrążna 1-1 KS Kornowac
LKS Adamowice 4-4 Włókniarz Nędza
LKS Lyski 5-0 Unia Turza Śląska

Kolejka 7 - 21 września

Unia Turza Śląska 2-0 Naprzód 37 Krzyżkowice
Włókniarz Nędza 7-4 LKS Lyski
KS Kornowac 0-2 LKS Adamowice
LKS Samborowice 2-0 LKS Pstrążna
Buk Rudy Wielkie 8-0 LKS Studzienna (Racibórz)
Unia II Racibórz 2-2 LKS Tworków
Odra Nieboczowy 2-2 Dąb Gaszowice
Przyszłość II Rogów 4-2 Czarni Nowa Wieś

Kolejka 8 - 28 września

Naprzód 37 Krzyżkowice 1-1 Czarni Nowa Wieś
Dąb Gaszowice 1-2 Przyszłość II Rogów
LKS Tworków 2-0 Odra Nieboczowy
LKS Studzienna (Racibórz) 2-3 Unia II Racibórz
LKS Pstrążna 3-5 Buk Rudy Wielkie
LKS Adamowice 2-1 LKS Samborowice
LKS Lyski 4-0 KS Kornowac
Unia Turza Śląska 0-3 Włókniarz Nędza

Kolejka 9 - 5 października

Włókniarz Nędza 2-3 Naprzód 37 Krzyżkowice
KS Kornowac 4-1 Unia Turza Śląska
LKS Samborowice 2-5 LKS Lyski
Buk Rudy Wielkie 3-2 LKS Adamowice
Unia II Racibórz 3-2 LKS Pstrążna
Odra Nieboczowy 1-0 LKS Studzienna (Racibórz)
Przyszłość II Rogów 0-1 LKS Tworków 11 listopada
nie odbył się w pierwotnym terminie; zalane boisko
Czarni Nowa Wieś 0-3 Dąb Gaszowice

Kolejka 10 - 12 października

Naprzód 37 Krzyżkowice 1-1 Dąb Gaszowice
LKS Tworków 1-0 Czarni Nowa Wieś
LKS Studzienna (Racibórz) 1-2 Przyszłość II Rogów
LKS Pstrążna 2-0 Odra Nieboczowy
LKS Adamowice 1-1 Unia II Racibórz
LKS Lyski 2-1 Buk Rudy Wielkie
Unia Turza Śląska 1-4 LKS Samborowice
Włókniarz Nędza 1-1 KS Kornowac

Kolejka 11 - 19 października

KS Kornowac 4-6 Naprzód 37 Krzyżkowice
LKS Samborowice 3-0 Włókniarz Nędza
Buk Rudy Wielkie 1-1 Unia Turza Śląska
Unia II Racibórz 2-0 LKS Lyski
Odra Nieboczowy 1-2 LKS Adamowice
Przyszłość II Rogów 6-0 LKS Pstrążna
Czarni Nowa Wieś 1-0 LKS Studzienna (Racibórz)
Dąb Gaszowice 1-1 LKS Tworków

Kolejka 12 - 26 października

Naprzód 37 Krzyżkowice 3-1 LKS Tworków
LKS Studzienna (Racibórz) 1-2 Dąb Gaszowice
LKS Pstrążna 1-4 Czarni Nowa Wieś
LKS Adamowice 1-5 Przyszłość II Rogów
LKS Lyski 3-1 Odra Nieboczowy
Unia Turza Śląska 2-0 Unia II Racibórz
Włókniarz Nędza 1-0 Buk Rudy Wielkie
KS Kornowac 2-0 LKS Samborowice

Kolejka 13 - 2 listopada

LKS Samborowice 3-2 Naprzód 37 Krzyżkowice
Buk Rudy Wielkie 2-1 KS Kornowac
Unia II Racibórz 1-3 Włókniarz Nędza
Odra Nieboczowy 2-2 Unia Turza Śląska
Przyszłość II Rogów 2-1 LKS Lyski
Czarni Nowa Wieś 2-0 LKS Adamowice
Dąb Gaszowice 1-1 LKS Pstrążna
LKS Tworków 3-1 LKS Studzienna (Racibórz)

Kolejka 14 - 9 listopada

Naprzód 37 Krzyżkowice 10-2 LKS Studzienna (Racibórz)
LKS Pstrążna 1-6 LKS Tworków
LKS Adamowice 1-2 Dąb Gaszowice
LKS Lyski 1-2 Czarni Nowa Wieś
Unia Turza Śląska 1-3 Przyszłość II Rogów
Włókniarz Nędza 1-2 Odra Nieboczowy
KS Kornowac 4-0 Unia II Racibórz
LKS Samborowice 2-1 Buk Rudy Wielkie

Kolejka 15 - 16 listopada

Buk Rudy Wielkie 1-5 Naprzód 37 Krzyżkowice
Unia II Racibórz 1-3 LKS Samborowice
Odra Nieboczowy 1-2 KS Kornowac
Przyszłość II Rogów 3-3 Włókniarz Nędza
Czarni Nowa Wieś 2-1 Unia Turza Śląska
Dąb Gaszowice 4-1 LKS Lyski
LKS Tworków 1-1 LKS Adamowice
LKS Studzienna (Racibórz) 4-0 LKS Pstrążna

Kolejka 16 - 26 maja

Naprzód 37 Krzyżkowice 6-2 LKS Pstrążna
LKS Studzienna (Racibórz) 0-1 LKS Adamowice
LKS Tworków 1-0 LKS Lyski
Dąb Gaszowice 3-3 Unia Turza Śląska
Czarni Nowa Wieś 3-1 Włókniarz Nędza
Przyszłość II Rogów 2-1 KS Kornowac
Odra Nieboczowy 1-3 LKS Samborowice
Unia II Racibórz 4-2 Buk Rudy Wielkie
kolejka przełożona (pierwotnie 21 marca)

Kolejka 17 - 28 marca

Unia II Racibórz 2-0 Naprzód 37 Krzyżkowice
Buk Rudy Wielkie 4-0 Odra Nieboczowy
LKS Samborowice 3-1 Przyszłość II Rogów
KS Kornowac 2-4 Czarni Nowa Wieś
Włókniarz Nędza 2-0 Dąb Gaszowice
Unia Turza Śląska 1-1 LKS Tworków
w pierwotnym terminie nie odbył się z powodu złych warunków atmosferycznych
LKS Lyski 2-1 LKS Studzienna (Racibórz)
w pierwotnym terminie nie odbył się z powodu złych warunków atmosferycznych
LKS Adamowice 1-2 LKS Pstrążna

Kolejka 18 - 4 kwietnia

Naprzód 37 Krzyżkowice 2-1 LKS Adamowice
LKS Pstrążna 2-2 LKS Lyski
LKS Studzienna (Racibórz) 1-1 Unia Turza Śląska
LKS Tworków 0-2 Włókniarz Nędza
Dąb Gaszowice 1-1 KS Kornowac
Czarni Nowa Wieś 2-2 LKS Samborowice
Przyszłość II Rogów 1-1 Buk Rudy Wielkie
Odra Nieboczowy 2-0 Unia II Racibórz

Kolejka 19 - 10 kwietnia

Odra Nieboczowy 1-1 Naprzód 37 Krzyżkowice
Unia II Racibórz 1-6 Przyszłość II Rogów
Buk Rudy Wielkie 2-4 Czarni Nowa Wieś
LKS Samborowice 1-1 Dąb Gaszowice
KS Kornowac 0-2 LKS Tworków
Włókniarz Nędza 6-1 LKS Studzienna (Racibórz)
Unia Turza Śląska 2-2 LKS Pstrążna
LKS Lyski 6-3 LKS Adamowice

Kolejka 20 - 18 kwietnia

Naprzód 37 Krzyżkowice 1-2 LKS Lyski
LKS Adamowice 1-0 Unia Turza Śląska
LKS Pstrążna 2-0 Włókniarz Nędza
LKS Studzienna (Racibórz) 1-3 KS Kornowac
w Kornowacu?
LKS Tworków 5-2 LKS Samborowice
Dąb Gaszowice 2-4 Buk Rudy Wielkie
Czarni Nowa Wieś 3-3 Unia II Racibórz
Przyszłość II Rogów 1-1 Odra Nieboczowy

Kolejka 21 - 25 kwietnia

Przyszłość II Rogów 2-3 Naprzód 37 Krzyżkowice
Odra Nieboczowy 0-1 Czarni Nowa Wieś
Unia II Racibórz 3-3 Dąb Gaszowice
Buk Rudy Wielkie 2-2 LKS Tworków
LKS Samborowice 4-2 LKS Studzienna (Racibórz)
KS Kornowac 0-0 LKS Pstrążna
Włókniarz Nędza 3-0 LKS Adamowice
Unia Turza Śląska 3-3 LKS Lyski

Kolejka 22 - 2 maja

Naprzód 37 Krzyżkowice 2-0 Unia Turza Śląska
LKS Lyski 4-0 Włókniarz Nędza
LKS Adamowice 0-1 KS Kornowac
LKS Pstrążna 0-4 LKS Samborowice
LKS Studzienna (Racibórz) 1-0 Buk Rudy Wielkie
LKS Tworków 4-0 Unia II Racibórz
Dąb Gaszowice 4-2 Odra Nieboczowy
Czarni Nowa Wieś 3-0 Przyszłość II Rogów

Kolejka 23 - 9 maja

Czarni Nowa Wieś 5-1 Naprzód 37 Krzyżkowice
Przyszłość II Rogów 2-2 Dąb Gaszowice
Odra Nieboczowy 0-2 LKS Tworków
Unia II Racibórz 4-0 LKS Studzienna (Racibórz)
Buk Rudy Wielkie 3-2 LKS Pstrążna
LKS Samborowice 2-2 LKS Adamowice
KS Kornowac 1-0 LKS Lyski
Włókniarz Nędza 4-2 Unia Turza Śląska

Kolejka 24 - 16 maja

Naprzód 37 Krzyżkowice 1-3 Włókniarz Nędza
Unia Turza Śląska 5-2 KS Kornowac
LKS Lyski 3-6 LKS Samborowice
LKS Adamowice 4-3 Buk Rudy Wielkie
LKS Pstrążna 4-0 Unia II Racibórz
LKS Studzienna (Racibórz) 2-0 Odra Nieboczowy
LKS Tworków 1-1 Przyszłość II Rogów
Dąb Gaszowice 1-1 Czarni Nowa Wieś

Kolejka 25 - 23 maja

Dąb Gaszowice 3-4 Naprzód 37 Krzyżkowice
Czarni Nowa Wieś 2-1 LKS Tworków
Przyszłość II Rogów 3-1 LKS Studzienna (Racibórz)
Odra Nieboczowy 0-3 LKS Pstrążna
Unia II Racibórz 1-4 LKS Adamowice
Buk Rudy Wielkie 0-6 LKS Lyski
LKS Samborowice 5-2 Unia Turza Śląska
KS Kornowac 1-3 Włókniarz Nędza
lub 0-2

Kolejka 26 - 30 maja

Naprzód 37 Krzyżkowice 1-1 KS Kornowac
Włókniarz Nędza 0-1 LKS Samborowice
Unia Turza Śląska 3-2 Buk Rudy Wielkie
LKS Lyski 5-2 Unia II Racibórz
LKS Adamowice 1-0 Odra Nieboczowy
LKS Pstrążna 1-1 Przyszłość II Rogów
LKS Studzienna (Racibórz) 2-4 Czarni Nowa Wieś
LKS Tworków 3-1 Dąb Gaszowice

Kolejka 27 - 6 czerwca

LKS Tworków 4-1 Naprzód 37 Krzyżkowice
Dąb Gaszowice 1-1 LKS Studzienna (Racibórz)
Czarni Nowa Wieś 3-2 LKS Pstrążna
Przyszłość II Rogów 2-2 LKS Adamowice
Odra Nieboczowy 2-5 LKS Lyski
Unia II Racibórz 0-1 Unia Turza Śląska
Buk Rudy Wielkie 1-5 Włókniarz Nędza
LKS Samborowice 2-1 KS Kornowac

Kolejka 28 - 10 czerwca

Naprzód 37 Krzyżkowice 0-2 LKS Samborowice
KS Kornowac 3-2 Buk Rudy Wielkie
Włókniarz Nędza 4-0 Unia II Racibórz
Unia Turza Śląska 5-1 Odra Nieboczowy
pierwotnie przerwany w I polowie z powodu ulewy
LKS Lyski 3-0 Przyszłość II Rogów
LKS Adamowice 0-1 Czarni Nowa Wieś
LKS Pstrążna 2-2 Dąb Gaszowice
LKS Studzienna (Racibórz) 1-2 LKS Tworków
awansem

Kolejka 29 - 13 czerwca

LKS Studzienna (Racibórz) 2-0 Naprzód 37 Krzyżkowice
LKS Tworków 2-1 LKS Pstrążna
Dąb Gaszowice 1-1 LKS Adamowice
Czarni Nowa Wieś 1-1 LKS Lyski
Przyszłość II Rogów 3-0 Unia Turza Śląska
awansem
Odra Nieboczowy 0-0 Włókniarz Nędza
Unia II Racibórz 5-1 KS Kornowac
Buk Rudy Wielkie 1-0 LKS Samborowice

Kolejka 30 - 20 czerwca

Naprzód 37 Krzyżkowice 7-3 Buk Rudy Wielkie
LKS Samborowice 3-0 Unia II Racibórz
(wo)
w 15. min przy stanie 1:0 drużyna gości została zdekompletowana
KS Kornowac 5-2 Odra Nieboczowy
Włókniarz Nędza 2-1 Przyszłość II Rogów
Unia Turza Śląska 1-2 Czarni Nowa Wieś
lub 2-3
LKS Lyski 2-4 Dąb Gaszowice
LKS Adamowice 3-1 LKS Tworków
LKS Pstrążna 5-3 LKS Studzienna (Racibórz)

Liga okręgowa 2003/2004 (Katowice III)

Klasa A 2003/2004 (Rybnik)
Klasa A 2003/2004 (Tychy)

Klasa B 2003/2004 (Racibórz)

Autor: Łukasz Mizera
Kontakt: slaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas