[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2003/2004, grupa: Wrocław II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  GKS Żórawina 26 64 19 7 0 82-27 10 3 0 47-14 9 4 0 35-13
2.  Świteź Wiązów 26 61 18 7 1 64-24 11 2 0 44-9 7 5 1 20-15
3.  LZS Stary Śleszów 26 50 16 2 8 80-38 8 0 5 45-24 8 2 3 35-14
4.  Energetyk Siechnice 26 42 13 3 10 53-36 8 1 4 31-17 5 2 6 22-19
5.  Foto-Higiena Oława 26 39 12 3 11 50-53 8 1 4 28-25 4 2 7 22-28
6.  GKS Mirków/Długołęka 26 38 11 5 10 45-51 7 2 4 24-19 4 3 6 21-32
7.  Czarni Jelcz-Laskowice 26 34 9 7 10 41-41 4 4 5 16-21 5 3 5 25-20
8.  Kwarcyt Jegłowa 26 30 9 3 14 35-53 5 2 6 23-23 4 1 8 12-30 2 6 2 0 0 4-0
9.  Polonia Miłoszyce 26 30 9 3 14 37-67 6 3 4 21-19 3 0 10 16-48 2 0 0 0 2 0-4
10.  Czarni Kondratowice 26 29 8 5 13 39-52 2 4 7 16-24 6 1 6 23-28 2 4 1 1 0 2-1
11.  BKS Borów 26 29 8 5 13 43-41 6 1 6 24-16 2 4 7 19-25 2 1 0 1 1 1-2
12.  Odra Ścinawa Polska 26 26 8 2 16 43-73 5 1 7 28-32 3 1 9 15-41
13.  Orzeł Biały Kościół 26 23 6 5 15 24-50 2 4 7 10-22 4 1 8 14-28
14.  Strzelinianka II Strzelin 26 20 5 5 16 22-52 3 3 7 13-23 2 2 9 9-29

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 GKS Żórawina    1-1 2-2 3-2 4-1 5-1 2-0 5-1 9-3 2-1 2-2 8-0 1-0 3-0* 
 2 Świteź Wiązów1-1     2-0 2-0 8-2 0-0 4-3 2-0 4-0 7-1 4-2 3-0 3-0 4-0 
 3 LZS Stary Śleszów1-3 2-3     3-2 3-0 4-3 0-2 5-0 6-2 1-3 5-2 8-0 6-2 1-2 
 4 Energetyk Siechnice2-4 2-3 2-1     1-1 4-1 1-2 3-0 3-0 6-1 3-1 0-3* 1-0 3-0 
 5 Foto-Higiena Oława2-3 1-1 0-8 1-6     5-1 0-3 6-0 4-1 1-0 3-2 2-0 1-0 2-0 
 6 GKS Mirków/Długołęka1-1 0-1 0-3 2-1 2-2     3-2 2-0 0-2 4-2 3-2 3-1 1-2 3-0* 
 7 Czarni Jelcz-Laskowice0-0 0-2 1-4 1-1 2-0 2-3     0-3* 2-0 0-3 3-1 3-2 1-1 1-1 
 8 Kwarcyt Jegłowa1-4 1-1 2-3 0-1 1-0 3-2 1-4     3-0* 1-3 1-1 3-0 6-2 0-2 
 9 Polonia Miłoszyce2-4 4-1 1-1 0-0 0-8 0-1 1-1 0-1     3-1 1-0 3-1 4-0 2-0 
 10 Czarni Kondratowice0-3 0-0 1-4 2-4 1-2 0-0 1-3 2-2 1-3     0-0 3-0 0-2 5-1 
 11 BKS Borów0-1 1-1 1-3 0-1 3-1 2-0 2-1 2-0 8-0 1-2     1-3 1-2 2-1 
 12 Odra Ścinawa Polska2-2 1-2 1-5 3-0* 3-2 3-4 3-2 1-2 6-2 0-2 0-4     2-3 3-2 
 13 Orzeł Biały Kościół1-6 1-2 1-0 0-3 0-1 1-2 2-2 2-0 0-2 0-2 0-0 2-2     0-0 
 14 Strzelinianka II Strzelin0-3 1-2 0-1 2-1 0-2 3-3 0-0 0-3 2-1 2-2 0-2 2-3 1-0     

Kolejka 1 - 17 sierpnia

Orzeł Biały Kościół 0-3 Energetyk Siechnice
Odra Ścinawa Polska 1-2 Świteź Wiązów
Polonia Miłoszyce 0-8 Foto-Higiena Oława
Czarni Kondratowice 1-4 LZS Stary Śleszów
Kwarcyt Jegłowa 1-4 Czarni Jelcz-Laskowice
Strzelinianka II Strzelin 0-2 BKS Borów
GKS Żórawina 5-1 GKS Mirków/Długołęka

Kolejka 2 - 24 sierpnia

Energetyk Siechnice 4-1 GKS Mirków/Długołęka
BKS Borów 0-1 GKS Żórawina
Czarni Jelcz-Laskowice 1-1 Strzelinianka II Strzelin
LZS Stary Śleszów 5-0 Kwarcyt Jegłowa
Foto-Higiena Oława 1-0 Czarni Kondratowice
Świteź Wiązów 4-0 Polonia Miłoszyce
Orzeł Biały Kościół 2-2 Odra Ścinawa Polska

Kolejka 3 - 31 sierpnia

Odra Ścinawa Polska 3-0 Energetyk Siechnice
(wo)
mecz przerwany przy stanie 4-2 w 65. minucie
Polonia Miłoszyce 4-0 Orzeł Biały Kościół
Czarni Kondratowice 0-0 Świteź Wiązów
Kwarcyt Jegłowa 1-0 Foto-Higiena Oława
Strzelinianka II Strzelin 0-1 LZS Stary Śleszów
GKS Żórawina 2-0 Czarni Jelcz-Laskowice
GKS Mirków/Długołęka 3-2 BKS Borów

Kolejka 4 - 7 września

Energetyk Siechnice 3-1 BKS Borów
Czarni Jelcz-Laskowice 2-3 GKS Mirków/Długołęka
LZS Stary Śleszów 1-3 GKS Żórawina
Foto-Higiena Oława 2-0 Strzelinianka II Strzelin
Świteź Wiązów 2-0 Kwarcyt Jegłowa
Orzeł Biały Kościół 0-2 Czarni Kondratowice
Odra Ścinawa Polska 6-2 Polonia Miłoszyce

Kolejka 5 - 14 września

Polonia Miłoszyce 0-0 Energetyk Siechnice
Czarni Kondratowice 3-0 Odra Ścinawa Polska
Kwarcyt Jegłowa 6-2 Orzeł Biały Kościół
Strzelinianka II Strzelin 1-2 Świteź Wiązów
GKS Żórawina 4-1 Foto-Higiena Oława
GKS Mirków/Długołęka 0-3 LZS Stary Śleszów
BKS Borów 2-1 Czarni Jelcz-Laskowice

Kolejka 6 - 21 września

Energetyk Siechnice 1-2 Czarni Jelcz-Laskowice
LZS Stary Śleszów 5-2 BKS Borów
Foto-Higiena Oława 5-1 GKS Mirków/Długołęka
Świteź Wiązów 1-1 GKS Żórawina
Orzeł Biały Kościół 0-0 Strzelinianka II Strzelin
Odra Ścinawa Polska 1-2 Kwarcyt Jegłowa
Polonia Miłoszyce 3-1 Czarni Kondratowice

Kolejka 7 - 28 września

Czarni Kondratowice 2-4 Energetyk Siechnice
Kwarcyt Jegłowa 3-0 Polonia Miłoszyce
(wo)
brak drużyny gości
Strzelinianka II Strzelin 2-3 Odra Ścinawa Polska
GKS Żórawina 1-0 Orzeł Biały Kościół
GKS Mirków/Długołęka 0-1 Świteź Wiązów
BKS Borów 3-1 Foto-Higiena Oława
Czarni Jelcz-Laskowice 1-4 LZS Stary Śleszów

Kolejka 8 - 5 października

Energetyk Siechnice 2-1 LZS Stary Śleszów
Foto-Higiena Oława 0-3 Czarni Jelcz-Laskowice
Świteź Wiązów 4-2 BKS Borów
Orzeł Biały Kościół 1-2 GKS Mirków/Długołęka
Odra Ścinawa Polska 2-2 GKS Żórawina
Polonia Miłoszyce 2-0 Strzelinianka II Strzelin
Czarni Kondratowice 2-2 Kwarcyt Jegłowa

Kolejka 9 - 12 października

Kwarcyt Jegłowa 0-1 Energetyk Siechnice
Strzelinianka II Strzelin 2-2 Czarni Kondratowice
GKS Żórawina 9-3 Polonia Miłoszyce
GKS Mirków/Długołęka 3-1 Odra Ścinawa Polska
BKS Borów 1-2 Orzeł Biały Kościół
Czarni Jelcz-Laskowice 0-2 Świteź Wiązów
LZS Stary Śleszów 3-0 Foto-Higiena Oława

Kolejka 10 - 19 października

Energetyk Siechnice 1-1 Foto-Higiena Oława
Świteź Wiązów 2-0 LZS Stary Śleszów
Orzeł Biały Kościół 2-2 Czarni Jelcz-Laskowice
Odra Ścinawa Polska 0-4 BKS Borów
Polonia Miłoszyce 0-1 GKS Mirków/Długołęka
Czarni Kondratowice 0-3 GKS Żórawina
Kwarcyt Jegłowa 0-2 Strzelinianka II Strzelin

Kolejka 11 - 26 października

Strzelinianka II Strzelin 2-1 Energetyk Siechnice
GKS Żórawina 5-1 Kwarcyt Jegłowa
GKS Mirków/Długołęka 4-2 Czarni Kondratowice
BKS Borów 8-0 Polonia Miłoszyce
Czarni Jelcz-Laskowice 3-2 Odra Ścinawa Polska
LZS Stary Śleszów 6-2 Orzeł Biały Kościół
Foto-Higiena Oława 1-1 Świteź Wiązów

Kolejka 12 - 2 listopada

Energetyk Siechnice 2-3 Świteź Wiązów
Orzeł Biały Kościół 0-1 Foto-Higiena Oława
Odra Ścinawa Polska 1-5 LZS Stary Śleszów
Polonia Miłoszyce 1-1 Czarni Jelcz-Laskowice
Czarni Kondratowice 0-0 BKS Borów
Kwarcyt Jegłowa 3-2 GKS Mirków/Długołęka
Strzelinianka II Strzelin 0-3 GKS Żórawina

Kolejka 13 - 9 listopada

GKS Żórawina 3-2 Energetyk Siechnice
GKS Mirków/Długołęka 3-0 Strzelinianka II Strzelin
(wo)
goście nie dojechali
BKS Borów 2-0 Kwarcyt Jegłowa
Czarni Jelcz-Laskowice 0-3 Czarni Kondratowice
LZS Stary Śleszów 6-2 Polonia Miłoszyce
Foto-Higiena Oława 2-0 Odra Ścinawa Polska
Świteź Wiązów 3-0 Orzeł Biały Kościół

Kolejka 14 - 21 marca

Energetyk Siechnice 1-0 Orzeł Biały Kościół
Świteź Wiązów 3-0 Odra Ścinawa Polska
Foto-Higiena Oława 4-1 Polonia Miłoszyce
LZS Stary Śleszów 1-3 Czarni Kondratowice
Czarni Jelcz-Laskowice 0-3 Kwarcyt Jegłowa
(wo)
po weryfikacji
BKS Borów 2-1 Strzelinianka II Strzelin
GKS Mirków/Długołęka 1-1 GKS Żórawina

Kolejka 15 - 28 marca

GKS Mirków/Długołęka 2-1 Energetyk Siechnice
GKS Żórawina 2-2 BKS Borów
Strzelinianka II Strzelin 0-0 Czarni Jelcz-Laskowice
Kwarcyt Jegłowa 2-3 LZS Stary Śleszów
Czarni Kondratowice 1-2 Foto-Higiena Oława
Polonia Miłoszyce 4-1 Świteź Wiązów
Odra Ścinawa Polska 2-3 Orzeł Biały Kościół

Kolejka 16 - 5 kwietnia

Energetyk Siechnice 0-3 Odra Ścinawa Polska
(wo)
Orzeł Biały Kościół 0-2 Polonia Miłoszyce
Świteź Wiązów 7-1 Czarni Kondratowice
Foto-Higiena Oława 6-0 Kwarcyt Jegłowa
LZS Stary Śleszów 1-2 Strzelinianka II Strzelin
Czarni Jelcz-Laskowice 0-0 GKS Żórawina
BKS Borów 2-0 GKS Mirków/Długołęka

Kolejka 17 - 18 kwietnia

BKS Borów 0-1 Energetyk Siechnice
GKS Mirków/Długołęka 3-2 Czarni Jelcz-Laskowice
GKS Żórawina 2-2 LZS Stary Śleszów
Strzelinianka II Strzelin 0-2 Foto-Higiena Oława
Kwarcyt Jegłowa 1-1 Świteź Wiązów
Czarni Kondratowice 0-2 Orzeł Biały Kościół
Polonia Miłoszyce 3-1 Odra Ścinawa Polska

Kolejka 18 - 26 kwietnia

Energetyk Siechnice 3-0 Polonia Miłoszyce
Odra Ścinawa Polska 0-2 Czarni Kondratowice
Orzeł Biały Kościół 2-0 Kwarcyt Jegłowa
Świteź Wiązów 4-0 Strzelinianka II Strzelin
Foto-Higiena Oława 2-3 GKS Żórawina
LZS Stary Śleszów 4-3 GKS Mirków/Długołęka
Czarni Jelcz-Laskowice 3-1 BKS Borów

Kolejka 19 - 3 maja

Czarni Jelcz-Laskowice 1-1 Energetyk Siechnice
BKS Borów 1-3 LZS Stary Śleszów
GKS Mirków/Długołęka 2-2 Foto-Higiena Oława
GKS Żórawina 1-1 Świteź Wiązów
Strzelinianka II Strzelin 1-0 Orzeł Biały Kościół
Kwarcyt Jegłowa 3-0 Odra Ścinawa Polska
Czarni Kondratowice 1-3 Polonia Miłoszyce
mecz rozegrano 9 kwietnia

Kolejka 20 - 9 maja

Energetyk Siechnice 6-1 Czarni Kondratowice
Polonia Miłoszyce 0-1 Kwarcyt Jegłowa
Odra Ścinawa Polska 3-2 Strzelinianka II Strzelin
Orzeł Biały Kościół 1-6 GKS Żórawina
Świteź Wiązów 0-0 GKS Mirków/Długołęka
Foto-Higiena Oława 3-2 BKS Borów
LZS Stary Śleszów 0-2 Czarni Jelcz-Laskowice

Kolejka 21 - 16 maja

LZS Stary Śleszów 3-2 Energetyk Siechnice
Czarni Jelcz-Laskowice 2-0 Foto-Higiena Oława
BKS Borów 1-1 Świteź Wiązów
GKS Mirków/Długołęka 1-2 Orzeł Biały Kościół
GKS Żórawina 8-0 Odra Ścinawa Polska
Strzelinianka II Strzelin 2-1 Polonia Miłoszyce
Kwarcyt Jegłowa 1-3 Czarni Kondratowice

Kolejka 22 - 23 maja

Energetyk Siechnice 3-0 Kwarcyt Jegłowa
Czarni Kondratowice 5-1 Strzelinianka II Strzelin
Polonia Miłoszyce 2-4 GKS Żórawina
Odra Ścinawa Polska 3-4 GKS Mirków/Długołęka
Orzeł Biały Kościół 0-0 BKS Borów
Świteź Wiązów 4-3 Czarni Jelcz-Laskowice
Foto-Higiena Oława 0-8 LZS Stary Śleszów

Kolejka 23 - 30 maja

Foto-Higiena Oława 1-6 Energetyk Siechnice
LZS Stary Śleszów 2-3 Świteź Wiązów
Czarni Jelcz-Laskowice 1-1 Orzeł Biały Kościół
BKS Borów 1-3 Odra Ścinawa Polska
GKS Mirków/Długołęka 0-2 Polonia Miłoszyce
GKS Żórawina 2-1 Czarni Kondratowice
Strzelinianka II Strzelin 0-3 Kwarcyt Jegłowa

Kolejka 24 - 6 czerwca

Energetyk Siechnice 3-0 Strzelinianka II Strzelin
Kwarcyt Jegłowa 1-4 GKS Żórawina
Czarni Kondratowice 0-0 GKS Mirków/Długołęka
Polonia Miłoszyce 1-0 BKS Borów
Odra Ścinawa Polska 3-2 Czarni Jelcz-Laskowice
Orzeł Biały Kościół 1-0 LZS Stary Śleszów
Świteź Wiązów 8-2 Foto-Higiena Oława

Kolejka 25 - 13 czerwca

Świteź Wiązów 2-0 Energetyk Siechnice
Foto-Higiena Oława 1-0 Orzeł Biały Kościół
LZS Stary Śleszów 8-0 Odra Ścinawa Polska
Czarni Jelcz-Laskowice 2-0 Polonia Miłoszyce
BKS Borów 1-2 Czarni Kondratowice
GKS Mirków/Długołęka 2-0 Kwarcyt Jegłowa
GKS Żórawina 3-0 Strzelinianka II Strzelin
(wo)
nie odbył się

Kolejka 26 - 20 czerwca

Energetyk Siechnice 2-4 GKS Żórawina
Strzelinianka II Strzelin 3-3 GKS Mirków/Długołęka
Kwarcyt Jegłowa 1-1 BKS Borów
Czarni Kondratowice 1-3 Czarni Jelcz-Laskowice
Polonia Miłoszyce 1-1 LZS Stary Śleszów
Odra Ścinawa Polska 3-2 Foto-Higiena Oława
Orzeł Biały Kościół 1-2 Świteź Wiązów

Klasa okręgowa 2003/2004 (Wrocław)

Klasa A 2003/2004 (Wrocław I)
Klasa A 2003/2004 (Wrocław III)

Klasa B 2002/2003 (Wrocław VI)

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: dolnoslaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas