[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa okręgowa 2003/2004, grupa: Wałbrzych
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Górnik/Zagłębie Wałbrzych 30 77 24 5 1 78-27 13 2 0 40-13 11 3 1 38-14
2.  Kryształ Stronie Śląskie 30 66 20 6 4 59-20 13 2 0 41-7 7 4 4 18-13
3.  Victoria Świebodzice 30 53 16 5 9 53-33 11 2 2 36-14 5 3 7 17-19 2 4 1 1 0 3-2
4.  Włókniarz Kudowa Zdrój 30 53 16 5 9 70-37 11 3 1 45-14 5 2 8 25-23 2 1 0 1 1 2-3
5.  Niemczanka Niemcza 30 50 16 2 12 57-59 10 0 5 30-23 6 2 7 27-36
6.  Akropol Wałbrzych 30 49 15 4 11 53-56 11 2 2 31-16 4 2 9 22-40
7.  Polonia Bystrzyca Kłodzka 30 47 13 8 9 58-45 7 5 3 32-22 6 3 6 26-23
8.  AKS Strzegom 30 43 12 7 11 60-49 6 4 5 31-23 6 3 6 29-26
9.  Sparta Ziębice 30 41 11 8 11 47-33 8 6 1 33-11 3 2 10 14-22 2 4 1 1 0 5-2
10.  Zjednoczeni Żarów 30 41 11 8 11 43-46 9 4 2 29-15 2 4 9 14-31 2 1 0 1 1 2-5
11.  Trojan Lądek Zdrój 30 36 10 6 14 44-50 8 2 5 30-23 2 4 9 14-27
12.  Skałki Stolec 30 34 8 10 12 45-52 5 4 6 25-19 3 6 6 20-33
13.  Cukrownik/Polonia Pszenno 30 32 9 5 16 47-56 7 3 5 28-19 2 2 11 19-37
14.  Polonia Ząbkowice Śląskie 30 25 7 4 19 33-76 6 2 7 22-32 1 2 12 11-44
15.  Piławianka Piława Górna 30 22 6 4 20 44-65 5 2 8 29-27 1 2 12 15-38
16.  Nysa Kłodzko 30 7 2 1 27 18-105 2 1 12 12-37 0 0 15 6-68

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Górnik/Zagłębie Wałbrzych    1-0 0-0 2-1 5-2 1-0 2-1 6-0 2-1 3-0 2-1 2-2 3-2 3-0 5-3 3-0 
 2 Kryształ Stronie Śląskie0-0     4-1 1-0 2-0 8-0 1-0 5-1 3-0 1-1 3-1 2-0 2-1 2-1 4-0 3-1 
 3 Victoria Świebodzice0-3* 0-0     2-1 4-2 2-0 3-1 1-0 2-0 5-0 0-2 3-1 4-2 0-0 4-2 6-0 
 4 Włókniarz Kudowa Zdrój4-2 2-2 1-1     3-0 6-2 2-0 1-3 3-0 1-0 3-1 1-1 5-1 4-1 2-0 7-0 
 5 Niemczanka Niemcza1-5 1-2 2-0 1-4     2-0 2-5 0-3 3-0 1-0 2-1 5-1 4-1 2-1 2-0 2-0 
 6 Akropol Wałbrzych0-4 1-0 1-0 2-1 1-2     1-1 3-2 2-1 2-1 2-0 1-1 2-1 3-0 2-1 8-1 
 7 Polonia Bystrzyca Kłodzka2-4 2-1 3-2 2-2 2-2 3-1     1-5 2-0 1-1 1-0 1-1 1-1 0-1 4-1 7-0 
 8 AKS Strzegom1-2 0-1 1-1 2-0 2-2 6-3 1-4     0-2 2-0 1-1 1-3 1-1 6-2 4-1 3-0 
 9 Sparta Ziębice0-0 0-0 0-1 1-1 5-1 1-1 3-1 1-1     2-2 2-1 3-0 2-0 6-0 3-1 4-1 
 10 Zjednoczeni Żarów1-1 1-1 2-1 2-0 0-3 5-3 1-0 1-1 0-3     1-1 3-1 1-0 4-0 1-0 6-0 
 11 Trojan Lądek Zdrój0-3* 0-1 0-2 2-1 3-2 0-1 2-2 2-1 2-1 1-1     7-2 1-2 3-2 3-1 4-1 
 12 Skałki Stolec1-2 0-2 0-1 0-3 4-1 2-2 1-2 2-3 0-0 5-1 0-0     3-1 3-0 1-1 3-0 
 13 Cukrownik/Polonia Pszenno0-1 1-2 1-0 2-4 1-2 3-1 2-2 0-0 1-0 2-0 2-1 1-3     4-0 2-2 6-1 
 14 Polonia Ząbkowice Śląskie1-4 3-2 0-3 4-1 0-1 1-2 1-3 0-7 2-1 0-3* 1-1 1-1 4-3     1-0 3-0 
 15 Piławianka Piława Górna3-4 1-2 2-1 0-2 3-5 0-2 1-2 3-0 0-0 2-4 6-0 1-2 3-1 1-1     3-1 
 16 Nysa Kłodzko0-3 0-2 2-3 0-4 1-2 0-4 0-2 0-2 0-5 3-0 1-3 1-1 1-2 3-2 0-2     

Kolejka 1 - 15 sierpnia

Włókniarz Kudowa Zdrój 6-2 Akropol Wałbrzych
Niemczanka Niemcza 2-0 Nysa Kłodzko
Polonia Ząbkowice Śląskie 1-3 Polonia Bystrzyca Kłodzka
Piławianka Piława Górna 1-2 Skałki Stolec
Trojan Lądek Zdrój 0-1 Kryształ Stronie Śląskie
Victoria Świebodzice 5-0 Zjednoczeni Żarów
Sparta Ziębice 2-0 Cukrownik/Polonia Pszenno
Górnik/Zagłębie Wałbrzych 6-0 AKS Strzegom

Kolejka 2 - 17 sierpnia

Akropol Wałbrzych 3-2 AKS Strzegom
Cukrownik/Polonia Pszenno 0-1 Górnik/Zagłębie Wałbrzych
Zjednoczeni Żarów 0-3 Sparta Ziębice
Kryształ Stronie Śląskie 4-1 Victoria Świebodzice
Skałki Stolec 0-0 Trojan Lądek Zdrój
Polonia Bystrzyca Kłodzka 4-1 Piławianka Piława Górna
Nysa Kłodzko 3-2 Polonia Ząbkowice Śląskie
Włókniarz Kudowa Zdrój 3-0 Niemczanka Niemcza

Kolejka 3 - 24 sierpnia

Niemczanka Niemcza 2-0 Akropol Wałbrzych
Polonia Ząbkowice Śląskie 4-1 Włókniarz Kudowa Zdrój
Piławianka Piława Górna 3-1 Nysa Kłodzko
Trojan Lądek Zdrój 2-2 Polonia Bystrzyca Kłodzka
Victoria Świebodzice 3-1 Skałki Stolec
Sparta Ziębice 0-0 Kryształ Stronie Śląskie
Górnik/Zagłębie Wałbrzych 3-0 Zjednoczeni Żarów 23 sierpnia
AKS Strzegom 1-1 Cukrownik/Polonia Pszenno

Kolejka 4 - 31 sierpnia

Akropol Wałbrzych 2-1 Cukrownik/Polonia Pszenno
Zjednoczeni Żarów 1-1 AKS Strzegom
Kryształ Stronie Śląskie 0-0 Górnik/Zagłębie Wałbrzych
Skałki Stolec 0-0 Sparta Ziębice
Polonia Bystrzyca Kłodzka 3-2 Victoria Świebodzice
Nysa Kłodzko 1-3 Trojan Lądek Zdrój
Włókniarz Kudowa Zdrój 2-0 Piławianka Piława Górna
Niemczanka Niemcza 2-1 Polonia Ząbkowice Śląskie

Kolejka 5 - 7 września

Polonia Ząbkowice Śląskie 1-2 Akropol Wałbrzych
Piławianka Piława Górna 3-5 Niemczanka Niemcza
Trojan Lądek Zdrój 2-1 Włókniarz Kudowa Zdrój
Victoria Świebodzice 6-0 Nysa Kłodzko
Sparta Ziębice 3-1 Polonia Bystrzyca Kłodzka
Górnik/Zagłębie Wałbrzych 2-2 Skałki Stolec
AKS Strzegom 0-1 Kryształ Stronie Śląskie
Cukrownik/Polonia Pszenno 2-0 Zjednoczeni Żarów

Kolejka 6 - 14 września

Akropol Wałbrzych 2-1 Zjednoczeni Żarów
Kryształ Stronie Śląskie 2-1 Cukrownik/Polonia Pszenno
Skałki Stolec 2-3 AKS Strzegom
Polonia Bystrzyca Kłodzka 2-4 Górnik/Zagłębie Wałbrzych
Nysa Kłodzko 0-5 Sparta Ziębice
Włókniarz Kudowa Zdrój 1-1 Victoria Świebodzice
Niemczanka Niemcza 2-1 Trojan Lądek Zdrój
Polonia Ząbkowice Śląskie 1-0 Piławianka Piława Górna

Kolejka 7 - 21 września

Piławianka Piława Górna 0-2 Akropol Wałbrzych
Trojan Lądek Zdrój 3-2 Polonia Ząbkowice Śląskie
Victoria Świebodzice 4-2 Niemczanka Niemcza
Sparta Ziębice 1-1 Włókniarz Kudowa Zdrój
Górnik/Zagłębie Wałbrzych 3-0 Nysa Kłodzko
AKS Strzegom 1-4 Polonia Bystrzyca Kłodzka
Cukrownik/Polonia Pszenno 1-3 Skałki Stolec
Zjednoczeni Żarów 1-1 Kryształ Stronie Śląskie

Kolejka 8 - 28 września

Akropol Wałbrzych 1-0 Kryształ Stronie Śląskie
Skałki Stolec 5-1 Zjednoczeni Żarów
Polonia Bystrzyca Kłodzka 1-1 Cukrownik/Polonia Pszenno 27 września
Włókniarz Kudowa Zdrój 4-2 Górnik/Zagłębie Wałbrzych
Niemczanka Niemcza 3-0 Sparta Ziębice
Polonia Ząbkowice Śląskie 0-3 Victoria Świebodzice
Piławianka Piława Górna 6-0 Trojan Lądek Zdrój
AKS Strzegom 3-0 Nysa Kłodzko
Mecz pierwotnie miał być rozegrany w Kłodzku, jednak ze względu na dożynki został przeniesiony do Strzegomia.

Kolejka 9 - 5 października

Trojan Lądek Zdrój 0-1 Akropol Wałbrzych
Victoria Świebodzice 4-2 Piławianka Piława Górna
Sparta Ziębice 6-0 Polonia Ząbkowice Śląskie
Górnik/Zagłębie Wałbrzych 5-2 Niemczanka Niemcza
AKS Strzegom 2-0 Włókniarz Kudowa Zdrój
Cukrownik/Polonia Pszenno 6-1 Nysa Kłodzko
Zjednoczeni Żarów 1-0 Polonia Bystrzyca Kłodzka
Kryształ Stronie Śląskie 2-0 Skałki Stolec

Kolejka 10 - 12 października

Akropol Wałbrzych 1-1 Skałki Stolec
Polonia Bystrzyca Kłodzka 2-1 Kryształ Stronie Śląskie
Nysa Kłodzko 3-0 Zjednoczeni Żarów
Włókniarz Kudowa Zdrój 5-1 Cukrownik/Polonia Pszenno
Niemczanka Niemcza 0-3 AKS Strzegom
Polonia Ząbkowice Śląskie 1-4 Górnik/Zagłębie Wałbrzych
Piławianka Piława Górna 0-0 Sparta Ziębice
Trojan Lądek Zdrój 0-2 Victoria Świebodzice

Kolejka 11 - 19 października

Victoria Świebodzice 2-0 Akropol Wałbrzych
Sparta Ziębice 2-1 Trojan Lądek Zdrój 18 października
Górnik/Zagłębie Wałbrzych 5-3 Piławianka Piława Górna
AKS Strzegom 6-2 Polonia Ząbkowice Śląskie
Cukrownik/Polonia Pszenno 1-2 Niemczanka Niemcza
Zjednoczeni Żarów 2-0 Włókniarz Kudowa Zdrój
Kryształ Stronie Śląskie 3-1 Nysa Kłodzko
Skałki Stolec 1-2 Polonia Bystrzyca Kłodzka

Kolejka 12 - 26 października

Akropol Wałbrzych 1-1 Polonia Bystrzyca Kłodzka
Nysa Kłodzko 1-1 Skałki Stolec
Włókniarz Kudowa Zdrój 2-2 Kryształ Stronie Śląskie
Niemczanka Niemcza 1-0 Zjednoczeni Żarów
Polonia Ząbkowice Śląskie 4-3 Cukrownik/Polonia Pszenno
Piławianka Piława Górna 3-0 AKS Strzegom
Victoria Świebodzice 2-0 Sparta Ziębice
Górnik/Zagłębie Wałbrzych 2-1 Trojan Lądek Zdrój
Mecz pierwotnie miał być rozegrany w Lądku, jednak ze względów bezpieczeństwa został przeniesiony do Wałbrzycha.

Kolejka 13 - 2 listopada

Sparta Ziębice 1-1 Akropol Wałbrzych
Górnik/Zagłębie Wałbrzych 0-0 Victoria Świebodzice
AKS Strzegom 1-1 Trojan Lądek Zdrój
Cukrownik/Polonia Pszenno 2-2 Piławianka Piława Górna
Zjednoczeni Żarów 4-0 Polonia Ząbkowice Śląskie
Kryształ Stronie Śląskie 2-0 Niemczanka Niemcza
Skałki Stolec 0-3 Włókniarz Kudowa Zdrój
Polonia Bystrzyca Kłodzka 7-0 Nysa Kłodzko
Spotkanie zostało przerwane przez arbitra w 64. minucie, gdy na boisku w wyniku dwóch czerwonych kartek i serii urazów pozostało tylko sześciu piłkarzy Nysy. Kolegium OZPN przyznało walkower Polonii, ale wynik został utrzymany.

Kolejka 14 - 9 listopada

Akropol Wałbrzych 8-1 Nysa Kłodzko
Włókniarz Kudowa Zdrój 2-0 Polonia Bystrzyca Kłodzka
Niemczanka Niemcza 5-1 Skałki Stolec
Polonia Ząbkowice Śląskie 3-2 Kryształ Stronie Śląskie
Piławianka Piława Górna 2-4 Zjednoczeni Żarów
Trojan Lądek Zdrój 1-2 Cukrownik/Polonia Pszenno
Victoria Świebodzice 1-0 AKS Strzegom
Sparta Ziębice 0-0 Górnik/Zagłębie Wałbrzych 8 listopada

Kolejka 15 - 16 listopada

Górnik/Zagłębie Wałbrzych 1-0 Akropol Wałbrzych
AKS Strzegom 0-2 Sparta Ziębice 11 listopada
Cukrownik/Polonia Pszenno 1-0 Victoria Świebodzice
Zjednoczeni Żarów 1-1 Trojan Lądek Zdrój
Kryształ Stronie Śląskie 4-0 Piławianka Piława Górna
Skałki Stolec 3-0 Polonia Ząbkowice Śląskie
Mecz został rozegrany w Ząbkowicach Śl., ale gospodarzem były Skałki
Polonia Bystrzyca Kłodzka 2-2 Niemczanka Niemcza
Nysa Kłodzko 0-4 Włókniarz Kudowa Zdrój

Kolejka 16 - 21 marca

Akropol Wałbrzych 2-1 Włókniarz Kudowa Zdrój 14 kwietnia
Nysa Kłodzko 1-2 Niemczanka Niemcza
Polonia Bystrzyca Kłodzka 0-1 Polonia Ząbkowice Śląskie 15 kwietnia
Skałki Stolec 1-1 Piławianka Piława Górna
Kryształ Stronie Śląskie 3-1 Trojan Lądek Zdrój 14 kwietnia
Zjednoczeni Żarów 2-1 Victoria Świebodzice
Cukrownik/Polonia Pszenno 1-0 Sparta Ziębice
AKS Strzegom 1-2 Górnik/Zagłębie Wałbrzych

Kolejka 17 - 28 marca

AKS Strzegom 6-3 Akropol Wałbrzych
Górnik/Zagłębie Wałbrzych 3-2 Cukrownik/Polonia Pszenno 14 kwietnia
Sparta Ziębice 2-2 Zjednoczeni Żarów
Victoria Świebodzice 0-0 Kryształ Stronie Śląskie 21 kwietnia
Trojan Lądek Zdrój 7-2 Skałki Stolec 21 kwietnia
Piławianka Piława Górna 1-2 Polonia Bystrzyca Kłodzka
Polonia Ząbkowice Śląskie 3-0 Nysa Kłodzko 22 kwietnia
Niemczanka Niemcza 1-4 Włókniarz Kudowa Zdrój

Kolejka 18 - 4 kwietnia

Akropol Wałbrzych 1-2 Niemczanka Niemcza
Włókniarz Kudowa Zdrój 4-1 Polonia Ząbkowice Śląskie
Nysa Kłodzko 0-2 Piławianka Piława Górna
Polonia Bystrzyca Kłodzka 1-0 Trojan Lądek Zdrój 3 kwietnia
Skałki Stolec 0-1 Victoria Świebodzice
Kryształ Stronie Śląskie 3-0 Sparta Ziębice
Zjednoczeni Żarów 1-1 Górnik/Zagłębie Wałbrzych
Cukrownik/Polonia Pszenno 0-0 AKS Strzegom

Kolejka 19 - 10 kwietnia

Cukrownik/Polonia Pszenno 3-1 Akropol Wałbrzych
AKS Strzegom 2-0 Zjednoczeni Żarów
Górnik/Zagłębie Wałbrzych 1-0 Kryształ Stronie Śląskie
Sparta Ziębice 3-0 Skałki Stolec
Victoria Świebodzice 3-1 Polonia Bystrzyca Kłodzka
Trojan Lądek Zdrój 4-1 Nysa Kłodzko
Piławianka Piława Górna 0-2 Włókniarz Kudowa Zdrój
Polonia Ząbkowice Śląskie 0-1 Niemczanka Niemcza

Kolejka 20 - 18 kwietnia

Akropol Wałbrzych 3-0 Polonia Ząbkowice Śląskie
Niemczanka Niemcza 2-0 Piławianka Piława Górna
Włókniarz Kudowa Zdrój 3-1 Trojan Lądek Zdrój
Nysa Kłodzko 2-3 Victoria Świebodzice
Polonia Bystrzyca Kłodzka 2-0 Sparta Ziębice
Skałki Stolec 1-2 Górnik/Zagłębie Wałbrzych
Kryształ Stronie Śląskie 5-1 AKS Strzegom
Zjednoczeni Żarów 1-0 Cukrownik/Polonia Pszenno

Kolejka 21 - 25 kwietnia

Zjednoczeni Żarów 5-3 Akropol Wałbrzych
Cukrownik/Polonia Pszenno 1-2 Kryształ Stronie Śląskie
AKS Strzegom 1-3 Skałki Stolec
Górnik/Zagłębie Wałbrzych 2-1 Polonia Bystrzyca Kłodzka
Sparta Ziębice 4-1 Nysa Kłodzko
Victoria Świebodzice 2-1 Włókniarz Kudowa Zdrój
Trojan Lądek Zdrój 3-2 Niemczanka Niemcza
Piławianka Piława Górna 1-1 Polonia Ząbkowice Śląskie

Kolejka 22 - 2 maja

Akropol Wałbrzych 2-1 Piławianka Piława Górna
Polonia Ząbkowice Śląskie 1-1 Trojan Lądek Zdrój
Niemczanka Niemcza 2-0 Victoria Świebodzice
Włókniarz Kudowa Zdrój 3-0 Sparta Ziębice
Nysa Kłodzko 0-3 Górnik/Zagłębie Wałbrzych 19 maja
Mecz rozegrano w Wałbrzychu, ale gospodarzem była Nysa
Polonia Bystrzyca Kłodzka 1-5 AKS Strzegom
Skałki Stolec 3-1 Cukrownik/Polonia Pszenno
Kryształ Stronie Śląskie 1-1 Zjednoczeni Żarów

Kolejka 23 - 9 maja

Nysa Kłodzko 0-2 AKS Strzegom
Kryształ Stronie Śląskie 8-0 Akropol Wałbrzych
Zjednoczeni Żarów 3-1 Skałki Stolec
Cukrownik/Polonia Pszenno 2-2 Polonia Bystrzyca Kłodzka
Górnik/Zagłębie Wałbrzych 2-1 Włókniarz Kudowa Zdrój
Sparta Ziębice 5-1 Niemczanka Niemcza
Victoria Świebodzice 0-0 Polonia Ząbkowice Śląskie
Trojan Lądek Zdrój 3-1 Piławianka Piława Górna

Kolejka 24 - 16 maja

Akropol Wałbrzych 2-0 Trojan Lądek Zdrój
Piławianka Piława Górna 2-1 Victoria Świebodzice
Polonia Ząbkowice Śląskie 2-1 Sparta Ziębice
Niemczanka Niemcza 1-5 Górnik/Zagłębie Wałbrzych
Mecz odbył się w Wałbrzychu, ale gospodarzem była Niemczanka
Włókniarz Kudowa Zdrój 1-3 AKS Strzegom
Nysa Kłodzko 1-2 Cukrownik/Polonia Pszenno 26 maja
Polonia Bystrzyca Kłodzka 1-1 Zjednoczeni Żarów
Skałki Stolec 0-2 Kryształ Stronie Śląskie

Kolejka 25 - 23 maja

Skałki Stolec 2-2 Akropol Wałbrzych
Kryształ Stronie Śląskie 1-0 Polonia Bystrzyca Kłodzka
Zjednoczeni Żarów 6-0 Nysa Kłodzko
Cukrownik/Polonia Pszenno 2-4 Włókniarz Kudowa Zdrój
AKS Strzegom 2-2 Niemczanka Niemcza
Górnik/Zagłębie Wałbrzych 3-0 Polonia Ząbkowice Śląskie
Sparta Ziębice 3-1 Piławianka Piława Górna
Victoria Świebodzice 0-2 Trojan Lądek Zdrój

Kolejka 26 - 30 maja

Akropol Wałbrzych 1-0 Victoria Świebodzice
Trojan Lądek Zdrój 2-1 Sparta Ziębice
Piławianka Piława Górna 3-4 Górnik/Zagłębie Wałbrzych
Polonia Ząbkowice Śląskie 0-7 AKS Strzegom
Niemczanka Niemcza 4-1 Cukrownik/Polonia Pszenno
Włókniarz Kudowa Zdrój 1-0 Zjednoczeni Żarów
Nysa Kłodzko 0-2 Kryształ Stronie Śląskie
Polonia Bystrzyca Kłodzka 1-1 Skałki Stolec

Kolejka 27 - 6 czerwca

Trojan Lądek Zdrój 0-3 Górnik/Zagłębie Wałbrzych
(wo)
Władze miasta i policja z Lądka Zdroju nie wyraziły zgody na rozegranie meczu z obawy przed przyjazdem kibiców z Wałbrzycha.
Polonia Bystrzyca Kłodzka 3-1 Akropol Wałbrzych
Skałki Stolec 3-0 Nysa Kłodzko
Kryształ Stronie Śląskie 1-0 Włókniarz Kudowa Zdrój
Zjednoczeni Żarów 0-3 Niemczanka Niemcza
Cukrownik/Polonia Pszenno 4-0 Polonia Ząbkowice Śląskie
AKS Strzegom 4-1 Piławianka Piława Górna
Sparta Ziębice 0-1 Victoria Świebodzice

Kolejka 28 - 10 czerwca

Akropol Wałbrzych 2-1 Sparta Ziębice
Victoria Świebodzice 0-3 Górnik/Zagłębie Wałbrzych
(wo)
KPP w Świdnicy nie zgodziła się przeprowadzenie zawodów w obawie przed kibicami Górnika.
Trojan Lądek Zdrój 2-1 AKS Strzegom
Piławianka Piława Górna 3-1 Cukrownik/Polonia Pszenno
Polonia Ząbkowice Śląskie 0-3 Zjednoczeni Żarów
(wo)
Mecz nie doszedł do skutku ze względu na brak zgody dyrektora OSiR-u na przeprowadzenie zawodów.
Niemczanka Niemcza 1-2 Kryształ Stronie Śląskie
Włókniarz Kudowa Zdrój 1-1 Skałki Stolec
Nysa Kłodzko 0-2 Polonia Bystrzyca Kłodzka

Kolejka 29 - 13 czerwca

Nysa Kłodzko 0-4 Akropol Wałbrzych
Polonia Bystrzyca Kłodzka 2-2 Włókniarz Kudowa Zdrój
Skałki Stolec 4-1 Niemczanka Niemcza
Kryształ Stronie Śląskie 2-1 Polonia Ząbkowice Śląskie
Zjednoczeni Żarów 1-0 Piławianka Piława Górna
Cukrownik/Polonia Pszenno 2-1 Trojan Lądek Zdrój
AKS Strzegom 1-1 Victoria Świebodzice
Górnik/Zagłębie Wałbrzych 2-1 Sparta Ziębice

Kolejka 30 - 20 czerwca

Akropol Wałbrzych 0-4 Górnik/Zagłębie Wałbrzych
Sparta Ziębice 1-1 AKS Strzegom
Victoria Świebodzice 4-2 Cukrownik/Polonia Pszenno
Trojan Lądek Zdrój 1-1 Zjednoczeni Żarów
Piławianka Piława Górna 1-2 Kryształ Stronie Śląskie
Polonia Ząbkowice Śląskie 1-1 Skałki Stolec
Niemczanka Niemcza 2-5 Polonia Bystrzyca Kłodzka
Włókniarz Kudowa Zdrój 7-0 Nysa Kłodzko

IV liga 2003/2004 (dolnośląska)

Klasa okręgowa 2003/2004 (Jelenia Góra)
Klasa okręgowa 2003/2004 (Legnica)
Klasa okręgowa 2003/2004 (Wrocław)

Klasa A 2003/2004 (Wałbrzych I)
Klasa A 2003/2004 (Wałbrzych II)
Klasa A 2003/2004 (Wałbrzych III)

Autor: Krystian Kwaszewski
Kontakt: dolnoslaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas