[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa okręgowa 2003/2004, grupa: Wrocław
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  KP Brzeg Dolny 30 62 17 11 2 65-29 10 4 1 36-15 7 7 1 29-14
2.  Puma Pietrzykowice 30 56 17 5 8 70-49 8 3 4 36-25 9 2 4 34-24
3.  Piast Żmigród 30 55 16 7 7 61-35 9 2 4 31-18 7 5 3 30-17
4.  Gawin II Królewska Wola 30 49 13 10 7 66-42 7 4 4 46-28 6 6 3 20-14
5.  Bodzio Goszcz 30 47 13 8 9 66-54 7 5 3 35-22 6 3 6 31-32
6.  PKS Łany 30 46 13 7 10 63-51 7 4 4 32-23 6 3 6 31-28
7.  Błyskawica Gać 30 44 13 5 12 43-38 5 4 6 21-22 8 1 6 22-16
8.  Polonia Środa Śląska 30 42 12 6 12 59-57 8 3 4 34-22 4 3 8 25-35
9.  Sokół Marcinkowice 30 41 12 5 13 45-54 9 1 5 26-23 3 4 8 19-31
10.  MKP Wołów 30 38 9 11 10 36-38 5 5 5 18-16 4 6 5 18-22
11.  Polar II Wrocław 30 36 10 6 14 72-73 6 2 7 36-31 4 4 7 36-42
12.  Ślęza Wrocław 30 35 10 5 15 57-70 6 2 7 25-27 4 3 8 32-43
13.  Strzelinianka Strzelin 30 34 9 7 14 39-53 5 5 5 25-26 4 2 9 14-27
14.  Ognisko Przeworno 30 33 8 9 13 49-66 7 4 4 28-25 1 5 9 21-41
15.  Pogoń II/Piast Dobrzeń 30 25 7 4 19 49-86 6 2 7 36-39 1 2 12 13-47
16.  Lotnik Twardogóra 30 20 4 8 18 18-63 2 7 6 8-23 2 1 12 10-40

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 KP Brzeg Dolny    3-1 0-0 0-0 4-3 1-2 1-0 1-1 3-2 1-1 5-2 3-2 2-0 2-0 7-0 3-1 
 2 Puma Pietrzykowice2-2     1-1 1-2 3-0 4-2 1-3 3-2 1-2 2-0 6-2 6-3 0-2 2-2 3-2 1-0 
 3 Piast Żmigród0-0 0-5     3-1 2-1 0-1 0-1 1-1 2-1 1-3 4-2 4-0 1-0 3-1 3-1 7-0 
 4 Gawin II Królewska Wola1-1 3-5 0-4     1-1 2-1 1-1 5-2 1-1 3-1 9-2 6-1 1-4 8-2 5-1 0-1 
 5 Bodzio Goszcz2-1 2-3 1-3 1-1     2-1 1-0 2-2 4-0 1-1 3-0 3-3 3-0 2-4 6-1 2-2 
 6 PKS Łany2-2 3-2 1-2 3-0* 1-4     1-2 3-2 1-1 6-0 0-0 5-3 1-3 3-1 1-1 1-0 
 7 Błyskawica Gać0-2 1-2 0-2 0-0 2-1 0-1     3-1 3-0 2-2 1-4 1-1 0-3* 1-1 4-1 3-1 
 8 Polonia Środa Śląska0-0 5-1 2-2 1-1 1-2 4-0 2-0     2-0 0-2 2-6 3-6 7-0 2-1 1-0 2-1 
 9 Sokół Marcinkowice0-3 1-2 0-5 0-2 6-3 3-0 1-0 2-1     1-1 3-2 1-0 2-0 4-2 1-2 1-0 
 10 MKP Wołów0-0 4-0 0-2 0-0 0-0 0-1 0-4 2-3 1-1     2-2 0-1 3-1 1-0 3-0* 2-1 
 11 Polar II Wrocław2-3 0-2 3-2 1-2 3-4 5-5 1-3 4-1 3-1 0-3*     0-1 2-1 4-1 1-1 7-1 
 12 Ślęza Wrocław0-5 0-3 5-0 1-2 2-3 1-0 1-2 0-2 1-4 2-1 1-0     0-0 3-3 6-1 2-1 
 13 Strzelinianka Strzelin2-2 0-2 0-5 0-0 2-1 1-1 4-0 1-2 0-1 1-1 0-6 4-2     2-2 2-1 6-0 
 14 Ognisko Przeworno2-3 1-1 1-1 0-5 3-3 1-3 1-0 3-0 5-2 1-0 1-1 1-5 2-0     3-1 3-0 
 15 Pogoń II/Piast Dobrzeń0-3 0-4 2-0 2-4 2-3 4-4 1-5 5-2 4-3 1-1 4-6 5-3 3-0 3-0     0-1 
 16 Lotnik Twardogóra1-2 1-1 1-1 1-0 0-2 0-9 0-1 0-3 0-0 0-1 1-1 1-1 0-0 1-1 1-0     

Kolejka 1 - 17 sierpnia

Puma Pietrzykowice 2-2 KP Brzeg Dolny
Błyskawica Gać 1-1 Ślęza Wrocław
Gawin II Królewska Wola 5-2 Polonia Środa Śląska
Lotnik Twardogóra 1-1 Ognisko Przeworno
Sokół Marcinkowice 3-0 PKS Łany
Pogoń II/Piast Dobrzeń 2-0 Piast Żmigród
MKP Wołów 2-2 Polar II Wrocław
Bodzio Goszcz 3-0 Strzelinianka Strzelin

Kolejka 2 - 24 sierpnia

KP Brzeg Dolny 2-0 Strzelinianka Strzelin
Polar II Wrocław 3-4 Bodzio Goszcz
Piast Żmigród 1-3 MKP Wołów
PKS Łany 1-1 Pogoń II/Piast Dobrzeń
Ognisko Przeworno 5-2 Sokół Marcinkowice
Polonia Środa Śląska 2-1 Lotnik Twardogóra
Ślęza Wrocław 1-2 Gawin II Królewska Wola
Puma Pietrzykowice 1-3 Błyskawica Gać

Kolejka 3 - 31 sierpnia

Błyskawica Gać 0-2 KP Brzeg Dolny
Gawin II Królewska Wola 3-5 Puma Pietrzykowice
Lotnik Twardogóra 1-1 Ślęza Wrocław
Sokół Marcinkowice 2-1 Polonia Środa Śląska
Pogoń II/Piast Dobrzeń 3-0 Ognisko Przeworno
MKP Wołów 0-1 PKS Łany
Bodzio Goszcz 1-3 Piast Żmigród
Strzelinianka Strzelin 0-6 Polar II Wrocław

Kolejka 4 - 7 września

KP Brzeg Dolny 5-2 Polar II Wrocław
Piast Żmigród 1-0 Strzelinianka Strzelin
PKS Łany 1-4 Bodzio Goszcz
Ognisko Przeworno 1-0 MKP Wołów
Polonia Środa Śląska 1-0 Pogoń II/Piast Dobrzeń
Ślęza Wrocław 1-4 Sokół Marcinkowice
Puma Pietrzykowice 1-0 Lotnik Twardogóra
Błyskawica Gać 0-0 Gawin II Królewska Wola

Kolejka 5 - 14 września

Gawin II Królewska Wola 1-1 KP Brzeg Dolny
Lotnik Twardogóra 0-1 Błyskawica Gać
Sokół Marcinkowice 1-2 Puma Pietrzykowice
Pogoń II/Piast Dobrzeń 5-3 Ślęza Wrocław
MKP Wołów 2-3 Polonia Środa Śląska
Bodzio Goszcz 2-4 Ognisko Przeworno
Strzelinianka Strzelin 1-1 PKS Łany
Polar II Wrocław 3-2 Piast Żmigród

Kolejka 6 - 21 września

KP Brzeg Dolny 0-0 Piast Żmigród
PKS Łany 0-0 Polar II Wrocław
Ognisko Przeworno 2-0 Strzelinianka Strzelin
Polonia Środa Śląska 1-2 Bodzio Goszcz
Ślęza Wrocław 2-1 MKP Wołów
Puma Pietrzykowice 3-2 Pogoń II/Piast Dobrzeń
Błyskawica Gać 3-0 Sokół Marcinkowice
Gawin II Królewska Wola 0-1 Lotnik Twardogóra

Kolejka 7 - 28 września

Lotnik Twardogóra 1-2 KP Brzeg Dolny
Sokół Marcinkowice 0-2 Gawin II Królewska Wola
Pogoń II/Piast Dobrzeń 1-5 Błyskawica Gać
MKP Wołów 4-0 Puma Pietrzykowice
Bodzio Goszcz 3-3 Ślęza Wrocław
Strzelinianka Strzelin 1-2 Polonia Środa Śląska
Polar II Wrocław 4-1 Ognisko Przeworno
Piast Żmigród 0-1 PKS Łany

Kolejka 8 - 5 października

KP Brzeg Dolny 1-2 PKS Łany
Ognisko Przeworno 1-1 Piast Żmigród
Polonia Środa Śląska 2-6 Polar II Wrocław
Ślęza Wrocław 0-0 Strzelinianka Strzelin
Puma Pietrzykowice 3-0 Bodzio Goszcz
Błyskawica Gać 2-2 MKP Wołów
Gawin II Królewska Wola 5-1 Pogoń II/Piast Dobrzeń
Lotnik Twardogóra 0-0 Sokół Marcinkowice

Kolejka 9 - 12 października

Sokół Marcinkowice 0-3 KP Brzeg Dolny
Pogoń II/Piast Dobrzeń 0-1 Lotnik Twardogóra
MKP Wołów 0-0 Gawin II Królewska Wola
Bodzio Goszcz 1-0 Błyskawica Gać
Strzelinianka Strzelin 0-2 Puma Pietrzykowice
Polar II Wrocław 0-1 Ślęza Wrocław
Piast Żmigród 1-1 Polonia Środa Śląska
PKS Łany 3-1 Ognisko Przeworno

Kolejka 10 - 19 października

KP Brzeg Dolny 2-0 Ognisko Przeworno
Polonia Środa Śląska 4-0 PKS Łany
Ślęza Wrocław 5-0 Piast Żmigród
Puma Pietrzykowice 6-2 Polar II Wrocław
Błyskawica Gać 0-3 Strzelinianka Strzelin
(wo)
nie odbył się
Gawin II Królewska Wola 1-1 Bodzio Goszcz
Lotnik Twardogóra 0-1 MKP Wołów
Sokół Marcinkowice 1-2 Pogoń II/Piast Dobrzeń

Kolejka 11 - 26 października

Pogoń II/Piast Dobrzeń 0-3 KP Brzeg Dolny
MKP Wołów 1-1 Sokół Marcinkowice
Bodzio Goszcz 2-2 Lotnik Twardogóra
Strzelinianka Strzelin 0-0 Gawin II Królewska Wola
Polar II Wrocław 1-3 Błyskawica Gać
Piast Żmigród 0-5 Puma Pietrzykowice
PKS Łany 5-3 Ślęza Wrocław
Ognisko Przeworno 3-0 Polonia Środa Śląska

Kolejka 12 - 2 listopada

KP Brzeg Dolny 1-1 Polonia Środa Śląska
Ślęza Wrocław 3-3 Ognisko Przeworno
Puma Pietrzykowice 4-2 PKS Łany
Błyskawica Gać 0-2 Piast Żmigród
Gawin II Królewska Wola 9-2 Polar II Wrocław
Lotnik Twardogóra 0-0 Strzelinianka Strzelin
Sokół Marcinkowice 6-3 Bodzio Goszcz
Pogoń II/Piast Dobrzeń 1-1 MKP Wołów

Kolejka 13 - 9 listopada

MKP Wołów 0-0 KP Brzeg Dolny
Bodzio Goszcz 6-1 Pogoń II/Piast Dobrzeń
Strzelinianka Strzelin 0-1 Sokół Marcinkowice
Polar II Wrocław 7-1 Lotnik Twardogóra
Piast Żmigród 3-1 Gawin II Królewska Wola
PKS Łany 1-2 Błyskawica Gać
Ognisko Przeworno 1-1 Puma Pietrzykowice
Polonia Środa Śląska 3-6 Ślęza Wrocław

Kolejka 14 - 16 listopada

KP Brzeg Dolny 3-2 Ślęza Wrocław
Puma Pietrzykowice 3-2 Polonia Środa Śląska
Błyskawica Gać 1-1 Ognisko Przeworno
Gawin II Królewska Wola 2-1 PKS Łany
Lotnik Twardogóra 1-1 Piast Żmigród
Sokół Marcinkowice 3-2 Polar II Wrocław
Pogoń II/Piast Dobrzeń 3-0 Strzelinianka Strzelin
MKP Wołów 0-0 Bodzio Goszcz

Kolejka 15 - 23 listopada

Bodzio Goszcz 2-1 KP Brzeg Dolny
Strzelinianka Strzelin 1-1 MKP Wołów
Polar II Wrocław 1-1 Pogoń II/Piast Dobrzeń
Piast Żmigród 2-1 Sokół Marcinkowice
PKS Łany 1-0 Lotnik Twardogóra
Ognisko Przeworno 0-5 Gawin II Królewska Wola
Polonia Środa Śląska 2-0 Błyskawica Gać
Ślęza Wrocław 0-3 Puma Pietrzykowice

Kolejka 16 - 21 marca

KP Brzeg Dolny 3-1 Puma Pietrzykowice
Ślęza Wrocław 1-2 Błyskawica Gać
Polonia Środa Śląska 1-1 Gawin II Królewska Wola
Ognisko Przeworno 3-0 Lotnik Twardogóra
PKS Łany 1-1 Sokół Marcinkowice
Piast Żmigród 3-1 Pogoń II/Piast Dobrzeń
Polar II Wrocław 0-3 MKP Wołów
(wo)
po weryfikacji
Strzelinianka Strzelin 2-1 Bodzio Goszcz

Kolejka 17 - 28 marca

Strzelinianka Strzelin 2-2 KP Brzeg Dolny
Bodzio Goszcz 3-0 Polar II Wrocław
po weryfikacji
MKP Wołów 0-2 Piast Żmigród
Pogoń II/Piast Dobrzeń 4-4 PKS Łany
Sokół Marcinkowice 4-2 Ognisko Przeworno
po weryfikacji
Lotnik Twardogóra 0-3 Polonia Środa Śląska
Gawin II Królewska Wola 6-1 Ślęza Wrocław
Błyskawica Gać 1-2 Puma Pietrzykowice

Kolejka 18 - 5 kwietnia

KP Brzeg Dolny 1-0 Błyskawica Gać
Puma Pietrzykowice 1-2 Gawin II Królewska Wola
Ślęza Wrocław 2-1 Lotnik Twardogóra
Polonia Środa Śląska 2-0 Sokół Marcinkowice
Ognisko Przeworno 3-1 Pogoń II/Piast Dobrzeń
PKS Łany 6-0 MKP Wołów
Piast Żmigród 2-1 Bodzio Goszcz
Polar II Wrocław 2-1 Strzelinianka Strzelin

Kolejka 19 - 11-12 kwietnia

Polar II Wrocław 2-3 KP Brzeg Dolny
Strzelinianka Strzelin 0-5 Piast Żmigród
Bodzio Goszcz 2-1 PKS Łany
MKP Wołów 1-0 Ognisko Przeworno
Pogoń II/Piast Dobrzeń 5-2 Polonia Środa Śląska
Sokół Marcinkowice 1-0 Ślęza Wrocław
Lotnik Twardogóra 1-1 Puma Pietrzykowice
Gawin II Królewska Wola 1-1 Błyskawica Gać

Kolejka 20 - 18 kwietnia

KP Brzeg Dolny 0-0 Gawin II Królewska Wola
Błyskawica Gać 3-1 Lotnik Twardogóra
Puma Pietrzykowice 1-2 Sokół Marcinkowice
Ślęza Wrocław 6-1 Pogoń II/Piast Dobrzeń
Polonia Środa Śląska 0-2 MKP Wołów
Ognisko Przeworno 3-3 Bodzio Goszcz
PKS Łany 1-3 Strzelinianka Strzelin
Piast Żmigród 4-2 Polar II Wrocław

Kolejka 21 - 26 kwietnia

Piast Żmigród 0-0 KP Brzeg Dolny
Polar II Wrocław 5-5 PKS Łany
Strzelinianka Strzelin 2-2 Ognisko Przeworno
Bodzio Goszcz 2-2 Polonia Środa Śląska
MKP Wołów 0-1 Ślęza Wrocław
Pogoń II/Piast Dobrzeń 0-4 Puma Pietrzykowice
Sokół Marcinkowice 1-0 Błyskawica Gać
Lotnik Twardogóra 1-0 Gawin II Królewska Wola

Kolejka 22 - 2 maja

KP Brzeg Dolny 3-1 Lotnik Twardogóra
Gawin II Królewska Wola 1-1 Sokół Marcinkowice
Błyskawica Gać 4-1 Pogoń II/Piast Dobrzeń
Puma Pietrzykowice 2-0 MKP Wołów
Ślęza Wrocław 2-3 Bodzio Goszcz
Polonia Środa Śląska 7-0 Strzelinianka Strzelin
Ognisko Przeworno 1-1 Polar II Wrocław
PKS Łany 1-2 Piast Żmigród

Kolejka 23 - 9 maja

PKS Łany 2-2 KP Brzeg Dolny 19 maja
Piast Żmigród 3-1 Ognisko Przeworno
Polar II Wrocław 4-1 Polonia Środa Śląska
Strzelinianka Strzelin 4-2 Ślęza Wrocław
Bodzio Goszcz 2-3 Puma Pietrzykowice
MKP Wołów 0-4 Błyskawica Gać
Pogoń II/Piast Dobrzeń 2-4 Gawin II Królewska Wola
Sokół Marcinkowice 1-0 Lotnik Twardogóra

Kolejka 24 - 16 maja

KP Brzeg Dolny 3-2 Sokół Marcinkowice
Lotnik Twardogóra 1-0 Pogoń II/Piast Dobrzeń
Gawin II Królewska Wola 3-1 MKP Wołów
Błyskawica Gać 2-1 Bodzio Goszcz
Puma Pietrzykowice 0-2 Strzelinianka Strzelin
Ślęza Wrocław 1-0 Polar II Wrocław
Polonia Środa Śląska 2-2 Piast Żmigród
Ognisko Przeworno 1-3 PKS Łany

Kolejka 25 - 23 maja

Ognisko Przeworno 2-3 KP Brzeg Dolny
PKS Łany 3-2 Polonia Środa Śląska
Piast Żmigród 4-0 Ślęza Wrocław
Polar II Wrocław 0-2 Puma Pietrzykowice
Strzelinianka Strzelin 4-0 Błyskawica Gać
Bodzio Goszcz 1-1 Gawin II Królewska Wola
MKP Wołów 2-1 Lotnik Twardogóra
Pogoń II/Piast Dobrzeń 4-3 Sokół Marcinkowice

Kolejka 26 - 30 maja

KP Brzeg Dolny 7-0 Pogoń II/Piast Dobrzeń
Sokół Marcinkowice 1-1 MKP Wołów
Lotnik Twardogóra 0-2 Bodzio Goszcz
Gawin II Królewska Wola 1-4 Strzelinianka Strzelin
Błyskawica Gać 1-4 Polar II Wrocław
Puma Pietrzykowice 1-1 Piast Żmigród
Ślęza Wrocław 1-0 PKS Łany
Polonia Środa Śląska 2-1 Ognisko Przeworno

Kolejka 27 - 2 czerwca

Polonia Środa Śląska 0-0 KP Brzeg Dolny
Ognisko Przeworno 1-5 Ślęza Wrocław
PKS Łany 3-2 Puma Pietrzykowice
Piast Żmigród 0-1 Błyskawica Gać
Polar II Wrocław 1-2 Gawin II Królewska Wola
Strzelinianka Strzelin 6-0 Lotnik Twardogóra
Bodzio Goszcz 4-0 Sokół Marcinkowice
MKP Wołów 3-0 Pogoń II/Piast Dobrzeń
(wo)

Kolejka 28 - 6 czerwca

KP Brzeg Dolny 1-1 MKP Wołów
Pogoń II/Piast Dobrzeń 2-3 Bodzio Goszcz
Sokół Marcinkowice 2-0 Strzelinianka Strzelin
Lotnik Twardogóra 1-1 Polar II Wrocław
Gawin II Królewska Wola 0-4 Piast Żmigród
Błyskawica Gać 0-1 PKS Łany
Puma Pietrzykowice 2-2 Ognisko Przeworno
Ślęza Wrocław 0-2 Polonia Środa Śląska

Kolejka 29 - 13 czerwca

Ślęza Wrocław 0-5 KP Brzeg Dolny
Polonia Środa Śląska 5-1 Puma Pietrzykowice
Ognisko Przeworno 1-0 Błyskawica Gać
PKS Łany 3-0 Gawin II Królewska Wola
(wo)
goście nie dojechali
Piast Żmigród 7-0 Lotnik Twardogóra
Polar II Wrocław 3-1 Sokół Marcinkowice
Strzelinianka Strzelin 2-1 Pogoń II/Piast Dobrzeń
Bodzio Goszcz 1-1 MKP Wołów

Kolejka 30 - 20 czerwca

KP Brzeg Dolny 4-3 Bodzio Goszcz
MKP Wołów 3-1 Strzelinianka Strzelin
Pogoń II/Piast Dobrzeń 4-6 Polar II Wrocław
Sokół Marcinkowice 0-5 Piast Żmigród
Lotnik Twardogóra 0-9 PKS Łany
Gawin II Królewska Wola 8-2 Ognisko Przeworno
Błyskawica Gać 3-1 Polonia Środa Śląska
Puma Pietrzykowice 6-3 Ślęza Wrocław

IV liga 2003/2004 (dolnośląska)

Klasa okręgowa 2003/2004 (Jelenia Góra)
Klasa okręgowa 2003/2004 (Legnica)
Klasa okręgowa 2003/2004 (Wałbrzych)

Klasa A 2003/2004 (Wrocław I)
Klasa A 2003/2004 (Wrocław II)
Klasa A 2003/2004 (Wrocław III)

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: dolnoslaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas