[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa C 2003/2004, grupa: Racibórz
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  LKS Dzimierz 26 70 23 1 2 93-23 11 1 1 46-9 12 0 1 47-14
2.  Gosław Jedłownik (Wodzisław Śląski) 26 57 19 0 7 110-40 12 0 1 74-14 7 0 6 36-26 2 3 1 0 1 5-3
3.  LKS Rudnik (k. Raciborza) 26 57 18 3 5 81-40 9 1 3 44-18 9 2 2 37-22 2 3 1 0 1 3-5
4.  LKS Pawłów 26 55 18 1 7 98-50 10 0 3 52-19 8 1 4 46-31
5.  LKS Bogunice 26 42 13 3 10 56-49 10 0 3 42-16 3 3 7 14-33
6.  LKS Cyprzanów 26 35 11 2 13 66-83 8 1 4 42-36 3 1 9 24-47
7.  LKS Bolesław 26 34 11 1 14 72-90 5 1 7 43-42 6 0 7 29-48
8.  LKS Brzezie (Racibórz) 26 32 10 2 14 55-61 6 1 6 29-24 4 1 8 26-37
9.  LKS Wojnowice 26 31 9 4 13 60-65 5 3 5 37-33 4 1 8 23-32
10.  Naprzód II Czyżowice 26 29 8 5 13 52-68 6 2 5 32-25 2 3 8 20-43
11.  Płonia Racibórz 26 26 8 2 16 67-96 4 1 8 36-50 4 1 8 31-46
12.  LKS Czernica 26 24 7 3 16 39-72 6 2 5 23-24 1 1 11 16-48
13.  LKS Owsiszcze 26 23 7 2 17 42-91 6 1 6 29-34 1 1 11 13-57
14.  LKS Zabełków 26 15 4 3 19 56-119 3 2 8 31-43 1 1 11 25-76
Nowe zespoły to LKS Jedłownik i Naprzód II Czyżowice.
Naprzód II Syrynia wycofał się przed sezonem.
LKS II Chałupki wycofał się w trakcie rozgrywek. Jego wyniki zostały anulowane.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 LKS Dzimierz    2-0 1-2 2-2 2-1 3-0 10-0 4-1 2-0 3-0* 3-0 3-0 3-2 8-1 
 2 Gosław Jedłownik (Wodzisław Śląski)2-0     5-1 5-2 7-0 3-1 8-2 2-3 4-0 4-0 9-3 8-0 8-0 9-2 
 3 LKS Rudnik (k. Raciborza)2-4 2-0     2-0 0-1 7-1 4-2 4-1 3-2 1-2 3-3 3-0 7-2 6-0 
 4 LKS Pawłów1-2 1-4 1-2     3-1 6-0 5-1 3-2 3-1 6-2 6-0 4-2 3-0 10-2 
 5 LKS Bogunice0-2 5-1 3-4 1-0     4-1 2-1 4-2 0-1 7-2 4-1 2-0 7-0 3-1 
 6 LKS Cyprzanów1-6 1-5 2-1 2-6 3-3     0-3 4-1 5-2 4-2 6-3 5-1 6-1 3-2 
 7 LKS Bolesław2-4 4-3 1-3 2-4 5-0 6-1     3-4 2-3 2-3 4-3 5-2 3-3 4-9 
 8 LKS Brzezie (Racibórz)1-3 1-2 0-2 1-6 1-0 5-1 6-1     3-4 0-0 2-3 3-1 4-0 2-1 
 9 LKS Wojnowice1-5 2-5 3-4 0-3 2-2 5-2 2-3 2-0     3-3 4-2 3-3 3-1 7-0 
 10 Naprzód II Czyżowice2-5 2-1 1-3 3-4 5-0 1-1 2-3 3-2 2-0     2-3 2-0 4-0 3-3 
 11 Płonia Racibórz0-5 1-7 0-8 4-5 1-3 3-6 2-3 2-2 5-2 4-2     5-1 3-4 6-2 
 12 LKS Czernica0-4 1-4 1-1 0-5 0-1 2-1 3-2 1-0 1-0 1-1 1-5     2-0 10-0 
 13 LKS Owsiszcze2-5 3-2 2-4 3-2 3-1 1-5 1-2 1-2 1-1 2-1 1-5 4-2     5-2 
 14 LKS Zabełków0-2 1-2 2-2 6-7 1-1 1-4 3-6 4-6 1-7 6-2 1-0 1-4 4-0     

Kolejka 1 - 10 sierpnia

Pauza: LKS Bogunice.
 
LKS Dzimierz 10-0 LKS Bolesław
LKS Rudnik (k. Raciborza) - LKS II Chałupki (k. Raciborza)
było 4-2, anulowany
LKS Cyprzanów 4-2 Naprzód II Czyżowice
LKS Pawłów 3-1 LKS Wojnowice
LKS Czernica 1-5 Płonia Racibórz
Gosław Jedłownik (Wodzisław Śląski) 9-2 LKS Zabełków
LKS Brzezie (Racibórz) 4-0 LKS Owsiszcze

Kolejka 2 - 17 sierpnia

Pauza: LKS Bolesław.
 
LKS Owsiszcze 3-1 LKS Bogunice
LKS Zabełków 4-6 LKS Brzezie (Racibórz)
Płonia Racibórz 1-7 Gosław Jedłownik (Wodzisław Śląski)
LKS Wojnowice 3-3 LKS Czernica
Naprzód II Czyżowice 3-4 LKS Pawłów
LKS II Chałupki (k. Raciborza) - LKS Cyprzanów
było 6-4, anulowany
LKS Dzimierz 1-2 LKS Rudnik (k. Raciborza)

Kolejka 3 - 24 sierpnia

Pauza: LKS Owsiszcze.
 
LKS Rudnik (k. Raciborza) 4-2 LKS Bolesław
LKS Cyprzanów 1-6 LKS Dzimierz
LKS Pawłów - LKS II Chałupki (k. Raciborza)
było 3-0, anulowany
LKS Czernica 1-1 Naprzód II Czyżowice
Gosław Jedłownik (Wodzisław Śląski) 4-0 LKS Wojnowice
LKS Brzezie (Racibórz) 2-3 Płonia Racibórz
LKS Bogunice 3-1 LKS Zabełków

Kolejka 4 - 31 sierpnia

Pauza: LKS Zabełków.
 
LKS Bolesław 3-3 LKS Owsiszcze
Płonia Racibórz 1-3 LKS Bogunice
LKS Wojnowice 2-0 LKS Brzezie (Racibórz)
Naprzód II Czyżowice 2-1 Gosław Jedłownik (Wodzisław Śląski)
LKS II Chałupki (k. Raciborza) - LKS Czernica
było 4-1, anulowany
LKS Dzimierz 2-2 LKS Pawłów
LKS Rudnik (k. Raciborza) 7-1 LKS Cyprzanów

Kolejka 5 - 7 września

Pauza: Płonia Racibórz.
 
LKS Cyprzanów 0-3 LKS Bolesław
LKS Pawłów 1-2 LKS Rudnik (k. Raciborza)
LKS Czernica 0-4 LKS Dzimierz
Gosław Jedłownik (Wodzisław Śląski) - LKS II Chałupki (k. Raciborza)
było 3-0 (wo), anulowany
LKS Brzezie (Racibórz) 0-0 Naprzód II Czyżowice
LKS Bogunice 0-1 LKS Wojnowice
LKS Owsiszcze 5-2 LKS Zabełków

Kolejka 6 - 14 września

Pauza: LKS Wojnowice.
 
LKS Bolesław 4-9 LKS Zabełków
Płonia Racibórz 3-4 LKS Owsiszcze
Naprzód II Czyżowice 5-0 LKS Bogunice
LKS II Chałupki (k. Raciborza) - LKS Brzezie (Racibórz)
było 5-0, anulowany
LKS Dzimierz 2-0 Gosław Jedłownik (Wodzisław Śląski)
LKS Rudnik (k. Raciborza) 3-0 LKS Czernica
LKS Cyprzanów 2-6 LKS Pawłów

Kolejka 7 - 21 września

Pauza: Naprzód II Czyżowice.
 
LKS Pawłów 5-1 LKS Bolesław
LKS Czernica 2-1 LKS Cyprzanów
Gosław Jedłownik (Wodzisław Śląski) 5-1 LKS Rudnik (k. Raciborza)
LKS Brzezie (Racibórz) 1-3 LKS Dzimierz
LKS Bogunice - LKS II Chałupki (k. Raciborza)
było 5-1, anulowany
LKS Owsiszcze 1-1 LKS Wojnowice
LKS Zabełków 1-0 Płonia Racibórz

Kolejka 8 - 28 września

LKS Bolesław 4-3 Płonia Racibórz
LKS Wojnowice 7-0 LKS Zabełków
Naprzód II Czyżowice 4-0 LKS Owsiszcze
LKS Dzimierz 2-1 LKS Bogunice
LKS Rudnik (k. Raciborza) 4-1 LKS Brzezie (Racibórz)
LKS Cyprzanów 1-5 Gosław Jedłownik (Wodzisław Śląski)
LKS Pawłów 4-2 LKS Czernica

Kolejka 9 - 5 października

Pauza: LKS Dzimierz.
 
LKS Czernica 3-2 LKS Bolesław
Gosław Jedłownik (Wodzisław Śląski) 5-2 LKS Pawłów
LKS Brzezie (Racibórz) 5-1 LKS Cyprzanów
LKS Bogunice 3-4 LKS Rudnik (k. Raciborza)
LKS Owsiszcze - LKS II Chałupki (k. Raciborza)
było 3-0 (wo), anulowany
LKS Zabełków 6-2 Naprzód II Czyżowice
Płonia Racibórz 5-2 LKS Wojnowice

Kolejka 10 - 11-12 października

Pauza: LKS Rudnik (k. Raciborza), LKS Zabełków.
 
LKS Bolesław 2-3 LKS Wojnowice
Naprzód II Czyżowice 2-3 Płonia Racibórz
LKS Dzimierz 3-2 LKS Owsiszcze
LKS Cyprzanów 3-3 LKS Bogunice
LKS Pawłów 3-2 LKS Brzezie (Racibórz)
LKS Czernica 1-4 Gosław Jedłownik (Wodzisław Śląski)

Kolejka 11 - 18-19 października

Pauza: LKS Cyprzanów, Płonia Racibórz.
 
Gosław Jedłownik (Wodzisław Śląski) 8-2 LKS Bolesław
LKS Brzezie (Racibórz) 3-1 LKS Czernica
LKS Bogunice 1-0 LKS Pawłów
LKS Owsiszcze 2-4 LKS Rudnik (k. Raciborza)
LKS Zabełków 0-2 LKS Dzimierz
LKS Wojnowice 3-3 Naprzód II Czyżowice

Kolejka 12 - 25-26 października

Pauza: LKS Pawłów, LKS Wojnowice.
 
LKS Bolesław 2-3 Naprzód II Czyżowice
LKS Dzimierz 3-0 Płonia Racibórz
LKS Rudnik (k. Raciborza) 6-0 LKS Zabełków
LKS Cyprzanów 6-1 LKS Owsiszcze
LKS Czernica 0-1 LKS Bogunice
Gosław Jedłownik (Wodzisław Śląski) 2-3 LKS Brzezie (Racibórz)

Kolejka 13 - 2 listopada

Pauza: Naprzód II Czyżowice, LKS Czernica.
 
LKS Brzezie (Racibórz) 6-1 LKS Bolesław
LKS Bogunice 5-1 Gosław Jedłownik (Wodzisław Śląski)
LKS Owsiszcze 3-2 LKS Pawłów
LKS Zabełków 1-4 LKS Cyprzanów
Płonia Racibórz 0-8 LKS Rudnik (k. Raciborza)
LKS Wojnowice 1-5 LKS Dzimierz

Kolejka 14 - 9 listopada

Pauza: LKS Bolesław, Gosław Jedłownik (Wodzisław Śląski).
 
LKS Dzimierz 3-0 Naprzód II Czyżowice
(wo)
na boisku 3-1; w drużynie gości grał nieuprawniony zawodnik
LKS Rudnik (k. Raciborza) 3-2 LKS Wojnowice
LKS Cyprzanów 6-3 Płonia Racibórz
LKS Pawłów 10-2 LKS Zabełków
LKS Czernica 2-0 LKS Owsiszcze
LKS Brzezie (Racibórz) 1-0 LKS Bogunice

Kolejka 15 - 16 listopada

Pauza: LKS Dzimierz, LKS Brzezie (Racibórz).
 
LKS Bogunice 2-1 LKS Bolesław
LKS Owsiszcze 3-2 Gosław Jedłownik (Wodzisław Śląski)
LKS Zabełków 1-4 LKS Czernica
Płonia Racibórz 4-5 LKS Pawłów
LKS Wojnowice 5-2 LKS Cyprzanów
Naprzód II Czyżowice 1-3 LKS Rudnik (k. Raciborza)

Kolejka 16 (pierwotnie 17) - 27-28 marca

Pauza: LKS Cyprzanów, LKS Bolesław.
 
LKS Bogunice 7-0 LKS Owsiszcze
LKS Brzezie (Racibórz) 2-1 LKS Zabełków
Gosław Jedłownik (Wodzisław Śląski) 9-3 Płonia Racibórz 18 kwietnia
LKS Czernica 1-0 LKS Wojnowice
LKS Pawłów 6-2 Naprzód II Czyżowice
LKS Rudnik (k. Raciborza) 2-4 LKS Dzimierz

Kolejka 17 (pierwotnie 18) - 3-4 kwietnia

Pauza: LKS Owsiszcze, LKS Pawłów.
 
LKS Bolesław 1-3 LKS Rudnik (k. Raciborza)
LKS Dzimierz 3-0 LKS Cyprzanów
Naprzód II Czyżowice 2-0 LKS Czernica
LKS Wojnowice 2-5 Gosław Jedłownik (Wodzisław Śląski)
Płonia Racibórz 2-2 LKS Brzezie (Racibórz)
LKS Zabełków 1-1 LKS Bogunice

Kolejka 18 (pierwotnie 19) - 10 kwietnia

Pauza: LKS Zabełków, LKS Czernica.
 
LKS Owsiszcze 1-2 LKS Bolesław
LKS Bogunice 4-1 Płonia Racibórz
LKS Brzezie (Racibórz) 3-4 LKS Wojnowice
Gosław Jedłownik (Wodzisław Śląski) 4-0 Naprzód II Czyżowice
LKS Pawłów 1-2 LKS Dzimierz
LKS Cyprzanów 2-1 LKS Rudnik (k. Raciborza)

Kolejka 19 (pierwotnie 20) - 18 kwietnia

Pauza: Płonia Racibórz, Gosław Jedłownik (Wodzisław Śląski).
 
LKS Bolesław 6-1 LKS Cyprzanów
LKS Rudnik (k. Raciborza) 2-0 LKS Pawłów
LKS Dzimierz 3-0 LKS Czernica
Naprzód II Czyżowice 3-2 LKS Brzezie (Racibórz)
LKS Wojnowice 2-2 LKS Bogunice
LKS Zabełków 4-0 LKS Owsiszcze

Kolejka 20 (pierwotnie 21) - 24-25 kwietnia

Pauza: LKS Wojnowice, LKS Brzezie (Racibórz).
 
LKS Zabełków 3-6 LKS Bolesław
LKS Owsiszcze 1-5 Płonia Racibórz
LKS Bogunice 7-2 Naprzód II Czyżowice
Gosław Jedłownik (Wodzisław Śląski) 2-0 LKS Dzimierz
LKS Czernica 1-1 LKS Rudnik (k. Raciborza)
LKS Pawłów 6-0 LKS Cyprzanów

Kolejka 21 (pierwotnie 22) - 2 maja

Pauza: Naprzód II Czyżowice, LKS Bogunice.
 
LKS Bolesław 2-4 LKS Pawłów
LKS Cyprzanów 5-1 LKS Czernica
LKS Rudnik (k. Raciborza) 2-0 Gosław Jedłownik (Wodzisław Śląski)
LKS Dzimierz 4-1 LKS Brzezie (Racibórz)
LKS Wojnowice 3-1 LKS Owsiszcze
Płonia Racibórz 6-2 LKS Zabełków

Kolejka 22 (pierwotnie 23) - 9 maja

Płonia Racibórz 2-3 LKS Bolesław
LKS Zabełków 1-7 LKS Wojnowice
LKS Owsiszcze 2-1 Naprzód II Czyżowice
LKS Bogunice 0-2 LKS Dzimierz
LKS Brzezie (Racibórz) 0-2 LKS Rudnik (k. Raciborza)
Gosław Jedłownik (Wodzisław Śląski) 3-1 LKS Cyprzanów
LKS Czernica 0-5 LKS Pawłów

Kolejka 23 (pierwotnie 24) - 16 maja

Pauza: LKS Owsiszcze, LKS Dzimierz.
 
LKS Bolesław 5-2 LKS Czernica
LKS Pawłów 1-4 Gosław Jedłownik (Wodzisław Śląski)
LKS Cyprzanów 4-1 LKS Brzezie (Racibórz)
LKS Rudnik (k. Raciborza) 0-1 LKS Bogunice
Naprzód II Czyżowice 3-3 LKS Zabełków
LKS Wojnowice 4-2 Płonia Racibórz

Kolejka 24 (pierwotnie 25) - 23 maja

Pauza: LKS Rudnik (k. Raciborza), LKS Zabełków.
 
LKS Wojnowice 2-3 LKS Bolesław
Płonia Racibórz 4-2 Naprzód II Czyżowice
LKS Owsiszcze 2-5 LKS Dzimierz
LKS Bogunice 4-1 LKS Cyprzanów
LKS Brzezie (Racibórz) 1-6 LKS Pawłów
Gosław Jedłownik (Wodzisław Śląski) 8-0 LKS Czernica

Kolejka 25 (pierwotnie 16) - 26 maja

Pauza: LKS Rudnik (k. Raciborza), LKS Bogunice.
 
LKS Bolesław 2-4 LKS Dzimierz
Naprzód II Czyżowice 1-1 LKS Cyprzanów
LKS Wojnowice 0-3 LKS Pawłów
Płonia Racibórz 5-1 LKS Czernica
LKS Zabełków 1-2 Gosław Jedłownik (Wodzisław Śląski)
LKS Owsiszcze 1-2 LKS Brzezie (Racibórz)

Kolejka 26 - 30 maja

Pauza: Płonia Racibórz, LKS Cyprzanów.
 
LKS Bolesław 4-3 Gosław Jedłownik (Wodzisław Śląski)
LKS Czernica 1-0 LKS Brzezie (Racibórz)
LKS Pawłów 3-1 LKS Bogunice
LKS Rudnik (k. Raciborza) 7-2 LKS Owsiszcze
LKS Dzimierz 8-1 LKS Zabełków
Naprzód II Czyżowice 2-0 LKS Wojnowice

Kolejka 27 - 6 czerwca

Pauza: LKS Pawłów, LKS Wojnowice.
 
Naprzód II Czyżowice 2-3 LKS Bolesław
Płonia Racibórz 0-5 LKS Dzimierz
LKS Zabełków 2-2 LKS Rudnik (k. Raciborza)
LKS Owsiszcze 1-5 LKS Cyprzanów
LKS Bogunice 2-0 LKS Czernica
LKS Brzezie (Racibórz) 1-2 Gosław Jedłownik (Wodzisław Śląski)

Kolejka 28 - 10 czerwca

Pauza: LKS Czernica, Naprzód II Czyżowice.
 
LKS Bolesław 3-4 LKS Brzezie (Racibórz)
Gosław Jedłownik (Wodzisław Śląski) 7-0 LKS Bogunice
LKS Pawłów 3-0 LKS Owsiszcze
LKS Cyprzanów 3-2 LKS Zabełków
LKS Rudnik (k. Raciborza) 3-3 Płonia Racibórz
LKS Dzimierz 2-0 LKS Wojnowice

Kolejka 29 - 13 czerwca

Pauza: Gosław Jedłownik (Wodzisław Śląski), LKS Bolesław.
 
Naprzód II Czyżowice 2-5 LKS Dzimierz
LKS Wojnowice 3-4 LKS Rudnik (k. Raciborza)
Płonia Racibórz 3-6 LKS Cyprzanów
LKS Zabełków 6-7 LKS Pawłów
LKS Owsiszcze 4-2 LKS Czernica
LKS Bogunice 4-2 LKS Brzezie (Racibórz)

Kolejka 30 - 20 czerwca

Pauza: LKS Brzezie (Racibórz), LKS Dzimierz.
 
LKS Bolesław 5-0 LKS Bogunice
Gosław Jedłownik (Wodzisław Śląski) 8-0 LKS Owsiszcze
LKS Czernica 10-0 LKS Zabełków
LKS Pawłów 6-0 Płonia Racibórz
LKS Cyprzanów 5-2 LKS Wojnowice
LKS Rudnik (k. Raciborza) 1-2 Naprzód II Czyżowice

Klasa B 2003/2004 (Racibórz)

Autor: Łukasz Mizera
Kontakt: slaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas