[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa okręgowa 2003/2004, grupa: Legnica
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Prochowiczanka Prochowice 30 67 22 1 7 110-36 12 1 2 71-18 10 0 5 39-18
2.  Sparta Rudna 30 57 18 3 9 86-52 12 1 2 53-22 6 2 7 33-30
3.  Chojnowianka Chojnów 30 53 16 5 9 67-42 10 1 4 37-17 6 4 5 30-25
4.  Górnik Złotoryja 30 52 15 7 8 65-46 9 5 1 32-17 6 2 7 33-29
5.  Zawisza Serby 30 48 13 9 8 54-48 9 4 2 33-14 4 5 6 21-34
6.  Konfeks Legnica 30 46 12 10 8 57-50 7 5 3 29-23 5 5 5 28-27
7.  Błękitni Koskowice 30 41 12 5 13 60-54 9 1 5 40-28 3 4 8 20-26 4 7 2 1 1 8-5
8.  Zamet Przemków 30 41 10 11 9 46-44 8 5 2 27-16 2 6 7 19-28 4 6 2 0 2 7-6
9.  Chrobry II Głogów 30 41 11 8 11 43-47 7 5 3 21-11 4 3 8 22-36 4 4 1 1 2 3-7
10.  Pogoń Góra 30 37 10 7 13 49-58 4 6 5 24-25 6 1 8 25-33
11.  Mieszko Ruszowice 29 34 9 7 13 53-72 6 4 5 35-30 3 3 8 18-42
12.  Nysa Wiadrów 29 32 9 5 15 49-80 7 2 5 31-38 2 3 10 18-42 2 3 1 0 1 5-2
13.  Orla Wąsosz 30 32 9 5 16 41-84 7 2 6 25-32 2 3 10 16-52 2 3 1 0 1 2-5
14.  Iskra Kochlice 30 30 8 6 16 62-85 6 3 6 34-35 2 3 10 28-50
15.  Stal Chocianów 30 28 7 7 16 42-58 6 1 8 19-25 1 6 8 23-33
16.  Sparta Grębocice 30 27 7 6 17 44-72 5 5 5 31-35 2 1 12 13-37

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Prochowiczanka Prochowice    0-1 4-1 5-1 8-1 5-0 2-0 5-3 8-1 1-2 6-2 2-2 5-0 11-2 3-2 6-0 
 2 Sparta Rudna1-4     1-1 6-3 4-0 1-0 3-2 4-1 0-1 4-3 6-1 7-0 7-1 3-2 2-1 4-2 
 3 Chojnowianka Chojnów0-1 3-1     1-1 1-2 2-1 4-1 2-1 6-1 0-2 1-2 1-0 4-1 7-1 3-2 2-0 
 4 Górnik Złotoryja2-1 3-1 1-0     1-1 1-1 0-3 2-0 2-2 4-2 3-0 3-0 4-1 3-2 3-3 0-0 
 5 Zawisza Serby4-1 3-1 3-1 1-0     1-3 1-1 1-2 1-1 5-1 1-1 5-0 1-1 3-1 1-0 2-0 
 6 Konfeks Legnica1-0 3-3 1-2 0-3 2-0     2-1 2-2 3-1 1-1 1-2 3-1 4-4 2-0 3-3 1-0 
 7 Błękitni Koskowice1-4 1-2 1-1 1-3 0-2 1-6     3-2 4-1 4-0 2-1 6-0 3-2 4-1 5-1 4-2 
 8 Zamet Przemków0-1 0-0 1-1 1-3 2-2 2-1 2-1     3-1 3-0 1-1 2-1 4-0 2-1 2-2 2-1 
 9 Chrobry II Głogów1-0 2-1 2-0 4-1 1-1 2-3 0-0 1-0     0-1 4-1 1-1 1-2 0-0 0-0 2-0 
 10 Pogoń Góra0-1 1-3 2-7 0-4 0-0 2-2 1-0 1-1 0-0     8-2 1-3 3-0* 1-1 1-1 3-0 
 11 Mieszko Ruszowice5-1 6-2 1-6 2-2 2-3 1-1 3-1 0-0 0-1 3-2     3-3 1-2 5-2 1-3 2-1 
 12 Nysa Wiadrów0-4 3-10 2-1 1-7 4-4 0-2 0-2 3-1 2-1 2-1     4-0 3-3 2-1 5-1 
 13 Orla Wąsosz0-7 1-0 1-1 0-2 1-0 2-3 3-2 1-1 0-6 0-1 5-2 2-1     4-2 3-1 2-3 
 14 Iskra Kochlice1-5 2-4 2-3 3-2 6-2 2-2 0-0 2-4 1-4 2-5 2-2 1-0 6-0     2-1 2-1 
 15 Stal Chocianów1-5 0-3* 2-3 2-0 1-0 3-1 2-3 0-0 1-0 1-2 0-1 3-2 3-0 0-3     0-2 
 16 Sparta Grębocice1-4 2-1 1-2 2-1 1-3 2-2 3-3 1-1 5-1 3-2 2-0 2-4 2-2 2-7 2-2     

Kolejka 1 - 15 sierpnia

Sparta Grębocice 2-4 Nysa Wiadrów
Chojnowianka Chojnów 7-1 Iskra Kochlice
Konfeks Legnica 2-1 Błękitni Koskowice
Górnik Złotoryja 3-3 Stal Chocianów
Mieszko Ruszowice 0-0 Zamet Przemków
Sparta Rudna 0-1 Chrobry II Głogów
Zawisza Serby 1-1 Orla Wąsosz
Pogoń Góra 0-1 Prochowiczanka Prochowice

Kolejka 2 - 17 sierpnia

Nysa Wiadrów 0-4 Prochowiczanka Prochowice
Orla Wąsosz 0-1 Pogoń Góra
Chrobry II Głogów 1-1 Zawisza Serby
Zamet Przemków 0-0 Sparta Rudna
Stal Chocianów 0-1 Mieszko Ruszowice
Błękitni Koskowice 1-3 Górnik Złotoryja
Iskra Kochlice 2-2 Konfeks Legnica
Sparta Grębocice 1-2 Chojnowianka Chojnów

Kolejka 3 - 23-24 sierpnia

Chojnowianka Chojnów 1-0 Nysa Wiadrów
Konfeks Legnica 1-0 Sparta Grębocice
Górnik Złotoryja 3-2 Iskra Kochlice
Mieszko Ruszowice 3-1 Błękitni Koskowice
Sparta Rudna 2-1 Stal Chocianów
Zawisza Serby 1-2 Zamet Przemków
Pogoń Góra 0-0 Chrobry II Głogów
Prochowiczanka Prochowice 5-0 Orla Wąsosz

Kolejka 4 - 30-31 sierpnia

Nysa Wiadrów 4-0 Orla Wąsosz
Chrobry II Głogów 1-0 Prochowiczanka Prochowice
Zamet Przemków 3-0 Pogoń Góra
Stal Chocianów 1-0 Zawisza Serby
Błękitni Koskowice 1-2 Sparta Rudna
Iskra Kochlice 2-2 Mieszko Ruszowice
Sparta Grębocice 2-1 Górnik Złotoryja
Chojnowianka Chojnów 2-1 Konfeks Legnica

Kolejka 5 - 6-7 września

Konfeks Legnica 3-1 Nysa Wiadrów
Górnik Złotoryja 1-0 Chojnowianka Chojnów
Mieszko Ruszowice 2-1 Sparta Grębocice
Sparta Rudna 3-2 Iskra Kochlice
Zawisza Serby 1-1 Błękitni Koskowice
Pogoń Góra 1-1 Stal Chocianów
Prochowiczanka Prochowice 5-3 Zamet Przemków
Orla Wąsosz 0-6 Chrobry II Głogów

Kolejka 6 - 13-14 września

Nysa Wiadrów 2-1 Chrobry II Głogów
Zamet Przemków 4-0 Orla Wąsosz
Stal Chocianów 1-5 Prochowiczanka Prochowice
Błękitni Koskowice 4-0 Pogoń Góra
Iskra Kochlice 6-2 Zawisza Serby
Sparta Grębocice 2-1 Sparta Rudna
Chojnowianka Chojnów 1-2 Mieszko Ruszowice
Konfeks Legnica 0-3 Górnik Złotoryja

Kolejka 7 - 20-21 września

Górnik Złotoryja 3-0 Nysa Wiadrów
Mieszko Ruszowice 1-1 Konfeks Legnica
Sparta Rudna 1-1 Chojnowianka Chojnów
Zawisza Serby 2-0 Sparta Grębocice
Pogoń Góra 1-1 Iskra Kochlice
Prochowiczanka Prochowice 2-0 Błękitni Koskowice
Orla Wąsosz 3-1 Stal Chocianów
Chrobry II Głogów 1-0 Zamet Przemków

Kolejka 8 - 27-28 września

Nysa Wiadrów 3-1 Zamet Przemków
Stal Chocianów 1-0 Chrobry II Głogów
Błękitni Koskowice 3-2 Orla Wąsosz
Iskra Kochlice 1-5 Prochowiczanka Prochowice
Sparta Grębocice 3-2 Pogoń Góra
Chojnowianka Chojnów 1-2 Zawisza Serby
Konfeks Legnica 3-3 Sparta Rudna
Górnik Złotoryja 3-0 Mieszko Ruszowice

Kolejka 9 - 4-5 października

Mieszko Ruszowice 3-3 Nysa Wiadrów
Sparta Rudna 6-3 Górnik Złotoryja
Zawisza Serby 1-3 Konfeks Legnica
Pogoń Góra 2-7 Chojnowianka Chojnów
Prochowiczanka Prochowice 6-0 Sparta Grębocice
Orla Wąsosz 4-2 Iskra Kochlice
Chrobry II Głogów 0-0 Błękitni Koskowice
Zamet Przemków 2-2 Stal Chocianów 8 października

Kolejka 10 - 11-12 października

Nysa Wiadrów 2-1 Stal Chocianów
Błękitni Koskowice 3-2 Zamet Przemków
Iskra Kochlice 1-4 Chrobry II Głogów
Sparta Grębocice 2-2 Orla Wąsosz
Chojnowianka Chojnów 0-1 Prochowiczanka Prochowice
Konfeks Legnica 1-1 Pogoń Góra
Górnik Złotoryja 1-1 Zawisza Serby
Mieszko Ruszowice 6-2 Sparta Rudna

Kolejka 11 - 18-19 października

Sparta Rudna 7-0 Nysa Wiadrów
Zawisza Serby 1-1 Mieszko Ruszowice
Pogoń Góra 0-4 Górnik Złotoryja
Prochowiczanka Prochowice 5-0 Konfeks Legnica
Orla Wąsosz 1-1 Chojnowianka Chojnów
Chrobry II Głogów 2-0 Sparta Grębocice
Zamet Przemków 2-1 Iskra Kochlice
Stal Chocianów 2-3 Błękitni Koskowice

Kolejka 12 - 25-26 października

Nysa Wiadrów 0-2 Błękitni Koskowice
Iskra Kochlice 2-1 Stal Chocianów
Sparta Grębocice 1-1 Zamet Przemków
Chojnowianka Chojnów 6-1 Chrobry II Głogów
Konfeks Legnica 4-4 Orla Wąsosz
Górnik Złotoryja 2-1 Prochowiczanka Prochowice
Mieszko Ruszowice 3-2 Pogoń Góra
Sparta Rudna 4-0 Zawisza Serby

Kolejka 13 - 8 listopada

Zawisza Serby 5-0 Nysa Wiadrów
Pogoń Góra 1-3 Sparta Rudna
Prochowiczanka Prochowice 6-2 Mieszko Ruszowice
Orla Wąsosz 0-2 Górnik Złotoryja
Chrobry II Głogów 2-3 Konfeks Legnica
Zamet Przemków 1-1 Chojnowianka Chojnów
Stal Chocianów 0-2 Sparta Grębocice
Błękitni Koskowice 4-1 Iskra Kochlice

Kolejka 14 - 11 listopada

Nysa Wiadrów 3-3 Iskra Kochlice
Sparta Grębocice 3-3 Błękitni Koskowice
Chojnowianka Chojnów 3-2 Stal Chocianów
Konfeks Legnica 2-2 Zamet Przemków
Górnik Złotoryja 2-2 Chrobry II Głogów
Mieszko Ruszowice 1-2 Orla Wąsosz
Sparta Rudna 1-4 Prochowiczanka Prochowice
Zawisza Serby 5-1 Pogoń Góra

Kolejka 15 - 15-16 listopada

Pogoń Góra 1-3 Nysa Wiadrów
Prochowiczanka Prochowice 8-1 Zawisza Serby
Orla Wąsosz 1-0 Sparta Rudna
Chrobry II Głogów 4-1 Mieszko Ruszowice
Zamet Przemków 1-3 Górnik Złotoryja
Stal Chocianów 3-1 Konfeks Legnica
Błękitni Koskowice 1-1 Chojnowianka Chojnów
Iskra Kochlice 2-1 Sparta Grębocice

Kolejka 16 - 13-15 marca

Nysa Wiadrów 5-1 Sparta Grębocice
Iskra Kochlice 2-3 Chojnowianka Chojnów
Błękitni Koskowice 1-6 Konfeks Legnica 19 maja, 17:00
Stal Chocianów 2-0 Górnik Złotoryja
Zamet Przemków 1-1 Mieszko Ruszowice
Chrobry II Głogów 2-1 Sparta Rudna
Orla Wąsosz 1-0 Zawisza Serby
Prochowiczanka Prochowice 1-2 Pogoń Góra
przełożony (termin nieustalony), mecz odbył się w Górze

Kolejka 17 - 20-21 marca

Prochowiczanka Prochowice 2-2 Nysa Wiadrów
Pogoń Góra 3-0 Orla Wąsosz
(wo)
po weryfikacji
Zawisza Serby 1-1 Chrobry II Głogów
Sparta Rudna 4-1 Zamet Przemków
Mieszko Ruszowice 1-3 Stal Chocianów
Górnik Złotoryja 0-3 Błękitni Koskowice
Konfeks Legnica 2-0 Iskra Kochlice
Chojnowianka Chojnów 2-0 Sparta Grębocice

Kolejka 18 - 28 marca

Nysa Wiadrów 2-1 Chojnowianka Chojnów
Sparta Grębocice 2-2 Konfeks Legnica
Iskra Kochlice 3-2 Górnik Złotoryja
Błękitni Koskowice 2-1 Mieszko Ruszowice
Stal Chocianów 0-3 Sparta Rudna
(wo)
po weryfikacji
Zamet Przemków 2-2 Zawisza Serby
Chrobry II Głogów 0-1 Pogoń Góra
Orla Wąsosz 0-7 Prochowiczanka Prochowice

Kolejka 19 - 3-4 kwietnia

Orla Wąsosz 2-1 Nysa Wiadrów
Prochowiczanka Prochowice 8-1 Chrobry II Głogów
Pogoń Góra 1-1 Zamet Przemków
Zawisza Serby 1-0 Stal Chocianów
Sparta Rudna 3-2 Błękitni Koskowice
Mieszko Ruszowice 5-2 Iskra Kochlice
Górnik Złotoryja 0-0 Sparta Grębocice
Konfeks Legnica 1-2 Chojnowianka Chojnów

Kolejka 20 - 17-18 kwietnia

Nysa Wiadrów 0-2 Konfeks Legnica
Chojnowianka Chojnów 1-1 Górnik Złotoryja
Sparta Grębocice 2-0 Mieszko Ruszowice
Iskra Kochlice 2-4 Sparta Rudna
Błękitni Koskowice 0-2 Zawisza Serby
Stal Chocianów 1-2 Pogoń Góra
Zamet Przemków 0-1 Prochowiczanka Prochowice
Chrobry II Głogów 1-2 Orla Wąsosz

Kolejka 21 - 26 kwietnia

Chrobry II Głogów 1-1 Nysa Wiadrów
Orla Wąsosz 1-1 Zamet Przemków
Prochowiczanka Prochowice 3-2 Stal Chocianów
Pogoń Góra 1-0 Błękitni Koskowice
Zawisza Serby 3-1 Iskra Kochlice
Sparta Rudna 4-2 Sparta Grębocice
Mieszko Ruszowice 1-6 Chojnowianka Chojnów
Górnik Złotoryja 1-1 Konfeks Legnica

Kolejka 22 - 1 maja

Nysa Wiadrów 1-7 Górnik Złotoryja
Konfeks Legnica 1-2 Mieszko Ruszowice
Chojnowianka Chojnów 3-1 Sparta Rudna
Sparta Grębocice 1-3 Zawisza Serby
Iskra Kochlice 2-5 Pogoń Góra
Błękitni Koskowice 1-4 Prochowiczanka Prochowice
Stal Chocianów 3-0 Orla Wąsosz
Zamet Przemków 3-1 Chrobry II Głogów

Kolejka 23 - 3 maja

Zamet Przemków 2-1 Nysa Wiadrów
Chrobry II Głogów 0-0 Stal Chocianów
Orla Wąsosz 3-2 Błękitni Koskowice
Prochowiczanka Prochowice 11-2 Iskra Kochlice
Pogoń Góra 3-0 Sparta Grębocice
Zawisza Serby 3-1 Chojnowianka Chojnów
Sparta Rudna 1-0 Konfeks Legnica
Mieszko Ruszowice 2-2 Górnik Złotoryja

Kolejka 24 - 8-9 maja

Nysa Wiadrów - Mieszko Ruszowice
przełozony na 9.06
Górnik Złotoryja 3-1 Sparta Rudna
Konfeks Legnica 2-0 Zawisza Serby
Chojnowianka Chojnów 0-2 Pogoń Góra
Sparta Grębocice 1-4 Prochowiczanka Prochowice
Iskra Kochlice 6-0 Orla Wąsosz
Błękitni Koskowice 4-1 Chrobry II Głogów
Stal Chocianów 0-0 Zamet Przemków

Kolejka 25 - 15-16 maja

Stal Chocianów 3-2 Nysa Wiadrów
Zamet Przemków 2-1 Błękitni Koskowice
Chrobry II Głogów 0-0 Iskra Kochlice
Orla Wąsosz 2-3 Sparta Grębocice
Prochowiczanka Prochowice 4-1 Chojnowianka Chojnów
Pogoń Góra 2-2 Konfeks Legnica
Zawisza Serby 1-0 Górnik Złotoryja
Sparta Rudna 6-1 Mieszko Ruszowice

Kolejka 26 - 22-23 maja

Nysa Wiadrów 3-10 Sparta Rudna
Mieszko Ruszowice 2-3 Zawisza Serby
Górnik Złotoryja 4-2 Pogoń Góra
Konfeks Legnica 1-0 Prochowiczanka Prochowice
Chojnowianka Chojnów 4-1 Orla Wąsosz
Sparta Grębocice 5-1 Chrobry II Głogów
Iskra Kochlice 2-4 Zamet Przemków
Błękitni Koskowice 5-1 Stal Chocianów

Kolejka 27 - 29-30 maja

Błękitni Koskowice 6-0 Nysa Wiadrów
Stal Chocianów 0-3 Iskra Kochlice
Zamet Przemków 2-1 Sparta Grębocice
Chrobry II Głogów 2-0 Chojnowianka Chojnów
Orla Wąsosz 2-3 Konfeks Legnica
Prochowiczanka Prochowice 5-1 Górnik Złotoryja
Pogoń Góra 8-2 Mieszko Ruszowice
Zawisza Serby 3-1 Sparta Rudna

Kolejka 28 - 5-6 czerwca

Nysa Wiadrów 4-4 Zawisza Serby
Sparta Rudna 4-3 Pogoń Góra
Mieszko Ruszowice 5-1 Prochowiczanka Prochowice
Górnik Złotoryja 4-1 Orla Wąsosz
Konfeks Legnica 3-1 Chrobry II Głogów
Chojnowianka Chojnów 2-1 Zamet Przemków
Sparta Grębocice 2-2 Stal Chocianów
Iskra Kochlice 0-0 Błękitni Koskowice

Kolejka 29 - 12 czerwca

Iskra Kochlice 1-0 Nysa Wiadrów
Błękitni Koskowice 4-2 Sparta Grębocice
Stal Chocianów 2-3 Chojnowianka Chojnów
Zamet Przemków 2-1 Konfeks Legnica
Chrobry II Głogów 4-1 Górnik Złotoryja
Orla Wąsosz 5-2 Mieszko Ruszowice
Prochowiczanka Prochowice 0-1 Sparta Rudna
Pogoń Góra 0-0 Zawisza Serby

Kolejka 30 - 19 czerwca

Nysa Wiadrów 2-1 Pogoń Góra
Zawisza Serby 4-1 Prochowiczanka Prochowice
Sparta Rudna 7-1 Orla Wąsosz
Mieszko Ruszowice 0-1 Chrobry II Głogów
Górnik Złotoryja 2-0 Zamet Przemków
Konfeks Legnica 3-3 Stal Chocianów
Chojnowianka Chojnów 4-1 Błękitni Koskowice
Sparta Grębocice 2-7 Iskra Kochlice

IV liga 2003/2004 (dolnośląska)

Klasa okręgowa 2003/2004 (Jelenia Góra)
Klasa okręgowa 2003/2004 (Wałbrzych)
Klasa okręgowa 2003/2004 (Wrocław)

Klasa A 2003/2004 (Legnica I)
Klasa A 2003/2004 (Legnica II)

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: dolnoslaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas