[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2003/2004, grupa: Racibórz
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  LKS Górki Śląskie 27 66 21 3 3 82-33 13 1 0 53-12 8 2 3 29-21
2.  Rafako Racibórz 25 54 17 3 5 91-40 11 0 2 62-18 6 3 3 29-22
3.  Ocice Racibórz 26 50 15 5 6 53-45 9 2 2 25-14 6 3 4 28-31
4.  LKS Zawada Książęca 25 48 15 3 7 67-44 8 1 4 38-25 7 2 3 29-19
5.  LKS Pietraszyn 25 44 14 2 9 66-50 9 1 3 43-24 5 1 6 23-26
6.  Start Pietrowice Wielkie 27 40 11 7 9 53-47 7 4 2 23-12 4 3 7 30-35
7.  Sparta Babice 27 39 11 6 10 55-54 6 4 3 28-19 5 2 7 27-35
8.  LKS Olza 25 34 10 4 11 35-35 5 4 4 16-14 5 0 7 19-21 1 3 1 0 0 2-1
9.  LKS Ruda Kozielska 25 34 10 4 11 72-62 8 1 3 46-24 2 3 8 26-38 1 0 0 0 1 1-2
10.  LKS Grzegorzowice 25 32 10 2 13 74-74 7 0 5 41-33 3 2 8 33-41
11.  LKS Bieńkowice 26 31 8 7 11 51-58 5 3 6 32-30 3 4 5 19-28
12.  Płomień Kobyla 24 30 9 3 12 50-72 7 2 3 33-29 2 1 9 17-43
13.  Strzelec Rzuchów 26 23 6 5 15 43-85 5 1 7 21-43 1 4 8 22-42
14.  Czarni II Gorzyce 24 21 5 6 13 42-69 3 5 4 23-24 2 1 9 19-45
15.  LKS Gamów 24 20 6 2 16 42-68 4 1 6 22-38 2 1 10 20-30
16.  LKS Buków (k. Raciborza) 27 13 3 4 20 26-66 2 3 8 14-23 1 1 12 12-43

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 LKS Górki Śląskie    7-0 3-3 2-1 5-3 2-0 3-0 3-1 2-0 1-0 5-1 7-0 4-0 5-2 4-1 
 2 Rafako Racibórz4-1     1-2 7-1 1-4 3-0 6-4 4-3 5-1 6-0 5-0 8-1 2-1 10-0 
 3 Ocice Racibórz0-1 1-3     2-1 3-1 1-0 2-0 1-1 3-2 3-1 2-2 3-1 3-1 1-0 
 4 LKS Zawada Książęca1-5 3-4 3-0     3-0 3-4 2-2 4-2 2-3 2-1 5-2 5-0 4-2 1-0 
 5 LKS Pietraszyn6-2 3-2 1-2     3-3 4-0 2-0 5-0 7-3 1-3 1-4 3-1 3-1 4-3 
 6 Start Pietrowice Wielkie1-1 1-2 0-1 1-0     3-0 3-0 2-1 3-2 1-1 1-1 2-2 2-0 3-1 
 7 Sparta Babice1-1 0-1 2-2 4-1     1-4 2-2 2-2 1-2 2-1 2-1 3-0* 3-2 5-0 
 8 LKS Olza2-2 1-0 1-2 0-2 2-0 1-2     2-1 3-1 0-0 2-1 2-2 0-1 0-0 
 9 LKS Ruda Kozielska2-5 8-0 5-1 1-2 2-4 3-2     3-0 3-3 7-0 6-3 2-1 4-3 
 10 LKS Grzegorzowice1-2 3-2 1-2 2-1 5-2 1-4 6-3     5-2 5-8 6-1 0-4 6-2 
 11 LKS Bieńkowice1-2 3-2 2-2 2-5 2-2 1-2 0-2 5-2 1-3     5-0 4-4 4-2 1-0 1-2 
 12 Płomień Kobyla0-3 0-2 4-4 0-4 3-1 4-3 3-3 4-3 4-3     4-0 5-3 2-0 
 13 Strzelec Rzuchów2-1 1-8 1-1 2-3 2-4 2-0 3-2 2-1 0-5 2-7 0-4     2-6 2-1 
 14 Czarni II Gorzyce1-2 2-2 2-3 2-4 1-1 2-0 1-3 4-4 2-2 3-1     2-2 1-0 
 15 LKS Gamów1-3 2-3 3-9 1-8 3-6 0-3 1-1 2-0 4-3 4-2     1-0 
 16 LKS Buków (k. Raciborza)1-4 0-0 0-5 0-1 1-1 1-2 1-2 0-1 2-2 5-2 0-1 2-0 1-2     

Kolejka 1 - 10 sierpnia

Start Pietrowice Wielkie 2-1 LKS Ruda Kozielska
Strzelec Rzuchów 1-1 Ocice Racibórz
Czarni II Gorzyce 2-2 LKS Bieńkowice
LKS Górki Śląskie 2-1 LKS Zawada Książęca
Sparta Babice 3-2 LKS Gamów
LKS Buków (k. Raciborza) 1-1 LKS Pietraszyn
LKS Grzegorzowice 5-8 Płomień Kobyla
LKS Olza 1-0 Rafako Racibórz

Kolejka 2 - 17 sierpnia

LKS Ruda Kozielska 2-5 Rafako Racibórz
Płomień Kobyla 4-3 LKS Olza
LKS Pietraszyn 7-3 LKS Grzegorzowice
LKS Gamów 1-0 LKS Buków (k. Raciborza)
LKS Zawada Książęca 2-2 Sparta Babice
LKS Bieńkowice 1-2 LKS Górki Śląskie
Ocice Racibórz 3-1 Czarni II Gorzyce
Start Pietrowice Wielkie 1-1 Strzelec Rzuchów

Kolejka 3 - 24 sierpnia

Strzelec Rzuchów 0-5 LKS Ruda Kozielska
Czarni II Gorzyce 1-1 Start Pietrowice Wielkie
LKS Górki Śląskie 3-3 Ocice Racibórz
Sparta Babice 1-2 LKS Bieńkowice
LKS Buków (k. Raciborza) 0-1 LKS Zawada Książęca
LKS Grzegorzowice 0-4 LKS Gamów
LKS Olza 2-0 LKS Pietraszyn
Rafako Racibórz 6-0 Płomień Kobyla

Kolejka 4 - 31 sierpnia

LKS Ruda Kozielska 7-0 Płomień Kobyla
LKS Pietraszyn 3-2 Rafako Racibórz
LKS Gamów 0-3 LKS Olza
LKS Zawada Książęca 2-3 LKS Grzegorzowice
LKS Bieńkowice 1-2 LKS Buków (k. Raciborza)
Ocice Racibórz 2-0 Sparta Babice
Start Pietrowice Wielkie 1-1 LKS Górki Śląskie
Strzelec Rzuchów 2-6 Czarni II Gorzyce

Kolejka 5 - 7 września

Czarni II Gorzyce 1-3 LKS Ruda Kozielska
LKS Górki Śląskie 4-0 Strzelec Rzuchów
Sparta Babice 4-1 Start Pietrowice Wielkie
LKS Buków (k. Raciborza) 0-5 Ocice Racibórz
LKS Grzegorzowice 5-2 LKS Bieńkowice
LKS Olza 0-2 LKS Zawada Książęca
Rafako Racibórz 2-1 LKS Gamów
Płomień Kobyla 3-1 LKS Pietraszyn

Kolejka 6 - 14 września

LKS Ruda Kozielska 1-2 LKS Pietraszyn
LKS Gamów 2-0 Płomień Kobyla
LKS Zawada Książęca 3-4 Rafako Racibórz
LKS Bieńkowice 0-2 LKS Olza
Ocice Racibórz 3-2 LKS Grzegorzowice
Start Pietrowice Wielkie 3-1 LKS Buków (k. Raciborza)
Strzelec Rzuchów 3-2 Sparta Babice
Czarni II Gorzyce 1-2 LKS Górki Śląskie

Kolejka 7 - 21 września

LKS Górki Śląskie 2-0 LKS Ruda Kozielska
Sparta Babice 3-0 Czarni II Gorzyce
(wo)
LKS Buków (k. Raciborza) 2-0 Strzelec Rzuchów
LKS Grzegorzowice 2-1 Start Pietrowice Wielkie
LKS Olza 1-2 Ocice Racibórz
Rafako Racibórz 5-1 LKS Bieńkowice
Płomień Kobyla 0-4 LKS Zawada Książęca
LKS Pietraszyn 3-1 LKS Gamów

Kolejka 8 - 28 września

LKS Ruda Kozielska 2-1 LKS Gamów
LKS Zawada Książęca 3-0 LKS Pietraszyn
LKS Bieńkowice 5-0 Płomień Kobyla
Ocice Racibórz 1-3 Rafako Racibórz
Start Pietrowice Wielkie 3-0 LKS Olza
Strzelec Rzuchów 2-7 LKS Grzegorzowice
Czarni II Gorzyce 1-0 LKS Buków (k. Raciborza)
LKS Górki Śląskie 3-0 Sparta Babice

Kolejka 9

Sparta Babice 2-2 LKS Ruda Kozielska
LKS Buków (k. Raciborza) 1-4 LKS Górki Śląskie
LKS Grzegorzowice 6-1 Czarni II Gorzyce
LKS Olza 2-2 Strzelec Rzuchów
Rafako Racibórz 7-1 Start Pietrowice Wielkie
Płomień Kobyla 4-4 Ocice Racibórz
LKS Pietraszyn 1-3 LKS Bieńkowice
LKS Gamów 3-9 LKS Zawada Książęca

Kolejka 10 - 12 października

LKS Ruda Kozielska 5-1 LKS Zawada Książęca
LKS Bieńkowice 1-0 LKS Gamów
Ocice Racibórz 3-1 LKS Pietraszyn
Start Pietrowice Wielkie 1-1 Płomień Kobyla
Strzelec Rzuchów 1-8 Rafako Racibórz
Czarni II Gorzyce 2-0 LKS Olza
LKS Górki Śląskie 1-0 LKS Grzegorzowice
Sparta Babice 5-0 LKS Buków (k. Raciborza)

Kolejka 11 - 19 października

LKS Buków (k. Raciborza) 2-2 LKS Ruda Kozielska
LKS Grzegorzowice 5-2 Sparta Babice
LKS Olza 2-2 LKS Górki Śląskie
Rafako Racibórz 8-1 Czarni II Gorzyce
Płomień Kobyla 4-0 Strzelec Rzuchów
LKS Pietraszyn 3-3 Start Pietrowice Wielkie
LKS Gamów 2-3 Ocice Racibórz
LKS Zawada Książęca 2-1 LKS Bieńkowice

Kolejka 12 - 25-26 października

LKS Ruda Kozielska 3-3 LKS Bieńkowice
Ocice Racibórz 2-1 LKS Zawada Książęca
Start Pietrowice Wielkie 2-0 LKS Gamów
Strzelec Rzuchów 2-4 LKS Pietraszyn
Czarni II Gorzyce 3-1 Płomień Kobyla
LKS Górki Śląskie 7-0 Rafako Racibórz
Sparta Babice 1-4 LKS Olza
LKS Buków (k. Raciborza) 5-2 LKS Grzegorzowice

Kolejka 13 - 2 listopada

LKS Grzegorzowice 6-3 LKS Ruda Kozielska
LKS Olza 0-0 LKS Buków (k. Raciborza)
Rafako Racibórz 1-4 Sparta Babice
Płomień Kobyla 0-3 LKS Górki Śląskie
LKS Pietraszyn 3-1 Czarni II Gorzyce
LKS Gamów 4-3 Strzelec Rzuchów
LKS Zawada Książęca 3-4 Start Pietrowice Wielkie
LKS Bieńkowice 3-2 Ocice Racibórz

Kolejka 14 - 9 listopada

LKS Ruda Kozielska 8-0 Ocice Racibórz
Start Pietrowice Wielkie 3-2 LKS Bieńkowice
Strzelec Rzuchów 2-3 LKS Zawada Książęca
Czarni II Gorzyce 2-2 LKS Gamów
LKS Górki Śląskie 5-3 LKS Pietraszyn
Sparta Babice 2-1 Płomień Kobyla
LKS Buków (k. Raciborza) 0-0 Rafako Racibórz
LKS Grzegorzowice 1-4 LKS Olza

Kolejka 15 - 16 listopada

LKS Olza 2-1 LKS Ruda Kozielska
Rafako Racibórz 4-3 LKS Grzegorzowice
Płomień Kobyla 2-0 LKS Buków (k. Raciborza)
LKS Pietraszyn 4-0 Sparta Babice
LKS Gamów 1-3 LKS Górki Śląskie
LKS Zawada Książęca 5-0 Czarni II Gorzyce
LKS Bieńkowice 4-4 Strzelec Rzuchów
Ocice Racibórz 1-0 Start Pietrowice Wielkie

Kolejka 16 - 26 maja

LKS Ruda Kozielska 2-4 Start Pietrowice Wielkie
Ocice Racibórz 2-2 Strzelec Rzuchów
LKS Bieńkowice 4-2 Czarni II Gorzyce
LKS Zawada Książęca 1-5 LKS Górki Śląskie
LKS Gamów 3-6 Sparta Babice
LKS Pietraszyn 4-3 LKS Buków (k. Raciborza)
Płomień Kobyla 4-3 LKS Grzegorzowice
Rafako Racibórz 3-0 LKS Olza

Kolejka 17

Rafako Racibórz 6-4 LKS Ruda Kozielska
LKS Olza 2-1 Płomień Kobyla
LKS Grzegorzowice 1-2 LKS Pietraszyn
LKS Buków (k. Raciborza) 1-2 LKS Gamów
Sparta Babice 2-2 LKS Zawada Książęca
LKS Górki Śląskie 5-1 LKS Bieńkowice
Czarni II Gorzyce 2-3 Ocice Racibórz
Strzelec Rzuchów 2-0 Start Pietrowice Wielkie

Kolejka 18

LKS Ruda Kozielska 6-3 Strzelec Rzuchów
Start Pietrowice Wielkie 2-2 Czarni II Gorzyce
Ocice Racibórz 0-1 LKS Górki Śląskie
LKS Bieńkowice 1-2 Sparta Babice
LKS Zawada Książęca 1-0 LKS Buków (k. Raciborza)
LKS Gamów - LKS Grzegorzowice
LKS Pietraszyn 2-0 LKS Olza
Płomień Kobyla 0-2 Rafako Racibórz

Kolejka 19

Płomień Kobyla - LKS Ruda Kozielska
Rafako Racibórz - LKS Pietraszyn
LKS Olza - LKS Gamów
LKS Grzegorzowice - LKS Zawada Książęca
LKS Buków (k. Raciborza) 0-1 LKS Bieńkowice
Sparta Babice 0-1 Ocice Racibórz
LKS Górki Śląskie 2-0 Start Pietrowice Wielkie
Czarni II Gorzyce - Strzelec Rzuchów

Kolejka 20

LKS Ruda Kozielska - Czarni II Gorzyce
Strzelec Rzuchów 2-1 LKS Górki Śląskie
Start Pietrowice Wielkie 3-0 Sparta Babice
Ocice Racibórz 1-0 LKS Buków (k. Raciborza)
LKS Bieńkowice 1-3 LKS Grzegorzowice
LKS Zawada Książęca - LKS Olza
LKS Gamów - Rafako Racibórz
LKS Pietraszyn - Płomień Kobyla

Kolejka 21

LKS Pietraszyn 5-0 LKS Ruda Kozielska
Płomień Kobyla 5-3 LKS Gamów
Rafako Racibórz 1-2 LKS Zawada Książęca
LKS Olza 0-0 LKS Bieńkowice
LKS Grzegorzowice 3-2 Ocice Racibórz
LKS Buków (k. Raciborza) 1-2 Start Pietrowice Wielkie
Sparta Babice 2-1 Strzelec Rzuchów
LKS Górki Śląskie 5-2 Czarni II Gorzyce

Kolejka 22

LKS Ruda Kozielska - LKS Górki Śląskie
Czarni II Gorzyce - Sparta Babice
Strzelec Rzuchów - LKS Buków (k. Raciborza)
Start Pietrowice Wielkie - LKS Grzegorzowice
Ocice Racibórz - LKS Olza
LKS Bieńkowice - Rafako Racibórz
LKS Zawada Książęca - Płomień Kobyla
LKS Gamów - LKS Pietraszyn

Kolejka 23

LKS Gamów - LKS Ruda Kozielska
LKS Pietraszyn - LKS Zawada Książęca
Płomień Kobyla - LKS Bieńkowice
Rafako Racibórz - Ocice Racibórz
LKS Olza - Start Pietrowice Wielkie
LKS Grzegorzowice - Strzelec Rzuchów
LKS Buków (k. Raciborza) - Czarni II Gorzyce
Sparta Babice - LKS Górki Śląskie

Kolejka 24

LKS Ruda Kozielska 3-2 Sparta Babice
LKS Górki Śląskie 4-1 LKS Buków (k. Raciborza)
Czarni II Gorzyce 4-4 LKS Grzegorzowice
Strzelec Rzuchów 2-1 LKS Olza
Start Pietrowice Wielkie 1-2 Rafako Racibórz
Ocice Racibórz 3-1 Płomień Kobyla
LKS Bieńkowice 2-5 LKS Pietraszyn
LKS Zawada Książęca 4-2 LKS Gamów

Kolejka 25

LKS Zawada Książęca 4-2 LKS Ruda Kozielska
LKS Gamów 1-1 LKS Bieńkowice
LKS Pietraszyn 1-2 Ocice Racibórz
Płomień Kobyla 4-3 Start Pietrowice Wielkie
Rafako Racibórz 5-0 Strzelec Rzuchów
LKS Olza 0-1 Czarni II Gorzyce
LKS Grzegorzowice 1-2 LKS Górki Śląskie
LKS Buków (k. Raciborza) 1-2 Sparta Babice

Kolejka 26

LKS Ruda Kozielska 4-3 LKS Buków (k. Raciborza)
Sparta Babice 2-2 LKS Grzegorzowice
LKS Górki Śląskie 3-1 LKS Olza
Czarni II Gorzyce 2-2 Rafako Racibórz
Strzelec Rzuchów 0-4 Płomień Kobyla
Start Pietrowice Wielkie 1-0 LKS Pietraszyn
Ocice Racibórz 3-1 LKS Gamów
LKS Bieńkowice 2-2 LKS Zawada Książęca

Kolejka 27

LKS Bieńkowice 5-2 LKS Ruda Kozielska
LKS Zawada Książęca 3-0 Ocice Racibórz
LKS Gamów 1-8 Start Pietrowice Wielkie
LKS Pietraszyn 1-4 Strzelec Rzuchów
Płomień Kobyla - Czarni II Gorzyce
Rafako Racibórz 4-1 LKS Górki Śląskie
LKS Olza 1-2 Sparta Babice
LKS Grzegorzowice 6-2 LKS Buków (k. Raciborza)

Kolejka 28

LKS Ruda Kozielska 3-0 LKS Grzegorzowice
LKS Buków (k. Raciborza) 0-1 LKS Olza
Sparta Babice 1-1 Rafako Racibórz
LKS Górki Śląskie 7-0 Płomień Kobyla
Czarni II Gorzyce 2-4 LKS Pietraszyn
Strzelec Rzuchów 2-1 LKS Gamów
Start Pietrowice Wielkie 0-1 LKS Zawada Książęca
Ocice Racibórz - LKS Bieńkowice 16 czerwca
w pierwotnym terminie przerwany

Kolejka 29

Ocice Racibórz 1-1 LKS Ruda Kozielska
LKS Bieńkowice 2-2 Start Pietrowice Wielkie
LKS Zawada Książęca 5-2 Strzelec Rzuchów
LKS Gamów 4-2 Czarni II Gorzyce
LKS Pietraszyn 6-2 LKS Górki Śląskie
Płomień Kobyla 3-3 Sparta Babice
Rafako Racibórz 10-0 LKS Buków (k. Raciborza)
LKS Olza 3-1 LKS Grzegorzowice

Kolejka 30

LKS Ruda Kozielska - LKS Olza
LKS Grzegorzowice - Rafako Racibórz
LKS Buków (k. Raciborza) - Płomień Kobyla
Sparta Babice - LKS Pietraszyn
LKS Górki Śląskie - LKS Gamów
Czarni II Gorzyce - LKS Zawada Książęca
Strzelec Rzuchów - LKS Bieńkowice
Start Pietrowice Wielkie - Ocice Racibórz

Klasa A 2003/2004 (Racibórz)

Klasa C 2003/2004 (Racibórz)

Autor: Łukasz Mizera
Kontakt: slaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas